28+ Instagram statistika un fakti par 2020. gadu

Instagram turpina augt kā viena no populārākajām sociālo mediju platformām visos vecumos, vietās un zīmolos. Tam ir plaša lietotāju bāze, un tas var lepoties ar lielāku iesaistīšanās līmeni vienā postā nekā jebkura cita sociālā platforma.


Šeit zemāk ir visjaunākā kolekcija, lai sniegtu jums pašreizējo Instagram stāvokli.

Tagad Instagram ir vairāk nekā 1 miljards aktīvo lietotāju mēnesī, tāpat kā eksperti lēsa, ka tas notiks līdz 2018. gada beigām. Tas ir vairāk nekā trīs reizes mēnesī aktīvie čivināt lietotāji un, lai gan tas tagad izseko WhatsApp un Facebook Messenger lietotājiem, 1 miljardam lietotāju nav par ko kaunēties..

Ir vispārzināms, ka Instagram ir “vizuāla” sociālo mediju platforma, jo tā ir orientēta uz fotoattēliem un video kopīgošanu. To izveidoja Kevins Systroms un Maiks Kriegers, bet tagad tas pieder Facebook (nopirka to par USD 1 miljardu 2012. gadā)..

Šeit esmu apkopojis 28 jaunākie Instagram statistikas dati lai parādītu jums pašreizējo Instagram zemes izvietojumu, ko tā lietotāji dara un kā viņi to izmanto. Lecam iekšā..

Instagram statistika un fakti (2020. gads)

 • Kopīgojiet vietnē ..
 • Dalīties Facebook
 • Čivināt
 • Piespraud to
 • Iesniegt Reddit
 • Kopīgojiet vietnē LinkedIn

2018. gada jūnijā Instagram ziņoja par orientieri. Instagram tagad ir beidzies 1 miljards aktīvo lietotāju mēnesī (MAU). Tas pieauga no 800 miljoniem MAU 2017. gada septembrī. (Avots: business.instagram.com)
Visā pasaulē 500 miljoni plus Instagram lietotāji ir aktīvi katru dienu. (Avots: business.instagram.com)
Tur ir 4,2 miljardi Instagram patīk dienā. (Avots: wired.co.uk/article/instagram-doubles-to- half-billion-users)
Tur ir 400 miljoni Instagram stāstu katru dienu trešo daļu no visvairāk skatītajiem rada uzņēmumi. (Avots: blog.hootsuite.com/instagram-statistics)
Vairāk nekā 60 procenti lietotāju katru dienu piesakās Instagram , padarot to par otro visvairāk iesaistīto sociālo tīklu pēc Facebook. (Avots: brandwatch.com/blog/instagram-stats)
Katru dienu Instagram lietotāji augšupielādē vidēji 100+ miljoni fotoattēlu. (Avots: omnicoreagency.com/instagram-statistics)
instagram logotips
Līdz šim vairāk nekā 50 miljardi fotoattēlu ir koplietoti vietnē Instagram. (Avots: instagram-press.com)
Video ziņām ir visaugstākais iesaistes līmenis. (Par 38 procentiem augstāks nekā attēlu sludinājumi). (Avots: pieminēšana.com/lv/reports/instagram/more-statistics)
Kad Instagram iepazīstināja ar videoklipiem, vairāk nekā 5 miljoni tika dalīti 24 stundās. (Avots: adweek.com/socialtimes/video-on-instagram-5m-uploads)
Vidējais Instagram atzīmju Patīk skaits ir 1,261. (Avots: pieminēšana.com/lv/reports/instagram/more-statistics)
Instagram ir 58 reizes lielāka saderināšanās uz vienu sekotāju nekā Facebook. (Avots: ecommerceceo.com/why-brands-should-embrace-instagram-instead-of-facebook)
instagram statistika 2020. gads
Vairāk par 100 miljoni Instagrammers katru dienu skatās vai dalās tiešraidē. (Avots: instagram-press.com/blog/2018/05/01/new-ways-to-share-and-connect-on-instagram)
38 procenti lietotāju piesakās Instagram vairākas reizes dienā. (Avots: pewinternet.org/2018/03/01/social-media-use-in-2018)
32 procenti no 25 līdz 34 gadu vecumam izmanto Instagram. Šī ir lielākā lietotāju demogrāfiskā grupa. (Avots: statista.com/statistics/398166/us-instagram-user-age-distribution)
Instagram aug 5 reizes ātrāk nekā vispārējais sociālā tīkla lietojums Amerikas Savienotajās Valstīs. (Avots: mobilemonkey.com/blog/2018/01/25-apbrīnojama-instagram-statistika)
Katru mēnesi ir 16,6 miljoni Google meklē “Instagram”. (Avots: tendences.google.com)
Fotoattēli tiek ņemti vērā 91,07 procenti no visām Instagram ziņām. (Avots: locowise.com/blog/instagram-hits-11-month-low-growth-and-engagement-down)
Vidējais ASV lietotājs ir iztērējis naudu 29 minūtes dienā Instagram lietotnē no 2017. gada septembra līdz Šodien 55 minūtes. (Avots: techcrunch.com/2018/06/26/instagram-group-video-calling)
2018. gadā ❤️ emocijzīmes tika lietots 14 miljardi reižu komentāros. Visizmantotākais Sejas filtrs Instagram stāstos 2018. gadā bija sirds acis. (Avots: instagram-press.com/blog/2018/12/12/instagram-year-in-review-2018)
55 populārākie un aktīvākie zīmoli vietnē Instagram, pastu 1,5 reizes dienā, vidēji. (Avots: blog.bufferapp.com/how-often-post-social-media)
Tiek lēsts 71 procents no ASV uzņēmumiem izmanto Instagram, un 80 procenti kontu kontu seko uzņēmējdarbībai Instagram. (Avots: business.instagram.com)
69 procenti no Instagram lietotājiem ir jaunāki par 35 gadiem. (Avots: statista.com/statistics/248769/age-distribution-of-worldwide-instagram-users)
instagram fakti
71 procents no amerikāņiem vecumā no 18 līdz 24 gadiem izmanto Instagram. (Avots: pewinternet.org/2018/03/01/social-media-use-in-2018)
72 procenti no Instagram lietotājiem apgalvo, ka viņi ir iegādājušies produktu, ko viņi redzēja lietotnē. (Avots: businessinsider.com/instagram-rolls-out-spapable-posts-for-more-merchants-2017-10)
Instagram mobilās reklāmas ieņēmumi ir tuvu 7 miljardi dolāru 2018. gadā. (Avots: statista.com/statistics/448157/instagram-worldwide-mobile-internet-reklāmas-revenue)
Instagram ir pieaudzis līdz 2 miljoni reklāmdevēju, vairāk nekā 1 miljons reklāmdevēju 2017. gada martā. (Avots: business.instagram.com)
Instagram lietotāju bāze ir palielinājusies par vairāk nekā 300 procenti pēdējos pāris gados. (Avots: mobilemonkey.com/blog/2018/01/25-apbrīnojama-instagram-statistika)
Picas ir populārākais Instagrammed ēdiens, aiz Suši un Steika. (Avots: telegraph.co.uk/travel/food-and-wine-holidays/The-most-Instagrammed-foods-around-the-world)
instagram logotips
98 procenti modes zīmolu izmantojiet Instagram. (Avots: statista.com/statistics/305292/worldwide-instagram-brand-adoption-rate-category)

 • Kopīgojiet vietnē ..
 • Dalīties Facebook
 • Čivināt
 • Piespraud to
 • Iesniegt Reddit
 • Kopīgojiet vietnē LinkedIn

Cenšoties jūs vienmēr atjaunināt ar jaunākajām Instagram tendencēm, statistiku un lietotāju numuriem; mēs esam atkārtoti nodevuši savus numurus, lai pārliecinātos, ka tie ir atjaunināti, lai atspoguļotu aktivitātes 2018. gadā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map