Divi Recenzia

V tomto Divi recenzia, Ukážem vám, čo môže ponúknuť tvorca tém a stránok ElegantThemes Divi pre WordPress. Budem sa zaoberať funkciami, výhodami a nevýhodami a poviem vám, či je Divi pre vás to pravé.


Zhrnutie prehľadu Divi (kľúčové body)

informačná ikona o
Divi je program WordPress na vytváranie tém a vizuálnych stránok na vytváranie krásnych webových stránok v priebehu niekoľkých minút bez znalosti kódovania. Je neuveriteľne ľahké používať, že budete bičovať webové stránky v rekordnom čase.
ikona dolára náklady
Namiesto toho, aby ste platili za tému Divi a staviteľa samostatne, kupujete prístup k celému katalógu tém a doplnkov Elegant Themes.. Prístup na 1 rok je 89 USD alebo celoživotný prístup je 249 USD.
ikona happyface Pros
Divi je ľahko použiteľný a plne prispôsobiteľný bez toho, aby musel písať jediný riadok kódu. Zostavte akýkoľvek typ webovej stránky a použiť ho neobmedzený počet webových stránok. Prístup k 100 s premade stránok, rozloženie & Balíčky na tvorbu tém, plus prístup k Extra, Bloom, Monarch a viac. Úžasná podpora a bezrizikové 30-dňová záruka vrátenia peňazí.
ikona rozhrania Zápory
Divi je výkonná téma WordPress a všetko, čo znamená, že prichádza toľko možností a funkcií, takmer príliš veľa. Tiež. Diviho použitie vlastné krátke kódy sa neprenášajú ostatným tvorcom stránok, ako je napríklad Elementor.
ikona výroku verdikt
„Divi sa dodáva s rozsiahlym zoznamom vynikajúcich funkcií a doplnkových produktov, vďaka ktorým je vytváranie úžasných webových stránok hračkou. Divi je najpopulárnejšia téma WordPress a dokonalý vizuálny tvorca stránok. Jeho používanie je neuveriteľne ľahké, vďaka čomu je ideálny pre začiatočníkov aj skúsených používateľov. “

výzva do akcie
Skoč do: – – – – – –

Pamätáte si, že pri vytváraní webových stránok bolo výhradou niekoľko z nich? Protipožiarne kódy ninjovia sa týčia nad klávesnicami?

Webový dizajn určite prešiel dlhou cestou, a to vďaka platformám ako WordPress.

Ako to bolo, prežili sme éru tém WordPress, ktoré bolo ťažké prispôsobiť.

Čoskoro potom sme boli ošetrení na viacúčelové témy WordPress s viac ako 100 ukážkami a potom tvorcovia vizuálnych stránok stalo sa samozrejmosťou.

A potom Nick Roach a Co. našli spôsob, ako spojiť tieto dva, zmeniť hru.

„Zmiešajte plne rozvinutý nástroj na tvorbu úvodnej stránky s jednou z najlepších tém WordPress?“ “Prečo nie?”

Narodila sa Divi.

TL; DR: Vďaka téme WordPress & vizuálny nástroj na tvorbu stránok, ako napríklad Divi, môžete vytvárať krásne webové stránky v priebehu niekoľkých minút bez toho, aby ste mali akékoľvek znalosti kódovania.

Čo vyvoláva otázku: „Čo je Divi?“

Zistite, prečo zákazníci Divi a jeho vizuálny ťah používajú 600 000 zákazníkov & staviteľ kvapiek. Bezriziková 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Čo je Divi?

Jednoduché a jasné; Divi je téma WordPress aj vizuálny nástroj na tvorbu stránok.

Divi si predstavte ako dve veci v jednej: Divi Theme a plugin Divi Builder.

Máte pravdu, ak ste povedali, že Divi je webový dizajnový rámec, alebo ako to vývojári tvrdia:

Divi je viac ako len téma WordPress, je to úplne nová platforma pre vytváranie webových stránok, ktorá nahrádza štandardného editora WordPress post s vynikajúcim vizuálnym editorom. Vychutnajte si ho profesionálov aj nováčikov v oblasti dizajnu, čo vám dáva silu vytvárať úžasné vzory s prekvapujúcou ľahkosťou a efektívnosťou.
(Vizuálne zostavenie – elegantné motívy)

stranou: Aj keď Divi Builder úžasne dopĺňa tému Divi, môžete použiť doplnok Divi Builder s ľubovoľnou témou WordPress..

Tu mi povedal Nikola z podpory pred niekoľkými sekundami:

Ahoj! �� Iste. Doplnok Divi Builder je navrhnutý tak, aby fungoval spolu s ľubovoľnou témou, ktorá je kódovaná podľa štandardov pre správne kódovanie, ako ich definujú tvorcovia WordPress..
(Elegantné témy podporujú prepis rozhovoru)

Späť na Divi.

divi je pre každého

Divi je vlajkovým produktom spoločnosti Elegant Themes, jedného z najinovatívnejších tematických obchodov WordPress.

Prečo to hovorím?

Zobral som si vizuálneho tvorcu stránok Divi na jazdu a …

Chlapci, vynecháte bezplatné demo a pôjdete rovno k téme „Prosím, vezmite moje peniaze!“

Áno, je to také dobré.

Táto recenzia sa viac zameria na doplnok Divi Builder, pretože je to skutočný obchod!

Zistite, prečo zákazníci Divi a jeho vizuálny ťah používajú 600 000 zákazníkov & staviteľ kvapiek. Bezriziková 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Pros divi

Teraz, keď vieme, s čím pracujeme, je Divi všetko, o čom sa tvrdí? Poďme na pár výhod.

Ľahko použiteľný / vizuálny drag and drop Page Builder

Používanie Divi je neuveriteľne ľahké, pretože počas rekordného času budete bičovať webové stránky.

Divi Builder, ktorý bol pridaný do Divi 4.0, vám umožňuje vytvárať webové stránky v klientskom rozhraní v reálnom čase..

Inými slovami, vidíte svoje zmeny hneď ako ich robíte, čo eliminuje spätné a spätné výlety na back-end, čo vám ušetrí veľa času.

Všetky prvky stránky sú ľahko prispôsobiteľné; je to všetko point-and-click. Ak sa chcete pohybovať prvkami, máte k dispozícii funkciu presúvania myšou.

divi staviteľ

Na používanie Divi nepotrebujete kódovacie zručnosti, nástroj na tvorbu vizuálnej stránky vám ponúka úplnú kontrolu nad návrhom nad všetkým.

Zároveň získate plne vybavený editor kódu, vďaka ktorému je pridávanie vlastných štýlov a kódu CSS oveľa jednoduchšie a príjemnejšie.

40+ prvkov webovej stránky

prvky webovej stránky divi builder

Plne funkčná webová stránka pozostáva z mnohých rôznych prvkov.

Môžete mať tlačidlá, formuláre, obrázky, harmoniky, vyhľadávanie, nakupovanie, blogové príspevky, zvukové súbory, výzvu na akciu (CTA) a mnoho ďalších prvkov v závislosti od vašich potrieb..

Divi prichádza s viac ako 40 prvkami webovej stránky, aby vám pomohla vytvoriť profesionálnu webovú stránku bez inštalácie ďalších doplnkov.

Či už potrebujete okrem iného prvky sekciu blogu, komentáre, sociálne médiá sledujúce ikony, karty a posuvníky videa, Divi má chrbát.

Všetky prvky Divi reagujú na 100%, čo znamená, že môžete ľahko vytvárať responzívne webové stránky, ktoré vyzerajú skvele a dobre fungujú na viacerých zariadeniach.

1 000+ vopred vytvorených rozložení webových stránok

balíčky rozloženia divi

S Divi si môžete vytvoriť svoj web od nuly, alebo nainštalovať jedno z 1 000+ vopred vytvorených rozložení.

To je pravda, Divi prichádza s 1 000+ rozloženiami webových stránok zadarmo. Jednoducho nainštalujte rozloženie z knižnice a prispôsobte ho, kým neupustíte.

Zcela nové rozloženia sa pridávajú každý týždeň, čo znamená, že budete mať vždy novú inšpiráciu na vytváranie webových stránok, ktoré sú mimo túto galaxiu.

Najlepšia časť je rozloženie prísť s hromadou royalty-free obrázky, ikony a ilustrácie, takže môžete naraziť na zem.

Rozloženie webových stránok Divi je v mnohých kategóriách, čo znamená, že pre každého existuje niečo.

Či už vytvárate webovú stránku pre reštauráciu, agentúru, online kurz, obchod, elektronický obchod, profesionálne služby alebo čokoľvek iné, Divi má práve pre vás rozloženie.

Prispôsobte všetko, úplnú kontrolu nad dizajnom

úplná kontrola návrhu

Počet možností prispôsobenia tejto veci wchorý Vyhodiť. Váš. myseľ. Myslím tým, že si môžete prispôsobiť všetko do tých najmenších detailov.

Či už chcete prispôsobiť pozadie, písma, medzery, animácie, hranice, stavy vznášania, oddeľovače tvarov, efekty a pridať okrem iného vlastné štýly CSS, Divi vás nadchne..

Na prispôsobenie svojich webových stránok nemusíte tiež ničiť pot; Vďaka intuitívnemu tvorcovi vizuálnych stránok to robí Divi príliš ľahké.

Stačí kliknúť na ktorýkoľvek prvok, ktorý chcete prispôsobiť, vybrať svoje možnosti a vaša práca je hotová.

Elegant Themes vám ponúkajú podrobnú dokumentáciu s videami, ktoré vám presne ukážu, ako nastaviť a prispôsobiť akýkoľvek prvok na vašom webe.

Prístup do Extra, Bloom & monarcha

extra kvety monarcha pluginy

Divi je príslovečný dar, ktorý nikdy neprestáva dávať. Keď sa pripojíte k Elegantným témam, dostanete tému Divi, Divi Builder, 87+ ďalších tém vrátane Extra, Doplnkový modul Bloom pre e-mail a Doplnok pre sociálne zdieľanie Monarch.

Extra je krásna a silná téma časopisu WordPress. Je to ideálna téma pre online časopisy, spravodajské weby, blogy a ďalšie webové publikácie.

Bloom je najmodernejší doplnok pre elektronickú poštu, ktorý vám pomôže rýchlo vytvárať zoznamy e-mailov. Doplnok je dodávaný s množstvom nástrojov, medzi ktoré patrí napríklad bezproblémová integrácia s mnohými poskytovateľmi e-mailov, vyskakovacie okná, prelety a in-line formuláre..

Monarch je výkonný doplnok pre zdieľanie v sociálnej sieti, ktorý vám pomôže propagovať zdieľanie v sociálnej sieti na vašom webe a ľahko rozvíjať svoje sociálne aktivity. K dispozícii máte viac ako 20 lokalít na zdieľanie sociálnych sietí a veľa možností.

Vstavaná generácia potenciálov a e-mail marketing

nástroje na generovanie olova

Divi vám ponúka veľa možností na optimalizáciu vašej premávky a generovanie potenciálnych zákazníkov na autopilote. Pri kúpe Divi získate výkonnú súpravu doplnkov Elegant Themes.

Vďaka doplnku Bloom pre elektronickú poštu Bloom môžete bez problémov vytvárať zoznamy e-mailov. Na zhromažďovanie používateľských údajov na vašom webe nepotrebujete tretiu stranu.

Okrem toho môžete využiť silu Divi Leads na rozdelenie testovania svojich stránok, získanie cenných poznatkov a zvýšenie miery konverzie, bez toho, aby ste sa zo svojej strany usilovne snažili..

Bezproblémová integrácia s WooCommerce

integrácia divízie woocommerce

Prispôsobenie WooCommerce je náročné, najmä ak pracujete s témou, ktorú je ťažké integrovať do platformy elektronického obchodu. Vo väčšine prípadov bude váš internetový obchod vyzerať nešikovne a neprofesionálne.

To nie je prípad Divi. Divi sa hladko integruje s WooCommerce a umožňuje vám tak využívať výkon Divi Builderu vo vašom obchode, produktoch a na ďalších stránkach. Všetko vďaka modulom WooCommerce spoločnosti Divi.

Okrem toho môžete pre svoje produkty WooCommerce vytvárať krásne vstupné stránky, vďaka čomu môžete výrazne zvýšiť mieru konverzie.

Pridanie kódov a miniaplikácií WooCommerce na vaše webové stránky pomocou zariadenia Divi je vecou štvrtej triedy. Je príliš ľahké, že neočakávam, že sa stretnete s problémami.

Tu je ukážka obchodu WooCommerce postavená pomocou Divi. Teraz môžete zostaviť obchod svojich snov bez toho, aby ste museli písať riadok kódu.

Hodnota za peniaze

Hodnota za peniaze

Divi je monštrum témy. Je nabitý na okraj so všetkými funkciami, ktoré potrebujete na vytváranie webových stránok ako profesionál.

Divi Builder dodáva téme Divi veľa funkcií a umožňuje to, čo bolo kedysi považované za nemožné.

Môžete stavať prakticky akékoľvek webové stránky pod slnkom. Jediným limitom je vaša fantázia.

Členstvo Divi vám poskytuje prístup k 89+ témam a množstvu doplnkov. Ak nemáte radi predplatné, platí sa aj jednorazová platba.

Balík predstavuje veľkú investíciu pre všetkých používateľov systému WordPress. Je to skutočná hodnota za vaše peniaze.

Zistite, prečo zákazníci Divi a jeho vizuálny ťah používajú 600 000 zákazníkov & staviteľ kvapiek. Bezriziková 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Nevýhody Divi

Hovoria, že všetko, čo má pre, musí mať nevýhody. Má Divi všetky nevýhody? Zistime to.

Príliš veľa možností

príliš veľa možností

Divi je výkonná téma WordPress a všetko, čo znamená, že prichádza s toľkými možnosťami a funkciami, takmer príliš veľa.

Niekedy môže byť ťažké nájsť alternatívu z miliónov možností. Ale viete, čo hovoria: Lepšie máte funkciu a nepotrebujete ju, naopak.

Akonáhle sa zoznámite s nastavením, je odtiaľ plynulé plavenie.

Krivka učenia

Krivka učenia

S mnohými možnosťami prichádza učiaca krivka. Ak chcete Divi využívať v plnom rozsahu, musíte si pozrieť dokumentáciu a pozrieť si pár videí.

Je to v poriadku pre začiatočníkov, ale keďže máte k dispozícii veľa možností, musíte sa časom naučiť, ako všetko funguje.

Nikdy sa nemusíte báť, Divi je zábavné sa učiť a používať; mali by ste byť v prevádzke hneď.

Ste viazaní na Divi

Tvorca vizuálnych stránok divi

Akonáhle pôjdete Divi, už sa nevráti. Bohužiaľ vlastné zákaznícke kódy Divi sa neprenášajú na iných tvorcov stránok, ako sú Elementor, BeaverBuilder, WPBakery, tvorca stránok atď..

Inými slovami, je to bolesť prejsť od Divi k inému tvorcovi stránok. Ak plánujete používať iba Divi, nejde o problém. Ak však chcete prejsť na iný nástroj na tvorbu stránok, je lepšie stavať web od začiatku.

Koľko stojí Divi?

divi ceny

Koľko stojí Divi so všetkými sladkými funkciami, píšťalkou a zvončekmi? Elegant Themes vám ponúka dva cenové balíčky.

Môžete ísť na jar za balík $ 89 / rok alebo ísť s jednorazovou platbou 249 dolárov. Všetky balíčky prichádzajú s Divi, Extra, Bloom, Monarch, aktualizáciami produktov, hviezdnou podporou, stovkami balíkov webových stránok a neobmedzeným používaním webových stránok..

Zistite, prečo zákazníci Divi a jeho vizuálny ťah používajú 600 000 zákazníkov & staviteľ kvapiek. Bezriziková 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Príklady webových stránok Divi

príklady webových stránok divi

Divi používa viac ako 1,2 milióna webových stránok. Nižšie nájdete niekoľko vynikajúcich príkladov pre inšpiráciu.

 • KISSmetrics
 • Mary And The Dot
 • Adamove skokové vína
 • RadspeicheR
 • 100 výstav

Viac príkladov nájdete na zákazníckej výstave Divi alebo na webovej stránke BuiltWith.

Divi FAQ

Tu je niekoľko často kladených otázok pre prípad, že máte podobnú otázku.

Je téma Divi bezplatná?

Nie. Divi nie je bezplatná téma WordPress. Ak chcete používať Divi, musíte si zakúpiť platnú licenciu od Elegant Themes. Neobmedzený prístup na 1 rok je 89 USD alebo doživotný prístup 249 USD.

Môžem Divi používať na viacerých stránkach?

Áno, Divi môžete používať na viacerých stránkach. Každá licencia Divi vám ponúka neobmedzené používanie webových stránok.

Aký je rozdiel medzi témou Divi a tvorcom Divi?

Téma Divi je práve to, téma WordPress. Na druhej strane je Divi Builder vizuálnym doplnkom na vytváranie stránok, ktorý môžete použiť s akoukoľvek inou témou WordPress.

Divi 4.0 ich spojí a ponúkne vám ako tému, tak aj vizuálny doplnok v jednom rámci.

Je Divi dobré pre SEO?

Divi je pripravená na optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov. Je kódovaný podľa najlepších štandardov SEO a WordPress.

Okrem toho sa dodáva so vstavanými funkciami SEO pre prípad, že nepoužívate doplnok SEO tretej strany, napríklad Yoast.

Zároveň sa Divi integruje do všetkých SEO doplnkov.

Divi sa rýchlo načíta?

Divi je optimalizovaný pre rýchle načítanie stránok. Vďaka najnovším dizajnovým technikám Divi zaručuje webové stránky WordPress pripravené na mobil a rýchle načítanie. V júni 2019 ElegantThemes prepracoval kódovú základňu Divi, ktorá výrazne zvýšila rýchlosť načítania stránky pri štandardných inštaláciách Divi..

Aké sú najlepšie alternatívy Divi?

Aj keď je to najpopulárnejší doplnok na vytváranie tém a stránok WordPress, existuje niekoľko dobrých alternatív Divi, ktoré by ste mali zvážiť. Elementor je skutočne dobrý doplnok na tvorbu stránok WordPress, ktorý je rýchly, ľahko použiteľný a obsahuje množstvo modulov / šablón. Beaver Builder je ľahko použiteľný nástroj na tvorbu stránok WordPress, ktorý sa dodáva s vopred pripravenými šablónami, ktoré vám pomôžu vytvoriť webovú stránku..

Akú podporu a pomoc dostanem?

Všetky Elegantné témy dostávajú podporu 24/7 365 dní v roku prostredníctvom živého chatu a kontaktných formulárov. Ich zákaznícka podpora je rýchla a veľmi užitočná. Za menej ako minútu som dostal odpovede na svoje otázky.

Okrem toho si môžete pozrieť dokumentáciu. Ďalej si môžete prezrieť blog Elegant Themes alebo sa pripojiť k skupine Divi Facebook.

Divi Recenzia: Zhrnutie

divi preskúmanie

Odporučil by som Divi svojim priateľom? Určite áno! Divi sa dodáva s rozsiahlym zoznamom vynikajúcich funkcií, vďaka ktorým je vytváranie úžasných webových stránok hračkou.

Divi je najpopulárnejšia téma WordPress a dokonalý vizuálny tvorca stránok. Jeho použitie je neuveriteľne ľahké, vďaka čomu je ideálny pre začiatočníkov aj skúsených používateľov.

Ak chcete začať svoju cestu lepšieho a bez námahy webového dizajnu, získajte kópiu súboru Divi ešte dnes.

Zistite, prečo zákazníci Divi a jeho vizuálny ťah používajú 600 000 zákazníkov & staviteľ kvapiek. Bezriziková 30-dňová záruka vrátenia peňazí.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map