Šeit es esmu apkopojis, kā slaveni zīmoli un reālās pasaules uzņēmumi ir izlauzuši ceļu uz izaugsmi ?


Datorurķēšanas paņēmieni un piemēri

Bet vispirms …

Contents

Kas ir izaugsmes uzlaušana?

Izaugsmes uzlaušana ir frāze, ko 2010. gadā izgudroja Šons Eliss. Ellis bija “aiziet” puisis Silīcija ielejā, lai palīdzētu uzņēmumiem palielināt savu lietotāju bāzi. Viņš to teica:

Izaugsmes hakeris ir persona, kuras patiesie ziemeļi ir izaugsme – Šons Eliss

Izaugsmes hakeris ir kāds, kurš ir hibrīds starp tirgotāju un kodētāju, kāds, kura mērķis ir radīt lielu izaugsmi / sekošanu (t.i., “izaugsme”) – ātri un bieži ar ierobežotu budžetu (t.i., hakeris)

Izaugsmes hakeris bieži koncentrējas uz lētākām alternatīvām tradicionālajām mārketinga metodēm un parasti strādā mazos, jaunizveidotos uzņēmumos, kuriem trūkst līdzekļu, lai konkurētu ar vairāk iedibinātiem uzņēmumiem.

Iepazīstieties ar šo lielisko resursu sarakstu un izstrādāto rīku sarakstu.

Jums arī jāpārbauda šī 5+ izaugsmes stratēģijas kontrolsarakstu kolekcija ar veidnēm, padomiem un piemēriem. Uzziniet, kā izveidot augsta līmeņa mērķus, noteikt svarīgākos ieguldījumus un pat to, kā jūs varat veikt izaugsmes eksperimentus, lai sasniegtu šos mērķus..

3 slaveni izaugsmes hacks

 • Atpakaļ kad Facebook sāka savu mērķi bija iegūt 200 miljonus lietotāju 12 mēnešos. Viens no slavenajiem izaugsmes traucējumiem, lai to paveiktu, bija izsniedzot iegultas emblēmas un logrīkus, kurus lietotāji varēja izlikt savās vietnēs un emuāros, kas piesaistīja cilvēkus atpakaļ viņu Facebook lapai. Tikai šī hakere izraisīja miljoniem reģistrēšanās gadījumu.
 • LinkedIn pieauga no 2 miljoniem līdz 200 miljoniem lietotāju, ieviešot izaugsmes uzlaušanas metodi, kas lietotājiem ļāva izveidot savu publisko profilu. Tas bija izcils LinkedIn solis, jo tas nodrošināja, ka lietotāju profili organiski parādās Google meklēšanas rezultātos, un tas palīdzēja palielināt LinkedIn zīmolu un lietotāju bāzi.
 • YouTube sāka darboties kā video kopīgošanas platforma, un, izmantojot šo izaugsmes uzlaušanas metodi, no tās kļuva par otro lielāko meklētājprogrammu pasaulē pēc Google. Apmeklējot YouTube, lai skatītos videoklipu, varat iegūt iegulšanas kodu, kas ļauj jums kopīgot videoklipu savā emuārā, vietnē vai sociālajā tīklā. Tas lietotājiem ir ļoti viegli augšupielādēt videoklipus un kopīgot tos ar visu pasauli.

Tagad ķersimies pie konkrētajiem izaugsmes hackiem …

Augšanas hakeru metožu un stratēģiju piemēri

Iegādes izaugsmes hacks (bezmaksas mārketings)

 1. The Quora Traffic Hack

Izmantojiet SEMrush + Quora, lai uzlabotu dabiskās meklēšanas klasifikāciju Google, rīkojoties šādi:

 1. SEMrushā > Domēna analīze > Organiskie pētījumi > meklēt quora.com
 2. Noklikšķiniet uz Papildu filtri un filtrējiet atslēgvārdus, kas satur jūsu mērķa atslēgu, Pozīcijas mazāk nekā 10 un Apjoms lielāks par 100
 3. Dodieties uz Quora un uzrakstiet labāko atbildi uz jautājumu
Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Ģeo dēlis

Lasīt vairāk:

 1. Galvenās formas demonstrācijas hack

Jūsu galvenā svina magnēta galvenajā lapā vai izvēles veidlapā (tāfele, gadījuma izpēte, video utt.) Veidlapas beigās iekļaujiet vienu papildu lauku “Jā / Nē” ar uzrakstu “Vai jūs vēlaties mūsu programmatūras demonstrāciju ? ” lai jūs varētu rezervēt demonstrācijas cilvēkiem, kuri jau ir ieinteresēti redzēt jūsu programmatūru.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

KISSmetrics, lielību apmaiņa

Lasīt vairāk:

http://grow.kissmetrics.com/webinar-171

 1. Hakeris “Powered By”

Izmantojiet taktiku “darbina”. Daļa šo apmeklētāju noklikšķinās uz tā un nonāks jūsu mājas lapā, kur daži pieprasīs demonstrāciju. Ir pierādīts, ka tas izraisa vīrusa koeficientu k > 0,4, kas nozīmē, ka katrs 10 iegūtais lietotājs ģenerēs 4 ekstras lietotājus. Lai optimizētu vairāk reklāmguvumu, izmantojiet dinamisko atslēgvārdu ievietošanu galvenajā lapā, uz kuru sūtāt cilvēkus, ar tā uzņēmuma vārdu, kurš viņus nosūtīja uz jūsu vietni.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Domofons, Wistia, Qualaroo

Lasīt vairāk:

https://blog.aircall.io/the-saas-guide-to-leveraging-the-powered-by-tactic/

 1. Hack Gmail ierobežotajā izaugsmē

Kad Google 2004. gadā palaida Gmail, visi izmantoja vai nu Hotmail, vai Yahoo. Google pārvērta nepilngadīgo problēmu par priekšrocību. Tā kā ir pieejama ierobežota servera telpa, Google trūkumu dēļ varēja izmantot tikumu. Kad tas tika palaists, tas notika tikai ar ielūgumu, sākot ar apmēram 1000 ietekmētājiem, kuri varēja atsaukties draugus. Tas radīja iespaidu, ka, reģistrējoties Gmail, jūs kļuvāt par ekskluzīva kluba daļu.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Gmail

Lasīt vairāk:

http://time.com/43263/gmail-10th-anniversary/

 1. Sapnis 100 ABM Hack

Izmantojiet šo vienkāršo, uz kontu balstīto mārketinga paņēmienu, lai identificētu savus sapņu 100 klientus (vai jebkuru numuru), noskaidrotu, uz kuru koledžu ir devies lēmumu pieņēmējs katrā uzņēmumā, nosūtiet viņam no viņas koledžas beisbola cepuri ar personīgu piezīmi par to, kā jūsu uzņēmums var viņiem palīdzēt.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Kaste

 1. Interneta vebinārs Hack

Sazinieties ar kosmosa ietekmētājiem, kuriem ir liela auditorija, un sarīkojiet viņiem kopīgu tīmekļa semināru. Tā vietā, lai pārdotu tīmekļsemināru, veiciet 100% izglītojošu vebināru ar aptauju vebināra beigās, lai cilvēki izvēlētos, vai viņus interesē jūsu programmatūras demonstrācija.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Hubspot, Unbounce, Uberflip

Lasīt vairāk:

https://www.eofire.com/podcast/nathanlatka/

 1. OKCuрid datu mārketinga banalizācija

Tiešsaistes iepazīšanās ir vairāku miljardu dolāru nozare, un OkCupid izmantoja savus iekšējos datus, lai izveidotu emuāru ierakstus, un tas viņiem ir palīdzējis kļūt par spēka paņēmienu iepazīšanās nozarē. OKCupid kolosālā datu kopa ir kļuvusi par mārketinga zelta raktuvi. OkCupid emuāra ziņas parasti tiek veidotas, balstoties uz viņu pašu datu izpēti, un tās ir piesietas ar clickbait virsrakstiem un pretrunīgi vērtētām tēmām. Varat izmantot datus, lai stāstītājiem palīdzētu empīriski pamatotas tendences, novērojumus un analīzi par nozari, kurā atrodaties.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

OkCupid

 1. Minimālais vīrusu produktu uzlauzums

Izveidojiet kaut ko 1-2 dienu laikā’Svars ir vairāk vīrusu nekā jūsu faktiskais produkts, lai pārbaudītu sentimentālā produkta piemērotību un izveidotu e-pastu sarakstu, lai palaistu galveno produktu. Pārliecinieties, ka vīrusu produkts ir cieši pielīdzināts pamatproduktam, un koncentrējieties uz lietotāju skaitu, lai jūs varētu maksimizēt vīrusu produkta pārvēršanu pamatproduktā..

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Mierīgi

Lasīt vairāk:

 1. App Marketplace hack

Ja esat integrējies ar lielu SaaS uzņēmumu, varat mēģināt iegūt savu lietotni sarakstā viņu tirgū (piemēram: Salesforce App Exchange, G Suite Marketplace, Xero App Marketplace).

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Cauruļvadi, Insights, ProsperWorks

Lasīt vairāk:

https://auth0.com/blog/how-to-get-from-0-to-10000-customers-with-b2b-app-marketplaces/

 1. Viedā SEO banalizēšana

Apskatiet atslēgvārdus, kuru reklāmguvumi ir visaugstākā AdWords, pēc tam izveidojiet SEO stratēģiju, kā arī panākt, lai šie atslēgvārdi tiktu klasificēti organiski. Vai ja jūs don’Lai palaistu AdWords, apskatiet jūsu meklēšanas vaicājumu pārskatu Google meklēšanas konsolē, lai redzētu, kādi atslēgvārdi saņem klikšķus uz jūsu vietni, bet ir 2. lappusē un ir nepieciešami 1. lappuses uzlabojumi..

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Optimāli, svira, simPRO

Lasīt vairāk:

http://searchengineland.com/how-to-leverage-ppc-to-discover-high-converting-keywords-for-seo-131862

 1. Viedā SEO integrācijas haka

Izveidojiet lapu, kurā tiek runāts par jūsu integrāciju ar citiem programmatūras partneriem, tāpēc, kad kāds meklē konkrētu jūsu integrācijas partneru programmatūras lietošanas gadījumu, kuru jūsu programmatūra atrisina, tiks parādīta jūsu vietne..

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Zapier, Xero, Klipfolio

Lasīt vairāk:

https://zapier.com/zapbook/slack/trello/

 1. Hack 3000 vārdu satura mārketings

Rakstiet vairāk nekā 3000 vārdu padziļinātu emuāru rakstus, kas detalizēti attiecas uz noteiktu tēmu. Rakstā piedāvājiet nozares ietekmētāju citātus un izveidojiet saites uz citu cienījamu emuāru pētījumiem, pēc tam nosūtiet viņiem e-pastu, lai paziņotu, ka jūs tos esat pieminējis savā rakstā, lai veicinātu sociālo kopīgošanu.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Buferis, Moz, Shopify

Lasīt vairāk:

https://www.quicksprout.com/2017/01/04/a-step-by-step-guide-to-produc-a-3000-word-article-on-any-topic/

https://visioneerit.com/7-tips-can-growth-hack-social-media-presence-today/

 1. Aptaujas atbilžu hack

Nosūtiet aptauju uz savu adresātu sarakstu un piedāvājiet respondentiem iespēju laimēt cupcakes. Pēc nejaušības principa atlasiet 10 dalībniekus no aptaujas, lai saņemtu duci cupcakes. Ir pierādīts, ka cilvēki labprātāk saņemtu divpadsmit cupcakes, nevis iPad.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

RJMetrics

Lasīt vairāk:

https://thinkgrowth.org/the-greatest-marketing-growth-hack-of-all-time-hint-cupcakes-784ccaa3f78

 1. Augsti kvalificēts svina kapāt

Pārliecinieties, ka ikvienam, kas pērk jūsu programmatūru, vispirms ir jāiziet šis process, pirms jūs viņiem sniedzat programmatūras izmēģinājuma versiju vai demonstrāciju (ja vien tas nav nodošana). TOFU: piltuves augšdaļas saturs (piem., Ziņojums, baltais papīrs, zvēlšanas fails utt.), MOFU: piltuves vidusdaļa (tīmekļa seminārs, video utt.), BOFU: apakšā -piltuves saturs (gadījumu izpēte, demonstrācija, stratēģijas aicinājums utt.).

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

HubSpot

Lasīt vairāk:

https://rocketshipgrowth.com/the-most-most-scalable-channel-for-large-highly-qualified-saas-leads-hint-its-not-facebook-4c6fe110a6e7

 1. Satura atkārtotas izplatīšanas hack

Veiciet šīs 5 darbības.

 1. 1. darbība. Nosūtiet e-pastu uz savu sarakstu ar savu rakstu (jebkurā brīdī, kad jums ir visaugstākais atvērto likmju līmenis, pamatojoties uz jūsu vēsturisko e-pasta statistiku).
 2. 2. solis: kopīgojiet rakstu par sociālo mediju kontiem, tiklīdz ir nosūtīta e-pasta kampaņa.
 3. 3. solis: meklējiet kanālus, kas attiecas uz jūsu biznesu, un iesniedziet saites tur (piemēram: forumi, FB grupas, slidenās grupas).
 4. 4. solis: pagaidiet dažas dienas, lai iegūtu analītikas datus (statistika, kopīgošana un komentāri).
 5. 5. darbība. Nosūtiet lielu izdevēju e-pastus vai čivināt redaktorus, kuri ziņo par jūsu satura tēmu, izmantojot ekrāna vilces pierādījumu (piemēram: “Manai ziņai ir 50% akciju likme, pievienots ekrānuzņēmums, iespējams, atkārtoti?”).
Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Uber, HubSpot, KISSmetrics

Lasīt vairāk:

https://rocketshipgrowth.com/how-to-promote-b2b-saas-content-eab660ee2407

 1. The PR Backlash Hack

Kļūst slikts PR? Tiek apsūdzēts par “izlaupīšanu”? Izveidojiet speciālu vietni, kurā jūs izvērsīsit stāstu, iepazīstināsit ar faktiem un parādīsit sociālos pierādījumus, lai pierādītu savu stāsta versiju un pārveidotu ienaidniekus par klientiem.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Freshdesk

Lasīt vairāk:

http://ripoffornot.org/

 1. Twitter Leapfrog process

Ir pagājuši tie laiki, kad jūs varētu uzrakstīt īsu 500 vārdu vārdu emuāra ziņu par tēmu un sagaidīt, ka simtiem, ja pat tūkstošiem apmeklētāju to atradīs tiešsaistē. Šīs “publicēšanas un lūgšanas” dienas ir sen pagājis. Šodien ir jāpieliek vairāk pūļu, lai tiktu pamanīts. Ievadiet “Twitter Leapfrog metode”. Tas ir process, kas palīdz piegādāt jūsu nesen publicētos rakstus simtiem mērķtiecīgu lasītāju.

 1. 1. solis: uzrakstiet vienu 10x / badass rakstu par labi zināmu tēmu
 2. 2. solis: identificējiet cilvēkus, kuri ir dalījušies ar līdzīgiem rakstiem sociālajos medijos
 3. 3. darbība. Kopīgojiet savu rakstu ar šiem cilvēkiem
Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Junto

Lasīt vairāk:

IEGŪŠANĀS Izaugsmes haki (MAKSĀLAIS TIRDZNIECĪBA)

 1. Zema budžeta reklamēšana

Atkārtoti atlasiet cilvēkus, kuri ir redzējuši jūsu SaaS produkta pārdošanas lapu, un nesaņēma bezmaksas izmēģinājuma versiju / demonstrāciju / nopirka UN kuri ir noteiktu fanu lapu lietotāji (piemēram, jūsu lielākais konkurents). Izmantojot šo slāņaino mērķauditoriju, jūsu auditorija būs ļoti maza, kas ļauj tērēt mazāk par 10 ASV dolāriem dienā, izveidot reklāmu, kas īpaši attiecas uz jūsu mērķauditoriju, lai jūs varētu palielināt vidējo klikšķu skaitu un strauji kāpināt reklāmguvumus, kas savukārt samazināsies jūsu reklāmas izmaksas.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

SamCart

Lasīt vairāk:

http://www.digitalmarketer.com/buying-website-traffic/

 1. Ienākošo Retargeting Hack

Pārveidojiet vairāk ienākošās datplūsmas potenciālajos tirgos, pārgrupējot tos pa šiem 8 reklāmas tīkliem: GDN, Facebook, Gmail, YouTube, Instagram, Twitter, Taboola, Yahoo Gemini un AOL ONE..

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Optimāli

Lasīt vairāk:

https://rocketshipgrowth.com/how-the-worlds-biggest-saas-companies-leverage-inbound-to-dominate-a-market-cae780d38bcd

 1. AdWords SaaS hack

Mērķauditorijas atlase pēc īpašībām, nozarei raksturīgiem un konkurentu atslēgvārdiem ar augstu reklāmguvumu līmeni. Novirziet cilvēkus tieši uz īpašām un nozarei specifiskām galvenajām lapām, izmantojot aicinājumu uz darbību, lai demonstrētu jūsu programmatūru, lai piesaistītu cilvēkus tālrunim, izmantojot pārdošanas.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

NetSuite, Zoho, Freshdesk

Lasīt vairāk:

https://rocketshipgrowth.com/how-we-outcompete-ebay-on-google-adwords-without-a-big-ad-budget-885e22d4e619

 1. PPC hiper-izaugsmes hack

Palaidiet Google reklāmas galvenajā lapā, lai saņemtu bezmaksas izmēģinājuma reģistrāciju vai demonstrācijas zvanu. 1-10% konvertēs. Lai pārvērstu pārējos 90% + atkārtoti mērķētu tos ar FB potenciālajām reklāmām, izmantojot mīkstāku pārdošanu (piemēram, balto papīru). Sākot no viņu piedāvājumiem mārketinga automatizācijas kampaņā (piemēram, e-pasta mini kursos) un pamēģiniet viņus sākt izmēģinājumu vai rezervēt demonstrāciju ar savu pārdošanas komandu.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Piliens, SurveyMonkey, Pardot

 1. Pikseļu apmaiņas hack

Atrodiet citu uzņēmumu, kas pārdod vienam un tam pašam mērķa klientam kā jūs (bet nekonkurē) un piedāvājiet ar viņiem partneri, ievietojot viņu atkārtotās orientācijas pikseļu savā vietnē, kamēr viņi jūsu atkārtotā virziena pikseļu ievieto savā vietnē, izmantojot tādu rīku kā Perfect Audience. Pievienojieties. Izmantojiet atkārtotas mērķauditorijas atlasi visā Facebook, lai ar TOFU svina magnētu ievadītu jaunus, rentablus novadījumus piltuves augšdaļā..

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Jauns relikts, SendGrid, Runscope

Lasīt vairāk:

http://marketingland.com/perfect-audience-launches-partner-retargeting-network-directly-target-others-vietnes-apmeklētāji-83518

 1. AdWords konkurentu haka

Ja jūsu telpā ir kāds liels konkurents, ko daudzi cilvēki meklē, bet jūsu SaaS piedāvā labāku cenas un vērtības attiecību, labākas funkcijas vai labāku reputāciju, varat atlasīt viņu zīmola nosacījumus. Lai to izdarītu veiksmīgi, netērējot mārketinga budžetu, vispirms noskaidrojiet savu unikālo atšķirības punktu (ti, naudas vērtību, funkcijas, reputāciju). Otrkārt, atlasiet atslēgvārdus, kuru pamatā ir jūsu USP (ti: līdzekļi = [mailchimp], naudas vērtība = [mailchimp cenas], reputācija = [mailchimp pārskats]). Treškārt, izveidojiet galveno lapu, kurā parādīts, kā jūs šajā apgabalā esat labāks par konkurentu, izmantojot salīdzināšanas tabulu, lai jūsu reklāma būtu atbilstošāka un tiktu parādīta..

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Domofons, ātrā grāmata, Wrike

Lasīt vairāk:

https://www.intercom.com/customer-support/zendesk-alternative

 1. Facebook algoritma izmēģinājuma reģistrācija Hack

Ievietojiet FB reklāmguvumu uzskaites pikseļu lapā, uz kuru cilvēki nolaižas pēc pieteikšanās uz jūsu programmatūras izmēģinājumu, izveidojiet Lookalike auditoriju, pamatojoties uz cilvēkiem, kuri ir sasnieguši reklāmguvumu uzskaites pikseļu, pēc tam izveidojiet FB kampaņu ar mērķi “Vietnes reklāmguvumi”. nosūtot jūsu skatītājiem līdzīgu datplūsmu uz lapu ar bezmaksas izmēģinājuma piedāvājumu. Facebook izmantos savu algoritmu, lai mērķētu uz cilvēkiem, kuri ir visvairāk līdzīgi cilvēkiem, kuri jau ir reģistrējušies un konvertējuši jūsu vietnē.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

InVision, Treehouse, Asana

 1. Facebook TOFU Hack

Izmantojiet FB svina reklāmas, lai cilvēkus pievestu pie svina magnēta (piemēram: gadījumu izpēte par konkrētām vertikālēm, balts papīrs utt.). Jūs palielināsit reklāmguvumus, jo, kad kāds noklikšķinās uz jūsu potenciālās reklāmas, tiks atvērta veidlapa ar automātiski aizpildītu personas FB kontaktinformāciju. Pēc tam izmantojiet mārketinga automatizācijas e-pastus, lai rosinātu pieprasīt programmatūras demonstrāciju.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Infusionsoft, Salesforce, InsightSquared

 1. Haketa gadījuma izpēte

Vietnes apmeklētāju atkārtota pievēršana gadījuma izpētes lapai (piemēram: skatiet, kā Bobs, Zendesk KTO mūs izmantoja, lai paveiktu XYZ) ar demonstrācijas gadījuma izpētes beigās aicinājumu uz darbību (izslēdziet savu apmaksāto lietotāju sarakstu, lai jūs netērējiet reklāmas budžetu). Grupējiet vietņu apmeklētājus, kuri redz gadījuma izpēti, unikālā auditorijā un pēc tam parādiet viņiem reklāmas jaunā gadījuma izpētē, lai jūsu visnodarbinātākie potenciālie klienti turpinātu redzēt svaigus, jaunus gadījumu pētījumus secīgā secībā, kādu jūs iestatījāt..

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

simPRO

Lasīt vairāk:

http://www.jonloomer.com/2016/05/10/facebook-website-custom-audience-enhancements/

 1. Hack pielāgotajai interešu auditorijai

Izveidojiet auditoriju no cilvēkiem, kuri ir apmeklējuši noteiktas jūsu definētas vietnes (jūsu konkurenti, emuāri, nozares publikācijas utt.), Un pēc tam atlasiet viņiem Google attēla reklāmas. Kāds, kurš redz attēla reklāmu, vēl ne vienmēr interesējas par jūsu produktu, tāpēc piedāvājiet saturu, kas, jūsuprāt, būs vērtīgs un noderīgs jūsu izredzēm veidot uzticēšanos un atpazīstamību par zīmolu (piemēram, tīmekļa seminārs, baltā grāmata utt.).

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Zendesk, Intuit, Emma

Lasīt vairāk:

https://support.google.com/adwords/answer/2497941?hl=lv

 1. Hakets Gmail konkurentam

Rādiet Gmail reklāmas cilvēkiem, kuri saņem jūsu konkurentu e-pastus. Lai iegūtu visprecīzāko mērķauditorijas atlasi, atlasiet konkurentu domēnus, izmantojot domēnu izvietojumus.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

DigitalOcean

 1. Apmaksātā tehnikas kaudze

Izmantojiet galveno sarakstu rīku, piemēram, BuiltWith, lai izveidotu lēmumu pieņēmēju sarakstu pie ideāliem mērķa uzņēmumiem, kuri izmanto jūsu konkurenta programmatūru. Augšupielādējiet lēmumu pieņēmēju e-pasta adreses pielāgotajā auditorijā, kurā varat rādīt reklāmas. Pēc tam izveidojiet līdzīgu auditoriju no šīs pielāgotās mērķauditorijas, lai atlasītu jūsu reklāmas vēl kvalificētākiem lietotājiem (sāciet ar 1% līdzīgu auditoriju, pēc tam palieliniet skatu, kad redzat rezultātus)..

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

BuiltWith, Datanyze

 1. YouTube reklāmu hack

Izmantojiet YouTube klipā ievietotās reklāmas, lai atlasītu noteiktus YouTube kanālus, kas attiecas uz jūsu tirgu, un maksājiet tikai tad, ja kāds skatās 30 sekundes.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Wishpond, Salesforce

Lasīt vairāk:

http://www.digitalmarketer.com/youtube-ad-types/

 1. Vietējo reklāmu banalizēšana

Apskatiet pārskatu Reklāmguvumi pakalpojumā Google Analytics, lai identificētu sava emuāra satura vietrāžus URL, kuriem ir vislielākais
potenciālo pirkumu reklāmguvumi. Reklamējiet savu visaugstāko emuāru saturu tādos reklāmas tīklos kā Taboola, Outbrain vai Twitter.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Netflix

Lasīt vairāk:

https://blog.hubspot.com/agency/native-ads-201

MONETIZĀCIJAS IZAUGSMES HACKS

 1. Hake balss pasta personalizēšana

Kad kāds izvēlas kādu no jūsu galvenajiem magnētiem, savāciet mobilā tālruņa numuru un pēc tam izmantojiet Slybroadcast, lai ierakstītu personisku ziņojumu, kas tiek nosūtīts uz viņu balss pastu.

 1. Izmēģinājuma pārveidošana

Nosūtiet šo septiņu vārdu e-pastu ievērojamam izmēģinājumu segmentam, kurš, izmantojot šo e-pasta eksemplāru, netika pārveidots par maksas klientiem: “{{Name}}, vai jūs joprojām meklējat {{product}}?” Pēc tam sagatavojieties aizņemtībai, lai atbildētu uz e-pastiem. Apvieno to ar neatvairāmo piedāvājumu hack, nosūtot īsu turpinājumu, piedāvājot atlaidi vai pagarinātu izmēģinājumu (īpaši, ja kopš tā laika ir notikušas produktu izmaiņas), lai tos saņemtu.

 1. Hack bortā

Kad kāds ir piereģistrējies bezmaksas izmēģinājumam, no jauna atlasiet viņu ar reklāmām, kas apmeklē lapu bezmaksas vebināram vai bezmaksas sarunai ar klientu veiksmes komandu, lai pārliecinātos, ka viņu biznesā viss ir sagatavots taisni, lai sagatavotos pēc izmēģinājuma beigām..

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Hejo

Lasīt vairāk:

https://rocketshipgrowth.com/how-to-increase-free-trials-to-paid-customers-with-onboarding-retargeting-5e8cc05e3756

 1. Borta optimizācijas hack

Atrodiet veiksmīgus klientus, kuri izmanto jūsu produktu, un izpētiet, ko viņi ir paveikuši pirmo 7–14 dienu laikā. Izmēģiniet un atrodiet pirmās trīs kopīgās lietas, ko izdarījuši šie cilvēki, un izveidojiet to produkta lietotāju vērtējumā. Šīs ir aktivitātes, kuras jūs vēlaties novest. Optimizējiet iekāpšanu un ziņojumapmaiņu lietotnē, lai ļautu cilvēkiem virzīties uz šīm trim lietām.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

HubSpot

Lasīt vairāk:

https://www.saastock.com/blog/view/the-data-driven-marketing-playbook-with-hubspot-gocardless-and-idio

 1. Neatvairāms piedāvājums Hack

Ja jūsu programmatūras vērtība pati par sevi runā, pievienojiet mārketinga automatizācijai e-pastu ar stimulu pirkt vai demonstrēt jūsu produktu (piemēram: skatiet, kā darbojas mūsu programmatūra, un saņemiet Amazon dāvanu karti 25 ASV dolāru vērtībā). Tas var šķist surogātpasts, bet daudzi lieli B2B SaaS uzņēmumi to izmanto, lai ģenerētu kvalificētus demonstrācijas materiālus, jo tas var pārcelt cilvēkus no tā, ka jūs esat 101 vietā viņu prioritāšu sarakstā uz 3. numuru..

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

LeadPages, Bizible

Lasīt vairāk:

http://www.bizible.com/blog/4-b2b-saas-growth-hacks-that-helped-bizible-raise-8m

RETENCIJAS IZAUGSMES HACKS

 1. Hack klientu atsauksmes

Pēc tam, kad persona ir pierakstījusies un aizpildījusi visus lietotnē iebūvētā rīka padomus, nosūtiet viņiem apsveikumu lietotnē
paziņojums un e-pasts, kas piedāvā nosūtīt dāvanā uzlīmes pa pastu. E-pasta saitē uz Typeform, kas apkopo lietotāju’pasta adrese. Apakšā dodiet cilvēkiem divus izvēles laukus: 1) Kas jūs aizveda uz jūsu lietotni? Kādu problēmu jūs meklējāt risināt? 2) Vai kaut ko mēs varētu darīt labāk? Kāda funkcija / produkts mums trūkst? Izmantojiet Zapier, lai atbildes no šiem 2 laukiem nosūtītu uz produktu paneļa. Izmantojiet izstrādājumu dēli, lai grupētu un klasificētu funkciju pieprasījumus pēc lietotāju kohortu prioritātes un pēc tā, kā objekts iekļaujas jūsu produkta plašākā redzējumā.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

CloudApp

Lasīt vairāk:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Izstrādājumu atkārtotas aktivizēšanas hack

Automātiski nosūtīt šo e-pastu lietotājiem, kas atrodas patvērumā’t nav izmantojis jūsu produktu 30 dienas: “Es domāju, vai jūs varētu veltīt brīdi sekundei, lai paziņotu man, ko jūs domājāt par produktu, un vai jums ir idejas, ko mēs varētu uzlabot? Apmaiņā es’Esat devies uz priekšu un vienu mēnesi bez maksas pievienojis sava profila plānu.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

CloudApp

Lasīt vairāk:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Sticky Product Hack

Katram produkta abonēšanas līmenim izveidojiet trīs e-pasta sērijas ar CTA, lai tās ieslēgtu / izietu cauri vissvarīgākajai cenu noteikšanas līmeņa funkcijai (piemēram: 1. e-pasts). > Pagaidiet 1 dienu > 2. e-pasts > Pagaidiet 2 dienas > 3. e-pasts > Kampaņas beigas). Pēc tam sāciet otro trīs e-pasta kampaņu, lai tās ieslēgtu / izietu cauri nākamajai svarīgākajai produkta iezīmei, lai jūs varētu radīt nepatīkamus lietotājus, kuri mazāk domā.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

CoSchedule

Lasīt vairāk:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Personalizētais pārskats

Automatizējiet personalizētā mēneša datu pārskata nosūtīšanu, kurā iekļauts kopsavilkums par to, ko jūsu klients mēneša laikā ir sasniedzis ar jūsu produktu. Izmantojiet klienta datu rīku, piemēram, segmentēt, lai datus par savu produktu izmantotu datu mārketinga automatizācijas rīkā, piemēram, Customer.io. Iestatīt datu aktivizētājus, izmantojot “ja / cits” loģiku, lai sniegtu klientiem ieteikumus par to, kur viņi varētu uzlabot.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

AdRoll

Lasīt vairāk:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. Produktu Gamification Hack

Kad klients sasniedz konkrētu pavērsienu jūsu lietotnē, nosūtiet viņam atlīdzību, padomus, kā nokļūt nākamajā līmenī, un aicinājumu uz darbību, lai jauninātu. Piemēram, Sumo e-pasta saraksta programmatūrai:

 1. 1 e-pasta abonents = Sumo uzlīme (kā arī padomi, kā iegūt 100 e-pasta abonentus)
 2. 100 e-pasta abonenti = Sumo T-krekls (kā arī padomi, kā iegūt 1000 e-pasta abonentu)
 3. 1000 e-pasta abonenti = Sumo saulesbrilles (plus padomi 10000 e-pasta abonentu saņemšanai)
 4. 10000 e-pasta abonenti = Sumo Hat (plus padomi, kā iegūt 100000 e-pasta abonentus)
 5. 100000 e-pasta abonenti = Sumo Taco pusdienas
Uzņēmumi, kas to izdarīja:

AdRoll

Lasīt vairāk:

https://clearbit.com/books/data-driven-marketing/customer-retention

 1. The NPS Churn Buster Hack

Nosūtiet e-pastu visiem lietotājiem 1 dienu pēc viņu bezmaksas izmēģinājuma beigām. E-pastā izmantojiet NPS aptauju, kurā jūsu lietotājam tiek vaicāts, cik iespējams, viņi ieteiks jūsu programmatūru draugam vai kolēģim skalā no 0 līdz 10. Ja NPS rezultāts ir <6 pateikties viņiem par viņu godīgumu un lūgt atsauksmes, ja ir 6-8 piedāvājums pagarināt viņu bezmaksas izmēģinājumu, ja tā ir >8 piedāvājiet viņiem jaunināšanas paaugstināšanu.

Uzņēmumi, kas to izdarīja:

Piemini

Lasīt vairāk:

Labi …

Tagad jūs esat aprīkots ar virkni praktiski izmantojamu “kā darīt” izaugsmes hakeru paņēmienu, kurus varat nokopēt & ielīmējiet un sāciet darbu pie sava starta.

Veiksmi!

Paldies un pateicības: Spreadshare.co un Rocketship Agency par iedvesmas un datu avota nodrošināšanu šai ziņai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me