Labākās Web mitināšanas partneru programmas

Tīmekļa mitināšana ir viena no visvairāk ienesīgas filiāļu mārketinga nišas tur ārā. Šeit ir mans labāko sarakstu saraksts, kur varat nopelnīt komisiju līdz 7000 USD katram jūsu norādītajam tīmekļa mitināšanas klientam.


Ja kāds jums teiktu, ka miega laikā viņi nopelna tūkstošiem dolāru, ko jūs viņiem teiktu? Jūs, iespējams, noraidītu prasību kā viltus, sauktu viņus par trakiem un virzītos tālāk, domājot, ka nav iespējams nopelnīt tik daudz (vai vispār), ja faktiski neesat “darbā”.

Bet kā viņi to nopelna? Atbilde ir vienkārša – filiāļu mārketings.

Labākās tīmekļa mitināšanas un WordPress mitināšanas saistītās programmas 2020. gadā:

Tīmekļa resursdatorsKomisijaReģistrēšanās saitePārskats
Liquid Web150 USD – 7000 USDLiquid Web filiāļu programma
Kinsta50 – 500 USDKinsta filiāļu programma
WP dzinējs200 USD+WP Dzinēja filiāļu programma
Mākoņi50 USD – 200 USDMākoņu ceļu partneru programma
A2 mitināšana85 USD – 140 USDA2 mitināšanas filiāļu programma
Vietne50 USD – 125 USD+Vietnes zemes filiāļu programma
iPage105 USD – 150 USDiPage filiāļu programma
Hostgator50 USD – 125 USDHostGator partnerprogramma
Bluehost65 USD+Bluehost filiāļu programma

Tūkstošiem vietņu īpašnieku un emuāru veidotāju ir atraduši veidu, kā sevi uzturēt ar pasīvu ienākumu plūsmu. Kā? Veicinot tīmekļa mitināšanas uzņēmumus. Vai jūs zinājāt, ka Bluehost komisijās samaksāja 5 miljonus dolāru filiālēm pagājušajā gadā!

Jāpiemin, ka šī vietne gūst ienākumus no filiāļu mārketinga. Tā kā nav noslēpums, ka es gūstu peļņu no šīs vietnes, izmantojot filiāļu mārketingu, galvenokārt no tīmekļa mitinātājiem, kurus gadu gaitā esmu izmantojis kā tīmekļa izstrādātājus.

Kad runa ir par labāko tīmekļa mitināšanas filiāļu programmu izvēli, jums jābūt uzmanīgam. Neizvēlieties tikai to, kas maksā visaugstāko komisiju; izvēlieties vienu, kas ir uzticama, lietotājam draudzīga un labi pazīstama ar savu kvalitāti.

Bet vissvarīgākais noteikums jums vienmēr jācenšas ievērot, vai tas ir:

Kā filiālei jums vajadzētu ieteikt tikai tos tīmekļa mitinātājus, kuri jums ir pazīstami, un jums vajadzētu ieteikt tikai tos tīmekļa mitinātājus, kurus esat izmantojis jau iepriekš un kuri jums ir palīdzējuši kaut ko sasniegt..

Ja neesat pārliecināts par produktu un nejūtat, ka tas palīdzēs cilvēkiem, jums tas nav jāreklamē.

Ja vien jūs patiesi nepazīstat produktu, esat to veiksmīgi izmantojis pats un varat to pierādīt auditorijai, jūs nevarat gaidīt, ka citi vienkārši ņems vērā jūsu vārdu – Pat Flynn no SmartPassiveIncome

Viņš zina, par ko runā, jo katru mēnesi no Bluehost reklamēšanas viņš nopelna apmēram USD 30 000.

Jo, ja jūs reklamējat zemas kvalitātes produktu, tas slikti atspoguļo jūs. Jūs varat galu galā zaudēt auditoriju, kuras izveidē tik smagi strādājāt. Rūpīgi izvēlieties savas filiāles programmas, un jūs no tās varēsit nopelnīt vairāk.

Labākās Web mitināšanas vietņu mārketinga programmas

labākās tīmekļa mitināšanas filiāļu programmas

Šeit es uzskaitīju un pārskatīju dažas no labākajām tīmekļa mitināšanas saistītajām programmām, lai jūs varētu pievienoties. Tie ir izvēlēti, ņemot vērā to izmaksu, uzticamību un kvalitāti.

Pārbaudīsim tos sīkāk!

1. Liquid Web filiāļu programma

šķidrā tīmekļa filiāļu programma

Liquid Web ir līderis premium pārvaldītajā mitināšanas telpā. Viņi piedāvā virkni pakalpojumu, sākot no “klasiskajiem” veltītajiem serveriem un VPS mitināšanu, kā arī no Cloud paredzētajiem serveriem un VPS līdz pilnībā pārvaldītai WooCommerce un WordPress mitināšanai..

Viņu pārvaldītā WooCommerce un WordPress mitināšana ir ātra, uzticama un droša. Vietnēs, kuras tiek mitinātas šķidrā tīmeklī, ir vislielākais ātrums ar 10 PHP darbiniekiem, bezmaksas vietņu migrācija, bezmaksas SSL sertifikāti un bez liekām maksām, trafika ierobežojumiem vai aprēķinātiem lapu skatījumiem.

LiquidWeb pārvaldītajos WooCommerce un WordPress mitināšanas komplektācijā ietilpst bezmaksas Beaver Builder lapu veidotāju spraudnis, visi Iconic WP spraudņi, Jilt Abandonded Cart, Affiliate WP un Glew Analytics..

Viņu filiāļu programma ir viena no labākajām nozarē. Filiālēm maksā 150% mēneša izmaksas ar minimālo CPA 150 USD (jūs arī nopelnāt 50% bonusu par priekšapmaksas plāniem.)

Tas noteikti maksā, ja klientus novirza uz LiquidWeb. Šeit ir CPA diapazonu sadalījums:

 • Pārvaldītā WordPress: USD 150–2000 par reģistrēšanos
 • Pārvaldītā WooCommerce: 150 USD – 3000 USD par reģistrēšanos
 • VPS hostings: 150 USD – 300 USD par reģistrēšanos
 • Dedicated Hosting: USD 150 – USD 7000 par reģistrēšanos
 • Mākonis Hostings: 150 USD – 5000 USD par reģistrēšanos

Viņi kā LiquidWeb saistītais partneris sniegs jums lielisku stimulu klāstu, lai palīdzētu jums novirzīt klientus pie viņiem:

 • Personalizētas komisijas
 • Ekskluzīvi kuponu kodi
 • Galvenās lapas ar kopēju zīmolu
 • Ekskluzīvi izpārdošanas un piedāvājumi
 • Bezmaksas dāvanas klientiem (piemēram, dalība WP101 apmācībā)

Tas padara Liquid Web saistīto programmu par vienu no labākajām. Šī ir lieliska tīmekļa mitinātāja, kuru iecienīs klienti, un jūs par to pierakstīsities dāsni.

Izmaksa ir no USD 150 līdz USD 7000 par vienu pārdošanu

2. Kinsta filiāļu programma

kinsta filiāles programma

Kinsta ir pilnībā pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar mākoņa serveriem, ko darbina Google Cloud Platform. Vietnes, kurās mitinās Kinsta, tiek strauji ielādētas, ir drošas un ir aprīkotas ar visām jaunākajām tehnoloģijām, piemēram, SSL, PHP7, HTTP / 2 CDN, pieturvietām un ielādē vairāk.

Viņu filiāļu programma ir viena no labākajām, ja ne vislabākajām hostinga nozarē. Par katru atsaukšanos varat atsaukties nopelniet līdz 500 USD + jūs saņemat 10% ikmēneša atkārtotas komisijas par mūžu.

Šie ir daži no iemesliem, kāpēc Kinsta filiāļu programma ir viena no labākajām biznesā:

 • Nopelniet no 50 līdz 500 USD katram klientam jūsu atsauce (pamatojoties uz jūsu norādīto plāna veidu)
  • Sākuma plāns (USD 50 komisija)
  • Pro plāns (100 USD komisija)
  • Biznesa plāni (150 USD komisija)
  • Uzņēmējdarbības plāni (500 USD komisija)
 • 60 dienu garš izsekošanas sīkfails, un ieņēmumi tiek izmaksāti 60 dienu reklāmguvumu periodā
 • 10% mēnesī atkārtotas komisijas uz jūsu norādītā klienta mūžu
 • Kinsta’s lobīšanās ātrums ir mazāks par 5%, kas nozīmē pastāvīgas atkārtotas komisijas
 • Ikmēneša izmaksas uz jūsu PayPal kontu
 • Izsekošana reāllaikā kur reāllaikā varat redzēt saistītos datus, kā arī lapu skatus, abonementus un padziļinātu informāciju par plānu
 • Milzīga reklāmas baneru un logotipu bibliotēka, kā arī ceļveži un resursi saistītajiem uzņēmumiem.

Visi šie iemesli padara Kinsta saistīto programmu par vienu no labākajām. Šī ir fantastiska tīmekļa mitinātāja, un kopā ar viņu atalgojošo filiāļu programmu šī ir dota panākumu recepte. Es ļoti iesaku jums aiziet un izpētīt viņu programmu un sākt nopelnīt filiāles ienākumus.

Izmaksa ir no USD 50 līdz USD 500 par vienu pārdošanu

3. WP Dzinēja filiāļu programma

WP Engine tīmekļa mitināšanas filiāļu programma

Ja jūs galvenokārt rakstāt par WordPress tēmām un spraudņiem, WP Engine varētu būt labākā izvēle jums.

WP Engine ir viena no filiālēm, kuras maksā visvairāk, un piedāvā: vismaz 200 USD par vienu pārdošanu. Jums tiks samaksāts katra mēneša 20. datumā, un, lai saņemtu maksājumu, jums jāizveido ShareASale konts.

Kā filiāle jūs saņemat standarta komisiju 200 ASV dolāru apmērā par katru pārdošanu vai 100% no pirmā mēneša ieņēmumiem (atkarībā no tā, kādu plānu jūsu lasītājs iegādājas) – atkarībā no tā, kurš ir lielāks. Tas ir viens jauks darījums, vai ne??

WP dzinējs ir viena no vadošajām tīmekļa mitināšanas platformām šajā jomā; reklamējot tos, jūs varat būt pārliecināti par zemām reversācijas likmēm. Varat arī būt pārliecināts, ka iesakāt auditorijai augstas kvalitātes produktu.

Apskatīsim dažus iemeslus, kāpēc WP Engine filiāļu programma ir viena no labākajām biznesā:

 • Dūšīgas komisijas: Programma piedāvā vismaz 200 USD par katru pārdošanu. Diez vai kāda cita programma pietuvina šo numuru. Bonusa punkts? Ja jūsu klients izvēlas cenu plānu, jūs saņemat 100% no viņa pirmā mēneša ieņēmumiem.
 • Papildu bonuss par vairāk novirzīšanu: Programma ir izstrādāta, lai stimulētu filiāli palielināt pārdošanas apjomus. Ja jums ir plašāka sasniedzamība un jūs varat novirzīt vairāk nekā piecus apmeklētājus uz mitināšanas pakalpojumu vietni, jūs varat rēķināties ar nopelnīšanu vairāk nekā 200 USD par pārdošanu. Par katriem pieciem pārdošanas apjomiem jūs veicat papildu 100 USD. Par 10 pārdošanas gadījumiem jūs saņemat USD 250. Ja 60 no jūsu iesniegtajiem reklāmguvumiem veic reklāmguvumu, jūs saņemat lielu komisiju 1500 USD vērtībā, kopā veidojot 15 475 USD!
 • Zemas reversās likmes: Cilvēki, kas izvēlas WP Engine mitināšanas pakalpojumu, parasti ir īpaši WordPress lietotāji, kuri meklē uzlabotu hostinga platformu. Un WP Engine neliek vilties. Tāpēc apgrieztās likmes ir daudz zemākas nekā citām programmām, kas nozīmē, ka jums jāpaliek lielākai izmaksai.
 • Komisija no apakšuzņēmumiem: WP Engine nopelnīšanas potenciāls ir vēl lielāks, jo tas dod jums komisiju par katru pārdošanu, ko veic jūsu meitasuzņēmumi. Par katru savu meitasuzņēmumu veikto reklāmguvumu jūs nopelnāt 50 USD.
 • Kopēt & Ielīmēt reklāmas materiālus: WP Engine saviem filiālēm nodrošina lieliskus reklāmkarogus un veidnes, ko izmantot kā reklāmas saturu. Tas ievērojami samazina jūsu pūles, vienlaikus palielinot reklāmguvumu skaitu, jo WP Engine regulāri veic A / B pārbaudi to reklāmkarogos. Tas arī vada periodiskus pārdošanas veicināšanas piedāvājumus, kurus varat izmantot, lai palielinātu novirzīšanu.
 • Garāks sīkdatnes ilgums: Parasti sīkfailu derīguma termiņš beidzas 30 dienu laikā lielākajai daļai saistīto programmu. Tomēr WP Engine atļauj 180 dienu periodu. Tas nozīmē, ka, ja kāds jūsu vietnes apmeklētājs ir noklikšķinājis uz jūsu saistītās saites un 180 dienu laikā jebkurā laikā no WP Engine iegādājas mitināšanas plānu, jūs saņemsit nepieciešamo komisiju..

Visi šie faktori padara WP Engine filiāles programmu par vienu no labākajām iespējām. Vienīgais trūkums ir tas, ka mazāk cilvēku mēdz to parakstīt, jo tā mitināšanas plāni ir nedaudz dārgāki. Jums būs attiecīgi jānovirza auditorija.

Izmaksa ir USD 200 + par vienu pārdošanu

4. Mākoņu partneru programma

Cloudways tīmekļa mitināšanas filiāļu programma

Mākoņi ir pārvaldīta tīmekļa mitinātāja, kas ļauj ātri izvietot vietnes mākoņa serveros, piemēram, DigitalOcean, AWS, Vultr, Linode un citur.

Tātad, ja jūs blogojaties par WordPress attīstību, tēmām un spraudņiem, tad Cloudways varētu būt lieliska izvēle jums.

Cloudways ir viena no visvairāk apmaksātajām saistītajām programmām, kas piedāvā komisijas no līdz 200 USD par pārdošanu.

Viņi tikai nesen pārskatīja savu filiāļu programmu, lai filiālei piedāvātu labākas un elastīgākas komisijas struktūras. Ir trīs dažādas komisijas struktūras, kas palīdzēs nopelnīt sev vēlamo:

 • Plātne (balstīta uz veiktspēju) – nopelniet no USD 50 līdz USD 125 par pārdošanu
 • Hibrīds (veiktspēja + atkārtota pamatā) – nopelniet 30 USD par reģistrēšanos + 7% komisijas maksa par mūžu
 • Pielāgots (veiktspējas pamatā) – nopelniet līdz 200 USD par pārdošanu

Apskatīsim dažus iemeslus, kāpēc Cloudways filiāles programma ir viena no labākajām biznesā:

 • Dāsna un elastīga komisijas struktūra: Jo labāk jūs veicat, jo lielākas būs jūsu komisijas. Jums jāizvēlas starp uz sniegumu balstītu komisijas struktūru vai, ja jums ir tendence uz pasīviem ienākumiem, hibrīda komisijas modelis ir lielisks, ja jūs ilgtermiņā izmantojat.
 • Specializēti filiāļu vadītāji: Jūs saņemat īpašu filiāļu vadītāju, kas palīdzēs jums iziet visas mākoņa mitināšanas filiāles programmas darbības. Viņa atbildēs uz visiem jautājumiem, kas jums varētu rasties, un sniegs jums piekļuvi ekspertu norādījumiem.
 • Mācību resursi : Jūs saņemat piekļuvi dažādiem resursiem, ieskaitot mūsu ieejošos e-pastus un ceļvežus, ikmēneša biļetenus, emuārus un etalona rakstus.
 • Izsekošana reāllaikā: Cloudways filiāles informācijas panelī ir izsekošanas sīkfaili, kas uzrauga katru apmeklētāju un novirzīšana, lai jūs nezaudētu izsekošanu vienai komisijai..
 • Darbības pārskati: Varat piekļūt detalizētiem darbības pārskatiem savā filiāles panelī, lai novērtētu savus mārketinga pasākumus kampaņās un optimizētu stratēģiju, lai sasniegtu labākus rezultātus.

Cloudways nodrošina augstas veiktspējas un drošības mākoņa mitināšanu gan WordPress, gan vietnēm, kas nav WordPress. Visi šie iemesli padara Cloudways par vienu no labākajām mitināšanas filiāļu programmām ar visaugstākajiem reklāmguvumu līmeņiem.

Nopelniet līdz USD 200 par novirzīšanu

5. A2 mitināšanas filiāļu programma

A2 mitināšanas tīmekļa mitināšanas filiāļu programma

A2 mitināšana ir slavens vārds tīmekļa mitināšanas nozarē, kas piedāvā risinājumus WordPress mitināšanai.

A2 Hostinga filiāles programmas piedāvātā komisija sākas ar 85 USD un sasniedz 140 USD. Summa palielinās, pamatojoties uz reklāmguvumu skaitu, pēc stimulētas prēmiju struktūras. Maksājums tiek veikts katra mēneša 15. datumā, izmantojot PayPal. Tas piedāvā arī 10 USD kā pierakstīšanās bonusu.

Lai maksājums tiktu atbrīvots, jums jāpieskaras 100 ASV dolāru etalonam. Ja mēnesī nenopelnāt 100 USD, maksājums tiek atbrīvots nākamajā mēnesī (vai vienmēr, kad slieksnis tiek sasniegts).

Apskatīsim dažas no A2 mitināšanas filiāles programmas funkcijām un sapratīsim, kāpēc tā ir viena no labākajām pieejamajām programmām.

 • Lielas izmaksas: Piedāvājot 85 USD par katru pārdošanu, A2 Hosting piedāvātā komisija ir lielāka nekā daudzām citām saistītajām programmām. Turklāt, palielinoties reklāmguvumu skaitam, palielinās arī komisijas maksa. Par reklāmguvumiem no 11 līdz 20 jūs saņemat komisiju 100 USD par pārdošanu. Ja reklāmguvumi ir no 21 līdz 30, izmaksa palielinās līdz USD 120 par pārdošanu. Visbeidzot, ja reklāmguvumi pārsniedz 31 gadu, jūs iegūstat 140 USD par pārdošanu.
 • Divlīmeņu bonuss: Tāpat kā WP Engine, arī A2 hostings dod jums iespēju nopelnīt katru reizi, kad jūsu apakšprogrammas veic reklāmguvumus. Par katru jūsu meitasuzņēmuma nosūtījumu, kas iegādājas no A2 Hosting, jūs saņemat USD 5.
 • Sīkdatņu politika: A2 mitināšana atļauj 90 dienas pirms sīkdatnes derīguma termiņa beigām. Tas nozīmē, ja jūsu novirzīšana veic pirkumu jebkurā laikā trīs mēnešu laikā pēc noklikšķināšanas uz jūsu ieteikuma saites, jums būs tiesības uz komisiju.
 • Lielisks vadības panelis: Savā filiāļu programmā A2 Hostings saviem filiālēm nodrošina visaptverošu vadības paneli – iDevAffiiliates. Filiāles var izmantot programmatūru, lai apkopotu statistiku par saviem pārdošanas apjomiem. Viņi var arī atrast reklāmkarogus un jebkuru citu reklāmas materiālu. Programmatūrai ir arī videoklipi un rokasgrāmatas, lai palīdzētu filiālēm panākt labāku reklāmguvumu.

A2 Hostinga filiāļu programma ir kļuvusi par vadošo emuāru veidotāju programmu, kas vēlas gūt peļņu. A2 hostings piedāvā vairākus hostinga plānus, no kuriem pamata cena ir USD 3,92 mēnesī. Tas ļauj vieglāk piesaistīt auditoriju portālam.

No 85 līdz 140 USD par pārdošanu

6. Vietnes zemes filiāļu programma

Vietnes vietņu mitināšanas filiāļu programma

Esot šajā nozarē jau vairāk nekā desmit gadus, Vietne ir atzīmējis to kā vienu no labākajām tīmekļa mitināšanas platformām. Tam ir zvaigžņu zīmola tēls, kas padara tā filiāles programmu par vienu no populārākajām emuāru veidotāju izvēlēm.

SiteGround ir neatkarīga, lietotājam draudzīga mitināšanas platforma, kas piedāvā lielisku kvalitāti. Vietnes filiāles vietne SiteGround ir paredzēta, lai apbalvotu apjomus, un minimālā komisija ir 50 USD par pārdošanu. Atkarībā no konvertēto novirzījumu skaita tas var sasniegt pat 125 USD.

Apskatīsim dažas funkcijas, kas vietnei SiteGround padara galveno izvēli par labu.

 • Uz rezultātiem balstīta Komisijas struktūra: Programma piedāvā komisiju 50 USD vērtībā par katru pārdošanu, kas notiek pēc jūsu ieteikuma. Likme palielinās līdz ar reklāmguvumu skaitu. Kamēr jūs saņemat USD 50 līdz 5 pārdošanas apjomiem, no 6 līdz 10 reklāmguvumiem jūs iegūsit 75 USD. Par reklāmguvumiem no 11 līdz 20 var saņemt komisijas maksu 100 ASV dolāru apmērā par pārdošanu, un, ja jūs šķērsojat 20 reklāmguvumus, jums ir tiesības uz dāsnu komisiju – USD 125 par novirzīšanu..
 • Nav minimālā pārdošanas apjoma: Viena no partneruzņēmuma SiteGround labākajām iezīmēm ir tāda, ka, lai saņemtu komisiju, jums nav jāsasniedz noteikta summa. Pat ja jūs veiksit tikai vienu pārdošanu mēnesī, jūsu komisija tiks atbrīvota.
 • Iknedēļas maksājumi: Atšķirībā no standarta ikmēneša maksājumu sistēmas, SiteGround veic iknedēļas maksājumus. Tas vēršas pie maza mēroga emuāru autoriem, kuri meklē regulārāku naudas pieplūdumu. Komisija tiek atbrīvota 30 dienas pēc pirmās pārdošanas.
 • Izturīgs filiāļu atbalsts: Papildus filiāļu nodrošināšanai ar labi izstrādātiem un pielāgotiem reklāmkarogu reklamēšanai tas sniedz viņiem arī piekļuvi filiāļu vadītājam, pie kura var vērsties pēc palīdzības.

SiteGround ir viens no atzītākajiem nosaukumiem nozarē; tāpēc jūs varat būt pārliecināti par lielu reklāmguvumu un mazu apgriezienu skaitu

Uz sniegumu balstītas komisijas no 50 līdz 125 USD+

7. iPage filiāļu programma

iPage tīmekļa mitināšanas filiāles programma

iPage ir labi pazīstams nosaukums mitināšanas pakalpojumu domēnā, piedāvājot dažādus plānus, kas piemēroti atsevišķu vietņu īpašnieku un uzņēmēju vajadzībām. Tas darbojas nozarē kopš 1998. gada un ir daļa no milzu Endurance International Group (EIG).

IPage filiāles programma maksā vienu no labākajām likmēm nozarē, komisijas maksas sākot ar fiksētu likmi 105 USD. Tas piedāvā dažādas likmes dažādiem hostinga plāniem, sākot no USD 105 par koplietotajiem un VPS kontiem līdz USD 150 par īpašu hostinga plānu.

Maksājuma apstrāde ilgst no 15 līdz 30 dienām. Jūs varat izvēlēties, lai maksātu ar čeku, PayPal vai ar kredītu (ja esat iPage lietotājs).

Apskatīsim dažas īpašas filiāles iPage hostinga programmas iespējas. Kas padara to par pievilcīgu iespēju filiālēm?

 • Vadošās komisijas likmes: Kā filiālei jums ir iespēja nopelnīt komisijas maksu līdz USD 150 par pārdošanu. Šī ir viena no lielākajām filiāļu programmas izmaksām. Pat bāzes likme 105 USD ir augstāka nekā vairumam standarta komisiju, un nav noteikts, cik daudz jūs varat nopelnīt.
 • Piekļuve reklāmas materiāliem: iPage saviem filiālēm nodrošina piekļuvi dažādiem reklāmas materiāliem, piemēram, displeja reklāmkarogiem, teksta saitēm un citam, ko viņi var izmantot savā vietnē, lai reklamētu iPage mitināšanas pakalpojumus. Tas arī nodrošina jums savu novirzīšanas kodu, kuru varat izmantot reklāmā.
 • Lielāki reklāmguvumi: iPage piedāvā dažus no lētākajiem hostinga plāniem nozarē. Tas nozīmē, ka tas veicina augstāku reklāmguvumu līmeni jūsu novirzīšanai.
 • Ģeogrāfiskā neatkarība: Jūs varat atrasties jebkur pasaulē un kļūt par iPage filiāli. Tomēr maksājums tiek veikts tikai ASV dolāros.

iPage saviem filiālēm piedāvā arī spēcīgu resursu centru, kuru viņi var izmantot, lai palielinātu reklāmguvumus. Tā kā iPage ir EIG sastāvdaļa, tas ir uzticams un plaši uzticams mitināšanas pakalpojums.

Sākot no 105 līdz 150 USD par vienu pārdošanu

8. HostGator partnerprogramma

HostGator tīmekļa mitināšanas filiāļu programma

Vēl viens Endurance International grupas loceklis, HostGator ir viens no visilgāk pastāvošajiem hostinga pakalpojumiem nozarē. Tam ir miljoniem lietotāju visā pasaulē.

HostGator saistītā programma ir viena no populārākajām saistītajām programmām. Tam ir arī uz sniegumu balstīta komisijas struktūra, kas atlīdzina lielu reklāmguvumu skaitu; pamata komisija sākas ar 50 USD.

Piedāvājot VPS mitināšanas, WordPress mitināšanas, mākoņa mitināšanas un īpaša konta mitināšanas resursus, HostGator izmanto Impact Radius, lai palaistu savu filiāles programmu. Padziļināsimies tā funkcijās.

 • Līdz USD 125 komisija: Izmantojot HostGator filiāles programmu, jūs varat nopelnīt lielu komisiju – USD 125 par pārdošanu. Tas notiek pēc apjoma balstītas struktūras, kurā jūs nopelnāt 50 USD par 5 reklāmguvumiem, 75 USD par 6 līdz 10 reklāmguvumiem, 100 USD par 11 līdz 20 novirzīšanām un 125 USD par novirzīšanu virs 20.
 • Maksājuma nosacījumi: Jums tiek maksāts katru mēnesi, un pārdošanas apjomi tiek pārbaudīti divus mēnešus pēc to veikšanas. Maksājums tiek veikts vienu nedēļu pēc pārdošanas pārbaudes. Lai nokārtotu komisiju, jums ir jānopelna vismaz USD 100, bet maksimālā robeža nav noteikta.
 • Affiliate atbalsta sistēma: HostGator piedāvā daudz padomu filiālēm. Tas nodrošina arī dažādus reklāmkarogus un citus materiālus. Visbeidzot, jums būs iespēja konsultēties ar speciālistiem, ja vēlaties palielināt savu reklāmguvumu līmeni.

Tā kā HostGator plāni ir plaši pazīstami un ļoti populāri, jūs varēsit viegli reklamēt tā pakalpojumus un rezultātā nopelnīt vairāk. Šī saistītā programma noteikti ir viena no cienījamākajām šajā nozarē.

Uz sniegumu balstītas komisijas no 50 līdz 125 USD

9. Bluehost filiāļu programma

Bluehost tīmekļa mitināšanas filiāļu programma

Bluehost ir arī EIG loceklis, kas padara to līdzīgu citām hostinga vietnēm šajā sarakstā.

Bluehost ir tīmekļa mitināšanas platforma, kas ir slavena ar saviem augstas kvalitātes un lētajiem piedāvājumiem; tāpēc tās filiāļu programmai ir liela emuāru veidotāju loma, kas vēlas gūt ienākumus.

Bluehost seko vienotai komisijas struktūrai, piedāvājot 65 USD par pārdošanu. Tomēr komisija var sasniegt 120 USD atkarībā no jūsu nosūtīto lietu skaita.

Iepazīstieties ar dažiem tālāk norādītajiem Bluehost saistīto programmu piedāvājumiem.

 • Komisijas apbalvošana: Jūs varat nopelnīt milzīgas naudas summas, ja spējat palielināt pārdošanas apjomus. Ja jums ir pamata komisija 65 USD par pārdošanu, jums ir tiesības uz augstāku likmi, ja labi tirgojat viņu plānus un vadāt lielu skaitu novirzīšanu uz viņu portālu..
 • Maksājuma nosacījumi: Ja jūs reģistrējaties ar filiāli Bluehost, komisiju saņemsiet 45 dienas pēc piemērota pirkuma mēneša beigām. Maksājums tiek apstrādāts no mēneša 16. līdz pēdējai dienai. Lai maksājums tiktu atbrīvots, jums jābūt nopelnītam vismaz USD 100; jums vajadzētu būt PayPal kontam.
 • Superior izsekošana: Bluehost ir viena no vismodernākajām izsekošanas programmatūrām; neviens no jūsu norādītajiem pārdošanas darījumiem nav nekreditēts. Tā tehnoloģiski uzlabotā uzskaites sistēma padara to par stabilu un uzticamu filiāļu programmu.
 • Norādījumi un atbalsts: Pievienošanās Bluehost filiāles programmai ļauj piekļūt pārpilnībai resursu, lai palielinātu reklāmguvumu līmeni. Tas arī nodrošina filiālēm ar displeja reklāmkarogiem un saitēm to izpētīšanai. Visbeidzot, izdevējiem ir pieejama ekspertu komanda, kas var jums palīdzēt nopelnīt vairāk naudas, izmantojot komisiju.
 • Vairāk reklāmguvumu, zemu apgriezienu skaits: Bluehost ir atzīts zīmols tīmekļa mitināšanas domēnā, un to jau tagad izmanto miljoniem klientu visur. Tas nozīmē, ka filiālei ir vieglāk virzīt savus hostinga pakalpojumus uz pastāvīgiem apmeklētājiem. Tā kā mitināšanas pakalpojums ir pieņemts lietotāju kopienā, jūs varēsit iegūt vairāk reklāmguvumu un saglabāt zemu apgriezienu skaita līmeni.

Bluehost saviem lietotājiem piedāvā dažādus plānus. Un tā kā tā pastāvīgā apkalpošana tiek plaši novērtēta, jūs to varēsit viegli reklamēt. Tā kā jūs esat tīmekļa mitināšanas partneris, jūs nevarat kļūdīties, izmantojot Bluehost filiāles programmu.

Nopelniet USD 65 + par katru reģistrēšanos

Kas ir filiāļu mārketings?

Filiāļu mārketings ir jēdziens, kurā jūs kā filiāle savā vietnē iesakāt trešās puses produktu. Kad kāds iegādājas šo produktu, izmantojot jūsu saiti, jūs saņemat komisiju. Vienkārši, vai ne tā??

kā darbojas tīmekļa mitināšanas filiāļu mārketings

Pašlaik tas ir viens no labākajiem pasīvo ienākumu gūšanas veidiem, it īpaši, ja jums jau ir emuārs, kas piesaista pienācīgu apmeklētāju skaitu.

Vai jūs pārvaldāt emuāru, kas koncentrējas uz tīmekļa mitināšanu, WordPress tēmām, emuāru veidošanu vai kādu citu ar digitālo mārketingu saistītu tēmu? Ja jūs to darāt, nākamais solis ir pievienoties tīmekļa mitināšanas filiāles programmai. Tas ir labākais veids, kā gūt potenciāli nozīmīgus pasīvos ienākumus.

Kāpēc Web mitināšanas vietņu mārketings ir ienesīgs?

Vienkārši sakot, filiāļu mārketings palīdz jums nopelnīt naudu. Liela daļa emuāru veidotāju ir spējuši izmantot novirzīšanas saites uz viņu priekšrocībām. Tīmekļa mitināšanas filiāļu programmas izceļas, jo tās ir dažas no tām, kuras maksā visaugstāk maksājošās filiāles programmas tirgū.

Viss, kas jums jādara (vieglāk sakot, nekā darīts, es zinu), ir jāraksta viena ziņa, kurā tiek pārskatīta tīmekļa mitināšanas platforma, un jūs varat nopelnīt milzīgu komisiju (atkarībā no jūsu piesaistītās auditorijas)..

Daudzi emuāru autori, kas aplūko tādas tēmas kā tīmekļa mitināšana, emuāru veidošana, interneta mārketings un tehnoloģijas, var nopelnīt ārkārtīgi labi. Viņi to dara, reklamējot tīmekļa mitināšanas pakalpojumus savā vietnē.

Bet, kā es teicu šī amata sākumā, un es nevaru pietiekami uzsvērt, cik tas ir svarīgi:

Kā filiāles tirgotājam jums vajadzētu ieteikt tikai tos tīmekļa mitinātājus, kuri jums ir pazīstami, kā arī ieteikt tikai tos tīmekļa mitinātājus, kurus esat izmantojis iepriekš un kuri jums ir palīdzējuši kaut ko sasniegt..

Ja neesat pārliecināts par tīmekļa mitinātāju un nejūtat, ka tas palīdzēs cilvēkiem, tad to nevajadzētu reklamēt.

Kā tas darbojas?

Ir vairāki veidi, kā savā emuārā reklamēt tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Pirmkārt, varat uzrakstīt ziņu, pārskatot tās pakalpojumus. Noslēdziet emuāra ziņu ar saiti uz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu.

Otrkārt, jūs varat parādīt reklāmkarogus savā vietnē. Gandrīz visās saistītajās programmās jums tiek piedāvāti sava zīmola reklāmkarogi un citi reklāmas materiāli. Varat tos izmantot savā vietnē vai iegult to saiti savas vietnes kājenē vai galvenē. Varat arī izmantot atlaižu kuponu kodus, lai mudinātu savus apmeklētājus izvēlēties mitināšanas pakalpojumu.

Katru reizi, kad apmeklētājs pārbauda jūsu vietni, noklikšķina uz ieteikuma saites un iegādājas mitināšanas vietnes pakalpojumu, jūs saņemat komisiju. Šī komisija var būt no USD 50 līdz USD 1000, atkarībā no tā, kurai tīmekļa mitināšanas filiāles programmai jūs piederat un kāda ir tās komisijas struktūra.

Kam tas domāts?

Tīmekļa mitināšanas saistītās programmas galvenokārt ir paredzētas emuāru autoriem, kas raksta par līdzīgām tēmām, piemēram, SEO, vietņu un emuāru izveidi un tīmekļa apguvi. Pat vispārīgi vietņu īpašnieki var būt tīmekļa mitināšanas filiāles un reklamēt viņu vēlamo mitināšanas pakalpojumu.

Ja vēlaties spēt ietekmēt savu auditoriju, lai izmēģinātu savus ieteikumus, pirmais solis ir veidot viņu uzticību. Jūs varat sākt, izveidojot ekspertu saturu savā emuārā.

Kad esat to izdarījis, nav ļoti grūti viņus novirzīt uz noteiktu tīmekļa mitināšanas platformu. Piemēram, jūs varat vienkārši iekļaut kājeni ar uzrakstu “mitina SiteGround” un piesaistīt vietnes SiteGround apmeklētājus..

Ja jūs jau esat iepazinies ar standarta saistīto mārketingu un arī emuāriem par šīm tēmām, izmēģiniet tīmekļa mitināšanas partnerprogrammas!

Nobeiguma vārdi

Tīmekļa mitināšanas filiāļu mārketings darbojas ļoti labi, lai emuāru autori konsekventi izliktu lielisku saturu. Veicamo reklāmguvumu skaits ir ļoti atkarīgs no jūsu emuāra vai vietnes meklētājprogrammas ranžēšanas, tāpēc saturs ir tik svarīgs.

Emuāru veidotāju izvēle nav ļoti grūts uzdevums. Patiesībā jums jau vajadzētu zināt par šo populāro hostinga pakalpojumu esamību. Tomēr, izvēloties to, ko vēlaties reklamēt, ņemiet vērā visus faktorus. Tas nozīmē ne tikai augstas komisijas izveidošanu, bet arī jūsu satura likumības saglabāšanu.

Visas saistītās programmas, kuras mēs apspriedām, pastāv jau ilgu laiku; viņi dod emuāru autoriem lielisku iespēju gūt lielākus pasīvos ienākumus. Piemēram, slavenais emuāru autors Pat Flynn izmanto Bluehost un nopelna milzīgu komisiju, izmantojot nosūtījumus.

Ja esat emuāru autors un vēlaties pievienoties tīmekļa mitināšanas filiāļu programmai, apsveriet iespēju un paziņojiet mums, kura programma jums vislabāk darbojās.!

Vai esmu palaidis garām kaut ko svarīgu, kas, jūsuprāt, būtu jāiekļauj šeit? Tad es labprāt dzirdētu visu par to šeit esošajos komentāros!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map