22 metų el. Prekybos statistika ir internetinių pirkinių faktai 2020 metams

2020 m. Yra čia ir mažmeninės prekybos apokalipsė mus pasiekia, ir visa tai dėka el. prekybos ir prekybos internetu. Nežinote nė vieno iš šių terminų? Jūs atvykote į reikiamą vietą.


Šis straipsnis padės jums sužinoti apie viską, ką reikia žinoti apie tai, kaip el. Prekyba ir internetinė prekyba susiformuos 2020 m. Kadangi bet kokiam internetiniam verslui šiais metais būtina neatsilikti nuo naujausios elektroninės prekybos statistikos ir prekybos internetu tendencijų..

elektroninės prekybos statistika ir internetinių pirkinių faktai 2020 m

mažmeninė apokalipsė reiškia, kad uždaroma daugybė plyta ir skiedinys vietose, ypač parduotuvių tinkluose.

Ši apokalipsė buvo atliekama nuo ankstyvos dienos 2010-ieji ir yra akies nėra pabaigos. Priežastis? elektroninės prekybos ir prekybos internetu augimas tai neleidžia mums turėti gaminių po ranka, o ne tik atidaryti katalogą ar išeiti pro mūsų duris.

El. Prekyba – tai produktų ir paslaugų pirkimas ar pardavimas internete. Tai klestėjo nuo ankstyvo amžiaus 1970-ieji kai Stanfordo ir MIT studentai naudojo ARPANET organizuodami kanapių pardavimą.

Šiandien elektroninės prekybos ir internetinių prekių ženklų pavadinimai yra buitiniai. Ar kada nors girdėjote apie svetainę, vadinamą „Amazon“? Į 2015 metai, internetinės prekybos svetainė sudarė pusė viso elektroninės prekybos augimo. Ši tema yra vartai į ateitį ir žinoti naujausią 2020 m. Elektroninės prekybos statistiką yra labai svarbu.

Contents

1. Pirkimo elgsenos statistika 2020 m

Pasidalinti:

Vyrai išleidžia daugiau operacijų nei moterys – maždaug 68 procentais daugiau

Šaltinis: https://home.kpmg/bh/en/home/insights/2017/01/online-purchase-behavior.html

KPMG duomenimis, vyrai operacijoms išleidžia maždaug 68 procentais daugiau pinigų nei moterys. Taip yra dėl to, kad jos labiau linkusios pirkti prabangos gaminius ir elektroniką, taip pat perka urmu, nei jų kolegos moterys. Moterys dažniau perka maistą ir makiažą, kurie yra pigesnės prekės.

Vyrai maksimaliai praleidžia laiką internete ir dėl to išleidžia daugiau pinigų. Jei norite parduoti savo vyrams savo el. Prekybos rinkoje, pabandykite pasiūlyti paketus. Vyrai labiau linkę išsiaiškinti, kad jie gali nusipirkti didesnį paketą vienu metu ir išleisti daugiau pinigų vienu metu – taigi jiems nereikia grįžti vėliau nei moteris.

Vartotojai yra įprasti padarai – 30 procentų verčiau grįžta į svetainę, kurią jie įsigijo iš anksčiau

Šaltinis: https://assets.kpmg/content/dam/kpmg/xx/pdf/2017/01/the-truth-about-online-consumers.pdf

Jei turite teigiamą prekės ženklo patirtį, tyrimai rodo, kad po to vargu ar atsitraukite nuo šio prekės ženklo. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl tokie veiksmingi el. Laiškai, nukreipti į klientus po to, kai jie jau yra nusipirkę iš svetainės. Kaip ir grįžus į tą pačią mėgstamą parduotuvę prekybos centre, internetinės parduotuvės yra labai panašios. Jūs žinote prekės ženklus, kuriais pasitikite, ir jums gera po to eiti.

Prisimeni „Amazon“? Maždaug 59 procentai „Millennials“ teigia, kad jie eina į „Amazon“ prieš bet kurią kitą el. Prekybos svetainę

Šaltinis: https://whatmillennialswant.inviqa.com

Ką tai sako apie elektroninės prekybos rinką? Viskas susiję su patogumu. „Amazon“ parduoda patogumą prieš ką nors kita. Jų pagrindinis pristatymo variantas yra patogumo pavyzdys, nes jis pateikia jūsų produktą prie jūsų slenksčio, kol net nėra stebėjimo numerio, kad galėtumėte rasti savo pakuotę..

Kai „Amazon“ jus pasieks, niekada negrįšite atgal. Be to, „Amazon“ siūlo tiek daug skirtingų jums reikalingų elementų, kad niekada nereikia ieškoti niekur kitur.

Internetiniai vartotojai tampa vis aktyvesni internete – apie 30 procentų skelbia atsiliepimus ir palieka atsiliepimus

Šaltinis: https://assets.kpmg/content/dam/kpmg/xx/pdf/2017/01/the-truth-about-online-consumers.pdf

Nors apžvalgų nėra plytų ir skiedinio parduotuvėse, jos gali priimti sprendimą ar apsipirkti internetu. Atminkite, kad tai dabar yra neatsiejama internetinės prekybos patirties dalis. Rinkoje dabar yra vieta, kurioje pirkėjai gali keistis informacijos verslais ir produktais. Tai gali būti naudinga vartotojams, tačiau tikrai gali pakenkti pardavimui, jei produktas nedaromas taip, kaip turėtų.

Manoma, kad iki 2040 m. Apie 95 proc. Visų pirkinių įvyks el. Prekybos būdu

Šaltinis: https://www.nasdaq.com/article/uk-online-shopping-and-ecommerce-statistics-for-2017-cm761063

Jei iki šio momento buvote netikintis, tai yra vienas užuominas, kaip patekti į laivą. Tai gali būti sunku, jei mėgstate apsilankyti mažmeninės prekybos centre. Tačiau tai nėra ateities kelias. Mažmeninės prekybos apokalipsės metu apžvelgiame labai daug

2. „2020“ apleistų krepšelių statistika

Pasidalinti:

Kartais tai padaryti sunku. Dėl netikėtų papildomų išlaidų, susijusių su internetiniu apsipirkimu, maždaug 60 procentų atsisako savo krepšio kasoje

Šaltinis: https://baymard.com/lists/cart-abandonment-rate

Šie papildomi mokesčiai yra viena iš priežasčių, kodėl „Amazon“ žudo el. Prekybos žaidimą 2019 m. Pirkėjai mėgsta tiksliai pamatyti, ką jie gaus pagal kainą. Jei pirkėjas sudarė neįtikėtiną sandorį, kol nespustelėjo savo krepšelio piktogramos, nenuostabu, kad jie nespėja atlikti mokėjimo.

Jei internetinės prekybos ir el. Prekybos tinklalapiai iš anksto suvokia pirkėjus dėl papildomų mokesčių, abipusis rezultatas bus daug laimingesnis.

Visi mėgsta sandorį – 54 procentai pirkėjų grįžta atgal ir perka tuos apleistus daiktus savo krepšiuose, jei kaina krinta

Šaltinis: https://www.nchannel.com/blog/retail-data-ecommerce-statistics/

Jei įdėjote į krepšelį, ko gero, norėjote, tačiau tie netikėti mokesčiai jus atbaidė. Beje, jei jūsų krepšelio kaina kris, kodėl gi ne grįžtumėte atgal ir neįsigytumėte? Taip elgiasi daugiau nei pusė internetinių pirkėjų.

Pirkėjai yra neįpareigojantys – 23 procentai nemėgins pirkti, jei turės susikurti sąskaitą

Šaltinis: https://www.nchannel.com/blog/retail-data-ecommerce-statistics/

Jei esate internetinis pirkėjas, tikriausiai ten buvote. Tai nebus įprastas atvejis tokiose svetainėse kaip „Amazon“. Vis dėlto, jei išbandysite naują svetainę, galite pamatyti keletą dalykų, kurie jums patinka, ir sudėti juos į savo krepšelį. Prieš tai sužinoję, einate į kasą, o svetainė jus paspaudžia „Sukurti sąskaitą“.

Nors kai kurios el. Prekybos svetainės pasiteisino ir pridėjo parinktį „išsiregistruoti kaip svečias“, kitos primygtinai reikalauja susikurti sąskaitą. „N Channel“ duomenimis, vienas iš 5 pirkėjų nesistengia to daryti. Jie nori pasitikrinti greitį neatsisakydami jokios asmeninės informacijos. el. prekybos svetainėms, ieškančioms daugiau pardavimo, bus gerai, jei pridėsite parinktį, kuriai įsigyti nereikia paskyros.

3. Platformos našumo statistika 2020 m

Pasidalinti:

Klientų aptarnavimo reikalai. Maždaug 80 procentų dalyvių teigė, kad nustoja teikti savo verslą įmonėms dėl prastos klientų aptarnavimo patirties

Šaltinis: https://blog.hubspot.com/news-trends/customer-acquisition-study

Galbūt jau turėjote omenyje konkretų įvykį, naudodamiesi šia statistine infografija. Ar kada teko susidurti su tikrai nelengva kompanija, su kuria teko dirbti? Ar jūs kada nors turėjote tik bjaurią klientų aptarnavimo patirtį, kuri amžiams sužlugdė įmonę jums? Galbūt net prisiekėte, kad niekada daugiau nebepasiūlysite savo verslo, piktai paskambinę su klientų aptarnavimo agentu?

Kas nutiko, buvo įsimintina. Jei jautieną naudojate įmonėje, nebenorite su jais dirbti iš naujo – būtent taip elgiasi dauguma vartotojų. Turėti gerą klientų aptarnavimą, kai neturite jokio santykio su savo klientais, yra ne mažiau svarbu nei plytų ir skiedinio įmonėje, tačiau vis sunkiau.

Vartotojai perka keliuose įrenginiuose. Maždaug 85 procentai pirkėjų pradės bet kurį pirkinį viename įrenginyje, o jį įvykdys kitame

Šaltinis: https://www.thinkwithgoogle.com/consumer-insights/how-digital-connects-shoppers-to-local-stores/

Pirkiniams mobiliesiems dažnai įtakos turi el. Laiškai, siunčiami iš mažmenininko. Iš esmės, nors vartotojas gali pradėti naudotis savo telefonu, nešiojamu kompiuteriu ar „iPad“, pirkinys užbaigiamas kitame įrenginyje, nes informacija yra tokia prieinama iš visų platformų.

Saugokitės lėtų svetainių. Jei jūsų svetainės įkėlimas užtruks daugiau nei 3 sekundes, 57 procentai vartotojų spustelės, o ne lauks

Šaltinis: https://www.pure360.com/warm-up-ip-address/

Vykdant elektroninės prekybos revoliuciją, reikia patenkinti vartotojų greito interneto poreikį. Jei svetainės yra lėtos, tai bus ir pardavimai. Laukimas, kol bus įkelti puslapiai, prilygsta laukimui eilutėse prekybos centre, o 2019 m. Pirkėjai nenori, kad tai būtų daroma.

4. Vaizdo turinio el. Prekybos statistika 2020 m

Pasidalinti:

Natūralus srautas vaizdo įrašuose padidėja iki 157 procentų

Šaltinis: https://www.hubspot.com/marketing-statistics

Geriausiai veikia tos svetainės, kuriose yra vaizdo įrašų. Nesvarbu, ar tai yra todėl, kad vaizdo įrašai paprastai yra naudingesni vartotojams, ar todėl, kad jie yra įdomesni už skaitymo medžiagą, bet kuriuo atveju srautas padidėja, kai įtraukiami vaizdo įrašai.

Pirkdami 80 proc. Vartotojų manė, kad vaizdo įrašai yra naudingi

Šaltinis: https://www.hubspot.com/marketing-statistics

Ar kada teko susidurti su išties naudinga video pamoka ar produkto demonstracine versija? Jei turite, žinote, kad tai gali pagerinti jūsų apsipirkimo patirtį dešimt kartų. Dalis priežasčių, dėl kurių kai kurie pirkėjai mėgsta lankytis plytų ir skiedinio vietoje, yra ta, kad tai leidžia jiems turėti fizinį produktą savo rankose.

Galite praleisti tiek mažai laiko su daiktu ir žinoti, kad tai ne jums. Nors tai nevisiškai pakeičia patirtį, pamatę, kad kažkas tvarko produktą, gali padėti įvertinti, kaip jums tai patinka. Galbūt vaizdo įraše matant striukę, panašią į panašaus dydžio ar visas kišenes kuprinėje, yra tik jums reikalingas patarimo taškas.

Vaizdai yra svarbi vartotojų sprendimų priėmimo proceso dalis. Devyni iš 10 pirkėjų sako, kad tai yra svarbiausia jų pirkimo sprendimo dalis

Šaltinis: https://www.jlbmedia.com/benefits-product-video-production/

Ar nusipirktumėte tai, ko dar niekada nebuvote matę? Tikėtinas atsakymas: „niekaip!“ Nesvarbu, ar šie vaizdai yra vaizdo įrašai, ar paveikslėliai, prieš norėdami užsisakyti, įsitikinkite, kad žinote, ko gaunate. Taigi, vaizdo įrašai skatina įsitraukti į svetaines, nes jie realiuoju laiku demonstruoja produktus. Vartotojai gali tiksliai pamatyti, kaip jie naudos produktą ir kaip jis atrodo.

Peržiūrėdami vaizdo įrašą apie produktą, pirmenybę teikia keturis kartus daugiau pirkėjų, nei tik skaitykite apie produktą

Šaltinis: https://animoto.com/blog/business/video-marketing-cheat-sheet-infographic/

Pažvelkime į tai. Skaityti apie produktą tiesiog nėra taip lengva, kaip ką nors apie jį žiūrėti. Jei žiūrėsite mokymo programą ar demonstracinį vaizdo įrašą, tiksliai žinote, kaip produktą ketinama naudoti kaip patogų. Tai užima mažiau laiko ir mažiau pastangų, ir jūs būsite kur kas arčiau norimo daikto įsigijimo iš karto.

5. Socialinės žiniasklaidos elektroninės prekybos statistika 2020 m

Pasidalinti:

Jei parduotuvėje veikia socialinė žiniasklaida, jos padidina vidutinius pardavimus 32 procentais

Šaltinis: https://www.bigcommerce.com/blog/5-social-stats-for-online-storeowners/

Apskritai, dauguma asmenų pasitiki įmonėmis, kurios vis daugiau ir daugiau naudojasi internetine veikla. Jei galite rasti jų „Facebook“ ar „Instagram“, padidėja galimybė susipažinti su jų produktais. Jei vartotojai gali bendrauti su parduotuve naudodamiesi savo socialine žiniasklaida, jie labiau linkę jaustis patogiai ir pirkti. Taigi tai padidina parduotuvės internetinį pardavimą 32 procentais.

„Facebook“ yra populiariausias el. Prekybos forumas. Maždaug 85 procentai visų elektroninės prekybos pirkinių socialinės žiniasklaidos svetainėje atkeliauja iš „Facebook“

Šaltinis: https://www.shopify.com/infographics/social-commerce

Nors galbūt nesate su ja susipažinęs, „Facebook“ el. Prekybos rinka ateityje gali tapti vis aktualesnė. Šiuo metu apie 85 procentus visų elektroninės prekybos pirkinių socialinėje žiniasklaidoje yra Marko Zuckerbergo platformoje.

Nors „Facebook“ šiuo metu turi monopoliją, jos klestinčią sėkmę gali mėgdžioti kiti socialinės žiniasklaidos gigantai, tokie kaip „Instagram“ ar „Twitter“. Tik laikas parodys, kur išplėsti ir toliau sėkmingai vykdyti elektroninę prekybą.

Jei turinys yra vizualus, tai 40 kartų didesnė tikimybė, kad jis bus bendrinamas socialinėje žiniasklaidoje

Šaltinis: https://www.dreamgrow.com/21-social-media-marketing-statistics/

Vaizdinis turinys yra patrauklesnis vartotojams, todėl jie daug labiau linkę pasidalinti ja su savo vidiniais draugų ratais. Socialinė žiniasklaida, kaip ir el. Prekyba bei internetinės parduotuvės, keičia produktų požiūrį. Produktus dabar galima nedelsiant perduoti draugams ir šeimos nariams, jei vienas vartotojas tuo patenkintas. Gaminti produktą į rinką socialinėje žiniasklaidoje dabar taip pat svarbu, kaip užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų patogi vartotojui.

6. Raktų paėmimas

Pasidalinti:

Taigi, kokie yra pagrindiniai 2020 m. Elektroninės prekybos ir prekybos internetu pranašumai, kuriuos rodo ši statistika?

 • Suprasti, kaip veikia vartotojai, svarbu padidinti elektroninę prekybą ir prekybą internetu.
 • Mobiliųjų svetainių optimizavimas padės vartotojams geriau veikti ir padidins pardavimus. Neoptimizuotos mobiliųjų telefonų svetainės kliudo klientams daryti įtaką platformos našumo statistikai.
 • Nors pirkinių krepšelio atsisakymas įvyks net ir absoliučiai geriausiose svetainėse, supratimas, jei tai vyksta tik todėl, kad pirkėjai nėra įsipareigoję, arba todėl, kad pati svetainė yra kliūtis pirkėjui, yra nepaprastai svarbus. Jei tai pastarasis, svarbu atlikti pačios svetainės pakeitimus. Kaip galėtų atrodyti ši modifikacija?
  • Iš anksto nepraneškite pirkėjams apie bet kokius papildomus mokesčius, kad krepšyje neliktų lipdukų.
  • Negalima įregistruoti paskyros, kad galėtumėte įsigyti prekių.
  • Išsiųskite priminimą el. Paštu asmenims, kurie atsisakė vežimėlių. Dar geriau, jei išpardavimai įvyksta dėl jų krepšelio elementų, tai daro juos labiau linkusius pirkti.
 • Socialinės žiniasklaidos metu ir amžiuje vaizdo turinys gali pagerinti įsitraukimą ir padėti vartotojams suprasti, kaip produktai veikia veiksmingiau, nei parašytas turinys ar net nuotraukos.
 • Socialinė žiniasklaida ir jų el. Prekybos rinkos gali padėti padidinti prekės ženklo žinomumą. Naudodamiesi šia prospektu, galite pagerinti verslą ir tapti konkurencingi šioje naujoje ir klestinčioje pramonėje.

Apskritai e. Prekybos ir internetinių parduotuvių pramonė greitai taps ateities būdu. Turima el. Prekybos statistika rodo, kad yra daugybė būdų, kaip peržiūrėti naudingus paslaugų pirkimo ir pardavimo internete aspektus.

Nesvarbu, ar žiūrite į pirkėjų elgesį, platformos našumą ar socialinės žiniasklaidos statistiką, svarbiausias aspektas yra tik supratimas, kaip vartotojai veikia, norėdami toliau plėsti elektroninę prekybą..

95 proc. Pirkimo per internetinę rinką per beveik 20 metų jums geriau išmokti kuo geriau išnaudoti pirkimo ar pardavimo patirtį..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map