Огляд Divi

У цьому Огляд Divi, Я покажу вам, що можуть запропонувати теми EligantThemes Divi та конструктор сторінок для WordPress. Я розкрию особливості, плюси та мінуси та скажу, чи Divi підходить саме вам.


Підсумок огляду Divi (основні моменти)

інформація значок Про
Divi – це тема WordPress та візуальний конструктор сторінок для створення прекрасних веб-сайтів за лічені хвилини, без будь-яких знань кодування. Неймовірно просто у використанні, що ви збираєте веб-сайти за рекордно короткий час.
значок долара Вартість
Замість того, щоб платити за тему Divi та за окремий конструктор окремо, ви купуєте доступ до всього каталогу тем та плагінів Elegant Themes.. Доступ на 1 рік становить 89 доларів або довічний доступ до $ 249.
happyface значок Плюси
Divi простий у використанні та повністю настроюється без необхідності вводити один рядок коду. Створюйте будь-який тип веб-сайту і використовувати його на необмежена кількість веб-сайтів. Доступ до 100-ти попередньо виготовлених сайтів, макетів & теми пакети для будівельників, плюс доступ до Екстра, Блюм, Монарх і більше. Дивовижна підтримка та безризикованість 30-денна гарантія повернення грошей.
піктограма sadface Мінуси
Divi – це потужна тема WordPress і все це, що означає, що вона поставляється разом так багато варіантів та функціональних можливостей, майже занадто багато. Також. Використання Divi спеціальні штрих-коди не передаються іншим розробникам сторінок, таким як Elementor.
вирок значок Вирок
“Divi постачається з широким переліком яскравих функцій та продуктів Addon, що робить створення дивовижних веб-сайтів легким вітром. Divi – найпопулярніша тема WordPress та найвищий конструктор візуальних сторінок. Це неймовірно просте у використанні, що робить його ідеальним як для новачків, так і для досвідчених користувачів. “

заклик до дії
Перейти до: – – – – – –

Пам’ятаєте, що при створенні веб-сайтів було запасом декількох вибраних? Вогнедихаючий код ніндзя, що височіє над клавіатурами?

Звичайно, веб-дизайн пройшов довгий шлях завдяки платформам, таких як WordPress.

Як би ми не пережили епоху тем WordPress, які було важко налаштувати.

Незабаром до нас зверталися до багатоцільових тем WordPress із 100+ демонстраційними версіями, а потім візуальні розробники сторінок стало звичним явищем.

І тоді Нік Роуч і Ко знайшли спосіб злити їх двох, змінивши гру.

“Поєднати повномасштабного розробника лицьових сторінок з однією з найкращих тем WordPress?” “Чому ні?”

Отже, народився Діві.

TL; ДОКТОР: Завдяки темі WordPress & візуальний конструктор сторінок, наприклад Divi, ви можете створювати прекрасні веб-сайти за лічені хвилини, без будь-яких знань кодування.

Хто задає питання: “Що таке Діві?”

Дізнайтеся, чому клієнти 600K використовують Divi та її візуальне перетягування & падіння будівельник. 30-денна гарантія повернення грошей без ризику.

Що таке Діві?

Простий і зрозумілий; Divi – це і тема WordPress, і візуальна програма для створення сторінок.

Подумайте про Divi як про дві речі в одному: Тему Divi та плагін Divi Builder.

Ви будете вірні, якби сказали, що Divi – це рамка веб-дизайну, або, як заявили розробники:

Divi – це не просто тема WordPress, це абсолютно нова платформа для створення веб-сайтів, яка замінює стандартний редактор повідомлень WordPress на надзвичайно чудовий візуальний редактор. Це може насолоджуватися як професіоналами дизайну, так і новачками, що дає вам можливість створювати ефектні дизайни з дивовижною легкістю та ефективністю.
(Створюйте візуально – елегантні теми)

Убік: У той час як Divi Builder надзвичайно добре доповнює тему Divi, ви можете використовувати плагін Divi Builder з будь-якою темою WordPress.

Ось що Ніколас із підтримки сказав мені кілька секунд тому:

Привіт там! �� Звичайно. Плагін Divi builder призначений для функціонування поруч із будь-якою темою, кодованою відповідно до Стандартів доброго кодування, визначених виробниками WordPress.
(Елегантна стенограма підтримки чату)

Назад до Діві.

діві - для всіх

Divi – провідний продукт компанії Elegant Themes, однієї з найбільш інноваційних тематичних магазинів WordPress.

Чому я так кажу?

Я взяв конструктор візуальних сторінок Divi на проїзд і…

Ну, хлопці, ви пропустите безкоштовну демонстраційну версію і перейдете прямо до “Будь ласка, візьміть МОЙ ГРОШ!”

Так, це добре.

У цьому огляді більше буде приділено увагу плагіну Divi Builder, оскільки це справжня угода!

Дізнайтеся, чому клієнти 600K використовують Divi та її візуальне перетягування & падіння будівельник. 30-денна гарантія повернення грошей без ризику.

Плюси Діві

Тепер, коли ми знаємо, з чим працюємо, чи Divi все, на що претендує? Перейдемо до декількох плюсів.

Простий у використанні / візуальний перетягування сторінки

Divi неймовірно простий у використанні, що ви будете збивати веб-сайти за рекордно короткий час.

Divi Builder, який був доданий до Divi 4.0, дозволяє створювати веб-сайт на передній панелі в режимі реального часу.

Іншими словами, ви бачите свої зміни під час їх внесення, що виключає прямі переходи до бек-енду, економлячи багато часу.

Усі елементи сторінки легко налаштовуються; все це вказівник. Якщо ви хочете переміщувати елементи, у вас є функція перетягування та перетягування.

діві будівельник

Для використання Divi вам не потрібні навички кодування, конструктор візуальних сторінок пропонує вам повний контроль над усім.

У той же час ви отримуєте повнофункціональний редактор коду, який робить додавання спеціальних стилів CSS та коду набагато простішими та приємнішими.

40+ елементів веб-сайту

елементи веб-сайту divi builder

Повністю функціональний веб-сайт складається з безлічі різних елементів.

Ви можете мати кнопки, форми, зображення, гармошки, пошук, магазин, повідомлення в блогах, аудіофайли, заклики до дії (CTA) та багато інших елементів, залежно від ваших потреб.

Щоб створити професійний веб-сайт без встановлення додаткових плагінів, Divi має понад 40 елементів веб-сайту.

Незалежно від того, чи потрібен вам розділ блогу, коментарі, соціальні медіа, слідкуйте за іконками, вкладками та повзунками відео серед інших елементів, Divi має вашу спину.

Усі елементи Divi на 100% чуйні, це означає, що ви можете легко створювати чуйні веб-сайти, які чудово виглядають та працюють на багатьох пристроях.

1000+ попередньо зроблених макетів веб-сайтів

Divi макет пакети

За допомогою Divi ви можете створити свій веб-сайт з нуля або встановити один з 1000+ попередньо зроблених макетів.

Правильно, Divi постачається з 1000+ макетами веб-сайтів безкоштовно. Просто встановіть макет з бібліотеки і налаштуйте його, поки не відмовитеся.

Нові макети додаються щотижня, це означає, що ви завжди матимете нове натхнення для створення веб-сайтів, які знаходяться поза цією галактикою.

Найкраща частина макетів – це багато зображень, піктограм та ілюстрацій, які не беруть участь у роялті, щоб ви могли забитися на землю.

Макети веб-сайтів Divi розроблені у багатьох категоріях, тобто для кожного є щось.

Незалежно від того, чи ви створюєте веб-сайт для ресторану, агентства, онлайн-курсу, бізнесу, електронної комерції, професійних послуг або чогось іншого, Divi має для вас лише макет.

Налаштувати все, повний контроль дизайну

повний контроль дизайну

Кількість параметрів налаштування цієї речі шхворий Удар. Ваша. Розум. Я маю на увазі, ви можете налаштувати все до найдрібніших деталей.

Незалежно від того, чи хочете ви налаштувати фони, шрифти, інтервали, анімацію, межі, стан наведення курсора, подільники фігур, ефекти та додати спеціальні стилі CSS серед іншого, Divi вразить вас.

Вам також не доведеться порушувати потужність, щоб зробити налаштування свого веб-сайту; Divi робить це занадто легко з інтуїтивно зрозумілим побудовою сторінок.

Просто натисніть будь-який елемент, який ви хочете налаштувати, виберіть свої параметри і ваша робота закінчена.

Елегантні теми пропонують вам детальну документацію із відеороликами, які точно показують, як налаштувати та налаштувати будь-який елемент на своєму веб-сайті.

Доступ до Extra, Bloom & Монарх

додаткові плагіни монарха для цвітіння

Діві – прислівний дар, який ніколи не припиняє дарувати. Коли ви приєднаєтесь до елегантних тем, ви отримуєте тему Divi, Divi Builder, ще 87+ інших тем, включаючи додатки, плагін для відключення електронної пошти Bloom та плагін соціального доступу Monarch..

Extra – це красива і потужна тема журналу WordPress. Це ідеальна тема для інтернет-журналів, сайтів новин, блогів та інших веб-публікацій.

Bloom – це найсучасніший плагін для вибору електронної пошти, який допомагає швидко створювати списки електронної пошти. Плагін постачається з безліччю інструментів, таких як безпроблемна інтеграція з багатьма постачальниками електронної пошти, спливаючі вікна, вхідні модулі та ін-лайн форми.

Monarch – це потужний плагін для соціального обміну, який допомагає просувати соціальний обмін на вашому сайті та легко з легкістю розробити його. У вас у розпорядженні 20+ сайтів соціального обміну та безліч варіантів.

Вбудований потенційний генератор та маркетинг електронної пошти

інструменти породження свинцю

Divi пропонує вам безліч варіантів оптимізації вашого трафіку та отримання потенційних клієнтів на автопілоті. Купуючи Divi, ви отримуєте потужний набір плагінів Elegant Themes.

Завдяки плагіну для відключення електронної пошти Bloom ви можете без особливих зусиль створювати списки електронної пошти. Вам не потрібна сторона, яка збирає дані користувачів на своєму веб-сайті.

Крім того, ви можете використовувати сили Divi Leads для розбиття тесту ваших сторінок, отримання цінних відомостей та підвищення коефіцієнтів конверсій, не намагаючись з вашої сторони..

Безшовна інтеграція з WooCommerce

інтеграція дівової комерції

Налаштування WooCommerce є складним завданням, особливо коли ви працюєте з темою, яку важко інтегрувати з платформою електронної комерції. У більшості випадків ваш інтернет-магазин виглядає неприємним та непрофесійним.

Це не так у Divi. Divi інтегрується з WooCommerce, що дозволяє застосувати потужність Divi Builder до вашого магазину, продуктів та інших сторінок. Все завдяки модулям WooCommerce Divi.

Крім цього, ви можете створювати прекрасні цільові сторінки для своїх продуктів WooCommerce, що дозволяє вам значно підвищити коефіцієнт конверсії.

Додавання шорт-кодів та віджетів WooCommerce на ваш веб-сайт за допомогою Divi – це тема четвертокласників. Це занадто просто, що я не очікую, що ти зіткнешся з будь-якими проблемами.

Ось демонстрація магазину WooCommerce, побудована за допомогою Divi. Тепер ви можете побудувати магазин своєї мрії без написання рядка коду.

Співвідношення ціни та якості

співвідношення ціни та якості

Діві – чудовисько теми. Він упакований на край із усіма функціями, необхідними для створення веб-сайтів, як професіонал.

Divi Builder додає багато функцій темі Divi, роблячи можливим те, що колись вважалося неможливим.

Ви можете створити практично будь-який веб-сайт під сонцем. Єдина межа – ваша фантазія.

Членство у Divi надає вам доступ до 89+ тем та ще численних плагінів. Є одноразовий платіж, якщо ви не любите підписки.

Комплект є чудовою інвестицією для будь-якого користувача WordPress. Це справжня цінність ваших грошей.

Дізнайтеся, чому клієнти 600K використовують Divi та її візуальне перетягування & падіння будівельник. 30-денна гарантія повернення грошей без ризику.

Мінуси Діві

Вони кажуть, що все, що має плюси, має мати і мінуси. Маючи всі солодкі переваги, чи має Divi свої мінуси? Давайте дізнаємось.

Занадто багато варіантів

занадто багато варіантів

Divi – це потужна тема WordPress, і все це, а значить, має багато варіантів та функціональних можливостей, майже занадто багато.

Часом вам може бути важко знайти варіант із мільйонів варіантів. Але ви знаєте, що вони кажуть: вам краще мати особливість і не потрібна їй, ніж навпаки.

І все-таки, коли ви ознайомитесь з налаштуваннями, звідти плавне плавання.

Крива навчання

крива навчання

З багатьма варіантами виходить крива навчання. Щоб використовувати Divi в повній мірі, вам потрібно переглянути документацію і переглянути кілька відео.

Це добре для початківців, але, оскільки у вас є багато варіантів, вам потрібно буде виділити трохи часу, щоб дізнатися, як все працює.

Ніколи не хвилюйтеся, але Divi – це цікаво вчитися та користуватися; ви повинні бути готовими до роботи в найкоротші терміни.

Ви прив’язані до Діві

Divi тема візуальної сторінки

Після того, як ви підете Divi, назад вже не буде. На жаль, користувацькі шрифти Divi не передаються іншим розробникам сторінок, таким як Elementor, BeaverBuilder, WPBakery builder сторінок тощо.

Іншими словами, це біль переходу від Divi до іншого розробника сторінки. Якщо ви плануєте використовувати тільки Divi, це не проблема. Однак, якщо ви хочете перейти на інший розробник сторінок, вам краще створити веб-сайт з нуля.

Скільки коштує Divi?

ціни на діві

З усіма солодкими рисами, свистом та дзвіночками, скільки коштує Діві? Елегантні теми пропонують вам два пакети цін.

Ви можете отримати весілля за пакет 89 доларів на рік або здійснити одноразовий платіж у розмірі 249 доларів. Всі пакети поставляються з Divi, Extra, Bloom, Monarch, оновлення продуктів, зоряна підтримка, сотні пакетів веб-сайтів та необмежене використання веб-сайтів.

Дізнайтеся, чому клієнти 600K використовують Divi та її візуальне перетягування & падіння будівельник. 30-денна гарантія повернення грошей без ризику.

Приклади веб-сайту Divi

приклади веб-сайту divi

Понад 1,2 мільйона веб-сайтів використовують Divi. Нижче знайдіть пару чудових прикладів для натхнення.

 • Кісметрія
 • Мері і крапка
 • Стрибаючі вина Адама
 • RadspeicheR
 • 100 експонат

Ви можете побачити більше прикладів на вітрині клієнтів Divi або на веб-сайті BuiltWith.

Діві FAQ

Ось пара часто заданих питань, якщо у вас є подібне питання.

Тема Divi безкоштовна?

Ні. Divi – це не безкоштовна тема WordPress. Щоб користуватися Divi, ви повинні придбати дійсну ліцензію у Elegant Themes. Необмежений доступ на 1 рік становить 89 доларів США, або довічний доступ – 249 доларів.

Чи можу я використовувати Divi на кількох сайтах?

Так, ви можете використовувати Divi на кількох сайтах. Кожна ліцензія Divi пропонує вам необмежене використання веб-сайтів.

Яка різниця між темою Divi та конструктором Divi?

Тема Divi – саме це, тема WordPress. З іншого боку, Divi Builder – це візуальний плагін для створення сторінок, який ви можете використовувати з будь-якою іншою темою WordPress.

Divi 4.0 поєднує два, пропонуючи вам і тему, і візуальний плагін в одній рамці.

Чи Divi добре для SEO?

Divi грунтується на оптимізацію пошукових систем. Він кодується за найкращими стандартами SEO та WordPress.

Крім цього, він оснащений вбудованими функціями SEO у випадку, якщо ви не використовуєте сторонній SEO-плагін, наприклад Yoast.

У той же час Divi інтегрується з усіма плагінами SEO.

Швидке завантаження Divi?

Divi оптимізовано для швидкого завантаження сторінок. Завдяки останнім технологіям дизайну, Divi гарантує готові до мобільних та швидко завантажуваних веб-сайтів WordPress. У червні 2019 року ElegantThemes відремонтував кодову базу Divi, яка значно покращила швидкість завантаження сторінки в стандартних установках Divi.

Які найкращі варіанти Divi?

Незважаючи на те, що це найпопулярніший додаток WordPress і плагін для створення веб-сторінок, є кілька хороших варіантів Divi, які слід розглянути. Elementor – це дійсно хороший плагін для WordPress для розробників сторінок, який є швидким, простим у використанні та постачається з безліччю модулів / шаблонів. Beaver Builder – це простий у використанні веб-розробник WordPress, який постачається із заздалегідь виготовленими шаблонами, які допоможуть вам створити веб-сайт.

Яку підтримку та допомогу я отримую?

Усі Елегантні теми отримують цілодобову підтримку 365 днів на рік за допомогою прямого чату та контактних форм. Їх підтримка клієнтів є швидкою і дуже корисною. Я отримав відповіді на свої запитання менше ніж за хвилину.

Крім цього, ви можете переглянути документацію. Далі ви можете вивчити блог «Елегантні теми» або приєднатися до групи Divi Facebook.

Огляд Divi: Підсумок

огляд діві

Я б рекомендував Divi своїм друзям? Однозначно так! Divi поставляється з широким переліком яскравих функцій, які роблять створення дивовижних веб-сайтів легким вітром.

Divi – найпопулярніша тема WordPress та найвищий конструктор візуальних сторінок. Це неймовірно простий у використанні, що робить його ідеальним як для новачків, так і для досвідчених користувачів.

Щоб розпочати подорож кращого та легкого веб-дизайну, отримайте свою копію Divi вже сьогодні.

Дізнайтеся, чому клієнти 600K використовують Divi та її візуальне перетягування & падіння будівельник. 30-денна гарантія повернення грошей без ризику.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map