Jak vytvořit web zdarma?

Rozhodli jste se tedy, že je třeba vytvořit web, ale zřejmě se malá část z vás stále ptá: „Opravdu potřebuji web?“ nebo si myslíte, že vytvoření webové stránky bude příliš technické, časově náročné a drahé. Zde je můj seznam, který vám umožní vytvořit web zdarma.


Opravdu není třeba se obávat, jak svůj první web uvést do provozu a provozovat na internetu. Zejména když si můžete vytvořit web zdarma.

Nejlepší tvůrci webových stránek k vytvoření webové stránky zdarma v roce 2020:

 • Celkově nejlepší:. Nejjednodušší nástroj pro co nejrychlejší vytvoření ohromujícího webu a webu, který se rychle načítá a optimalizuje pro vyhledávače, ale na bezplatných plánech se zobrazují reklamy.
 • Runner-Up:. Vytvořte ohromující a profesionální web, který nevyžaduje žádné dovednosti v oblasti designu a kódování, ale nepřichází s funkcí drag-and-drop.
 • Nejlepší hodnota:. Základní design a omezené možnosti, ale je to 100% zdarma a ideální pro malé firmy, které na svém webu nepotřebují mnoho obsahu.
 • Nejlepší placená možnost: Čtvercový prostor. Nepopiratelný nejlepší a nejjednodušší způsob použití vizuálního webového tvůrce drag and drop. Squrespace však nenabízí žádné bezplatné plány.

Ale jak si vyrobíte profesionální web bez zaplacení penny? Pomocí bezplatného nástroje pro tvorbu webových stránek. Samozřejmě.

Dnešní nástroje pro tvorbu webových stránek jsou velmi snadné použití a nemusíte znát žádné kódování HTML. Jsou velmi uživatelsky přívětivé drag and drop funkčnost a WYSIWYG úpravy textu (jako Microsoft Word).

Jak tedy vytvořit web zdarma??

 • Nejprve vyberte bezplatného tvůrce webových stránek.
 • Za druhé, připojte doménové jméno nebo použijte bezplatné doménové jméno.
 • Za třetí, nastavte a přizpůsobte svůj web.

Až bude váš web připraven, můžete jej publikovat!

Co se v tomto příspěvku dozvíte:

 • Jak vytvořit web zdarma pomocí webového tvůrce.
 • Zjistěte, který je nejlepší bezplatný tvůrce webových stránek?
 • Seznam bezplatných tvůrců webových stránek; funkce a výhody a nevýhody.
 • Jsou tvůrci webových stránek zdarma?
 • Proč potřebujete web.

Nyní se podívejme na ty nejlepší tvůrce webových stránek, které vám umožní vytvořit web zdarma.

jak vytvořit web zdarma

Nejlepší tvůrci webových stránek, které vám umožní vytvořit web zdarma

1. Wix

Wix

 • webová stránka: www.wix.com
 • Zdarma plán: Ano
 • Placený plán: Ano, od 5 $ měsíčně
 • Elektronický obchod připraven: Ano (pouze na placeném programu)
 • Mobilní design: Ano
 • Drag and drop: Ano

Wix je snadno jedním z nejznámější ze všech stavitelů bezplatných drag and drop webů a to pravděpodobně proto, že používali velké hollywoodské filmové hvězdy, aby vám řekli, jak jsou dobří.

V současné době společnost Wix ovládá přibližně 110 milionů webových stránek a internetových obchodů, takže vám samo o sobě něco řekne. Přihlášení do Wixu je hračka a měli byste být v provozu asi za 2 minuty.

Jakmile se zaregistrujete, budete mít k dispozici několik šablon specifických pro daný obor, což je pravděpodobně jedna z jejich největších silných stránek, profesionální vzhled šablon. Ať už jste fotograf nebo pekař, bude pro každého něco.

V této chvíli je důležité zmínit, že bezplatné šablony vás na vás moc nezapůsobí, a proto byste možná měli zvážit placenou aktualizaci. Další věc, kterou Wix dělá dobře, je, že všechny jejich stránky jsou plně citlivé.

To znamená, že se web automaticky přizpůsobí libovolnému zařízení, na kterém je zobrazen, takže by to mohl být mobilní telefon nebo tablet. Jedná se o velmi silnou funkci, protože je to požadavek společnosti Google a počet uživatelů mobilních zařízení meziročně rychle roste.

Placené možnosti začínají na něco přes 10 $ a může jít až kolem 25 $ měsíčně. Placené plány zahrnují připojení vlastní domény, odebrání reklam, zvýšení úložiště, podporu VIP a provozování e-mailových kampaní.

Jaké jsou výhody a nevýhody používání Wix?

Wix Pros

Snadnost použití
Profesionální šablony
Plně reagující
Největší tvůrce webových stránek na trhu
Zdarma poskytuje plný funkční web
Obrovský trh aplikací Wix
Dobrá bezpečnost

Wix Nevýhody

Reklamy mohou být rušivé
Šablony zdarma vypadají trochu datované
Základní plán neodstraní reklamy
Data nelze exportovat
Nemůžete spustit internetový obchod na bezplatném plánu

souhrn

Tvůrce webových stránek Wix je vybaven funkcemi, které vám pomohou vytvořit web
Bezplatná verze Wix vám umožní vytvořit dobře vypadající web na subdoméně se značkou Wix
Od pouhých 5 $ měsíčně se můžete reklam zbavit a získat vlastní název domény

Zdarma

2. Weebly

Weebly

 • webová stránka: www.weebly.com
 • Zdarma plán: Ano
 • Placený plán: Ano, od 8 $ měsíčně
 • Elektronický obchod připraven: Ano (pouze na placeném programu)
 • Mobilní design: Ano
 • Drag and drop: Ano

Weebly byl po velmi dlouhou dobu a je to velmi populární volba, pokud chcete pouze zdarma, aniž byste chtěli používat žádné upgrady. Weebly v současné době hostí asi 40 milionů webových stránek.

Když poprvé začnete s Weebly, okamžitě si všimnete, jak snadné je všechno. Drag and drop je velmi intuitivní a uživatelsky přívětivý. Weeblyho bezplatný webový tvůrce je skvělou volbou pro absolutní začátečníky. Sloupce lze přesouvat a měnit velikost spolu s většinou ostatních prvků.

Další skvělá věc, kterou se mi na Weebly opravdu líbí, je to, že když upravujete jeden prvek, zbytek zmizí, je to opravdu elegantní a skvělý způsob, jak omezit rozptýlení.

Cenový plán je velmi jednoduchý a se základní možností 8 USD budou reklamy odstraněny. Při mém testu s Weeblym jsem vytvořil 100stránkový web, se kterým se velmi dobře vyrovnal. Pomocí Wix bych nebyl tak sebevědomý při stavbě větších webů. Pokud jste vy nebo někdo ve vašem týmu zkušení a znáte kód, Weebly vám umožní snadno upravit kódování. To je skvělá zpráva pro pokročilé uživatele.

K dispozici je také aplikace, kde můžete dokonce integrovat schůzky do svého webu. Stejně jako Wix, Weebly nabízí velmi širokou škálu profesionálních témat a mám pocit, že se jedná o velmi kompletní balíček s dobrou hodnotou za peníze, pokud zvolíte upgrady.

Jak již bylo zmíněno dříve základní plán začíná na 8 $, pro za 12 USD a podnikání za 25 USD. Pro bezplatný plán budete na subdoméně Weebly a budete mít malou reklamu v zápatí vašeho webu.

Jaké jsou výhody a nevýhody používání Weebly?

Weebly Pros

Nevtíravé reklamy
Zjednodušené stanovení cen
Velmi začátečník přátelský
Profesní témata
Lze použít HTML kódování
Plně reagující
Dobrá platforma elektronického obchodu

Weebly nevýhody

Nelze plně přizpůsobit barvy motivu
Přesun webu může být obtížný
Žádné stránky zálohovat
Nemůžete spustit internetový obchod na bezplatném plánu

souhrn

Weebly je jedním z nejjednodušších nástrojů pro tvorbu webových stránek
Svůj účet si můžete ponechat tak dlouho, jak budete chtít

Je to 100% zdarma

3. Místo123

Site123

 • webová stránka: www.site123.com
 • Zdarma plán: Ano
 • Placený plán: Ano, od 9,80 dolaru za měsíc
 • Elektronický obchod připraven: Ano (pouze na placeném programu)
 • Mobilní design: Ano
 • Drag and drop: Ne

Site123 je zaměřen na ty, kteří chtějí rychle začít fungovat a je skvělý pro majitele firem, kteří chtějí zřídit weby elektronického obchodu, blogy a vstupní stránky.

To, co odlišuje Site123, je to zcela odstraní budovu drag and drop které většina ostatních tvůrců webových stránek používá. Pro některé to bude buď fantastické, nebo o krok zpět.

Nejprve si můžete vybrat motiv a několik různých možností designu. Přestože témata nejsou nejzajímavější, máte mnohem více možností přizpůsobení než ostatní tvůrci webových stránek. Poté můžete nahrát obsah a web bude vygenerován za vás. Stejně jako u všech tvůrců webových stránek je bezplatná možnost omezena, zejména pokud jde o elektronický obchod.

Prémiový plán začíná na 9,80 $ měsíčně a přichází s bezplatnou doménou po dobu 1 roku (nebo můžete použít vlastní doménu) a odebere značku SITE123. Jaké jsou výhody a nevýhody používání Site123?

Site123 Pros

Vícejazyčné weby
Profesionálně vypadající weby elektronického obchodování
SEO Friendly weby
Plná podpora webových stránek
Snadné použití

Nevýhody Site123

Žádný drag and drop
Matoucí struktura cen
Žádný přístup k kódu webu
Nemůžete publikovat internetový obchod na bezplatném plánu

souhrn

Tvůrce přátelského webu pro začátečníky
Žádný drag-and-drop, místo toho má všechny prvky webové stránky předem připravené
Bezplatný účet Site123 je dosti omezený

Je to 100% zdarma

4. Úžasně

Úžasně

 • webová stránka: www.strikingly.com
 • Zdarma plán: Ano
 • Placený plán: Ano, od 8 $ měsíčně
 • Elektronický obchod připraven: Ano (pouze na placeném programu)
 • Mobilní design: Ano
 • Drag and drop: Ano

Na rozdíl od Wixe a Weebly jsou šance, o kterých jste nikdy neslyšeli Úžasně. Pozoruhodně ‘hlavní prodejní místo je odvážné, krásné moderní jednostránkové stránky. Je to proto, že hlavním prodejním bodem a funkcí Strikely jsou její jednostránkové webové stránky.

Jednostránkový web je web, na kterém uživatel při přistání na domovské stránce bude procházet různými sekcemi, což je typ designu, který se v těchto dnech stává velmi populární..

Vzhledem k tomu, že hlavní funkcí jsou jednostránkové weby, může striktně odstranit mnoho nástrojů a tlačítek, které ostatní tvůrci webových stránek vyžadují. Díky tomu je samozřejmě velmi uživatelsky přívětivý.

Existuje několik dobrých možností pro šablony, i když ne úplně na stejné úrovni jako Wix nebo Weebly. Co to dělá dobře, aby se to napravilo, je vám k dispozici šablony, které jsou naprosto dobré jít rovnou z brány. Není třeba mnoho drotárství, které je třeba udělat.

Chcete-li vytvořit svůj web, jednoduše přesuňte požadované sekce zleva doprava. Můžete také přidat aplikace, i když nabídka opět není na stejné úrovni jako ostatní tvůrci webových stránek.

Jedna věc, kterou si všimněte, pokud jde o nápadně, je, že bezplatná možnost je omezena v tom, co můžete dělat. Tím, že říká, že upgraduje z 8 $ na 16 $ poskytují skutečnou hodnotu za peníze. Uživatelé mohou také jít zdarma na rok zdarma, pouze propojením profilu LinkedIn a synchronizací některých kontaktů. Tím ušetříte 16 $.

Jaké jsou výhody a nevýhody používání nápadně?

Pozoruhodně prof

Profesionálně vypadající stránky z krabice
Mobilní optimalizovaná témata
Skvělá hodnota za peníze
Vyžaduje se nulový kód nebo designové dovednosti
Velkorysý program odměn

Pozoruhodně nevýhody

Volná možnost je trochu omezená
Malý počet motivů, které můžete použít
Bezplatné plány vám nedovolí vytvořit internetový obchod

souhrn

Jeden z nejlepších jednostránkových tvůrců webových stránek
Ideální volba, pokud chcete založit online portfolio, vizitku nebo web obchodu s jedním produktem
Můžete si ponechat bezplatný plán navždy

100% zdarma

5. Ucraft

Ucraft

 • webová stránka: www.ucraft.com
 • Zdarma plán: Ano
 • Placený plán: Ano, od 6 $ měsíčně
 • Elektronický obchod připraven: Ano (pouze na placeném programu)
 • Mobilní design: Ano
 • Drag and drop: Ano

Ucraft tvůrce webových stránek je na základě bloků. Naskládáte bloky na sebe a nakonec budete mít kompletní web.

I když existuje pouze 35 bloků, které nejsou pro to, aby váš web vynikal, jsou plně přizpůsobitelné. Každý blok obsahuje prvky, které můžete přidat nebo odebrat, a na tomto místě můžete být kreativní. Můžete dokonce vytvořit své vlastní bloky od nuly.

Pokud jde o elektronický obchod, jedná se o jednu z nejsilnějších funkcí společnosti Ucraft, protože má svůj vlastní elektronický obchod. I když, pokud se chcete dostat do provozu v nejrychlejším možném čase, nemusí být pro vás Ucraft.

Ucraft prémiové plány začínají na pouhých 6 $ měsíčně odstraní vodoznak Ucraft. Jaké jsou výhody a nevýhody používání Ucraft?

Ucraft Pros

Vysoce přizpůsobitelný tvůrce webových stránek
Silné funkce elektronického obchodování
Vynikající zákaznická podpora prostřednictvím živého chatu

Ucraft nevýhody

Žádné zálohy webu
Úpravy nelze vrátit zpět
Plán zdarma vám neumožňuje vytvořit internetový obchod
Nevhodné pro větší složitější stránky

souhrn

Snadné a jednoduché rozhraní
Dobře navržené a dobře konstruované šablony
Vestavěná platforma elektronického obchodování pro zahájení prodeje online

Vytvořte web pomocí Ucraft
Zdarma

6. Lander

Lander

 • webová stránka: www.landerapp.com
 • Zdarma plán: Ano (ale pouze na 14 dní)
 • Placený plán: Ano, od 16 $ měsíčně
 • Elektronický obchod připraven: Ano (pouze na placeném programu)
 • Mobilní design: Ano
 • Drag and drop: Ano

Lander je plně funkční stavitel vstupní stránky. Pokud nejste obeznámeni s konceptem vstupních stránek nebo si nejste jisti, zda je potřebujete, jedná se o velmi jednoduché jednostránkové stránky určené k zachycení potenciálních zákazníků nebo přesvědčování návštěvníka, aby jednal.

Vstupní stránky mají ze své podstaty mnohem méně obsahu než běžný web, přičemž některé z nich zobrazují pouze jednu výzvu k akci.

Lander dělá vytváření vstupních stránek je neuvěřitelně jednoduché s rozhraním bez nepořádků. Můžete integrovat platební brány a provádět testování rozdělení A / B, což je základní funkce pro všechny tvůrce vstupní stránky. V nabídce jsou také analytika a úplné sledování.

Jedna skvělá funkce je Dynamic Text. To umožňuje, aby byl vyhledávací dotaz uživatele vložen automaticky na vstupní stránku jako součást kampaně s platbou za kliknutí.

Ačkoli je k dispozici 14denní bezplatná zkušební verze, Lander může být velmi drahý, protože plány jsou založeny na počtu návštěvníků, které vaše vstupní stránka obdrží. Lander základní plán začíná na $ 16 za měsíc. Jaké jsou výhody a nevýhody používání Landeru?

Lander Pros

Rozdělené testování
Vysoké převáděcí šablony
Snadné použití
Vestavěný systém hlášení
Šablony reagující na mobilní zařízení
Integrace stránky fanoušků na Facebooku

Lander Cons

Volná volba je pouze na 14 dní
Drahé plány
Plán zdarma vám neumožňuje vytvořit internetový obchod

souhrn

100+ hotových šablon vstupních stránek
Snadno použitelný vizuální editor usnadňuje návrh vstupní stránky
Vestavěné funkce split testování a systém hlášení

Zkus zadarmo

7. Jimdo

Jimdo

 • webová stránka: www.jimdo.com
 • Zdarma plán: Ano
 • Placený plán: Ano, od 6 $ měsíčně
 • Elektronický obchod připraven: Ano (pouze na placeném programu)
 • Mobilní design: Ano
 • Drag and drop: Ano

Jimdo je zaměřena hlavně na ty, kteří chtějí hlavně budovat obchody s elektronickým obchodem a jejich hlavní myšlenkou je snadnost použití na každém kroku. V současné době existuje asi 20 milionů stránek Jimdo, z nichž asi 200 000 jsou online obchody.

S Jimdo můžete být uvedení do provozu a prodej produktů během několika minut. Tam, kde by se daly věci vylepšit, jsou šablony. Ačkoli je jich mnoho, je s nimi zapotřebí větší pružnosti.

Stanovení ceny je pro tvůrce webových stránek elektronického obchodu přibližně správné, i když bych řekl, že pokud nebudete využívat funkce elektronického obchodu, doporučuje se jiný tvůrce webových stránek s levnějšími plány. Cenové plány začínají zdarma, na 6 až 17 USD. Jaké jsou výhody a nevýhody používání Jimdo?

Jimdo Pros

Nejrychlejší způsob, jak zajistit provoz elektronického obchodu
Velmi přijatelné ceny
Přístup ke kódu
Silné prvky SEO

Jimdo Cons

Šablony se cítí trochu datované
Platební systém nemusí být pro americké prodejce nejlepší
Plán zdarma vám neumožňuje vytvořit internetový obchod

souhrn

Slibuje, že váš web bude funkční do 3 minut
Přizpůsobte si svůj design a upravte svůj web kdykoli, bez nutnosti kódování

Zdarma

8. Carrd

Carrde

 • webová stránka: www.carrd.co
 • Zdarma plán: Ano
 • Placený plán: Ano, od 19 dolarů za rok
 • Elektronický obchod připraven: Ne
 • Mobilní design: Ano
 • Drag and drop: Ano

Carrde je relativně nový tvůrce webových stránek, který byl právě spuštěn v roce 2016. Je to také další jednostránkový tvůrce jako Ucraft a pokud chcete nejjednodušší nejjednodušší tvůrce webových stránek, Pravděpodobně to bude Carrd.

Celkově existuje 54 šablon, z nichž 14 je určeno pouze pro uživatele. Šablony nejsou seskupeny podle odvětví, ale spíše podle typu, jako v portfoliu, vstupní stránce a profilu. Celkově vypadají šablony velmi elegantně a inspirativně.

Složíte svůj web dohromady pomocí prvků a vše se cítí velmi přirozeně. Mezi prvky patří časovače, formuláře a galerie.
Jako obvykle vás bezplatná možnost omezí na subdoménu, ale tam, kde Carrd opravdu vyniká, jsou placené aktualizace, můžete jít za pouhých 19 $ ročně.

Carrd Pro je jen 19 $ / rok a umožňuje použít vlastní doménu a odstranit značku. Jaké jsou výhody a nevýhody používání Carrda?

Carrd Pros

Velmi uživatelsky přívětivý a snadno použitelný
Extrémně levné upgrady
Profesionálně vypadající stránky
54 responzivních šablon z čeho vybírat

Carrd Cons

Nové na trhu
Pouze e-mailová podpora
Omezeno na jednostránkové weby
Nemůžete vytvořit internetový obchod

souhrn

Vytvářejte bezplatné, plně citlivé jednostránkové weby pro téměř cokoli
100% zdarma a pro plán je jen 19 dolarů ročně

Právě teď

9. Zoho Sites

Zoho Sites

 • webová stránka: www.zoho.com/sites
 • Zdarma plán: Ano
 • Placený plán: Ano, od 5 $ měsíčně
 • Elektronický obchod připraven: Ne
 • Mobilní design: Ano
 • Drag and drop: Ano

Ano, má trochu cool jméno, ale jaké to je jako tvůrce webových stránek? Celkově Zoho je velmi kompetentní tvůrce webových stránek. Začínáme je docela rychlé a začnete obvyklým přetahováním prvků.

Při použití drag and drop spolu s přizpůsobením webu se celý zážitek necítil tak vyleštěný jako ostatní tvůrci webových stránek.
K dispozici je velký výběr témat, z nichž některé vypadají velmi profesionálně, zatímco jiné vypadají, jako by byly od 80. let. Přestože nabízejí 97 šablon, ne všechny reagují.

Protože Zoho je poměrně velká softwarová společnost poskytující SaaS a CRM, některé funkce webu, jako je tvůrce formulářů, jsou vynikající. Cena za ZoHo začíná zdarma, na 5 $, 10 $ a 15 $ měsíčně. Měsíční tarif poskytuje plán elektronického obchodu, je však velmi omezený, protože k prodeji můžete nabízet pouze 25 produktů.

Jaké jsou výhody a nevýhody používání stránek Zoho?

Zoho Sites Pros

Působivá sada funkcí
HTML a CSS přístup
Vestavěné nástroje SEO a statistiky provozu

Zoho Sites Cons

Ne všechna témata jsou plně mobilní
Některá témata se cítí zastaralá
Editor se může cítit trochu trapně
Nemůžete vytvořit internetový obchod

souhrn

Základní bezplatný nástroj pro tvorbu webových stránek s bezplatným hostingem, který práci provede
Přepínejte mezi šablonami kdykoli chcete, aniž byste ztratili svůj obsah

Další informace

10. Moje firma na Googlu

Moje firma na Googlu - bezplatný tvůrce webových stránek

 • webová stránka: www.google.com/business/how-it-works/website/
 • Zdarma plán: Ano
 • Placený plán: Ne
 • Elektronický obchod připraven: Ne
 • Mobilní design: Ano
 • Drag and drop: Ano

Jak si mohu zdarma vytvořit svůj vlastní web na Googlu? Odpověď je Moje firma na Googlu.

Moje firma na Googlu je bezplatný webový tvůrce, který vám umožní vytvořit jednoduchý web během několika minut. Tvůrce webových stránek Google je zcela zdarma a vytvořený web lze snadno vytvářet a upravovat ze stolního počítače i mobilního telefonu.

Chcete-li vytvořit svůj web pomocí služby Moje firma na Googlu, nemusíte mít fyzický výklad. Pokud máte firmu v oblasti služeb nebo domácí firmu s adresou nebo bez adresy, můžete uvést své údaje, které se objeví na Googlu..

Jaké jsou výhody a nevýhody použití nástroje pro tvorbu webových stránek Moje firma na Googlu k vytvoření webu zdarma na Googlu?

Profesionálové ve službě Moje firma na Googlu

Zdarma hosting a můžete připojit svůj vlastní název domény
Bez reklam nebo značky
Citlivé šablony
AdWords Express je připraven řídit provoz

Nevýhody služby Moje firma na Googlu

Omezené možnosti, nejsou ideální pro větší nebo složitější weby
Základní šablony a návrhy
Nemůžete spustit internetový obchod

souhrn

Ideální pro malé firmy, které na svém webu nepotřebují mnoho obsahu
Bez reklam nebo značky a můžete použít vlastní název domény
Je 100% tvůrce webových stránek zdarma ze služby Moje firma na Googlu

Je to zcela zdarma!

11. SiteW

Tvůrce webových stránek SiteW

SiteW je webový tvůrce, o kterém jste pravděpodobně ještě neslyšeli. To neznamená, že byste to měli ignorovat. I když je to v USA relativně neznámé, je v Evropě velmi populární, protože SiteW používá více než milion webových stránek.

To je super snadné použití a výkonný drag and drop stavitel s mobilními optimalizovanými šablonami postavenými na HTML5. SiteW nabízí vynikající vícejazyčné funkce, protože přichází s jazykovými možnostmi (a podporou) pro francouzštinu, němčinu, španělštinu a angličtinu.

Prémiové plány sahají od 9,33 až 26,66 $ za měsíc, a upgradování odstraní reklamy SiteW, poskytne vám více úložiště a neomezené stránky, SEO a analytiku a můžete použít vlastní název domény. Jaké jsou výhody a nevýhody používání SiteW?

SiteW Pros

Zdarma k použití webového tvůrce
Vícejazyčné (francouzské, španělské, německé) možnosti
Velmi uživatelsky přívětivý webový tvůrce

Nevýhody SiteW

Plán zdarma je nejlepší pro vytváření menších a statických webů
Výkonné funkce, například blogování a elektronický obchod, přicházejí pouze s prémiovými plány

souhrn

Snadno použitelný webový tvůrce, který usnadňuje vytvoření ohromujícího webu
Snadno se zaregistrujete a naučit se používat SiteW vám zabere jen několik minut

Ano, je to zdarma

Jsou tyto webové stránky opravdu zdarma?

K jednomu z hlavních bodů blogového příspěvku. Mohu opravdu vytvořit web zdarma? Dobře, ano. Funguje to takto. Technicky ano, můžete si vytvořit web zdarma, ale budou zde omezení.

Pokud se rozhodnete pro bezplatnou možnost, může dojít k některým omezením webu, na vašem webu budou reklamy nebo značky. Aby vaše webové stránky vypadaly profesionálněji, za odstranění reklam nebo značky budete obvykle muset zaplatit za některá upgrady.

wixové reklamy a značkyPříklad reklam a brandingu na Wix

Pro bezplatnou možnost bude obvykle nutné použít subdoménu, nikoli vlastní název domény. Například na webu Weebly bude vaše doména vašeho webu zdarma weebly.com/MikesGarage namísto použití vlastní domény, jako je MikesGarage.com. Jinými slovy, budete muset získat prémiový plán, abyste mohli používat vlastní doménové jméno.

 • Název vaší domény na bezplatném plánu: https://mikesgarage.jimdo.com nebo https://www.jimdo.com/mikesgarage
 • Název vaší domény na prémiovém plánu: https://www.mikesgarage.com

Také budete obvykle omezeni, pokud jde o počet stran které můžete přidat na svůj web, jakož i všechny možnosti tvůrce elektronického obchodu budou základní.

Stručně řečeno, „dostanete to, za co platíte“, zde platí prsten a pokud si myslíte o svém webu a podnikání vážně, některé z prémiových upgradů se mohou stát za příplatek. Není mnoho podniků, které lze založit za pouhých pár dolarů měsíčně.

Na druhou stranu je použití bezplatného tvůrce webových stránek skvělým způsobem, jak otestovat tvůrce webových stránek a získat pocit, jak to funguje, než se rozhodnete pro ten, který je pro vás ten pravý.

Důvody, proč mít web

Existuje tolik důvodů, proč vytvořit webovou stránku, ať už je to pro osobní potřebu nebo pro vaši malou firmu. Podívejme se na některé z těchto důvodů podrobněji;

1. Důvěryhodnost

To je pravděpodobně jediný důvod, proč založit nový web. Bez ohledu na vaše skutečné pověření vás lidé uvidí jako odborníka, jakmile budete mít leštěný web, který vás bude zastupovat.

Když jsem měl první internetový obchod, vždy jsem se ptal klientů, proč si mě vybrali. Odpověď byla vždy stejná, „protože jste měli web“.

2. Předveďte své nadání (nebo služby)

Ať už máte malý nebo velký podnik, nebo dokonce i když jste kapela pro jednoho muže, web vám nabídne výkladní skříň. Potenciální klienti nebo zaměstnavatelé mohou okamžitě vidět, co nabízíte.

Někteří z největších obchodníků naší doby měli webové stránky, Jeff Bezos z Amazonu a Sean Parker ve společnosti Spotify.

3. Nízká bariéra vstupu

Můžete si doslova založit firmu ve své ložnici a přilákat klienty během několika minut, a to i za malý rozpočet. Je to rovné podmínky pro všechny, bez ohledu na postavení nebo vzdělání v sociálních médiích.

Pamatujte, že Mark Zuckerberg založil ve své kolejní místnosti Facebook, sociální juggernaut.

Pro případ, že byste potřebovali ještě přesvědčivější, pojďme se podívat na některá fakta o internetu (z tohoto příspěvku). V Severní Americe v roce 2018 používalo internet 88,1% lidí, v Evropě následovalo 80,23%. Věděli jste, že Google zpracovává každou sekundu více než 40 000 vyhledávacích dotazů? Je to mnoho lidí, kteří potenciálně hledají váš web.

Co je Tvůrce webových stránek a proč ho používat?

Tvůrce webových stránek je pravděpodobně nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak webové stránky během několika minut dostat ze země. Jednoduše řečeno, jde o kus softwaru, který vám umožní vytvořit web nebo blog bez kódování. Protože se nejedná o žádné kódování, budete jednoduše používat prvky drag and drop a některé šablony.

Další bezplatnou (ish) alternativou k vytvoření webové stránky je použití WordPress. Je to velmi flexibilní systém pro správu obsahu (CMS), ale ve srovnání s tvůrci webových stránek má strmější křivku učení.

tvůrce webových stránek vs wordpressHlavní výhody & nevýhody použití webového tvůrce vs. WordPress

Zatímco samotný WordPress je open-source a zdarma, spolu s tisíci pluginy a motivy, WordPress vyžaduje, abyste získali webhosting, který není zdarma.

Tvůrci webových stránek obvykle přicházejí ve dvou variantách, online a offline. Přestože se zaměříme jen na jeden typ, který je online, myslím, že je důležité ještě zmínit druhý.

1. Offline Web Builder

Tvůrci webových stránek „offline“ přijít ve formě softwaru. Rapidweaver pro Mac je typ tvůrce webových stránek offline. Normálně byste si stáhli software do svého počítače a začali pracovat na svém webu.

Jednou z výhod offline softwaru je, že na svém webu můžete pracovat kdekoli, protože připojení k internetu není nutné.

Největší nevýhodou je, že budete muset nahrát celý web na hosting, což může být technicky náročné. Použil jsem tvůrce offline webových stránek Serif, který byl nyní přerušen, a myslím si, že proces nahrávání je dostačující důvod k tomu, abychom nepoužívali tvůrce webových stránek offline..

2. Online webový tvůrce

S tvůrce webových stránek online (ty, které jsem zde popsal výše), bezplatný tvůrce webových stránek, se kterým chodíte, bude hostit všechno online v cloudu. Pokud potřebujete pracovat s jiným počítačem, stačí se přihlásit pomocí údajů o svém účtu a je dobré jít.

Získáte vše, co potřebujete, a není třeba nikde nahrávat ani nastavit hosting, je to nejjednodušší všestranné řešení. Jediné, co opravdu potřebujete, je webový prohlížeč, jako je Google Chrome, připojení k internetu a trochu představivosti a volného času pro spuštění vašeho bezplatného webu nebo online obchodu..

Často kladené otázky

Jak vytvořit web zdarma?

Zaregistrujte se pomocí bezplatného nástroje pro tvorbu webových stránek, upravte šablonu, vytvářejte své stránky, publikujte své webové stránky a zveřejněte je.

Jsou tvůrci webových stránek jako Wix, Weebly, Site123 atd. Opravdu zdarma?

Ano, jsou opravdu zdarma, ale musíte se zaregistrovat k placenému plánu, abyste odemkli všechny funkce a mohli odstranit branding a reklamy.

Mohu použít svou vlastní doménu s bezplatným tvůrcem webových stránek?

U bezplatného tarifu, který obvykle používáte subdoménu, se musíte přihlásit k placenému plánu, abyste mohli používat vlastní název domény

Závěr

Dobrá práce, díky této příručce jste se dozvěděli, jak vytvořit web zdarma v roce 2020.

Právě jsem zde zúžil nejlepší stavitele webových stránek zdarma, abych vytvořil web 100% zdarma. Jak uvidíte, je zde co vybírat, ale ať už se rozhodnete pro kteroukoli, přijde to, co je pro vás důležitější.

Chcete celý obchod s elektronickým obchodem, nebo je vaší prioritou mít web v provozu během několika minut, aby se ukázal potenciální klient? Možná je cena hlavním ovladačem, nebo potřebujete jen jednoduchý jednostránkový web, který poskytuje profesionální image. Ať tak či onak, jsem si jistý, že výše uvedený je právě pro vás ten pravý.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map