26+ Статистика та факти кібербезпеки на 2020 рік

30 років тому Інтернет був новим і захоплюючим, сьогодні Інтернет може бути небезпечним місцем. Ось що ви повинні знати про найновіші статистика кібербезпеки на 2020 рік.


Кіберзлочинність зростає, і хоча це не заважає вам використовувати інтернет-ресурси, це, безумовно, повинно заохотити вас посилити свою безпеку в ІТ.

Статистика і факти безпеки в 2020 році

Ось збірка найновіших статистичних даних про кіберзлочинність та кібербезпеку на 2020 рік, щоб дати вам поточний стан того, що відбувається у світі кібербезпеки.

Поділитися в:

Contents

У 2019 році пристрої IoT (Internet of Things) стануть головною мішенню для атаки зловмисних програм

Джерело: https://www.beyondtrust.com/blog/entry/beyondtrust-2019-security-predictions

Прогнозує це BeyondTrust, провідна фірма з питань кібербезпеки Пристрої Internet of Things (IoT) стануть головною мішенню для хакерів у 2019 році. Чому? Оскільки пристрої IoT (наприклад, смарт-телевізори, розумні динаміки, підключені іграшки, носіння, розумні пристрої тощо) не побудовані з урахуванням кібербезпеки, і ці розумні гаджети можна використовувати.

Електронна пошта – це найпоширеніший спосіб поширення шкідливих програм для кіберзлочинців

Джерело: https://blog.f-secure.com/failed-delivery-spam/

Обман користувачів на натискання шкідливих посилань є найпоширенішим методом розповсюдження кіберзлочинців шкідливих програм. Спам по електронній пошті був найпоширенішим методом розповсюдження зловмисних програм в кіберзлочинцях у 2018 році. Грубо 69 відсотків спам-листів намагаються обманути користувачів на відвідування шкідливої ​​URL-адреси. Зловмисні вкладення були використані в решті 31 відсотків спаму.

Зовнішня мережа, яка з’єднує розумні будинки, робить США, Великобританію та Китай більш вразливими до нападу

Джерело: https://www.vpngeeks.com/21-terrifying-cyber-crime-statistics-in-2018/

Розумні пристрої для дому стають все більш поширеними. Вони зручні та допомагають нам вести повсякденне життя. Однак не слід забувати, що злочинці використовують розумні домашні пристрої для експлуатації з ними людей. Мережа, яка з’єднує розумні будинки в США, Великобританії та Китаї, підключена до зовнішньої мережі, і якщо ваш маршрутизатор не має належної безпеки, то ви в основному ризикуєте отримати хакер.

Приблизно 1 з 5 файлів не захищений

Джерело: https://info.varonis.com/hubfs/2018%20Varonis%20Global%20Data%20Risk%20Report.pdf

Під час опитування 6,2 мільярдів файлів, включаючи файли, що містять медичні записи та фінансову інформацію, о 1 з 5 були повністю відкритими для глобального доступу. Що гірше – це те, що компанії також продовжують це. Близько 2 з 5 компаній відкриють понад 1000 файлів, щоб їх побачив кожен, у тому числі файли з конфіденційною інформацією.

Кіберзлочинність швидко стає вигіднішою, ніж незаконна торгівля наркотиками

Джерело: https://cybersecurityventures.com/hackerpocalypse-cybercrime-report-2016/

Кіберзлочинність завдає набагато більше шкоди, ніж будь-яка людина могла знати, і це стає однією з найбільших проблем людства. До 2021 року це може коштувати нам 6 трлн дол для боротьби. Коли такі компанії, як Yahoo або Equifax, взломані, це призводить до того, що розмір, витонченість і вартість цих злочинів зростають астрономічними темпами.

Користувачі в США відкривають приблизно один із 3 фішинг-листів

Джерело: https://enterprise.verizon.com/resources/reports/dbir/

Поки 1 з 3 відкритих фішинг-листів, менший відсоток знову натискає на заражені посилання або вкладення. Приблизно 12 відсотків – жертви фактичних інфекцій, які є результатом фішингу.

Втрати інформації становлять 43 відсотки витрат на кібератаки

Джерело: https://www.accenture.com/us-en/event-cybertech-europe-2017?src=SOMS

Кібератаки є дорогими, найдорожча частина цього – втрата інформації. Втрата даних відбувається під час злому, і якщо інформація належить стороннім особам, це може бути надзвичайно дорого спробою відновити втрачені дані.

До 2020 року в усьому світі буде використано 300 мільярдів паролів

Джерело: https://www.scmagazine.com/home/other/research/video-300-billion-passwords-by-2020-report-predicts/

У наші дні здається, що існує пароль на майже все. Між людьми і машинами буде приблизно 300 мільярдів паролів використовуються у всьому світі до 2020 року. Паролі є ключовими для забезпечення захисту кібербезпеки та зменшення потенційних загроз.

Понад половину тисячоліть за останній рік зазнали кіберзлочинності

Джерело: https://www.arabianbusiness.com/2-5m-uae-consumers-said-be-hit-by-cyber-crime-in-past-year-653743.html

Тисячоліття – це кіберзлочинність, яка найбільше впливає на людей. Це потенційно, тому що вони є найбільш технологічною групою. У будь-якому випадку, навколо 53 відсотки За останній рік тисячоліття зазнали кіберзлочинності.

Персональні дані можна придбати в межах від 0,20 до 15,00 доларів

Джерело: https://www.rsa.com/content/dam/premium/en/white-paper/2018-current-state-of-cybercrime.pdf

Який тип ставки ви б додали до своїх особистих даних? На жаль, інші можуть не оцінити це як високе. Оскільки особисті дані продаються так мало, ви хочете остерігатися. Люди, які перебувають на ринку продажу, набагато частіше намагаються накопичити якомога більше даних для продажу.

Інформація про кредитні картки продає на вищому рівні, ніж інші види персональних даних. Якщо зробити вашу інформацію якомога складнішою для перепродажу, це призведе до зменшення її значення для тих, хто намагається заробити долар або два від вашої особи.

Найнижчий показник кіберзлочинності припадає на Нідерланди. Найвищий – до Індонезії.

Джерело: https://www.vpngeeks.com/21-terrifying-cyber-crime-statistics-in-2018/

Поки тільки 14 відсотків населення Нідерландів зазнало кіберзлочинності, приблизно 59 відсотків населення в Індонезії було. Хоча мета повинна полягати в тому, щоб ніхто не зазнавав кіберзлочинності, більшість країн потрапляють десь посередині. Значна частина зниження цієї ставки буде полягати в навчанні людей, як бути розумними в Інтернеті та не вступати в ризиковану поведінку.

Якщо у них є порушення даних, компанії, як правило, займають це повідомлення протягом 6 місяців. 

Джерело: https://www.zdnet.com/article/bususiness-take-over-six-months-to-detect-data-breaches/

Навіть після Yahoo та Equifax, компанії не так, як могли б бути. Той факт, що компаніям потрібні більше 6 місяців, щоб зрозуміти, що вони порушують дані, означає, що ви все більше сприймаєте крадіжку вашої інформації..

Бути вразливим до атак – це питання, яким компаніям ви довіряєте і кому ви надаєте свою інформацію. Напади трапляються, але час, який минає, поки компанії знадобляться, призводить до того, що кіберзлочинці отримують неприйнятну кількість інформації.

Приблизно 95 відсотків помилок у хмарній безпеці прогнозуються як вина клієнта

Джерело: https://www.gartner.com/smarterwithgartner/is-the-cloud-secure/

У той час як великі компанії є тими, кого часто використовують у ЗМІ як пропускання в порушення безпеки, споживачі не зовсім зруйновані. Здається, що навколо 95 відсотків помилки хмарної безпеки призводять до вини замовника.

Комплексне використання хмари не завжди робить його зручним для користувачів, але спосіб, який він використовується зараз, дозволяє здійснювати різні порушення даних. Просуваючись вперед, з цією проблемою можна боротися, застосовуючи та застосовуючи політику щодо власності, відповідальності та прийняття ризиків у хмарі.

Word, PowerPoint та Excel (формати Microsoft Office) містять найбільш поширену групу розширень зловмисних файлів..

Джерело: https://www.cisco.com/c/dam/m/digital/elq-cmcglobal/witb/acr2018/acr2018final.pdf

Приходьте приблизно 38 відсотків, Формати файлів Microsoft Office. Хоча це може здаватися невиразним, це може вплинути на вас кожен день. Ці формати файлів Microsoft зазвичай надсилаються як розширення або вкладення в електронних листах. Ці вкладення файлів – поширені вектори загроз для зловмисного програмного забезпечення – є проблематичними для кібербезпеки, оскільки так багато людей використовують їх.

WordPress – найпопулярніше програмне забезпечення для створення веб-сайтів, яке зараз працює понад 30% усіх веб-сайтів в Інтернеті. Але 73,2% усіх установок WordPress відкриті для вразливих місць.

Рівень безробіття в кібербезпеці наближається до 0 відсотків.

Джерело: https://www.gomindsight.com/blog/cybersecurity-statistics/

До 2021 року – того ж року, що кібербезпека обійдеться нам у $ 6 трлн 3,5 мільйона. Навички кібербезпеки потрібні, і вони зараз потрібні. Чим більше працівників кібербезпеки можуть бути найняті, тим краще боротися з проблемами безпеки, з якими ми зараз стикаємося.

Оскільки кібербезпека загрожує зірвати підприємства, всі прагнуть залучити когось (навіть як консультанта), щоб допомогти їм закрити будь-які потенційні ризики.

Близько 70 відсотків організацій кажуть, що їхній ризик кібербезпеки значно збільшився у 2017 році

Джерело: https://www-01.ibm.com/common/ssi/cgi-bin/ssialias?htmlfid=SEL03130WWEN&

Лише за останні кілька років ми почали чути про порушення даних та про те, що великі компанії взломані за свої дані. Хоча ця проблема не існувала протягом останніх кількох років, ризик, безумовно, зростав. Чому? Тому що гроші зараз є величезним фактором. Хакери можуть заробляти великі гроші, отримуючи цінну інформацію від компаній, викрадаючи дані кредитних карт у клієнтів або шантажуючи компанії, погрожуючи зірвати їхню діяльність.

Компанії бояться цієї потенційної загрози кібербезпеки, оскільки 71 відсоток клієнтів кажуть, що покинуть організацію після порушення даних.

Джерело: https://www.agcs.allianz.com/insights/expert-risk-articles/risk-future-cyber/

Вам може бути цікаво, чому компанія, яка коштує мільйони, може перейти в хакер. Це тому, що їх клієнти і скільки загрожує, якщо вони виїжджають. Якщо 7 з 10 клієнтів залишаються “я не в курсі”, якщо компанія відчуває цю проблему, то вони краще не відчувають цього питання.

Якби люди дотримувались правдивого слова, то компанія б зайнялася животом в найкоротші терміни. Уникнути ризиків кібербезпеки взагалі або погасити хакера, варто того, щоб компанії, які не хочуть втрачати всю свою базу клієнтів.

Щорічно в США спостерігається понад 130 масштабних цільових порушень даних.

Джерело: https://www.accenture.com/us-en/event-cybertech-europe-2017?src=SOMS#block-insights-and-innovation

Поки США починають все більше говорити про порушення даних, кількість атак постійно збільшується. Існує 130 масштабних атаки, що трапляються щороку, і кількість зростає 27 відсотків. Ми швидко рухаємось до кризи кібербезпеки, не покращуючи її.

Платформи Android дуже чутливі до атак кібербезпеки

Джерело: https://www.agcs.allianz.com/insights/expert-risk-articles/risk-future-cyber/

Кількість зловмисного програмного забезпечення (шкідливого програмного забезпечення), встановленого на платформах Android зросла на 400 відсотків. Частина проблеми полягає в тому, що люди набагато більш розслаблені, якщо мова йде про їхні смартфони, ніж їх комп’ютери. Поки 72 відсотки користувачів мають безкоштовне антивірусне програмне забезпечення лише на своєму портативному комп’ютері 50 відсотків мати будь-який захист на своєму телефоні.

Майте на увазі, це небезпечно, оскільки мобільні пристрої зараз є персональними помічниками. Вони використовували для відстеження всього, від інформації, пов’язаної з роботою, від сім’ї та друзів до інформації про здоров’я до фінансів. Вони – гаджет розміром у всіх розмірах, і якщо якісь телефони є жертвою кіберзлочинності, то всі ці дані стають доступними для хакера.

Китай – країна з найбільш шкідливим програмним забезпеченням у світі

Джерело: https://www.pandasecurity.com/mediacenter/press-releases/all-recorded-malware-appeared-in-2015/

Ну над половина комп’ютерів Китаю заражені зі шкідливим програмним забезпеченням. Навіть із підвищенням обізнаності хакери досягають свого піку. Хакери можуть отримати доступ до особистої інформації, паролів та заразити інші пристрої в тій самій мережі, коли вони підкорили один пристрій. Це означає, що забезпечення безпеки мереж залишається надзвичайно важливою, щоб вона не поширювалася так швидко, як у Китаї.

Знайдіть у списку найбільш розшукуваних ФБР, якщо вас зловили хакерські дії.

Джерело: https://us.norton.com/internetsecurity-emerging-threats-10-facts-about-todays-cybersecurity-landscape-that-you-should-know.html

Це правильно, з цим злочином немає благодаті. Є Список найпопулярніших в кібер-справах ФБР і якщо вас зловили хакерські дії, саме тут ви йдете. Станом на 2018 рік у списку було понад 40 осіб. Програміст Парк Jin Hyok – номер 1 у списку. Він несе відповідальність за одні з найдорожчих комп’ютерних вторгнень в історію.

Його напади намагалися вкрасти більше 1 мільярд доларів і ця серія атак вразила десятки тисяч комп’ютерів. Потрібно сказати, що ФБР не возиться. Ці види злочинів є серйозними через кількість осіб, на які вони впливають, а також кількість грошей, які вони, в кінцевому рахунку, коштують усім залученим.

Близько 60 мільйонів американців зазнали крадіжок особи

Джерело: https://us.norton.com/internetsecurity-emerging-threats-10-facts-about-todays-cybersecurity-landscape-that-you-should-know.html

І це лише кількість американців, які були в минулому! Коли цей показник високий, хто знає, скільки їх надалі впливатиме в майбутньому? Щоразу, коли люди отримують доступ до ваших особистих даних, ви ризикуєте викрасти особистість. Таким чином, ви хочете переконатися, що ви завжди розумні зі своїми даними та захищаєте їх від будь-яких потенційних хакерів там. Ви хочете зменшити будь-яку ситуацію, яка може залишати вас та ваші особисті дані відкритими.

Ціль номер один для націлених атак – США.

Джерело: https://us.norton.com/internetsecurity-emerging-threats-10-facts-about-todays-cybersecurity-landscape-that-you-should-know.html

Хоча Китай може бути державою з найбільш шкідливими програмами та Індонезія може мати найвищий рівень злочинності, Сполучені Штати фактично очолили список за націленими атаками. Що таке цільові атаки? Націлені атаки можуть бути або державними, або спонсорованими приватними групами, але вони частіше останні.

Наразі США є ціллю для інших держав, щоб зірвати, грабувати, саботажу або шпигувати за допомогою своїх кіберзасобів. Прямо позаду США в місцях №2 та №3 знаходяться Індія та Японія відповідно.

Середня вартість порушення даних для компанії становить 3,86 мільйона доларів.

Джерело: https://securityintelligence.com/series/ponemon-institute-cost-of-a-data-breach-2018/

Якщо ваша компанія порушила свої дані, будьте готові до того, щоб їх майже не було 4 мільйони доларів США. Буде потрібно будь-якій компанії по всьому світу в цій країні, щоб вирішити проблеми, і пам’ятайте, що більшість з них піде на вирішення втрати інформації.

Тепер, якщо ви компанія в США, це коштує вдвічі більше грошей $ 7,91 млн. Враховуючи це, а також той факт, що на виявлення порушення знадобиться 6 місяців, може бути безпечніше вжити жорстких профілактичних заходів.

Хакерська атака відбувається кожні 39 секунд

Джерело: https://www.securitymagazine.com/articles/87787-hackers-attack-every-39-seconds

Ви просто не можете від цього піти. Раз на кожну хвилину хакер атакує будь-який комп’ютер із доступом до Інтернету. Ці напади впливають 30 відсотків американців щороку.

Підраховано, що до 2020 року ви побачите 200 мільярдів підключених пристроїв

Джерело: https://www.symantec.com/security-center/threat-report

Підключення пристроїв зручно, але також дозволяє хакерам отримувати доступ до більшої кількості інформації, коли вони зламали один пристрій у мережі. Невдовзі хакерам буде легше і простіше отримати доступ до всієї нашої інформації за допомогою декількох клацань клавіш.

Компанії непідготовлені – і лише близько 38 відсотків світових компаній думають, що могли б впоратися з великою кібератакою, якщо це станеться.

Джерело: https://www.cybintsolutions.com/cyber-security-facts-stats/

Навколо 38 відсотків Світові організації говорять, що вони могли б впоратися з «витонченою кібератакою». Де це залишає хтось інший? Це означає 62 відсотки не готові, які жахливі шанси, коли в останній рік більше половини компаній зазнали певного нападу.

В середньому викупне програмне забезпечення становить понад 1000 доларів

Джерело: https://www.symantec.com/security-center/threat-report

Якщо ви ще не чули про викупне програмне забезпечення, це тип шкідливого програмного забезпечення, яке загрожує публічним особистим даним або назавжди блокує доступ, якщо сума не сплачена. Хоча вам не потрібно платити викуп, але жертви цього виду кібератаки заплатять за збереження своїх даних..

Крім того, що таке викупне програмне забезпечення настільки небезпечне – це той факт, що Інтернет дозволяє нам так багато способів пов’язати наше життя. З сім’єю, друзями, школою, роботою та іншим, наявність будь-якого блоку в цьому доступі здається практично незрозумілим для більшості людей. Таким чином, викуп – це невелика ціна, яку потрібно платити, щоб мати цей доступ назавжди.

Атаки з викупом на людей відбуваються набагато частіше, ніж на підприємства

Джерело: https://cybersecurityventures.com/global-ransomware-damage-costs-predicted-to-exceed-8-billion-in-2018/

У 2020 році, за підрахунками, бізнес буде зазнавати нападу атаки викупових програм кожні 14 секунд (так – 4 рази на хвилину!). Але це все ще рідше, ніж люди отримують ці запити. Як результат, викупне програмне забезпечення становить велику кількість глобальних витрат на збитки від атак на кібербезпеку.

Статистика кібербезпеки: ключові вивезення

Загалом, кібербезпека – це велика проблема, і вона лише збільшується. По мірі спроб фішингу, зловмисного програмного забезпечення, крадіжок особистих даних та величезних порушень даних щодня зростає, світ розглядає епідемію, яку можна вирішити лише у всьому світі.

Розуміння проблеми та освоєння мас щодо вирішення питань масштабної невпевненості в системі – це перший крок до того, щоб хакери не мали шансів вкрасти інформацію та свою особистість (вдома чи на роботі).

Поділитися в:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map