Kuidas luua tasuta veebisait?

Niisiis, olete otsustanud, et peate looma veebisaidi, kuid tõenäoliselt on väike osa teist endiselt küsinud: “Kas ma tõesti vajan veebisaiti?” või võite arvata, et veebisaidi ehitamine on liiga tehniline, aeganõudev ja kallis. Siin on minu nimekiri neist, mis võimaldavad teil tasuta veebisaidi luua.


Oma esimese veebisaidi üles seadmise ja Internetis kuvamise suhtes pole tegelikult vaja olla karta. Eriti kui saate veebisaidi tasuta luua.

Parimad veebisaidi koostajad loovad 2020. aastal tasuta veebisaidi:

 • Parim üldine:. Lihtsaim vahend uimastamise saidi võimalikult kiireks loomiseks ning sait, mis laaditakse kiiresti ja on otsimootoritele optimeeritud, kuid tasuta plaanide korral kuvatakse reklaame.
 • Runner-Up:. Looge uimastamise ja professionaalne sait, mis ei vaja kujundus- ega kodeerimisoskusi, kuid millel pole pukseerimisfunktsiooni.
 • Parim hind:. Põhikujundus ja piiratud võimalused, kuid see on 100% tasuta ja ideaalne väikeettevõtetele, kes ei vaja oma saidil palju sisu.
 • Parim tasuline variant: Ruuturuum. Vaieldamatu parim ja hõlpsamini kasutatav visuaalse veebisaidi koostaja. Squrespace ei paku aga ühtegi tasuta plaani.

Kuid kuidas teha professionaalset veebisaiti sentigi maksmata? Kasutades tasuta veebisaidirenduri tööriista. Muidugi.

Täna on veebisaidi ehitaja tööriistad väga lihtne kasutada ja te ei pea tundma ühtegi HTML-i kodeeringut. Neid on äärmiselt kasutajasõbralikud kasutada tõmba ja lase lahti funktsionaalsus a WYSIWYG teksti redigeerimine (nagu Microsoft Word).

Niisiis, kuidas luua tasuta veebisait?

 • Esiteks valige tasuta veebisaidi koostaja.
 • Teiseks ühendage domeeninimi või kasutage tasuta domeeninime.
 • Kolmandaks seadistage ja kohandage oma veebisaiti.

Kui teie tasuta veebisait on valmis – siis jätkake oma saidi avaldamist!

Mida sellest postitusest teada saate:

 • Kuidas veebisaidi koostaja abil tasuta veebisaiti luua?.
 • Uurige, milline on parim tasuta veebisaidi koostaja?
 • Tasuta veebisaitide ehitajate nimekiri; funktsioonid ning plussid ja miinused.
 • Kas tasuta veebisaidi ehitajad on tõesti tasuta?
 • Miks teil peab olema veebisait?.

Vaatame nüüd parimaid veebisaitide koostajaid, kes võimaldavad teil tasuta veebisaidi luua.

kuidas luua veebisait tasuta

Parimad veebisaidi koostajad, mis võimaldavad teil veebisaidi tasuta luua

1. Wix

Wix

 • Veebisait: www.wix.com
 • Tasuta plaan: Jah
 • Tasuline plaan: Jah alates 5 dollarist kuus
 • Pood on valmis: Jah (ainult tasulisel plaanil)
 • Mobiilne sõbralik disain: Jah
 • Tõmba ja lase lahti: Jah

Wix on hõlpsasti üks kõige tuntum tasuta veebisaidi lohistamise ehitajatest ja see on tõenäoliselt sellepärast, et nad on kasutanud mõnda suurt Hollywoodi filmistaari, et öelda teile, kui head nad on.

Praegu on Wixil umbes 110 miljonit veebisaiti ja veebipoodi, nii et ainuüksi see peaks teile midagi ütlema. Wixisse registreerumine on imelihtne ja peaksite umbes 2 minutiga valmis saama.

Kui olete registreerunud, pakutakse teile mitmeid tööstusharupõhiseid malle, mille hulgast valida ja see on tõenäoliselt üks nende suurimaid tugevusi, mallide professionaalne välimus. Ükskõik, kas olete fotograaf või pagar, leidub kõigile midagi sobivat.

Siinkohal on oluline mainida, et tasuta mallid ei pruugi teile eriti muljet avaldada ja just siin võiksite kaaluda tasulist täiendamist. Veel üks asi, mida Wix hästi teeb, on see, et kõik nende saidid reageerivad täielikult.

See tähendab, et veebisait kohandub automaatselt ükskõik millise seadmega, mida sellel vaadatakse, nii et see võib olla mobiiltelefon või tahvelarvuti. See on väga tugev omadus, kuna seda nõuab Google ja mobiilikasutajate arv kasvab aasta-aastalt kiiresti.

Tasulised valikud algavad veidi üle 10 dollari ja võib ulatuda umbes 25 dollarini kuus. Tasulised plaanid hõlmavad kohandatud domeeni ühendamist, reklaamide eemaldamist, talletusruumi suurendamist, VIP-tuge ja e-posti kampaaniate käitamist.

Millised on Wixi kasutamise plussid ja miinused?

Wixi plussid

Kasutusmugavus
Professionaalsed mallid
Täielikult reageeriv
Suurim veebisaidi ehitaja turul
Tasuta pakub täielikku toimivat veebisaiti
Tohutu Wix-i ​​rakenduste turg
Hea turvalisus

Wix miinused

Reklaamid võivad olla pealetükkivad
Tasuta mallid näevad välja pisut vananenud
Põhiplaan ei eemalda reklaame
Andmeid ei saa eksportida
Vabal plaanil ei saa veebipoodi alustada

Kokkuvõte

Wixi veebisaidi ehitajal on kaasas funktsioone, mis aitavad teil veebisaiti üles ehitada
Wixi tasuta versioon võimaldab teil luua Wixi kaubamärgiga alamdomeenile nägusa veebisaidi
Alates vaid 5 dollarist kuus saate reklaamidest lahti saada ja saada kohandatud domeeninime

Tasuta

2. Weebly

Weebly

 • Veebisait: www.weebly.com
 • Tasuta plaan: Jah
 • Tasuline plaan: Jah alates 8 dollarist kuus
 • Pood on valmis: Jah (ainult tasulisel plaanil)
 • Mobiilne sõbralik disain: Jah
 • Tõmba ja lase lahti: Jah

Weebly on olnud juba pikka aega ja see on eriti populaarne valik, kui soovite tasuta saada ainult mingit uuendust kasutada. Weebly haldab praegu umbes 40 miljonit veebisaiti.

Weeblyga alustades märkate kohe, kui lihtne kõik on. Pukseerimine on väga intuitiivne ja kasutajasõbralik. Weebly tasuta veebisaidi ehitaja on suurepärane võimalus absoluutsete alustajate jaoks. Veerge saab koos enamiku muude elementidega teisaldada ja nende suurust muuta.

Veel üks suurepärane asi, mis mulle Weebly juures väga meeldib, on see, et kui redigeerite ühte elementi, kaovad ülejäänud osad välja, see on tõesti puhas ja suurepärane viis tähelepanu hajutamise piiramiseks.

Hinnakujunduskava on väga lihtne ja põhivariandiga 8 dollarit eemaldatakse reklaamid. Weeblyga tehtud testi käigus ehitasin välja 100-leheküljelise veebisaidi, millega ta sai väga hästi hakkama. Wixi kasutades poleks ma suuremate saitide ehitamisel nii kindel. Kui teie või keegi teie meeskonnast on kogenud ja tunneb koodi, lubab Weebly hõlpsalt kodeerimist redigeerida. See on suurepärane uudis kogenud kasutajatele.

Samuti on rakendus, kus saate kohtumisi isegi oma veebisaidile integreerida. Nii nagu Wix, pakub ka Weebly väga laia valikut professionaalseid teemasid ja minu arvates on tegemist väga tervikliku paketiga, millel on uuenduste valimisel hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Nagu varem mainitud põhiplaan algab 8 dollarist, prof 12 dollarit ja äri 25 dollarit. Tasuta kava jaoks asute alamdomeenis Weebly ja teie saidi jaluses on väike reklaam.

Millised on Weebly kasutamise plussid ja miinused?

Weebly plussid

Mittesekkivad reklaamid
Hinnakujunduse lihtsustamine
Väga algaja sõbralik
Professionaalsed teemad
Kasutada saab HTML-kodeeringut
Täielikult reageeriv
Hea e-poe platvorm

Weebly miinused

Teemavärve ei saa täielikult kohandada
Saidi teisaldamine võib olla keeruline
Ühtegi saiti ei varundata
Vabal plaanil ei saa veebipoodi alustada

Kokkuvõte

Weebly on üks hõlpsamini kasutatavaid veebisaitide ehitajaid
Võite oma tasuta kontot säilitada nii kaua kui soovite

See on 100% tasuta

3. Sait123

Saidi123

 • Veebisait: www.site123.com
 • Tasuta plaan: Jah
 • Tasuline plaan: Jah alates $ 9.80 kuus
 • Pood on valmis: Jah (ainult tasulisel plaanil)
 • Mobiilne sõbralik disain: Jah
 • Tõmba ja lase lahtiEi

Saidi123 on suunatud neile, kes soovivad kiiresti tööle saada ja sobivad suurepäraselt ettevõtete omanikele, kes soovivad luua e-kaubanduse saite, ajaveebid ja sihtlehti.

Mis teeb Site123 teistsuguseks, on see, et see loobub täielikult lohistamise hoonest mida enamik teisi veebisaidi ehitajaid kasutab. Mõne jaoks on see kas fantastiline või samm tagasi.

Alustamiseks võite valida teema ja mitu erinevat kujundusvalikut. Ehkki teemad pole just kõige põnevamad, saate kohandamisvõimalusi palju rohkem kui teiste veebisaitide koostajad. Seejärel saate sisu üles laadida ja sait luuakse teile. Nagu kõigi veebisaitide ehitajate puhul, on ka tasuta võimalus piiratud, eriti e-kaubanduse puhul.

Lisatasu plaan algab kell 9,80 dollarit kuus ja sellega kaasneb tasuta domeen 1 aastaks (või võite kasutada oma domeeni) ja eemaldab SITE123 kaubamärgi. Millised on saidi123 kasutamise plussid ja miinused?

Saidi123 plussid

Mitmekeelsed saidid
Professionaalse ilmega e-kaubanduse saidid
SEO-sõbralikud saidid
Veebisaidi täielik tugi
Lihtne kasutada

Saidi123 miinused

Ei lohista
Segane hinnastruktuur
Saidikoodile pole juurdepääsu
Vabal plaanil ei saa veebipoodi avaldada

Kokkuvõte

Algaja sõbralik veebisaidi ehitaja
Pukseerimist pole, selle asemel on kõik veebisaidi elemendid juba valmis tehtud
Site123 tasuta konto on üsna piiratud

See on 100% tasuta

4. rabavalt

Rabavalt

 • Veebisait: www.strikingly.com
 • Tasuta plaan: Jah
 • Tasuline plaan: Jah alates 8 dollarist kuus
 • Pood on valmis: Jah (ainult tasulisel plaanil)
 • Mobiilne sõbralik disain: Jah
 • Tõmba ja lase lahti: Jah

Erinevalt Wixist ja Weeblyst on tõenäosus, et te pole kunagi varem kuulnud Rabavalt. Silmatorkavalt peamine müügiargument on julged, ilusad kaasaegsed ühelehelised saidid. Sellepärast, et Strikingly peamine müügiargument ja funktsioon on selle ühelehelised veebisaidid.

Üheleheline veebisait on sait, kus kasutaja sirvib avalehele jõudes erinevaid jaotisi – tüüpi kujundus, mis on tänapäeval muutumas väga populaarseks.

Kuna põhifunktsioon on ühelehelised saidid, võib silmatorkavalt ära võtta palju tööriistu ja nuppe, mida teised veebisaidi ehitajad vajavad. See muidugi muudab selle väga kasutajasõbralikuks.

Malli jaoks on mõned head võimalused, ehkki mitte täielikult Wixi või Weeblyga. Selle hüvitamine on hea, kui pakute malle, millest on täiesti hea otse väravast välja minna. Näppimist pole vaja palju teha.

Saidi ehitamiseks liigutate vajalikud lõigud vasakult paremale. Saate lisada ka rakendusi, ehkki jällegi pole pakkumine samal tasemel teiste veebisaitide ehitajatega.

Üks asi, mida tuleb silmatorkavalt tähele panna, on see, et tasuta võimalus on teie tehtud tegevustes piiratud. Seda öeldes versiooniuuendused 8 dollarilt 16 dollarini pakkuda tõsist hinna ja kvaliteedi suhet. Kasutajad saavad ka aasta aega tasuta proua minna, linkides lihtsalt Linkedini profiili ja sünkroonides mõned kontaktid. See säästab 16 dollarit.

Millised on Strikingly kasutamise plussid ja miinused?

Silmatorkavalt plussid

Professionaalse välimusega saidid karbist väljas
Mobiilile optimeeritud teemad
Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe
Vajalik nullkood või kujundamisoskus
Mahukas hüvede programm

Silmatorkavalt miinused

Tasuta võimalus on natuke piiratud
Väike arv teemasid, mida saate kasutada
Tasuta plaanid ei lase teil veebipoodi teha

Kokkuvõte

Üks parimatest ühelehelistest veebisaitide ehitajatest
Ideaalne valik, kui soovite alustada veebiportfelli, visiitkaarti või ühe toote kaupluse saiti
Võite vabakava igavesti säilitada

100% tasuta

5. Ucraft

Ucraft

 • Veebisait: www.ucraft.com
 • Tasuta plaan: Jah
 • Tasuline plaan: Jah alates 6 dollarist kuus
 • Pood on valmis: Jah (ainult tasulisel plaanil)
 • Mobiilne sõbralik disain: Jah
 • Tõmba ja lase lahti: Jah

Ucraft veebisaidi ehitaja on põhineb plokkidel. Pange plokid üksteise peale ja lõpuks on teil täielik veebisait.

Ehkki ainult 35 plokki on teie veebisaidi eristamiseks vähe, on need täielikult kohandatavad. Iga plokk sisaldab elemente, mida saate lisada või eemaldada, ja siin saate loovust luua. Saate isegi oma plokid nullist luua.

Poodidega seoses on see Ucrafti üks tugevamaid omadusi, kuna sellel on oma poodumootor. Kuigi kui soovite üles tõusta ja joosta võimalikult kiiresti, ei pruugi Ucraft olla teie jaoks.

Ucraft premium -plaanid algavad kohe 6 dollarit kuus eemaldab Ucraft vesimärgi. Millised on Ucraft’i kasutamise plussid ja miinused?

Ucraft plussid

Väga kohandatav veebisaidi koostaja
Tugevad poodifunktsioonid
Suurepärane klienditugi reaalajas vestluse kaudu

Ucraft miinused

Pole saidi varukoopiaid
Teie muudatusi ei saa tagasi võtta
Tasuta plaan ei luba teil veebipoodi luua
Ei sobi suuremate keerukamate saitide jaoks

Kokkuvõte

Lihtne ja lihtne liides
Hästi kavandatud ja hästi ehitatud mallid
Sisseehitatud e-poe platvorm veebimüügi alustamiseks

Looge veebisait Ucraftiga
Tasuta

6. Lander

Lander

 • Veebisait: www.landerapp.com
 • Tasuta plaan: Jah (kuid ainult 14 päeva)
 • Tasuline plaan: Jah alates 16 dollarist kuus
 • Pood on valmis: Jah (ainult tasulisel plaanil)
 • Mobiilne sõbralik disain: Jah
 • Tõmba ja lase lahti: Jah

Lander on täisfunktsionaalne sihtlehe koostaja. Kui te pole maandumislehtede kontseptsiooniga kursis või pole kindel, kas vajate seda, on tegemist väga lihtsate üheleheliste saitidega, mis on loodud müügivihjete hõivamiseks või külastaja veenmiseks tegutsema.

Oma olemuselt on sihtlehtedel palju vähem sisu kui tavalisel veebisaidil, mõnel neist on ainult üks üleskutse tegevusele.

Lander teeb maandumislehtede ehitamine uskumatult lihtne segadusteta liidesega. Saate integreerida makseväravaid ja teha A / B jagatud testimist, mis on iga sihtlehe koostaja oluline funktsioon. Pakutakse ka analüütikat ja täielikku jälgimist.

Üks lahe funktsioon on dünaamiline tekst. See võimaldab kasutaja otsingupäringu sisestada automaatselt sihtlehele osana kliki eest maksmise kampaaniast.

Ehkki 14-päevane tasuta prooviversioon on saadaval, võib Lander muutuda väga kalliks, kuna plaanid põhinevad teie sihtlehe külastajate arvul. Landeri omad põhiplaan algab 16 dollarist kuus. Millised on Landeri kasutamise plussid ja miinused?

Landeri plussid

Tükeldatud testimine
Suure konverteerimisega mallid
Lihtne kasutada
Sisseehitatud aruandlussüsteem
Mobiilselt reageerivad mallid
Facebooki fännilehe integreerimine

Landeri miinused

Tasuta võimalus on ainult 14 päeva
Kallid plaanid
Tasuta plaan ei luba teil veebipoodi luua

Kokkuvõte

100+ valmis sihtlehe mallid
Lihtsalt kasutatava visuaalse redigeerija abil on maandumislehe kujundamine ülilihtne
Sisseehitatud jagatud testimisvõimalused ja aruandlussüsteem

Proovige tasuta

7. Jimdo

Jimdo

 • Veebisait: www.jimdo.com
 • Tasuta plaan: Jah
 • Tasuline plaan: Jah alates 6 dollarist kuus
 • Pood on valmis: Jah (ainult tasulisel plaanil)
 • Mobiilne sõbralik disain: Jah
 • Tõmba ja lase lahti: Jah

Jimdo on peamiselt suunatud neile, kes soovivad peamiselt e-poe poode üles ehitada ja nende peamine idee on kasutusmugavus igal sammul. Praegu on Jimdo saite umbes 20 miljonit, neist umbes 200 000 on veebipoed.

Jimdo juures võid olla käivitamine ja toodete müük mõne minuti jooksul. Seal, kus saaks asju paremaks muuta, on mallid. Ehkki neid on palju, on nende suhtes vaja veel pisut paindlikkust.

Hinnakujundus on poodide veebisaitide koostaja jaoks täpselt õige, kuigi ma ütleksin, et kui te ei kavatse poodide funktsioone kasutada, soovitatakse mõnda teist odavamate plaanidega veebisaidi koostajat. Hinnakujundusplaanid algavad tasuta, 6 dollarist 17 dollarini. Millised on Jimdo kasutamise plussid ja miinused?

Jimdo plussid

Kiireim viis poodide loomiseks ja käitamiseks
Väga soodne hind
Juurdepääs koodile
Tugevad SEO elemendid

Jimdo miinused

Mallid on natuke vananenud
Maksesüsteem ei pruugi olla USA müüjate jaoks parim
Tasuta plaan ei luba teil veebipoodi luua

Kokkuvõte

Lubab, et teie veebisait luuakse ja käivitatakse 3 minutiga
Kohandage oma kujundust ja muutke oma veebisaiti igal ajal ilma kodeerimiseta

Tasuta

8. Carrd

Carrd

 • Veebisait: www.carrd.co
 • Tasuta plaan: Jah
 • Tasuline plaan: Jah alates 19 dollarist aastas
 • Pood on valmisEi
 • Mobiilne sõbralik disain: Jah
 • Tõmba ja lase lahti: Jah

Carrd on suhteliselt uus veebisaitide ehitaja, kes jõudis turule just 2016. aastal. See on ka üks üheleheline ehitaja, täpselt nagu Ucraft ja kui soovite lihtsaim ja hõlpsam veebisaitide koostaja, Tõenäoliselt on see Carrd.

Kokku on 54 malli, millest 14 on mõeldud ainult profikasutajatele. Malle ei rühmitata majandusharude kaupa, vaid pigem tüübi järgi, nagu portfoolios, sihtlehel ja profiilis. Kokku näevad mallid väga klanitud ja inspireerivad.

Panite oma veebisaidi elemente kasutades kokku ja kõik tundub väga loomulik. Mõned elemendid hõlmavad taimerit, vorme ja galeriisid.
Nagu tavaliselt, piirab tasuta valik teid alamdomeeniga, kuid kus tasulised versiooniuuendused paistavad Carrdile silma paista, saate minna aastas proovima ainult 19 dollarit..

Carrd Pro on vaid 19 dollarit aastas ning võimaldab teil kasutada kohandatud domeeni ja eemaldab brändingu. Millised on Carrdi kasutamise plussid ja miinused?

Carrd plussid

Väga kasutajasõbralik ja lihtsasti kasutatav
Äärmiselt odavad versiooniuuendused
Professionaalse ilmega saidid
54 tundlikku malli, mille vahel valida

Carrd miinused

Turul uus
Ainult e-posti tugi
Piiratud üheleheliste saitidega
Veebipoodi ei saa luua

Kokkuvõte

Looge tasuta, täielikult reageerivad ühelehelised saidid peaaegu kõike
100% tasuta ja pro-kava on kõigest 19 dollarit aastas

Praegu

9. Zoho saidid

Zoho saidid

 • Veebisait: www.zoho.com/sites
 • Tasuta plaan: Jah
 • Tasuline plaan: Jah alates 5 dollarist kuus
 • Pood on valmisEi
 • Mobiilne sõbralik disain: Jah
 • Tõmba ja lase lahti: Jah

Jah, sellel on natuke lahe nimi, kuid mis tunne on veebisaidi koostajana? Üldiselt Zoho on väga pädev veebisaitide koostaja. Alustamine on üsna kiire ja alustate elementide tavalise lohistamisega.

Kasutades pukseerimist koos saidi kohandamisega, ei tundunud kogu kogemus nii lihvitud kui teiste veebisaidi ehitajate puhul.
Valida saab paljude teemade vahel, mõned neist näevad välja väga professionaalsed, teised aga näevad välja nagu 1980ndatest pärit. Ehkki nad pakuvad 97 malli, pole need kõik reageerivad.

Kuna Zoho on üsna suur tarkvaraettevõte, mis pakub SaaS-i ja CRM-e, on mõned saidi funktsioonid, näiteks vormiehitaja, silmapaistvad. ZoHo hinnakujundus algab alates kuust 5, 10 ja 15 dollarini. Kuukava pakub e-poe plaani, kuid see on väga piiratud, kuna saate müüa vaid 25 toodet.

Millised on Zoho Sites kasutamise plussid ja miinused?

Zoho saidid plussid

Muljetavaldav funktsioonide komplekt
HTML- ja CSS-i juurdepääs
Sisseehitatud SEO tööriistad ja liiklusstatistika

Zoho saidid miinused

Kõik teemad ei ole mobiilile reageerivad täielikult
Mõni teema on vananenud
Toimetaja võib end pisut kohmetuna tunda
Veebipoodi ei saa luua

Kokkuvõte

Põhiline tasuta veebisaidi loomise tööriist koos tasuta hostimisega, mis teeb töö ära
Vahetage malli vahel igal ajal soovitud viisil, kaotamata oma sisu

Lisateave

10. Google’i minu ettevõte

Google'i minu ettevõte - tasuta veebisaitide koostaja

 • Veebisait: www.google.com/business/how-it-works/website/
 • Tasuta plaan: Jah
 • Tasuline plaanEi
 • Pood on valmisEi
 • Mobiilne sõbralik disain: Jah
 • Tõmba ja lase lahti: Jah

Kuidas ma saan tasuta oma veebisaidi Google’is luua? Google’i minu ettevõte on vastus.

Google’i minu ettevõte on tasuta veebisaidi koostaja, mis võimaldab teil mõne minutiga lihtsa veebisaidi luua. Google’i veebisaidi ehitaja on täiesti tasuta ning teie loodud saiti on lihtne teha ja redigeerida nii lauaarvuti kui ka mobiiltelefoni kaudu.

Kui teil on teeninduspiirkonna ettevõte või koduettevõte aadressiga või ilma aadressita, siis ei pea teil oma saidi teenusega Google’i minu ettevõte loomiseks füüsilist kauplust olema, saate oma üksikasjad Google’is kuvamiseks loetleda.

Millised on plussid ja miinused Google’i minu ettevõtte veebisaidi koostaja kasutamisel tasuta veebisaidi loomiseks Google’is?

Google’i minu ettevõtte plussid

Tasuta hostimine ja saate oma domeeninime ühendada
Kuulutuste või brändinguvaba
Vastuvõtvad mallid
AdWords Express on valmis liiklust juhtima

Google’i minu ettevõtte miinused

Piiratud võimalused, mitte ideaalsed suuremate või keerukamate saitide jaoks
Põhimallid ja kujundused
Veebipoodi ei saa luua

Kokkuvõte

Ideaalne väikeettevõtetele, kes ei vaja oma veebisaidil palju sisu
Reklaamide või brändinguvaba ning saate kasutada oma domeeninime
On Google’i minu ettevõtte 100% tasuta veebisaitide koostaja

See on täiesti tasuta!

11. SiteW

SiteW veebisaidi ehitaja

SaidiW on veebisaidi ehitaja, millest te ilmselt pole kuulnud. See ei tähenda, et peaksite seda ignoreerima. Ehkki see on USA-s suhteliselt tundmatu, on see Euroopas väga populaarne, kuna SiteW kasutab rohkem kui miljon veebisaiti.

See on ülilihtne kasutada ja võimas lohistamine HTML5-le ehitatud mobiilseadmetele optimeeritud mallidega ehitaja. SiteW pakub suurepäraseid mitmekeelseid funktsioone, kuna see sisaldab keelevalikuid (ja tuge) prantsuse, saksa, hispaania ja inglise keeles.

Lisatasu plaanid ulatuvad 9,33–26,66 dollarit kuus, ning täiendamine eemaldab SiteW reklaamid, annab teile rohkem salvestusruumi ja piiramatu arvu lehti, SEO ja analüütikat ning saate kasutada kohandatud domeeninime. Millised on SiteW kasutamise plussid ja miinused??

SiteW plussid

Tasuta veebisaidi koostaja
Mitmekeelsed (prantsuse, hispaania, saksa) valikud
Väga kasutajasõbralik veebisaidi koostaja

SiteW miinused

Vaba plaan on kõige parem väiksemate ja staatiliste veebisaitide loomiseks
Tõhusad funktsioonid, näiteks ajaveeb ja e-kaubandus, on saadaval ainult lisatasukavade abil

Kokkuvõte

Lihtne kasutada veebisaidi koostajat, mis teeb uimastamise veebisaidi loomise lihtsaks
Lihtne registreerumine ja SiteW kasutamise õppimine võtab vaid mõni minut

Jah, see on tasuta

Kas need veebisaidi ehitajad on tõesti tasuta?

Blogipostituse ühe peamise punkti kohta. Kas ma saan tõesti veebisaidi tasuta üles ehitada?? Nojah. See töötab nii. Tehniliselt jah, saate veebisaidi luua tasuta, kuid sellel veebisaidil on piirangud.

Mõned veebisaidi piirangud, millega võite kokku puutuda, kui valite ainult tasuta valiku, ilmub teie saidil kuulutusi või brändinguid. Selleks, et teie veebisait näeks välja professionaalsem, peate tavaliselt maksma reklaamide või kaubamärgi eemaldamise eest teatud versiooniuuenduste eest.

Wix-reklaamid ja brändingWixis reklaamide ja brändingu näide

Samuti peate tasuta valiku jaoks tavaliselt kasutama alamdomeeni, mitte kohandatud domeeninime. Näiteks Weebly’is on teie tasuta veebisaidi domeen midagi weebly.com/MikesGarage selle asemel, et kasutada oma domeeni nagu MikesGarage.com. Teisisõnu, oma domeeninime kasutamiseks peate saama lisatasu paketi.

 • Teie domeeninimi tasuta paketis: https://mikesgarage.jimdo.com või https://www.jimdo.com/mikesgarage
 • Teie domeeninimi lisatasupaketis: https://www.mikesgarage.com

Nagu tavaliselt, olete tavaliselt piiratud lehtede arv mida saate oma saidile lisada, aga ka kõik poodide loomise võimalused on põhilised.

Lühidalt öeldes: “saate selle, mille eest maksate” – siin tõsi, ja kui suhtute oma saiti ja ettevõttesse tõsiselt, võivad mõned lisatasuuuendused olla lisakulusid väärt. Pole palju ettevõtteid, mida saab asutada vaid mõne dollari eest kuus.

Teisest küljest on tasuta veebisaidi koostaja kasutamine suurepärane viis veebisaidi koostaja proovile panemiseks ja enne selle valimist, kui soovite, et tunneksite, kuidas see kõik töötab..

Veebisaidi olemasolu põhjused

Veebisaidi loomiseks on nii palju põhjuseid, olgu see siis isiklikuks kasutamiseks või teie väikeettevõttele. Vaatame mõnda neist põhjustest pisut üksikasjalikumalt;

1. Usaldusväärsus

See on ilmselt kõige ainus põhjus uue veebisaidi loomiseks. Sõltumata teie tegelikust volikirjast näevad inimesed teid kui eksperti, kui teil on lihvitud veebisait teid esindama.

Kui mul oli esimene veebiettevõte, küsin klientidelt alati, miks nad mind valisid. Vastus oli alati sama: „kuna teil oli veebisait”.

2. Esitage oma andeid (või teenuseid)

Ükskõik, kas teil on väike või suur ettevõte või isegi kui olete ühemehebänd, annab veebisait teile vaateakna. Potentsiaalsed kliendid või tööandjad näevad teie pakutavat koheselt.

Kõigil meie aja suurimatel ärimeestel oli veebisaite, Jeff Bezos Amazonist ja Sean Parker Spotify’is.

3. Madal takistus sisenemisel

Saate sõna otseses mõttes oma magamistoas ettevõtte luua ja isegi mõne väikese eelarvega kliente mõne minuti jooksul meelitada. See on kõigile võrdne, sõltumata teie sotsiaalmeedia seisust või haridusest.

Mäletate, Mark Zuckerberg avas oma ühiselamutoas sotsiaalmeedia juggernauti Facebooki.

Igaks juhuks, kui teil oleks vaja veenvamaid, vaatame mõnda Interneti-fakti (sellest postitusest). Põhja-Ameerikas kasutas 2018. aastal Internetti 88,1% inimestest, Euroopas 80,23% inimestest. Kas teadsite, et Google töötleb igal sekundil üle 40 000 otsingupäringu? Teie veebisaiti otsivad potentsiaalselt paljud inimesed.

Mis on veebisaidi ehitaja ja miks seda kasutada??

Veebisaidi koostaja on ilmselt lihtsaim ja kiireim viis veebisaidi loomiseks mõne minutiga. Lihtsamalt öeldes on see tarkvaraosa, mis võimaldab teil luua veebisaidi või ajaveebi ilma kodeerimiseta. Kuna tegemist pole kodeerimisega, kasutate koos mõnede mallidega lihtsalt lohistamise elemente.

Veel üks tasuta (ish) alternatiiv veebisaidi loomiseks on kasutamine WordPress. See on väga paindlik sisuhaldussüsteem (CMS), kuid sellel on järsem õppimiskõver võrreldes veebisaidi ehitajatega.

veebisaidi ehitaja vs WordPressPeamised plussid & miinused veebisaidi koostaja ja WordPressi kasutamisel

Kuigi WordPress ise on koos tuhandete pistikprogrammide ja teemade abil avatud lähtekoodiga ja tasuta, nõuab WordPress, et saaksite veebimajutuse, mis pole tasuta.

Veebisaitide koostajatel on tavaliselt kaks maitset – nii veebis kui ka väljaspool. Ehkki keskendume ainult ühele tüübile, mis on võrgus, on minu arvates oluline teist mainida.

1. Võrguühenduseta veebisaidi ehitaja

Võrguühenduseta veebisaitide ehitajad tulevad tarkvara kujul. Rapidweaver for Mac on võrguühenduseta veebisaitide looja. Tavaliselt laadiksite tarkvara oma arvutisse alla ja hakkaksite oma veebisaidil töötama.

Võrguühenduseta tarkvara üks eeliseid on see, et saate oma saidil töötada kõikjal, kuna Interneti-ühendust pole vaja.

Suurim puudus on see, et peate kogu saidi hostimisele üles laadima, mis võib olla tehniliselt keeruline. Ma kasutasin Serifi võrguühenduseta veebisaidi ehitajat, mis on nüüdseks katkestatud, ja ma arvan, et üleslaadimisprotsess on piisavalt põhjus, et mitte kasutada võrguühenduseta veebisaidi koostajat.

2. Veebisaidi ehitaja

Koos veebisaidi koostaja (neid, mida ma siin eespool käsitlesin), hostib tasuta veebisaidi koostaja, kellega koos käite, kõike võrgus pilves. Kui peate töötama teisest arvutist, peate lihtsalt sisse logima oma konto andmetega ja teil on hea minna.

Saate kõik vajaliku ja pole vaja midagi kuhugi üles laadida ega hostimist seadistada – see on lihtsaim kõikehõlmav lahendus. Ainus, mida tõesti vajate, on veebibrauser nagu Google Chrome, Interneti-ühendus ja natuke fantaasiat ning vaba aega oma tasuta veebisaidi või veebipoe käivitamiseks.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas tasuta veebisaiti luua??

Registreeruge tasuta veebisaidiehitajaga, kohandage malli, looge oma lehti, avaldage oma veebisait ja minge reaalajas.

Kas veebisaidiehitajad nagu Wix, Weebly, Site123 jne on tõesti tasuta?

Jah, need on tõesti tasuta, kuid kõigi funktsioonide avamiseks ning brändingu ja reklaamide eemaldamiseks peate registreeruma tasulise plaani jaoks.

Kas ma saan kasutada tasuta domeeni koostajaga oma domeeni??

Tasuta plaani korral peate tavaliselt kasutama alamdomeeni, kohandatud domeeninime kasutamiseks peate registreeruma tasulise plaani jaoks

Järeldus

Hea töö, tegite selle juhendi kaudu selgeks, kuidas luua 2020. aastal tasuta veebisait.

Olen kitsendanud parimaid tasuta veebisaidi koostajaid praegu, et saaksite veebisaidi 100% tasuta luua. Nagu näete, on siiski palju valida, olenevalt sellest, kumb otsustate, langeb see, mis on teie jaoks olulisem.

Kas soovite täielikku poodipoodi või on teie prioriteet mõne minuti jooksul veebisaidi üles seadmine ja käitamine potentsiaalse kliendi näitamiseks? Võib-olla on hind peamine tegur või vajate lihtsalt lihtsat ühelehelist saiti, mis pakub professionaalset pilti. Mõlemal juhul olen kindel, et ülalpool on üks, mis sobib just teile.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map