Divi Recenze

V tomhle Divi recenze, Ukážu vám, co může nabídnout Tvůrce motivů a stránek ElegantThemes Divi pro WordPress. Pokryju vlastnosti, výhody a nevýhody a řeknu ti, jestli je pro tebe Divi to pravé.


Shrnutí recenze Divi (klíčové body)

informační ikona O
Divi je WordPress téma a tvůrce vizuální stránky pro vytváření krásných webových stránek během několika minut, bez znalosti kódování. Je neuvěřitelně snadné používat, že budete bičovat webové stránky v rekordním čase.
ikona dolaru Náklady
Místo placení za téma Divi a stavitele samostatně si kupujete přístup k celému katalogu témat a doplňků Elegant Themes.. Přístup na 1 rok je 89 $ nebo celoživotní přístup je 249 $.
ikona happyface Klady
Divi je snadno použitelný a plně přizpůsobitelný, aniž byste museli psát jediný řádek kódu. Vytvořte jakýkoli typ webových stránek a použít na neomezený počet webových stránek. Přístup k 100s premade stránek, rozvržení & balíčky tvůrců motivů, plus přístup k Extra, Bloom, Monarch a více. Úžasná podpora a bez rizika 30denní záruka vrácení peněz.
ikona sadface Nevýhody
Divi je výkonné téma WordPress a všechno, co znamená, že přichází tolik možností a funkcí, téměř příliš mnoho. Taky. Diviho použití vlastní krátké kódy se nepřenášejí ostatním tvůrcům stránek, jako je Elementor.
ikona verdiktu Výrok
„Divi se dodává s rozsáhlým seznamem skvělých funkcí a doplňkových produktů, díky nimž je vytváření úžasných webových stránek hračkou. Divi je nejoblíbenějším tématem WordPress a konečným tvůrcem vizuálních stránek. Používání je neuvěřitelně snadné, díky čemuž je ideální pro začátečníky i zkušené uživatele. “

výzva k akci
Skočit do: – – – – – –

Pamatujete si, že při vytváření webových stránek bylo výhradou pár vybraných? Protipožární kód ninjas se tyčí nad klávesnicí?

Webový design určitě prošel dlouhou cestou díky platformám, jako je WordPress.

Jak to bylo, prožili jsme éru témat WordPress, které bylo těžké přizpůsobit.

Brzy poté jsme byli ošetřeni, aby víceúčelová témata WordPress s více než 100 ukázkami, a pak vizuální tvůrci stránek stalo se samozřejmostí.

A pak Nick Roach and Co. našel způsob, jak spojit dva, změnit hru.

“Smíchejte plně rozvinutou přední stránku pro tvorbu stránek s jedním z nejlepších témat WordPress?” “Proč ne?”

Divi se tedy narodila.

TL; DR: Díky tématu WordPress & vizuální tvůrce stránek, jako je Divi, můžete vytvářet krásné weby během několika minut bez znalosti kódování.

Která vyvolává otázku: „Co je Divi?“

Zjistěte, proč zákazníci 600 000 používají Divi a jeho vizuální přetažení & stavitel kapek. Bezriziková 30denní záruka vrácení peněz.

Co je Divi?

Jednoduché a jasné; Divi je téma WordPress i vizuální tvůrce stránek.

Myslete na Divi jako na dvě věci v jednom: Divi Theme a Divi Builder plugin.

Měli byste pravdu, kdybyste řekli, že Divi je webový designový rámec, nebo jak to vývojáři říkají:

Divi je víc než jen téma WordPress, jedná se o zcela novou platformu pro vytváření webových stránek, která nahrazuje standardní post editor WordPress mimořádně kvalitním vizuálním editorem. Může se těšit jak profesionálům designu, tak nováčkům, což vám dává sílu vytvářet velkolepé designy s překvapivou lehkostí a efektivitou.
(Vizuálně – elegantní témata)

Stranou: Zatímco Divi Builder skvěle doplňuje téma Divi, můžete použít plugin Divi Builder s jakýmkoli tématem WordPress..

Tady je to, co mi Nikola z podpory řekl před pár sekundami:

Ahoj! �� Jistě. Doplněk Builder Builder je navržen tak, aby fungoval společně s jakýmkoli tématem, které je kódováno podle standardů pro dobré kódování, jak je definovali tvůrci WordPress..
(Elegantní témata podporují přepis chatu)

Zpět na Divi.

divi je pro každého

Divi je vlajkovým produktem v Elegant Themes, jednom z nejinovativnějších tematických obchodů WordPress.

Proč to tak říkám?

Vzal jsem si vizuální stránku pro tvorbu stránek Divi na projížďku a…

No, kluci, vynecháte demo zdarma a půjdete rovnou na „Prosím, vezměte MOJE PENÍZE!“

Jo, je to tak dobré.

Tato recenze se zaměří více na plugin Divi Builder, protože je to skutečná dohoda!

Zjistěte, proč zákazníci 600 000 používají Divi a jeho vizuální přetažení & stavitel kapek. Bezriziková 30denní záruka vrácení peněz.

Pros divi

Nyní, když víme, s čím pracujeme, je Divi vše, o čem se tvrdí? Podívejme se na pár profesionálů.

Snadné použití / Visual Drag and Drop Page Builder

Používání Divi je neuvěřitelně snadné, protože během rekordního času budete bičovat webové stránky.

Divi Builder, který byl přidán do Divi 4.0, vám umožňuje vytvořit váš web na front-endu v reálném čase.

Jinými slovy, vidíte své změny, jak je provádíte, což eliminuje zájezdy tam a zpět, což vám ušetří spoustu času.

Všechny prvky stránky lze snadno přizpůsobit; je to všechno point-and-click. Pokud se chcete pohybovat prvky kolem, máte k dispozici funkce přetahování.

divi stavitel

Pro používání Divi nepotřebujete kódovací dovednosti, vizuální tvůrce stránek vám nabízí úplnou kontrolu nad designem nad vším.

Současně získáte plně vybavený editor kódu, díky kterému je přidání vlastních stylů CSS a kódu mnohem jednodušší a zábavnější.

40+ prvků webové stránky

prvky webové stránky divi builder

Plně funkční web se skládá z mnoha různých prvků.

Můžete mít tlačítka, formuláře, obrázky, akordeony, vyhledávání, obchod, blogové příspěvky, zvukové soubory, výzvu k akci (CTA) a mnoho dalších prvků v závislosti na vašich potřebách.

Aby vám pomohl vytvořit profesionální web bez instalace dalších pluginů, Divi přichází s více než 40 prvky webové stránky.

Ať už potřebujete sekci blogu, komentáře, sociální média sledovat ikony, karty a posuvníky videa, kromě jiných prvků, Divi má záda.

Všechny prvky Divi jsou 100% citlivé, což znamená, že můžete snadno vytvářet responzivní weby, které vypadají skvěle a dobře fungují na více zařízeních.

1 000+ předem vytvořených rozložení webových stránek

balíčky rozložení divi

S Divi můžete vytvořit svůj web od nuly, nebo nainstalovat jedno z 1 000+ předem vytvořených rozvržení.

Správně, Divi přichází s více než 1 000 webovými rozvrženími zdarma. Jednoduše nainstalujte rozložení z knihovny a upravte jej, dokud neupustíte.

Zcela nové rozvržení se přidává každý týden, což znamená, že budete mít vždy novou inspiraci pro vytváření webových stránek, které jsou mimo tuto galaxii.

Nejlepší část je rozvržení přicházející s tunami royalty-free obrázků, ikon a ilustrací, takže můžete zasáhnout zemi.

Rozložení webových stránek Divi je v mnoha kategoriích, což znamená, že pro každého existuje něco.

Ať už stavíte web pro restauraci, agenturu, online kurz, obchod, elektronický obchod, profesionální služby nebo cokoli jiného, ​​Divi má pro vás jen rozložení.

Přizpůsobte si vše, kompletní kontrola designu

kompletní kontrola designu

Počet možností přizpůsobení této věci wnemocný Foukat. Vaše. Mysl. Myslím, že můžete všechno přizpůsobit nejjemnějším detailům.

Ať už chcete přizpůsobit pozadí, písma, mezery, animace, ohraničení, stavy vznášení, děličky tvarů, efekty a přidat mimo jiné vlastní styly CSS, Divi vás ohromí..

Nemusíte také zlomit pot, abyste mohli přizpůsobit svůj web; Díky intuitivnímu tvůrci vizuálních stránek to Divi dělá příliš snadno.

Stačí kliknout na kterýkoli prvek, který chcete přizpůsobit, vybrat své možnosti a vaše práce je hotová.

Elegantní témata vám nabízejí podrobnou dokumentaci s videi, která vám přesně ukážou, jak nastavit a přizpůsobit jakýkoli prvek na vašem webu.

Přístup do Extra, Bloom & Monarcha

extra bloom plugins monarch

Divi je příslovečný dar, který nikdy nepřestává dávat. Když se připojíte k Elegant Themes, dostanete téma Divi, Divi Builder, 87+ dalších témat včetně Extra, Bloom email opt-in plugin a Monarch plug-in pro sociální sdílení.

Extra je krásné a výkonné téma časopisu WordPress. Je to perfektní téma pro online časopisy, zpravodajské weby, blogy a další webové publikace.

Bloom je nejmodernější zásuvný modul pro e-mail, který vám pomůže rychle vytvářet seznamy e-mailů. Plugin je dodáván s množstvím nástrojů, jako je bezproblémová integrace s mnoha poskytovateli e-mailu, vyskakovací okna, fly-ins a in-line formuláře, mezi ostatními.

Monarch je výkonný plugin pro sociální sdílení, který vám pomůže propagovat sociální sdílení na vašem webu a snadno rozvíjet své sociální sledování. K dispozici máte více než 20 webů pro sociální sdílení a spoustu možností.

Vestavěný generování potenciálních zákazníků a e-mailový marketing

nástroje pro generování olova

Divi vám nabízí spoustu možností, jak optimalizovat provoz a generovat kontakty na autopilotu. Při nákupu Divi získáte výkonnou sadu doplňků Elegant Themes.

Díky zásuvnému modulu Bloom pro přihlášení k e-mailu Bloom můžete snadno vytvářet seznamy e-mailů. Pro shromažďování uživatelských dat na vašem webu nepotřebujete třetí stranu.

Kromě toho můžete využít sílu Divi Leads k rozdělení testů vašich stránek, získání cenných poznatků a zvýšení míry konverze, aniž byste se na vaší straně museli hodně snažit..

Bezproblémová integrace s WooCommerce

divi woocommerce integrace

Přizpůsobení WooCommerce je náročné, zejména pokud pracujete s tématem, které je obtížné integrovat do platformy elektronického obchodování. Ve většině případů váš internetový obchod skončí vypadat neprůhledně a neprofesionálně.

To není případ Divi. Divi se hladce integruje s WooCommerce, což vám umožňuje využít sílu Divi Builderu ve vašem obchodě, produktech a dalších stránkách. To vše díky modulům WooCommerce společnosti Divi.

Kromě toho můžete pro své produkty WooCommerce vytvářet krásné vstupní stránky, což vám umožní nesmírně zvýšit míru konverze.

Přidání krátkých kódů a widgetů WooCommerce na váš web pomocí Divi je věcí čtvrtých srovnávačů. Je to příliš snadné, že neočekávám, že narazíte na nějaké problémy.

Zde je ukázka obchodu WooCommerce postavená pomocí Divi. Nyní můžete stavět úložiště svých snů, aniž byste museli psát řádek kódu.

Hodnota za peníze

hodnota za peníze

Divi je monstrum tématu. Je nabitý na okraj se všemi funkcemi, které potřebujete k vytváření webových stránek jako profesionál.

Divi Builder přidává spoustu funkcí k tématu Divi, což umožňuje to, co bylo kdysi považováno za nemožné.

Můžete stavět prakticky jakýkoli web pod sluncem. Jediným limitem je vaše představivost.

Členství v Divi vám umožní přístup k 89+ tématům a spoustě pluginů. Pokud nemáte rádi předplatné, platí se jednorázová platba.

Balíček je skvělou investicí pro každého uživatele WordPress. Je to skutečná hodnota za vaše peníze.

Zjistěte, proč zákazníci 600 000 používají Divi a jeho vizuální přetažení & stavitel kapek. Bezriziková 30denní záruka vrácení peněz.

Nevýhody Divi

Říkají, že co má výhody, musí mít nevýhody. Má Divi všechny nevýhody? Pojďme to zjistit.

Příliš mnoho možností

příliš mnoho možností

Divi je výkonné téma WordPress a to vše, což znamená, že přichází s tolika možnostmi a funkcemi, téměř příliš mnoho.

Někdy může být obtížné najít možnost z milionů možností. Ale víte, co říkají: Raději byste měli funkci a nepotřebovali ji, než naopak.

Přesto, jakmile se seznámíte s nastavením, je odtud plynulé plachtění.

Křivka učení

křivka učení

S mnoha možnostmi přichází křivka učení. Abyste mohli Divi využívat v plném rozsahu, musíte si prohlédnout dokumentaci a sledovat několik videí.

Je to v pořádku pro začátečníky, ale protože máte k dispozici mnoho možností, budete muset vyčlenit nějaký čas, abyste zjistili, jak všechno funguje.

Nikdy se nemusíte bát, Divi je zábavné se učit a používat; měli byste být v provozu okamžitě.

Jste vázáni na Divi

tvůrce vizuální stránky divi

Jakmile odjedete Divi, už se nebudete vracet. Vlastní krátké kódy Divi se bohužel nepřenášejí na jiné tvůrce stránek, jako je Elementor, BeaverBuilder, WPBakery, tvůrce stránek atd..

Jinými slovy, je to bolest přecházející z Divi na jiného tvůrce stránek. Pokud plánujete používat pouze Divi, není to problém. Pokud však chcete přejít na jiný tvůrce stránek, je lepší stavět web od začátku.

Kolik stojí Divi?

divi ceny

Kolik stojí Divi se všemi sladkými funkcemi, píšťalkou a zvonky? Elegant Themes vám nabízí dva cenové balíčky.

Můžete jaro za balíček $ 89 / rok nebo jít s jednorázovou platbou 249 $. Všechny balíčky přicházejí s Divi, Extra, Bloom, Monarch, aktualizacemi produktů, hvězdnou podporou, stovkami balíčků webových stránek a neomezeným použitím webových stránek..

Zjistěte, proč zákazníci 600 000 používají Divi a jeho vizuální přetažení & stavitel kapek. Bezriziková 30denní záruka vrácení peněz.

Příklady webových stránek Divi

příklady webových stránek divi

Divi používá více než 1,2 milionu webových stránek. Níže naleznete několik skvělých příkladů inspirace.

 • Kissmetrics
 • Mary a tečka
 • Adamova skoková vína
 • RadspeicheR
 • 100 výstav

Další příklady můžete vidět na zákaznické prezentaci Divi nebo na webu BuiltWith.

Divi FAQ

Zde je několik často kladených otázek pro případ, že máte podobnou otázku.

Je téma Divi zdarma?

Ne. Divi není bezplatné téma WordPress. Abyste mohli používat Divi, musíte si zakoupit platnou licenci od Elegant Themes. Neomezený přístup na 1 rok je 89 $ nebo doživotní přístup 249 $.

Mohu používat Divi na více webech?

Ano, Divi můžete použít na více webech. Každá licence Divi nabízí neomezené používání webových stránek.

Jaký je rozdíl mezi tématem Divi a tvůrcem Divi?

Téma Divi je právě to, téma WordPress. Na druhou stranu Divi Builder je plugin pro vytváření vizuálních stránek, který můžete použít s jakýmkoli jiným tématem WordPress.

Divi 4.0 spojí tyto dva a nabídne vám jak téma, tak vizuální plugin v jednom rámci.

Je Divi dobré pro SEO?

Divi je připraveno pro optimalizaci vyhledávačů. Je kódován podle nejlepších standardů SEO a WordPress.

Kromě toho přichází s vestavěnými funkcemi SEO pro případ, že nepoužíváte SEO plugin třetích stran, například Yoast.

Zároveň se Divi hladce integruje do všech SEO pluginů.

Je Divi rychlé načítání?

Divi je optimalizován pro rychlé načítání stránek. Díky nejnovějším technikám designu Divi zaručuje webové stránky WordPress připravené pro mobilní zařízení a rychle se načítající. V červnu 2019 ElegantThemes přepracoval Divi codebase, který výrazně zlepšil rychlosti načítání stránky při standardních instalacích Divi.

Jaké jsou nejlepší alternativy Divi?

I když je to nejoblíbenější WordPress téma a plugin pro tvorbu stránek, existuje několik dobrých alternativ Divi, které byste měli zvážit. Elementor je opravdu dobrý plugin pro tvorbu stránek WordPress, který je rychlý, snadno použitelný a přichází se spoustou modulů / šablon. Beaver Builder je snadno použitelný nástroj pro tvorbu stránek WordPress, který je dodáván s předem připravenými šablonami, které vám pomohou vytvořit web.

Jakou podporu a pomoc dostanu?

Všechny Elegantní témata dostávají nepřetržitou podporu 365 dní v roce prostřednictvím živého chatu a kontaktních formulářů. Jejich zákaznická podpora je rychlá a velmi užitečná. Odpovědi na mé otázky jsem dostal za méně než minutu.

Kromě toho si můžete prohlédnout dokumentaci. Dále si můžete prohlédnout blog Elegant Themes nebo se připojit ke skupině Divi Facebook.

Divi Recenze: Shrnutí

divi recenze

Doporučil bych Divi svým přátelům? Určitě ano! Divi se dodává s rozsáhlým seznamem skvělých funkcí, díky kterým je vytváření úžasných webových stránek hračkou.

Divi je nejoblíbenějším tématem WordPress a konečným tvůrcem vizuálních stránek. Jeho použití je neuvěřitelně snadné, takže je ideální pro začátečníky i zkušené uživatele.

Chcete-li zahájit cestu lepšího a bez námahy webového designu, získejte dnes kopii Divi.

Zjistěte, proč zákazníci 600 000 používají Divi a jeho vizuální přetažení & stavitel kapek. Bezriziková 30denní záruka vrácení peněz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map