Divi arvustus

Selles Divi ülevaade, Näitan teile, mida pakub ElegantThemes Divi teema ja WordPressi lehe koostaja. Kaanen omadused, plussid ja miinused ning ütlen teile, kas Divi sobib teile.


Divi ülevaate kokkuvõte (põhipunktid)

teabeikoon Umbes
Divi on WordPressi teema ja visuaalsete lehtede koostaja ilusate veebisaitide loomiseks mõne minutiga ilma kodeerimise teadmisteta. Uskumatult lihtne kasutada, kui piitsutate veebisaite rekordajaga.
dollari ikoon Maksumus
Selle asemel, et tasuda Divi teema ja ehitaja eest eraldi, ostate juurdepääsu Elegantsete Teemade kogu teemade ja pistikprogrammide kataloogile. Juurdepääs 1 aastaks on 89 dollarit või eluaegne juurdepääs on 249 dollarit.
happyface ikoon Plussid
Divi on lihtne kasutada ja täielikult kohandatav, ilma et peaksite kirjutama ühte koodi koodi. Looge mis tahes tüüpi veebisaite ja kasuta seda edasi piiramatu arv veebisaite. Juurdepääsu 100s ettevalmistatud saidid, paigutused & teemaehitaja pakid, pluss juurdepääs Extra, Bloom, Monarch ja veel. Hämmastav tugi ja riskivaba 30-päevane raha tagasi garantii.
sadface ikoon Miinused
Divi on võimas WordPressi teema ja kõik see, mis tähendab, et sellega kaasneb nii palju võimalusi ja funktsioone, peaaegu liiga palju. Ka. Divi kasutab kohandatud lühinumbreid ei edastata teistele leheehitajatele, näiteks Elementorile.
kohtuotsuse ikoon Kohtuotsus
„Divi laevadel on lai valik suurepäraseid funktsioone ja lisatooteid, mis muudavad vingete veebisaitide loomise imelihtne. Divi on kõige populaarsem WordPressi teema ja ülim visuaalsete lehtede koostaja. See on uskumatult lihtne, muutes selle ideaalseks nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele. ”

üleskutse tegevusele
Hüppa: – – – – – –

Kas mäletate, kui veebisaitide loomisel peeti kinni vaid mõni üksik? Klaviatuuride kohal kõrguvad tulekahju hingavad koodininad?

Veebidisain on kindlasti jõudnud kaugele, tänu sellistele platvormidele nagu WordPress.

Nagu oligi, elasime läbi WordPressi teemade ajastu, mida oli raske kohandada.

Varsti pärast seda hakati meid kasutama mitmeotstarbelisi WordPressi teemasid 100+ demos ja siis visuaalsete lehtede ehitajad sai tavaliseks.

Ja siis leidsid Nick Roach ja Co. viisi, kuidas need kaks kokku sulatada, mängu muuta.

„Kas segada täisväärtuslik esiotsa koostaja ühte parimatest WordPressi teemadest?“ “Miks mitte?”

Nii, Divi sündis.

TL; DR: Tänu WordPressi teemale & nagu visuaallehtede koostaja, näiteks Divi, saate mõne minuti jooksul luua kauneid veebisaite ilma kodeerimise teadmisteta.

Mis tekitab küsimuse: “Mis on Divi?”

Siit saate teada, miks 600 000 klienti kasutavad Divit ja selle visuaalset tõmmet & tilgaehitaja. Riskivaba 30-päevane raha tagasi garantii.

Mis on Divi?

Lihtne ja selge; Divi on nii WordPressi teema kui ka visuaalsete lehtede koostaja.

Mõelge Divist kui kahest asjast ühes: Divi teema ja pistikprogramm Divi Builder.

Teil oleks õigus, kui ütleksite, et Divi on veebidisaini raamistik, või nagu arendajad seda ütlevad:

Divi on midagi enamat kui lihtsalt WordPressi teema, see on täiesti uus veebisaidi loomise platvorm, mis asendab tavalise WordPressi postituse toimetaja tohutult hea visuaalse toimetajaga. Seda saavad nautida nii disainispetsialistid kui ka uustulnukad, andes teile jõu luua üllatava kerguse ja tõhususega muljetavaldavaid kujundusi.
(Ehitage visuaalselt – elegantsed teemad)

Kõrvalt: Kuigi Divi Builder täiendab Divi teemat hämmastavalt hästi, saate Divi Builderi pistikprogrammi kasutada mis tahes WordPressi teemaga.

Toetatud Nikola ütles mulle mõni sekund tagasi:

Tere! Muidugi. Divi ehitaja plugin on loodud töötama kõigi teemade kõrval, mis on kodeeritud vastavalt WordPressi loojate määratletud hea kodeerimise standarditele.
(Elegantsete teemade toetamise vestluse ärakiri)

Tagasi Divi juurde.

div on kõigile

Divi on lipulaeva toode ettevõttes Elegant Themes, mis on ühes kõige uuenduslikumas WordPressi teemapoes.

Miks ma seda ütlen?

Olen võtnud Divi visuaalse lehe ehitaja sõiduks ja…

Kutid, jätke tasuta demo vahele ja minge otse palun palun MINU RAHA!

Jep, see on nii hea.

See ülevaade keskendub rohkem Divi Builderi pistikprogrammile, sest see on tõeline asi!

Siit saate teada, miks 600 000 klienti kasutavad Divit ja selle visuaalset tõmmet & tilgaehitaja. Riskivaba 30-päevane raha tagasi garantii.

Plusside plussid

Nüüd, kui me teame, millega me töötame, kas Divi on see kõik, milleks ta väidetavalt on? Vaatame paar plussi üle.

Lihtne kasutada / visuaalset lohistamist

Divi on uskumatult lihtne kasutada, kuna saate piiluda veebisaite rekordajaga.

Divi 4.0-le lisatud Divi Builder võimaldab teil oma veebisaidi reaalajas luua esiotsa..

Teisisõnu, näete muudatusi nende tegemisel, mis välistab edasi-tagasi reisimise tagasi, säästes palju aega.

Kõiki leheelemente saab hõlpsasti kohandada; see kõik on point-and-click. Kui soovite elemente teisaldada, on teie käsutuses pukseerimisfunktsioon.

divi ehitaja

Divi kasutamiseks ei vaja te kodeerimisoskust, visuaalse lehe koostaja pakub teile täielikku disaini kontrolli kõige üle.

Samal ajal saate täisfunktsionaalse koodiredaktori, mis muudab kohandatud CSS-i stiilide ja koodi lisamise palju lihtsamaks ja nauditavamaks.

40+ veebisaidielemendid

div ehitaja veebisaidi elemendid

Täielikult toimiv veebisait koosneb paljudest erinevatest elementidest.

Sõltuvalt teie vajadustest võivad teil olla nupud, vormid, pildid, akordionid, otsing, kauplus, ajaveebi postitused, helifailid, tegevusele kutsumine (CTA) ja palju muid elemente.

Professionaalse veebisaidi loomisel ilma täiendavaid pistikprogramme installimata on Divi kaasas üle 40 veebisaidielemendi.

Ükskõik, kas vajate ajaveebilõiku, kommentaare, sotsiaalmeedias jälgite muude elementide hulgas ikoone, vahelehti ja videolükke, Divil on teie selg.

Kõik Divi elemendid on 100% tundlikud, mis tähendab, et saate hõlpsalt luua tundlikke veebisaite, mis näevad suurepärased välja ja toimivad hästi mitmes seadmes.

1000+ veebisaidi eelvalmis paigutust

divi paigutuspakendid

Divi abil saate oma veebisaidi nullist üles ehitada või installida ühe rohkem kui 1000 eelvalmis paigutusest.

Täpselt nii, Divi pakub tasuta üle 1000 veebisaidi paigutuse. Installige lihtsalt teekust paigutus ja kohandage seda kuni kukutamiseni.

Igal nädalal lisatakse täiesti uusi paigutusi, mis tähendab, et teil on alati uut inspiratsiooni veebisaitide loomiseks, mis sellest galaktikast välja jäävad.

Parim osa on see, et paigutusega on kaasas palju honorarivabu pilte, ikoone ja illustratsioone, et saaksite maa peal jooksma.

Divi veebisaidi paigutusi on paljudes kategooriates, mis tähendab, et kõigile leidub midagi.

Olenemata sellest, kas loote veebisaiti restorani, agentuuri, veebikursuse, äri, poodide, professionaalsete teenuste või muu jaoks, on Divil just teie jaoks paigutus.

Kohandage kõike, täielik disainikontroll

täielik disainikontroll

Selle asja kohandamisvõimaluste arv whaige Puhu. Teie. Mõistus. Ma mõtlen, et saate kõike kohandada kuni peenema detailini.

Ükskõik, kas soovite kohandada tausta, fonte, vahed, animatsioone, ääriseid, hõljutada olekuid, kujundada jaguneid, efekte ja lisada muu hulgas kohandatud CSS-stiile, jätab Divi teile mulje.

Oma veebisaidile kohandamiste tegemiseks ei pea te ka higi murdma; Divi teeb selle intuitiivse visuaalse leheehitajaga liiga lihtsaks.

Klõpsake lihtsalt sellel elemendil, mida soovite kohandada, valige oma valikud ja teie töö on tehtud.

Elegantsed kujundused pakuvad teile üksikasjalikku dokumentatsiooni koos videotega, mis näitavad teile täpselt, kuidas oma veebisaidi elemente seadistada ja kohandada.

Juurdepääs lisale, Bloom & Monarh

ekstra õitsenguga monarhi pluginad

Divi on vanasõnaline kingitus, mis ei lõpe kunagi andmist. Elegantsete kujundustega liitumisel saate Divi teema, Divi ehitaja, 87+ muud teemad, sealhulgas lisa, Bloomi e-posti lubamise pistikprogrammi ja Monarchi sotsiaalse jagamise pistikprogrammi..

Extra on ilus ja võimas ajakirja WordPress teema. See on ideaalne teema veebiajakirjade, uudiste saitide, ajaveebide ja muude veebiväljaannete jaoks.

Bloom on moodsaim e-posti kasutamise pistikprogramm, mis aitab teil e-posti loendeid kiiresti koostada. Pistikprogrammil on palju tööriistu, näiteks sujuv integreerimine paljude e-posti pakkujatega, hüpikud, sisselogimised ja sidusvormid..

Monarch on võimas sotsiaalse jagamise pistikprogramm, mis aitab teil oma saidil sotsiaalset jagamist reklaamida ja hõlpsalt oma sotsiaalset jälgimist laiendada. Teie käsutuses on üle 20 sotsiaalse jagamise saidi ja palju võimalusi.

Sisseehitatud plii genereerimine ja e-posti turundus

plii genereerimise tööriistad

Divi pakub teile hulgaliselt võimalusi liikluse optimeerimiseks ja autopiloodi juhtpositsioonide genereerimiseks. Divi ostmisel saate võimsa pistikprogrammi Elegant Themes.

Tänu Bloomi e-posti opt-in pistikprogrammile saate hõlpsalt e-posti loendeid luua. Oma veebisaidil kasutajate andmete kogumiseks pole teil vaja kolmandat osapoolt.

Lisaks saate kasutada Divi Leads’i jõudu oma lehtede testimiseks, väärtuslike teadmiste saamiseks ja konversioonimäärade suurendamiseks, ilma et peaksite omalt poolt pingutama..

Õmblusteta integreerimine WooCommerce’iga

div integratsioon

WooCommerce’i kohandamine on keeruline, eriti kui töötate teemaga, mida on keeruline poodiplatvormiga integreerida. Enamikul juhtudest näeb teie veebipood välja rõve ja ebaprofessionaalne.

Divi puhul see nii pole. Divi integreerub sujuvalt WooCommerce’iga, võimaldades teil rakendada Divi Builderi võimsust oma poe, toodete ja muude lehtede jaoks. Kõik tänu Divi WooCommerce moodulitele.

Peale selle saate luua oma WooCommerce toodete jaoks kauneid sihtlehti, mis võimaldab teil oma konversioonimäärasid märkimisväärselt tõsta.

Neljanda klassi õpilaste asi on lisada WooCommendi lühikoodid ja vidinad Divi abil oma veebisaidile. Liiga lihtne on see, et ma ei eelda, et teil tekivad probleemid.

Siin on Divi abil ehitatud WooCommerce kaupluse demo. Nüüd saate oma unistuste poe ehitada ilma koodirea kirjutamata.

Raha väärtus

raha väärtus

Divi on mingi teema koletis. See on pakitud ääreni koos kõigi funktsioonidega, mida vajate veebisaitide loomiseks nagu profid.

Divi ehitaja lisab Divi teemale palju funktsionaalsust, tehes võimalikuks selle, mida kunagi võimatuks peeti.

Saate päikese all ehitada praktiliselt iga veebisaidi. Ainus piir on teie kujutlusvõime.

Divi liikmelisus annab teile juurdepääsu 89+ teemale ja hunnikule pistikprogramme. Kui tellimused teile ei meeldi, on olemas ka ühekordne makse.

Kimp on suurepärane investeering igale WordPressi kasutajale. See on teie raha tõeline väärtus.

Siit saate teada, miks 600 000 klienti kasutavad Divit ja selle visuaalset tõmmet & tilgaehitaja. Riskivaba 30-päevane raha tagasi garantii.

Miinused miinused

Nad ütlevad, et kellel on plusse, peavad olema miinused. Kas Divil on kõigi magusate eelistega miinuseid? Laskem teada saada.

Liiga palju valikuid

liiga palju võimalusi

Divi on võimas WordPressi teema ja kõik see, mis tähendab, et sellel on nii palju võimalusi ja funktsioone, peaaegu liiga palju.

Vahel võib teil olla keeruline miljonite võimaluste hulgast mõnda varianti leida. Kuid teate, mida nad ütlevad: teil on parem funktsioon ja mitte seda vaja, kui vastupidi.

Siiski, kui olete seadetega tuttavad, saate sealt sujuvalt purjetada.

Õppimiskõver

õppimiskõver

Paljude võimalustega on kaasas õppimiskõver. Divi täielikuks kasutamiseks peate tutvuma dokumentatsiooniga ja vaatama paari videot.

See on algajale sõbralik, aga kuna teie käsutuses on palju võimalusi, peate kõik aega jätma, et õppida, kuidas kõik töötab.

Kunagi pole siiski vaja muretseda, Divi on lõbus õppida ja kasutada; sa peaksid olema valmis ja jooksma ei aja.

Oled seotud Diviga

div teema visuaalse lehe ehitaja

Kui Divi juurde lähed, pole enam tagasiteed. Kahjuks ei kandu Divi kohandatud lühikoodid üle teistele lehtede koostajatele nagu Elementor, BeaverBuilder, WPBakery lehtede koostaja ja nii edasi.

Teisisõnu, see on valu, kui minnakse Divi juurest teise leheküljeehitaja juurde. Kui plaanite kasutada ainult Divit, pole see probleem. Kui soovite aga mõne teise lehekoostja vahetada, on parem veebisaiti nullist üles ehitada.

Kui palju maksab Divi?

divs hinnakujundus

Kui palju Divi maksab kõigi magusate omaduste, vile ja kellukestega? Elegantne kujundus pakub teile kahte hinnapaketti.

Võite hankida paketi 89 dollarit aastas või minna ühekordse maksega 249 dollarit. Kõik paketid on varustatud Divi, Extra, Bloom, Monarch, tootevärskenduste, tähetoe, sadade veebisaidipakkide ja veebisaidi piiramatu kasutamisega.

Siit saate teada, miks 600 000 klienti kasutavad Divit ja selle visuaalset tõmmet & tilgaehitaja. Riskivaba 30-päevane raha tagasi garantii.

Divi veebisaidi näited

divi veebisaidi näited

Divi kasutab üle 1,2 miljoni veebisaidi. Allpool leiate inspiratsiooni saamiseks paar suurepärast näidet.

 • Kissmeetrika
 • Maarja ja täpp
 • Aadama hüppe veinid
 • RadspeicheR
 • 100 näitust

Rohkem näiteid näete Divi kliendi vitriinis või BuiltWithi veebisaidil.

Divi KKK

Siin on paar korduma kippuvat küsimust, juhuks kui teil on sarnane küsimus.

Kas Divi teema on tasuta?

Ei. Divi ei ole WordPressi tasuta teema. Divi kasutamiseks peate ostma kehtiva litsentsi Elegant Themes. Piiramatu juurdepääs 1 aastaks on 89 dollarit või eluaegne juurdepääs on 249 dollarit.

Kas ma saan Divi kasutada mitmel saidil?

Jah, Divit saate kasutada mitmel saidil. Iga Divi litsents pakub teile veebisaidi piiramatut kasutamist.

Mis vahe on Divi-teemal ja Divi-ehitajal??

Divi teema on just see, WordPressi teema. Teisalt on Divi Builder visuaalse lehe loomise pistikprogramm, mida saate kasutada mis tahes muu WordPressi teemaga.

Divi 4.0 ühendab need kaks, pakkudes teile nii teemat kui ka visuaalset pistikprogrammi ühes raamistikus.

Kas Divi sobib SEO jaoks?

Divi on otsimootori optimeerimiseks ette valmistatud. See on kodeeritud parimatele SEO ja WordPressi standarditele.

Lisaks on sellel sisseehitatud SEO funktsioonid juhuks, kui te ei kasuta kolmanda osapoole SEO pistikprogrammi, näiteks Yoast.

Samal ajal integreerub Divi sujuvalt kõigi SEO pistikprogrammidega.

Kas Divi on kiire laadimine?

Divi on optimeeritud lehtede kiireks laadimiseks. Tänu uusimatele kujundusvõtetele garanteerib Divi mobiiltelefonide jaoks valmis ja kiiresti laaditavad WordPressi veebisaidid. 2019. aasta juunis tegi ElegantThemes Divi koodbaasi kapitaalremondi, mis on tavapärastes Divi installilahendustes märkimisväärselt parandanud lehe laadimiskiirust..

Millised on parimad Divi alternatiivid?

Ehkki see on kõige populaarsem WordPressi teema ja leheehitaja pistikprogramm, on paar head Divi-alternatiivi, mida peaksite kaaluma. Elementor on tõesti hea WordPressi leheehitaja pistikprogramm, mis on kiire, hõlpsasti kasutatav ja sisaldab palju mooduleid / malle. Beaver Builder on hõlpsasti kasutatav WordPressi leheehitaja, mis sisaldab eelvalmis malle, mis aitavad teil veebisaiti luua.

Millist tuge ja abi ma saan?

Kõik elegantsed teemad saavad 245-tunnist tuge 365 päeva aastas reaalajas vestluse ja kontaktvormide kaudu. Nende klienditugi on kiire ja üsna abivalmis. Sain vastused oma küsimustele vähem kui minutiga.

Peale selle saate tutvuda dokumentatsiooniga. Lisaks saate uurida ajakirja Elegant Themes ajaveebi või liituda Divi Facebooki grupiga.

Divi ülevaade: kokkuvõte

divi ülevaade

Kas soovitaksin Divi oma sõpradele? Kindlasti jah! Divi tarnib ulatusliku loetelu suurepärastest funktsioonidest, mis muudavad vingete veebisaitide loomise imelihtne.

Divi on kõige populaarsem WordPressi teema ja ülim visuaalsete lehtede koostaja. See on uskumatult lihtne, muutes selle ideaalseks nii algajatele kui ka kogenud kasutajatele.

Parema ja vaevatu veebidisaini teekonna alustamiseks hankige oma Divi koopia juba täna.

Siit saate teada, miks 600 000 klienti kasutavad Divit ja selle visuaalset tõmmet & tilgaehitaja. Riskivaba 30-päevane raha tagasi garantii.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map