8 labākās GoDaddy alternatīvas

Apbrīnojami 77 miljonus domēna vārdu pārvalda GoDaddy.com un tas padara to par lielāko domēna vārdu reģistrētāju internetā. Šeit jūs varat atrast labākās GoDaddy alternatīvas.


Labākās GoDaddy alternatīvas 2020. gadā:

 • Labākais kopumā: ir labākā domēna vārda reģistrācijas alternatīva GoDaddy, galvenais iemesls ir tāpēc, ka Namecheap piedāvā WHOIS privātuma aizsardzību bez maksas ar visiem viņu domēna vārdiem.
 • Kopvērtējumā labākais dalībnieks: ir viens no lētākajiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem tirgū, kas piedāvā iesācējiem draudzīgu un kvalitatīvu tīmekļa mitināšanu. Domēna vārda reģistrācija ir bez maksas iekļauta, pērkot tīmekļa mitināšanas plānu.

Uzņēmumi uzticas Ej tēti ar viņu vietnēm un kaut arī GoDaddy ir daudz kas labs, tomēr dažas lietas varētu likt jums meklēt alternatīvu slavenajam domēnu reģistrētājam.

Viena šāda lieta ir augstākas domēna vārda atjaunošanas cenas. Pirmo gadu GoDaddy iekasē no jums daudz mazāk nekā par atjaunošanu. Tas izklausās pēc atlaides, bet galu galā maksās jums daudz vairāk nekā vairums citu domēna vārdu reģistrētāju.

Šajā sarakstā es jūs iepazīstināšu ar dažiem no labākās GoDaddy alternatīvas un konkurentu vietnes šobrīd.

Kas ir GoDaddy

Godaddy alternatīvas

GoDaddy ir viens no visuzticamākajiem un zināmākajiem domēna vārdu reģistrētājiem internetā. Viņu platforma ir vieta, kur jūs dodaties iegādāties savas vietnes domēna vārdu. Ja jūsu vietne ir Facebook, tad jūsu domēna vārds būs Facebook.com.

GoDaddy priekšrocības

Lielākais ieguvums, lietojot GoDaddy, ir tas, ka viņi sniedz plašu pakalpojumu klāstu. Pērkot domēnu no GoDaddy.com, jūs piekļūstat visiem citiem pakalpojumiem, kas nepieciešami vietnes darbināšanai no vienas vietas.

Viņi piedāvā visu, sākot no tīmekļa mitināšanas, vietņu veidošanas rīkiem, e-komercijas programmatūras, e-pasta mitināšanas līdz augstākā līmeņa uzņēmuma līmeņa SSL sertifikātiem.

1. Namecheap.com (ietver bezmaksas WHOIS privātumu)

namecheap domēni

 • Oficiālā vietne: www.namecheap.com
 • Viens no populārākajiem domēnu reģistrētājiem internetā. Namecheap ir labākā alternatīva GoDaddy.
 • Visiem domēniem no Namecheap.com nāk WHOIS domēna bezmaksas privātums. Citi domēna vārdu reģistrētāji, ieskaitot GoDaddy, par to maksā papildus.
 • Uzņēmējdarbība darbojas kopš 2001. gada.

Kāpēc GoDaddy vietā lietot Namecheap

Atšķirībā no GoDaddy, Namecheap piedāvā WHOIS privātuma aizsardzību bez maksas ar visiem viņu domēna vārdiem. Un atšķirībā no GoDaddy, Namecheap piedāvā atjaunošanu par tādu pašu cenu kā pērkot savu domēnu.

Kāpēc izmantot GoDaddy, nevis Namecheap

Namecheap ir pazīstams tikai kā domēna vārdu reģistrators, taču viņi piedāvā arī tīmekļa mitināšanu. Ja vēlaties labāko tiešsaistes mazā biznesa vadīšanā un vēlaties pārvaldīt visu vienuviet, piemēram, mitināšanu, e-pastus, e-komerciju, tad dodieties kopā ar GoDaddy.

2. Bluehost.com (viss vienā domēna nosaukumā, tīmekļa mitināšana un emuārs)

bluehost domēni

 • Oficiālā vietne: www.bluehost.com
 • Uzticas simtiem tūkstošu uzņēmumu visā pasaulē.
 • Domēna vārds tiek piegādāts bez maksas, pērkot gada tīmekļa mitināšanas plānu.
 • Viena no visaugstāk novērtētajām atbalsta komandām nozarē.

Kāpēc GoDaddy vietā lietot Bluehost

Ja jūsu vietne darbojas WordPress, tad biznesā nav neviena labāka par Bluehost. Viņi ir ieguvuši neskaitāmas balvas par atbalstu un ir vieni no ieteiktajiem mitinātājiem oficiālajā WordPress.org vietnē.

Kāpēc lietot GoDaddy, nevis Bluehost

Ja jūs vadāt biznesu, kas aug patiešām strauji, jums vajadzētu doties kopā ar GoDaddy. Bluehost pakalpojumi ir vairāk piemēroti maziem uzņēmumiem un profesionāliem emuāru autoriem.

3. HostGator.com (lētākais domēna nosaukums un mitināšanas kombinācija)

resursdatora domēni

 • Oficiālā vietne: www.hostgator.com
 • Visiem kopīgajiem tīmekļa mitināšanas plāniem ir bezmaksas domēna vārds, kas katru gadu tiek atjaunots bez maksas, izmantojot jūsu abonementu.
 • Piedāvā visu veidu tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, ieskaitot koplietojamo hostingu, VPS mitināšanu un pārvaldīto WordPress mitināšanu.

Kāpēc GoDaddy vietā lietot HostGator?

Ja vēlaties tikai pārvaldīt emuāru vai nelielu ziņu vietni, tad ceļš ir HostGator. Neatkarīgi no tā, vai jūs vadāt bike velosipēdu remontdarbnīcu vai ziņu vietni, kas apmeklē miljoniem apmeklētāju, HostGator to visu var apstrādāt.

Kāpēc lietot GoDaddy, nevis HostGator

Ja vēlaties, lai jūs varētu viegli pielāgot savu vietni miljoniem apmeklētāju, tad GoDaddy ir labākā izvēle. Viņu klientu vidū ir vietējie veikaliņi līdz lieliem zīmoliem.

4. Hostinger.com (lēta tīmekļa mitināšana)

hostinger domēni

 • Oficiālā vietne: www.hostinger.com
 • Hostinger ir sevi dēvējis, piedāvājot lētākos tīmekļa mitināšanas plānus.
 • Plāni sākot no tikai USD 1,96 mēnesī.
 • Visos gada tīmekļa mitināšanas plānos ir iekļauts bezmaksas domēna vārds.

Kāpēc GoDaddy vietā lietot Hostinger?

Ja jūs tikko sākat darbu un vēlaties saņemt lētākās tīmekļa mitināšanas cenas, dodieties uz Hostinger. Lai arī tie ir populāri lētai tīmekļa mitināšanai, tas nenozīmē, ka viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumi nevar konkurēt ar citiem lielajiem spēlētājiem šajā sarakstā.

Kāpēc izmantot GoDaddy, nevis Hostinger

Ja jums nepatīk kompromitēt naudu par naudu, Hostinger, iespējams, nav labākais jūsu uzņēmuma tīmekļa mitinātājs.

5. Domains.Google (domēna vārdi, kas reģistrēti Google)

google.domains

 • Oficiālā vietne: www.domains.google
 • Vai vēlaties Google drošību un uzticamību? Domains.Google ir Google domēna vārdu pakalpojums maziem uzņēmumiem un uzņēmējiem.
 • Pārvaldiet visas sava uzņēmuma lietojumprogrammas, tostarp Google disku un Gmail, no viena konta.

Kāpēc GoDaddy vietā izmantot Google domēnus?

Lai arī Google domēni nav tik populāri kā vairums citu šajā sarakstā iekļauto domēna vārdu nodrošinātāju, viņu domēna vārda pakalpojumu uztic tūkstošiem uzņēmumu visā pasaulē.

Google mērķis ar visiem saviem pakalpojumiem, ieskaitot Google domēnus, ir padarīt tīmekļa vietnes izveidošanu un pārvaldīšanu vieglu uzņēmumu īpašniekiem. Ja jūs meklējat vienkāršu veidu, kā iestatīt un pārvaldīt savu vietni, tad varat paļauties uz Google domēna vārdu pakalpojumu vienkāršību..

Kāpēc Google Go domēnu vietā lietot GoDaddy?

Ja vēlaties pārvaldīt visu, ieskaitot tīmekļa mitināšanas kontus un domēna vārdus, vienā vietnē, tad dodieties uz GoDaddy.

6. Dynadot.com (laba alternatīva GoDaddy)

dinastija

 • Oficiālā vietne: www.dynadot.com
 • Viens no vecākajiem domēna vārdu reģistrētājiem internetā, dibināts 2002. gadā.
 • Piedāvājiet bezmaksas WHOIS privātuma aizsardzību, kas iekļauta visu to domēnu bāzes cenā.
 • Piedāvātais bezmaksas vietņu veidotājs ar visiem domēniem ļauj dažu minūšu laikā izveidot profesionāla izskata vietnes.

Kāpēc GoDaddy vietā lietot Dynadot

Ja vēlaties, lai WHOIS privātuma aizsardzība tiktu iekļauta jūsu domēna vārda cenā, dodieties pie Dynadot. WINth Dynadot, jūs esat ne tikai bezmaksas vietņu veidotājs; varat arī mitināt savu vietni VPS serverī tieši no tā paša informācijas paneļa.

Kāpēc izmantot GoDaddy, nevis Dynadot

GoDaddy piedāvā plašāku pakalpojumu un produktu klāstu, kas var būt noderīgi, mainot jūsu biznesu.

7. DreamHost.com (uzticams pakalpojumu sniedzējs)

sapņu domēna domēni

 • Oficiālā vietne: www.dreamhost.com
 • Viens no ieteicamākajiem tīmekļa mitinātājiem emuāru autoriem un uzņēmējiem, kas tikko sāk darbu.
 • Visos ikgadējos dalītā hostinga plānos ir bezmaksas domēna vārds, kas katru gadu tiek atjaunots, izmantojot jūsu abonementu.
 • Atbalsta komanda ir viena no labākajām nozarē.

Kāpēc GoDaddy vietā lietot DreamHost

DreamHost ir pazīstama ar lielisko atbalsta komandu un 4 gadus pēc kārtas ir bijusi PCMag Editors Choice uzvarētāja. Izmantojot DreamHost, jūs varat izvēlēties vaniļas dalīto mitināšanu vai izmantot pārvaldīto WordPress mitināšanas plānu. Viņu plānus un piedāvājumus var viegli pielāgot jūsu biznesam.

Kāpēc lietot GoDaddy, nevis DreamHost

Ja vēlaties vairāk nekā tikai tīmekļa mitināšanu un domēna vārdu, dodieties uz GoDaddy. GoDaddy piedāvā visu, sākot no Premium SSL sertifikātiem un beidzot ar e-pasta mārketinga pakalpojumiem.

8. Domain.com (pastāv jau vairākus gadus)

domēns.com

 • Oficiālā vietne: www.domain.com
 • Uzņēmumam pieder Domain.com domēna vārds.
 • Uzņēmējdarbība darbojas kopš 2000. gada.

Kāpēc lietot Domain.com, nevis GoDaddy

Viņu mērķis ar piedāvātajiem pakalpojumiem ir vienkāršot vietnes piederības procesu un padarīt to pēc iespējas vieglāku. Un, lai to padarītu par realitāti, viņi piedāvā bezmaksas vietņu veidotāju, kas dažu minūšu laikā palīdzēs jums publicēt savu pirmo vietni, nenoalgojot tīmekļa dizaineru..

Kāpēc izmantot GoDaddy, nevis Domain.com

Kas man nepatīk šajā reģistratūrā, ir tas, ka atšķirībā no vairuma citu šī saraksta, viņi ar saviem domēniem bez maksas piedāvā WHOIS privātuma aizsardzību. Par visiem domēniem par to jāmaksā atsevišķi.

Ja vēlaties no vienas vietas pārvaldīt visu, kas nepieciešams jūsu vietnei, dodieties kopā ar GoDaddy.

Labākās GoDaddy alternatīvas – kopsavilkums

Vai GoDaddy ir labākais risinājums?

Lai arī es mīlu GoDaddy pakalpojumus un gadiem ilgi esmu bijis klients, viena no lietām, kas man par viņiem nepatīk, ir tā, ka viņu atjaunošanas cenas ir daudz augstākas nekā pierakstīšanās cenas.

Un atšķirībā no daudziem iepriekš minētajiem domēnu reģistrētājiem, viņi nepiedāvā WHOIS privātuma aizsardzību bez maksas.

Kā es šeit apskatīju, ir dažas labas GoDaddy alternatīvas domēnu reģistrēšanai un tīmekļa mitināšanai.

Ja jūs tikko sākat darbu, es iesaku izmantot Namecheap, pateicoties bezmaksas WhoisGuard domēna privātuma aizsardzībai, vai Bluehost, jo viņiem ir viena no labākajām atbalsta komandām nozarē un tie ir vieni no ieteicamajiem tīmekļa mitinātājiem iesācējiem..

Tos pat iesaka oficiālā WordPress.org kopienas vietne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map