8 labākās ClickFunnels alternatīvas

ClickFunnels ir visaptveroša tiešsaistes mārketinga un pārdošanas platforma, ko izmanto tūkstošiem tirgotāju visā pasaulē. Daudzi un nozares līderi tam uzticas, lai viegli izveidotu un optimizētu pārdošanas un mārketinga piltuves. Tas ir lielisks tiešsaistes pārdošanas piltuves veidotājs, taču ir daudz tur ārā.


Klikšķu piltuves ir viss vienā mārketinga un tiešsaistes pārdošanas piltuves rīks kas var palīdzēt izveidot uzlabotas pārdošanas un mārketinga piltuves. Jūs varat izveidot galvenās lapas, pārdošanas lapas, izvēles lapu, tveršanas lapu, tīmekļa semināra piltuvi, dalības vietnes un daudz ko citu, un gala mērķis ir pārveidot trafiku un radīt potenciālos pirkumus un palielināt ieņēmumus.

Labākās ClickFunnels alternatīvas 2020. gadā:

 • Labākais kopumā: ir stabila galvenās lapas veidotāja un mārketinga automatizācijas platforma. GetResponse ir labākā alternatīva ClickFunnels, jo tā nāk ar e-pasta mārketinga un mārketinga automatizācijas iespējām, ko nodrošina ClickFunnels, taču par daudz lētāku cenu. Iepazīstieties ar viņu jauno Autofunnel rīku – gatavu, automatizētu piltuves ģeneratoru.
 • Labākais kopvērtējumā, Runner-up: ir rīks, kas galvenokārt vērsts uz perfektu galveno lapu veidošanu, kas rada reklāmguvumus. Tas nevar pilnībā aizstāt ClickFunnels, bet, integrējot to ar e-pasta mārketinga platformu, Leadpages ir lēta alternatīva ClickFunnels.
 • Labākā “WordPress” alternatīva ClickFunnels: būtībā ir WordPress spraudņu kopums, kas dara to, ko dara ClickFunnels. Tas ir daudz lētāk nekā ClickFunnels, bet galvenais negatīvais ir tas, ka jums ir jāizmanto WordPress un tas ir jāorganizē jūsu vietnē.

ClickFunnels piedāvā ļoti daudz, ko tirgotāji mīl, bet tas nav viens izmērs, kas der visa veida rīkiem. Ja jūs meklējat labākas / lētākas ClickFunnels alternatīvas, zemāk es dalīšos ar jums 8 labākās ClickFunnels alternatīvas.

Bet vispirms…

Kas ir ClickFunnels

ClickFunnels ir platforma, kas ļauj jums viegli izveidot mārketinga piltuves, izmantojot vilkšanu un nomešanu. Mārketinga piltuvju veidošanai vajadzēja simtiem stundu un lielu pieredzi. Izmantojot ClickFunnels, tas ir tikpat vienkārši kā noklikšķināt uz dažām pogām.

klikšķu piltuvju alternatīvas

ClickFunnels ļauj jums izveidot:

 • Saspiediet lapu piltuves.
 • Automatizētas tīmekļa semināru piltuves.
 • Produktu palaišanas piltuves.
 • Tirdzniecības piltuves (iebūvēts iepirkumu grozs un integrējams ar iecienītākajiem iepirkumu groziem).
 • Dalības vietnes piltuves.
 • Un ielādē vairāk.

Vismaz tā ir ideja. Patiesībā, lai izveidotu piltuvi ar ClickFunnels, tas prasa daudz darba, taču tas ir daudz mazāk, ja jūs to darītu pats no nulles..

ClickFunnels priekšrocības

Ja esat iesācējs mārketingā un nekad neko neesat pārdevis, mārketinga piltuves veidošana drīz var kļūt par murgu. ClickFunnels piedāvā vienkāršu platformu mārketinga piltuves izveidošanai un mitināšanai. Ja jūs nolemjat izveidot vienu ar ClickFunnels, tas prasītu simtiem stundu un daudz naudas.

Galvenās funkcijas ietver:

 • Velciet & Aizmugurējo lapu veidotājs, kas ļauj veidot lapas pārdošanas piltuvēs bez vienas koda rindas.
 • Iebūvēts automātiskais automātiskais atbildētājs ar nosaukumu “Actionetics”.
 • Varat arī iestatīt saistīto programmu ar ClickFunnels, izmantojot viņu iebūvēto mugursomu. .
 • Iebūvēts iepirkumu grozs, kas ļauj izsekot klientu pasūtījumiem. Jums nav jāreģistrējas citam iepirkumu groza pakalpojumam.
 • Izveidojiet piltuves, lai potenciālajiem klientiem nosūtītu īsto produktu un pēc pirkuma veikšanas turpinātu darbu ar viņiem.
 • Nosūtiet papildu e-pastus un SMS īsziņas.
 • Iekļaujiet dalību un pieteikšanās savā vietnē.
 • Veidojiet veidlapas, lai apkopotu vēlamo informāciju.
 • Tas nāk ar visaptverošu datu bāzi ar vairāk nekā 20 gatavām veidnēm.

Clickfunnels ir lielisks rīku komplekts, taču tas, iespējams, nav tas, kas jums šobrīd nepieciešams, vai pārāk dārgs jūsu gaumei.

Ja tas tā ir un jūs meklējat labākās ClickFunnels alternatīvas, šeit šeit ir saraksts ar vietnēm, piemēram, ClickFunnels, kuras jums jāpārbauda.

Labākās ClickFunnels alternatīvas

1. GetResponse

saņemt korespondenci

 • Oficiālā vietne: www.getresponse.com
 • Krustojums starp e-pasta mārketinga rīku un piltuves veidotāju.
 • Ļauj viegli automatizēt visu mārketinga piltuvi no vienas atsevišķas platformas.

GetResponse ir uzlabota, bet lēta, viena mārketinga automatizācijas platforma. Platforma nāk ar e-pasta mārketings, mārketinga automatizācija, galvenās lapas veidotājs un pārdošanas piltuves.

Automātiskā piltuve ir nesena funkcija, un tā ļauj izveidot automatizētas pakāpeniskas piltuves, lai izveidotu galvenās lapas, automatizētus e-pastus, produktu pārdošanu, pamestu ratiņu atgūšanu, lai nopelnītu vairāk naudas.

Kāpēc izmantot GetResponse, nevis ClickFunnels

Ja vēlaties spēt automatizēt visu mārketinga piltuvi no vienas vietas, tas ir ceļš uz GetResponse. Turklāt tas maksā daudz mazāk, un tā ir arī labākā ClickFunnels Platinum alternatīva.

Tie ļauj no vienas platformas izveidot visu mārketinga piltuvi (ieskaitot galvenās lapas un uznirstošos logus un tīmekļa seminārus), pēc tam ļaujot to visu automatizēt.

ClickFunnels vs GetResponse

Ja vēlaties mainīt savas e-pasta mārketinga platformas, izmantojiet ClickFunnels. Viņu platforma tiek integrēta ar gandrīz visām populārajām e-pasta mārketinga platformām, ieskaitot GetResponse.

2. Galvenās lapas

potenciālās lapas

 • Oficiālā vietne: www.leadpages.net
 • LeadPages mērķis ir pēc iespējas vienkāršot galveno lapu veidošanas procesu.
 • Izvēlieties no vairāk nekā 200 bezmaksas veidnēm vai iegādājieties to tirgū, kur ir vēl tūkstošiem citu.

Galvenās lapas ir uzlabotas un jaudīgs galvenās lapas veidotāju rīks kas nāk ar komplektu funkcijām, kas nodrošina lapu konvertēšanu un nopelna naudu.

Kāpēc ClickFunnels vietā ir jāizmanto reklāmas lapas

Ja vēlaties vienkāršu veidu, kā izveidot galvenās lapas ar augstu reklāmguvumu līmeni, nerakstot nevienu kodu, izmantojiet Leadpages. Visas viņu veidnes ir pārbaudītas un ir pierādīts, ka tās var pārveidot. Jūs saņemat vairāk nekā 200 bezmaksas veidnes, no kurām izvēlēties, tāpēc jums nekad nav jāsāk no jauna.

ClickFunnels vs Leadpages

Leadpages ļauj izveidot tikai galvenās lapas, nevis visas sarežģītās un automatizētās mārketinga un pārdošanas piltuves. Ja vēlaties, lai visu piltuvi varētu kontrolēt no vienas platformas, dodieties uz ClickFunnels.

3. Vietne

instapage

 • Oficiālā vietne: www.instapage.com
 • Instapage klientu bāzē viņu galvenajās lapās reklāmguvumu līmenis ir vidēji 22%.
 • Piedāvā rīkus un daudzas funkcijas, lai palīdzētu jums viegli izveidot un optimizēt galvenās lapas.

Kāpēc ClickFunnels vietā lietot Instapage

Instapage piedāvā ļoti vienkāršu platformu, kuru ir viegli iemācīties un sākt lietot jau no sākuma. Atšķirībā no vairuma citu galveno lapu veidotāju šajā sarakstā, Instapage saskarne ir visvienkāršākā un visvieglāk apgūstamā..

Kāpēc izmantot ClickFunnels, nevis Instapage

ClickFunnels piedāvā daudz vairāk rīku nekā Instapage, un tas ir integrēts ar daudzām lietojumprogrammām, kuras jūsu bizness, iespējams, jau izmanto. ClickFunnel uzņem visu jūsu piltuvi jums.

4. Neuzņemties

nepieteikties

 • Oficiālā vietne: www.unbounce.com
 • Dizaineriem izveidots galvenās lapas veidotājs. Darbojas daudz līdzīgi dizaina programmatūrai, piemēram, Photoshop.
 • Viegli izveidojiet profesionālas un sadalītas testa galvenās lapas.

Kāpēc ClickFunnels vietā lietot Unbounce?

Atšķirībā no ClickFunnels, kuras mērķis ir būt visaptveroša platforma mārketinga piltuves izveidošanai, Unbounce ir platforma, lai izveidotu un pārbaudītu galvenās lapas ar augstu reklāmguvumu līmeni. Unbounce specializējas skaistu galveno lapu izveidē, kas apmeklētājus pārvērš naudā.

Kāpēc izmantot ClickFunnels, nevis atsaukties?

Ja vēlaties platformu, kas palīdz jums pārvaldīt visu mārketinga piltuvi vienā vietā, dodieties ar ClickFunnels.

5. Builderall

celtnieks

 • Oficiālā vietne: www.builderall.com
 • Viss vienā platformā, kas palīdz veidot tiešsaistes biznesu.
 • Rīki, kas palīdzēs izveidot vietni, pārdot produktus un e-pasta mārketingu.

Kāpēc ClickFunnels vietā izmantot Builderall

Builderall ir rīks, kura mērķis ir palīdzēt uzņēmējiem sākt tiešsaistes biznesu, netērējot tūkstošiem stundu, pārvaldot tūkstoš dažādu rīku. Tas ļauj jums izveidot sava produkta un galveno lapu vietni. Tas piedāvā arī rīkus, lai pārvaldītu jūsu e-pasta mārketingu un palīdzētu jums automatizēt visu.

Kāpēc Builderall vietā izmantot ClickFunnels

Atšķirībā no Builderall, ClickFunnels ir mārketinga rīks. Tas ļauj jums pārvaldīt un automatizēt visu mārketinga piltuvi no vienas platformas.

6. Plaukstošas ​​motīvi

plaukst tēmas

 • Oficiālā vietne: www.thrivethemes.com
 • Piedāvā vienkāršus WordPress spraudņus, lai izveidotu galvenās lapas un reklāmguvumu piltuves.
 • Daudz lētāk nekā ClickFunnels.

Kāpēc ClickFunnels vietā izmantot ThriveThemes

Ar abonēšanu 19 ASV dolāru mēnesī jūs piekļūstat visiem rīkiem un spraudņiem, ko var piedāvāt Thrive Themes. Šie rīki palīdzēs jums izveidot e-pasta sarakstu, A / B pārbaudīt galvenās lapas un izveidot pilnu piltuvi savas WordPress vietnes augšpusē..

Kāpēc izmantot “ClickFunnels”, nevis “ThriveThemes”

Ja jūs aren’t nav ieinteresēts galveno lapu mitināšanā savā vietnē vai don’piemēram, WordPress, pēc tam dodieties ar ClickFunnels.

7. InstaBuilder

instabuilder

 • Oficiālā vietne: www.instabuilder.com
 • Velciet un nometiet WordPress galvenās lapas veidotāju.
 • Nāk ar desmitiem bezmaksas veidņu, no kurām izvēlēties.
 • Vai tur ir lētākā ClickFunnels alternatīva.

Kāpēc ClickFunnels vietā lietot InstaBuilder

Ja vēlaties pilnībā kontrolēt savas galvenās lapas un vēlaties tās mitināt savā vietnē, dodieties uz InstaBuilder. Tā’s ir WordPress spraudnis, kas ļauj izveidot piltuvi savā WordPress vietnē.

Kāpēc lietot ClickFunnels, nevis InstaBuilder

ClickFunnels ir daudz vieglāk iemācīties un strādāt ar to nekā InstaBuilder. Ja jums nav pieredzes veidot vai darbināt WordPress vietni, tad ir jēga iet uz ClickFunnels.

8. OptimizePress

optimizepress

 • Oficiālā vietne: www.optimizepress.com
 • Vairāk nekā 300 galvenās lapas veidņu, no kurām izvēlēties.
 • Ļauj izveidot dalības portālus savā WordPress vietnē.

Kāpēc ClickFunnels vietā izmantot OptimizePress

OptimzePress ir WordPress spraudnis, kas ļauj izveidot visu veidu domājamās lapas, ieskaitot pārdošanas lapas, reģistrācijas lapas un pat pilnīgas pārdošanas piltuves. Labākā daļa ir tā, ka tas arī ļauj jūsu vietnē izveidot dalības portālu.

Kāpēc izmantot ClickFunnels, nevis OptimizePress

ClickFunnels ir daudz vieglāk iemācīties un sākt lietot nekā OptimizePress. Izmantojot OptimizePress, vietne ir jāpārvalda vienai pašai.

Labākās ClickFunnels alternatīvas: kopsavilkums

Tātad, kas ir labāks par ClickFunnels?

Ja vēlaties labu alternatīvu ClickFunnels konkurentam, tad ļoti iesaku doties ar GetResponse. Tā ir labākā ClickFunnels alternatīva “patīk, piemēram”. Tas piedāvā visas iespējas, ko ClickFunnels var piedāvāt.

Ja vēlaties vairāk kontrolēt savas galvenās lapas un spēt izveidot nevainojamas un konvertējošas lapas, dodieties uz Leadpages. Tas ir īpaši paredzēts tādu galveno lapu veidošanai, kuras konvertē, bet integrēta ar e-pasta platformu ir patiešām laba alternatīva un arī lētāka.

Visbeidzot, ja esat WordPress lietotājs, tad vienīgajai apsvērtai iespējai vajadzētu būt Thrive Themes. Tas ir spraudņu komplekts, kuru instalējat savā WordPress vietnē, un ar to var izveidot visu veidu galvenās lapas, izvēles lapas, pārdošanas lapas un pilnas piltuves..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map