Як створити веб-сайт без витрат?

Отже, ви вирішили, що вам потрібно створити веб-сайт, але, мабуть, незначна частина вас все ще запитує: “мені справді потрібен веб-сайт?” або, можливо, ви думаєте, що створення веб-сайту буде занадто технічним, трудомістким і дорогим. Ось мій список того, що дозволяє безкоштовно створювати веб-сайт.


Дійсно не потрібно побоюватися, як запустити свій перший веб-сайт та запустити його в Інтернеті. Особливо, коли ви можете безкоштовно створити веб-сайт.

Кращі розробники веб-сайтів, щоб створити веб-сайт безкоштовно до 2020 року:

 • Кращий в цілому:. Найпростіший інструмент якнайшвидше створити приголомшливий сайт, а також сайт, який швидко завантажується та оптимізується для пошукових систем, але на безкоштовних планах відображається реклама.
 • Підбіг:. Створіть приголомшливий та професійний сайт, який не потребує дизайну чи кодування, але він не має функцій перетягування та перетягування.
 • Найкраща ціна:. Основні конструкції та обмежені можливості, але це на 100% безкоштовно і ідеально підходить для малих підприємств, яким не потрібно багато контенту на своєму сайті.
 • Найкращий платний варіант: Квадратний простір. Безперечний кращий і найпростіший у використанні візуальний конструктор веб-перетягувань. Однак Squrespace не пропонує ніяких безкоштовних планів.

Але як зробити професійний веб-сайт, не заплативши ні копійки? За допомогою безкоштовного інструменту для створення веб-сайтів. Звичайно.

Сьогодні інструменти для створення веб-сайтів є дуже простий у використанні і вам не потрібно знати кодування HTML. Вони надзвичайно зручні в користуванні перетягни та Впусти функціональність a Редагування тексту WYSIWYG (наприклад, Microsoft Word).

Отже, як безкоштовно створити веб-сайт?

 • По-перше, виберіть безкоштовного конструктора веб-сайтів.
 • По-друге, підключіть доменне ім’я або використовуйте безкоштовне доменне ім’я.
 • По-третє, налаштуйте і налаштуйте свій веб-сайт.

Коли ваш безкоштовний веб-сайт буде готовий – тоді заздалегідь публікуйте свій сайт!

Про що ви дізнаєтесь у цій публікації:

 • Як створити веб-сайт безкоштовно за допомогою конструктора веб-сайтів.
 • Дізнайтеся, який кращий безкоштовний розробник веб-сайтів?
 • Список безкоштовних розробників веб-сайтів; особливості, плюси і мінуси.
 • Безкоштовні розробники веб-сайтів дійсно безкоштовні?
 • Чому вам потрібно мати веб-сайт.

Тепер давайте розглянемо найкращих розробників веб-сайтів, які дозволяють безкоштовно створювати веб-сайт.

як створити веб-сайт безкоштовно

Contents

Найкращі розробники веб-сайтів, які дозволяють безкоштовно створити веб-сайт

1. Вікс

Вікс

 • Веб-сайт: www.wix.com
 • Безкоштовний план: Так
 • Платний план: Так від 5 доларів на місяць
 • Електронна комерція готова: Так (тільки на платному плані)
 • Мобільний дружній дизайн: Так
 • Перетягни та Впусти: Так

Вікс легко є одним із найвідоміший з усіх безкоштовних будівельників із перетягування веб-сайтів і це, мабуть, тому, що вони використовують деяких великих голлівудських кінозірок, щоб сказати вам, наскільки вони хороші.

Наразі Wix працює близько 110 мільйонів веб-сайтів та інтернет-магазинів, так що поодинці варто вам щось сказати. Реєстрація на Wix – це легкий вітер, і вам слід працювати близько 2 хвилин.

Після підписання вам буде запропоновано кілька шаблонів для вибору, які ви можете вибрати, і це, мабуть, одна з їх найбільших переваг, професійний вигляд шаблонів. Незалежно від того, чи ви фотограф чи пекар, кожному підійде щось.

На даний момент важливо зазначити, що безкоштовні шаблони можуть вас не дуже вразити, і саме тут, можливо, доведеться розглянути питання про платне оновлення. Ще одна річ, яку Wix робить добре, це те, що всі їх сайти реагують повністю.

Це означає, що веб-сайт автоматично підлаштовується під будь-який пристрій, на якому він переглядається, тож це може бути мобільний телефон або планшет. Це дуже сильна особливість, оскільки це вимога Google, і кількість користувачів мобільних телефонів з кожним роком швидко збільшується.

Оплачені варіанти починаються від трохи більше 10 доларів і може становити близько 25 доларів на місяць. Платні плани включають підключення користувальницького домену, видалення реклами, збільшення обсягу пам’яті, підтримку VIP та запуску електронних кампаній.

Які плюси та мінуси використання Wix?

Плюси Wix

Простота використання
Професійні шаблони
Повністю чуйний
Найбільший розробник веб-сайтів на ринку
Безкоштовно надає повноцінний робочий веб-сайт
Величезний ринок додатків Wix
Хороша безпека

Мінуси Wix

Оголошення можуть бути нав’язливими
Безкоштовні шаблони виглядають трохи застарілими
Основний план не видаляє рекламу
Дані не можна експортувати
Ви не можете запустити Інтернет-магазин за вільним планом

Підсумок

Конструктор веб-сайтів Wix оснащений функціями, які допоможуть вам створити веб-сайт
Безкоштовна версія Wix дозволяє створити гарний веб-сайт на піддомені, що займається фірмою Wix
Всього за 5 доларів на місяць ви можете позбутися реклами та отримати власне доменне ім’я

Безкоштовно

2. Weebly

Weebly

 • Веб-сайт: www.weebly.com
 • Безкоштовний план: Так
 • Платний план: Так від 8 доларів на місяць
 • Електронна комерція готова: Так (тільки на платному плані)
 • Мобільний дружній дизайн: Так
 • Перетягни та Впусти: Так

Weebly існує вже дуже давно, і це надзвичайно популярний варіант, якщо ви хочете безкоштовно лише без наміру використовувати будь-які оновлення. В даний час Weebly розміщує близько 40 мільйонів веб-сайтів.

Коли ви вперше починаєте з Weebly, ви моментально помічаєте, як все просто. Перетягування дуже інтуїтивно зрозуміло та зручно. Безкоштовний веб-сайт Weebly – це відмінний варіант для початківців. Стовпці можна переміщувати та змінювати розміри разом з більшістю інших елементів.

Ще одна чудова річ, яку мені дуже подобається у Weebly, це те, що коли ви редагуєте один елемент, решта буде зникати, це дійсно акуратно і чудовий спосіб обмежити відволікання.

План ціноутворення дуже простий і з базовим варіантом у 8 доларів США, реклама буде видалена. На своєму тесті з Weebly я створив 100-сторінковий веб-сайт, з яким він дуже добре впорався. Використовуючи Wix, я не був би таким впевненим у створенні великих сайтів. Якщо ви або хтось із вашої команди має досвід і знає код, Weebly легко дозволяє вам редагувати кодування. Це чудова новина для досвідчених користувачів.

Також є додаток, де ви навіть можете інтегрувати зустрічі у свій веб-сайт. Як і Wix, Weebly пропонує дуже широкий спектр професійних тем, і я вважаю, що це дуже повний пакет із хорошим співвідношенням ціни і якості, якщо ви виберете оновлення.

Як вже згадувалося раніше базовий план починається від 8 доларів, професіонал на $ 12 і бізнес на $ 25. Для безкоштовного плану ви перейдете на піддомен Weebly і матимете невелику рекламу в нижньому колонтитулі вашого сайту.

Які плюси та мінуси використання Weebly?

Професійні плюси

Ненав’язлива реклама
Спрощене ціноутворення
Дуже доброзичливий для початківців
Професійні теми
HTML-кодування може бути використане
Повністю чуйний
Хороша платформа електронної комерції

Weebly мінуси

Неможливо повністю налаштувати кольори тем
Переміщення вашого сайту може бути важким
Немає резервного копіювання веб-сайту
Ви не можете запустити Інтернет-магазин за вільним планом

Підсумок

Weebly є одним з найпростіших у використанні розробників веб-сайтів
Ви можете зберігати свій безкоштовний рахунок скільки завгодно

Це на 100% безкоштовно

3. Сайт123

Сайт123

 • Веб-сайт: www.site123.com
 • Безкоштовний план: Так
 • Платний план: Так від $ 9,80 на місяць
 • Електронна комерція готова: Так (тільки на платному плані)
 • Мобільний дружній дизайн: Так
 • Перетягни та Впусти: Ні

Сайт123 орієнтована на тих, хто хоче швидко працювати і працювати, і це чудово для власників бізнесу, які хочуть створити сайти електронної комерції, блоги та цільові сторінки.

Що відрізняє Site123, це те, що він повністю знищує будівництво перетягування якими користуються більшість інших розробників веб-сайтів. Для когось це буде або фантастично, або крок назад.

Для початку ви можете обрати тему та кілька різних варіантів дизайну. Хоча теми не є найбільш захоплюючими, ви отримуєте набагато більше варіантів налаштування, ніж інші розробники веб-сайтів. Потім ви можете завантажити вміст, і сайт буде створений для вас. Як і у всіх розробників веб-сайтів, безкоштовна опція обмежена, особливо навколо електронної комерції.

План премій починається з $ 9,80 на місяць і постачається з безкоштовним доменом на 1 рік (або ви можете використовувати власний домен) та видаляє брендинг SITE123. Які плюси та мінуси використання Site123?

Сайт123 Плюси

Багатомовні сайти
Професійно виглядають сайти електронної комерції
SEO дружні сайти
Повна підтримка веб-сайту
Простий у використанні

Site123 Мінуси

Без перетягування
Заплутана структура цін
Немає доступу до коду сайту
Ви не можете публікувати Інтернет-магазин у вільному плані

Підсумок

Дружній сайт для початківців
Немає перетягування, натомість у нього всі елементи веб-сайту заздалегідь зроблені
Безкоштовний акаунт Site123 досить обмежений

Це на 100% безкоштовно

4. Вражаюче

Вражаюче

 • Веб-сайт: www.strikingly.com
 • Безкоштовний план: Так
 • Платний план: Так від 8 доларів на місяць
 • Електронна комерція готова: Так (тільки на платному плані)
 • Мобільний дружній дизайн: Так
 • Перетягни та Впусти: Так

На відміну від Wix та Weebly, ці шанси ви ніколи не чули Вражаюче. Вражаюче головна продажна точка сміливі, красиві сучасні односторінкові сайти. Це тому, що головною точкою продажу та особливістю вражаючих є його односторінкові веб-сайти.

Односторінковий веб-сайт – це веб-сайт, де користувач буде прокручувати різні розділи, коли він перебуває на домашній сторінці, тип дизайну, який стає дуже популярним в наші дні..

Оскільки основна особливість – це односторінкові сайти, вражаюче можна позбавити багатьох інструментів та кнопок, яких потребують інші розробники веб-сайтів. Це, звичайно, робить його дуже зручним для користувачів.

Існує кілька хороших варіантів шаблонів, хоча вони не повністю нарівні з Wix або Weebly. Те, що робить це добре, щоб компенсувати це, представляє вам шаблони, які цілком добре вийти прямо за ворота. Мало байдикувати, що потрібно зробити.

Щоб створити свій сайт, ви просто перемістите потрібні розділи зліва направо. Ви також можете додавати додатки, хоча знову ж таки пропозиція не на такому рівні, як інші будівельники веб-сайтів.

Що вражає вражаюче, це те, що вільний варіант обмежений тим, що ви можете зробити. Сказавши це, оновлення з 8 до 16 доларів забезпечують серйозне співвідношення ціни та якості. Користувачі також можуть користуватися профі на рік безкоштовно, просто зв’язавши профіль LinkedIn та синхронізувавши деякі контакти. Це заощадить 16 доларів.

Які плюси та мінуси використання вражаюче?

Вражаючі плюси

Професійно виглядають сайти нестандартно
Теми, оптимізовані для мобільних пристроїв
Велике співвідношення ціни та якості
Нульовий код або необхідні навички дизайну
Щедра програма нагород

Вражаючі мінуси

Безкоштовний варіант трохи обмежений
Невелика кількість тем, які ви можете використовувати
Безкоштовні плани не дозволяють вам створити інтернет-магазин

Підсумок

Один з кращих розробників веб-сайтів на одній сторінці
Ідеальний вибір, якщо ви хочете запустити онлайн-портфоліо, візитну картку або сайт магазину з одним продуктом
Ви можете зберегти вільний план назавжди

100% безкоштовно

5. Ucraft

Ucraft

 • Веб-сайт: www.ucraft.com
 • Безкоштовний план: Так
 • Платний план: Так від 6 доларів на місяць
 • Електронна комерція готова: Так (тільки на платному плані)
 • Мобільний дружній дизайн: Так
 • Перетягни та Впусти: Так

The Ucraft сайт розробника на основі блоків. Ви укладаєте блоки один на одного і, врешті-решт, у вас буде повноцінний веб-сайт.

Хоча є лише 35 блоків, що не так багато, щоб зробити ваш веб-сайт виділенням, вони повністю настроюються. Кожен блок містить елементи, які ви можете додати або видалити, і саме тут ви можете отримати творчість. Ви навіть можете створити власні блоки з нуля.

Що стосується електронної комерції, це одна з найсильніших особливостей Ucraft, оскільки вона має власний механізм електронної комерції. Хоча, якщо ви хочете встати та працювати в найкоротші терміни, Ucraft може бути не для вас.

Плани за преміум Ucraft починаються одразу 6 доларів на місяць видаляє водяний знак Ucraft. Які плюси та мінуси використання Ucraft?

Плюси Ucraft

Високо налаштований веб-сайт
Сильні функції електронної комерції
Відмінна підтримка клієнтів через живий чат

Мінуси Ucraft

Немає резервного копіювання сайту
Неможливо скасувати зміни
Безкоштовний план не дозволяє створити інтернет-магазин
Не підходить для більш складних сайтів

Підсумок

Легкий і простий інтерфейс
Добре розроблені та добре побудовані шаблони
Вбудована платформа електронної комерції для початку продажу в Інтернеті

Створіть веб-сайт за допомогою Ucraft
Безкоштовно

6. Ландер

Ландер

 • Веб-сайт: www.landerapp.com
 • Безкоштовний план: Так (але лише на 14 днів)
 • Платний план: Так від 16 доларів на місяць
 • Електронна комерція готова: Так (тільки на платному плані)
 • Мобільний дружній дизайн: Так
 • Перетягни та Впусти: Так

Ландер це повнофункціональний розробник цільової сторінки. Якщо ви не знайомі з концепцією цільових сторінок або не впевнені, чи потрібна вона, це дуже прості односторінкові сайти, призначені для збору потенційних клієнтів або переконання відвідувача вжити заходів..

Цільові сторінки за своєю суттю матимуть набагато менший вміст, ніж звичайний веб-сайт, причому на деяких з них відображається лише один заклик до дії.

Lander робить будувати цільові сторінки неймовірно просто з безладним інтерфейсом. Ви можете інтегрувати шлюзи для платежів та провести тестування розділення A / B, що є важливою особливістю для будь-якого розробника цільової сторінки. Також пропонуються аналітика та повне спостереження.

Однією цікавою особливістю є Динамічний текст. Це дозволяє автоматично запитувати запит користувача на цільову сторінку в рамках кампанії з оплатою за клік.

Хоча існує 14-денна безкоштовна пробна версія, Lander може стати дуже дорогим, оскільки плани ґрунтуються на кількості відвідувачів, які отримує ваша цільова сторінка. Ландер базовий план починається від 16 доларів на місяць. Які плюси та мінуси використання Lander?

Плюси Ландеру

Сплит-тестування
Високі конвертовані шаблони
Простий у використанні
Вбудована система звітності
Шаблони для мобільних пристроїв
Інтеграція фан-сторінок Facebook

Мінуси Ландера

Безкоштовна опція діє лише на 14 днів
Дорогі плани
Безкоштовний план не дозволяє створити інтернет-магазин

Підсумок

100+ готових шаблонів цільової сторінки
Простий у використанні візуальний редактор дозволяє легко спроектувати цільову сторінку
Вбудовані можливості розділеного тестування та система звітності

Спробуйте безкоштовно

7. Джімдо

Джімдо

 • Веб-сайт: www.jimdo.com
 • Безкоштовний план: Так
 • Платний план: Так від 6 доларів на місяць
 • Електронна комерція готова: Так (тільки на платному плані)
 • Мобільний дружній дизайн: Так
 • Перетягни та Впусти: Так

Джімдо в основному спрямована на тих, хто в основному хоче побудувати магазини електронної комерції, і їх головна ідея – простота використання кожного кроку шляху. Наразі існує близько 20 мільйонів сайтів Jimdo, з яких близько 200 000 – це інтернет-магазини.

З Джимдо ти можеш бути запуск та реалізація продукції протягом декількох хвилин. Де можна покращити речі – це шаблони. Хоча їх багато, потрібна ще деяка гнучкість з ними.

Ціноутворення підходить майже для розробника веб-сайтів електронної комерції, хоча я б сказав, що якщо ви не збираєтеся використовувати функції електронної комерції, рекомендується інший розробник веб-сайтів із більш дешевими планами. Плани ціноутворення стартують від безкоштовного, від 6 до 17 доларів. Які плюси та мінуси використання Jimdo?

Плюси Джимдо

Найшвидший спосіб налагодити і запустити магазин електронної комерції
Дуже доступне ціноутворення
Доступ до коду
Сильні елементи SEO

Джимдо Мінус

Шаблони виглядають трохи застарілими
Платіжна система може бути не найкращою для американських продавців
Безкоштовний план не дозволяє створити інтернет-магазин

Підсумок

Обіцяє завести свій веб-сайт за 3 хвилини
Налаштуйте дизайн та відредагуйте веб-сайт будь-коли, без кодування

Безкоштовно

8. Кард

Каррд

 • Веб-сайт: www.carrd.co
 • Безкоштовний план: Так
 • Платний план: Так від 19 доларів на рік
 • Електронна комерція готова: Ні
 • Мобільний дружній дизайн: Так
 • Перетягни та Впусти: Так

Каррд це відносно новий розробник веб-сайтів, щойно запущений у 2016 році. Це ще один односторінковий конструктор, як Ucraft, і якщо ви хочете найпростіший конструктор веб-сайтів, Каррд, швидше за все, той.

Всього існує 54 шаблони, 14 з яких призначені лише для користувачів. Шаблони групуються не за галузями, а за типом, як у портфоліо, цільовій сторінці та профілі. Загалом шаблони виглядають дуже гладкими та надихаючими.

Ви складаєте свій веб-сайт, використовуючи елементи, і все виглядає дуже природно. Деякі елементи включають таймери, форми та галереї.
Як завжди, безкоштовна опція обмежить вас піддоменом, але там, де Каррд справді виділяється, – це платне оновлення, ви можете піти лише за 19 доларів на рік.

Carrd Pro є всього $ 19 / рік і дозволяє використовувати користувацький домен та видаляє брендинг. Які плюси та мінуси використання Carrd?

Професіонали Карда

Дуже зручний і простий у користуванні
Надзвичайно дешеві оновлення
Професійні сайти
54 чуйних шаблони на вибір

Каррд Конс

Нове на ринку
Лише підтримка електронною поштою
Обмежений лише на одних сторінках
Ви не можете створити інтернет-магазин

Підсумок

Створюйте безкоштовні, повністю чуйні односторінкові сайти для майже нічого
На 100% безкоштовно і профі-план складає всього 19 доларів на рік

Зараз

9. Сайти Зохо

Сайти Zoho

 • Веб-сайт: www.zoho.com/sites
 • Безкоштовний план: Так
 • Платний план: Так від 5 доларів на місяць
 • Електронна комерція готова: Ні
 • Мобільний дружній дизайн: Так
 • Перетягни та Впусти: Так

Так, у нього є прикольне ім’я, але що це за веб-розробник? Загалом Зохо є дуже грамотним розробником веб-сайтів. Початок роботи досить швидкий, і ви починаєте зі звичайного перетягування елементів.

Використовуючи перетягування та налаштування сайту, весь досвід не відчував себе таким відполірованим, як інші будівельники веб-сайтів.
Існує великий вибір тем на вибір, деякі з них виглядають дуже професійно, а інші – так, як це з 1980-х. Хоча вони пропонують 97 шаблонів, не всі вони чуйні.

Оскільки Zoho є досить великою корпорацією програмного забезпечення, що надає SaaS та CRM, деякі функції сайту, такі як конструктор форм, є видатними. Ціни на ZoHo починаються від безкоштовного, до 5, 10 і 15 доларів щомісяця. Щомісячний план містить план електронної комерції, проте він дуже обмежений, оскільки ви можете запропонувати на продаж лише 25 товарів.

Які плюси та мінуси використання сайтів Zoho?

Плюси сайтів Zoho

Вражаючий набір функцій
Доступ до HTML та CSS
Вбудовані інструменти SEO та статистика трафіку

Мінуси Zoho Сайтів

Не всі теми реагують на повну мобільну мобільність
Деякі теми вважаються застарілими
Редактор може відчувати себе трохи ніяково
Ви не можете створити інтернет-магазин

Підсумок

Основний безкоштовний інструмент для створення веб-сайтів з безкоштовним хостингом, який виконує роботу
Обмінюйтесь між шаблонами в будь-який час, не хочете, не втрачаючи вміст

Вивчайте більше

10. Google Мій бізнес

Google My Business - безкоштовний конструктор веб-сайтів

 • Веб-сайт: www.google.com/business/how-it-works/website/
 • Безкоштовний план: Так
 • Платний план: Ні
 • Електронна комерція готова: Ні
 • Мобільний дружній дизайн: Так
 • Перетягни та Впусти: Так

Як я можу безкоштовно зробити свій власний веб-сайт у Google? Google My Business – це відповідь.

Google Мій бізнес це безкоштовний конструктор веб-сайтів, який дозволяє створити простий веб-сайт за лічені хвилини. Побудовник веб-сайтів Google абсолютно безкоштовний, а сайт, який ви створюєте, легко зробити та редагувати як з настільного комп’ютера, так і з мобільного телефону.

Вам не потрібно мати фізичну вітрину для створення свого веб-сайту за допомогою Google My Business, якщо у вас є сфера послуг або домашній бізнес з адресою або без неї, ви можете перелічити свої дані, щоб відображатися в Google.

Які плюси та мінуси використання конструктора веб-сайтів Google Мій бізнес для створення веб-сайту безкоштовно в Google?

Плюси Google My Business

Безкоштовний хостинг, і ви можете підключити власне доменне ім’я
Без реклами чи брендингу
Чуйні шаблони
AdWords Express готовий залучати трафік

Мінуси Google My Business

Обмежені варіанти, не ідеальні для великих або складніших сайтів
Основні шаблони та конструкції
Ви не можете запустити інтернет-магазин

Підсумок

Ідеально підходить для малого бізнесу, якому не потрібно багато вмісту на своєму веб-сайті
Без реклами чи брендингу, і ви можете використовувати власне доменне ім’я
Це 100% безкоштовний розробник веб-сайтів від Google My Business

Це абсолютно безкоштовно!

11. SiteW

SiteW Builder веб-сайтів

SiteW – це веб-сайт, про який ви, мабуть, не чули. Це не означає, що слід ігнорувати це. Хоча це порівняно невідомо в США, він користується величезною популярністю в Європі, оскільки сайт використовує більше мільйона веб-сайтів.

Це є супер простий у використанні та потужний перетягування будівельник з оптимізованими мобільними шаблонами, побудованими на HTML5. SiteW пропонує чудові багатомовні функції, оскільки він постачається з мовними варіантами (та підтримкою) для французької, німецької, іспанської та англійської.

Преміум-плани варіюються від Від 9,33 до 26,66 доларів на місяць, і оновлення видалить рекламу на сайтіWW, надасть вам більше пам’яті та необмежену кількість сторінок, SEO та аналітику, і ви можете використовувати власне доменне ім’я. Які плюси та мінуси використання SiteW?

Плюси SiteW

Безкоштовний у використанні веб-сайт
Багатомовні (французька, іспанська, німецька) варіанти
Дуже зручний дружник для веб-сайтів

Мінуси SiteW

Безкоштовний план найкращий для створення менших та статичних веб-сайтів
Потужні функції, такі як ведення блогів та електронна комерція, оснащені лише преміальними планами

Підсумок

Простий у використанні розробник веб-сайтів, що дозволяє легко створити приголомшливий веб-сайт
Зареєструватися легко, і вам знадобиться лише кілька хвилин, щоб дізнатися, як користуватися SiteW

Так, це безкоштовно

Ці будівельники веб-сайтів справді безкоштовні?

Про один з головних пунктів публікації в блозі. Чи можна реально створити веб-сайт безкоштовно? Ну так. Це працює так. Технічно так, ви можете безкоштовно створити веб-сайт, але на ньому будуть обмеження.

Деякі обмеження веб-сайту, з якими ви можете зіткнутися, якщо ви виберете лише безкоштовний варіант, на вашому сайті будуть розміщені рекламні оголошення або брендинг. Щоб ваш веб-сайт виглядав більш професійно, вам, як правило, доведеться заплатити за оновлення, щоб видалити рекламу чи брендинг.

рекламу на wix та брендингПриклад реклами та брендингу на Wix

Також для безкоштовного варіанту вам зазвичай доведеться використовувати піддомен на відміну від користувацького доменного імені. Наприклад, у Weebly домен вашого безкоштовного веб-сайту буде чимось weebly.com/MikesGarage замість використання власного домену, як MikesGarage.com. Іншими словами, вам доведеться отримати преміальний план, щоб мати можливість використовувати власне доменне ім’я.

 • Ваше доменне ім’я у вільному плані: https://mikesgarage.jimdo.com або https://www.jimdo.com/mikesgarage
 • Ваше доменне ім’я на преміальному плані: https://www.mikesgarage.com

Крім того, ви, як правило, обмежені в плані кількість сторінок що ви можете додати на свій веб-сайт, а також будь-які варіанти розробника електронної комерції будуть основними.

Коротше кажучи, “ви отримуєте те, за що платите”, справжнє дійсне тут, і якщо ви серйозно ставитеся до свого сайту та бізнесу, деякі з преміум-оновлень, можливо, коштують додаткових витрат. Не так багато підприємств, які можна створити за кілька доларів на місяць.

З іншого боку, використання безкоштовного конструктора веб-сайтів – це прекрасний спосіб тестувати драйвер для створення веб-сайту та отримати уявлення про те, як це все працює, перш ніж вирішити той, який підходить саме вам.

Причини наявності веб-сайту

Існує так багато причин для створення веб-сайту, будь то для особистого використання або для вашого малого бізнесу. Давайте докладніше розглянемо деякі з цих причин;

1. Надійність

Це, мабуть, є найбільшою причиною створення нового веб-сайту. Незалежно від ваших фактичних даних, люди побачать вас експертом, коли ви відшліфовуєте веб-сайт, який представлятиме вас.

Коли я мав свій перший бізнес в Інтернеті, я завжди запитував клієнтів, чому вони обрали мене. Відповідь завжди була однаковою, “тому що у вас був веб-сайт”.

2. Продемонструйте свої таланти (або послуги)

Незалежно від того, чи є у вас малий чи великий бізнес, або навіть якщо ви нелюдина, веб-сайт пропонує вам вітрину магазину. Потенційні клієнти або роботодавці можуть миттєво побачити, що ви можете запропонувати.

Деякі з найвидатніших бізнесменів сучасності мали веб-сайти, Джефф Безос з Амазонки та Шон Паркер у Spotify.

3. Низький бар’єр для входу

Ви можете буквально заснувати бізнес у своїй спальні та за кілька хвилин залучати клієнтів навіть за невеликого бюджету. Це рівні умови для всіх, незалежно від вашого соціального середовища та рівня освіти.

Пам’ятайте, Марк Цукерберг розпочав Facebook, джунґнат у соціальних мережах, у своїй кімнаті гуртожитку.

На всякий випадок, якщо вам потрібні були більш переконливі, давайте подивимося на деякі факти з Інтернету (з цієї публікації). У Північній Америці у 2018 році 88,1% людей користувалися Інтернетом, а 80,23% – у Європі. Чи знаєте ви, що Google обробляє понад 40 000 пошукових запитів щосекунди? Це дуже багато людей, які потенційно шукають ваш веб-сайт.

Що таке Builder веб-сайтів і для чого його використовувати?

Побудовник веб-сайтів – це, мабуть, найпростіший і швидкий спосіб відмовити веб-сайт за лічені хвилини. Простіше кажучи, це програмне забезпечення, яке дозволяє створити веб-сайт або блог без будь-якого кодування. Оскільки кодування не задіяне, ви просто будете використовувати елементи перетягування та деякі шаблони.

Ще одна безкоштовна (іш) альтернатива для створення веб-сайту – використання WordPress. Це дуже гнучка система управління вмістом (CMS), але вона має більш круту криву навчання порівняно з розробниками веб-сайтів.

веб-сайт будівельник проти wordpressОсновні плюси & мінуси використання конструктора веб-сайтів проти WordPress

Хоча сам WordPress є відкритим та безкоштовним, разом із тисячами плагінів та тем, WordPress вимагає від вас веб-хостингу, який не є безкоштовним.

Забудовники веб-сайтів зазвичай випускаються у двох варіантах: онлайн та офлайн. Хоча ми просто зосередимось на одному типі, який є в Інтернеті, я думаю, що важливо все ж згадати інший.

1. Офлайн-конструктор веб-сайтів

“Офлайн” розробники веб-сайтів поставляються у вигляді програмного забезпечення. Rapidweaver для Mac – це тип офлайн-конструктора веб-сайтів. Ви зазвичай завантажуєте програмне забезпечення на свій ПК і починаєте працювати на своєму веб-сайті.

Однією з переваг офлайн-програмного забезпечення є те, що ви можете працювати на своєму сайті де завгодно, оскільки підключення до Інтернету не потрібно.

Найбільшим недоліком є ​​те, що вам доведеться завантажувати весь сайт на хостинг, що може бути складно технічно. Раніше я використовував авторизатор веб-сайтів Serif, який зараз припинено, і я вважаю, що процес завантаження є достатньою причиною не використовувати веб-сайт, що не працює в режимі офлайн..

2. Інтернет-конструктор веб-сайтів

З а онлайн-конструктор веб-сайтів (ті, про які я розповідав тут вище), безкоштовний розробник веб-сайтів, з яким ви переходите, буде розміщувати все в мережі у хмарі. Якщо вам потрібно попрацювати з іншим ПК, вам просто потрібно увійти з реквізитами свого облікового запису, і вам потрібно їхати.

Ви отримаєте все необхідне, і немає необхідності завантажувати що завгодно і налаштовувати хостинг, це найпростіше всебічне рішення. Єдине, що вам дійсно потрібно – це веб-браузер, як Google Chrome, підключення до Інтернету та трохи уяви та вільний час для запуску безкоштовного веб-сайту чи інтернет-магазину.

Часті запитання

Як безкоштовно створити веб-сайт?

Підпишіться на безкоштовну програму для створення веб-сайтів, налаштуйте шаблон, створіть свої сторінки, опублікуйте веб-сайт та перейдіть наживо.

Чи справді безкоштовні розробники веб-сайтів, такі як Wix, Weebly, Site123 тощо?

Так, вони справді безкоштовно, але вам потрібно зареєструватися на платний план, щоб розблокувати всі функції та мати змогу видаляти брендинг та рекламу..

Чи можу я використовувати власний домен із безкоштовним конструктором веб-сайтів?

У вільному плані, як правило, потрібно використовувати субдомен, вам потрібно зареєструватися на платний план, щоб використовувати користувацьке доменне ім’я

Висновок

Хороша робота, ви продемонстрували цей посібник про те, як безкоштовно створити веб-сайт у 2020 році.

Я зараз звузив найкращих безкоштовних розробників веб-сайтів, щоб створити веб-сайт на 100% безкоштовно. Як ви побачите, вибирати є багато, однак від того, що ви вирішите, зводиться до того, що для вас важливіше.

Ви хочете отримати повний магазин електронної комерції, або ваш пріоритет – створити веб-сайт за кілька хвилин, щоб показати потенційного клієнта? Можливо, ціна є головним драйвером, або вам просто потрібен простий односторінковий сайт, який надає професійний образ. У будь-якому випадку, я впевнений, що вище є те, що саме для вас.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map