Divi İncelemesi

Bunda Divi incelemesi, Size WordPress için ElegantThemes Divi temasının ve sayfa oluşturucusunun neler sunabileceğini göstereceğim. Özellikleri, artıları ve eksileri ele alacağım ve Divi’nin sizin için uygun olup olmadığını söyleyeceğim.


Divi İnceleme Özeti (Önemli Noktalar)

bilgi simgesi hakkında
Divi bir WordPress teması ve görsel sayfa oluşturucu kodlama bilgisi olmadan dakikalar içinde güzel web siteleri oluşturmak için. Rekor sürede web sitelerini kamçılayacağınızı kullanmak inanılmaz derecede kolay.
dolar simgesi Maliyet
Divi teması ve oluşturucu için ayrı ayrı ödeme yapmak yerine, Zarif Temaların tüm tema ve eklenti kataloğuna erişim satın alırsınız. 1 yıllık erişim $ 89 veya ömür boyu erişim 249 $.
happyface simgesi Artıları
Divi’nin kullanımı kolaydır ve tek bir kod satırı yazmak zorunda kalmadan tamamen özelleştirilebilir. Her tür web sitesi oluşturun ve üzerinde kullan sınırsız sayıda web sitesi. Erişim 100’lerce hazır site, düzen & tema oluşturucu paketleri, artı erişim Ekstra, Bloom, Hükümdar ve dahası. İnanılmaz destek ve risksiz 30-gün para iade garantisi.
sadface simgesi Eksileri
Divi güçlü bir WordPress teması ve tüm bunlar, yani birçok seçenek ve işlevsellik, neredeyse çok fazla. Ayrıca. Divi’nin kullanımı özel kısa kodlar aktarılmaz Elementor gibi diğer sayfa oluşturucularına.
karar simgesi Karar
“Divi, harika web siteleri oluşturmayı bir esinti haline getiren kapsamlı özelliklerin ve addon ürünlerinin kapsamlı bir listesi ile birlikte gönderilir. Divi en popüler WordPress teması ve nihai görsel sayfa oluşturucusudur. Kullanımı yeni başlayanlar ve deneyimli kullanıcılar için mükemmel hale getirmek inanılmaz derecede kolaydır. ”

eylem çağrısı
Atlamak: – – – – – –

Web sitesi oluştururken belirli bir kaçının korunduğunu hatırlıyor musunuz? Klavyelerin üzerinde yükselen yangın soluma kodu ninjaları?

Elbette, WordPress gibi platformlar sayesinde web tasarımı çok yol kat etti.

Olduğu gibi, özelleştirilmesi zor bir WordPress temaları çağında yaşadık.

Kısa süre sonra, 100’den fazla demo ile çok amaçlı WordPress temalarını tedavi ettik ve sonra görsel sayfa oluşturucular sıradanlaştı.

Ve sonra Nick Roach ve Co. ikisini kaynaştırarak oyunu değiştirmenin bir yolunu buldular.

“Tam gelişmiş bir ön uç sayfa oluşturucu en iyi WordPress temalarından biriyle karıştırılsın mı?” “Neden olmasın?”

Böylece Divi doğdu.

TP; DR: WordPress teması sayesinde & Divi gibi görsel sayfa oluşturucu, herhangi bir kodlama bilgisi olmadan dakikalar içinde güzel web siteleri oluşturabilirsiniz.

Hangisi “Divi nedir?” Sorusunu akla getiriyor.

600K müşterisinin neden Divi ve görsel sürükleme kullandığını öğrenin & damla oluşturucu. Risksiz 30 günlük para iade garantisi.

Divi nedir?

Basit ve açık; Divi hem bir WordPress teması hem de görsel bir sayfa oluşturucudur.

Divi’yi tek bir şey olarak düşünün: Divi Teması ve Divi Oluşturucu eklentisi.

Divi’nin bir web tasarım çerçevesi olduğunu söylüyorsanız veya geliştiricilerin belirttiği gibi:

Divi, bir WordPress temasından daha fazlasıdır, standart WordPress yazı düzenleyicisini büyük ölçüde üstün bir görsel düzenleyici ile değiştiren tamamen yeni bir web sitesi oluşturma platformudur. Tasarım profesyonelleri ve yeni gelenler tarafından keyfini çıkarabilirsiniz, bu da size şaşırtıcı kolaylık ve verimlilikle muhteşem tasarımlar yaratma gücü verir.
(Görsel Olarak Oluşturun – Zarif Temalar)

kenara: Divi Builder Divi temasını inanılmaz derecede iyi tamamlarken, Divi Builder eklentisini herhangi bir WordPress temasıyla kullanabilirsiniz.

İşte destekten Nikola birkaç saniye önce bana söyledi:

Merhaba! �� Elbette. Divi oluşturucu eklentisi, WordPress yapımcıları tarafından tanımlanan İyi Kodlama Standartlarına göre kodlanan herhangi bir temanın yanında çalışmak üzere tasarlanmıştır.
(Zarif Temalar Sohbet Konuşma Metnini Destekler)

Divi sayfasına geri dön.

divi herkes içindir

Divi, en yenilikçi WordPress tema mağazalarından biri olan Elegant Themes’in amiral gemisi ürünü.

Neden böyle söylüyorum?

Ben bir yolculuk için Divi görsel sayfa oluşturucu aldı ve…

Çocuklar, ücretsiz demosu atlayacak ve doğrudan “Lütfen PARA ALMAK” kısmına gideceksiniz.

Evet, o kadar iyi.

Bu inceleme daha çok Divi Builder eklentisine odaklanacak çünkü gerçek anlaşma!

600K müşterisinin neden Divi ve görsel sürükleme kullandığını öğrenin & damla oluşturucu. Risksiz 30 günlük para iade garantisi.

Divi Artıları

Şimdi ne ile çalıştığımızı bildiğimize göre, Divi olduğu iddia ediliyor mu? Birkaç profesyonelin üzerinden geçelim.

Kullanımı Kolay / Görsel Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu

Divi’nin kullanımı, web sitelerini rekor sürede kırmayacağınız inanılmaz derecede kolay.

Divi 4.0’a eklenen Divi Builder, web sitenizi ön uçta gerçek zamanlı olarak oluşturmanıza olanak tanır.

Başka bir deyişle, değişikliklerinizi yaptığınız anda görürsünüz, bu da arka uçtaki ileri geri yolculukları ortadan kaldırarak size çok zaman kazandırır.

Tüm sayfa öğeleri kolayca özelleştirilebilir; hepsi tıkla ve tıkla. Elemanları hareket ettirmek istiyorsanız, emrinizde sürükle ve bırak işlevine sahipsiniz.

divi üreticisi

Divi’yi kullanmak için kodlama becerisine ihtiyacınız yoktur, görsel sayfa oluşturucu size her şey üzerinde tam tasarım kontrolü sunar.

Aynı zamanda, özel CSS stilleri ve kod eklemeyi çok daha kolay ve eğlenceli hale getiren tam özellikli bir kod düzenleyicisine sahip olursunuz.

40+ Web Sitesi Öğesi

divi oluşturucu web sitesi öğeleri

Tamamen işlevsel bir web sitesi birçok farklı unsurdan oluşur.

İhtiyaçlarınıza bağlı olarak düğmeler, formlar, resimler, akordeonlar, arama, alışveriş, blog yayınları, ses dosyaları, harekete geçirici mesaj (CTA’lar) ve daha birçok öğeye sahip olabilirsiniz.

Ek eklentiler yüklemeden profesyonel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için Divi, 40’tan fazla web sitesi öğesi ile birlikte gelir.

Bir blog bölümüne, yorumlara, sosyal medyaya ait simgeler, sekmeler ve video kaydırıcılarına ihtiyacınız olsun, Divi’nin arkanız var.

Tüm Divi öğeleri% 100 duyarlı, yani harika görünen ve birden fazla cihazda iyi performans gösteren duyarlı web siteleri kolayca oluşturabilirsiniz.

1000+ Hazır Web Sitesi Düzeni

divi düzen paketleri

Divi ile web sitenizi sıfırdan oluşturabilir veya önceden hazırlanmış 1.000’den fazla düzenden birini yükleyebilirsiniz.

Bu doğru, Divi ücretsiz 1000’den fazla web sitesi düzeni ile geliyor. Düzeni kütüphaneden yükleyin ve açılana kadar özelleştirin.

Her hafta yeni düzenler eklenir, yani bu galaksiden web siteleri oluşturmak için her zaman yeni ilham kaynağınız olur.

En iyi bölüm, mizanpajların tonlarca telifsiz görüntü, simge ve illüstrasyon ile gelmesidir, böylece koşarak yere vurabilirsiniz.

Divi web sitesi düzenleri birçok kategoride gelir, yani herkes için bir şey vardır.

Bir restoran, ajans, çevrimiçi kurs, iş, e-ticaret, profesyonel hizmetler veya başka bir şey için bir web sitesi inşa ediyor olun, Divi sizin için sadece düzene sahiptir.

Her Şeyi Özelleştirin, Eksiksiz Tasarım Kontrolü

komple tasarım kontrolü

Bu konudaki özelleştirme seçeneklerinin sayısı whasta Darbe. Sizin. Zihin. Yani, her şeyi en ince ayrıntısına kadar özelleştirebilirsiniz.

Arka planları, yazı tiplerini, aralıkları, animasyonları, kenarlıkları, fareyle üzerine gelme durumlarını, şekil bölücülerini, efektleri özelleştirmek ve diğer şeylerin yanı sıra özel CSS stilleri eklemek istiyorsanız, Divi sizi etkileyecektir.

Web sitenizde özelleştirmeler yapmak için de terlemenize gerek yok; Divi, sezgisel görsel sayfa oluşturucu ile her şeyi çok kolaylaştırıyor.

Özelleştirmek istediğiniz öğeyi tıklayın, seçeneklerinizi seçin ve işiniz bitti.

Zarif Temalar, web sitenizdeki herhangi bir öğeyi nasıl ayarlayacağınızı ve özelleştireceğinizi gösteren videolarla ayrıntılı belgeler sunar.

Ekstra, Bloom’a Erişim & Hükümdar

ekstra çiçek monarch eklentileri

Divi, vermeyi asla bırakmayan meşhur bir armağandır. Elegant Themes’a katıldığınızda Divi teması, Divi Builder, Extra, Bloom e-posta eklenti eklentisi ve Monarch sosyal paylaşım eklentisi gibi 87’den fazla tema elde edersiniz.

Ekstra güzel ve güçlü bir WordPress dergi teması. Çevrimiçi dergiler, haber siteleri, bloglar ve diğer web yayınları için mükemmel bir tema.

Bloom, e-posta listelerini hızlı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olan son teknoloji ürünü bir e-posta eklenti eklentisidir. Eklenti, birçok e-posta sağlayıcısıyla sorunsuz entegrasyon, pop-up’lar, fly-in’ler ve diğerleri arasında satır içi formlar gibi birçok araçla birlikte gelir.

Monarch, sitenizdeki sosyal paylaşımları teşvik etmenize ve sosyal takibinizi kolayca büyütmenize yardımcı olan güçlü bir sosyal paylaşım eklentisidir. 20’den fazla sosyal paylaşım siteniz ve birçok seçeneğiniz var..

Yerleşik Potansiyel Müşteri Yaratma ve E-posta Pazarlama

olası satış yaratma araçları

Divi, trafiğinizi optimize etmek ve otomatik pilotta olası satışlar oluşturmak için size birçok seçenek sunar. Divi’yi satın aldığınızda, güçlü Elegant Themes eklenti paketini edinirsiniz.

Bloom e-posta eklenti eklentisi sayesinde e-posta listelerini zahmetsizce oluşturabilirsiniz. Web sitenizdeki kullanıcı verilerini toplamak için üçüncü bir tarafa ihtiyacınız yok.

Bunun da ötesinde, sayfalarınızı ikiye bölüp test etmek, değerli bilgiler elde etmek ve çok fazla çaba harcamadan dönüşüm oranlarını artırmak için Divi Lead’lerin gücünden yararlanabilirsiniz.

WooCommerce ile Sorunsuz Entegrasyon

divi woocommerce entegrasyonu

WooCommerce’i özelleştirmek zordur, özellikle e-ticaret platformuyla entegre edilmesi zor bir temayla çalışırken. Çoğu durumda, çevrimiçi mağazanız kalitesiz ve profesyonelce görünmez.

Divi için durum böyle değil. Divi, WooCommerce ile sorunsuz bir şekilde bütünleşerek Divi Builder’ın gücünü mağazanıza, ürünlerinize ve diğer sayfalarınıza uygulamanızı sağlar. Divi’nin WooCommerce modülleri sayesinde.

Bunun dışında, WooCommerce ürünleriniz için dönüşüm oranlarınızı son derece artırmanıza olanak tanıyan güzel açılış sayfaları oluşturabilirsiniz.

Divi’yi kullanarak web sitenize WooCommerce kısa kodları ve widget’ları eklemek dördüncü sınıfların şeyleridir. Herhangi bir sorunla karşılaşmanızı beklememek çok kolay.

İşte Divi kullanılarak oluşturulan bir WooCommerce mağaza demosu. Şimdi, bir kod satırı yazmadan hayallerinizin mağazasını oluşturabilirsiniz.

Paranın Değeri

para için değer

Divi bir temanın canavarıdır. Bir profesyonel gibi web siteleri oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm özelliklerle dolu..

Divi Builder, Divi temasına çok sayıda işlevsellik ekleyerek bir zamanlar imkansız kabul edilenleri mümkün kıldı.

Güneşin hemen hemen her web sitesini inşa edebilirsiniz. Tek sınır hayal gücünüz.

Divi üyeliği size 89’dan fazla temaya ve bir dizi eklentiye erişmenizi sağlar. Abonelikleri sevmiyorsanız bir kerelik ödeme de vardır.

Paket, herhangi bir WordPress kullanıcısı için büyük bir yatırımdır. Paranız için gerçek değer.

600K müşterisinin neden Divi ve görsel sürükleme kullandığını öğrenin & damla oluşturucu. Risksiz 30 günlük para iade garantisi.

Divi Eksileri

Artıları olan her şeyin eksileri olması gerektiğini söylüyorlar. Tüm tatlı faydalarla Divi’nin eksileri var mı? Öğrenelim.

Çok Fazla Seçenek

çok fazla seçenek

Divi güçlü bir WordPress teması ve hepsi bu, yani çok fazla seçenek ve işlevsellik, neredeyse çok fazla.

Bazen milyonlarca seçenek arasından bir seçenek bulmakta zorlanabilirsiniz. Ama ne dediklerini biliyorsun: Bir özelliğe sahip olsan iyi olur ve tam tersine ihtiyacın yok.

Yine de, ayarları öğrendikten sonra, oradan sorunsuz yelken.

Öğrenme eğrisi

öğrenme eğrisi

Birçok seçenek ile bir öğrenme eğrisi gelir. Divi’yi en iyi şekilde kullanmak için, belgelere göz atmanız ve birkaç video izlemeniz gerekir.

Yeni başlayanlar için uygun, ancak emrinizde birçok seçeneğiniz olduğundan, her şeyin nasıl çalıştığını öğrenmek için biraz zaman ayırmanız gerekecek.

Yine de endişelenmeyin, Divi öğrenmek ve kullanmak eğlencelidir; kısa sürede hazır ve çalışır durumda olmalısın.

Divi’ye Bağlısın

divi teması görsel sayfa oluşturucu

Divi’ye gittiğinizde geri dönüş yok. Ne yazık ki, Divi’nin özel kısa kodları Elementor, BeaverBuilder, WPBakery sayfa oluşturucu gibi diğer sayfa oluşturuculara aktarılmaz..

Başka bir deyişle, Divi’den başka bir sayfa oluşturucuya geçiş yapan bir acı. Yalnızca Divi kullanmayı planlıyorsanız, bu bir sorun değildir. Ancak, başka bir sayfa oluşturucuya geçmek istiyorsanız, web sitesini sıfırdan oluşturmak daha iyidir.

Divi’nin Maliyeti?

divi fiyatlandırma

Tüm tatlı özellikler, düdük ve çanlarla Divi’nin maliyeti nedir? Elegant Temalar size iki fiyatlandırma paketi sunar.

$ 89 / yıl paketi için ilkbaharda ya da 249 $ bir kerelik ödeme ile gidebilirsiniz. Tüm paketler Divi, Extra, Bloom, Monarch, ürün güncellemeleri, yıldız desteği, yüzlerce web sitesi paketi ve sınırsız web sitesi kullanımı ile birlikte gelir.

600K müşterisinin neden Divi ve görsel sürükleme kullandığını öğrenin & damla oluşturucu. Risksiz 30 günlük para iade garantisi.

Divi Web Sitesi Örnekleri

divi web sitesi örnekleri

1,2 milyondan fazla web sitesi Divi kullanıyor. Aşağıda, ilham almak için birkaç harika örnek bulun.

 • Kissmetrics
 • Meryem Ve Nokta
 • Adam’s Leap Şarapları
 • RadspeicheR
 • 100 Sergi

Divi müşteri vitrinde veya BuiltWith web sitesinde daha fazla örnek görebilirsiniz.

Divi SSS

Benzer bir sorunuz olması durumunda, sık sorulan birkaç soru.

Divi teması ücretsiz mi?

Hayır. Divi ücretsiz bir WordPress teması değildir. Divi’yi kullanmak için Zarif Temalardan geçerli bir lisans satın almalısınız. 1 yıl için sınırsız erişim 89 $ veya ömür boyu erişim 249 $.

Divi’yi birden fazla sitede kullanabilir miyim?

Evet, Divi’yi birden fazla sitede kullanabilirsiniz. Her Divi lisansı size sınırsız web sitesi kullanımı sunar.

Divi teması ve Divi oluşturucu arasındaki fark nedir?

Divi teması sadece bir WordPress temasıdır. Öte yandan Divi Builder, diğer herhangi bir WordPress temasıyla kullanabileceğiniz görsel bir sayfa oluşturma eklentisidir..

Divi 4.0, ikisini birleştirerek size hem bir tema hem de görsel eklentiyi tek bir çerçevede sunuyor.

Divi SEO için iyi mi?

Divi arama motoru optimizasyonu için hazırlanmıştır. En iyi SEO ve WordPress standartlarına göre kodlanmıştır.

Bunun üzerine Yoast gibi üçüncü taraf bir SEO eklentisi kullanmamanız durumunda yerleşik SEO özellikleri ile birlikte gelir.

Aynı zamanda Divi, tüm SEO eklentileriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

Divi hızlı yükleniyor mu??

Divi, hızlı yükleme sayfaları için optimize edilmiştir. En yeni tasarım teknikleri sayesinde Divi, mobil kullanıma hazır ve hızlı yüklenen WordPress web sitelerini garanti eder. Haziran 2019’da ElegantThemes, standart Divi yüklemelerinde sayfa yükleme hızlarını önemli ölçüde iyileştiren Divi kod tabanını elden geçirdi.

En iyi Divi alternatifleri nelerdir?

En popüler WordPress teması ve sayfa oluşturucu eklentisi olsa da, göz önünde bulundurmanız gereken birkaç iyi Divi alternatifi var. Elementor, hızlı, kullanımı kolay ve çok sayıda modül / şablonla birlikte gelen gerçekten iyi bir WordPress sayfa oluşturucu eklentisidir. Beaver Builder, bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olmak için önceden hazırlanmış şablonlarla birlikte gelen kullanımı kolay bir WordPress sayfa oluşturucusudur.

Ne tür destek ve yardım alırım?

Tüm Zarif Temalar, canlı sohbet ve iletişim formları aracılığıyla yılın 365 günü 7/24 destek almaktadır. Müşteri desteği hızlı ve oldukça faydalı. Sorularıma bir dakikadan daha kısa sürede yanıt verdim.

Bunun dışında belgelere göz atabilirsiniz. Ayrıca, Zarif Temaların blogunu keşfedebilir veya Divi Facebook grubuna katılabilirsiniz.

Divi İncelemesi: Özet

divi incelemesi

Divi’yi arkadaşlarıma tavsiye eder miyim? Kesinlikle evet! Divi, müthiş web siteleri oluşturmayı bir esinti haline getiren kapsamlı özelliklerin kapsamlı bir listesine sahiptir.

Divi en popüler WordPress teması ve nihai görsel sayfa oluşturucusudur. Kullanımı yeni başlayanlar ve deneyimli kullanıcılar için mükemmel hale getirmek inanılmaz derecede kolaydır.

Daha iyi ve zahmetsiz web tasarım yolculuğunuza başlamak için Divi kopyanızı bugün alın.

600K müşterisinin neden Divi ve görsel sürükleme kullandığını öğrenin & damla oluşturucu. Risksiz 30 günlük para iade garantisi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map