Wix vs Squarespace (salīdzinājums starp galvām)

Šis galvgalīgais sniedz jums visas galvenās atšķirības starp diviem šobrīd populārākajiem vietņu veidotājiem.


Es domāju, ka jūs piekritīsit, kad teikšu:

Tīmekļa vietnes izveidošana kā iesācējs ir sagādā grūtības!

Kur jūs pat sākat? Vai jums ir vajadzīgas zināšanas par kodēšanu? Vai jūs zināt, kā iestatīt tīmekļa mitināšanu, SSL sertifikātus vai CMS instalēšanu? Kādas ir izmaksas? Cik ilgu laiku tas aizņems?

Iespējams, ka šie ir daži no grūtākajiem jautājumiem, kas jūs prom no sapņu vietnes.

Labās ziņas ir tas, ka ir risinājums.

Vietņu veidotāji ir neticami viegli izveidot ideālu vietni savam biznesam piemēram, Wix un Squarespace.

Tīmekļa vietņu veidotājs ir tāds rīks (programma, programmatūra utt.), Kas palīdz jums izveidot vietnes vizuāli bez koda rakstīšanas vai arī jums ir nepieciešams kaut ko lejupielādēt / instalēt.

Šajā Wix vs Squarespace salīdzinājums Es ierakstu divus labākos vietņu veidotājus viens pret otru.

WixKvadrāts
pārvelciet pa labiWixkvadrātu
KopsavilkumsEs personīgi iesaku Squarespace virs Wix, taču jūs nevienā no šiem nepievilsities, jo abi ir lieliski vietņu veidotāji. Lielākā atšķirība ir redaktors, un, ja jūs dodat priekšroku strukturētam vai nestrukturētam velciet un nometiet redaktoram.
Galvenās iezīmesCena: 13–49 ASV dolāri mēnesī
Redaktors: Nestrukturēta vilkšana un nomešana. Elementus var vilkt un nomest jebkur lapā.
Motīvi / veidnes: 500+
Bezmaksas domēns & SSL: Jā
Bezmaksas plāns: Jā
Cena: 12–46 ASV dolāri mēnesī
Redaktors: Strukturēta vilkšana un nomešana. Elementi tiek vilkti un nomesti lapā fiksētā struktūrā.
Motīvi / veidnes: 80+
Bezmaksas domēns & SSL: Jā
Bezmaksas plāns: Nē (tikai bezmaksas izmēģinājums)
Lietošanas ērtums⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��
Dizains & Izkārtojumi⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��
Lietotnes & Papildinājumi⭐⭐⭐⭐⭐ ��⭐⭐⭐⭐⭐
SEO & Mārketings⭐⭐⭐⭐⭐ ��⭐⭐⭐⭐⭐ ��
E-komercija⭐⭐⭐⭐⭐ ��⭐⭐⭐⭐⭐ ��
Emuāri⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��
Cenas / vērtības attiecība⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ ��

Bet pirms mēs sākam Wix vs Squarespace salīdzinājumu, vispirms pastāstiet dažus faktus:

Saskaņā ar BuiltWith teikto, Wix ir vispopulārākais vietņu veidotājs, kurš to kontrolē 38% no tirgus daļas.

vietņu veidotāju lietojuma statistika

Kvadrāts ir otrs populārākais, energoapgāde 19% vietņu, kurās tiek izmantots vienkāršs vietņu veidotājs. Kopā Wix un Squarespace kontrolē 57% no tirgus daļas.

Neatkarīgi no tā, vai atrodat datus no BuiltWith, Statista.com vai jebkuras citas vietnes, Wix vienmēr parādās augšpusē, kam seko Squarespace ar Weebly un citiem, kas audzina aizmuguri.

Tomēr interese par vietņu veidotājiem kopš 2004. gada ir nepārtraukti pieaugusi, kā liecina Google Trends, kā redzams jaukā grafikā zemāk.

wix vs kvadrāta salīdzināšanas tendences

Skaidrs, ka vietņu veidotāji nekur neiet. Faktiski tie kļūst par galveno punktu gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Bet es atkāpos.

Mans mērķis ir palīdzēt jums izvēlēties perfektu vietņu veidotāju savai vietnei. Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties Wix vai Squarespace, tas ir pilnībā atkarīgs no jums.

Sīki nedarot, sāksim, jo ​​ir daudz, kas jāsedz.

Kas ir Wix un Squarespace?

wix vs kvadrātveida pārskats

Wix un Squarespace ir divi vispopulārākie vietņu veidotāji. Abi rīki palīdz jums izveidot vietni bez zināšanu kodēšanas.

Kā?

Viņi piegādā ar velciet un nometiet vizuālo lapu veidotājus kas tīmekļa vietnes izveidošanu padara tikpat vienkāršu kā A, B, C.

Turklāt vietņu veidotāji noņem vietņu izveidošanas tehniskos aspektus. 

Citiem vārdiem sakot, vietņu veidotājs piedāvā iesācējiem draudzīgu veidu, kā izveidot efektīvas vietnes, neuztraucoties par sarežģīto tehnoloģiju lietām.

Piemēram, ja izvēlaties izmantot WordPress, jums ir jāiestata tīmekļa mitināšana, jāinstalē CMS, SSL sertifikāti un jārūpējas par daudziem administratīvajiem uzdevumiem.

Visi šie uzdevumi ir izaicinoši, īpaši, ja neesat lietpratējs. Wix un Squarespace puiši rūpējas par tehnikas lietām, lai jūs varētu koncentrēties uz svarīgākajiem jautājumiem; sava biznesa veidošana.

Par apmaksātu plānu vienā paketē jūs iegūstat vietņu veidotāju, tīmekļa mitināšanu, SSL sertifikātus, domēnus, atbalstu un tā tālāk. Vietņu veidotāji ir lieliski instrumenti, lai ātri izvietotu vietnes.

Un tie ir arī daudzpusīgi, jo jūs ātri varat izveidot vienkāršus emuārus, veikalus un daudzas citas vietnes.

Tagad, kad mēs zinām, ar ko mēs strādājam, pāriesim pie nākamās daļas.

Nākamajās sadaļās es salīdzinu Squarespace vs Wix lietošanas ērtuma, dizaina iespēju, mārketinga, e-komercijas, trešo pušu integrācijas, emuāru veidošanas iespēju un cenu noteikšanas ziņā..

Lietošanas ērtums

Pats par sevi saprotams, ka jūsu izvēlētajam vietnes veidotājam jābūt viegli lietojamam. Protams, ir mācīšanās līkne, taču gan Wix, gan Squarespace ir neticami viegli lietojami, jo jūs darbosities un darbosities bez laika.

Iesācējiem reģistrēšanās abos pakalpojumos ir vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir izveidot kontu un sākt veidot savu vietni. Viņi abi ir diezgan vienkārši saprotami.

Lai palīdzētu jums izveidot vietni, nenolaižot sviedru, Wix un Squarespace komplektācijā ietilpst intuitīvi vizuāli lapu veidotāji. Jā, komplektā ar Atsaukt pogu, ja jūs sajaukt.

Jūsu darbplūsma ir tikai elementu atlasīšana, vilkšana un nomešana vietā, un jums ir vietne. Tas nevar kļūt vieglāk.

Tomēr starp abiem ir liela atšķirība. lapu redaktori!

Sāksim ar Wix redaktoru.

Wix lapas redaktors

Wix ir vairāk tukša audekla, kas nozīmē, ka jūs varat velciet un nometiet elementus visur, kur vēlaties. Jums ir pilnīga dizaina brīvība veidot savu sapņu vietni.

Vienīgais Wix ierobežojums ir jūsu iztēle. Šāda radošā brīvība padara Wix perfektu radošiem dizaineriem, kuri var viegli pateikt, kad ir pieļāvuši kļūdu.

Tajā pašā laikā tas var būt satriecošs perfektajam zaļumballejam, kurš nekad iepriekš nav izveidojis vietni.

Lai atrisinātu problēmu, Wix izveidoja Wix ADI (mākslīgā dizaina intelekts), pasakainu rīku, kas jums pieņem svarīgus dizaina lēmumus.

Atbildiet tikai uz dažiem jautājumiem, un Wix ADI izveidos vietni, kuru varēsit aizpildīt ar savu saturu.

Lappuses kvadrātu redaktors

kvadrātveida lapas veidotājs

Savukārt kvadrāts neļaus jums ievietot elementus visur, kur vēlaties. Jūs strādājat ar iepriekš izveidotiem izkārtojumiem, kas neļaus vilkt un nomest elementus visur, kur vēlaties. Citiem vārdiem sakot, katram elementam ir noteikts reģions.

Šāda pieeja kontrolē dizainu un izkārtojumus, jo jums nav iespējas izdarīt visa veida briesmīgas kļūdas. Jums ir iepriekš izveidots izkārtojums, kuru varat piepildīt ar savu saturu, nesajaucot kopējo dizainu.

Tieši šī iemesla dēļ Squarespace ir lieliski piemērots iesācējiem, kuri vēlas profesionāla izskata vietni, bez liekām grūtībām labot kļūdas, piemēram, pielīdzināt robežas utt..

Vienkārši pielāgojiet veidni savam saturam, un jums ir labi iet. Tas nozīmē arī to, ka Squarespace piedāvā jums lielisku iespēju ātri izveidot savu vietni.

Uzvarētājs ir:

Kvadrāts

Lietošanas ērtībai iesaku doties ar Squarespace. Nesaprotiet mani nepareizi, lai gan abi ir ļoti ērti lietojami, taču Squarespace ir intuitīvs un paliek ārpus jūsu ceļa.

No otras puses, Wix nāk ar miljons un vienu funkciju, kas ir lieliski piemērota radošiem dizaineriem, bet nav obligāti gaidīta iesācējiem.

Kvadrāta telpā nebūs neviena jucekļa; vienkārši rediģējiet veidni, un jums ir labi iet. Wix lapu veidotājs piedāvā lielāku dizaina elastību, taču tas nenozīmē, ka to ir vieglāk izmantot iesācējiem.

Dizains, izkārtojums & Veidnes

Jūs acīmredzami nevēlaties, lai jūsu vietne izskatās kā jebkura cita vietne, kas tur atrodas. Jūs vēlaties izcelties, un vēlaties to tagad.

Es mīlu daudzveidību, tāpat kā jūs, kas nozīmē – šai sadaļai mēs izvēlamies vietnes veidotāju, kas piedāvā vairāk dizaina un izkārtojuma iespēju.

Gan Wix, gan Squarespace piedāvā plašu dizaina un izkārtojuma iespēju sarakstu. Citiem vārdiem sakot, jums nekad netrūkst iespēju, kas jums nepieciešama, lai izveidotu ievērojamu vietni.

Wix piedāvā jums vairāk nekā 500 gatavas un ļoti pielāgojamas veidnes, kas ir lieliski piemērotas jebkuram biznesam. Diemžēl ne visas veidnes ir draudzīgas mobilajām ierīcēm vai atsaucīgas.

Wix veidnes

Tomēr Wix jums piedāvā atsevišķu redaktoru, lai izveidotu savas vietnes mobilo versiju. Es nezinu par tevi, bet tas patiesi ir jūsu darītājs.

Izņemot to, ka, izvēloties veidni Wix, jūs to iestrēdzat. Ja mainīsit veidni, vietne būs jāveido no jauna. Kāds bummer.

Tomēr Wix jums piedāvā daudz dažādu dizaina un izkārtojuma iespēju. Viņi piedāvā jums vairākas teksta iespējas, vektorgrafiku, galerijas, izvēlnes, attēlus, pogas, režģus, sarakstus, sociālos medijus un daudz ko citu. Būtībā ir iespēja visam, kas jums nepieciešams.

Katru elementu varat viegli pievienot savai vietnei un plaši pielāgot to Wix redaktorā. Tā kā Wix piedāvā brīvas formas redaktoru, katru elementu varat ievietot visur, kur vēlaties.

Kvadrātveida telpas veidnes

Kvadrāts, no otras puses, apstrādā dizainu atšķirīgi. Vietnes veidotājs piedāvā vairāk nekā 60 veidnes un plašu elementu klāstu, kas pazīstami kā satura bloki.

Visas veidnes pilnībā reaģē no sākuma, kas nozīmē, ka vēlāk jums nav jāveic patstāvīgi pielāgojumi. Papildus tam satura bloki ir pārdomāti un pilnvērtīgi, ļaujot izveidot savas vietnes bloku pa blokiem.

Katrs satura bloks piedāvā daudz dažādu krāsu, fontu stila, izkārtojuma un daudz ko citu. Katru satura bloku var viegli modificēt, lai izveidotu pilnīgi jaunu dizainu.

Kamēr Wix ļauj jums ņemt veidni un pilnībā to pielāgot, Squarespace ļauj veikt dziļas modulāras izmaiņas uz katru elementu..

Citiem vārdiem sakot, Wix ir pietiekami elastīgs, kas ļauj jums izveidot jaunu motīvu no jauna, kaut ko jūs nevarat darīt ar Squarespace.

Tajā pašā laikā Squarespace ļauj pielāgot vietni dažu klikšķu laikā, pateicoties tās ietvara stila pieejai tīmekļa dizainam..

Uzvarētājs ir:

Kvadrāts

Runājot par dizaina un izkārtojuma iespējām, kvadrāts ir neapšaubāms ieguvējs. Wix var būt vairāk veidņu, bet klasiskā gadījumā, ja kvalitāte pārsniedz kvantitāti, Squarespace trofeju ved mājās.

Wix piedāvā daudz dizaina elastības, lai pielāgotu jebkuru veidni, līdz jūs to nometat. Tomēr, mainot veidni, vietne būs jāveido no nulles.

Squarespace jums nepiedāvā daudz vilkšanas un nomešanas funkciju, taču veidnes var viegli mainīt, neatjaunojot vietni no sākuma. Veidnes pilnībā reaģē tieši no sikspārņa, kas ir vēl viens plus.

Trešās puses lietotnes & Papildinājumi

Lieliska vietne ir kas vairāk nekā tikai lieliska estētika. Jums ir nepieciešami visi rīki, kurus varat atrast, lai palaistu veiksmīgu vietni. Lielākā daļa vietņu veidotāju pēc noklusējuma piedāvā jums daudz pamata funkcionalitātes.

Kad esat iztērējis pamata informāciju un jums ir nepieciešams vairāk enerģijas, jūs izmantojat trešo pušu lietotnes.

Wix lietotņu tirgusWix lietotņu tirgus

Tagad es nemelošu; Wix ir lielāks lietotņu tirgus nekā Squarespace. Tāpat kā 17 reizes lielāks.

Jūs saņemat visu veidu bezmaksas un augstākās klases lietotnes, lai daudzos veidos paplašinātu savu Wix vietni. Piemēram, jūs varat viegli pievienot Facebook tērzēšanu, palielināt datplūsmu, izveidot pasākumus, vākt e-pastus un vēl daudz ko citu.

Tieši tā, Wix lietotņu tirgus piedāvā jums vairāk nekā 235 lietotnes.

No otras puses, laukums Squarespace piedāvājuma laikā jums piedāvā daudz duci paplašinājumu.

Lietotņu laukums kvadrātā

Cita starpā jums ir pāris lietotņu nosūtīšanai, nodokļiem, drukāšanai pēc pieprasījuma, krājumu pārvaldībai un pasūtījumu izsekošanai.

Ja jums nepieciešami vairāk Squarespace papildinājumu, pietiek ar ātru meklēšanu Google. Vienmēr meklējiet cienījamu izstrādātāju lietotnes.

Tomēr kvadrātā ir dažas lieliskas iebūves iespējas, kas kompensē trešo pušu lietotņu trūkumu. Piemēram, Squarespace nāk ar iebūvētām Instagram galerijām, kurām nepieciešama lietotne Wix.

Citas iebūvētās integrācijas ietver audio / video iegultus, kartes, Google AMP, Disqus komentārus un Google fontus cita starpā.

Uzvarētājs ir:

Wix

Wix pārspēj Squarespace papildinājumu nodaļā, piemēram, ar milzīgu lietotņu sarakstu. Turklāt trešo pušu papildinājumi un lietotnes, kuras jūs izmantojat, pilnībā ir atkarīgas no jūsu vajadzībām un vēlmēm.

Wix piedāvā vairāk lietotņu nekā Squarespace, taču pēdējās ir iebūvēta integrācija, kas gandrīz kompensē trešo pušu lietotņu trūkumu..

SEO & Mārketings

Vietņu īpašnieki un tirgotāji tērē daudz laika un naudas, veidojot attiecīgu datplūsmu, jo tā ir jebkuras vietnes dzīvības spēks. Bez trafika jūsu vietne ir tikpat laba kā mirusi.

Neraugoties uz to, ko Wix un Squarespace piedāvā SEO un mārketinga ziņā? Abi vietņu veidotāji piedāvā jums visus nepieciešamos mārketinga rīkus.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties Wix vai Squarespace, jūs saņemat e-pasta mārketingu, Google reklāmas, Google Analytics, MailChimp integrāciju, logotipu veidotāju, Facebook reklāmas un sociālo kopīgošanu ārpus izvēles..

Turklāt jūsu rīcībā ir daudz trešo pušu mārketinga lietotņu. Piemēram, katrs vietņu veidotājs ļauj integrēties citu starpā ar e-pasta mārketinga pakalpojumu sniedzējiem, piemēram, MailChimp.

Turklāt katra platforma piedāvā atbilstošas ​​SEO iespējas, lai optimizētu jūsu vietni meklētājprogrammām. Varat pievienot meta aprakstus, SEO nosaukumus utt.

SEO un mārketinga ziņā jums ir pietiekami daudz iespēju, lai jūs aizkavētu. Abi vietņu veidotāji ir draudzīgi SEO, kas ļauj jūsu vietnei piesaistīt vairāk dabiskās trafikas.

Uzvarētājs ir:

Piesiets

Ņemot vērā, ka jūsu SEO un mārketinga kampaņu panākumi ir tieši proporcionāli jūsu ieguldītajam darbam, ir grūti izlemt uzvarētāju. Turklāt gan Wix, gan Squarespace piedāvā jums visus nepieciešamos rīkus veiksmīgu mārketinga kampaņu uzsākšanai.

Ja mēs salīdzinām ar milzīgo skaitu mārketinga lietotņu, kas pieejamas katrā rīkā, Wix veic dienu. Kvadrātveida telpā Wix daudzuma ziņā nav nekā. Tomēr mārketings nav saistīts tikai ar jūsu rīcībā esošajiem rīkiem, bet gan par to, kā jūs izmantojat jums pieejamos rīkus.

Vai nepiekrītat??

E-komercijas funkcijas

Ja jums rodas jautājums, vai varat pārdot Wix vai Squarespace, jums patiks šī sadaļa. Neatkarīgi no tā, katrs vietņu veidotājs jums piedāvā daudz e-komercijas funkciju.

Neatkarīgi no tā, vai braucat ar Wix vai Squarespace, jums ir visas iespējas izveidot visa veida interneta veikalus – gan lielus, gan lielus.

Abas piedāvā plašas e-komercijas iespējas, piemēram, vairākus maksājumu vārtus, automātiskus nodokļus, adresātu sarakstus, digitālo pārdošanu & fiziski izstrādājumi, nosūtīšana, krājumu pārvaldība un abonēšana.

Turklāt jums ir daudz trešo pušu lietotņu, lai unikāli paplašinātu savu tiešsaistes veikalu. Piemēram, jūs varat pārdot sociālajos plašsaziņas līdzekļos un atgūt pamestos ratiņus kā priekšnieks.

Tiešsaistes veikala iestatīšana, izmantojot Wix vai Squarespace, ir ceturtā līmeņa greideri. Kodēšanas prasmes vispār nav vajadzīgas. Izvēlieties izkārtojumu, pielāgojiet savus stilus un importējiet produktus.
Tomēr ņemiet vērā, ka jums ir jābūt biznesa plānam, ko pārdot, izmantojot Wix un Squarespace.

Uzvarētājs ir:

Piesiets

Runājot par e-komercijas funkcijām, mums ir neizšķirts. Abi vietņu veidotāji piedāvā visas funkcijas, kas jums nepieciešamas e-komercijas vietnes vadīšanai, piemēram, profesionāļiem. Jums ir visas iespējas piedāvāt pilnveidotu iepirkšanās pieredzi, sākot no pasūtīšanas līdz nosūtīšanai un ārpus tās.

Emuāru veidošanas iespējas

Es mīlu emuāru veidošanu, tāpēc es nepārtraukti meklēju instrumentus, kas atvieglo satura publicēšanu un pārvaldību. Ja kāds rīks apgrūtina emuāra vadīšanu, es to nepieskaru ar 10 pēdu stabu.

Satura veidotājiem jums patiks tas, ka Wix un Squarespace piegādā ar izcilām emuāru veidošanas iespējām.

Ziņu izveidošana Wix un Squarespace ir vienkārša. Es negaidu, ka jūs saskarsities ar kādām problēmām. Abiem vietņu veidotājiem ir intuitīvi ierakstu redaktori, kuriem ir tipiskas iespējas.

Jūs varat viegli saglabāt melnrakstus, plānot ierakstus, pievienot kategorijas, piešķirt vairākiem autoriem, ievietot attēlus un parasti izveidot savas ziņas.

Abi rīki palīdz jums izveidot un rediģēt savas ziņas, vienlaikus labi izpētot, kā ziņa parādās lasītājiem. Ja jums ir ko teikt, Wix un Squarespace nodrošina jūsu balss dzirdi.

Uzvarētājs ir:

Kvadrāts

Squarespace piedāvā labākas emuāru veidošanas iespējas, salīdzinot ar Wix. Lai gan abos ir lieliskas emuāru veidošanas sistēmas, Squarespace piedāvā vairāk uzlabotas funkcijas nekā Wix.

Papildus tam ir izveidotas Squarespace emuāru veidošanas funkcijas, bet Wix emuārs ir atkarīgs no lietotnes, kas nodrošina patiešām jaudīgas emuāru funkcijas..

Plāni & Cenu noteikšana

Izmantojot visas iespējas, jūs, iespējams, domājat, cik maksās vietnes izveidošana, izmantojot Wix vai Squarespace. Katrs rīks piedāvā dažādas cenu paketes dažādiem budžetiem un vajadzībām.

Iesācējiem Wix piedāvā jums bezmaksas plānu, kas ļauj jums pārbaudīt ūdeņus. Savukārt kvadrātā ir bezmaksas izmēģinājuma versija, kuras derīguma termiņš beidzas pēc divām nedēļām.

Tomēr, lai pārdotu savu vietni, jums būs nepieciešams piemaksu plāns neatkarīgi no tā, vai apmeklējat Wix vai Squarespace.

Wix piedāvā jums četrus personiskos plānus, kas lieliski piemēroti portfeļiem un citām vienkāršām vietnēm.

Wix cenu noteikšana

 Neierobežots plāns, kas mēnesī maksā 12,50 dolārus, ir vispiemērotākā pakete ārštata darbiniekiem un uzņēmējiem. Jūs varat nokļūt pa durvīm tikai par 4,50 ASV dolāriem mēnesī, bet jūs saņemat pamatfunkcijas un Wix reklāmas, kuras tiek parādītas jūsu centieniem.

Ja jums ir nepieciešams vairāk enerģijas pilnvērtīgai e-komercijas vietnei, Wix piedāvā trīs biznesa plānus.

Wix cenu noteikšanas biznesa vietne

Šeit izvēlētais plāns ir pilnībā atkarīgs no jūsu budžeta un vajadzībām. Es vienmēr iesaku izvēlēties plānu, kas ir piemērots jūsu biznesa vajadzībām.

Tomēr, ja jums ir grūti izvēlēties, varat sākt gatavoties Bizness neierobežots, populārākais plāns no trim tikai par USD 25 mēnesī.

Kvadrāts, no otras puses, piedāvā četrus cenu plānus, kā parādīts zemāk.

Jums ir USD 16 mēnesī Personīga plāns, kas piemērots vienkāršām vietnēm. Lai vadītu e-komercijas veikalu un pieņemtu maksājumus, jums ir nepieciešams viens no pārējiem trim plāniem.

Jūs varat izvēlēties Bizness plāns, kas jums atmaksās 26 USD mēnesī, Pamata komercija plānot USD 30 mēnesī, vai Uzlabotā komercija, kas maksā 46 USD / mēnesī. Atkal dodieties uz plānu, kas atbilst jūsu budžetam un biznesa vajadzībām.

Cenas / veiktspējas attiecība:

Kvadrāts

Squarespace uzvar, pateicoties vienkāršākai cenu struktūrai, kas lieliski piemērota jebkuram budžetam. No otras puses, Wix piedāvā jums līdz septiņiem cenu plāniem, kas ir sarežģīti, jo īpaši tāpēc, ka Wix lietotājiem jaunināšana jāveic biežāk nekā Squarespace.

Plusi & Mīnusi

Es esmu apskatījis gandrīz visu mūsu Wix vs Squarespace salīdzināšanas ziņojumā. Tagad ļaujiet mums apskatīt katras platformas plusus un mīnusus, lai jūs beidzot varētu izlemt, ar kuru izveidot vietni.

Wix plusi

 • Brīvas formas vizuālo lapu veidotājs, kas piedāvā pilnīgu dizaina kontroli
 • Jums ir bezmaksas plāns, kas ir lieliski piemērots ūdeņu pārbaudei
 • Milzīgs lietotņu tirgus
 • Daudz dizaina iespēju
 • Izmēģiniet Wix bez maksas

Wix mīnusi

 • Sarežģīta cenu struktūra
 • Pamata prēmiju plāns nāk ar sludinājumiem
 • Pārāk daudz dizaina iespēju iesācējiem var būt satriecoši
 • Ir mācību līkne, lai iegūtu lietas nobīdi
 • Veidnes maiņa nozīmē vietnes atjaunošanu no jauna

Lauki kvadrātā

 • Pamata stila pieeja dizainam padara to ērti lietojamu
 • Vienkārša cenu struktūra
 • Iepriekš izstrādāti izkārtojumi, kas lieliski piemēroti iesācējiem, kuri vēlas izveidot vietni ar klikšķi
 • Lieliskas emuāru veidošanas iespējas
 • Nevienā prēmiju plānā nav sludinājumu
 • izmēģiniet Squarespace bez maksas

Mīnusi kvadrātā

 • Ierobežots skaits veidņu
 • Neliels skaits trešo pušu lietotņu
 • Jums jāmaksā par savas vietnes publicēšanu

bieži uzdotie jautājumi

Kas ir Wix un Squarespace?

Wix un Squarespace ir uz mākoņiem balstīti vietņu veidošanas rīki, kas ir paredzēti cilvēkiem, kuri vēlas vizuāli izveidot vietni, izmantojot vilkšanu un nomešanu, nerakstot kodu.

Kurš ir labāks, Wix vai Squarespace?

Laukums kvadrātā ir labāks nekā Wix, taču neliksities vilties nevienā no tiem, jo ​​abi ir lieliski vietņu veidotāji. Lielākā atšķirība ir redaktors, un, ja vēlaties strukturētu (ierobežotu) vai nestrukturētu (tukšu audekla) vilkšanas un nomešanas redaktoru.

Vai Wix un Squarespace nāk ar bezmaksas plānu?

Wix piedāvā bezmaksas plānu, taču tam ir ierobežojumi un reklāma. Wix apmaksātie plāni sākas tikai ar USD 13 mēnesī. Squarespace nepiedāvā bezmaksas plānu, tikai divu nedēļu bezmaksas izmēģinājuma versiju. Squarespace plāni sākas tikai ar USD 12 mēnesī.

Wix vs Squarespace: Kopsavilkums

wix vs kvadrāts

Es iesaku Squarespace virs Wix bet jūs nevarat noiet greizi ar nevienu vietnes veidotāju. Abiem vietņu veidotājiem ir mazliet mācīšanās līkne un galu galā atšķirība starp abiem ir par personīgo izvēli kuru redaktoru jūs jūtaties visērtāk.

Wix komplektā ir daudz pielāgošanas iespējus un augsta līmeņa kontrole gandrīz līdz vietai, kur jūs pat no paša sākuma varat izveidot pats savu tēmu.

Kvadrāts, no otras puses, tas ir daudz vairāk kontroles pakāpes (un mazāk izvēles). Tie piedāvā izstrādātas un labi izstrādātas noklusējuma vērtības, kuras varat droši izmantot, neveicot nekādas izmaiņas.

Gan Wix, gan Squarespace ir pieejami bezmaksas izmēģinājumi. Izmēģiniet Wix bez maksas un izmēģiniet Squarespace par brīvu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map