28+ „Instagram“ statistika ir faktai 2020 metams

„Instagram“ ir toliau auga kaip viena populiariausių visų amžiaus grupių, vietų ir prekės ženklų socialinės žiniasklaidos platformų. Jis turi didelę vartotojų bazę ir gali pasigirti aukštesniais įsitraukimo į postą rodikliais nei bet kuri kita socialinė platforma.


Žemiau yra naujausių kolekcija, kuri suteiks jums dabartinę „Instagram“ būklę.

Dabar „Instagram“ yra daugiau nei 1 milijardas aktyvių vartotojų per mėnesį, ekspertų skaičiavimais, tai įvyks iki 2018 m. pabaigos. Tai daugiau nei tris kartus per mėnesį aktyvūs „Twitter“ vartotojai ir, kol dabar tai seka „WhatsApp“ ir „Facebook Messenger“ vartotojus, 1 milijardas vartotojų neturi ko gėdytis..

Visiems žinoma, kad „Instagram“ yra „vaizdinė“ socialinės žiniasklaidos platforma, nes ji skirta nuotraukoms ir vaizdo įrašų dalijimuisi. Jį sukūrė Kevinas Systromas ir Mike’as Kriegeris, tačiau dabar jis priklauso „Facebook“ (2012 m. Nusipirko jį už 1 mlrd. USD).

Čia aš sudariau 28 naujausios „Instagram“ statistikos pateikti jums dabartinį „Instagram“ žemės išdėstymą, ką su juo daro vartotojai ir kaip jie tuo naudojasi. Įšokime..

„Instagram“ statistika ir faktai (2020 m.)

 • Pasidalinti ..
 • Dalintis „Facebook“
 • „Tweet“
 • Prisek tai
 • Pateikite „Reddit“
 • Dalintis „LinkedIn“

2018 m. Birželio mėn. „Instagram“ pranešė apie orientyrą. „Instagram“ dabar baigėsi 1 milijardas aktyvių vartotojų per mėnesį (MAU). Tai padidėjo nuo 800 milijonų MAU 2017 m. Rugsėjo mėn. (Šaltinis: business.instagram.com)
Visame pasaulyje 500 milijonų plius „Instagram“ vartotojai yra aktyvūs kiekvieną dieną. (Šaltinis: business.instagram.com)
Yra 4,2 milijardo „Instagram“ patinka per dieną. (Šaltinis: wired.co.uk/article/instagram-doubles-to- half-billion-users)
Yra 400 milijonų „Instagram“ istorijų kiekvieną dieną trečdalį žiūrimiausių sukuria įmonės. (Šaltinis: blog.hootsuite.com/instagram-statistics)
Daugiau nei 60 procentų vartotojų kasdien prisijungia prie „Instagram“ , paverčiant jį antruoju labiausiai socialiniame tinkle po „Facebook“. (Šaltinis: brandwatch.com/blog/instagram-stats)
Kiekvieną dieną „Instagram“ vartotojai įkelia vidutiniškai 100 ir daugiau milijonų nuotraukų. (Šaltinis: omnicoreagency.com/instagram-statistics)
„instagram“ logotipas
Iki šiol daugiau nei 50 milijardų nuotraukų buvo pasidalyta „Instagram“. (Šaltinis: instagram-press.com)
Vaizdo įrašų bendras įtraukimo procentas yra didžiausias. (38 proc. Didesnis nei vaizdo įrašų). (Šaltinis: paminėjimas.com/lt/reportai/instagram/more-statistics)
Kai „Instagram“ pristatė vaizdo įrašus, daugiau nei 5 milijonai buvo pasidalyti per 24 valandas. (Šaltinis: adweek.com/socialtimes/video-on-instagram-5m-uploads)
Vidutinis „Instagram“ įrašo teigiamų įvertinimų skaičius yra vidutiniškai 1,261. (Šaltinis: paminėjimas.com/lt/reportai/instagram/more-statistics)
„Instagram“ turi 58 kartus daugiau sužadėtuvių vienam sekėjui nei „Facebook“. (Šaltinis: ecommerceceo.com/why-brands-should-embrace-instagram-instead-of-facebook)
„Instagram“ statistika 2020 m
Daugiau nei 100 milijonų „Instagram“ kūrėjai kiekvieną dieną stebi ar dalijasi „Live“. (Šaltinis: instagram-press.com/blog/2018/05/01/new-ways-to-share-and-connect-on-instagram)
38 procentai vartotojų prisijungia prie „Instagram“ kelis kartus per dieną. (Šaltinis: pewinternet.org/2018/03/01/social-media-use-in-2018)
32 procentai 25–34 metų amžiaus žmonių naudojasi „Instagram“. Tai yra didžiausia vartotojų demografinė grupė. (Šaltinis: statista.com/statistics/398166/us-instagram-user-age-distribution)
„Instagram“ populiarėja 5 kartus greičiau nei bendras socialinio tinklo naudojimas JAV. (Šaltinis: mobilemonkey.com/blog/2018/01/25-amazing-instagram-statistika)
Kiekvieną mėnesį būna 16,6 mln „Google“ ieško „Instagram“. (Šaltinis: tendencijos.google.com)
Nuotraukos skaičiuojamos 91,07 proc visų „Instagram“ įrašų. (Šaltinis: locowise.com/blog/instagram-hits-11-month-low-growth-and-engagement-down)
Paprastas JAV vartotojas neleido išleisti lėšų 29 minutės per dieną „Instagram“ programoje nuo 2017 m. rugsėjo mėn. iki Šiandien 55 minutės. (Šaltinis: techcrunch.com/2018/06/26/instagram-group-video-calling)
2018 m ❤️ jaustukai buvo naudojamas 14 milijardų kartų komentaruose. Labiausiai naudojamas Veido filtras „Instagram“ istorijose 2018 m. buvo širdies akys. (Šaltinis: instagram-press.com/blog/2018/12/12/instagram-year-in-review-2018)
55 populiariausių ir aktyviausių prekės ženklų tinkle „Instagram“, paštu 1,5 karto per dieną, vidutiniškai. (Šaltinis: blog.bufferapp.com/how-often-post-social-media)
Apytikslis 71 proc iš JAV verslo naudojasi „Instagram“ ir 80 procentų paskyrų seka verslą „Instagram“. (Šaltinis: business.instagram.com)
69 procentai „Instagram“ vartotojų yra jaunesni nei 35 metų. (Šaltinis: statista.com/statistics/248769/age-distribution-of-worldwide-instagram-users)
instagramo faktai
71 proc 18–24 metų amerikiečių naudojasi „Instagram“. (Šaltinis: pewinternet.org/2018/03/01/social-media-use-in-2018)
72 procentai „Instagram“ vartotojų teigia, kad įsigijo produktą, kurį matė programoje. (Šaltinis: businessinsider.com/instagram-rolls-out-shoppable-posts-for-more-merchants-2017-10)
„Instagram“ mobiliosios reklamos pajamos yra artimos 7 milijardai dolerių 2018. (Šaltinis: statista.com/statistics/448157/instagram-worldwide-mobile-internet-reklama-revenue)
„Instagram“ išaugo 2 milijonai reklamuotojų, daugiau nei 1 mln. reklamuotojų 2017 m. kovo mėn. (Šaltinis: business.instagram.com)
„Instagram“ vartotojų bazė išaugo daugiau nei 300 procentų per pastaruosius porą metų. (Šaltinis: mobilemonkey.com/blog/2018/01/25-amazing-instagram-statistika)
Pica yra populiariausias „Instagrammed“ maistas, už Sushi ir Steak. (Šaltinis: telegraph.co.uk/travel/food-and-wine-holidays/The-most-Instagrammed-foods-around-the-world)
„instagram“ logotipas
98 procentai mados prekės ženklų naudokitės „Instagram“. (Šaltinis: statista.com/statistics/305292/worldwide-instagram-brand-adoption-rate-category)

 • Pasidalinti ..
 • Dalintis „Facebook“
 • „Tweet“
 • Prisek tai
 • Pateikite „Reddit“
 • Dalintis „LinkedIn“

Stengdamiesi jus nuolat atnaujinti su naujausiomis „Instagram“ tendencijomis, statistika ir vartotojų skaičiais; mes dar kartą davėme savo numerius, kad įsitikintume, jog jie buvo atnaujinti, kad atspindėtų veiklą 2018 m.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map