22+ poodide statistika ja veebiostude faktid aastaks 2020

2020. aasta on käes jaemüügi apokalüpsis on meie käes ja see on kõik tänu poodimisele ja veebipoodidele. Kas te ei tunne ühtegi neist terminitest? Olete jõudnud õigesse kohta.


See artikkel tutvustab teile kõike, mida peate teadma poodide ja veebikaubanduse kujunemise kohta 2020. aastal. Kuna värske veebipõhise statistika ja veebiostude trendidega kursis hoidmine on sel aastal iga veebiettevõtte jaoks hädavajalik..

e-kaubanduse statistika ja veebiostude faktid 2020

jaemüügi apokalüpsis viitab suure hulga programmide sulgemisele tellis ja mört asukohad, eriti kauplusteketid.

See apokalüpsis on toimunud juba varakult 2010ndad ja seal on lõppu pole silmapiiril. Põhjus? poodide ja veebikaubanduse kasv et miski ei võimalda meil tooteid käepärast olla, ilma kataloogi avamata või esiuksest välja kõndimata.

Pood on toodete ja teenuste veebis ostmine või müümine. See on õitsenud juba varakult 1970ndad kui Stanfordi ja MITi õpilased kasutasid kanepi müügi korraldamiseks ARPANETit.

Tänapäeval on poodide ja veebikaubanduse kaubamärgid leibkonna nimed. Kas olete kunagi kuulnud veebisaidist nimega Amazon? Sisse 2015, internetikaubanduse sait moodustas pool kogu poodide kasvust. See teema on värav tulevikku ja uusima 2020. aasta poodistatistika tundmine on teadmises olemise jaoks ülioluline.

Contents

1. 2020. aasta käitumisstatistika ostmine

Jaga:

Mehed kulutavad tehingu kohta rohkem kui naised – umbes 68 protsenti rohkem

Allikas: https://home.kpmg/bh/et/home/insights/2017/01/online-purchase-behavior.html

KPMG andmetel kulutavad mehed tehingutele umbes 68 protsenti rohkem raha kui naised. Selle põhjuseks on asjaolu, et nad ostavad suurema tõenäosusega luksustooteid ja elektroonikat ning ostavad lahtiselt kui nende naissoost kolleegid. Naised ostavad suurema tõenäosusega toitu ja jumestust, mis on odavamad tooted.

Mehed maksimeerivad veebis oma aega ja kulutavad selle tõttu rohkem raha. Kui soovite oma e-poe turul oma meessoost vaatajaskonda suurendada, proovige pakke pakkuda. Mehed võtavad suurema tõenäosusega aega, et aru saada, et nad saavad osta suurema paketi korraga ja kulutada korraga rohkem raha – nii et nad ei pea hiljem tagasi tulema – kui naine.

Tarbijad on harjumuspärased olendid – 30 protsenti naaseb pigem veebisaidile, mille nad on varem ostnud

Allikas: https://assets.kpmg/content/dam/kpmg/xx/pdf/2017/01/the-truth-about-online-consumers.pdf

Kui teil on mõne kaubamärgi osas positiivne kogemus, väidavad uuringud, et tõenäoliselt ei hakka te pärast seda brändist eemalduma. See on üks põhjusi, miks klientidele suunatud e-kirjad on nii tõhusad, kui nad on juba veebisaidilt ostnud. Nii nagu naastes oma kaubanduskeskusesse samasse lemmikpoodi, on ka veebiostud väga sarnased. Tead kaubamärke, mida usaldad, ja sul on hea pärast seda edasi liikuda.

Kas mäletate Amazonit? Ligikaudu 59 protsenti Millennialitest väidab, et nad on suundunud Amazoni enne mõnda teist poodide veebisaiti

Allikas: https://whatmillennialswant.inviqa.com

Mida see ütleb poodide turu kohta? See on kõik mugavuse osas. Amazon turustab mugavust enne midagi muud. Nende peamine saatmisvalik on mugavuse proovikivi, sest see viib teie toote teie koju uksele enne, kui teile on saadaval jälgimisnumber, et saaksite oma paki asukoha leida.

Kui Amazon on teid kätte saanud, ei lähe te enam tagasi. Lisaks pakub Amazon nii palju erinevaid vajalikke esemeid, mida pole kunagi vaja otsida mujalt.

Veebitarbijad muutuvad veebis aktiivsemaks – umbes 30 protsenti postitab tagasisidet ja jätab ülevaateid

Allikas: https://assets.kpmg/content/dam/kpmg/xx/pdf/2017/01/the-truth-about-online-consumers.pdf

Ehkki ülevaateid pole telliskivide ja mördi kauplustes saadaval, võivad nad veebipõhise ostu sooritada või selle otsuse tühistada. Pidage meeles, et see on nüüd veebipoe kogemuse lahutamatu osa. Turg on nüüd ostjate jaoks ruum, kus saab vahetada ettevõtteid ja tooteid. See võib olla tarbijatele abiks, kuid võib müüki tõesti kahjustada, kui toode ei tee seda, mida ta peaks.

Arvatakse, et 2040. aastaks toimub umbes 95 protsenti kõikidest ostudest poodide kaudu

Allikas: https://www.nasdaq.com/article/uk-online-shopping-and-ecommerce-statistics-for-2017-cm761063

Kui te olite uskmatu kuni selle hetkeni, on see üks näpunäide pardale saamiseks. See võib olla raske, kui teile meeldib jaemüügikeskuses käimise ostukogemus. Kuid see pole lihtsalt tuleviku tee. Jaemüügi apokalüpsise korral vaatame me palju

2. Hüljatud ostukorvi statistika 2020

Jaga:

Mõnikord on seda raske läbi vaadata. Veebipoe ostmisega kaasnevad ootamatud lisakulud on umbes 60 protsenti loobunud kassast kassast

Allikas: https://baymard.com/lists/cart-abandonment-rate

Need lisatasud on üks põhjusi, miks Amazon tapab 2019. aastal poodumängu. Ostjatele meeldib vaadata, mida nad kulude osas täpselt saavad. Kui ostja sai uskumatu tehingu, kuni ta klõpsas oma ostukorvi ikoonil, pole ime, et nad maksetega läbi ei vaata..

Veebikaubanduse ja poodide veebisaitide ostjatele lisanduvate lisatasude ette näitamine annab mõlemast otsast palju õnnelikuma tulemuse.

Kõik armastavad tehingut – 54 protsenti ostlejatest pöördub tagasi ja ostab hüljatud esemeid oma korvidesse, kui hind langeb

Allikas: https://www.nchannel.com/blog/retail-data-ecommerce-statistics/

Kui panite selle ostukorvi, siis ilmselt tahtsite seda, kuid need ootamatud tasud peletasid teid eemale. See tähendab, et kui teie ostukorvi hind langeb, siis miks te ei peaks seda tagasi ostma? Nii käitub üle poole veebipoest ostjatest.

Ostjad on mittekohustuslikud – 23 protsenti ei ürita kontot luua, kui nad peavad konto looma

Allikas: https://www.nchannel.com/blog/retail-data-ecommerce-statistics/

Kui olete veebipoodleja, olete tõenäoliselt seal käinud. See ei ole tavaline juhtum sellisel veebisaidil nagu Amazon. Kui proovite uut saiti, võite siiski näha mõnda teile meeldivat asja ja panna selle oma ostukorvi. Enne kui te sellest teada saate, liigute kassasse ja veebisait küsib teilt nuppu „Loo konto”.

Kuigi mõned poodide veebisaidid on tarkuseks saanud ja lisanud valiku „check out as külalise”, nõuavad teised, et teeksite konto. N Kanali andmetel ei ürita üks viiest ostjast seda teha. Nad soovivad registreerimisega kiirendada, ilma et peaksid loobuma isiklikust teabest. e-kaubanduse veebisaidid, mis otsivad rohkem müüki, lisavad hästi valiku, mille ostmiseks pole vaja konto loomist.

3. Platvormi toimivuse statistika 2020

Jaga:

Klienditeenindus on oluline. Ligikaudu 80 protsenti osalejatest ütlesid, et lõpetavad halva klienditeeninduse kogemuse tõttu ettevõtetele oma äri andmise

Allikas: https://blog.hubspot.com/news-trends/customer-acquisition-study

Selle statistilise infograafiaga võib teil juba konkreetset juhtumit silmas pidada. Kas olete kunagi kohanud tõeliselt rasket ettevõtet, kellega koos töötada? Kas teil on kunagi olnud lihtsalt kuritahtlikku klienditeeninduse kogemust, mis on teie ettevõtte igaveseks laostanud? Võib-olla isegi vandusite, et te ei anna neile kunagi oma ettevõtet, vihase telefonikõne kaudu klienditeenindajaga?

Mis iganes juhtus, see oli meeldejääv. Kui teil on ettevõtte loomaliha, ei soovi te enam nendega koostööd teha ja nii on enamik tarbijaid. Hea klienditeeninduse omamine, kui teil pole oma klientidega mingit aega, on sama oluline kui müüriladumise ettevõte, kuid üha keerukam.

Tarbijad ostavad mitut seadet. Ligikaudu 85 protsenti klientidest alustab iga ostu ühe seadmega ja viib selle teisega lõpule

Allikas: https://www.thinkwithgoogle.com/consumer-insights/how-digital-connects-shoppers-to-local-stores/

Mobiiliostud mõjutavad sageli jaemüüjalt saadetud e-kirju. Ehkki tarbija võib alustada oma telefonist, sülearvutist või iPadist, lõpetatakse ost mõnes muus seadmes, kuna teave on kõigile platvormidele juurdepääsetav.

Hoiduge aeglastest saitidest. Kui teie veebisaidi laadimiseks kulub rohkem kui 3 sekundit, siis 57 protsenti tarbijatest klõpsab selle asemel, et oodata

Allikas: https://www.pure360.com/warm-up-ip-address/

Poodirevolutsiooniga kaasneb vajadus rahuldada tarbijate vajadus kiire Interneti järele. Kui saidid on aeglased, toimub ka müük. Lehtede laadimise ootamine on samaväärne kaubanduskeskuses ridades ootamisega ja 2019. aasta ostjad soovivad, et sellega midagi ette ei võetaks.

4. Videosisu poodide statistika 2020

Jaga:

Orgaaniline liiklus paraneb videotega kuni 157 protsenti

Allikas: https://www.hubspot.com/marketing-statistics

Videod on need, mis toimivad kõige paremini. Kas sellepärast, et videod on tarbijatele üldiselt kasulikumad või kuna need on huvitavamad kui lugemismaterjal, mõlemal juhul suureneb liiklus videote kaasamisel.

Ostu sooritamisel pidasid 80 protsenti tarbijatest videot abistavaks

Allikas: https://www.hubspot.com/marketing-statistics

Kas olete kunagi kohanud tõeliselt kasulikku videoõpetust või tooteesitlust? Kui teil on, siis teate, et see võib teie ostukogemust kümme korda parandada. Osa põhjusest, miks mõned ostjad armastavad telliskivide ja mördi asukohas käimist, on asjaolu, et see võimaldab neil füüsilist toodet oma käes hoida.

Saate esemega nii vähe aega veeta ja teate, et see pole teie jaoks. Ehkki see ei asenda kogemust täielikult, võib aidata keegi teist toodet käsitsemas aidata teil hinnata, kuidas see teile meeldib. Võibolla näete, et jaki näitamine sarnase suurusega kellegi eeskujul või kõik seljakotis olevad taskud videos on just vajalik punkt.

Visuaalid on oluline osa tarbija otsustusprotsessist. Üheksa ostjat kümnest väidavad, et see on nende ostuotsuse kõige olulisem osa

Allikas: https://www.jlbmedia.com/benefits-product-video-production/

Kas ostaksite midagi sellist, mida te pole kunagi varem näinud? Vastus on tõenäoline: “mitte mingil juhul!” Olenemata sellest, kas tegemist on videote või piltidega, soovite enne tellimist veenduda, et teate, mida saate. Seega ergutavad videod veebisaitidel seotust, kuna nad tutvustavad tooteid reaalajas. Kasutajad saavad täpselt näha, kuidas nad toodet kasutavad ja kuidas see välja näeb.

Toote kohta video vaatamist eelistavad neli korda rohkem ostjaid kui lihtsalt toote lugemist

Allikas: https://animoto.com/blog/business/video-marketing-cheat-sheet-infographic/

Olgem ausad. Toote kohta lihtsalt lugeda pole nii lihtne, kui selle kohta midagi vaadata. Kui soovite vaadata õppematerjali või demovideot, teate täpselt, kuidas toodet kavatsetakse kasutajasõbralikult kasutada. See võtab vähem aega ja vähem vaeva ning olete oma soovitud eseme ostmisega palju lähemal.

5. Sotsiaalmeedia poodide statistika 2020

Jaga:

Kui kaupluses on kohal sotsiaalmeedia, suurendavad nad oma keskmist müüki 32 protsenti

Allikas: https://www.bigcommerce.com/blog/5-social-stats-for-online-storeowners/

Üldiselt usaldab enamik eraisikuid ettevõtteid, kellel on üha enam võrgus esindatud. Kui leiate nende Facebooki või Instagram, suurendab see nende toodete tundmaõppimise võimalust. Kui tarbijad saavad kauplusega suhelda oma sotsiaalmeedia kaudu, tunnevad nad end suurema tõenäosusega ja teevad ostu. Seega suurendab see poe veebimüüki 32 protsenti.

Facebook on kõige populaarsem poodide foorum. Ligikaudu 85 protsenti kõigist sotsiaalmeedia saidi poodidest pärineb Facebookist

Allikas: https://www.shopify.com/infographics/social-commerce

Ehkki te ei pruugi sellega tuttav olla, võib Facebooki e-poe turg muutuda tulevikus üha aktuaalsemaks. Praegu toimub Mark Zuckerbergi platvormil umbes 85 protsenti kogu sotsiaalmeedias tehtud poodide ostust.

Kui praegu on Facebookil monopol, siis õitsevat edu võivad hakata jäljendama mõned teised sotsiaalmeedia hiiglased, näiteks Instagram või Twitter. Ainult aeg näitab, kuhu saab pood laieneda ja olla jätkuvalt edukas.

Kui sisu on visuaalne, jagatakse seda sotsiaalmeedias 40 korda tõenäolisemalt

Allikas: https://www.dreamgrow.com/21-social-media-marketing-statistics/

Visuaalne sisu on tarbijatele meelepärasem ja seetõttu jagavad nad seda suurema tõenäosusega oma siseringidega. Sotsiaalmeedia – nagu ka pood ja veebipood – muudavad toodete vaatamisviisi. Nüüd saab tooteid kohe suunata sõpradele ja perekonnale, kui üks tarbija on sellega rahul. Toote muutmine sotsiaalmeedias turustatavaks on nüüd sama oluline kui teie veebisaidi kasutajasõbralikkuse tagamine.

6. Võtmevabad

Jaga:

Millised on 2020. aasta poodide ja veebikaubanduse peamised võtmed, mida see statistika näitab?

 • Tarbija toimimise mõistmine on oluline poodide ja veebikaubanduse müügi suurendamiseks.
 • Mobiilsete veebisaitide optimeerimine aitab tarbijatel paremini tegutseda ja suurendab müüki. Mobiilide veebisaidid, mis pole optimeeritud, takistavad kliente mõjutada platvormi toimivuse statistikat.
 • Kuigi ostukorvist loobumine toimub isegi absoluutselt parimate saitide korral, on uskumatult oluline mõista, kas see juhtub lihtsalt seetõttu, et ostjad ei ole siduvad või kuna sait ise on ostjale takistuseks. Kui see on viimane, on oluline teha muudatusi saidil endal. Kuidas see modifikatsioon välja võiks näha?
  • Teatage ostjatele lisatasudest enne tähtaega, et ostukorvis ei oleks kleebiseid.
  • Ärge volitage üksuste ostmiseks konto loomist.
  • Kärudest loobunud isikutele saatke meeldetuletus e-posti teel. Veelgi parem, kui müük tabab nende ostukorvi esemeid, muudab see nad tõenäolisemalt ostmiseks.
 • Sotsiaalmeedia päevil ja vanuses võib videosisu parandada seotust ja aidata tarbijatel mõista, kuidas tooted toimivad tõhusamalt, kui kirjalik sisu või isegi fotod.
 • Bränditeadlikkuse suurendamiseks võib aidata sotsiaalmeedia ja nende pood. Selle puiestee kasutamine aitab parandada äritegevust ja muutuda selles uues ja hoogsalt arenevas tööstuses konkurentsivõimeliseks.

Üldiselt saab poodidest ja veebikaubandusest varsti tuleviku tee. Kättesaadav poodistatistika näitab, et teenuste veebist ostmise ja müümise kasulike aspektide vaatamiseks on mitmeid viise.

Ükskõik, kas vaatate ostjate käitumist, platvormi toimivust või sotsiaalmeedia statistikat, on kõige olulisem lihtsalt mõista, kuidas tarbijad e-poe kasvu jätkamiseks tegutsevad.

Kui 95 protsenti ostudest suundub veebiturule peaaegu 20 aasta jooksul, on teil parem õppida, kuidas oma ostu- või müügikogemust maksimaalselt ära kasutada..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map