26+ kibernetinio saugumo statistika ir faktai 2020 metams

Prieš 30 metų internetas buvo naujas ir įdomus, šiandien internetas gali būti pavojinga vieta. Štai ką turėtumėte žinoti apie naujausius dalykus kibernetinio saugumo statistika 2020 m.


Kibernetinis nusikalstamumas populiarėja, ir nors tai neturėtų kliudyti naudotis internetiniais ištekliais, tai tikrai turėtų paskatinti jus sustiprinti IT saugumą..

„2020cyber“ saugumo statistika ir faktai

Čia yra naujausios statistikos apie kibernetinius nusikaltimus ir kibernetinio saugumo statistiką rinkinys 2020 metams, kad būtų galima sužinoti dabartinę situaciją, kas vyksta kibernetinio saugumo pasaulyje.

Pasidalinti:

Contents

2019 m. Daiktų internetas (daiktų internetas) taps pagrindiniais kenkėjiškų programų atakų objektais

Šaltinis: https://www.beyondtrust.com/blog/entry/beyondtrust-2019-security-predictions

Tai prognozuoja pirmaujanti kibernetinio saugumo įmonė „BeyondTrust“ Daiktų interneto (IoT) įrenginiai taps pagrindiniais įsilaužėlių taikiniais 2019 m. Kodėl? Tinklinio intelekto įrenginiai (pvz., Išmanieji televizoriai, išmanieji garsiakalbiai, prijungti žaislai, nešiojami daiktai, išmanieji prietaisai ir kt.) Nėra sukurti atsižvelgiant į kibernetinį saugumą ir šie išmanieji įtaisai gali būti naudojami.

El. Pašto šlamštas yra labiausiai paplitęs elektroninių nusikaltėlių būdas platinti kenkėjiškas programas

Šaltinis: https://blog.f-secure.com/failed-delivery-spam/

Vartotojų apgaudinėjimas spustelėjus kenksmingas nuorodas yra labiausiai paplitęs būdas, kai elektroniniai nusikaltėliai platina kenkėjiškas programas. El. Pašto šlamštas buvo labiausiai paplitęs būdas elektroniniams nusikaltėliams skleisti kenkėjiškas programas 2018 m 69 proc. Nepageidaujamų el. Laiškų bando apgauti vartotojus, kad jie apsilankytų kenkėjiškame URL. Kenkėjiški priedai buvo naudojami likusiame 31 proc.

Išmaniuosius namus jungiantis išorinis tinklas daro JAV, JK ir Kiniją labiau pažeidžiamą

Šaltinis: https://www.vpngeeks.com/21-terrifying-cyber-crime-statistics-in-2018/

Išmanieji namų įrenginiai tampa vis labiau paplitę. Jie yra patogūs ir padeda mums gyventi kasdieniame gyvenime. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad nusikaltėliai naudojasi išmaniaisiais namų prietaisais, siekdami išnaudoti asmenis su jais. Tinklas, jungiantis išmaniuosius namus JAV, Jungtinėje Karalystėje ir Kinijoje, yra prijungtas prie išorinio tinklo, ir jei jūsų maršrutizatoriuje nėra tinkamo saugumo, jums labiausiai gresia įsilaužėlis..

Maždaug 1 iš 5 failų nėra apsaugoti

Šaltinis: https://info.varonis.com/hubfs/2018%20Varonis%20Global%20Data%20Risk%20Report.pdf

Tiriant 6,2 milijardo bylų, įskaitant tas, kuriose buvo sveikatos įrašai ir finansinė informacija, apie 1 iš 5 buvo visiškai atviri visuotinei prieigai. Blogiau yra tai, kad įmonės tai taip pat įamžina. Maždaug 2 iš 5 bendrovių turės daugiau nei 1000 failų, kuriuos galės pamatyti visi, įskaitant failus su slapta informacija.

Kibernetinis nusikalstamumas greitai tampa pelningesnis nei nelegali prekyba narkotikais

Šaltinis: https://cybersecurityventures.com/hackerpocalypse-cybercrime-report-2016/

Kibernetinis nusikalstamumas padaro daug daugiau žalos, nei kas nors galėjo žinoti, ir tai tampa vienu didžiausių žmonijos iššūkių. Iki 2021 m. Tai mums galėtų kainuoti 6 trilijonai dolerių į kovą. Kai įsilaužta į tokias kompanijas kaip „Yahoo“ ar „Equifax“, tai padaro astronominį šių nusikaltimų dydį, rafinuotumą ir kainą..

JAV vartotojai atidaro maždaug 1 iš 3 sukčiavimo el. Laiškus

Šaltinis: https://enterprise.verizon.com/resources/reports/dbir/

Nors 1 iš 3 atvirų sukčiavimo el. Laiškų, mažesnis procentas vėl paspaudžia užkrėstas nuorodas ar priedus. Maždaug 12 procentų yra faktinių infekcijų, kurias sukelia sukčiavimas, aukos.

Informacijos praradimas sudaro 43 procentus kibernetinių atakų išlaidų

Šaltinis: https://www.accenture.com/us-en/event-cybertech-europe-2017?src=SOMS

Kibernetinės atakos yra brangios, o brangiausia jų dalis yra informacijos praradimas. Duomenys prarandami įsilaužimų metu ir jei informacija priklauso trečiosioms šalims, tai gali būti nepaprastai brangus bandymas atkurti prarastus duomenis..

Iki 2020 m. Visame pasaulyje bus panaudota 300 milijardų slaptažodžių

Šaltinis: https://www.scmagazine.com/home/other/research/video-300-billion-passwords-by-2020-report-predicts/

Šiomis dienomis atrodo, kad yra slaptažodis beveik viskam. Tarp žmonių ir mašinų bus maždaug 300 milijardų slaptažodžių slaptažodžiai yra pagrindiniai užtikrinant kibernetinio saugumo apsaugą ir sumažinant galimas grėsmes.

Praėjusiais metais daugiau nei pusė tūkstantmečių patyrė elektroninius nusikaltimus

Šaltinis: https://www.arabianbusiness.com/2-5m-uae-consumers-said-be-hit-by-cyber-crime-in-past-year-653743.html

Tūkstantmečiai yra kibernetinių nusikaltimų paveikta žmonių grupė. Taip yra todėl, kad jie yra technologiškai naudingiausia grupė. Bet kokiu atveju, aplink 53 procentai tūkstantmečių patyrė kibernetinius nusikaltimus praėjusiais metais.

Asmeninius duomenis galima įsigyti nuo 0,20 iki 15,00 USD

Šaltinis: https://www.rsa.com/content/dam/premium/en/white-paper/2018-current-state-of-cybercrime.pdf

Kokį tarifą taikytumėte savo asmeniniams duomenims? Deja, kiti gali to neįvertinti kaip aukšto. Kadangi asmeninių duomenų parduodama tiek mažai, norėsite saugotis. Asmenys, esantys pardavimo rinkoje, daug labiau linkę bandyti sukaupti kuo daugiau duomenų, kad galėtų parduoti.

Kredito kortelės informacija parduoda aukštesnės klasės nei kiti asmens duomenys. Jei jūsų informaciją bus kuo sunkiau perparduoti, jos vertė sumažės visiems, bandantiems atsipirkti jūsų tapatybe ar dviem..

Mažiausio kibernetinių nusikaltimų lygio apdovanojimas atitenka Nyderlandams. Aukščiausia atitenka Indonezijai.

Šaltinis: https://www.vpngeeks.com/21-terrifying-cyber-crime-statistics-in-2018/

Nors tik 14 procentų apytikriai 70% Nyderlandų gyventojų patyrė elektroniniai nusikaltimai 59 procentai gyventojų buvo Indonezijoje. Nors tikslas turėtų būti, kad niekas nepaveiktų elektroninių nusikaltimų, dauguma šalių patenka į vidurį. Didelę šios normos sumažinimo dalį sudarys žmonių mokymas, kaip protingai naudotis internetu ir neužsiimti rizikingu elgesiu.

Jei įmonės pažeidžia duomenis, paprastai įmonėms reikia pranešti per 6 mėnesius. 

Šaltinis: https://www.zdnet.com/article/businesses-take-over-six-months-to-detect-data-breaches/

Net po „Yahoo“ ir „Equifax“ įmonės nėra tokios geros, kaip galėtų būti. Tai, kad įmonėms prireikia daugiau nei 6 mėnesių, kad suprastų, jog turi duomenų pažeidimų, reiškia, kad jūs vis labiau ir labiau linkote pavogti jūsų informaciją.

Jei esate pažeidžiamas atakų, reiškia, kad svarbu, kuriose įmonėse pasitikite ir kam teikiate savo informaciją. Atakos iš tikrųjų įvyksta, tačiau laikas, per kurį prireikia įmonėms pastebėti, lemia nepriimtiną informacijos kiekį, kurį gauna kibernetiniai nusikaltėliai..

Prognozuojama, kad maždaug 95 procentų debesies saugumo klaidų yra kliento kaltė

Šaltinis: https://www.gartner.com/smarterwithgartner/is-the-cloud-secure/

Nors didelės žiniasklaidos priemonės dažniausiai nukreipiamos į saugumo pažeidimus, vartotojams tai nėra visiškai blogai. Atrodo, kad aplink 95 procentai Debesies saugumo klaidų priežastis yra kliento kaltė.

Sudėtingas debesies naudojimas ne visada daro jį patogų naudoti, tačiau šiuo metu naudojamas būdas leidžia atlikti įvairius duomenų pažeidimus. Tęsiant šią problemą, bus galima kovoti įgyvendinant ir įgyvendinant debesų nuosavybės, atsakomybės ir rizikos prisiėmimo politiką.

„Word“, „PowerPoint“ ir „Excel“ („Microsoft Office“ formatai) sudaro labiausiai paplitusią kenksmingų failų plėtinių grupę.

Šaltinis: https://www.cisco.com/c/dam/m/digital/elq-cmcglobal/witb/acr2018/acr2018final.pdf

Atvyks apytiksliai 38 procentai, „Microsoft Office“ failų formatai. Nors tai gali atrodyti neaiški, tai tikriausiai paveiks jus kiekvieną dieną. Šie „Microsoft“ failų formatai dažniausiai siunčiami kaip plėtiniai arba priedai el. Laiškuose. Šie failų priedai – paplitę kenkėjiškų programų grėsmės pernešėjai – yra problemiški kibernetinio saugumo tikslais, nes tiek daug žmonių jais naudojasi.

„WordPress“ yra populiariausia svetainių kūrimo programinė įranga, šiuo metu maitinanti daugiau nei 30% visų interneto svetainių. Tačiau 73,2% visų „WordPress“ diegimų yra pažeidžiami.

Kibernetinio saugumo nedarbo lygis artėja prie 0 procentų.

Šaltinis: https://www.gomindsight.com/blog/cybersecurity-statistics/

Prognozuojama, kad iki 2021 m., Tais pačiais metais, kai kibernetinis saugumas mums kainuos 6 trilijonus dolerių, numatoma, kad darbo vietų bus daug 3,5 milijono. Reikia kibernetinio saugumo įgūdžių, reikalingų ir dabar. Kuo daugiau kibernetinio saugumo darbuotojų bus įdarbinta, tuo geriau kovoti su saugumo iššūkiais, su kuriais šiuo metu susiduriame.

Kadangi kibernetinis saugumas grasina atitraukti įmones, visi nori pritraukti ką nors (net ir kaip konsultantą), kad padėtų jiems pašalinti bet kokią galimą riziką..

Maždaug 70 procentų organizacijų teigia, kad jų kibernetinio saugumo rizika labai padidėjo 2017 m

Šaltinis: https://www-01.ibm.com/common/ssi/cgi-bin/ssialias?htmlfid=SEL03130WWEN&

Tik per pastaruosius kelerius metus mes pradėjome girdėti apie duomenų pažeidimus ir dideles įmones, kurios buvo nulaužtos dėl jų duomenų. Nors ši problema egzistavo ne vien per pastaruosius porą metų, rizika tikrai padidėjo. Kodėl? Nes pinigai dabar yra didžiulis veiksnys. Piratai gali uždirbti didelių pinigų, gaudami vertingos informacijos iš bendrovių, pavogdami klientų kreditinių kortelių duomenis arba šantažuodami įmones grasindami sutrikdyti jų verslo veiklą.

Bendrovės bijo šios galimos kibernetinio saugumo grėsmės, nes 71 procentas klientų sako, kad po duomenų pažeidimo pasitrauktų iš organizacijos.

Šaltinis: https://www.agcs.allianz.com/insights/expert-risk-articles/risk-future-cyber/

Jums gali kilti klausimas, kodėl milijonų verta įmonė gali pasiduoti įsilaužėliui. Taip yra dėl jų klientų ir dėl to, kiek rizikuojama, jei jie išeis. Jei 7 iš 10 klientų pasilieka „Aš neveikiu“, jei įmonė susiduria su šia problema, tada jie geriau to nepatiria.

Jei žmonės laikytųsi teisingo savo žodžio, įmonė greitai atsikimštų. Bendrovėms, kurios nenori prarasti visos klientų bazės, verta išvengti viso kibernetinio saugumo pavojaus arba atsipirkti įsilaužėliu..

Kiekvienais metais JAV yra daugiau kaip 130 didelio masto tikslinių duomenų pažeidimų.

Šaltinis: https://www.accenture.com/us-en/event-cybertech-europe-2017?src=SOMS#block-insights-and-innovation

Kol JAV pradeda vis daugiau ir daugiau kalbėti apie įvykstančius duomenų pažeidimus, atakų skaičius nuolat auga. Yra 130 didelio masto išpuolių, vykstančių kiekvienais metais, ir jų skaičius auga 27 procentai. Greitai judame link kibernetinio saugumo krizės, nepagerėdami.

„Android“ platformos yra labai jautrios kibernetinio saugumo atakoms

Šaltinis: https://www.agcs.allianz.com/insights/expert-risk-articles/risk-future-cyber/

„Android“ platformose įdiegtos kenkėjiškos programos (kenkėjiškos programinės įrangos) kiekis yra padidėjo 400 procentų. Dalis problemos yra ta, kad žmonės yra žymiai labiau atsipalaidavę kalbėdami apie savo išmaniuosius telefonus nei apie savo kompiuterius. Nors 72 procentai vartotojų tik savo nešiojamajame kompiuteryje turi nemokamą antivirusinę programinę įrangą 50 procentų turėti kokią nors apsaugą savo telefone.

Atminkite, kad tai pavojinga, nes mobilieji įrenginiai dabar yra asmeniniai padėjėjai. Jie naudojami stebėti viską, nuo su darbu susijusios informacijos iki šeimos ir draugų, informacijos apie sveikatą ir finansus. Jie yra visiems pritaikyti įtaisai ir jei bet kurie telefonai yra elektroninių nusikaltimų auka, tada visi šie duomenys tampa prieinami įsilaužėjui.

Kinija yra šalis, kurioje yra daugiausia kenkėjiškų programų pasaulyje

Šaltinis: https://www.pandasecurity.com/mediacenter/press-releases/all-recorded-malware-appeared-in-2015/

Gerai baigėsi pusė Kinijos kompiuterių yra užkrėsti su kenkėjiška programine įranga. Net didėjant žinomumui, įsilaužėliai pasiekia savo piką. Piratai gali pasiekti asmeninę informaciją, slaptažodžius ir užkrėsti kitus to paties tinklo įrenginius užkariavę vieną įrenginį. Tai reiškia, kad nepaprastai svarbu užtikrinti, kad tinklai išliktų saugūs, kad jie nepasklistų taip greitai, kaip yra Kinijoje.

Atsidurkite FTB geidžiamiausių sąraše, jei esate sugautas įsilaužimo.

Šaltinis: https://us.norton.com/internetsecurity-emerging-threats-10-facts-about-todays-cybersecurity-landscape-that-you-should-know.html

Teisingai, šis nusikaltimas nėra maloningas. Ten yra FTB elektroninių labiausiai ieškomų asmenų sąrašas ir jei jus užklupo įsilaužimas, tai yra būtent tai, kur einate. 2018 m. Sąrašą sudarė daugiau nei 40 asmenų. Programuotojas „Park Jin Hyok“ yra 1 numeris sąraše. Jis yra atsakingas už kai kuriuos brangiausius kompiuterių įsiskverbimus istorijoje.

Jo atakas bandyta pavogti daugiau nei 1 milijardas dolerių ir ši išpuolių serija paveikė dešimtis tūkstančių kompiuterių. Nereikia nė sakyti, kad FTB nesiskųs. Šios rūšies nusikaltimai yra sunkūs dėl jų paveiktų asmenų skaičiaus, taip pat dėl ​​pinigų sumos, už kurią jie patiria žalą.

Apie 60 milijonų amerikiečių nukentėjo nuo tapatybės vagysčių

Šaltinis: https://us.norton.com/internetsecurity-emerging-threats-10-facts-about-todays-cybersecurity-landscape-that-you-should-know.html

Ir tai tik amerikiečių skaičius, kurie buvo praeityje! Turint omenyje tokius aukštus skaičius, kas žino, kiek jų bus paveikta ateityje? Kiekvieną kartą, kai asmenys turės prieigą prie jūsų asmeninių duomenų, jums gresia tapatybės vagystės. Taigi norite įsitikinti, kad visada protingai naudojatės savo duomenimis ir apsaugote juos nuo galimų įsilaužėlių. Norite sumažinti bet kokią situaciją, dėl kurios galite būti matomi jūsų ir jūsų asmeniniai duomenys.

Tikslinių išpuolių taikinys numeris vienas yra JAV.

Šaltinis: https://us.norton.com/internetsecurity-emerging-threats-10-facts-about-todays-cybersecurity-landscape-that-you-should-know.html

Nors Kinija gali būti valstybė, kurioje yra daugiausia kenkėjiškų programų ir Aukščiausias nusikalstamumas gali būti Indonezijoje, JAV iš tikrųjų viršija tikslinių išpuolių sąrašą. Kas yra tikslinės atakos? Tikslines atakas gali remti arba valstybės remiamos, arba privačių grupių remiamos, tačiau jos dažniausiai būna pastarosios.

JAV šiuo metu yra taikinys kitoms valstybėms, norėdamas savo elektroninėmis priemonėmis trikdyti, apiplėšti, sabotažuoti ar šnipinėti. Tiesiai už JAV 2 ir 3 vietose yra atitinkamai Indija ir Japonija.

Vidutinė duomenų pažeidimo kaina įmonei yra 3,86 mln. USD.

Šaltinis: https://securityintelligence.com/series/ponemon-institute-cost-of-a-data-breach-2018/

Jei jūsų įmonės duomenys nepažeisti, pasiruoškite beveik praplauti 4 mln. JAV dolerių. Bet kuriai bendrovei visame pasaulyje reikės tokio dydžio šalies, kad ji išspręstų iškilusias problemas, ir atminkite, kad didžioji šios sumos dalis bus skirta informacijos praradimui spręsti..

Jei esate JAV įmonė, tai kainuoja dvigubai daugiau pinigų 7,91 milijono dolerių. Atsižvelgiant į tai ir į tai, kad pažeidimui nustatyti reikės 6 mėnesių, gali būti saugiau pradėti griežtas prevencines priemones..

Piratų ataka įvyksta kas 39 sekundes

Šaltinis: https://www.securitymagazine.com/articles/87787-hackers-attack-every-39-seconds

Jūs tiesiog negalite nuo jo pasitraukti. Kartą per minutę įsilaužėlis užpuola bet kurį kompiuterį, turintį prieigą prie interneto. Šios atakos daro poveikį 30 procentų amerikiečių kasmet.

Manoma, kad 2020 m. Matys 200 milijardų prijungtų įrenginių

Šaltinis: https://www.symantec.com/security-center/threat-report

Prijungti įrenginius yra patogu, tačiau jie taip pat leidžia įsilaužėliams pasiekti daugiau ir daugiau informacijos, kai jie pažeidžia vieną įrenginį tinkle. Prieš tai įsilaužėliai galės lengviau ir lengviau gauti prieigą prie visos mūsų informacijos keliais mygtukų paspaudimais.

Įmonės yra nepasiruošusios – ir tik apie 38 procentai pasaulio kompanijų mano, kad, jei tai įvyktų, jos galėtų suvaldyti didelę kibernetinę ataką.

Šaltinis: https://www.cybintsolutions.com/cyber-security-facts-stats/

Aplink 38 procentai pasaulinių organizacijų sako, kad galėtų susidoroti su „sudėtinga kibernetine ataka“. Kur tai dar kas nors palieka? Tai reiškia 62 procentai nėra pasirengę, kurie yra baisūs šansai, kai daugiau nei pusė įmonių per pastaruosius metus patyrė kažkokį išpuolį.

Vidutinė išpirkos programa yra didesnė nei 1 000 USD

Šaltinis: https://www.symantec.com/security-center/threat-report

Jei dar negirdėjote apie išpirkos programinę įrangą, tai kenkėjiška programinė įranga, kelianti grėsmę viešiems asmens duomenims arba amžinai blokuojanti prieigą, nebent bus sumokėta suma. Nors jums nereikia mokėti už išpirkos programinę įrangą, yra įprasta, kad tokio tipo kibernetinių išpuolių aukos mokės, kad saugotų savo duomenis.

Be to, tai, kas labai pavojinga išpirkos programoms, yra tai, kad internetas leidžia mums įvairiais būdais susieti savo gyvenimą. Su šeima, draugais, mokykla, darbu ir kt. Daugeliui asmenų praktiškai neįmanoma įsivaizduoti šio tipo prieigos blokavimo. Taigi išpirka yra maža kaina, kurią reikia sumokėti, kad galėtumėte naudotis šia galimybe amžinai.

„Ransomware“ išpuoliai prieš asmenis vyksta daug dažniau nei įmonės

Šaltinis: https://cybersecurityventures.com/global-ransomware-damage-costs-predicted-to-exceed-8-billion-in-2018/

Manoma, kad 2020 m. Verslas nukentės „ransomware“ atakos kas 14 sekundžių (taip – 4 kartus per minutę!). Tačiau vis tiek tai rečiau, nei asmenys gauna šias užklausas. Dėl to išpirkos programinė įranga sudaro didelę visuotinės žalos, susijusios su kibernetinio saugumo išpuoliais, išlaidas.

Kibernetinio saugumo statistika: pagrindiniai prekybos tinklai

Apskritai, kibernetinis saugumas yra svarbi problema ir tik didėja. Kasdien padaugėja sukčiavimo apsimetant, kenkėjiškų programų, tapatybės vagysčių ir milžiniškų duomenų pažeidimų, pasaulis žvelgia į epidemiją, kuri bus išspręsta tik imantis veiksmų visame pasaulyje..

Suprasti problemą ir mokyti mases, kaip pašalinti didelio masto sistemos neužtikrintumą, yra pirmas žingsnis užtikrinant, kad įsilaužėliai neturi galimybės pavogti informacijos ir jūsų tapatybės (namuose ar darbe)..

Pasidalinti:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map