28+ Instagrami statistika ja faktid aastaks 2020

Instagram kasvab jätkuvalt ühe populaarseima sotsiaalmeedia platvormina igas vanuses, asukohas ja erinevas kaubamärgis. Sellel on tohutu kasutajaskond ja sellel on kõrgemad postitusse kaasamise määrad kui mis tahes muul sotsiaalsel platvormil.


Siin on allpool kõige värskema kollektsioon, mis annab teile Instagrami hetkeseisu.

Instagramis on nüüd rohkem kui 1 miljard kuus aktiivset kasutajat, nagu ekspertide hinnangul oleks see 2018. aasta lõpuks tehtud. See on enam kui kolm korda suurem Twitteri aktiivsetest kasutajatest kuus ja kui see praegu WhatsAppi ja Facebook Messengeri kasutajaid jälitab, pole miljardi kasutaja jaoks midagi häbeneda..

On üldteada, et Instagram on „visuaalne” sotsiaalmeedia platvorm, kuna see on suunatud fotode ja videote jagamisele. Selle lõid Kevin Systrom ja Mike Krieger, kuid nüüd kuulub see Facebookile (ostis selle 2012. aastal miljardi dollari eest).

Siin olen koostanud 28 ajakohast Instagrami statistikat anda teile teada Instagrami maa praegune paigutus, mida selle kasutajad sellega teevad ja kuidas nad seda kasutavad. Hüppame sisse..

Instagrami statistika ja faktid (2020)

 • Jaga ..
 • Jaga Facebookis
 • Tweet
 • Kinnitage see
 • Esitage Redditile
 • Jaga LinkedInis

2018. aasta juunis teatas Instagram maamärgist. Instagram on nüüd läbi 1 miljard kuus aktiivset kasutajat (MAU). See kasvas 2017. aasta septembris 800 miljonilt MAU-lt. (Allikas: business.instagram.com)
Kogu maailmas 500 miljonit pluss Instagrami kasutajad on aktiivsed iga päev. (Allikas: business.instagram.com)
Seal on 4,2 miljardit Instagrami meeldib päeva kohta. (Allikas: wired.co.uk/article/instagram-doubles-to- half-billion-users)
Seal on Iga päev 400 miljonit Instagrami lugu kolmandiku vaadatuimast on loonud ettevõtted. (Allikas: blog.hootsuite.com/instagram-statistics)
Iga päev logib Instagrami üle 60 protsenti kasutajatest , muutes selle Facebooki järel teiseks hõivatud sotsiaalseks võrgustikuks. (Allikas: brandwatch.com/blog/instagram-stats)
Igal päeval laadivad Instagrami kasutajad üles keskmiselt 100+ miljonit fotot. (Allikas: omnicoreagency.com/instagram-statistics)
instagrami logo
Praeguseks rohkem kui 50 miljardit fotot on Instagramis jagatud. (Allikas: instagram-press.com)
Videopostituste üldine seotuse määr on kõrgeim. (38 protsenti kõrgem kui piltide postitused). (Allikas: mainimine.com/et/reports/instagram/more-statistics)
Kui Instagram tutvustas videoid, siis enam kui 24 tunniga jagati 5 miljonit. (Allikas: adweek.com/socialtimes/video-on-instagram-5m-upid)
Keskmine meeldimiste arv ühe Instagrami postituse kohta on 1,261. (Allikas: mainimine.com/et/reports/instagram/more-statistics)
Instagramil on 58 korda rohkem kihlumist jälgija kohta kui Facebook. (Allikas: ecommerceceo.com/why-brands-should-embrace-instagram-instead-of-facebook)
instagrami statistika 2020
Rohkem kui 100 miljonit Instagrammerid vaatavad või jagavad Live’is iga päev. (Allikas: instagram-press.com/blog/2018/05/01/new-ways-to-share-and-connect-on-instagram)
38 protsenti kasutajaid logib Instagrami mitu korda päevas. (Allikas: pewinternet.org/2018/03/01/social-media-use-in-2018)
32 protsenti 25–34-aastastest kasutab Instagrami. See on suurim kasutajate demograafiline rühm. (Allikas: statista.com/statistics/398166/us-instagram-user-age-distribution)
Instagram kasvab 5 korda kiiremini kui üldine suhtlusvõrgustiku kasutamine Ameerika Ühendriikides. (Allikas: mobilemonkey.com/blog/2018/01/25- hämmastav-instagrammi-statistika)
Iga kuu on 16,6 miljonit Google otsib terminit “Instagram”. (Allikas: trend.google.com)
Fotod loetakse 91,07 protsenti kõigist Instagrami postitustest. (Allikas: locowise.com/blog/instagram-hits-11-month-low-growth-and-segagement-down)
Keskmine USA kasutaja on kulunud kulutustele 29 minutit päevas Instagrami rakenduses septembris 2017 kuni Täna 55 minutit. (Allikas: techcrunch.com/2018/06/26/instagram-group-video-calling)
Aastal 2018 ❤️ emotikonid oli kasutatud 14 miljardit korda kommentaarides. Enim kasutatud Näo filter Instagrami lugudes oli 2018. aastal südamesilmad. (Allikas: instagram-press.com/blog/2018/12/12/instagram-year-in-review-2018)
55 kõige populaarsemat ja aktiivsemat brändi Instagramis, postitage 1,5 korda päevas, keskmiselt. (Allikas: blog.bufferapp.com/how-often-post-social-media)
Hinnanguliselt 71 protsenti USA ettevõtetest kasutab Instagrami ja 80 protsenti kontodest jälgib Instagramis ettevõtet. (Allikas: business.instagram.com)
69 protsenti Instagrami kasutajatest on nooremad kui 35 aastat. (Allikas: statista.com/statistics/248769/age-distribution-of-worldwide-instagram-users)
instagrami faktid
71 protsenti 18–24-aastastest ameeriklastest kasutab Instagrami. (Allikas: pewinternet.org/2018/03/01/social-media-use-in-2018)
72 protsenti Instagrami kasutajatest väidavad, et nad on ostnud toote, mida nad rakenduses nägid. (Allikas: businessinsider.com/instagram-rolls-out-shoppable-posts-for-more-merchants-2017-10)
Instagrami mobiilireklaamide müügitulu on lähedal 7 miljardit dollarit aastal 2018. (Allikas: statista.com/statistics/448157/instagram-worldwide-mobile-internet-reklaamide-tulu)
Instagram on kasvanud 2 miljonit reklaamijat, enam kui miljonil reklaamijal 2017. aasta märtsis. (Allikas: business.instagram.com)
Instagrami kasutajaskond on kasvanud enam kui 300 protsenti viimase paari aasta jooksul. (Allikas: mobilemonkey.com/blog/2018/01/25- hämmastav-instagrammi-statistika)
Pizza on kõige populaarsem Instagrammedi toit, Sushi ja Steiku taga. (Allikas: telegraph.co.uk/reisid/toidud-ja veini-koristuspäevad/Kõige kaugem-Instagrammitud-toiduained-ümbermaailm)
instagrami logo
98 protsenti moebrändidest kasutage Instagrami. (Allikas: statista.com/statistics/305292/worldwide-instagram-brand-adoption-rate-category)

 • Jaga ..
 • Jaga Facebookis
 • Tweet
 • Kinnitage see
 • Esitage Redditile
 • Jaga LinkedInis

Püüdes end kursis hoida uusimate Instagrami trendide, statistika ja kasutajanumbritega; oleme oma numbrid korra üle andnud, et veenduda, et neid on värskendatud nii, et need kajastaksid 2018. aasta tegevust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map