Ja kāds atstāj jūsu vietni, neko nepērkot, jūs zaudējat naudu. Pat ja jūs virzījat datplūsmu uz savu emuāru, izmantojot bezmaksas SEO trafiku, jūs zaudējat laiku un resursus, ko pavadījāt, mēģinot iegūt šo bezmaksas trafiku. Bet tam nav jābūt šādam.


Tā kā ir veids, kā izspiest vairāk IA no katras personas, kas apmeklē jūsu vietni.

Tiek saukta šī maģiskā metode, kā sasniegt augstāku ROI Pārmarķēšana.

iesācējiem ceļvedis par atkārtotu mērķauditorijas atlasi

Kas ir atkārtotā marķēšana?

Kad persona apmeklē jūsu vietni un aiziet, neparakstoties uz jūsu e-pasta sarakstu vai neko nepērkot, iespējams, šī persona nekad neatgriezīsies jūsu vietnē.

Ja 1000 cilvēku katru mēnesi atstāj jūsu vietni, neveicot nekādas darbības, jūs zaudējat vismaz USD 1000, ja šo apmeklētāju iegūšana jums izmaksās 1 USD vienam apmeklētājam..

Mērķauditorijas atlase notiek jau ļoti ilgu laiku, bet vairums uzņēmumu to neizmanto. Tas var palīdzēt dubultot abonentu skaitu, palielināt pārdošanas apjomus un pārdot vairāk materiālu jūsu esošajiem klientiem.

Tas ir labākais veids, kā izspiediet no apmeklētājiem visvairāk IA. Tas ļauj jums atkal un atkal nostādīt savu zīmolu potenciālo klientu un klientu priekšā.

Šis Retarger grafiks to izskaidro vislabāk:

kas ir retargeting

Lai gan grafikā ir runāts tikai par potenciālo klientu pārvēršanu par klientiem, atkārtotu mērķauditoriju varat izmantot daudzās lietās:

 • Pārdod vai pārdod klientu.
 • Pārvērtiet vienreizējos klientus par atkārtotiem pircējiem.
 • Sasniedziet klientus, kuri neatbild uz e-pasta ziņojumiem.
 • Pārliecinieties, ka jūsu zīmols paliek klientu uzmanības centrā, reklamējot savu saturu.
 • Sasniedziet klientus citās ierīcēs, kas viņiem pieder.

Jūsu atkārtotās mērķauditorijas atlases kampaņas mērķis var atšķirties. Jūs vienlaikus varat vadīt daudzas dažādas atkārtotas mērķauditorijas atlases kampaņas ar dažādiem mērķiem. Bet galvenais mērķis vienmēr būs palielināt IA jūs saņemat par katru dolāru, ko iztērējat, iegādājoties apmeklētāju.

Atkārtots mārketings vs atkārtota mārketings?

Tagad jūs, iespējams, jau dzirdējāt terminu atkārtots mārketings, tāpēc kas tas ir atšķirība starp atkārtotu mārketingu un atkārtotu mārketingu?

atkārtots mārketings un atkārtota mērķauditorijas atlase

Abi termini bieži tiek lietoti savstarpēji aizvietojami, taču atkārtots mārketings ir stratēģija, kuras mērķis ir klientu atkārtota iesaistīšana, izmantojot e-pasta mārketingu, sociālos saziņas līdzekļus un bezsaistes aktivitātes..

Mērķauditorijas atlase ir atkārtota mārketinga “taktika”, un parasti tā koncentrējas uz apmaksātām teksta un attēla reklāmām.

Kā darbojas atkārtota marķēšana

Mērķa atkārtota izmantošana var izklausīties kā patiešām sarežģīts process, ja jūs tajā esat jauns. Bet par to nav jāuztraucas. Tam nav vajadzīgs miljonu dolāru budžets vai sarežģīta programmatūra un rīki. Un nepaies gadi, lai iemācītos izmantot atkārtoto mērķauditorijas atlasi, lai iegūtu vairāk pārdošanas.

Tas ir vienkāršs process maksas reklāmu rādīšana cilvēkiem, kuri jau ir apmeklējuši jūsu vietni vai iepriekš kaut ko no jums iegādājušies.

Ir divi veidi, kā cilvēku atkārtotu aizvirzīšanu:

1. Apkopojiet datus, izmantojot atkārtotā mārketinga pikseļu

Katra reklāmas platforma, kas nāk ar iespēju atkārtoti atlasīt lietotājus, piedāvā veidu, kā vākt datus, izmantojot vienkāršu tehnoloģiju, ko sauc par atkārtota atlasīšanas pikseļu..

Pārejošais pikselis ir vienkārši vienas vai divu rindu JavaScript kods, kuru ievietojat savas vietnes lapās, un tas palīdz reklāmas platformai atpazīt lietotāju. Pēc tam, kad lietotājs ir atzīts platformā, viņš savu informāciju saglabā jūsu konta atkārtotās mērķauditorijas atlases sarakstā.

Izklausās mulsinoši?

facebook pikselis

Šeit ir Facebook Pixel darbības piemērs:

Jūs savas vietnes lapās ievietojat nelielu JavaScript kodu. Šis skripts tiek ielādēts katru reizi, kad kāds apmeklē jūsu vietni. Tad šis skripts tiek savienots ar Facebook serveriem. Serveri mēģina atpazīt lietotāju, izmantojot IP adresi un sīkfailus.

Ja personai, kas apmeklēja jūsu vietni, ir Facebook konts un tajā laikā esat pieteicies Facebook, tad Facebook šo lietotāju pievienos jūsu atkārtotās mērķauditorijas atlases sarakstam. Vēlāk varat atkārtoti atlasīt šo lietotāju, izmantojot Facebook reklāmas platformu. Jo vairāk cilvēku apmeklē, jo lielāks kļūst jūsu atkārtoto mērķauditorijas atlases saraksts.

Šo apmeklētāju skaitā ir cilvēki, kuri apmeklē jūsu vietni, arī no citām reklāmu platformām. Tas ļauj jums atkārtoti atlasīt lietotājus, kuri ir redzējuši vai noklikšķinājuši uz jūsu reklāmām, izmantojot citas reklāmas platformas.

Ja jūsu vietnē vēl nav instalēts atkārtota atlasīšanas pikselis, instalējiet to tūlīt.

2. Mērķējiet savus klientus uz platformas ar savu klientu sarakstu

Ja jums jau ir klientu saraksts, varat augšupielādēt viņu e-pasta adrešu sarakstu Facebook. Kad esat to izdarījis, Facebook mēģinās saskaņot Facebook kontus ar šīm e-pasta adresēm, lai atrastu savus klientus, kuri ir Facebook.

facebook pielāgotas auditorijas

Tas ir lielisks veids, kā pārdot vai pārdot savus klientus. Ne tikai tas, ka atkārtota mērķauditorijas atlases saraksta izveidošana cilvēkiem, kuri no jums jau ir iegādājušies, palīdz pārdot vairāk produktu un pakalpojumu šiem pašiem cilvēkiem.

Vieniem un tiem pašiem cilvēkiem vienmēr ir vieglāk pārdot vairāk lietu, nekā atrast vairāk potenciālo klientu un pārvērst tos par klientiem.

Izmantojot atkārtotu mērķauditorijas atlasi, jūs varat reklamēt vairāk savu produktu saviem esošajiem klientiem.

Šis ir lielisks Facebook atkārtotas reklāmas piemērs, pamatojoties uz klientu sarakstu:

facebook retargeting piemērs

Iepriekš minētais ir atkārtotas mērķauditorijas atlases sludinājums DigitalMarketer. Tās ir paredzētas cilvēkiem, kuri apmeklēja satiksmi & 2014. gada konversijas samits. Viņu ziņojumapmaiņa nepārprotami lūdz esošos klientus, kuri iepriekš ir apmeklējuši konferenci, atkārtoti apmeklēt konferenci.

DigitalMarketer katru gadu atmet savus vecos dalībniekus.

Labākās atkārtotā marķējuma platformas

Šeit ir pārskats par trim populārākajām atkārtotās atlasīšanas platformām tirgū: Google AdWords, AdRoll un Facebook.

Google AdWords atkārtotā marķēšana

Google katru dienu apkalpo miljardiem meklēšanas rezultātu lapu. Šajos meklēšanas rezultātos varat parādīt savas reklāmas. Bet vai jūs zināt, ka AdWords arī ļauj jums parādīt reklāmas miljoniem trešo pušu vietņu, kas ietilpst viņu tīklā?

google adwords atkārtotais mārketings

Izmantojot Google AdWords, jūs varat no jauna atlasīt savus apmeklētājus, potenciālos klientus un esošos klientus visā tīmeklī. Lielākā daļa vietņu, kas apmeklē miljoniem apmeklētāju, ir daļa no Google reklāmas tīkla. Varat atlasīt cilvēkus, kuri apmeklē visus šos miljoniem vietņu.

Pat ja jūsu mērķa tirgus ir pārāk gūžīgs vai pārāk vecs, lai izmantotu Facebook, varat mērķēt viņus tīmeklī vietnēs, kuras viņi regulāri lasa vai apmeklē.

Ne tikai to, bet arī varat atkārtoti atlasīt klientus, kuri meklē jūsu konkurentus pēc jūsu vietnes apmeklēšanas, kā to dara SendinBlue:

google adwords retargeting piemērs

Tiek ziņots, ka Google reklāmas tīklam ir iespēja sasniegt vairāk nekā 90% interneta lietotāju visā pasaulē. Tas ir gandrīz ikviens, kurš izmanto internetu.

Izmēģiniet Google reklāmas tīklu, ja vēlaties atkārtoti atlasīt vietņu apmeklētājus un klientus visā tīmeklī, nevis tikai vienā platformā, piemēram, Facebook.

AdRoll atkārtotā marķēšana

AdRoll ļauj labāk mērķēt potenciālos klientus, izmantojot AI. Tie ļauj jums, izmantojot mākslīgo intelektu, parādīt pareizo ziņojumu pareizajai personai vajadzīgajā laikā. Viņu AI palīdz optimizēt mārketingu vairākos kanālos, tostarp Facebook, Instagram, Gmail un daudzās citās platformās.

Ja jūs meklējat vienas pieturas risinājumu tādu reklāmu izveidošanai, kuras darbojas bez pārāk lielām izmēģinājumiem un kļūdām, ir AdRoll.

Šis grafiks no viņu vietnes vislabāk izskaidro, kā viņu platforma īsti darbojas:

adroll

Tā vietā, lai ierobežotu jūs ar meklēšanu vai attēlojumu, tie ļauj jums rādīt reklāmas potenciālajiem klientiem neatkarīgi no tā, kur viņi dodas internetā..

Tie ļauj jums atlasīt klientus, izmantojot abus Statiskās un dinamiskās reklāmas. Ja jums ir e-komercijas vietne vai jūs pārdodat vairāk nekā dažus produktus, jums patiks dinamiskās reklāmas. Tie ļauj jums parādīt reklāmas, kas ir saistītas ar produktu, kuru jūsu klients tikko apskatīja vai varētu interesēt.

Piemēram, ja kāds jūsu vietnes lietotājs apskatīja jūsu pārdotos pulksteņus, ir jēga viņiem parādīt reklāmas, kas reklamē šos pulksteņus, nevis apavus vai rotaslietas. Izmantojot dinamiskās reklāmas, varat parādīt precīzu produktu, kas jūs interesē.

AdRoll ziņo, ka viņu klienti katru gadu nopelna vairāk nekā 240 miljardus dolāru. Viņi piedēvē savu klientu rezultātus platformas spējai automātiski optimizēt un pielāgot rādītās reklāmas, pamatojoties uz to, kas varētu interesēt lietotāju, pamatojoties uz iepriekšējo rīcību.

Izmantojot AdRoll, jūs varat automātiski mērķēt ikvienu, kas visā internetā izmanto pareizo ziņojumapmaiņu jebkurā ierīcē, kuru viņi izmanto, neatkarīgi no tā, vai tas ir viņu klēpjdators, planšetdators vai viedtālrunis.

Facebook atkārtota marķēšana

Facebook ir lielākā sociālo mediju platforma ar lietotājiem, ieskaitot pusaudžus līdz 80 gadu vecumam. Ja vēlaties atkārtoti atlasīt savus klientus pakalpojumā Facebook, vispirms savā vietnē būs jāinstalē viņu Retargeting Pixel. Varat arī augšupielādēt savu klientu sarakstu, uz kuru vēlaties mērķēt.

Facebook saskaņos jūsu klientu e-pastus ar Facebook kontiem. Visi jūsu klienti, kuriem ir Facebook, tiks pievienoti jūsu atkārtotās mērķauditorijas atlases sarakstam. Kad tie ir pievienoti jūsu atkārtotās mērķauditorijas atlases sarakstam, jūs neaprobežojaties tikai ar to atkārtotu noteikšanu Facebook. Jūs varat tos atkārtoti atlasīt visās vietnēs un platformās, kas ietilpst Facebook reklāmas tīklā, tostarp Instagram, tūlītējos rakstos un daudzās vietnēs.

facebook sludinājumu piemērs

Facebook ļauj jums atkārtoti atlasīt savus apmeklētājus visās viņu platformās. Tātad, vispirms jūs varat atkārtoti atlasīt klientu, izmantojot Facebook ziņu plūsmas reklāmu, un pēc tam parādīt papildu reklāmu viņu Instagram plūsmā. Pieejamās platformas ietver Messenger, Instagram un pat WhatsApp.

Labākā daļa par reklamēšanu Facebook ir tas, ka jums ir šķietami neierobežots skaits izredžu, kuras jūs varat sasniegt. Izmantojot vairāk nekā 1,3 miljardus aktīvo lietotāju, Facebook var palīdzēt sasniegt visus klientus visā pasaulē.

Daži lieliski atkārtotas mārketinga gadījumu pētījumi, kas parāda, kā pareizi rīkoties

Ja esat sajūsmā par savas pirmās atkārtotās mērķauditorijas atlases kampaņas uzsākšanu, kā jums vajadzētu būt, vispirms vajadzētu gūt iedvesmu no cilvēkiem, kuri jau veic lielisku darbu pie atkārtotās mērķauditorijas atlases. Šie gadījumu pētījumi sniegs jums priekšstatu par to, ko jūs varat darīt savā nozarē, jūsu situācijā.

Bebê Store ieguva 98% reklāmguvumu

 • Rūpniecība: Produkti zīdaiņiem
 • Platforma: Google AdWords
 • Rezultāts: Par 98% palielināts reklāmguvumu līmenis

Bebê Store spēja panākt reklāmguvumu līmeņa pieaugumu par 98%, izmantojot AdWords rīku ar reklāmguvumu optimizētāju. Šis rīks ir daļa no AdWords platformas, kuru varat izmantot bez maksas, tiklīdz sākat rādīt reklāmas.

Veikals Bebê, kā norāda nosaukums, pārdod zīdaiņiem paredzētus produktus, tostarp ratiņus, rotaļlietas un, protams, autiņus.

Viņi izmanto dinamisko atkārtoto mārketingu, lai parādītu tādu produktu karuseli, kas saistīti ar produktiem, kurus viņu apmeklētāji, iespējams, jau ir pārbaudījuši:

Bebe gadījuma izpēte

Reklāmguvumu optimizētājs pēta jūsu klientu uzvedību un rāda viņiem reklāmas, kad viņi ir gatavi pirkt.

Amerikas patriots samazināja viņu iegādes izmaksas par 33%

 • Rūpniecība: Kajīšu īre
 • Platforma: AdRoll
 • Rezultāts: Samazināt izmaksas par iegādi par 33%

American Patriot spēja samazināt viņu izmaksas par iegādi par milzīgiem 33%, pārejot no Google Ads uz AdRoll.

Lai arī viņi guva iespaidus ar Google Ads, viņi, kā pārstāvis no Amerikas patriota, kas minēts AdRoll gadījuma izpētē, negūstīja nekādus reklāmguvumus:

“Pirms AdRoll mēs izmantojām Google atkārtoto mērķauditorijas atlasi, un, lai arī mēs noteikti guvām iespaidus, mēs neguvām daudz reklāmguvumu.”

Pāreja uz AdRoll samazināja viņu iegādes izmaksas līdz tikai USD 10 par klientu, kas iepriekš bija USD 15 par klientu. AdRoll izmanto AI, lai atlasītu un parādītu pareizo ziņojumu pareizajam klientam visās viņu ierīcēs.

Skatumeklētāja palielināta vidējā pasūtījuma vērtība par 13%

 • Rūpniecība: Iepriekš īpašumā esoši luksusa pulksteņi
 • Platforma: Google AdWords
 • Rezultāts: Samaziniet izmaksas par iegādi par 34%

Skatītājam izdevās sasniegt 1300% IA par viņu reklāmas izdevumiem un samazināt izmaksas par iegādi par 34%, atkārtoti atlasot cilvēkus 20 dažādās grupās, kuras izrādīja “nodomu iegādāties”.

skatu meklētāja gadījuma izpēte

Tā vietā, lai mērķētu uz visiem, Watchfinder divkāršoja mērķauditorijas atlasi tikai cilvēkiem, kuri jau ir apmeklējuši viņu vietni un izrādījuši interesi iegādāties kādu no saviem produktiem.

Viņu panākumi bija saistīti ar faktu, ka ir ļoti viegli pārdot esošam klientam vairāk lietu nekā pārdot kādam, kurš nav pazīstams ar jūsu zīmolu.

Myfix cikli viņu reklāmas izdevumiem ir sasnieguši vairāk nekā 1500% IA

 • Rūpniecība: Velosipēdi
 • Platforma: Facebook
 • Rezultāts: 6,38% VKS un 1500% RTA

Myfix Cycles ir velosipēdu mazumtirgotājs, kas atrodas Toronto. Viņi izmantoja Facebook reklāmas ar atkārtotu ievirzi, lai pārdotu velosipēdus, kuru cena vidēji pārsniedz 300 USD. Nav viegli pārdot produktu, kura cena pārsniedz 100 USD. Pārdošanas cikls kļūst lielāks, un, palielinoties produkta cenai, nepieciešama lielāka mijiedarbība.

Viņi sāka mērķtiecīgi atlasīt cilvēkus, kuri velosipēdu pievienoja grozam, bet nekad nepabeidza norēķinu procesu. Viņi spēja sasniegt iespaidīgu vidējo vidējo klikšķu skaitu 6,38% savām reklāmām un nopelnīja 15 USD par katru iztērēto dolāru. Viņi realizēja USD 3 043, iztērējot tikai 199 USD par Facebook reklāmām. Tas ir 1500% no reklāmas tēriņiem:

myfix ciklu gadījuma izpēte

Šis gadījuma pētījums pierāda, ka atkārtotas mērķauditorijas atlase var gūt labumu pat tad, ja jums ir tik mazs budžets kā 200 USD.

WordStream ir sasniedzis vidējā apmeklējuma ilguma palielinājumu par 300%

 • Rūpniecība: Tiešsaistes mārketinga pakalpojumi
 • Platforma: Google AdWords
 • Rezultāts: Palieliniet atgriešanās apmeklētāju skaitu par 65%

WordStream spēja palielināt apmeklētāju atgriešanos par 65% un vidējo apmeklējumu ilgumu par 300%.

Saskaņā ar gadījuma pētījumu WordStream katru mēnesi apmeklēja tūkstošiem apmeklētāju, taču neviens no šiem apmeklētājiem nezināja, ko viņi izdarīja vai pārdeva. Lai gan viņi no meklētājprogrammām uzņēma simtiem tūkstošu apmeklētāju bez maksas, viņi no sava satura negūstīja nekādu pārdošanu.

Tas bija līdz brīdim, kad viņi sāka virzīt vietņu apmeklētājus ar Facebook reklāmām. Viņi mērķēja uz 3 dažādiem vietnes apmeklētāju segmentiem, ieskaitot cilvēkus, kuri apmeklēja viņu mājas lapu, cilvēkus, kuri izmantoja savu bezmaksas rīku, un cilvēkus, kuri lasīja viņu emuāru. Viņi varēja palielināt savu reklāmguvumu līmeni par 51%, izmantojot atkārtotas mērķa reklāmas.

Taustiņu izņemšana

Ja neatjaunojat savus klientus, jūs zaudējat naudu, nododot dūri.

Atkārtoti atlasot cilvēkus, kuri jau ir kaut ko nopirkuši no jums, jūs varat palielināt savu klientu mūža vērtību, pārdodot vairāk produktu esošajiem pircējiem..

Varat arī gūt labumu no atkārtotas mērķauditorijas atlases, kas apmeklē jūsu vietni. Ja kāds apmeklē jūsu vietni un izrāda interesi par kādu produktu, apmeklējot produkta lapu, jūs varat atkārtoti atlasīt šai personai, pamatojoties uz šo uzvedību, un parādīt viņiem reklāmas par produktu, kuru viņi interesēja.

Pārmarķēšana var jums palīdzēt palielināt pārdošanas apjomus un nopelniet vairāk naudas no katra apmeklētāja kurš apmeklē jūsu vietni, un ikviena persona, kas no jums pērk.

Ja jūs nekad iepriekš neesat mēģinājis atkārtotu mērķauditorijas atlasi, jums vajadzētu to darīt sāciet ar Facebook reklamēšanu. Viņu platforma ir visvieglāk iemācīties un darbojas pat tad, ja jums ir mazs budžets strādāt ar.

No otras puses, ja jums ir apnicis ar to, ka reklāmas platformas manuāli mērķē uz klientiem, jums vajadzētu reģistrēties AdRoll. Viņi optimizējiet un pielāgojiet savas reklāmas jums lai sasniegtu mērķa klientus ar pareizo ziņojumapmaiņu, kas palīdz slēgt pārdošanu.

Ja jums nav ideju par to, kur sākt, ieskatieties iepriekš minētajos gadījumu pētījumos, lai atrastu iedvesmu, kur sākt un kā no jauna piesaistīt cilvēkus maksimālai IA..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me