Instagram продовжує розвиватися як одна з найпопулярніших платформ соціальних медіа в усіх віках, місцях та брендах. Він має велику базу користувачів і може похвалитися вищими показниками взаємодії за пост після будь-якої іншої соціальної платформи.


Нижче наведено колекцію найсучасніших даних, які дають вам поточний стан Instagram.

Зараз у Instagram більше, ніж 1 мільярд активних користувачів щомісяця, так, як експерти підрахували, що це буде до кінця 2018 року. Це більше, ніж три рази більше, ніж щомісяця активних користувачів Twitter, і хоча він зараз переглядає користувачів WhatsApp та Facebook Messenger, 1 мільярд користувачів не соромляться.

Загальновідомо, що Instagram – це “візуальна” платформа соціальних медіа, оскільки вона орієнтована на фотографії та обмін відео. Він був створений Кевіном Систромом та Майком Кригером, але зараз належить Facebook (купив його за 1 мільярд доларів у 2012 році).

Ось я склав 28 актуальних статистичних даних Instagram щоб дати вам поточну інформацію про Instagram Instagram, що її користувачі роблять на ній та як вони цим користуються. Заскакуємо..

Статистика та факти Instagram (2020)

 • Поділитися на ..
 • Поділитися у Facebook
 • Щебетати
 • Прикріпіть
 • Надіслати на Reddit
 • Поділитися на LinkedIn

У червні 2018 року Instagram повідомив про визначну пам’ятку. Instagram зараз закінчився 1 мільярд активних користувачів щомісяця (MAU). Це виросло з 800 мільйонів МАУ у вересні 2017 року. (Джерело: business.instagram.com)
Світовий 500 мільйонів плюс Користувачі Instagram активні щодня. (Джерело: business.instagram.com)
Існує 4,2 мільярда Instagram сподобалося на день. (Джерело: wired.co.uk/article/instagram-doubles-to-half-billion-users)
Існує 400 мільйонів Instagram Stories щодня третина найпопулярніших створених бізнесом. (Джерело: blog.hootsuite.com/instagram-statistics)
Понад 60 відсотків користувачів щодня входять в Instagram , що робить його другою найбільш зацікавленою соціальною мережею після Facebook. (Джерело: brandwatch.com/blog/instagram-stats)
Щодня користувачі Instagram завантажують в середньому 100+ мільйонів фотографій. (Джерело: omnicoreagency.com/instagram-statistics)
Логотип instagram
На сьогоднішній день більше 50 мільярдів фотографій поділилися в Instagram. (Джерело: instagram-press.com)
Відеозаписи мають найвищий загальний показник взаємодії. (На 38 відсотків більше, ніж повідомлення із зображеннями). (Джерело: згадка.com/en/reports/instagram/more-statistics)
Коли Instagram представила відео, більше 5 мільйонів поділилися за 24 години. (Джерело: adweek.com/socialtimes/video-on-instagram-5m-uploads)
Середня кількість лайків за публікацію в Instagram – це 1,261. (Джерело: згадка.com/en/reports/instagram/more-statistics)
У Instagram є У 58 разів більше привабливості на кожного підписника, ніж Facebook. (Джерело: ecommerceceo.com/why-brands-should-embrace-instagram-instead-of-facebook)
instagram статистика 2020
Більше, ніж 100 мільйонів Instagrammers спостерігають або діляться в прямому ефірі кожен день. (Джерело: instagram-press.com/blog/2018/05/01/new-ways-to-share-and-connect-on-instagram)
38 відсотків користувачів входять в Instagram кілька разів на день. (Джерело: pewinternet.org/2018/03/01/social-media-use-in-2018)
32 відсотки дітей 25-34 років користуються Instagram. Це найбільша демографічна група користувачів. (Джерело: statista.com/statistics/398166/us-instagram-user-age-distribution)
Instagram зростає У 5 разів швидше ніж загальне використання соціальних мереж у США. (Джерело: mobilemonkey.com/blog/2018/01/25-amazing-instagram-statistics)
Щомісяця є 16,6 млн Google шукає “Instagram”. (Джерело: trend.google.com)
Фотографії рахуються 91,07 відсотка усіх публікацій в Instagram. (Джерело: locowise.com/blog/instagram-hits-11-month-low-growth-and-engagement-down)
Пересічний користувач в США пішов від витрат 29 хвилин на день на додаток Instagram у вересні 2017 року до 55 хвилин сьогодні. (Джерело: techcrunch.com/2018/06/26/instagram-group-video-calling)
У 2018 році ❤️ емоджи було використано 14 мільярдів разів в коментарях. Найбільш використовувані Фільтр обличчя в Instagram Stories в 2018 році був Heart Eyes. (Джерело: instagram-press.com/blog/2018/12/12/instagram-year-in-review-2018)
55 найпопулярніших та найактивніших брендів в Instagram, розміщувати 1,5 рази на день, в середньому. (Джерело: blog.bufferapp.com/how-often-post-social-media)
Оцінка 71 відсоток американських підприємств використовують Instagram та 80 відсотків облікових записів слідкують за бізнесом в Instagram. (Джерело: business.instagram.com)
69 відсотків користувачів Інстаграму молодше 35 років. (Джерело: statista.com/statistics/248769/age-distribution-of-worldwide-instagram-users)
факти instagram
71 відсоток американців віком від 18 до 24 років користуються Instagram. (Джерело: pewinternet.org/2018/03/01/social-media-use-in-2018)
72 відсотки користувачів Instagram кажуть, що вони придбали продукт, який вони побачили в додатку. (Джерело: businessinsider.com/instagram-rolls-out-shoppable-posts-for-more-merchants-2017-10)
Дохід від мобільної реклами в Instagram близький до 7 мільярдів доларів у 2018 році. (Джерело: statista.com/statistics/448157/instagram-worldwide-mobile-internet-advertising-revenue)
Інстаграм доріс 2 мільйони рекламодавців, порівняно з 1 мільйоном рекламодавців у березні 2017 року. (Джерело: business.instagram.com)
База користувачів Instagram зросла більш ніж 300 відсотків за останні пару років. (Джерело: mobilemonkey.com/blog/2018/01/25-amazing-instagram-statistics)
Піца – найпопулярніша їжа в Instagram, позаду суші та стейк. (Джерело: telegraph.co.uk/travel/food-and-wine-holidays/The-most-Instagrammed-foods-around-the-world)
Логотип instagram
98 відсотків модних брендів користуйтеся Instagram. (Джерело: statista.com/statistics/305292/worldwide-instagram-brand-adoption-rate-category)

 • Поділитися на ..
 • Поділитися у Facebook
 • Щебетати
 • Прикріпіть
 • Надіслати на Reddit
 • Поділитися на LinkedIn

Прагнучи бути в курсі найновіших тенденцій Instagram, статистики та номерів користувачів; ми знову надавали свої номери, щоб переконатися, що вони були оновлені, щоб відобразити активність у 2018 році.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me