8 labākās Fiverr alternatīvas

Ārštata ekonomika jeb grupas ekonomika strauji aug un Fiverr ir kļuvis par vienu no galvenajiem ārštata tirgiem, kas tur darbojas. Nekļūdieties man, Fiverr ir lieliska vieta, kur atrast ārštata darbiniekus, taču ir arī citi tur ārā


Fiverr.com ir ārštata tirgus laukums, kurā var atrast pakalpojumus, sākot no grafiskā dizaina līdz mūzikas / video rediģēšanai un beidzot ar mārketingu un tekstu rakstīšanu. Fiverr ir laba vieta, kur sākt, kad jūs meklējat kvalitātes un cenas krustojumu.

Labākās Fiverr alternatīvas 2020. gadā:

 • Labākais kopumā: ir viens no lielākajiem tiešsaistes brīvdomātāju tirgiem, un es mīlu Upwork vienkāršību. Jūs pastāstāt viņiem par savu projektu, un viņi jūs satiks ar ārštata darbiniekiem, pēc tam apskatīsiet mačus un atlasiet to, ar kuru vēlaties strādāt.
 • Kopvērtējumā labākais dalībnieks: viņu tirgū ir gandrīz 30 miljoni ārštata darbinieku. Man patīk tās caurspīdīgums, jo jūs saņemat bezmaksas piedāvājumus par savu projektu, un jūs maksājat par darbu tikai tad, kad koncerts ir pabeigts.
 • Labākā “premium” alternatīva Fiverr: apstiprina tikai 3% ārštata darbinieku, kuri piereģistrējas, un tas jums izmaksās vairāk, tāpēc, ja jūs vairāk uztraucaties par savu budžetu, nevis darba kvalitāti, tad TopTal varētu nebūt jums vislabākā platforma.

Lai arī daži Fiverr pakalpojumu sniedzēji nodrošina izcilu servisu, vairumam platformas pārdevēju nav vērts tērēt naudu, ja vēlaties kvalitatīvu darbu.

Kas ir Fiverr

Fiverr ir platforma / tirgus laukums tiešsaistes pakalpojumu pirkšanai un pārdošanai, kas iepakoti kā “koncerti”.

fiverr alternatīvas

Šie pakalpojumi ir sākot no tīmekļa dizaina, grafiskā dizaina, video, balss pārsūtīšanas, tekstu rakstīšanas līdz mūzikas / aplādes / video rediģēšanai. Ja jūs vadāt uzņēmējdarbību tiešsaistē, Fiverr pakalpojumi var palīdzēt atrisināt lielāko daļu jūsu problēmu.

fiverr kategorijasFiverr ir vairāk nekā 150 kategoriju, no kurām izvēlēties

Fiverr sāka darboties kā platforma ar 5 USD pakalpojumi tādējādi piešķir vārdu Fiverr. Lai arī tā ir slavena ar 5 ASV dolāru cenu zīmi, platforma ir apaugusi ar sākotnējo mērķi un tagad piedāvā visa veida pakalpojumus, sākot no 5 līdz 1000 ASV dolāriem..

Fiverr priekšrocības

Ja jums pieder tiešsaistes bizness, jūs jau zināt, ka lielākā daļa no jūsu sarakstā iekļautajiem uzdevumiem (piemēram, vietnes lapas rakstīšana) nav jūsu laika vērts. Lielākā daļa šo uzdevumu nav jāveic perfekti; tie vienkārši ir jādara.

Būtu prātīgi šos uzdevumus uzticēt kādam citam internetā, lai ietaupītu laiku un panāktu, ka tas tiek darīts no kāda, kurš to dara visas dienas garumā. Šeit nāk Fiverr.

Tie piedāvā krustojumu starp kvalitāti un cenu. Ja tu vēlies ātrs, lēts darbs, Fiverr ir vieta, kur jums vajadzētu doties.

Bet, ja jūs esat nopietns uzņēmuma īpašnieks ar dažām nopietnām vajadzībām, par kurām ir jārūpējas, Fiverr var nebūt labākā platforma.

Labākās Fiverr alternatīvas

Šeit ir mans saraksts ar labākās Fiverr alternatīvas šobrīd konkurējošās vietnes, piemēram, Fiverr, jums jāapsver iespēja to izmantot.

1. Upwork.com

upwork

 • Oficiālā vietne: www.upwork.com
 • Upwork ir viena no vecākajām un uzticamākajām brīvdomātāju platformām internetā.
 • Pakalpojumu klāsts ir no grafiskā dizaina līdz lietotņu izstrādei un visam starp tiem.
 • Atšķirībā no Fiverr, vietnē Upwork jūs ievietojat darbu, un pēc tam ārštata darbinieki jums nosūta priekšlikumus darbam ar cenu.

Kāpēc izmantot Upwork, nevis Fiverr

Ja vēlaties, lai darbu paveiktu eksperts, tad Upwork ir veids, kā iet. Jūs varat izvēlēties no simtiem ekspertu, kuri piesakās uz jūsu darba sludinājumu. Upwork jums izmaksās nedaudz vairāk nekā Fiverr, ja vēlaties kvalitatīvus rezultātus.

Kāpēc Upwork vietā izmantot Fiverr?

Ja vēlaties, lai jūsu pirmā aplādes epizode tiktu rediģēta, ir jēga to izdarīt lēti. Dodieties ar Fiverr, ja jūsu darbs vienkārši ir labi jāpaveic.

2. Freelancer.com

brīvmākslinieks

 • Oficiālā vietne: www.freelancer.com
 • Freelancer.com ļoti ilgu laiku ir palīdzējis miljoniem uzņēmumu atrast ārštata darbiniekus.
 • Platforma darbojas līdzīgi kā Upwork, un tajā ir vairāk nekā 32 miljoni reģistrētu ārštata darbinieku.
 • Jūs varat rīkot dizaina konkursu, kurā var konkurēt visi platformas dizaineri.

Kāpēc Fiverr vietā izmantot Freelancer?

Ja vēlaties panākt kvalitatīvu darbu un labu budžetu, jums jāapmeklē vietne Freelancer.com. Viņi pat atļauj dizaina konkursus, kuros jūs apbalvojat naudas balvu par labāko darbu.

Kāpēc Freelancer vietā izmantot Fiverr?

Lai gan Fiverr ir tūkstošiem talantīgu ārštata speciālistu, kas ir eksperti to darīšanā, Fiverr ir vispiemērotākais, ja vēlaties ātri paveikt darbu par zemu cenu.

3. PeoplePerHour.com

cilvēki

 • Oficiālā vietne: www.peopleperhour.com
 • Lai gan PeoplePerHour nav tik populārs kā dažas no citām šī saraksta platformām, tas pastāv jau kopš 2007. gada.
 • Visus platformas ārštata darbiniekus vispirms intervē, pirms viņi tiek pievienoti platformai.

Kāpēc lietot PeoplePerHour, nevis Fiverr

Brīvmākslinieka nolīgšana ir trāpīšanas un izlaišanas spēle, kurā jūs garām vairāk nekā trāpāt. Lai atrastu izcilus ārštata darbiniekus, parasti ir jāizsvītro daži tūkstoši dolāru, pirms beidzot atrodat labu darbam.

Izmantojot PeoplePerHour, jūs varat būt pārliecināti, ka ikviens, kuru jūs noalgojat, zina, ko viņi dara.

Kāpēc lietot Fiverr, nevis PeoplePerHour

Ja vēlaties lieliskus ārštata darbiniekus bez minējumiem, dodieties uz vietni PeoplePerHour. Ja vēlaties lētākus ārštata darbiniekus, kuri var iegūt darbu, noalgojiet kādu no Fiverr, pamatojoties uz atsauksmēm.

4. Guru.com

guru

 • Oficiālā vietne: www.guru.com
 • Guru platforma ļauj piekļūt vairāk nekā 3 miljoniem ārštata darbinieku no visas pasaules.
 • Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešams uzrakstīts raksts vai nepieciešams jauns logotips, kas paredzēts jūsu ķieģeļu un javas biznesam, Guru platforma ir nodrošinājusi jūs.

Kāpēc Fiverr vietā lietot Guru?

Guru piedāvā piekļuvi miljoniem pieredzējušu ārštata darbinieku, kurus jūs varat noalgot. Ja vēlaties atrast pieredzējušu brīvmākslinieku, ar kuru jūs varat nodibināt pastāvīgas attiecības, dodieties pie Guru.

Kāpēc Guru vietā izmantot Fiverr?

Izvēlieties Fiverr, ja izmaksas ir būtisks faktors un ja vēlaties maksāt tikai par nepieciešamo.

5. TopTal.com

toptāls

 • Oficiālā vietne: www.toptal.com
 • TopTal reklamē sevi kā platformu, kur cilvēki dodas uz “Noma labākos 3% ārštata talantu”.
 • Uzticami tādi nozares giganti kā Hewlett Packard un Airbnb.
 • Lasiet manu detalizēto Toptal pārskatu šeit.

Kāpēc izmantot TopTal, nevis Fiverr

TopTal nav tā platforma, uz kuru jūs ejat, lai nolīgtu trešās pasaules ārštata darbiniekus, kuri piedāvā izveidot vietnes par summu, kas mazāka par 50 USD. Ja vēlaties nolīgt vienu no 3% talantiem pasaulē, tad TopTal ir jūsu platforma.

Atšķirībā no citām šī saraksta platformām, piemēram, Upwork, TopTal piedāvā ārštata darbiniekus tikai dažu atsevišķu prasmju kopu ietvaros. Šajā platformā nav īrējamu rakstnieku vai sociālo mediju tirgotāju.

Kāpēc izmantot Fiverr, nevis TopTal

Ja jūs tikai sākat darbu un vairāk uztraucaties par savu budžetu, nevis par darba kvalitāti, tad TopTal, iespējams, nav jums vislabākā platforma. Viņu cenas sākas ar USD 60 stundā.

6. Kodējams.io

kodējams

 • Oficiālā vietne: www.codeable.io
 • Codeable.io ir jūsu vienas pieturas aģentūra visām lietām WordPress.
 • Atšķirībā no citām platformām, Codeable’s Team salīdzina jūs ar brīvmākslinieku, tā vietā, lai pats izvēlētos.

Kāpēc Fiverr vietā izmantot Codeable.io

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties savā vietnē novērst kļūdu vai ir nepieciešams izstrādāts pielāgots spraudnis, Codeable ir ārštata izstrādātāji, lai to paveiktu.

Viņi piedāvā pilnu atmaksas politiku, ja jums nepatīk darbs. Jūs maksājat tikai tad, ja darbs jums sagādā gandarījumu. Jūs arī visu diennakti varat piekļūt klientu atbalsta komandai, kuru varat sasniegt pa e-pastu vai tālruni.

Kāpēc izmantot Fiverr, nevis Codeable.io?

Ja vēlaties savā vietnē kaut ko noteikt lētāk, tad tas ir Fiverr ceļš. Ja jūsu vietne nedarbojas WordPress, tad Codeable.io jums neko neliecina.

7. Ārpakalpojumi.com

ārpakalpojumus

 • Oficiālā vietne: www.outsourcely.com
 • Ārpakalpojumi jaunuzņēmumiem piedāvā vieglu piekļuvi savam talantu fondam, kurā ir vairāk nekā 400 tūkstoši ārštata darbinieku.
 • Par platformas ārštata darbinieku sniegtajiem pakalpojumiem netiek noteikta iemaksa.

Kāpēc Fiverr vietā izmantot ārpakalpojumus

Kaut arī viņi reklamē savu platformu kā ārštata iznomāšanas platformu jauniem uzņēmumiem, Outsourcely platformā jūs varat saņemt visu veidu darbus, pat ja esat tālu aiz sākuma posma..

Ja vēlaties vieglu un ātru piekļuvi reāliem, pieredzējušiem ārštata darbiniekiem, Outsourcely ir daudz labāks nekā Fiverr.

Kāpēc izmantot Fiverr, nevis Outsourcely

Fiverr ir pazīstams ar savu 5 USD cenu zīmi, un kā tāda tā ir platforma, kas vairāk vērsta uz lētu pakalpojumu sniegšanu, nevis uz visaugstākās kvalitātes pakalpojumu sniegšanu. Ja jūsu budžets ir ierobežots un jūs tikko sākat darbu, dodieties uz Fiverr.

8. Truelancer.com

patiess mecenāts

 • Oficiālā vietne: www.truelancer.com
 • Kaut arī Truelancer ir salīdzinoši jaunpienācējs, viņi ir sevi parādījuši, nodrošinot kvalitatīvu darbu par lētām cenām.
 • Pārsvarā piedāvā ārštata darbiniekus no trešās pasaules valstīm, piemēram, Indijas, Pakistānas un tamlīdzīgiem.

Kāpēc Fiverr vietā izmantot Truelancer?

Ja vēlaties kādu darbu paveikt ātri un jums daudz nerūp kvalitāte, tad šī platforma varētu būt laba iespēja. Truelancer ir labāka platforma nekā Fiverr pasūtījuma darbam.

Kāpēc Truelancer vietā izmantot Fiverr?

Ja jums ir prātā darbs, kas neprasa daudz pasūtījuma darbu un tas ir jādara lēti, dodieties uz Fiverr.

bieži uzdotie jautājumi

Kādi ir Fiverr plusi?

Fiverr ir vadošais tirgus laukums, kas ārštata darbiniekus (pārdevējus) savieno ar klientiem (pircējiem). Tas ir lēti, jūs varat atrast ārštata darbiniekus, sākot no USD 5. Pieejams milzīgs ārštata darbinieku klāsts, kas pieejams koncertiem (darbiem) gandrīz jebkurā kategorijā, par kuru jūs varat iedomāties. Noderīgs atbalsts, kas vienmēr ņem pircēja pusi.

Kādi ir Fiverr mīnusi?

Dažreiz jūs saņemat to, ko maksājat, negaidiet, ka darba kvalitāte būs izcila par kaut ko, par ko maksājāt USD 5 (īpaši par sarežģītiem un izaicinošiem darbiem). Daži pārdevēji nosaka nepamatotus termiņus, un jums ir jāmaksā papildus, lai darbs tiktu piegādāts ātrāk.

Kādas ir labākās Fiverr alternatīvas?

Ja vēlaties ātri un lēti paveiktu darbu, Fiverr ir tas, kur jums vajadzētu doties. Bet, ja vēlaties panākt, lai darbu paveiktu nozares eksperts, tad labākas alternatīvas Fiverr.com ir tādas ārštata tirgus vietas kā Upwork un Toptal.

Labākās Fiverr alternatīvas – kopsavilkums

Vai Fiverr ir labs ārštata darbiniekiem?

Jā, Fiverr kalpo savam mērķim kā lētu ārštata darbinieku atrašanas vieta.

Bet tur ir daudz labu vietņu, piemēram, Fiverr.

Ja vēlaties ātri veikt lētu darbu, jums jāiet ar tādu platformu kā Truelancer. Viņu talantu kopumu galvenokārt veido ārštata darbinieki no trešās pasaules valstīm.

Ja vēlaties, lai jūsu darbs tiktu veikts ar budžetu, neapdraudot kvalitāti, jums jāapmeklē tāda vietne kā Upwork vai Freelancer.com. Abas piedāvā piekļuvi miljoniem ārštata darbinieku ar visdažādākajām prasmju kopām un ir labākie Fiverr konkurenti tur.

Un, ja nauda jums nav galvenā problēma, dodieties kopā ar Toptal. Viņi sevi reklamē kā platformu, kas palīdz jums nolīgt labākos 3% talantu internetā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map