Lielākā daļa mūsu mūsdienu darbu tiek veikti un glabāti tiešsaistē. Mākonis uzglabāšanas pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Dropbox ļauj ērti ne tikai dublēt mūsu darba un personiskos failus, bet arī mums ir viegli sadarboties ar citiem. Nekļūdieties man, Dropbox ir labs, patiešām labs, bet ir arī labāki tur ārā.


Ar vairāk nekā 500 miljoniem lietotāju visā pasaulē Dropbox, bez šaubām, ir viens no populārākajiem mākoņu krātuves pakalpojumu sniedzējiem. Bet tur ir tādas konkurentu vietnes kā Dropbox, kas nodrošina labāku drošību, funkcijas un par pieejamāku cenu.

Labākās Dropbox alternatīvas 2020. gadā:

 • Labākais kopumā:. Šis ir mans iecienītākais mākoņu krātuves pakalpojumu sniedzējs, jo Sync.com ir ērti lietojams, tam ir liela drošība un visas funkcijas par pieņemamu cenu.
 • Kopvērtējumā labākais dalībnieks:. Pirmais solis ir pCloud, pateicoties lētai cenai, drošības elementiem, piemēram, klienta puses šifrēšanai, un es mīlu vienreizējās izmaksas par mūža abonementu.
 • Labākā bezmaksas alternatīva Dropbox: ir labākā bezmaksas cenas un vērtības attiecība, es mīlu integrāciju ar Google dokumentiem, izklājlapām un trešo personu lietotnēm, taču drošība un sinhronizācija varētu būt labāka.

Neatkarīgi no tā, vai jums ir jāsadarbojas ar grāmatas redaktoru, kuru rakstāt, vai arī jums ir nepieciešams kāds, kas ātri nosūta dokumentu pārskatīšanai jūsu priekšniekam, šie rīki ļauj to izdarīt tikai ar dažiem klikšķiem.

Pat ja lielāko daļu darba veicat bezsaistē, jums joprojām vajadzētu dublēt savu darbu mākoņa krātuves pakalpojuma vietnē, piemēram, Dropbox, lai nezaudētu svarīgus datus.

Kas ir Dropbox?

labākās dropbox alternatīvas

Dropbox sāka darboties kā platforma, kas lietotājiem ļauj dublēt savus failus tiešsaistē un piekļūt viņiem no visām viņu ierīcēm. Bet tagad tas ir kļuvis daudz vairāk. Tas ļauj jums strādāt sadarbībā ar citiem un pārliecinieties jūsu darbs vienmēr ir pieejams neatkarīgi no tā, kurp dodaties vai kādu ierīci izmantojat.

Viņu pakalpojumus izmanto komandas, ārštata darbinieki un patērētāji visā pasaulē, un viņiem uzticas daudzi lieli zīmoli. Viņu pakalpojums ir pieejams visās platformās, ieskaitot galddatorus un mobilās ierīces, kas ļauj piekļūt failiem no jebkuras vietas un jebkuras ierīces.

Dropbox funkcijas un plāni

Dropbox piedāvā dažādus plānus dažādiem lietošanas gadījumiem. Daži piedāvā vairāk funkciju nekā citi. Ja esat kāds, kuram vienkārši nepieciešama vieta, kur dublēt failus, viņi piedāvā bezmaksas plāns, kas atļauj līdz 2 GB krātuvē un tiek sinhronizēts ne vairāk kā 3 ierīcēs.

dropbox plāni

Ja esat profesionāls, jūs vēlēsities izmantot viņu piedāvāto Plus plānu līdz 2 TB (terabaitiem) krātuves, sinhronizācija neierobežotās ierīcēs, failu atkopšana 30 dienu laikā un vēl daudz vairāk tikai par 10 USD mēnesī. Viņi piedāvā arī plānu komandām, kurām ir daudz papildu iespēju, piemēram, vienreizēja pierakstīšanās, administrēšanas rīki un tiešsaistes tērzēšanas atbalsts.

Dropbox piedāvā arī tādus rīkus kā Dropbox papīrs, lai palīdzētu jums tiešsaistē viegli sadarboties ar citiem cilvēkiem, veidojot dokumentus.

Plusi un mīnusi Dropbox

labākā daļa par Dropbox lietošanu ir vienkāršība kas ir raksturīgi visiem viņu pakalpojumiem un rīkiem. Atšķirībā no vairuma citu mākoņu uzglabāšanas pakalpojumu sniedzēju tirgū, Dropbox tic padarot lietas vienkāršas un padarot visu viegli pieejamu. Pat ja jums nav labi ar datoriem, jūs varat viegli iemācīties virves dažu sekunžu laikā. Jā, tas ir tik vienkārši.

Dropbox piedāvā lietotni gandrīz visām ierīcēm, ieskaitot Android, Windows, Mac un iOS, kas ļauj ērti piekļūt un sinhronizēt failus starp visām jūsu ierīcēm.

Lai gan Dropbox piedāvā daudz funkciju, tās pakalpojums nav piemērots visiem lietošanas gadījumiem. Piemēram, Dropbox piedāvā tikai 2 GB lielu krātuvi savā bezmaksas plānā lai gan daži citi pakalpojumi mūsu sarakstā piedāvā 15 GB bez maksas. Turklāt, kaut arī viņi piedāvā vieglu sadarbību ar Dropbox Paper, viņiem nav tik daudz rīku un iespēju kā citiem šajā sarakstā, lai sadarbotos ar citiem.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties vairāk brīvas vietas vai labāku sadarbībai paredzētu darbplūsmu, šeit ir norādītas dažas no labākajām Dropbox alternatīvām, kuras jums vajadzētu izmēģināt:

Labākās alternatīvas Dropbox

1. Sync.com

sync.com

 • Lētāka alternatīva un vairāk funkciju nekā Dropbox
 • Bezmaksas plāns un prēmiju plāni no USD 49 gadā
 • Vietne: https://www.sync.com/

Sync.com ir sadarbības mākonis uzglabāšanas pakalpojums, kas atrodas Kanādā un kura mērķis ir padarīt lētāku cilvēkiem failu glabāšanu mākonī. Tā bezmaksas plāns piedāvā 5 GB bezmaksas krātuves un pamata sadarbības iespējas.

Tā piedāvā bezmaksas lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS un Android, lai jūs varētu sinhronizēt un piekļūt failiem visās savās ierīcēs. Viņu mobilajām lietotnēm ir attālā ierīces bloķēšana funkcija, kuru varat izmantot, lai bloķētu ierīci no jebkuras citas ierīces, kas ir pieteicusies jūsu Sync.com kontā. Tas palielina jūsu ierīces drošību un privātumu.

Sync.com funkcijas:

 • Lētāk nekā Dropbox.
 • Piedāvā 5 GB bezmaksas krātuvi savā bezmaksas plānā.
 • Visu ierīču dublēšana un sinhronizācija reāllaikā.
 • Lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS un Android.
 • Ierīces attāla bloķēšana, lai palielinātu drošību.

Sync.com plāni:
Viņu bezmaksas plāns piedāvā 5 GB bezmaksas krātuves bet ierobežo datu pārsūtīšanas apjomu. Viņu apmaksātie plāni sākas ar 49 USD gadā un piedāvā 500 GB krātuvi un neierobežotu datu pārsūtīšanu starp citām drošības un privātuma funkcijām.

Kāpēc Sync.com ir laba alternatīva Dropbox:
Sync.com ir daudz lētāka iespēja, un tā ir labākā Dropbox biznesa alternatīva. Pat savā bezmaksas plānā viņi piedāvā 5 GB bezmaksas krātuves atšķirībā no Dropbox, kas piedāvā tikai 2 GB.

2. pCloud

pcloud

 • Lētākā alternatīva Dropbox
 • Bezmaksas plāns un piemaksu plāni no USD 3,99 mēnesī
 • Vietne: https://www.pcloud.com/

pCloud ir viena no lētākās mākoņu glabāšanas iespējas tirgū. Reģistrējoties tas piedāvā 10 GB lielu krātuvi. Ne tikai to, ka, veicot dažas vienkāršas darbības, piemēram, instalējot lietotni tālrunī, un atsaucoties uz draugu, bet arī krātuves piemaksai varat pievienot vēl 5 GB.

pCloud funkcijas:

 • Lietotnes operētājsistēmām Windows, Mac, Linux, iOS, Android un Adobe Lightroom.
 • pCloud nāk ar desmitiem funkciju, kas atvieglo sadarbību.
 • Piedāvā 10 GB diska vietas bez maksas.
 • Daudz lētāk nekā vairums mākoņu krātuves pakalpojumu.

pCloud plāni:
bezmaksas plāns piedāvā 10 GB krātuves vietu. Viņu prēmiju plāni sākas no 3,99 USD mēnesī. Tas piedāvā 500 GB krātuves un ļauj 500 GB datu pārsūtīšanas joslas platuma koplietošanai. Atšķirībā no vairuma citu mākoņu krātuves pakalpojumu, pCloud piedāvā arī dzīves plāns tikai par 175 USD. Tas ir vienreizējs maksājums, un jūs saņemat 500 GB par visu mūžu.

Kāpēc pCloud ir laba alternatīva Dropbox:
pCloud.com ir viena no labākajām iespējām, ja meklējat mākoņa pakalpojumu, lai dublētu visus savus failus. Tas ir daudz lētāks un drošāks nekā Dropbox un ērti lietojams.

3. Google disks

google disks

 • Labākā bezmaksas alternatīva Dropbox
 • Bezmaksas plāns un prēmiju plāni no USD 1,99 mēnesī
 • Vietne: https://www.google.com/drive/

Google disks ir bezmaksas mākoņa krātuves pakalpojums, kas ietilpst Google lietotņu komplektā. Tam ir 15 GB brīvas vietas atmiņā, un tas ļauj bez maksas dublēt visus attēlus ar zemāku kvalitāti, neatskaitot tos no bezmaksas 15 GB. Google disks ir viens no labākās iespējas lielākajai daļai lietotāju, kuri vienkārši vēlas dublēt savus personiskos failus.

Google diska funkcijas:

 • Desmitiem sadarbības rīku un funkciju.
 • Piedāvā 15 GB bezmaksas krātuvi.
 • Dublējiet visus savus attēlus bez maksas.
 • Lietotnes visām jūsu ierīcēm, ieskaitot Android, iOS, Mac un citas.

Google diska plāni:
Jūsu piedāvātais bezmaksas plāns 15 GB bezmaksas krātuve. Turklāt, ja dublējat zemas kvalitātes versiju, viņi neskaita attēlus no jūsu krātuves. Piemaksu plāns sākas plkst Mēnesī 1,99 USD un piedāvā 100 GB glabāšanā.

Kāpēc Google disks ir laba alternatīva Dropbox:
Google disks ir laba alternatīva, kas piedāvā izcilus sadarbības rīkus un nodrošina bezmaksas piekļuvi viņu biroja lietotņu komplektam, piemēram, Google dokumentiem, izklājlapām utt..

4. Microsoft OneDrive

microsoft onedrive

 • Lieliska bezmaksas alternatīva Dropbox un bezmaksas Microsoft Office
 • Bezmaksas plāns un prēmiju plāni no USD 69,99 gadā
 • Vietne: https://onedrive.live.com/

OneDrive ir mākoņu krātuves pakalpojums, ko piedāvā Microsoft. Tā bezmaksas plāns nāk ar 5 GB lielu atmiņas vietu. Labākā daļa par OneDrive ir tā, ka, ja jūs izmantojat Microsoft Office, jūs varat iegūt 1 TB krātuves vietas un a bezmaksas abonements Microsoft Office tikai par 69,99 USD gadā.

OneDrive funkcijas:

 • Piedāvā 5 GB bezmaksas krātuvi.
 • Saņemiet bezmaksas Microsoft Office abonementu, izmantojot premium plānus.
 • Lietotnes visām jūsu ierīcēm.

OneDrive plāni:
OneDrive piemaksa plāni sākas ar USD 1,99 mēnesī. Tas piedāvā 100 GB krātuves vietas. Viņu profesionālie plāni piedāvā bezmaksas abonēšanu Microsoft Office.

Kāpēc OneDrive ir laba alternatīva Dropbox:
OneDrive piedāvā 5 GB bezmaksas krātuvi, atšķirībā no Dropbox tikai 2 GB bezmaksas krātuves vietas. Plus prēmiju plānos ietilpst arī bezmaksas Microsoft Office abonēšana (Word, Excel, PowerPoint, Outlook utt.)

5. Tresorit

tresorit

 • Labākā Dropbox drošības un privātuma alternatīva
 • Bezmaksas plāns un prēmiju plāni no USD 10,42 mēnesī
 • Vietne: https://tresorit.com/

Tresorit pārdot savus pakalpojumus kā “Īpaši drošs” vieta, kur savus failus glabāt tiešsaistē. Viņu mērķa klienti ir uzņēmumi un sadarbības komandas. Viņu pakalpojumus izmanto SAP, Canon, Emirāti, un daži citi lieli zīmoli visā pasaulē.

Tresorit funkcijas:

 • Kā Šveices uzņēmums pakalpojums piedāvā Šveices privātumu.
 • Lietotnes operētājsistēmai Linux, Microsoft, Mac, iOS un Android.
 • Saderīgs ar GDPR.
 • Viens no drošākajiem mākoņu glabāšanas pakalpojumiem.

Trešās prioritātes plāni:
Bezmaksas plāns ļauj koplietot lielus failus līdz 5 GB ar citiem cilvēkiem. Viņu piemaksu plāni sākas plkst Mēnesī 10,42 USD un piedāvājiet 200 GB glabāšana.

Kāpēc Tresorit ir laba alternatīva Dropbox biznesam:
Tresorit nav labākais risinājums indivīdiem. Ja vēlaties saglabāt tikai dažus failus vai dublēt ģimenes fotoattēlus, labāka izvēle varētu būt Dropbox. Bet, ja vēlaties vislabāko, ko varat iegūt drošībā un privātumā, labākais risinājums ir Tresorit.

6. Kaste

box.com

 • Labākais mākoņu krātuves nodrošinātājs sadarbībai un komandām
 • Bezmaksas plāns un prēmiju plāni no USD 10 mēnesī
 • Vietne: https://www.box.com/

Kaste ir mākoņu krātuves pakalpojums, kas paredzēts uzņēmumiem un sadarbības komandām. Tas piedāvā desmitiem rīku un funkciju uzlabot savu darbplūsmu un viegli sadarboties kopā ar citiem jūsu komandā. Tas ir izveidots sadarbībai.

Kastes funkcijas:

 • Piedāvā 10 GB krātuvi bez maksas.
 • Lietotnes visām jūsu ierīcēm.
 • Microsoft Office 365 integrācija.
 • Lietotāju pārvaldības rīki.

Kastīšu plāni:
bezmaksas plāns piedāvā 10 GB uzglabāšanas vieta. Box piedāvā tikai vienu piemaksu plānu privātpersonām, kas piedāvā 100 GB krātuve par USD 10 mēnesī. Viņu biznesa plānam nepieciešami vismaz 3 lietotāji.

Kāpēc Box ir laba alternatīva Dropbox:
Box.com ir viena no labākajām mākoņu glabāšanas iespējām uzņēmumiem un sadarbības komandām. Tie piedāvā daudz vairāk sadarbības un drošības funkciju nekā Dropbox.

7. SpiderOak

zirnekļa pīķis

 • Bagātīgs 21 dienu bezmaksas izmēģinājums, bet bez bezmaksas plāna
 • Premium plāni sākot no 6 USD mēnesī
 • Vietne: https://spideroak.com/

SpiderOak ir mākoņu krātuves lietotņu komplekts uzņēmumiem. Lai arī viņu pakalpojums ir paredzēts uzņēmumiem, viņi piedāvā mākoņu krātuves rezerves pakalpojumu ar nosaukumu SpiderOak One. Labākā daļa par SpiderOak ir tā, ka viņu lietotnes ir veidota ar privātumu un drošību prātā.

SpiderOak funkcijas:

 • Veidots, ņemot vērā privātumu.
 • Lietotnes operētājsistēmām Linux, Mac, Windows, Android un iOS.
 • Desmitiem sadarbības rīku.
 • 21 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija.

SpiderOak plāni:
Atšķirībā no citiem pakalpojumiem šajā sarakstā, SpiderOak nepiedāvā bezmaksas plānu. Bet viņi piedāvā 21 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija. Viņu sākuma plāns piedāvā 150 GB krātuves vietas par 6 USD mēnesī.

Kāpēc SpiderOak ir laba alternatīva Dropbox:
SpiderOak.com piedāvā daudz uzlabotas funkcijas un drošības priekšrocības, kurām trūkst Dropbox.

8. IDrive

Es braucu

 • Labākais mākoņu krātuves pakalpojumu sniedzējs uzņēmējdarbībai
 • Bezmaksas plāns un prēmiju plāni no USD 59,12 gadā
 • Vietne: https://www.idrive.com/

Es braucu piedāvā desmitiem mākoņu glabāšanas risinājumu, lai rūpētos par uzņēmumu, tālākpārdevēju, profesionāļu un uzņēmumu vajadzības. Viņu bezmaksas plāns nāk ar 5 GB brīvas vietas.

IDrive funkcijas:

 • Lietotnes iOS, Mac, Android un Windows.
 • Sadarbības rīki un funkcijas.
 • Vienu gadu bez maksas dublējiet vai izgūstiet visus savus datus fiziskā formā.
 • Desmitiem privātuma un drošības elementu.

IDrive plāni:
Bezmaksas plāns piedāvā 5 GB bezmaksas krātuves vietu. Viņu piemaksu plāni sākas plkst 59,12 USD gadā pirmo gadu. Tā piedāvā 2 TB krātuves vieta un maksā gandrīz uz pusi mazāk nekā Dropbox.

Kāpēc IDrive ir laba alternatīva Dropbox:
IDrive.com bezmaksas plāni piedāvā 5 GB krātuves vietas, un to premium plāns piedāvā 2 TB krātuvi tikai par 59,12 ASV dolāriem pirmo gadu.

bieži uzdotie jautājumi

Kādas ir Dropbox priekšrocības?

Lietošanas ērtums un iespēja piekļūt failiem jebkurā laikā un vietā. Integrējas ar Microsoft Office Online. Ātra un vieda failu sinhronizācija. Vēstures funkcija, kas ļauj piekļūt iepriekšējām failu versijām.

Kādi ir Dropbox mīnusi?

Pro versija ir dārga. Tas varētu būt vairāk vērsts uz privātumu. Bezmaksas versija ir ierobežota (tikai 2 GB krātuve). Nav mapes augšupielādes un sadarbības.

Kādas ir labākās Dropbox alternatīvas?

Vislabāk apmaksātās alternatīvas Dropbox ir Sync.com un pCloud.com. Labākā bezmaksas alternatīva ir Google disks.

Dropbox alternatīvas: kopsavilkums

Ja jūs vienkārši meklējat brīvu vietu personīgo failu dublēšanai, iesaku Google disks. Tam ir 15 GB bezmaksas krātuves, un tas ļauj bez maksas dublēt attēlu zemākas kvalitātes versijas, neņemot vērā krātuves kvotu..

Uzņēmumiem un darba failiem un, ja vēlaties sadarbību ar visu komandu, tad iesaku apmeklēt vietni Sync.com, jo ​​viņu pakalpojums ir izveidots sadarbības komandas darbam. Tā ir labākā Dropbox biznesa alternatīva.

Ja jums ir vislabākā drošība, ko tirgus var piedāvāt, tad dodieties līdzi Tresorit. Tas ir Šveices uzņēmums un piedāvā Šveices privātumu, par kuru šī valsts ir pazīstama.

Visi šie Dropbox konkurenti nāk ar lietotnēm gandrīz visām ierīcēm un platformām, ieskaitot Windows, Mac, iOS un Android, tāpēc jūs varat viegli sinhronizēt failus un piekļūt tiem no jebkuras vietas, izmantojot jebkuru jums piederošu ierīci..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me