Toptal pārskats

Toptal ļauj uzņēmumiem pieņemt darbā tikai labākos ārštata darbiniekus no sava pārbaudīto talantu globālā tīkla. Šis Toptal pārskats tuvāk aplūko viņu piedāvātos, lai palīdzētu jums izlemt, vai tas ir pareizais ārštata tirgus laukums, ko izmantot jūsu biznesam.


Toptal pārskata kopsavilkums (galvenie punkti)

informācijas ikona Par
Toptal tikai ļauj labākajiem ārštata darbiniekiem pievienoties viņu platformai, tāpēc, ja vēlaties nolīgt top 3% pasaulē ārštata darbinieku, tad šī ir vieta, kur viņus nolīgt.
dolāra ikona Izmaksas
Brīvmākslinieka nomas izmaksas no Toptal ir atkarīgas no lomas veida, taču jūs varat gaidīt, ka samaksāsit no 60 USD līdz 200 USD + stundā ().
happyface ikona Plusi
Toptal lepojas ar a 95% panākumu procentu no pieņemšanas darbā, ar Maksa par pieņemšanu darbā 0 USD par top 3% no pasaules ārštata talentpool. Jūs saņemsit iepazīstināts ar kandidātiem 24 stundu laikā pēc pierakstīšanās, un 90% klientu nolīgst pirmo kandidātu, kuru Toptal iepazīstina.
sadface ikona Mīnusi
Ja jums nepieciešama palīdzība tikai mazāka projekta gadījumā vai ierobežots budžets un var tikai atļauties nepieredzējuši un lēti ārštata darbinieki – tad Toptal jums nav ārštata tirgus.
sprieduma ikona Spriedums
Toptal stingrais talantu pārbaudes process garantijas, ka jūs nolīgsit tikai labākos ārštata darbiniekus kas ir pārbaudīti, uzticami un eksperti dizaina, attīstības, finanšu, kā arī projektu un produktu vadībā.

aicinājums uz rīcību
Pārlēkt uz: – – – – – – – –

Pilna laika darbinieku pieņemšana darbā ne vienmēr ir labākais risinājums, it īpaši, ja jums ir jāpieņem darbā tikai kāds, kurš strādā pie īstermiņa projekta. Šāda veida projektiem ārštata darbinieki ir vispiemērotākie, ja jums ir nepieciešams eksperts, bet nevēlaties / nevajag tos nolīgt uz pilnu slodzi..

Lai gan ir simtiem ārštata tirgus laukumu, lielākā daļa ārštata darbinieku šajās platformās nav eksperti. Lai atrastu uzticamu ārštata darbinieku, ar kuru jūs varat strādāt vairākos un sarežģītos projektos, jums būs jānoalgo daži ārštata darbinieki, pirms atrodat tādu, kas perfekti atbilst jūsu vajadzībām. Pat tad jūs varat tos pazaudēt, ja viņi nolemj paaugstināt likmes, iziet no biznesa vai vienkārši pazūd.

Šajā vietā ienāk Toptal. Viņu platforma jums palīdz nolīgt labākos 3% ārštata darbiniekus pasaulē no vairāk nekā 100 valstīm, un lielākā daļa atrodas Amerikā un Eiropā.

toptal top trīs procenti

Strādājot ar Toptal, jūs varat viegli atrast ekspertu ārštata speciālistu savam projektam pirmajā mēģinājumā, jo visi ārštata darbinieki ir pārbaudīts un intervēts pirms viņi tiek atļauti platformā. Un jūs esat drošās rokās jo Toptal sadarbojas ar tādiem uzņēmumiem kā Airbnb, Hewlett Packard, Zendesk, Motorola, Bridgestone, Shopify un daudziem citiem.

Nomājiet 3% ārštata darbinieku savam projektam – 0 USD maksa par pieņemšanu darbā un 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma nulle!

Kas ir Toptal.com?

toptal pārskats

Toptal ir ārštata tirgus līdzīgs patīk Upwork. Toptal no citiem tirgiem atšķir to, ka tas dod jums piekļuvi labākais no labākajiem ārštata darbiniekiem no visas pasaules. Atšķirībā no citiem ārštata tīkliem / tirgus laukumiem, Toptal veterinārārsti un intervē ārštata darbiniekus un pieņem tikai tos ekspertus, kuri var sevi pierādīt.

Toptal var būt jūsu partneris, kas palīdz pabeigt visus jūsu projektus. Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams kāds, kas izstrādātu jūsu jaunās iPhone lietotnes lietotāja saskarni vai jūsu sarežģītās tīmekļa servera lietojumprogrammas aizmugures versiju, to var piedāvāt Toptal palīdzēs atrast ekspertu, kurš var paveikt darbu. Viņu tīklā ir projektu vadītāji, produktu vadītāji, finanšu eksperti, dizaineri un izstrādātāji.

toptal talantsNoma pasaules klases talantus, piemēram, iOS izstrādātājus, priekšējās daļas izstrādātājus, UX dizainerus, UI dizainerus, finanšu ekspertus, digitālo projektu vadītājus, produktu vadītājus

Nomājiet 3% ārštata darbinieku savam projektam – 0 USD maksa par pieņemšanu darbā un 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma nulle!

Kā darbojas Toptal

Atšķirībā no citiem ārštata tirgiem, Toptal komanda personīgi palīdz jums atrast labāko ārštata speciālistu jūsu biznesa vajadzībām. Toptal tikai labākajiem labākajiem ārštata darbiniekiem pasaulē ļauj pievienoties viņu platformai pēc stingra intervijas procesa, kas var ilgt nedēļas. Šajā platformā pieejamo ārštata talantu kvalitāte ir viņu lielākais atšķirības koeficients.

nomas process

Kad jūs pierakstāties, jums tas ir jādara aizpildiet vienkāršu aptauju, kas prasa mazāk nekā divas minūtes. Tas palīdz Toptal labāk izprast jūsu projekta vajadzības. Tiklīdz jūs pierakstīsities, jūs būsit norīkots eksperts kurš sazināsies ar jums, lai labāk izprast sava projekta prasības. Šis solis palīdz Toptal komandai saprast, cik liels un sarežģīts būs jūsu projekts.

Pēc tam Toptal komanda atradīs brīvmākslinieku, kurš atbilst jūsu prasībām. Jūs saņemsit iepazīstināts ar kandidātiem 24 stundu laikā pēc pierakstīšanās, un 90% uzņēmumu nolīgst pirmo kandidātu, kuru Toptal iepazīstina ar viņiem.

Skrīninga process

Tas, kas Toptal atšķir no citiem ārštata tirgiem, ir tas stingrs pārbaudes process kas pieņem tikai 3% no visiem pretendentiem. Viņu enerģiskās pārbaudes un intervēšanas iemesls ir zemu kvalitātes ārštata speciālistu atsijāšana, kuriem nav pietiekamas pieredzes.

Toptal’s skrīninga procesam ir 5 soļi un tikai pieredzējuši un pieredzējuši ārštata darbinieki, kuri nopietni domā par savu darbu, to veiksmīgi pabeidz.

toptāla skrīninga process

pirmais solis procesa pamatā ir viss komunikācijas prasmju un personības pārbaude. Pretendentam jāspēj ārkārtīgi labi sazināties angliski. Viņi arī pārbauda, ​​lai pārliecinātos, vai pretendents patiesībā aizraujas un ir pilnībā iesaistījies savā darbā.

Tikai 26,4% pretendentu iziet no šī soļa.

otrais solis ir padziļināts prasmju pārskats kas atsijā visus zemas kvalitātes ārštata darbiniekus, kuri savā darbībā nav izcili. Šis solis pārbauda pieteikuma iesniedzēja spēju risināt problēmas un intelektu. Lai pierādītu savas prasmes, pretendentam jāveic dažādi uzdevumi.

Tikai 7,4% pretendentu iziet no šī soļa.

trešais solis ir tiešraide, kurā pretendents atradīsies pārmeklē eksperts. Šis solis drīzāk atgādina individuālu interviju ar ekspertu pretendenta primārajā kompetences jomā.

Tikai 3,6% pretendentu iziet no šī soļa.

Šis ceturtais solis piešķir pieteikuma iesniedzējam testa projekts kas atdarina reālās pasaules scenārijus un pārbauda viņu spēju risināt reālās pasaules problēmas. Tikai 3,2% pretendentu iziet no šī soļa.

pēdējais solis ir pastāvīgs testu turpinājums izcilībai. Toptal viegli neuzņemas zemas kvalitātes darbu un sliktu komunikāciju. Šis solis nodrošina, ka tīklā paliek tikai labākie no labākajiem ārštata darbiniekiem.

Tikai 3,0% pretendentu iziet no šī soļa un viņiem ir atļauts kļūt par brīvmākslinieku Toptal tīklā.

Reģistrēšanās (kā klientam / darba devējam)

Reģistrēties Toptal kā klientam / darba devējam ir ļoti viegli. Tas nozīmē tikai atbildi uz dažiem jautājumiem, lai Toptal komandai būtu priekšstats par jūsu projekta prasībām.

Kad jūs redzēsit aptaujas formu:

pierakstīšanās process uz toptal - 1

Pirmais jautājums, uz kuru jums jāatbild, ir tas, kuru jūs meklējat nolīgt. Šajā piemērā darbosimies ar dizaineriem. Kad esat izvēlējies talanta veidu, kuru vēlaties nolīgt, noklikšķiniet uz pogas Sākt.

Tagad jums jāizvēlas, kāda veida projektam jums nepieciešama palīdzība:

pierakstīšanās process - 2

Vairumā gadījumu jūs strādāsit pie jauna projekta, tāpēc par projekta veidu izvēlēsimies “Jauns projekts”. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz lielās zilās pogas Nākamais, kas atrodas veidlapas labajā apakšējā stūrī.

Tagad jums jāizvēlas, vai jums ir skaidras projekta specifikācijas. Tas pamatā stāsta Toptal, cik tālu tu esi nonācis ideju veidošanas procesā:

reģistrēšanās statīvā - 3

Lielākā daļa jūsu projektu var gūt labumu no ekspertu dizainera vai izstrādātāja ieguldījuma. Ja vien jums jau nav skaidru specifikāciju, kas būtu gatava jūsu projektiem, atlasiet opciju “Man ir aptuvens priekšstats par to, ko es vēlos izveidot” un noklikšķiniet uz pogas Tālāk..

Tagad jums ir jāizlemj, cik ilgi jums būs nepieciešams dizainers:

pierakstīšanās process - 4

Lielākajai daļai projektu tas būs tikai dažas nedēļas, tāpēc izvēlēsimies “1 līdz 4 nedēļas”. Ja vēl neesat pārliecināts vai vēlaties to atstāt atvērtu diskusijai, izvēlieties “Es izlemšu vēlāk”.

Tagad jums jāizvēlas, cik daudz dizaineru jums ir nepieciešams:

pierakstīšanās process - 5

Lielākajai daļai projektu jums būs nepieciešams vairāk nekā tikai dizainers vai izstrādātājs. Jums būs nepieciešams kāds no jūsu komandas darbiniekiem, kurš apstrādā citas projekta daļas. Tātad, izvēlēsimies “daudzfunkcionālu komandu”.

Ja vēl neesat pārliecināts vai vēlaties to atstāt atvērtu diskusijai, izvēlieties “Es izlemšu vēlāk”. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz Tālāk.

Tagad jums jāizvēlas laika līmenis, kāds nepieciešams jūsu projektam:

pierakstīšanās process - 6

Nopietniem biznesa projektiem tas būs pilna vai vismaz nepilna laika, tāpēc izvēlēsimies nepilnu darba laiku. Ja vēl neesat pārliecināts vai vēlaties to atstāt atvērtu diskusijai, izvēlieties “Es izlemšu vēlāk”. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz Tālāk.

Tagad izvēlieties prasmes, kādas būs jūsu ideālajam kandidātam šajā projektā:

reģistrēšanās statīvā - 7

Tīmekļa dizaina projektam jums būs nepieciešams Web dizains, adaptīvs tīmekļa dizains un lietotāja interfeisa dizains. Atlasiet atbilstošās prasmes un noklikšķiniet uz pogas Tālāk.

Tagad atlasiet darbinieku skaitu, kas strādā jūsu uzņēmumā:

reģistrēšanās statīvā - 8

Šajā piemērā izvēlēsimies mazāk nekā 10. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz Tālāk.

Tagad atlasiet, kad jums būs jāprojektē, lai sāktu ar jums sadarboties:

pierakstīšanās process toptal - 9

Lielākajai daļai projektu tā būs vismaz 1 nedēļa. Ja vēl neesat pārliecināts vai vēlaties to atstāt atvērtu diskusijai, izvēlieties “Es izlemšu vēlāk”. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Tālāk.

Tagad jums ir jāizlemj, vai esat atvērts darbam ar Remote talentiem:

pierakstīšanās process toptal - 10

Lielākajai daļai projektu, pat sarežģītu projektu veidiem, tam nebūs nozīmes, bet, ja neesat pārliecināts, izvēlieties “Es neesmu pārliecināts”. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Tālāk.

Tagad izvēlieties savu budžetu šai lomai:

pierakstīšanās process - 11

Es iesaku atlasīt “USD 51 – USD 75 / stundā”, jo vairums platformas ārštata darbinieku maksā vismaz USD 60 / stundā. Lai turpinātu, noklikšķiniet uz Tālāk.

Lai pabeigtu reģistrēšanos, aizpildiet savu kontaktinformāciju:

reģistrēšanās uz toptāla procesu - 13

Tagad aizpildiet savu kontaktinformāciju, lai Toptal komanda varētu jums piezvanīt, lai sāktu procesu:

Tas ir viss. Jūs esat pabeidzis reģistrēšanās procesu. Tagad jūs saņemsit sākuma zvanu no Toptal, kur eksperts atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un pieprasīs sīkāku informāciju par jūsu projektu, lai viņi jūs varētu iestatīt pie jūsu projektam vispiemērotākā brīvmākslinieka..

Nomājiet 3% ārštata darbinieku savam projektam – 0 USD maksa par pieņemšanu darbā un 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma nulle!

Toptal cenas

Lai nolīgtu savu pirmo brīvmākslinieku Toptal, jums ir jāveic vienreizējs maksājums, atmaksājamais depozīts 500 USD. Ja jūs nolemjat nealgot nevienā procesa posmā, jūs saņemsit atmaksu. Pretējā gadījumā 500 USD vēlāk tiks pievienoti kā kredīts jūsu kontā un tiks izmantoti, lai apmaksātu ārštata darbiniekus, ar kuriem jūs strādājat. Šis depozīts stāsta Toptal, ka jūs nopietni domājat nolīgt brīvmākslinieku.

Atšķirībā no tādām platformām kā Upwork, jūs šajā platformā neatradīsit lētus ārštata darbiniekus. Labākajiem labākajiem ārštata darbiniekiem ir pievienota dārga cenu zīme. Lielākā daļa ārštata darbinieku šajā tīklā maksa vismaz 60 USD stundā vai pat vairāk, atkarībā no prasmju un pieredzes līmeņa.

Cik maksā Toptal?

Toptal piedāvā elastīgu cenu noteikšanu atkarībā no klienta prasībām un viņu ģeogrāfiskā izvietojuma. Zemāk norādītie toptal.com izmaksu skaitļi var tikt izmantoti kā vadlīnijas:

Izstrādātāja izmaksas:

 • Stunda: 60 – 95 USD + / stundā
 • Nepilna laika: USD 1 000 – 1 600 USD + / nedēļā
 • Pilna laika: USD 2 000–3200 + / nedēļā

Projektētāja izmaksas:

 • Stunda: USD 60 – USD 150 + stundā
 • Nepilna laika: USD 1 200–2 600 + nedēļā
 • Pilna laika: USD 2400–5200 + nedēļā

Finanšu eksperta izmaksas:

 • Stunda: 60 – 200 USD + stundā
 • Nepilna laika: USD 2 000–3 200 + nedēļā
 • Pilna laika: USD 4000 – 6400 + nedēļā

Projekta vadītāja izmaksas:

 • Stunda: USD 60 – USD 150 + stundā
 • Nepilna laika: 1 300 USD – 2 600 USD + nedēļā
 • Pilna laika: USD 2600–5200 + nedēļā

Produktu menedžera izmaksas:

 • Stunda: 60 – 180 USD + stundā
 • Nepilna laika: USD 1 500–2 800 + nedēļā
 • Pilna laika: USD 3 000–5 600 + nedēļā

Atcerieties. Ja jūs neesat apmierināts ar sniegumu pirmo divu nedēļu laikā, Toptal to darīs atmaksāsim jums gan depozītu, gan visus maksājumus par brīvmākslinieka darbu.

Toptal kupona kods

Dabūt Amazon dāvanu karte 150 USD vērtībā bez maksas, reģistrējoties kā darba devējs / klients un sākot lietot Toptal.

toptal kupona kods

Lai jūs varētu izmantot, jums jāizmanto šī reģistrēšanās saite un jums ir jāturpina bezriska bezmaksas izmēģinājuma periods.

Kad esat veicis savu pirmo veiksmīgo nomu Toptal, nosūtiet mums e-pastu un pieprasiet savu Amazon dāvanu karti 150 USD vērtībā.

Toptal plusi un mīnusi

lielākais ieguvums tas, ka viņi nolīgst ārštata talantus no Toptal, ir viņu stingrs skrīninga process izsvītro ikvienu, kurš nav eksperts. Pieņemot darbā kādu no Toptal, jūs varat būt pārliecināts, ka viņš zina, kā atrisināt jūsu problēmu vai palīdzēt jums jūsu projektā.

Bet tas arī ir viens no lielākajiem mīnusiem darbs ar Toptal. Tā kā viņi piedāvā piekļuvi tikai top 3% ārštata darbinieku, likmes var būt diezgan dārgas ja jūs tikko sākat darbu vai jums ir mazs budžets.

Ja esat uz mazs budžets vai nepieciešama palīdzība tikai neliela projekta gadījumā, tad ir daudz jēgas iet uz ārštata tirgus, piemēram, Upwork.

Bet, dodoties darbā ar ārštata tirgu, piemēram, Upwork, kurš ļauj ikvienam pievienoties kā brīvmāksliniekam, jūs saskarsies ar precīzu problēmu, kuru Toptal jums palīdzēs atrisināt. Ideāla brīvmākslinieka nolīgšana prasīs nedaudz laika izmēģinājums un kļūda.

Un tas daudzos gadījumos varētu nozīmēt zaudēt naudu (un laiku) lai atrastu labāko brīvmākslinieku savam projektam.

Cits liels ieguvums no darba ar Toptal ir tas, ka neesi viens pats. Atšķirībā no citām platformām un tirdzniecības vietām, kas vienkārši sniedz jums ārštata darbinieku sarakstu, Toptal ekspertu komanda sadarbojas ar jums, lai atrastu ideālu ārštata talantu savam projektam, ņemot vērā jūsu prasības.

Nomājiet 3% ārštata darbinieku savam projektam – 0 USD maksa par pieņemšanu darbā un 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma nulle!

BUJ

Vai Toptal legit?

Toptal ir cienījams pasaules ārštata talantu tirgus, kas darbojas ar tādiem pazīstamiem zīmoliem kā Airbnb, HP, Zendesk un Motorola. To 2010. gadā dibināja Taso Du Val (izpilddirektors) un Breanden Beneschott, un tā galvenā mītne atrodas Silīcija ielejā.

Cik maksā Toptal?

Brīvmākslinieka nomas izmaksas Toptal ir atkarīgas no lomas veida, taču jārēķinās, ka par brīvmākslinieku jāmaksā no USD 60 līdz USD 200 stundā. Ir arī vienreizējs atmaksājams depozīts 500 ASV dolāru apmērā. Ja jūs nolemjat nealgot nevienā procesa posmā, jūs saņemsit atmaksu. Pretējā gadījumā 500 USD vēlāk kā kredīts tiks pievienots jūsu kontam.

Kurš ir Toptal labs??

Toptal ir lieliski piemērots uzņēmumiem, kuri meklē galveno partneri, kurš var garantēt izcilu ārštata speciālistu talantus, un jums nav nepieciešams nolīgt kādu personālu uz pilnu darba laiku vai māju, lai veiktu sarežģītus projektēšanas, attīstības un finanšu pakalpojumu projektus..

Toptal vs Upwork

Tur ir daudz Toptal konkurentu, un Upwork ir galvenais. Galvenās Toptal vs Upwork atšķirības ir skrīninga process un ārštata darbinieku kvalitāte. Ja vēlaties nolīgt labākos ārštata darbiniekus, kuru zināšanas tiek pārbaudītas īsā laika posmā, tad izvēlieties Toptal. Ja jums ir laiks iziet pārbaudi un pieņemt darbā procesu, lai pats atrastu labus ārštata darbiniekus, tad izvēlieties Upwork.

Kādas maksājuma metodes Toptal pieņem?

Toptal pieņem maksājumus no visām galvenajām kredītkartēm (Visa, Mastercard, Amex), bankas pārskaitījumu un PayPal.

Kāds ir Toptal pārbaudes laiks un naudas atdošanas garantija?

Toptal dod klientiem 14 dienu laikā “izmēģināt brīvmākslinieku”, pilnīgi bez maksas. Tikai tad, kad esat 100% apmierināts ar brīvmākslinieku, tikai tad sākas saderināšanās ar Toptal. Ja neesat 100% apmierināts ar ārštata darbiniekiem, ar kuriem esat iepazīstināts, jums ir atļauts atkārtot izmēģinājuma procesu ar vēl 5 ārštata darbiniekiem.

Kam pieder ārštata darbu radītais intelektuālais īpašums?

Klients to dara. Toptal vienīgā loma ir piesaistīt ārštata ekspertus ar klientiem. Visos līgumos teikts, ka viss Toptal brīvmākslinieka radītais darbs ir klienta, nevis Toptal – nevis brīvmākslinieka īpašums..

Kas ir Toptal izsekotājs?

Toptal tracker (TopTracker) ir brīvā laika uzskaites programmatūra. To var izmantot, lai bez piepūles izsekotu progresam un ziņojumiem. Klienti / darbinieki to var izmantot, lai viegli izsekotu progresu no jebkuras ierīces, ieskaitot darbvirsmas lietotnes operētājsistēmām Windows un Mac.

Toptal Tracker funkcijas ietver:

 • Ierobežoti ekrānuzņēmumi.
 • Darbības līmeņa izsekošana – tastatūras ievadei un peles kustībām.
 • Projekta izveidošana un darbinieku sadale katram projektam.
 • Privātuma kontrole darbiniekiem, lai pārskatītu vai noraidītu ekrānuzņēmumus.
 • Detalizēti produktivitātes pārskati ar eksportēšanas (csv un pdf) funkcionalitāti.
 • Manuāli un automātiski laika ievadīšana.

Toptal pārskats: kopsavilkums

toptal.com apskats

Toptal ir fantastisks ārštata talantu tirgus ja vēlaties nolīgt labākos ārštata talantus internetā. Viņu stingrais interviju pārbaudes process ļauj tikai 3% pretendentu iziet cauri un izsvītrot visus zemas kvalitātes pretendentus.

Tas vairāk nekā divkāršo iespējas no projekta sākuma atrast izcilu ārštata speciālistu talantu jūsu projektiem. Atšķirībā no citiem ārštata tirgiem, piemēram, Upwork, jums, izmantojot to platformu, nav jābūt atkarīgam no izmēģinājumiem un kļūdām.

Lai arī Toptal liek atrast lieliskus ārštata darbiniekus pastaigā pa parku, platformas ārštata darbinieki maksā daudz vairāk nekā jūsu dzirnavu veikals lēti ārštata darbinieki. Ja jūs tikko sākat darbu vai jums ir maz budžeta, tad es neiesaku izmantot Toptal.

Nomājiet 3% ārštata darbinieku savam projektam – 0 USD maksa par pieņemšanu darbā un 2 nedēļu bezmaksas izmēģinājuma nulle!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map