Vairāk nekā 22 e-komercijas statistika un tiešsaistes iepirkšanās fakti par 2020. gadu

2020. gads ir klāt un mazumtirdzniecības apokalipse mūs sagaida, un tas viss pateicoties e-komercijai un iepirkšanās tiešsaistē. Nezināt nevienu no šiem noteikumiem? Jūs esat nonācis pareizajā vietā.


Šis raksts palīdzēs jums uzzināt visu, kas jums jāzina par e-komercijas un iepirkšanās tiešsaistē attīstību 2020. gadā. Tā kā šajā gadā jebkuram tiešsaistes biznesam ir būtiska informācija par jaunāko e-komercijas statistiku un tiešsaistes iepirkšanās tendencēm..

e-komercijas statistika un tiešsaistes iepirkšanās fakti - 2020. gads

mazumtirdzniecības apokalipse attiecas uz daudzu programmu slēgšanu ķieģeļu un javas vietās, īpaši veikalu tīklos.

Šī apokalipse notiek jau kopš agras dienas 2010. gadi un tur ir nav redzama gala. Cēlonis? e-komercijas un iepirkšanās tiešsaistē pieaugums tas neļauj mums atrast produktus, kas mums ir pa rokai, neatverot katalogu vai izejot ārdurvīs.

E-komercija ir produktu un pakalpojumu pirkšana vai pārdošana tiešsaistē. Tas ir uzplaukums kopš agras dienas 70. gadi kad Stenfordas un MIT studenti izmantoja ARPANET, lai organizētu kaņepju tirdzniecību.

Mūsdienās e-komercijas un tiešsaistes iepirkšanās zīmoli ir mājsaimniecības nosaukumi. Vai esat kādreiz dzirdējis par vietni ar nosaukumu Amazon? Iekšā 2015. gads, tiešsaistes iepirkšanās vietne tika ņemta vērā puse no visas e-komercijas izaugsmes. Šī tēma ir vārti uz nākotni, un ir svarīgi zināt jaunāko e-komercijas statistiku par 2020. gadu.

Contents

1. Uzvedības statistikas pirkšana 2020. gadā

Kopīgot:

Vīrieši tērē vairāk par darījumu nekā sievietes – par aptuveni 68 procentiem vairāk

Avots: https://home.kpmg/bh/lv/home/insights/2017/01/online-purchase-behavior.html

Saskaņā ar KPMG datiem, vīrieši darījumiem tērē par aptuveni 68 procentiem vairāk naudas nekā sievietes. Tas ir saistīts ar faktu, ka viņi, visticamāk, pērk luksusa preces un elektroniku, kā arī pērk vairumā nekā viņu kolēģes sievietes. Sievietes biežāk pērk pārtiku un kosmētiku, kas ir lētākas preces.

Vīrieši maksimāli izmanto savu laiku tiešsaistē un tā dēļ tērē vairāk naudas. Ja vēlaties palielināt savu pārdošanu vīriešu auditorijai e-komercijas tirgū, mēģiniet piedāvāt paketes. Vīrieši, visticamāk, velta laiku, lai izdomātu, ka viņi var iegādāties lielāku paku uzreiz un tērēt vairāk naudas vienā reizē, tāpēc viņiem nav jāatgriežas vēlāk nekā sievietei.

Patērētāji ir ieradumi – 30 procenti labprātāk atgrieztos vietnē, kuru viņi ir iegādājušies iepriekš

Avots: https://assets.kpmg/content/dam/kpmg/xx/pdf/2017/01/the-truth-about-online-consumers.pdf

Ja jums ir pozitīva pieredze saistībā ar zīmolu, pētījumos teikts, ka, visticamāk, jūs no tā vairs nenozīstat. Šis ir viens no iemesliem, kāpēc e-pasta ziņojumi, kas adresēti klientiem pēc tam, kad viņi jau ir iegādājušies no vietnes, ir tik efektīvi. Tāpat kā atgriešanās tajā pašā iecienītajā veikalā iepirkšanās centrā, iepirkšanās tiešsaistē ir ļoti līdzīga. Jūs zināt zīmolus, kuriem uzticaties, un jums ir labi pēc tā doties.

Vai atceries Amazon? Apmēram 59 procenti Millennials apgalvo, ka viņi ir devušies uz Amazon pirms jebkuras citas e-komercijas vietnes

Avots: https://whatmillennialswant.inviqa.com

Ko tas saka par e-komercijas tirgu? Tas viss attiecas uz ērtībām. Amazon tirgo ērtības pirms kaut kā cita. Viņu galvenā piegādes iespēja ir ērts izlaidums, jo tas ļauj jūsu produktam nokļūt līdz jūsu sliekšņa, pirms izsekošanas numurs ir pat pieejams, lai jūs varētu atrast savu paku..

Kad Amazon ir ieguvis jūs, jūs nekad neatgriezīsities. Turklāt Amazon piedāvā tik daudz dažādu priekšmetu, kas jums nepieciešami, un patiesībā nekad nav jāmeklē citur.

Tiešsaistes patērētāji tiešsaistē kļūst arvien aktīvāki – apmēram 30 procenti sūta atsauksmes un atstāj pārskatus

Avots: https://assets.kpmg/content/dam/kpmg/xx/pdf/2017/01/the-truth-about-online-consumers.pdf

Lai arī atsauksmes ķieģeļu un javas veikalos nav pieejamas, tās var pieņemt lēmumu vai veikt lēmumu veikt pirkumu tiešsaistē. Atcerieties, ka tagad tā ir neatņemama tiešsaistes iepirkšanās pieredzes sastāvdaļa. Tirgus tagad ir telpa, kurā pircēji var apmainīties ar informācijas uzņēmumiem un produktiem. Tas var būt noderīgs patērētājiem, bet patiešām var kaitēt pārdošanas apjomiem, ja produkts nedara to, kas tam paredzēts.

Tiek lēsts, ka līdz 2040. gadam aptuveni 95 procenti visu pirkumu tiks veikti, izmantojot e-komerciju

Avots: https://www.nasdaq.com/article/uk-online-shopping-and-ecommerce-statistics-for-2017-cm761063

Ja līdz šim brīdim bijāt neticīgs, tas ir viens bilance, kā iekļūt. Tas var būt grūts, ja jums patīk pirkšanas pieredze, apmeklējot mazumtirdzniecības centru. Tomēr tas nav tikai nākotnes ceļš. Ar mazumtirdzniecības apokalipses palīdzību mēs skatāmies uz tonnu

2. Atmestā groza statistika 2020. gadā

Kopīgot vietnē:

Dažreiz tas ir grūti izpildāms. Negaidītās papildu izmaksas, kas saistītas ar iepirkšanos tiešsaistē, aptuveni 60 procenti ir pametuši savus grozus kasēs

Avots: https://baymard.com/lists/cart-abandonment-rate

Šīs papildu maksas ir viens no iemesliem, kāpēc Amazon 2019. gadā nogalina e-komercijas spēli. Pircējiem patīk redzēt tieši to, ko viņi gatavojas saņemt izmaksu ziņā. Ja pircējs veica neticamu darījumu, kamēr viņš noklikšķināja uz groza ikonas, nav brīnums, ka viņš to neiztur.

Ja tiešsaistes iepirkšanās un e-komercijas tīmekļa vietnes pircējiem jau iepriekš liek domāt par jebkādām papildu maksām, abos galos rezultāts būs daudz priecīgāks.

Ikvienam patīk darījums – 54 procenti pircēju atgriežas un iegādājas pamestās preces groziņos, ja cena pazeminās

Avots: https://www.nchannel.com/blog/retail-data-ecommerce-statistics/

Ja jūs ievietojāt to grozā, jūs, iespējams, to vēlējāties, taču šīs negaidītās maksas jūs aizbiedēja. Tas nozīmē, ka tad, ja jūsu groza cena pazeminās, kāpēc gan jūs neatgrieztos atpakaļ un to iegādātos? Tā rīkojas vairāk nekā puse no tiešsaistes pircējiem.

Pircēji nav iesaistīti – 23 procenti nemēģinās iegādāties, ja viņiem būs jāizveido konts

Avots: https://www.nchannel.com/blog/retail-data-ecommerce-statistics/

Ja esat tiešsaistes pircējs, iespējams, tur esat bijis. Tas nebūs izplatīts notikums tādās vietnēs kā Amazon. Tomēr, ja jūs izmēģināt jaunu vietni, jūs varētu redzēt dažas lietas, kas jums patīk, un ievietot to grozā. Pirms jūs to zināt, jūs dodaties uz norēķinu kases laukā, un vietne jums uznāk ar taustiņu “Izveidot kontu”.

Lai gan dažas e-komercijas vietnes ir kļuvušas gudras un pievienojušas opciju “izrakstīties kā viesis”, citas uzstāj, ka jums ir jāizveido konts. Pēc N Channel datiem, katrs piektais pircējs nemēģina to darīt. Viņi vēlas paātrināt izrakstīšanos, neatsakoties no personiskas informācijas. e-komercijas vietnēm, kas meklē vairāk pārdošanas, būs labi, ja pievienosit opciju, kuras iegādei nav nepieciešams izveidot kontu.

3. Platformas veiktspējas statistika 2020

Kopīgot:

Klientu apkalpošanas jautājumiem. Aptuveni 80 procenti dalībnieku teica, ka viņi pārtrauc savu biznesu uzņēmumiem sliktas klientu apkalpošanas pieredzes dēļ

Avots: https://blog.hubspot.com/news-trends/customer-acquisition-study

Jums, iespējams, jau ir prātā kāds konkrēts gadījums, ņemot vērā šo statistisko infografiku. Vai jūs kādreiz esat saskāries ar ļoti grūtu uzņēmumu, ar kuru sadarboties? Vai jums kādreiz ir bijusi tikai nenormāla klientu apkalpošanas pieredze, kas jums uz visiem laikiem sabojāja uzņēmumu? Varbūt jūs pat zvērējāt, ka nekad vairs neatradīsit viņu biznesu dusmīgā telefona sarunā ar klientu apkalpošanas aģentu?

Lai kas notiktu, tas bija atmiņā paliekošs. Ja jums ir liellopu gaļa kādā uzņēmumā, jūs vairs nevēlaties strādāt ar viņiem, un tas ir tāds, kāds ir lielākajai daļai patērētāju. Laba klientu apkalpošana, kad jums nav nekādu saiknes ar klientiem, ir tikpat svarīga kā ķieģeļu un javas izveide, bet aizvien izaicinošāka.

Patērētāji iepērkas vairākās ierīcēs. Apmēram 85 procenti klientu sāks katru pirkumu vienā ierīcē un pabeigs to citā

Avots: https://www.thinkwithgoogle.com/consumer-insights/how-digital-connects-shoppers-to-local-stores/

Mobilos pirkumus bieži ietekmē e-pasti, kas nosūtīti no mazumtirgotāja. Tā kā patērētājs var sākt lietot tālrunī, klēpjdatorā vai iPad, pirkums tiek veikts citā ierīcē, jo informācija ir tik pieejama no visām platformām.

Sargieties no lēnām vietnēm. Ja jūsu vietnes ielādēšana prasa vairāk nekā 3 sekundes, 57 procenti patērētāju noklikšķinās, nevis gaidīs

Avots: https://www.pure360.com/warm-up-ip-address/

Līdz ar e-komercijas revolūciju rodas vajadzība apmierināt patērētāju vajadzības pēc ātra interneta. Ja vietnes darbojas lēni, tad arī pārdošana notiks. Lapu gaidīšana, kamēr tiek ielādēta, ir līdzvērtīga gaidīšanai rindās tirdzniecības centrā, un 2019. gada pircēji nevēlas, lai ar to kaut kas tiktu darīts.

4. Videoklipu satura e-komercijas statistika 2020

Kopīgot:

Ar videofilmām dabiskā satiksme uzlabojas līdz pat 157 procentiem

Avots: https://www.hubspot.com/marketing-statistics

Vietnes, kurās ir vislabākie rezultāti, ir tās, kurās ir videoklipi. Neatkarīgi no tā, vai videoklipi parasti ir noderīgāki patērētājiem vai tāpēc, ka tie ir interesantāki nekā lasāmvie materiāli, katrā ziņā satiksme palielinās, kad tiek iesaistīti videoklipi.

Veicot pirkumu, 80 procenti patērētāju uzskatīja, ka videoklipi ir noderīgi

Avots: https://www.hubspot.com/marketing-statistics

Vai esat kādreiz saskāries ar patiešām noderīgu video apmācību vai produkta demonstrāciju? Ja jums ir, jūs zināt, ka tas var uzlabot jūsu iepirkšanās pieredzi desmit reizes. Daļa no iemesla, kāpēc daži pircēji tik ļoti iecienījuši doties uz ķieģeļu un javas vietu, ir tā, ka tas ļauj viņiem būt fiziskam produktam rokās.

Jūs varat pavadīt tik maz laika ar kādu priekšmetu un zināt, ka tas nav jums. Lai arī tas pilnībā neaizvieto pieredzi, redzot, ka kāds cits apstrādā kādu produktu, tas var palīdzēt jums novērtēt, kā jums tas patīk. Iespējams, ka video redzamā jaka, kas veidota pēc līdzīga izmēra vai visām kabatām mugursomā, ir tikai jums nepieciešamais padoms.

Vizuāli materiāli ir nozīmīga patērētāja lēmumu pieņemšanas procesa sastāvdaļa. Deviņi no desmit pircējiem apgalvo, ka tā ir vissvarīgākā pirkšanas lēmuma sastāvdaļa

Avots: https://www.jlbmedia.com/benefits-product-video-production/

Vai jūs nopirktu kaut ko tādu, ko vēl nekad nebūtu redzējis? Visticamāk, ka atbilde ir “nekādā veidā!” Neatkarīgi no tā, vai šie vizuālie attēli ir video vai attēli, pirms pasūtīšanas vēlaties pārliecināties, ka zināt, ko saņemat. Tādējādi videoklipi veicina iesaistīšanos vietnēs, jo tie demonstrē produktus reāllaikā. Lietotāji var precīzi redzēt, kā viņi izmanto produktu un kā tas izskatās.

Skatīties video par produktu dod četras reizes vairāk pircēju, nekā tikai lasīt par produktu

Avots: https://animoto.com/blog/business/video-marketing-cheat-sheet-infographic/

Skatīsimies patiesībai acīs. Lasīt par produktu vienkārši nav tik vienkārši, kā kaut ko skatīties par to. Ja apmeklējat apmācības vai demonstrācijas videoklipu, precīzi zināt, kā produktu paredzēts lietot lietotājam draudzīgā veidā. Tas prasa mazāk laika un mazāk pūļu, un jūs būsit daudz tuvāk vēlamās preces pirkšanai.

5. Sociālo mediju e-komercijas statistika 2020

Kopīgot vietnē:

Ja veikalā ir sociālo mediju klātbūtne, vidējie pārdošanas apjomi palielinās par 32 procentiem

Avots: https://www.bigcommerce.com/blog/5-social-stats-for-online-storeowners/

Kopumā lielākā daļa cilvēku uzticas uzņēmumiem, kas arvien vairāk un vairāk darbojas tiešsaistē. Ja jūs varat atrast viņu Facebook vai Instagram, tas palielina iespēju, ka jūs varat iepazīties ar viņu produktiem. Ja patērētāji var mijiedarboties ar veikalu, izmantojot sociālos saziņas līdzekļus, viņi, visticamāk, jūtas ērti un veic pirkumu. Tādējādi tas palielina veikala tiešsaistes pārdošanas apjomu par 32 procentiem.

Facebook ir populārākais e-komercijas forums. Apmēram 85 procenti no visiem e-komercijas pirkumiem sociālo mediju vietnē nāk no Facebook

Avots: https://www.shopify.com/infographics/social-commerce

Lai arī jūs to varbūt nepārzināt, Facebook e-komercijas tirgus nākotnē var kļūt aizvien aktuālāks. Pašlaik aptuveni 85 procenti no visiem e-komercijas pirkumiem sociālajos medijos notiek Marka Zuckerberga platformā.

Lai gan Facebook pašlaik ir monopols, tā plaukstošos panākumus varētu sākt simulēt daži citi sociālo mediju giganti, piemēram, Instagram vai Twitter. Tikai laiks rādīs, kur e-komercija var izvērsties un turpināt būt veiksmīga.

Ja saturs ir vizuāls, tas 40 reizes ir iespējams dalīties sociālajos medijos

Avots: https://www.dreamgrow.com/21-social-media-marketing-statistics/

Vizuālais saturs patērētājiem ir pievilcīgāks, un tāpēc viņi, visticamāk, dalīsies tajā ar saviem iekšējiem lokiem. Sociālie mediji, tāpat kā e-komercija un iepirkšanās tiešsaistē, maina produktu skatīšanas veidu. Produktus tagad var nekavējoties nodot draugiem un ģimenes locekļiem, ja viens patērētājs ir apmierināts ar to. Produktu padarīšana par tirgojamiem sociālajos plašsaziņas līdzekļos tagad ir tikpat svarīga kā jūsu tīmekļa vietnes lietotājiem draudzīga nodrošināšana.

6. Taustiņu izņemšana

Kopīgot vietnē:

Kādas ir galvenās 2020. gada e-komercijas un tiešsaistes iepirkšanās nozares iespējas, kuras norāda šī statistika?

 • Izpratne par to, kā darbojas patērētāji, ir svarīga, lai palielinātu e-komerciju un tiešsaistes iepirkšanos.
 • Mobilo vietņu optimizēšana palīdzēs patērētājiem labāk darboties un palielinās pārdošanas apjomus. Mobilo ierīču vietnes, kas nav optimizētas, traucē klientiem ietekmēt platformas veiktspējas statistiku.
 • Kaut arī atteikšanās no iepirkumu groza notiks pat ar absolūti labākajām vietnēm, neticami svarīgi ir saprast, vai tas notiek tikai tāpēc, ka pircēji nav apņēmības pilni vai vietne pati par sevi traucē pircējam. Ja tas ir pēdējais, ir svarīgi veikt izmaiņas pašā vietnē. Kā varētu izskatīties šī modifikācija?
  • Paziņojiet pircējiem par jebkādām papildu maksām savlaicīgi, lai grozā nebūtu uzlīmju.
  • Nevariet izveidot kontu, lai iegādātos preces.
  • Izsūtiet atgādinājumu pa e-pastu personām, kuras ir pametušas ratiņus. Vēl labāk, ja pārdošana notiek, lai sasniegtu viņu groza preces, tas padara tos daudz lielāka iespēja pirkt.
 • Sociālo mediju dienā un laikmetā video saturs var uzlabot iesaisti un palīdzēt patērētājiem saprast, kā produkti darbojas efektīvāk, nekā rakstīts saturs vai pat fotogrāfijas.
 • Sociālie mediji un viņu e-komercijas tirgi var palīdzēt palielināt zīmola atpazīstamību. Šīs iespējas izmantošana var palīdzēt uzlabot uzņēmējdarbību un kļūt konkurētspējīgai šajā jaunajā un plaukstošajā nozarē.

Kopumā e-komercijas un tiešsaistes iepirkšanās nozare drīz kļūs par nākotnes veidu. Pieejamā e-komercijas statistika parāda, ka ir dažādi veidi, kā apskatīt pakalpojumu pirkšanas un pārdošanas tiešsaistē labvēlīgos aspektus.

Neatkarīgi no tā, vai skatāties pircēju uzvedību, platformas veiktspēju vai sociālo mediju statistiku, vissvarīgākais aspekts ir tikai izpratne par to, kā patērētāji darbojas, lai turpinātu augt e-komercija.

Tā kā gandrīz 20 gadu laikā 95 procenti pirkumu tiek novirzīti tiešsaistes tirgus virzienā, jums labāk ir iemācīties maksimāli izmantot savu pirkšanas vai pārdošanas pieredzi..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map