Tātad, jūs esat nolēmis, ka jums ir jāizveido vietne, taču, iespējams, neliela daļa no jums joprojām jautā: “Vai man tiešām ir vajadzīga vietne?” vai varbūt jūs domājat, ka vietnes izveidošana būs pārāk tehniska, laikietilpīga un dārga. Šeit ir mans saraksts ar tiem, kas ļauj bez maksas izveidot vietni.


Par savas pirmās vietnes izveidi un darbību internetā tiešām nav jāraizējas. It īpaši, ja jūs varat izveidot vietni bez maksas.

Labākie vietņu veidotāji 2020. gadā bez maksas izveidos vietni:

 • Labākais kopumā:. Vienkāršākais rīks, lai pēc iespējas ātrāk izveidotu satriecošu vietni, un vietne, kas tiek ātri ielādēta un optimizēta meklētājprogrammām, taču bezmaksas plānos tiek parādītas reklāmas.
 • Otrās vietas ieguvējs:. Izveidojiet satriecošu un profesionālu vietni, kurai nav vajadzīgas nekādas projektēšanas vai kodēšanas prasmes, taču tai nav līdzi vilkšanas un nomešanas funkcionalitāte.
 • Labakā vērtība:. Pamatdizains un ierobežotas iespējas, taču tas ir 100% bezmaksas un ideāli piemērots maziem uzņēmumiem, kuriem savā vietnē nav nepieciešams daudz satura.
 • Labākā apmaksātā iespēja: Kvadrāts. Nenoliedzami labākais un visvienkāršāk lietojamais vizuālo vietņu veidotājs. Tomēr Squrespace nepiedāvā bezmaksas plānus.

Bet kā jūs izveidojat profesionālu vietni, nemaksājot ne santīma? Izmantojot bezmaksas vietņu veidotāju rīku. Protams.

Mūsdienu vietņu veidotāju rīki ir ļoti ērti lietojams un jums nav jāzina HTML kods. Tie ir ļoti draudzīgi lietotājam vilkt un nomest funkcionalitāte a WYSIWYG teksta rediģēšana (piemēram, Microsoft Word).

Tātad, kā izveidot vietni bez maksas?

 • Pirmkārt, izvēlieties bezmaksas vietņu veidotāju.
 • Otrkārt, pievienojiet domēna vārdu vai izmantojiet bezmaksas domēna vārdu.
 • Treškārt, izveidojiet un pielāgojiet savu vietni.

Kad jūsu bezmaksas vietne ir gatava – tad dodieties uz priekšu savas vietnes publicēšanai!

Ko jūs uzzināsit šajā amatā:

 • Kā bez maksas izveidot vietni, izmantojot vietņu veidotāju.
 • Uzziniet, kurš ir labākais bezmaksas vietņu veidotājs?
 • Bezmaksas vietņu veidotāju saraksts; funkcijas un plusi un mīnusi.
 • Vai vietņu veidotāji ir brīvi?
 • Kāpēc jums ir nepieciešama vietne.

Tagad apskatīsim labākos vietņu veidotājus, kas ļauj bez maksas izveidot vietni.

kā bez maksas izveidot vietni

Labākie vietņu veidotāji, kas ļauj jums izveidot vietni bez maksas

1. Wix

Wix

 • Vietne: www.wix.com
 • Bezmaksas plāns: Jā
 • Apmaksāts plāns: Jā, sākot no 5 USD mēnesī
 • E-komercija ir gatava: Jā (tikai par apmaksātu plānu)
 • Mobilais draudzīgais dizains: Jā
 • Vilkt un nomest: Jā

Wix ir viegli viens no Vispazīstamākie no visiem bezmaksas vietņu vilkšanas un nomešanas veidotājiem un tas ir iespējams tāpēc, ka viņi ir izmantojuši dažas lielas Holivudas filmu zvaigznes, lai pateiktu, cik labi viņi ir.

Pašlaik Wix pārvalda aptuveni 110 miljonus vietņu un tiešsaistes veikalu, tāpēc vien jums tas kaut kas jāpasaka. Pierakstīšanās Wix ir brīze, un jums vajadzētu gatavoties un darboties apmēram 2 minūtēs.

Kad esat pierakstījies, jums tiks piedāvātas vairākas nozares specifiskas veidnes, no kurām izvēlēties, un tas, iespējams, ir viens no viņu lielākajiem stiprumiem, profesionālais veidņu izskats. Neatkarīgi no tā, vai esat fotogrāfs vai maiznieks, atradīsit kaut ko piemērotu visiem.

Šajā brīdī ir svarīgi pieminēt, ka bezmaksas veidnes var jūs nepārspīlēt, un šajā gadījumā jums varētu nākties apsvērt apmaksātu jaunināšanu. Vēl viena lieta, ko Wix dara labi, ir tā, ka visas viņu vietnes ir pilnībā atsaucīgas.

Tas nozīmē, ka vietne automātiski pielāgosies jebkurai ierīcei, kurā tā tiek skatīta, tāpēc tā varētu būt mobilais tālrunis vai planšetdators. Šī ir ļoti spēcīga īpašība, jo to pieprasa Google, un mobilo lietotāju skaits katru gadu strauji palielinās.

Apmaksāto iespēju sākums ir nedaudz virs 10 USD un var sasniegt aptuveni USD 25 mēnesī. Apmaksātajos plānos ietilpst pievienojiet pielāgotu domēnu, noņemiet reklāmas, palieliniet krātuvi, VIP atbalstu un e-pasta kampaņu vadīšanu.

Kādi ir Wix lietošanas plusi un mīnusi?

Wix plusi

Lietošanas ērtums
Profesionālās veidnes
Pilnīgi atsaucīgi
Lielākais vietņu veidotājs tirgū
Bezmaksas nodrošina pilnu darba vietni
Milzīgs Wix lietotņu tirgus
Laba apsardze

Wix mīnusi

Reklāmas var būt uzmācīgas
Bezmaksas veidnes izskatās mazliet novecojušas
Pamata plāns reklāmas nenoņem
Datus nevar eksportēt
Jūs nevarat sākt tiešsaistes veikalu pēc bezmaksas plāna

Kopsavilkums

Wix vietņu veidotājā ir iekļautas funkcijas, kas palīdzēs izveidot vietni
Bezmaksas Wix versija ļauj jums izveidot izskatīgu vietni Wix zīmolu apakšdomēnā
Sākot ar tikai USD 5 mēnesī, jūs varat atbrīvoties no reklāmām un iegūt pielāgotu domēna vārdu

Par brīvu

2. Weebly

Weebly

 • Vietne: www.weebly.com
 • Bezmaksas plāns: Jā
 • Apmaksāts plāns: Jā, sākot no 8 USD mēnesī
 • E-komercija ir gatava: Jā (tikai par apmaksātu plānu)
 • Mobilais draudzīgais dizains: Jā
 • Vilkt un nomest: Jā

Weebly ir bijis ļoti ilgu laiku, un tā ir ārkārtīgi populāra opcija, ja vēlaties tikai bez maksas, neplānojot izmantot jauninājumus. Weebly šobrīd mitina aptuveni 40 miljonus vietņu.

Kad jūs pirmo reizi sākat ar Weebly, jūs uzreiz pamanāt, cik viegli viss ir. Velciet un nometiet ļoti intuitīvi un lietotājam draudzīgi. Weebly bezmaksas vietņu veidotājs ir lieliska iespēja absolūtiem iesācējiem. Kolonnas var pārvietot un mainīt izmērus kopā ar lielāko daļu citu elementu.

Vēl viena lieliska lieta, kas man ļoti patīk par Weebly, ir tā, ka, rediģējot vienu elementu, pārējie izbalēs, tas ir patiešām glīts un lielisks veids, kā ierobežot uzmanības novēršanu.

Cenu plāns ir ļoti vienkāršs, un, ja pamata iespēja ir USD 8, reklāmas tiks noņemtas. Veicot pārbaudi ar Weebly, es izveidoju 100 lappušu vietni, ar kuru tā tika galā ļoti labi. Izmantojot Wix, es nebūtu tik pārliecināts par lielāku vietņu veidošanu. Ja jūs vai kāds no jūsu komandas ir pieredzējis un zina kodu, Weebly viegli ļauj rediģēt kodēšanu. Šīs ir lieliskas ziņas pieredzējušiem lietotājiem.

Ir arī lietotne, kurā jūs pat varat integrēt tikšanās savā vietnē. Tāpat kā Wix, arī Weebly piedāvā ļoti plašu profesionālo tēmu klāstu, un es uzskatu, ka tā ir ļoti pilnīga pakete ar labu cenas un kvalitātes attiecību, ja izvēlaties jauninājumus.

Kā minēts iepriekš pamatplāns sākas no 8 USD, profesionāļiem – 12 USD un biznesam – 25 USD. Bezmaksas plānam jūs atradīsities apakšdomēnā Weebly, un jūsu vietnes kājenē būs neliela reklāma.

Kādi ir Weebly lietošanas plusi un mīnusi?

Weebly plusi

Neuzbāzīgas reklāmas
Vienkāršota cenu noteikšana
Ļoti iesācējs draudzīgs
Profesionālās tēmas
Var izmantot HTML kodēšanu
Pilnīgi atsaucīgi
Laba e-komercijas platforma

Weebly mīnusi

Nevar pilnībā pielāgot motīvu krāsas
Vietnes pārvietošana var būt sarežģīta
Neviena vietne netiek dublēta
Jūs nevarat sākt tiešsaistes veikalu pēc bezmaksas plāna

Kopsavilkums

Weebly ir viens no vienkāršāk lietojamajiem vietņu veidotājiem
Jūs varat saglabāt savu bezmaksas kontu tik ilgi, cik vēlaties

Tas ir 100% bezmaksas

3. Vietne123

Vietne123

 • Vietne: www.site123.com
 • Bezmaksas plāns: Jā
 • Apmaksāts plāns: Jā, sākot no USD 9,80 mēnesī
 • E-komercija ir gatava: Jā (tikai par apmaksātu plānu)
 • Mobilais draudzīgais dizains: Jā
 • Vilkt un nomest: Nē

Vietne123 ir paredzēts tiem, kas vēlas ātri izveidot un darboties, un ir lieliski piemērots uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas izveidot e-komercijas vietnes, emuārus un galvenās lapas.

Vietnes123 atšķirība ir tā, ka tā pilnībā novērš vilkšanas un nomešanas ēku kuru izmanto vairums citu vietņu veidotāju. Dažiem tas būs vai nu fantastiski, vai arī solis atpakaļ.

Lai sāktu, varat izvēlēties motīvu un vairākas dažādas dizaina iespējas. Lai arī motīvi nav tie aizraujošākie, jūs saņemat daudz vairāk pielāgošanas iespēju nekā citi vietņu veidotāji. Pēc tam jūs varat augšupielādēt saturu, un vietne tiks ģenerēta jums. Tāpat kā visiem vietņu veidotājiem, bezmaksas opcija ir ierobežota, it īpaši e-komercijas jomā.

Piemaksu plāns sākas plkst Mēnesī 9,80 USD un tas ir aprīkots ar bezmaksas domēnu 1 gadu (vai arī jūs varat izmantot savu domēnu) un noņem SITE123 zīmolu. Kādi ir vietnes123 lietošanas plusi un mīnusi?

Vietne123 Plusi

Daudzvalodu vietnes
Profesionāla izskata e-komercijas vietnes
SEO draudzīgas vietnes
Pilns vietnes atbalsts
Viegli izmantot

Vietnes123 mīnusi

Nav velciet un nometiet
Neskaidra cenu struktūra
Vietnes kodam nav piekļuves
Bezmaksas veikalā nevar publicēt tiešsaistes veikalu

Kopsavilkums

Iesācējiem draudzīgs vietņu veidotājs
Nav vilkšanas un nomešanas, tā vietā visi vietnes elementi ir jau iepriekš sagatavoti
Vietnes123 bezmaksas konts ir diezgan ierobežots

Tas ir 100% bezmaksas

4. Pārsteidzoši

Pārsteidzoši

 • Vietne: www.strikingly.com
 • Bezmaksas plāns: Jā
 • Apmaksāts plāns: Jā, sākot no 8 USD mēnesī
 • E-komercija ir gatava: Jā (tikai par apmaksātu plānu)
 • Mobilais draudzīgais dizains: Jā
 • Vilkt un nomest: Jā

Atšķirībā no Wix un Weebly, iespējams, jūs nekad neesat par to dzirdējis Pārsteidzoši. Pārsteidzoši ir galvenais pārdošanas punkts drosmīgas, skaistas modernas vienas lapas vietnes. Tas ir tāpēc, ka Strikingly galvenais pārdošanas punkts un iezīme ir tās vienas lapas vietnes.

Vienas lappuses vietne ir vietne, kurā lietotājs, ritinot dažādās sadaļās, nonākot mājas lapā, ir tāda veida dizains, kas mūsdienās kļūst ļoti populārs..

Tā kā galvenā iezīme ir vienas lapas vietnes, pārsteidzoši var noņemt daudz rīku un pogu, kas nepieciešami citiem vietņu veidotājiem. Tas, protams, padara to ļoti draudzīgu lietotājam.

Ir dažas labas veidņu iespējas, lai arī tās nav pilnībā vienādas ar Wix vai Weebly. Tas, ko tas labi izdara, tiek kompensēts, ir klāt veidnēm, kuras ir pilnīgi labas, lai dotos taisni ārā no vārtiem. Tinkering, kas jādara, nav daudz.

Lai izveidotu savu vietni, jūs vienkārši pārvietojiet nepieciešamās sadaļas no kreisās uz labo. Varat arī pievienot lietotnes, lai gan atkal piedāvājums nav tādā pašā līmenī kā citi vietņu veidotāji.

Viena lieta, kas jāņem vērā pārsteidzoši, ir tā, ka bezmaksas opcija ir ierobežota tajā, ko jūs varat darīt. To sakot, jaunināšana no 8 USD uz 16 USD nodrošina nopietnu naudas vērtību. Lietotāji var arī izmantot gadu bez maksas, vienkārši sasaistot LinkedIn profilu un sinhronizējot dažus kontaktus. Tas ietaupīs 16 USD.

Kādi ir priekšrocības un mīnusi, izmantojot Strikingly?

Pārsteidzoši plusi

Vietnes profesionāla izskata
Mobilajām ierīcēm optimizētas motīvi
Lieliska naudas attiecība
Nepieciešams nulles kods vai iemaņas projektēšanā
Dāsna atalgojuma programma

Pārsteidzoši mīnusi

Bezmaksas iespēja ir nedaudz ierobežota
Neliels izmantojamo motīvu skaits
Bezmaksas plāni neļauj jums izveidot tiešsaistes veikalu

Kopsavilkums

Viens no labākajiem vienas lapas vietņu veidotājiem
Ideāla izvēle, ja vēlaties izveidot tiešsaistes portfeli, vizītkarti vai vietni, kurā ir viens produkts
Jūs varat saglabāt bezmaksas plānu mūžīgi

100% bez maksas

5. Ucraft

Ucraft

 • Vietne: www.ucraft.com
 • Bezmaksas plāns: Jā
 • Apmaksāts plāns: Jā, sākot no 6 USD mēnesī
 • E-komercija ir gatava: Jā (tikai par apmaksātu plānu)
 • Mobilais draudzīgais dizains: Jā
 • Vilkt un nomest: Jā

Ucraft mājas lapas veidotājs ir balstās uz blokiem. Jūs sakraujat blokus viens otram virsū, un galu galā jums būs pilnīga vietne.

Lai gan ir tikai 35 bloki, kas nav daudz, lai jūsu vietne izceltos, tie ir pilnībā pielāgojami. Katrā blokā ir elementi, kurus varat pievienot vai noņemt, un tas ir, kur jūs varat radoši darboties. Jūs pat varat izveidot savus blokus no jauna.

Runājot par e-komerciju, šī ir viena no spēcīgākajām Ucraft īpašībām, jo ​​tai ir savs e-komercijas dzinējs. Lai gan, ja jūs meklējat piecelties un darboties pēc iespējas ātrāk, Ucraft var nebūt jums.

Ucraft piemaksu plāni sākas tieši tagad Mēnesī 6 USD noņem Ucraft ūdenszīmi. Kādi ir Ucraft lietošanas plusi un mīnusi?

Ucraft plusi

Ļoti pielāgojams vietņu veidotājs
Spēcīgas e-komercijas iespējas
Lielisks klientu atbalsts, izmantojot tiešraidi

Ucraft mīnusi

Nav vietņu dublējumu
Nevar atsaukt labojumus
Bezmaksas plāns neļauj izveidot tiešsaistes veikalu
Nav piemērots lielākām, sarežģītākām vietnēm

Kopsavilkums

Viegla un vienkārša saskarne
Labi izstrādātas un labi izveidotas veidnes
Iebūvēta e-komercijas platforma, lai sāktu pārdošanu tiešsaistē

Izveidojiet vietni ar Ucraft
Par brīvu

6. Landers

Lander

 • Vietne: www.landerapp.com
 • Bezmaksas plāns: Jā (bet tikai 14 dienas)
 • Apmaksāts plāns: Jā, sākot no 16 USD mēnesī
 • E-komercija ir gatava: Jā (tikai par apmaksātu plānu)
 • Mobilais draudzīgais dizains: Jā
 • Vilkt un nomest: Jā

Lander ir pilnībā piedāvāts galvenās lapas veidotājs. Ja neesat pazīstams ar galveno lapu jēdzienu vai neesat pārliecināts, vai jums tāda nepieciešama, tās ir ļoti vienkāršas vienas lapas vietnes, kas paredzētas potenciālo pircēju piesaistīšanai vai pārliecina apmeklētāju rīkoties.

Mērķa lapām pēc savas būtības būs daudz mazāk satura nekā parastajai vietnei, un dažās no tām tiek parādīts tikai viens aicinājums uz darbību.

Landers liek galveno lapu veidošana ir neticami vienkārša ar saskarni, kas nesatur jucekli. Varat integrēt maksājumu vārtejas un veikt A / B dalīšanas pārbaudi, kas ir būtiska iezīme jebkuram galvenās lapas veidotājam. Piedāvājumā ir arī analītika un pilnīga izsekošana.

Viena lieliska funkcija ir dinamiskais teksts. Tas ļauj lietotāja meklēšanas vaicājumu automātiski ievietot galvenajā lapā kā daļu no maksas par klikšķi kampaņas.

Lai gan ir 14 dienu bezmaksas izmēģinājums, Lander var kļūt ļoti dārgs, jo plāni ir balstīti uz apmeklētāju skaitu, kuru saņem jūsu galvenā lapa. Lander’s pamatplāns sākas ar USD 16 mēnesī. Kādi ir Lander lietošanas plusi un mīnusi?

Lander plusi

Sadalīta pārbaude
Veidnes ar augstu reklāmguvumu līmeni
Viegli izmantot
Iebūvēta ziņošanas sistēma
Mobilas reaģējošas veidnes
Facebook fanu lapas integrācija

Lander Cons

Bezmaksas iespēja ir paredzēta tikai 14 dienām
Dārgi plāni
Bezmaksas plāns neļauj izveidot tiešsaistes veikalu

Kopsavilkums

100 vai vairāk gatavu galvenās lapas veidņu
Ērti lietojams vizuālais redaktors ļauj ļoti viegli izveidot galveno lapu
Iebūvētas sadalītās testēšanas iespējas un atskaišu sistēma

Izmēģiniet bez maksas

7. Džimdo

Džimdo

 • Vietne: www.jimdo.com
 • Bezmaksas plāns: Jā
 • Apmaksāts plāns: Jā, sākot no 6 USD mēnesī
 • E-komercija ir gatava: Jā (tikai par apmaksātu plānu)
 • Mobilais draudzīgais dizains: Jā
 • Vilkt un nomest: Jā

Džimdo galvenokārt ir paredzēts tiem, kas galvenokārt vēlas veidot e-komercijas veikalus, un viņu galvenā ideja ir lietošanas ērtums ik uz soļa. Šobrīd ir aptuveni 20 miljoni Jimdo vietņu, no kurām aptuveni 200 000 ir tiešsaistes veikali.

Ar Jimdo jūs varat būt izstrādāšana un produktu pārdošana dažu minūšu laikā. Kur varētu uzlabot, ir veidnes. Lai arī to ir daudz, tomēr ir vajadzīga nedaudz lielāka elastība.

Cenu noteikšana ir tieši piemērota e-komercijas vietņu veidotājam, lai gan es teiktu: ja jūs neizmantojat e-komercijas funkcijas, būtu ieteicams cits vietņu veidotājs ar lētākiem plāniem. Sākas cenu plāni no bezmaksas, no 6 līdz 17 USD. Kādi ir Jimdo lietošanas plusi un mīnusi?

Džimdo Pros

Ātrākais veids, kā izveidot un palaist e-komercijas veikalu
Ļoti pieņemamas cenas
Piekļuve kodam
Spēcīgi SEO elementi

Jimdo mīnusi

Veidnes jūtas mazliet novecojušas
Iespējams, ka norēķinu sistēma nav labākā ASV pārdevējiem
Bezmaksas plāns neļauj izveidot tiešsaistes veikalu

Kopsavilkums

Apsolām, ka jūsu vietne tiks izveidota un darbojas 3 minūtēs
Pielāgojiet savu dizainu un rediģējiet vietni jebkurā laikā, bez kodēšanas

Par brīvu

8. Kards

Kards

 • Vietne: www.carrd.co
 • Bezmaksas plāns: Jā
 • Apmaksāts plāns: Jā, sākot no 19 USD gadā
 • E-komercija ir gatava: Nē
 • Mobilais draudzīgais dizains: Jā
 • Vilkt un nomest: Jā

Kards ir samērā jauns vietņu veidotājs, kas tikko tika uzsākts 2016. gadā. Tas ir arī vēl viens vienas lapas veidotājs, tāpat kā Ucraft, un, ja vēlaties vienkāršākais vietņu veidotājs, Visticamāk, ka tas būs Kārds.

Kopumā ir 54 veidnes, no kurām 14 ir paredzētas tikai profesionāļiem. Veidnes nav sagrupētas pēc nozares, bet drīzāk pēc veida, piemēram, portfelī, galvenajā lapā un profilā. Kopumā veidnes izskatās ļoti gludi un iedvesmojoši.

Jūs izveidojat savu vietni, izmantojot elementus, un viss jūtas ļoti dabiski. Daži elementi ietver taimerus, veidlapas un galerijas.
Kā parasti, bezmaksas opcija aprobežos jūs ar apakšdomēnu, taču tur, kur Kārds patiešām izceļas ar maksas jauninājumiem, varat doties tikai par 19 USD gadā..

Carrd Pro ir tikai USD 19 gadā un ļauj izmantot pielāgotu domēnu un noņem zīmolradi. Kādi ir Kārdiņa lietošanas plusi un mīnusi?

Karda plusi

Ļoti lietotājam draudzīga un vienkārši lietojama
Īpaši lēti jauninājumi
Vietnes ar profesionālu izskatu
54 adaptīvas veidnes, no kurām izvēlēties

Karda mīnusi

Jaunums tirgū
Tikai e-pasta atbalsts
Tikai vienas lapas vietnēs
Jūs nevarat izveidot tiešsaistes veikalu

Kopsavilkums

Izveidojiet bezmaksas, pilnībā atsaucīgas vienas lapas vietnes, kur var atrast gandrīz jebko
100% bezmaksas, un pro plāns ir tikai 19 USD gadā

Tieši tagad

9. Zoho vietnes

Zoho vietnes

 • Vietne: www.zoho.com/sites
 • Bezmaksas plāns: Jā
 • Apmaksāts plāns: Jā, sākot no 5 USD mēnesī
 • E-komercija ir gatava: Nē
 • Mobilais draudzīgais dizains: Jā
 • Vilkt un nomest: Jā

Jā, tam ir mazliet stilīgs nosaukums, bet kā tas ir kā vietņu veidotājam? Kopumā Zoho ir ļoti kompetents vietņu veidotājs. Darba sākšana ir diezgan ātra, un jūs sākat ar parasto elementu vilkšanu un nomešanu.

Izmantojot vilkšanu un nomešanu vienlaikus ar vietnes pielāgošanu, visa pieredze nejutās tik izsmalcināta kā citiem vietnes veidotājiem..
Ir plašs tematu klāsts, no kuriem izvēlēties, un daži no tiem izskatās ļoti profesionāli, savukārt citi izskatās pēc 80. gadiem. Lai arī tie piedāvā 97 veidnes, ne visi ir atsaucīgi.

Tā kā Zoho ir diezgan liela programmatūras korporācija, kas nodrošina SaaS un CRM, dažas vietnes funkcijas, piemēram, veidlapu veidotājs, ir izcilas. Sākas ZoHo cenu noteikšana mēnesī bez maksas līdz USD 5, USD 10 un USD 15. Mēneša plāns nodrošina e-komercijas plānu, tomēr tas ir ļoti ierobežots, jo jūs varat piedāvāt pārdošanā tikai 25 produktus.

Kādi ir Zoho vietņu lietošanas plusi un mīnusi?

Zoho vietnes plusi

Iespaidīgs funkciju komplekts
Piekļuve HTML un CSS
Iebūvēti SEO rīki un trafika statistika

Zoho vietņu mīnusi

Ne visas tēmas ir pilnībā reaģējošas uz mobilajām ierīcēm
Dažas tēmas jūtas novecojušas
Redaktors var justies mazliet neveikli
Jūs nevarat izveidot tiešsaistes veikalu

Kopsavilkums

Pamata bezmaksas vietņu veidošanas rīks ar bezmaksas mitināšanu, kas ļauj paveikt darbu
Apmainieties starp veidnēm jebkurā laikā, nezaudējot savu saturu

Uzzināt vairāk

10. Google mans uzņēmums

Google mans uzņēmums - bezmaksas vietņu veidotājs

 • Vietne: www.google.com/business/how-it-works/website/
 • Bezmaksas plāns: Jā
 • Apmaksāts plāns: Nē
 • E-komercija ir gatava: Nē
 • Mobilais draudzīgais dizains: Jā
 • Vilkt un nomest: Jā

Kā es varu bez maksas izveidot savu vietni Google tīklā? Google mans uzņēmums ir atbilde.

Google mans uzņēmums ir bezmaksas vietņu veidotājs, kas dažu minūšu laikā ļauj jums izveidot vienkāršu vietni. Google vietņu veidotājs ir pilnīgi bezmaksas, un izveidoto vietni ir viegli izveidot un rediģēt gan no galddatora, gan no mobilā tālruņa.

Lai izveidotu savu vietni, izmantojot pakalpojumu Google mans bizness, jums nav jābūt fiziskai veikala vietnei, ja jums ir pakalpojumu zonas uzņēmums vai mājas bizness ar adresi vai bez tās, varat uzskaitīt savu informāciju, lai tā tiktu parādīta Google.

Kādi ir plusi un mīnusi, izmantojot vietnes Google mans uzņēmums vietņu veidotāju, lai bez maksas izveidotu vietni vietnē Google?

Google mana biznesa plusi

Bezmaksas mitināšana un jūs varat savienot savu domēna vārdu
Bez reklāmām vai zīmola
Reaģējošas veidnes
AdWords Express ir gatavs vadīt satiksmi

Google mana biznesa mīnusi

Ierobežotas iespējas, nav ideāli piemērotas lielākām vai sarežģītākām vietnēm
Pamata veidnes un dizains
Jūs nevarat sākt tiešsaistes veikalu

Kopsavilkums

Lieliski piemērots maziem uzņēmumiem, kuriem savā vietnē nav nepieciešams daudz satura
Bez reklāmām vai zīmola, un jūs varat izmantot savu domēna vārdu
Ir 100% bezmaksas vietņu veidotājs no pakalpojuma Google mans uzņēmums

Tas ir pilnīgi bez maksas!

11. VietnesW

Vietnes vietņu veidotājs

VietnesW ir vietņu veidotājs, par kuru jūs, iespējams, neesat dzirdējis. Tas nenozīmē, ka jums to vajadzētu ignorēt. Lai gan tas ir salīdzinoši nezināms ASV, tas ir ļoti populārs visā Eiropā, jo vairāk nekā miljons vietņu izmanto SiteW.

Tas ir super ērti lietojams un jaudīgs velciet un nometiet veidotājs ar mobilajām ierīcēm optimizētām veidnēm, kas balstītas uz HTML5. VietneW piedāvā lieliskas daudzvalodu iespējas, jo tām ir valodas iespējas (un atbalsts) franču, vācu, spāņu un angļu valodā.

Premium plāni svārstās no No 9,33 USD līdz 26,66 USD mēnesī, un jaunināšana noņems SiteW reklāmas, sniegs jums vairāk krātuves un neierobežotu lapu skaitu, SEO un analītiku, kā arī varēsit izmantot pielāgotu domēna vārdu. Kādi ir SiteW lietošanas plusi un mīnusi?

VietnesW plusi

Brīvi lietojams vietņu veidotājs
Daudzvalodu (franču, spāņu, vācu) iespējas
Ļoti lietotājam draudzīgs vietņu veidotājs

Vietnes mīnusi

Bezmaksas plāns ir vislabākais, lai izveidotu mazākas un statiskas vietnes
Jaudīgas funkcijas, piemēram, emuāru veidošana un e-komercija, tiek piedāvātas tikai ar premium plāniem

Kopsavilkums

Viegli lietojams vietņu veidotājs, kas ļauj ērti izveidot satriecošu vietni
Pierakstīties ir viegli, un tas prasīs tikai minūtes, lai uzzinātu, kā lietot SiteW

Jā, tas ir bez maksas

Vai šie vietņu veidotāji tiešām ir bez maksas?

Par vienu no galvenajiem emuāra ziņas punktiem. Vai es tiešām varu izveidot vietni bez maksas?? Nu jā. Tas darbojas šādi. Tehniski jā, jūs varat izveidot vietni bez maksas, taču vietnei būs ierobežojumi.

Daži no vietnes ierobežojumiem, ar kuriem jūs varat saskarties, ja izvēlaties iespēju tikai bezmaksas, jūsu vietnē būs sludinājumi vai zīmoli. Lai jūsu vietne izskatās profesionālāka, jums parasti būs jāmaksā par dažiem jauninājumiem, lai noņemtu reklāmas vai zīmolu.

Wix reklāmas un zīmolu veidošanaWix reklāmu un zīmolrades piemērs

Turklāt bezmaksas opcijai jums parasti būs jāizmanto apakšdomēns, nevis pielāgots domēna nosaukums. Piemēram, Weebly jūsu bezmaksas vietnes domēns būs kaut kas weebly.com/MikesGarage tā vietā, lai izmantotu savu domēnu, piemēram Vietne MikesGarage.com. Citiem vārdiem sakot, jums būs jāsaņem piemaksu plāns, lai varētu izmantot savu domēna vārdu.

 • Jūsu domēna vārds uz bezmaksas plāna: https://mikesgarage.jimdo.com vai https://www.jimdo.com/mikesgarage
 • Jūsu domēna vārds uz premium plāna: https://www.mikesgarage.com

Kā arī, jūs parasti būsit ierobežots attiecībā uz lappušu skaits kuras varat pievienot savai vietnei, kā arī visas e-komercijas veidotāja iespējas būs pamata.

Īsāk sakot, “jūs saņemat to, par ko jūs maksājat” ir taisnība šeit, un, ja jūs nopietni domājat par savu vietni un biznesu, daži no premium jauninājumiem, iespējams, ir ļoti vērtīgi, ka tie ir vērts papildu izmaksas. Nav daudz uzņēmumu, kurus var izveidot tikai par dažiem dolāriem mēnesī.

No otras puses, bezmaksas vietņu veidotāja izmantošana ir lielisks veids, kā pārbaudīt vietņu veidotāju un uzzināt, kā tas viss darbojas, pirms izlemt par jums piemērotāko.

Iemesli, kāpēc ir vietne

Vietnes izveidošanai ir tik daudz iemeslu, neatkarīgi no tā, vai tas ir paredzēts personīgai lietošanai vai jūsu mazajam biznesam. Apskatīsim dažus no šiem iemesliem mazliet sīkāk;

1. Uzticamība

Tas, iespējams, ir vienīgais iemesls, lai izveidotu jaunu vietni. Neatkarīgi no jūsu faktiskajiem akreditācijas datiem, cilvēki redzēs jūs kā ekspertu, kad jums būs pulēta vietne, kas jūs pārstāvēs.

Kad man bija savs pirmais tiešsaistes bizness, es vienmēr jautāju klientiem, kāpēc viņi mani izvēlējās. Atbilde vienmēr bija tā pati, “jo jums bija vietne”.

2. Demonstrējiet savus talantus (vai pakalpojumus)

Neatkarīgi no tā, vai jums ir mazs vai liels bizness vai pat ja jūs esat viena cilvēka grupa, vietne sniedz jums skatlogu. Potenciālie klienti vai darba devēji var uzreiz redzēt, ko jūs piedāvājat.

Dažiem no mūsu laika lielākajiem uzņēmējiem bija savas vietnes, Džefs Bezoss no Amazon un Šons Pārkers vietnē Spotify..

3. Zema barjera iekļūšanai

Jūs burtiski varat izveidot biznesu savā guļamistabā un dažu minūšu laikā piesaistīt klientus pat par nelielu budžetu. Tie ir vienādi konkurences apstākļi visiem neatkarīgi no jūsu sociālā medija stāvokļa vai izglītības.

Atcerieties, ka Marks Zuckerbergs savā kopmītnes istabā sāka lietot sociālo mediju juggernaut Facebook.

Tikai gadījumā, ja jums vajadzēs kādu pārliecinošāku, apskatīsim dažus faktus internetā (no šī ziņojuma). Ziemeļamerikā 2018. gadā internetu izmantoja 88,1% cilvēku, pēc tam Eiropā – 80,23%. Vai zinājāt, ka Google katru sekundi apstrādā vairāk nekā 40 000 meklēšanas vaicājumu? Jūsu vietni potenciāli meklē daudzi cilvēki.

Kas ir vietņu veidotājs un kāpēc to izmantot??

Vietņu veidotājs, iespējams, ir vienkāršākais un ātrākais veids, kā dažu minūšu laikā iegūt vietni pie zemes. Vienkārši izsakoties, tā ir programmatūra, kas ļauj izveidot vietni vai emuāru bez jebkādas kodēšanas. Tā kā kodēšana nav saistīta, jūs vienkārši izmantosit vilkšanas un nomešanas elementus kopā ar dažām veidnēm.

Vēl viena bezmaksas (ish) alternatīva vietnes izveidošanai ir izmantošana WordPress. Tā ir ļoti elastīga satura pārvaldības sistēma (CMS), taču tai ir stāvāka mācīšanās līkne, salīdzinot ar vietņu veidotājiem.

vietņu veidotājs vs WordPressGalvenie plusi & mīnusi vietņu veidotāja un WordPress izmantošanai

Kaut arī pati WordPress ir atvērtā koda un bezmaksas, kā arī tūkstošiem spraudņu un motīvu, WordPress pieprasa, lai jūs saņemtu tīmekļa mitināšanu, kas nav bezmaksas.

Tīmekļa vietņu veidotājiem parasti ir divas formas – tiešsaistes un bezsaistes. Lai gan mēs koncentrēsimies tikai uz vienu veidu, kas ir tiešsaistē, es domāju, ka ir svarīgi tomēr pieminēt otru.

1. Bezsaistes vietņu veidotājs

“Bezsaistes” vietņu veidotāji nāk programmatūras veidā. Rapidweaver Mac ir bezsaistes vietņu veidotāju veids. Parasti jūs lejupielādējat programmatūru datorā un sākat strādāt savā vietnē.

Viena no bezsaistes programmatūras priekšrocībām ir tā, ka jūs varat strādāt savā vietnē jebkur, jo interneta savienojums nav nepieciešams.

Lielākais trūkums ir tas, ka jums būs jāaugšupielādē visa vietne mitināšanai, kas var būt tehniski sarežģīti. Es agrāk izmantoju Serif bezsaistes vietņu veidotāju, kas tagad ir pārtraukts, un es domāju, ka augšupielādes process ir pietiekams iemesls neizmantot bezsaistes vietņu veidotāju.

2. Tīmekļa vietņu veidotājs

Ar tiešsaistes vietņu veidotājs (tās, kuras es apskatīju šeit iepriekš), bezmaksas vietņu veidotājs, ar kuru jūs apmeklējat, mitinās visu tiešsaistē mākonī. Ja jums ir jāizstrādā cits dators, jums vienkārši jāpiesakās, izmantojot sava konta informāciju, un jums ir labi doties.

Jūs saņemsiet visu nepieciešamo un nav nepieciešams neko augšupielādēt vai iestatīt mitināšanu, tas ir vienkāršākais visaptverošais risinājums. Vienīgais, kas jums patiešām nepieciešams, ir tīmekļa pārlūkprogramma, piemēram, Google Chrome, interneta savienojums un mazliet iztēles un brīvā laika, lai atvērtu savu bezmaksas vietni vai tiešsaistes veikalu.

bieži uzdotie jautājumi

Kā bez maksas izveidot vietni?

Reģistrējieties pie bezmaksas vietņu veidotāja, pielāgojiet veidni, izveidojiet savas lapas, publicējiet vietni un dodieties dzīvot.

Vai tādu vietņu veidotāji kā Wix, Weebly, Site123 utt. Ir bez maksas?

Jā, tie tiešām ir bez maksas, taču, lai atbloķētu visas funkcijas un varētu noņemt zīmolradi un reklāmas, jums ir jāpiesakās apmaksātā plānā..

Vai es varu izmantot savu domēnu ar bezmaksas vietņu veidotāju??

Bezmaksas plānā parasti ir jāizmanto apakšdomēns, un, lai izmantotu pielāgotu domēna vārdu, jums jāpiesakās uz apmaksātu plānu.

Secinājums

Labs darbs, jūs šo rokasgrāmatu izmantojāt, kā 2020. gadā bez maksas izveidot vietni.

Es esmu sašaurinājis šobrīd pieejamos labākos bezmaksas vietņu veidotājus, lai 100% izveidotu vietni bez maksas. Kā redzēsit, tomēr ir daudz, no kuriem izvēlēties, atkarībā no tā, kuru izvēlēsities, piemeklēsit to, kas jums ir svarīgāks.

Vai vēlaties pilnu e-komercijas veikalu vai arī jūsu prioritāte ir vietnes izveidošana un darbība dažu minūšu laikā, lai parādītu potenciālo klientu? Varbūt cena ir galvenais virzītājspēks, vai arī jums vienkārši nepieciešama vienkārša vienas lapas vietne, kas nodrošina profesionālu tēlu. Jebkurā gadījumā es esmu pārliecināts, ka ir kāds virs jums tieši piemērots.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me