Ako zrýchliť WordPress? (Na stránkach Slow Bluehost, HostGator a GoDaddy)

Vy aj ja vieme, že pomalá webová stránka je zlá pre spokojnosť používateľov, konverzie a SEO. Ak sa váš web WordPress na serveroch Bluehost, HostGator alebo Godaddy pomaly načítava, ukážem vám tu .


tak, čo to je s pomalými webmi WordPress na serveroch Bluehost, HostGator a GoDaddy? Hosting WordPress „po vybalení z krabice“ nastavenie a konfigurácia servera na serveri Bluehost môžu byť hostGator a GoDaddy (ale nie vždy) pomalé a pomalé.

Pomalý web WordPress na serveroch Bluehost, HostGator a GoDaddy môžu byť opravené (do určitej miery).

Ale jediný zaručené a skutočné „oprava“ na zrýchlenie vašich stránok WordPress na serveroch Bluehost, HostGator a GoDaddy je prechod na rýchlejší webový hostiteľ, ako je SiteGround (viac o tom, prečo to je).

opraviť pomalú webhostingovú stránku hostiteľa ghosthost

Mať webové stránky s pomalým načítavaním nie je bueno. to je zlé pre spokojnosť používateľa (používatelia budú čakať a čakať a nakoniec stlačia tlačidlo Späť a nikdy sa nevrátia), zlé na konverzie (získate menej predaja alebo potenciálnych zákazníkov) a je to zlé pre SEO (na stránkach Google budete mať nižšie hodnotenie). Podľa spoločnosti Google:

 • pinterest zvýšila sa návštevnosť vyhľadávacích nástrojov a registrácie 15% keď znížili vnímané čakacie doby o 40%.
 • Dvojité kliknutie Google našiel 53% Počet návštev mobilných stránok bol opustený, ak stránka trvala dlhšie ako 3 sekundy načítať.
 • Kedy AutoAnything skrátili dobu načítania stránky o polovicu a videli nárast 12-13% v predaji.

Výkonnosť rýchlosti sa týka používateľskej skúsenosti, udržania si používateľa, optimalizácie vyhľadávacieho nástroja a zlepšenia konverzií:

rýchlejšie konverzie stránokSpoločnosť Google odhaduje ďalšie ročné príjmy vo výške 72 000 dolárov, ak sa rýchlosť stránok zvýši iba o niečo 1 sekunda

Dobre, takže sa môžeme dohodnúť, že na rýchlosti stránok záleží …

Teraz vám ukážem, ako zrýchliť WordPress oprava pomalých stránok WordPress na serveroch Bluehost, HostGator a GoDaddy.

Začnime…

Ako zrýchliť WordPress (na Bluehost, HostGator alebo GoDaddy)

Otestujte rýchlosť svojich webových stránok

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je skontrolujte čas načítania stránok WordPress. Ak chcete skontrolovať, ako sa načíta rýchlo / pomaly, ale tiež porovnajte svoje stránky, aby ste dosiahli skóre „zrýchlenia WordPress“ skôr, ako.

Existuje jednoduchý spôsob, ako zistiť, či sú vaše stránky pomalé.

Ak chcete otestovať rýchlosť, prejdite na bezplatný nástroj, ako je GTMetrix alebo Pingdom, a zadajte adresu URL a kliknite na tlačidlo Odoslať. Nástroj bude trvať niekoľko sekúnd, kým otestuje vaše stránky, potom vám ukáže počet sekúnd, ktoré trvá načítanie stránky.

rýchlostná správa gtmetrix„Plne nabitý čas“ okolo 1 sekundy je naozaj dobrý

Ak váš web trvá dlhšie ako 3 sekundy Ak chcete načítať, máte pomaly, ale v poriadku stránku a musíte urobiť nejaké jemné doladenie, ale ak to vyžaduje viac ako 5 sekúnd potom máte stránky s pomalým načítavaním a veľa práce.

Dobrá práca, ak sa vaše stránky WordPress načítajú približne za 1 sekundu. Pokračujte v čítaní, ak sa vaše stránky Bluehost, HostGator a GoDaddy načítavajú pomaly …

Prepnite na rýchlejší webový hostiteľ

Spoločnosť, ktorá hostí vaše stránky, veľa záleží! To je dôvod, prečo je webhosting výkonným faktorom číslo 1 v oficiálnej príručke optimalizácie programu WordPress.

Rýchly webhosting je jednou z najdôležitejších vecí na urýchlenie vášho webu WordPress.

tweet

Ak sa snažíte, aby sa vaše stránky načítali čo najrýchlejšie, prechod k rýchlejšiemu webovému hostiteľovi pre vaše stránky WordPress je najrýchlejší a zaručený spôsob, ako urýchliť WordPress.

a, prechod na nového webhostingu je jednoduchý. Najmä stránky WordPress.

tak, prečo SiteGround?

Pretože služba SiteGround je takmer zaručená, aby vám poskytla výrazné zlepšenie času načítania.

Keď som presunul svoje stránky do programu SiteGround, čas načítania mojej domovskej stránky sa znížil z 6,9 sekundy na 1,6 sekundy. to je 5,3 sekundy rýchlejšie!

gtmetrix pred a poĎalšie testy rýchlosti nájdete v mojej recenzii SiteGround

Je tiež # 1 webhostingová spoločnosť v mnohých prieskumoch / prieskumoch Facebooku:

facebookové prieskumyPozrite sa na prieskumy verejnej mienky na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ https://www.facebook.com/groups/473644732678477/ permalink / 1638240322885573 / https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1327545844043799/

Rýchlosť technológie SiteGround je hlavnou vecou, ​​ktorá sa ľuďom páči najviac. Dostanú tiež pozitívne recenzie na Twitteri:

Recenzie na webe na Twitteri

SiteGround má 3 spravované hostingové plány WordPress, z ktorých si môžete vybrať:

wordpress plány lokality

GrowBig plán vám poskytne dvakrát viac serverových zdrojov ako StartUp a semi-dedikovaný hosting GoGeek plán vám poskytne 3x viac serverových zdrojov.

GrowBig a GoGeek prichádzajú s profesionálnymi službami prenosu stránok, dennými zálohami, pokročilými dynamickými vyrovnávacími pamäťami založenými na NGINX a ukladaním do vyrovnávacej pamäte Memcached, PHP 7.3 a nastavením HTTPS, bezplatným CDN Cloudflare a možnosťou hostenia viacerých webových stránok. Tu je úplné porovnanie plánov SiteGround.

Máte pomalý web na serveri Bluehost, HostGator alebo GoDaddy? Urobte si láskavosť a prejdite na hosťovanie programu WordGround WordPress (P. S. bezplatne migrujú vaše stránky).

Dobre, ale povedzte, že nechcete prepínať web hostiteľa (zatiaľ). Čo môžete urobiť pre urýchlenie stránok Bluehost, HostGator a GoDaddy?

Pokračujte v čítaní a zistite, ako…

Použite rýchlejšiu tému WordPress

Ak je váš server HostGator alebo GoDaddy alebo Bluehost WordPress pomalý, ale nechcete prepnúť web hostiteľa, potom najväčším zlepšením rýchlosti, ktoré môžete urobiť, je zmeniť tému WordPress..

A použite a rýchla téma WordPress.

rýchle WordPress témyPozrite si moju zbierku najrýchlejších tém WordPress

Téma WordPress, ktorú používa váš web, má obrovský vplyv na rýchlosť vášho webu. prečo?

Mnoho tém WordPress je zle kódované a poď nafúknuté desiatkami zdrojov (obrázky, CSS a javascript), ktoré môžu spomaliť vaše webové stránky.

Ak váš motív ponúka všetky funkcie pod slnkom, je nafúknutý skriptmi a zdrojmi a je dodávaný s množstvom nekvalitného kódu, rýchlosť vášho webu utrpí.

Pred inštaláciou novej témy si dajte pozor.

Témy sa ľahko inštalujú a používajú. ale zmena témy nie je len otázkou kliknutia na tlačidlo, Je takmer zaručené, že sa vám podarí ovplyvniť vzhľad, rozloženie a dokonca aj jeho funkčnosť.

V skutočnosti je jednoduchšie prejsť na rýchlejší webový hostiteľ a ťažiť z toho výhody, než je zmena témy WordPress.

Mali by ste to skúsiť ako prvé, ale ak chcete pokračovať a prepínať témy, tu je návod, ako bezpečne prepínať témy..

Použite doplnok pre vyrovnávaciu pamäť

caching je mechanizmus, ktorý ukladá údaje do dočasnej pamäte, ktorá uchováva kópiu statických webových stránok. Pretože server nie je vždy pingovaný pre každú jednotlivú požiadavku, ukladanie do vyrovnávacej pamäte znižuje zaťaženie servera a poskytuje rýchlejšie rýchlosti.

Ak ešte nepoužívate ukladanie do vyrovnávacej pamäte, potom nastavenie ukladanie do vyrovnávacej pamäte je zaručený spôsob, ako urýchliť WordPress ako aj zvyšovanie spokojnosti používateľov. Navyše všetci vieme, že Google miluje rýchlejšie weby, takže ukladanie do pamäti cache tiež zlepšuje hodnotenie SEO.

WP Rocket je prémiový doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress, ktorý je ľahko sa nastavuje a je mimoriadne efektívny pri zrýchľovaní času načítania vášho webu. Stojí to len 49 dolárov ročne a je to nástroj na ukladanie do vyrovnávacej pamäte, ktorý používam a odporúčam.

anketa o ukladaní doplnkov z vyrovnávacej pamäte pre FacebookWP Rocket je vo všetkých prieskumoch verejnej mienky najvyšším hodnoteným doplnkom Caching Plugin

WP Rocket je veľmi ľahké začať a prichádza so všetkými nevyhnutnými funkciami: Predbežné načítanie vyrovnávacej pamäte, Ukladanie do vyrovnávacej pamäte, Predbežné načítanie súborov Sitemap, kompresia GZIP, Vyrovnávacia pamäť prehliadača, Optimalizácia databázy, Optimalizácia písma Google, Lazyloaded Images, Minifikácia / zreťazenie HTML, Súbory JavaScript a CSS a mnoho ďalších.

Tu je môj návod, ako nakonfigurovať WP Rocket s odporúčanými nastaveniami.

Super vyrovnávacia pamäť WP a Najrýchlejšia vyrovnávacia pamäť WP sú ďalšie dva doplnky do vyrovnávacej pamäte, ktoré môžete použiť. Oni sú oboje zadarmo. Tu je porovnanie doplnkov z vyrovnávacej pamäte.

Použite doplnok na optimalizáciu obrázkov

Obrázky sú dôležitou súčasťou dizajnu vašich webových stránok, pretože zaujmú používateľov, keď prídu na vaše stránky, a udržujú používateľov, aby neopustili vaše stránky..

Ak však obrázky, ktoré používate, nie sú optimalizované, mohli by vás bolieť viac, než len pomôcť.

wordpress optimalizácia obrazuPozrite si príručku spoločnosti Google k optimalizácii obrázkov

Pri ukladaní obrázka by ste sa mali uistiť použite správny formát obrázka.

.PNG vytvára obrázky vyššej kvality a väčšej veľkosti a používa sa hlavne pre grafiku, logá, ilustrácie, ikony alebo v prípade, že pozadie musí byť priehľadné.

.JPG sa používa hlavne pre fotografie a vďaka lepšej rovnováhe medzi kvalitou a veľkosťou súboru sú JPG vhodnejšie pre web.

Ďalej musíte skomprimujte a zmeňte veľkosť svojich obrázkov.

Dobrou správou je, že existuje veľa skutočne skvelých programov WordPress Doplnky na optimalizáciu obrázkov typu všetko v jednom môžete použiť na automatizáciu procesu optimalizácie obrázkov.

Tu sú dva doplnky typu všetko-v-jednom, ktoré odporúčam:

optimole plugin

Optimole nasníma vaše obrázky a automaticky ich optimalizuje v cloude.

 • Používa stratovú a bezstratovú kompresiu.
 • Optimalizuje obrázky v cloude, potom sa optimalizované obrázky zobrazujú prostredníctvom CDN, vďaka ktorému sa načítajú rýchlo).
 • Zbiera správnu veľkosť obrázka pre prehliadač návštevníka a výrez.
 • Na zobrazenie obrázkov sa používa lenivé načítanie.

doplnok shortpixel

Aplikácia ShortPixel automaticky optimalizuje vaše obrázky v cloude.

 • Používa stratovú, lesklú a bezstratovú kompresiu.
 • Optimalizuje obrázky v cloude, potom sa optimalizované obrázky zobrazujú prostredníctvom CDN, vďaka ktorému sa načítajú rýchlo).
 • Umožňuje automaticky prevádzať PNG na JPG.
 • Môže vytvárať webové verzie vašich obrázkov.

Pri výbere doplnku na optimalizáciu obrázkov je najdôležitejšie vybrať ten, ktorý optimalizuje a komprimuje obrázky v cloude. Pretože to znižuje zaťaženie vašich stránok.

Použite sieť na doručovanie obsahu (CDN)

sieť na doručovanie obsahu (CDN) vezme všetky statické prvky vašej webovej stránky (obrázky, CSS, JavaScript) a doručí ich na server, ktorý je geograficky bližšie k miestu, kde návštevník vstupuje na vaše stránky. To skracuje čas sťahovania.

čo je cdn

Uložením statických prostriedkov v geograficky distribuovanej sieti optimalizovaných serverov môžete výrazne znížiť časy a latencie načítania stránky.

Najobľúbenejšie a tiež ľahko CDN tam je Cloudflare.

Všetky plány programu SiteGround sa dodávajú zadarmo Cloudflare CDN a ľahký prístup ku všetkým ďalším rýchlostným a bezpečnostným funkciám, ktoré poskytuje Cloudflare. Bluehost a HostGator, ale nie GoDaddy, tiež prichádzajú s cloudflare zabudované priamo na váš hostingový účet.

Použite najnovšiu verziu PHP 7

Backend WordPress je poháňaný MySQL a PHP. MySQL je systém správy databáz a PHP je skriptovací jazyk na strane servera. PHP je veľmi dôležité pre WordPress, používa sa v jadre / backende, v doplnkoch a témach.

PHP 7 je najnovšie vydanie a má významné zlepšenia, pokiaľ ide o rýchlosť, výkon a bezpečnosť. PHP 7.2 je oficiálne uvedené ako odporúčaná požiadavka na spustenie WordPressu a váš hostiteľ WordPress by mal používať najmenej PHP 7 alebo vyššie, pretože prináša výhody v oblasti rýchlosti, výkonu a zabezpečenia.

verzia wordpress phpPHP 7.3 zvládne 3x viac žiadostí / s ako PHP 5,6 (zdroj: kinsta.com)

Ak váš poskytovateľ hostingu neposkytuje PHP 7, je čas premýšľať o zmene hostiteľa webu. Dobrá vec je, že verzie PHP môžete meniť jediným kliknutím (nie je potrebná žiadna iná konfigurácia a okamžite uvidíte vylepšenie).

Tu je postup, ako zmeniť verziu PHP na serveroch Bluehost, HostGator a GoDaddy.

 • https://my.bluehost.com/hosting/help/php-version-selection-php-config
 • https://www.hostgator.com/help/article/php-configuration-plugin
 • https://www.godaddy.com/help/view-or-change-your-php-version-in-web-and-classic-hosting-3937

Konfigurácia nastavení WordPress

Milujem WordPress, pretože je skutočne výkonný a ľahko použiteľný. Za scénami sa však deje veľa a WordPress prichádza s množstvom nastavení, skriptov a funkcií, ktoré vytvárajú HTTP požiadavky, zaberajú zdroje, ktoré nepotrebujete. Títo funkcie a spustené procesy sa môžu spomaliť vaše stránky.

Napríklad po vybalení sa WordPress načíta emojis na každej jednej stránke vášho webu. Zakázaním emodži sa tento skript prestane načítavať a v dôsledku toho sa zníži celkový počet požiadaviek protokolu HTTP a veľkosť stránky..

optimalizácia výkonu wordpress

Zakázanie nepodstatných nastavení nepotrebujete znížite svoj celkový počet požiadaviek HTTP a veľkosť stránky, čo na oplátku zvyšuje rýchlosť a výkon.

Existuje veľa dobrých a jednoduchých doplnkov na optimalizáciu výkonu WordPress:

 • Perfmatters (Platený plugin od 24,95 $ / rok)
 • Clearfy (bezplatný doplnok)
 • WP Disable (bezplatný doplnok – ale nebol aktualizovaný pre WordPress 5.0)

Výukové programy o tom, ako nakonfigurovať tieto doplnky, nájdete na ich príslušných stránkach na stiahnutie.

Zakázať pingbacky, trackbacky a revízie limitov

Pingbacky a trackbacky sú vzdialené oznámenia o prepojení ktoré upozorňujú na iné weby WordPress, ktoré ste s nimi prepojili, a naopak, na iné stránky ste sa dostali s vami.

Môže to znieť ako užitočná funkcia, ale nie je to tak. Pretože to dá veľa načítať prostriedky servera, ako „ping“ generuje požiadavky od WordPress.

Plus Pingbacky a trackbacky sú široko rozšírené zneužívané pre spam a pri zacielení na webové stránky s útokmi DDoS.

pingbacky a trackbacky

Pingbacky a trackbacky by ste mali vypnúť v Nastaveniach → Diskusia. Jednoducho zrušte výber možnosti „Pokúsiť sa upozorniť na všetky blogy prepojené z článku“ a „Povoliť upozornenia na odkazy z iných blogov (pingbacky a spätné odkazy) o nových článkoch“. Pomôže vám to zrýchliť WordPress ešte viac.

WordPress prichádza s vstavaná kontrola revízií pre všetky vytvorené príspevky alebo stránky. Je to dobrá vlastnosť, ale môže to viesť zbytočné nadúvanie vo vašej databáze WordPress.

Keď píšete, upravujete a aktualizujete obsah, WordPress vytvorí veľa uložených revízií. Obmedzenie počtu revízií ktoré sa dajú uložiť na príspevok alebo stránku, sa v databáze uvoľní miesto.

Ovládač Revízie WP je bezplatný doplnok, ktorý vám umožňuje určiť počet revízií uložených pre príspevky a stránky. Obmedzenie revízií na niečo ako 5 zabráni tomu, aby sa revízie vymkli z rúk, najmä ak vykonávate veľa aktualizácií.

Rozdeľte komentáre na viac stránok

Získanie komentárov od angažovaných používateľov k blogovým príspevkom je však dobré, ale príliš veľa komentárov na stránke spôsobí spomalenie načítania stránky, a to je zlá vec.

Riešením je rozdeliť alebo stránkovať komentáre na viac stránok. A to je ľahké robiť v WordPress:

rozdeľovať komentáre na stránky

Vo vašom správcovi WordPress prejdite do časti Nastavenia → Diskusia a začiarknite možnosť „Prerušiť komentáre na stránky“. Potom zadajte na každú stránku počet komentárov (napr. 5) a spôsob, ako ich chcete zobraziť (napr. Novšie až staršie)..

Ako zrýchliť WordPress: zabaliť

ako zrýchliť wordpress na pomalých stránkach na hostiteľa hostiteľa Ghosthosting

Prechod na rýchlejší webhosting je často najrýchlejšou a najjednoduchšou metódou na zrýchlenie pomalého webu WordPress na serveroch Bluehost, HostGator a GoDaddy..

Ak to však nie je možné a vy musíte zostať u svojho súčasného hostiteľa, tento blogový príspevok načrtol celý rad optimalizačných techník a nástrojov, ktoré môžete implementovať na urýchlenie WordPress..

PS: Ak ste sa presťahovali k rýchlejšiemu webovému hostiteľovi, môžete bezplatne uverejniť svoje pred a po zvýšení rýchlosti v komentároch …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map