Divi apskats

Šajā Divi apskats, Es jums parādīšu, ko var piedāvāt ElegantThemes Divi tēma un WordPress lapu veidotājs. Es apskatīšu funkcijas, plusus un mīnusus un pastāstīšu, vai Divi jums ir piemērots.


Divi pārskata kopsavilkums (galvenie punkti)

informācijas ikona Par
Divi ir WordPress motīvu un vizuālo lapu veidotājs skaistu vietņu izveidošanai dažās minūtēs bez kodēšanas zināšanām. Tas ir neticami viegli izmantot, jo jūs rekordīsā laikā pukstējat vietnes.
dolāra ikona Izmaksas
Tā vietā, lai maksātu par Divi tēmu un veidotāju atsevišķi, jūs pērkat piekļuvi visam Elegant Themes motīvu un spraudņu katalogam. Pieeja 1 gadam ir 89 USD vai pieeja mūža garumā ir 249 USD.
happyface ikona Plusi
Divi ir ērti lietojams un pilnībā pielāgojams, nav jāraksta viena koda rinda. Veidojiet jebkura veida vietni un izmantojiet to tālāk neierobežots vietņu skaits. Piekļuve 100 iepriekš sagatavotu vietņu, izkārtojumu & tēmu veidotāju pakotnes, plus piekļuve Papildu, Bloom, Monarch un vēl. Pārsteidzošs atbalsts un bez riska 30 dienu naudas atdošanas garantija.
sadface ikona Mīnusi
Divi ir spēcīga WordPress tēma, un tas viss, kas nozīmē, ka tā nāk ar tik daudz iespēju un funkciju, gandrīz par daudz. Arī. Divi izmanto pielāgotos īskodus nepārnes citiem lapu veidotājiem, piemēram, Elementor.
sprieduma ikona Spriedums
“Divi kuģi ar plašu izcilu iespēju un papildinājumu produktu sarakstu, kas padara satriecošu vietņu izveidi brīvu. Divi ir vispopulārākā WordPress tēma un galvenais vizuālo lapu veidotājs. Tas ir neticami ērti lietojams, padarot to ideāli piemērotu gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. ”

aicinājums uz rīcību
Pārlēkt uz: – – – – – –

Vai atceraties, kad vietņu izveidošana bija tikai dažu izvēlētu īpašība? Ugunsdzēsības kodu ninjas, kas stiepjas virs klaviatūrām?

Protams, tīmekļa dizains ir nogājis garu ceļu, pateicoties tādām platformām kā WordPress.

Kā tas bija, mēs pārdzīvojām WordPress tēmu laikmetu, kuru bija grūti pielāgot.

Drīz pēc tam mēs tikām apstrādāti ar daudzfunkcionālām WordPress tēmām ar vairāk nekā 100 demonstrācijas, un pēc tam vizuālo lapu veidotāji kļuva ikdienišķa.

Un pēc tam Niks Račs un Co atrada veidu, kā sakausēt abus, mainīt spēli.

“Vai sajaukt pilna apjoma priekšējo lapu veidotāju ar vienu no labākajām WordPress tēmām?” “Kāpēc ne?”

Tā, Divi piedzima.

TL; DR: Pateicoties WordPress tēmai & piemēram, Divi, jūs varat izveidot skaistas vietnes dažās minūtēs, bez kodēšanas zināšanām.

Kurš liek jautāt: “Kas ir Divi?”

Uzziniet, kāpēc 600K klienti izmanto Divi un tā vizuālo vilkmi & pilienu celtnieks. Bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Kas ir Divi?

Vienkāršs un skaidrs; Divi ir gan WordPress tēma, gan vizuālo lapu veidotājs.

Padomājiet par Divi kā divām lietām vienā: Divi tēma un spraudnis Divi Builder.

Jums būtu taisnība, ja jūs teiktu, ka Divi ir tīmekļa dizaina ietvars vai kā to izstrādājuši izstrādātāji:

Divi ir vairāk nekā tikai WordPress tēma, tā ir pilnīgi jauna vietņu veidošanas platforma, kas standarta WordPress ziņu redaktoru aizstāj ar ievērojami labāku vizuālo redaktoru. To var izbaudīt gan dizaina profesionāļi, gan jaunpienācēji, dodot jums iespēju radīt iespaidīgus dizainus ar pārsteidzošu vieglumu un efektivitāti.
(Veidojiet vizuāli – elegantas motīvi)

Malā: Lai gan Divi Builder pārsteidzoši labi papildina Divi motīvu, jūs varat izmantot Divi Builder spraudni ar jebkuru WordPress motīvu..

Lūk, ko pirms dažām sekundēm man teica Nikola no atbalsta:

Sveiki! Protams. Divi veidotāja spraudnis ir paredzēts darbībai blakus jebkurai tēmai, kas ir kodēta saskaņā ar labas kodēšanas standartiem, kā tos definējuši WordPress veidotāji.
(Elegantu motīvu atbalsta tērzēšanas stenogramma)

Atpakaļ uz Divi.

divi ir visiem

Divi ir vadošais produkts Elegant Themes, vienā no visnovatoriskākajiem WordPress tēmu veikaliem.

Kāpēc es tā saku?

Esmu paņēmis Divi vizuālās lapas veidotāju braucienam un…

Puiši, jūs izlaidīsit bezmaksas demonstrāciju un dodieties tieši uz “Lūdzu, paņemiet manu naudu!”

Yep, tas ir tik labi.

Šajā pārskatā vairāk uzmanības tiks veltīts spraudnim Divi Builder, jo tas ir reāls darījums!

Uzziniet, kāpēc 600K klienti izmanto Divi un tā vizuālo vilkmi & pilienu celtnieks. Bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Plusi par Divi

Tagad, kad mēs zinām, ar ko mēs strādājam, vai Divi ir tas, par ko tiek apgalvots? Ļaujiet mums pārspēt pāris plusus.

Viegli lietojams / Vizuāls vilkšanas un nomešanas lapu veidotājs

Divi ir neticami ērti lietojams, jo jūs rekordīsā laikā sagrausit vietnes.

Divi Builder, kas tika pievienots Divi 4.0, ļauj reāllaikā izveidot savu vietni priekšpusē..

Citiem vārdiem sakot, jūs redzat savas izmaiņas to veikšanas laikā, kas novērš turp un atpakaļ braucienus uz fona, ietaupot daudz laika.

Visi lapas elementi ir viegli pielāgojami; tas viss ir point-and-click. Ja vēlaties pārvietot elementus, jūsu rīcībā ir vilkšanas un nomešanas funkcija.

divi celtnieks

Lai izmantotu Divi, jums nav vajadzīgas kodēšanas prasmes, vizuālās lapas veidotājs jums piedāvā pilnīgu visu projekta kontroli.

Tajā pašā laikā jūs saņemat pilnībā piedāvātu koda redaktoru, kas padara pielāgoto CSS stilu un koda pievienošanu tik daudz vienkāršāku un patīkamāku..

40+ vietnes elementi

divi celtnieka vietnes elementi

Pilnībā funkcionējošu vietni veido daudzi dažādi elementi.

Atkarībā no jūsu vajadzībām var būt pogas, veidlapas, attēli, akordeoni, meklēšana, veikals, emuāra ziņas, audio faili, aicinājums uz darbību (CTA) un daudzi citi elementi..

Lai palīdzētu jums izveidot profesionālu vietni, neinstalējot papildu spraudņus, Divi komplektācijā ietilpst vairāk nekā 40 vietnes elementi.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama emuāra sadaļa, komentāri, sociālo mediju sekošanas ikonas, cilnes un video slīdņi, cita starpā, Divi ir jūsu aizmugure.

Visi Divi elementi ir 100% atsaucīgi, kas nozīmē, ka jūs varat viegli izveidot atsaucīgas vietnes, kas izskatās lieliski un labi darbojas vairākās ierīcēs.

1000 un vairāk iepriekš sagatavotu vietņu izkārtojumu

divi izkārtojuma pakotnes

Izmantojot Divi, jūs varat izveidot savu vietni no jauna vai arī instalēt vienu no vairāk nekā 1000 iepriekš sagatavotiem izkārtojumiem.

Tieši tā, Divi bez maksas nodrošina vairāk nekā 1000 vietņu izkārtojumu. Vienkārši instalējiet izkārtojumu no bibliotēkas un pielāgojiet to, līdz nokrist.

Katru nedēļu tiek pievienoti pavisam jauni izkārtojumi, kas nozīmē, ka jums vienmēr būs jauns iedvesma tādu vietņu izveidošanai, kuras atrodas ārpus šīs galaktikas.

Vislabākais ir tas, ka izkārtojumos ir daudz dažādu attēlu, ikonu un ilustrāciju bez atlīdzības, lai jūs varētu darboties.

Divi vietņu izkārtojumi ir daudzās kategorijās, kas nozīmē, ka tas ir kaut kas ikvienam.

Neatkarīgi no tā, vai veidojat vietni restorānam, aģentūrai, tiešsaistes kursam, biznesam, e-komercijai, profesionāliem pakalpojumiem vai kaut kam citam, Divi ir tikai jums paredzēts izkārtojums.

Pielāgojiet visu, pilnīga dizaina kontrole

pilnīga dizaina kontrole

Šīs lietas pielāgošanas iespēju skaits wslims Pūt. Jūsu. Prāts. Es domāju, ka jūs varat visu pielāgot līdz vissīkākai detaļai.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties pielāgot fonus, fontus, atstarpes, animācijas, apmales, kursoru stāvokļus, formas dalītājus, efektus un cita starpā pievienot pielāgotus CSS stilus, Divi jūs pārsteigs.

Jums arī nav jālauza sviedri, lai veiktu pielāgojumus savai vietnei; Divi padara to pārāk viegli ar intuitīvu vizuālo lapu veidotāju.

Vienkārši noklikšķiniet uz katra elementa, kuru vēlaties pielāgot, atlasiet opcijas un jūsu darbs ir paveikts.

Eleganti motīvi piedāvā detalizētu dokumentāciju ar video, kurā parādīts, kā tieši iestatīt un pielāgot jebkuru vietnes elementu.

Piekļuve Extra, Bloom & Monarhs

papildus zied monarhs plugins

Divi ir sakāmvārda dāvana, kas nekad nepārstāj dot. Kad pievienojaties Elegant Themes, jūs saņemat Divi tēmu, Divi Builder, 87+ citas tēmas, ieskaitot Extra, Bloom e-pasta izvēles spraudni un Monarch sociālās koplietošanas spraudni..

Extra ir skaista un spēcīga WordPress žurnāla tēma. Tā ir ideāla tēma tiešsaistes žurnāliem, ziņu vietnēm, emuāriem un citām tīmekļa publikācijām.

Bloom ir vismodernākais e-pasta izvēles spraudnis, kas palīdz ātri izveidot e-pasta sarakstus. Spraudnis ir aprīkots ar daudziem rīkiem, piemēram, netraucētu integrāciju ar daudziem e-pasta pakalpojumu sniedzējiem, uznirstošajiem logiem, pievienojumiem un tiešsaistes formām..

Monarhs ir jaudīgs sociālās koplietošanas spraudnis, kas palīdz jums reklamēt koplietošanu savā vietnē un ērti attīstīt sociālo sekotāju. Jūsu rīcībā ir vairāk nekā 20 sociālo koplietošanas vietņu un daudz iespēju.

Iebūvēta svina ģenerēšana un e-pasta mārketings

svina paaudzes rīki

Divi piedāvā plašas iespējas, lai optimizētu satiksmi un ģenerētu potenciālos potenciālos potenciālos klientus. Iegādājoties Divi, jūs iegūstat jaudīgo spraudņu komplektu Elegant Themes.

Pateicoties Bloom e-pasta izvēles spraudnim, jūs bez pūlēm varat izveidot e-pasta sarakstus. Lai savāktu lietotāju datus savā vietnē, jums nav nepieciešama trešā puse.

Turklāt jūs varat izmantot Divi Leads jaudu, lai pārbaudītu savas lapas, gūtu vērtīgu ieskatu un palielinātu reklāmguvumu līmeni, necenšoties no savas puses..

Bezšuvju integrācija ar WooCommerce

divi woocommerce integrācija

WooCommerce pielāgošana ir izaicinājums, it īpaši, ja strādājat ar tēmu, kuru ir grūti integrēt e-komercijas platformā. Vairumā gadījumu jūsu tiešsaistes veikals izskatās šķelmīgs un neprofesionāls.

Tas nav gadījumā ar Divi. Divi nemanāmi integrējas WooCommerce, ļaujot izmantot Divi Builder jaudu jūsu veikalam, izstrādājumiem un citām lapām. Pateicoties Divi WooCommerce moduļiem.

Izņemot to, jūs varat izveidot skaistas galvenās lapas saviem WooCommerce produktiem, ļaujot jums ievērojami palielināt reklāmguvumu līmeni.

WooCommerce saīsināto kodu un logrīku pievienošana savai vietnei, izmantojot Divi, ir ceturtā līmeņa greideri. Tas ir pārāk viegli, ka es negaidu, ka jūs saskarsities ar kādām problēmām.

Šeit ir WooCommerce veikala demonstrācija, kas veidota, izmantojot Divi. Tagad jūs varat izveidot savu sapņu veikalu, nerakstot koda rindu.

Cenas / vērtības attiecība

naudas vērtību

Divi ir tēmas briesmonis. Tas ir pilnībā papildināts ar visām funkcijām, kas jums ir vajadzīgas, lai izveidotu vietnes, piemēram, profesionāļus.

Divi Builder Divi tēmai piešķir daudz funkcionalitātes, padarot iespējamu to, kas kādreiz tika uzskatīts par neiespējamu.

Jūs varat izveidot praktiski jebkuru vietni zem saules. Vienīgais ierobežojums ir jūsu iztēle.

Dalība Divi ļauj piekļūt 89+ tēmām un spraudņiem. Ja jums nepatīk abonementi, ir arī vienreizējs maksājums.

Komplekts ir lielisks ieguldījums jebkuram WordPress lietotājam. Tā ir jūsu naudas patiesā vērtība.

Uzziniet, kāpēc 600K klienti izmanto Divi un tā vizuālo vilkmi & pilienu celtnieks. Bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Divi mīnusi

Viņi saka, ka visam, kam ir plusi, ir jābūt mīnusiem. Vai visiem Divi labumiem ir mīnusi? Ļaujiet mums uzzināt.

Pārāk daudz iespēju

pārāk daudz iespēju

Divi ir spēcīga WordPress tēma un visa tā, kas nozīmē, ka tai ir tik daudz iespēju un funkciju, gandrīz pārāk daudz.

Dažreiz jums varētu būt grūti atrast iespēju no miljoniem iespēju. Bet jūs zināt, ko viņi saka: jums labāk ir funkcija, un tā jums nav vajadzīga, nevis otrādi.

Tomēr, tiklīdz jūs esat iepazinušies ar iestatījumiem, no turienes varat gludi kuģot.

Mācīšanās līkne

mācīšanās līkne

Ar daudzām iespējām nāk mācīšanās līkne. Lai pilnībā izmantotu Divi, jums ir jāizlasa dokumentācija un jāskatās pāris video.

Tas ir labi iesācējiem, taču, tā kā jūsu rīcībā ir daudz iespēju, jums būs jāpaiet nedaudz laika, lai uzzinātu, kā viss darbojas.

Tomēr nekad neuztraucieties, ka Divi ir jautri mācīties un lietot; jums vajadzētu ātri darboties un darboties.

Jūs esat piesaistīts Divi

Divas tēmas vizuālās lapas veidotājs

Kad jūs aiziet Divi, atpakaļceļa vairs nav. Diemžēl Divi pielāgotos īskodus nenodod citiem lapu veidotājiem, piemēram, Elementor, BeaverBuilder, WPBakery lapu veidotājam utt..

Citiem vārdiem sakot, tās ir sāpes, pārejot no Divi uz citu lapu veidotāju. Ja plānojat izmantot tikai Divi, tā nav problēma. Tomēr, ja vēlaties pāriet uz citu lapu veidotāju, labāk vietni veidot no nulles.

Cik maksā Divi?

divi cenu noteikšana

Cik maksā Divi ar visām saldajām īpašībām, svilpi un zvaniņiem? Elegants motīvs piedāvā divus cenu paketes.

Jūs varat saņemt USD 89 gadā paketi vai doties ar 249 USD vienreizēju maksājumu. Visām pakotnēm ir Divi, Extra, Bloom, Monarch, produktu atjauninājumi, zvaigžņu atbalsts, simtiem vietņu pakešu un neierobežots vietnes lietojums.

Uzziniet, kāpēc 600K klienti izmanto Divi un tā vizuālo vilkmi & pilienu celtnieks. Bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Divi vietņu piemēri

divi vietņu piemēri

Vairāk nekā 1,2 miljoni vietņu izmanto Divi. Zemāk atrodiet pāris lieliskus iedvesmas piemērus.

 • Kissmetrika
 • Marija un punkts
 • Ādama lēciena vīni
 • RadspeicheR
 • 100 izstāde

Vairāk piemēru var redzēt Divi klientu vitrīnā vai BuiltWith vietnē.

Divi FAQ

Šeit ir pāris bieži uzdotu jautājumu, ja jums ir līdzīgs jautājums.

Vai Divi tēma ir bezmaksas?

Nē. Divi nav bezmaksas WordPress tēma. Lai izmantotu Divi, jums ir jāiegādājas derīga licence no Elegant Themes. Neierobežota pieeja 1 gadam ir 89 USD vai mūža piekļuve 249 USD.

Vai es varu izmantot Divi vairākās vietnēs??

Jā, jūs varat izmantot Divi vairākās vietnēs. Katra Divi licence piedāvā neierobežotu vietnes izmantošanu.

Kāda ir atšķirība starp Divi tēmu un Divi veidotāju?

Divi tēma ir tikai tāda, kā WordPress tēma. No otras puses, Divi Builder ir vizuāls lapu veidošanas spraudnis, kuru varat izmantot ar jebkuru citu WordPress motīvu.

Divi 4.0 apvieno divus, piedāvājot gan motīvu, gan vizuālo spraudni vienā ietvarā.

Vai Divi ir piemērots SEO?

Divi ir paredzēts meklētājprogrammu optimizēšanai. Tas ir kodēts atbilstoši labākajiem SEO un WordPress standartiem.

Papildus tam ir iebūvētas SEO funkcijas gadījumam, ja jūs neizmantojat trešās puses SEO spraudni, piemēram, Yoast.

Tajā pašā laikā Divi nemanāmi integrējas ar visiem SEO spraudņiem.

Vai Divi ātri iekrauj?

Divi ir optimizēts ātrai lapu ielādēšanai. Pateicoties jaunākajām dizaina metodēm, Divi garantē mobilajām ierīcēm gatavās un ātri ielādējamās WordPress vietnes. 2019. gada jūnijā ElegantThemes pārveidoja Divi kodu bāzi, kas ir ievērojami uzlabojusi lapu ielādes ātrumu standarta Divi instalācijās..

Kādas ir labākās Divi alternatīvas?

Lai arī tā ir vispopulārākā WordPress tēma un lapu veidotāju spraudnis, ir dažas labas Divi alternatīvas, kuras jums vajadzētu apsvērt. Elementor ir patiešām labs WordPress lapu veidotāju spraudnis, kas ir ātrs, ērti lietojams un nāk ar daudziem moduļiem / veidnēm. Beaver Builder ir viegli lietojams WordPress lapu veidotājs, kas nāk ar jau sagatavotām veidnēm, lai palīdzētu izveidot vietni.

Kādu atbalstu un palīdzību es saņemu?

Visas elegantās motīvas saņem atbalstu 24 stundas diennaktī 365 dienas gadā, izmantojot tiešraides tērzēšanu un kontaktu veidlapas. Viņu klientu atbalsts ir ātrs un diezgan noderīgs. Es saņēmu atbildes uz saviem jautājumiem mazāk nekā minūtes laikā.

Izņemot šo, jūs varat iepazīties ar dokumentāciju. Turklāt jūs varat izpētīt emuāru Elegant Themes vai pievienoties Divi Facebook grupai.

Divi apskats: kopsavilkums

divi pārskats

Vai es ieteiktu Divi saviem draugiem? Noteikti jā! Divi ir plašs izcilu iespēju saraksts, kas aizraujošu vietņu izveidošanu padara brīvi.

Divi ir vispopulārākā WordPress tēma un galvenais vizuālo lapu veidotājs. Tas ir neticami ērti lietojams, padarot to ideāli piemērotu iesācējiem un pieredzējušiem lietotājiem.

Lai sāktu labākas un bez piepūles tīmekļa dizaina ceļojumu, iegādājieties Divi kopiju jau šodien.

Uzziniet, kāpēc 600K klienti izmanto Divi un tā vizuālo vilkmi & pilienu celtnieks. Bezriska 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map