21 nejlepších rozšíření Chrome pro studenty (a učitele)

Zde je kurátorská sbírka 21 nejlepších a zdarma Rozšíření Google Chrome pro studenty které vám pomohou využít sílu vašeho prohlížeče a stát se lepším a efektivnějším studentem.


Většina moderní studentské práce se provádí uvnitř webového prohlížeče. Pokud jste na vysoké škole nebo na vysoké škole, je velká část vaší práce a studium probíhá také v prohlížeči.

V tomto článku vás provedu některými z nejlepší rozšíření Chrome, která musí mít každý student. Některé z nich vám pomohou zvýšit produktivitu; některé vám pomohou předcházet chybám při psaní.

Všechna tato rozšíření Google Chrome lze nainstalovat zdarma a aplikace jsou velmi snadné.

nejlepší rozšíření Google Chrome pro studenty a učitele

Gramatika & Pravopisné nástroje

Gramaticky

gramaticky chromované rozšíření

Gramaticky je pokročilý nástroj pro kontrolu gramatiky, který otestuje vaše psaní proti stovkám gramatických chyb.

bezplatná verze této aplikace vám pomůže zabránit gramatickým chybám ve většině svého psaní. Nejlepší část o tomto rozšíření je, že funguje téměř na všech webech včetně Gmailu, Dokumentů Google atd. Na rozdíl od většiny jiných gramatických nástrojů vám dává možnost vybrat, kterou angličtinu píšete – britskou nebo americkou.

prémiová verze této aplikace vám nejen pomůže zkontrolovat gramatické chyby, ale také vám pomůže zkontrolovat váš text proti plagiátorství. Pomáhá také nastavit tón pro psaní a podle toho navrhuje úpravy.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarly-for-chrome/kbfnbcaeplbcioakkpcpgfkobkghlhen

LanguageTool

rozšíření na tongagetool chrom

Ačkoli vestavěný nástroj pro kontrolu pravopisu v prohlížeči Chrome vám může pomoci vyřešit některé pravopisné chyby, není vybaven, aby vám pomohl opravit gramatické chyby.. LanguageTool pomůže vám opravit gramatické chyby ve více než 20 různých jazycích.

Funguje téměř na všech webech, včetně sociálních médií a e-mailových schránek. LanguageTool podtrhuje text, který vyžaduje opravu, a umožňuje vám opravit gramatické chyby jediným kliknutím. Označuje se v textu pravopisné i gramatické chyby.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammar-and-spell-checker/oldceeleldhonbafppcapldpdifcinji

GrammarBase

rozšíření chromové grammy

GrammarBase je bezplatný nástroj pro kontrolu gramatiky, který kontroluje vše od interpunkce ke stylu. Může vám pomoci opravit gramatické chyby ve vašem psaní jediným kliknutím. Kontroluje také váš text proti plagiátorství.

Nejlepší část o této gramatice je, že je zcela zdarma a nevyžaduje žádné upgrady k odemknutí dalších funkcí. Funguje téměř na všech webech včetně Gmailu a Facebooku.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarbase-web-grammar-c/plklmneddckmpnnkjldofmaegchjmoea

Moje gramatická kontrola

moje rozšíření o kontrolu gramatiky

Moje gramatická kontrola je bezplatný nástroj pro kontrolu gramatiky, který vám může pomoci opravit základní gramatické chyby. Funguje téměř na všech webech a umožňuje opravovat gramatické chyby pouhým kliknutím nebo dvěma.

To také kontroly pravopisu chyby a návrhy oprav, které můžete použít pouhým kliknutím.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/my-grammar-check/ecpbljknammclncihheaiehdahccgmnk

Zrzavý

prodloužení zázvoru chrom

Zrzavý je jedním z nejpopulárnějších nástrojů pro kontrolu gramatiky na internetu. To vám umožní opravte gramatické chyby pouhým kliknutím. Také vám to pomůže návrhy na jasnost a přeformulování vět.

To také umožňuje přeložit text pouhým kliknutím. Bezplatná verze Ginger vám umožní opravit téměř všechny základní gramatické chyby při psaní na internetu. Funguje s Gmailem, Dokumenty Google, Facebookem, Reddit a téměř všemi ostatními weby.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammar-and-spelling-chec/kdfieneakcjfaiglcfcgkidlkmlijjnh

Dáma plagiátorství

ProWritingAid

rozšíření pro podporu psaní chrome

ProWritingAid je to bezplatný nástroj zkontroluje gramatiku vašeho psaní chyby a nabízí návrhy na zlepšení stylu psaní. Může vám pomoci předcházet chybám a posílit psaní. Je také dodáván s kontrola plagiátů.

Funguje na téměř všech webech na internetu, včetně e-mailových schránek, Twitteru a dalších oblíbených webech. Je dodáván s vestavěný tezaurus který nabízí návrhy na zlepšení psaní.

Všechny návrhy lze použít pouhým jedním kliknutím přímo z textu, protože toto rozšíření automaticky zvýrazní text, který vyžaduje opravu nebo vylepšení.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/prowritingaid/npnbdojkgkbcdfdjlfdmplppdphlhhcf

Jistě

věrohodné rozšíření chromu

Jistě je gramatická kontrola a plagiátorství. Zkontroluje váš text proti tisícům stránek online a ohlásí plagiátorské pasáže v textu. Nabízí také návrhy na opravu gramatických chyb při psaní.

Přestože je prvních několik akcí zdarma, musíte zaplatit přijatelný měsíční poplatek, abyste získali plný přístup k nástroji a neomezenou kontrolu plagiátů..

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/plagly-plagiarism-checker/dhkdaobajijkikfmfhnebdocgfimnpag

Kontrola plagiátů

rozšíření chrome plagiátorství

Kontrola plagiátů je bezplatné rozšíření pro Chrome kontroluje plagiát v textu. Můžete vybrat libovolný odstavec a klepnutím pravým tlačítkem myši na výběr zkontrolovat plagiátorství.

to je zcela zdarma a nevyžaduje, abyste za plný přístup platili. Přestože to není dokonalý nástroj ke kontrole plagiátů, je zcela zdarma a nabízí základní kontrolu plagiátů.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/plagiarism-checker-for-ch/pkgnahhgdacdodckgdpomajapacjhjbf

Citační generátory

MyBib

rozšíření mybib chrome

MyBib je zdarma citační generátor rozšíření pro Google Chrome. Toto chromové rozšíření radí, zda je zdroj důvěryhodný. Pomáhá také generovat citace na základě více než 9000 podporovaných předdefinovaných stylů citace včetně Chicago, MLA, APA, AMA a Harvard.

Můžeš buď zkopírujte svou bibliografii do schránky nebo ji stáhněte jako dokument Word. Může to udělat, co EasyBib a Cite This For Me udělají, a udělat to lépe. Toto rozšíření doporučuji před dalšími dvěma možnostmi.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/mybib-free-citation-gener/phidhnmbkbkbkbknhldmpmnacgicphkf

Citujte to pro mě

citujte pro mě rozšíření chrom

Citujte to pro mě automaticky vytváří citace webových stránek a odkazy v dokumentech s mnoha různými styly, ze kterých si můžete vybrat. Styly zahrnují Chicago, APA, MLA a Harvard.

Dělá to všechno pouhým kliknutím na tlačítko. To vám umožní vytvářet krásné citace, které vypadají dobře a jsou přijatelné pro akademické použití.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/cite-this-for-me-web-cite/nnnmhgkokpalnmbeighfomegjfkklkle

EasyBib

prodlužovač Chrome easybib

EasyBib je bezplatné rozšíření pro Chrome cituje webové stránky jediným kliknutím a také radí v důvěryhodnosti webových stránek, které citujete. Je mnohem lepší spoléhat se na EasyBib než na vlastní odhad.

Může vám říci, které citace jsou důvěryhodné a lze je použít a kterým byste se měli vyhnout jako mor.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/easybib-toolbar/hmffdimoneaieldiddcmajhbjijmnggi

Slovník & Tezaurus

Google slovník

rozšíření Google slovníku chrome

Google slovník je oficiální rozšíření Google Chrome, které vám umožňuje vidět definice přímo z Oficiální slovník Google. Žádné další vyhledávací slova na Googlu ke kontrole jejich významu nebo pravopisu.

Můžete buď kliknout na ikonu rozšíření chrome a zadat / vložit slovo, které má Google definovat. Nebo můžete jednoduše kliknout na slovo kdekoli na stránce a toto rozšíření vám ukáže význam v malém in-line vyskakovacím okně.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/google-dictionary-by-goog/mgijmajocgfcbeboacabfgobmjgjcoja

Moc tezaurus

rozšíření rozšíření tezauru chromu

Moc tezaurus je bezplatné rozšíření Chrome, které vám může ukázat antonyma a synonyma aniž byste opustili webovou stránku, na které jste našli slovo. To vám může pomoci zlepšit vaše psaní tím, že je velmi snadné najít podobná a silnější slova nahradit slabá slova.

Tezaurus můžete zkontrolovat pomocí tohoto rozšíření buď výběrem slova a kliknutím pravým tlačítkem na výběr. Nebo můžete kliknout na ikonu rozšíření na panelu nabídek a ručně zadat slovo a vyhledat tezaurus.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/power-thesaurus/hhnjkanigjoiglnlopahbbjdbfhkndjk

Quillbot

quillbot chrom rozšíření

Quillbot je bezplatné rozšíření, které vám pomůže nahradit slova jejich alternativami z tezauru jen jedním kliknutím. Namísto hledání alternativ pro každé jednotlivé slovo můžete jednoduše vložit odstavec nebo větu do tohoto nástroje a kliknutím na tlačítko Quill it vygenerovat nový odstavec s alternativními slovy.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/quillbot/iidnbdjijdkbmajdffnidomddglmieko

Nástroje produktivity

Zůstaňte zaměřeni

zůstaňte zaměřeni na rozšíření chromu

Pokud nenávidíš pocit pocitu viny ztrácíte hodiny na sociálních médiích nebo na YouTube, pak Zůstaňte zaměřeni je rozšíření, které jste hledali. Pomáhá minimalizovat 5minutové odhlášení ze sociálních médií, které se promění v hodiny, blokováním rušivých webových stránek.

Toto rozšíření umožňuje stanovte denní limit příspěvků pro „sociální média a rušivé webové stránky“. Výchozí hodnota je pouze 10 minut. Váš denní příspěvek je počet minut, které můžete procházet weby ve vašem rozptylovacím seznamu.

Pokud jste tvrdý geek produktivity, můžete povolit jadernou možnost z nastavení, které zcela blokuje všechny weby. jaderná možnost může blokovat všechny webové stránky pokud chcete trávit čas offline prací na obtížných věcech, když si nemůžete dovolit rozptýlení.

Pokud chcete procházet internet volně o víkendech nebo po práci, můžete si přizpůsobit možnosti Aktivní hodiny a Aktivní dny. V nabídce možností můžete zadat všechny weby, které chcete zablokovat, do seznamu rozptýlení nebo kliknout na ikonu rozšíření na panelu nabídek a odtud přidat aktuální web do seznamu..

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/stayfocusd/laankejkbhbdhmipfmgcngdelahlfoji

Evernote Web Clipper

Evernote chrome rozšíření

Evernote je nejvíce populární aplikace pro psaní poznámek, kterou používají miliony lidí okolo světa. Může vás nejen zvýšit produktivitu, ale také vám pomůže zapamatovat si vše, co se naučíte. Nejlepší část o používání Evernote je schopnost zachytit poznámky z online obsahu jako jsou webové stránky, e-maily a další obsah pouhým kliknutím.

Proces psaní poznámek Evernote může urychlit váš pracovní postup a nabídnout snadný způsob uložení všeho, co se naučíte.
Evernote Web Clipper umožňuje zachytit téměř vše na internetu. Od výzkumných materiálů k memům můžeteave všechno na váš účet Evernote pouhými několika kliknutími.

Toto rozšíření také umožňuje pořizovat snímky obrazovky. Nejlepší část o tomto rozšíření je, že vám umožní zachytit pouze části stránky. Kromě toho může snadno vybrat obsah webových stránek, jako jsou Reddit příspěvky, tweety, blogové příspěvky atd.

Nejlepší část o ukládání obsahu pomocí Web Clipper je to, že máte uloženou kopii ve svém Evernote, i když / po přechodu webové stránky do režimu offline.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/evernote-web-clipper/pioclpoplcdbaefihamjohnefbikjilc

Todoista

rozšíření todoistického chromu

Todoista je jedním z nejvíce populární aplikace pro seznam úkolů. Nabízí aplikace pro všechna zařízení, včetně Android, iOS atd. Udržování seznamu úkolů v hlavě ochromí vaši produktivitu. Rozšíření Todoist Chrome vám umožní zůstat produktivní po celý den, aniž byste zapomněli na žádné z vašich úkolů. Čisté rozhraní usnadňuje sledování všech vašich úkolů po celý den.

Todoista je vyroben se spoluprací na mysli. Můžete snadno spolupracovat s ostatními lidmi kteří používají Todoist na úkoly a projekty. Můžete zanechat komentáře pro své spolužáky.

Co se mi na Todoistovi nejvíce líbí, je to automaticky navrhuje čas a datum úkolů podle vašeho rozvrhu. Když vytvoříte úkol, navrhne datum, pokud kliknete na ikonu kalendáře vedle názvu úkolu.

Chcete-li zlepšit svůj pracovní postup, Todoist vám umožňuje rozdělit své úkoly mezi projekty a štítky. Můžete také vytvořit filtry filtrovat úkoly na základě priorit, projekty a komu jsou přiřazeny. Todoist může být minimální seznam úkolů nebo plnohodnotný stroj produktivity s desítkami funkcí, jako jsou Připomenutí, opakování úkolů, filtry, štítky, a mnohem víc.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/todoist-to-do-list-and-ta/jldhpllghnbhlbpcmnajkpdmadaolakh

Dualless

prodloužení bez duše

Dualless pomůže vám pracovat se dvěma otevřenými okny vedle sebe. Práce na jednom monitoru může být únavná, protože dochází k přepínání mezi několika okny. Pokud si nemůžete dovolit dva monitory, můžete pomocí Dualless uspořádat dvě okna vedle sebe pomocí několika kliknutí.

Můžeš drag and drop okna vedle sebe sami, ale toto rozšíření vám to pomůže několika kliknutími. Dualless nabízí mnoho různých variant rozvržení, ze kterých si můžete vybrat. Musíte pouze vybrat dvě karty, které chcete rozdělit, a kliknutím na ikonu rozšíření vyberte rozložení okna.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/dualless/bgdpkilkheacbboffppjgceiplijhfpd

Automatické zvýraznění

rozšíření automatického zvýraznění chromu

Automatické zvýraznění vám pomůže číst obsah online mnohem rychleji automaticky zvýrazní nejdůležitější části stránky. Je směšně přesná s nejdůležitějšími událostmi. Může vám pomoci zkrátit dobu čtení na polovinu.

Namísto přečtení celého článku můžete po instalaci rozšíření klepnout na ikonu Automatické zvýraznění na liště nabídky zvýrazněte pasáže v obsahu, který je nejdůležitější. Rozšíření zvýrazňuje průchody se žlutým pozadím. Na stránce možností rozšíření můžete upravit barevné schéma zvýrazněného textu.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/auto-highlight/dnkdpcbijfnmekbkchfjapfneigjomhh

Rozšíření Kami

rozšíření kami chrome

Kami je bezplatné rozšíření, které vám umožní upravovat a komentovat dokumenty PDF přímo v prohlížeči. To vám umožní přidat text k dokumentům, nebo dokonce čerpat z nich. Funguje offline a přichází s desítkami funkcí zdarma.

Můžete upravovat dokumenty z Disku Google nebo z Učebny Google. Kami je vyroben tak, aby byl používán ve spolupráci mezi studenty a učiteli. Pomáhá vám snadno spolupracovat s vašimi učiteli a ostatními studenty.

Ať už chcete poznámky komentovat, aby byly lépe čitelné, nebo chcete, aby vaše učitelka posoudila úkol, Kami vám s tím pomůže. Nabízí hladký pracovní postup pro obě strany anotování dokumentů PDF a spolupráce nad nimi.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/kami-extension-pdf-and-do/ecnphlgnajanjnkcmbpancdjoidceilk

Nimbus

prodloužení nimbus chrome

Nimbus pomůže vám zachyťte screenshoty a nahrávejte screencasty vašeho prohlížeče. To vám umožní zachytit snímky celé stránky a také zachytit pouze vybrané oblasti stránky. Rovněž vám umožňuje komentovat a upravovat snímky obrazovky přímo v prohlížeči. Značku vodoznaku můžete také přidat do všech snímků obrazovky několika kliknutími.

Může vám pomoci upravovat snímky obrazovky bez opuštění prohlížeče. To vám umožní přidejte do svých snímků obrazovky vodoznaky, text a obrázky. Části obrázků můžete také rozostřit několika kliknutími. Nimbus vám pomůže zachytit důležité informace přesně tak, jak jsou zobrazeny na stránce.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/nimbus-screenshot-screen/bpconcjcammlapcogcnnelfmaeghhagj

LastPass

prodlužování chrome lastpass

LastPass je jedním z nejlepší správci hesel které ukládají vaše hesla bezpečně v cloudu a umožňují vám bezpečný přístup ke všem webům, ke kterým se přihlašujete, z každého počítače a mobilního zařízení.

LastPass si pamatuje všechna vaše hesla, takže si nemusíte vybírat slabá nebo snadno zapamatovatelná hesla. Je to víc než jen správce hesel. Může ukládat nejen hesla, ale také další důležité informace, jako jsou údaje o vaší kreditní kartě, podrobnosti o vašem bankovním účtu.

LastPass přichází s bezplatným tarifem nebo můžete upgradovat na prémiové plány již od 3 $ měsíčně.

Odkaz: https://chrome.google.com/webstore/detail/lastpass-free-password-ma/hdokiejnpimakedhajhdlcegeplioahd

Zde můžete procházet další aplikace zaměřené na studenty a učitele, včetně vzdělávacích her, aplikací pro výuku cizích jazyků, kalkulaček a načíst další.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map