7 labākās Trello alternatīvas

Trello ir populāra un ērti lietojama kanban un projektu vadības programmatūra. Bet, ja jums ir jāpārvalda sarežģītāki projekti ar vairākām ieinteresētajām personām, tad šeit ir daži no tur ārā.


Trello ir aptuveni 50 miljoni reģistrētu lietotāju un 1,1 miljons aktīvu ikdienas lietotāju. Tas padara Trello par vienu no vadošajām tur esošajām projektu vadības programmatūrām.

Labākās Trello alternatīvas 2020. gadā:

 • Labākais kopumā: ir vispopulārākā projektu vadības programmatūra, pateicoties tās viegli lietojamajām, intuitīvajām un jaudīgajām funkcijām, kas palīdz komandām koordinēt un vadīt savus projektus.
 • Kopvērtējumā labākais dalībnieks: ir jaudīgs projektu vadības rīks, kas ļauj maziem un lieliem uzņēmumiem plānot, koordinēt un vadīt darbu sarežģītos projektos, kur iesaistītas vairākas ieinteresētās personas.
 • Labākā Trello alternatīva personīgai lietošanai: personīgais plāns (ir 100% bezmaksas) abd ir paredzēts speciāli ārštata darbiniekiem, studentiem, ģimenēm un personīgiem projektiem.

Mūsdienu darba vietas ir piepildītas ar projektiem, kas jāveic savlaicīgi un efektīvi. Projektu vadība tagad ir prasme, kas arvien vairāk tiek pieprasīta strādnieku. Lielākajai daļai projektu, ar kuriem šodien strādā strādnieki, ir sarežģīti, lai efektīvi pārvaldītu vai izsekotu, būs nepieciešami milzīgi tradicionālie resursi, piemēram, virsgrāmatas, žurnāli, Excel lapas utt..

Par laimi, lielāko daļu projekta informācijas izsekošanas un organizēšanas tagad var veikt daudzas tirgū esošās programmatūras. Trello ir viena no vadošajām programmatūrām, kas nodrošina rīkus projektu vadībai un Kanban.

Tas nodrošina instrumentus projektu atskaišu sagatavošanai, organizēšanai, plānošanai un savlaicīgai izpildei. Tādu rīku kā Trello ir kļuvis nepieciešams ikvienam, kurš vēlas efektīvi vadīt un realizēt projektus.

Trello lepojas ar aptuveni 50 miljoniem reģistrētu lietotāju un 1,1 miljonu aktīvu ikdienas lietotāju. Tas padara Trello par vienu no vadošajām tur esošajām projektu vadības programmatūrām. Tomēr Trello nav vienīgā projektu pārvaldības programmatūra, kas būtu jāizmanto. Ir vairāk nekā ducis citu projektu pārvaldības rīku, kas nodrošina tādas pašas vai vairākas funkcijas kā Trello.

Ja jūs meklējat Trello alternatīvas, izlasiet, lai uzzinātu vairāk.

Kas ir Trello?

trelo

Trello ir Kanban stila sarakstu veidošanas lietojumprogramma, kuru 2011. gadā izveidoja Fog Creek Software un vēlāk 2017. gada janvārī pārdeva Atlassian..

Tā ir tīmekļa lietojumprogramma, taču tai ir arī Android un iOS versijas. Trello ir pieejams 21 valodā, ieskaitot angļu, somu, franču, vācu, poļu, krievu, itāļu, japāņu utt.

Trello ir produktivitātes programmatūra, kas ļauj komandas sadarbībai projektos, projektu vadībai un uzdevumu pārvaldībai. Izmantojot Trello, lietotāji var izveidot uzdevumus ar vairākām kolonnām, kurās iekļauti tādu uzdevumu statusi kā Veicamie, Progresējošie un Gatavie.

Trello ir ideāli piemērots personīgai lietošanai un darbam, piemēram, programmatūras projektu vadībai, skolas biļetenam, nodarbību plānošanai, grāmatvedībai, tīmekļa noformēšanai utt..

Trello funkcijas

Trello ir absolūti bezmaksas visiem laikiem personīgai lietošanai, tomēr bezmaksas plāns nāk ar ierobežojumiem kas satur 10 MB katra faila pielikumā, 10 komandu tāfeles, 1 ieslēgšana padomei, vienkārša jūsu uzdevumu automatizācija, komandas ir ierobežotas ar vienu karti, paneli un pogu. Katrā valdē jūs saņemat vienu noteikumu. Jums tomēr ir neierobežoti personālie dēļi, neierobežotas kartes un neierobežoti saraksti.

Trello biznesa klases plāns ir USD 9,99 mēnesī. Tās biznesa klases abonenti bauda neierobežotu personālo tāfeļu, neierobežotu karšu, neierobežota saraksta, 250 MB failu pielikumu, prioritāro atbalstu, novērotāju, pielāgotu fonu un uzlīmes. Biznesa klases plāna lietotājiem ir arī neierobežotu komandu dēļu un dēļu kolekciju komandas iespējas.

Ieslēgšanas iespējas ir neierobežotas, izmantojot pielāgotos laukus, sarakstus, kartes skatu un vairāk nekā 100 lietotņu integrācijas. Ir pieejams arī automatizācijas virssulainis, un tam ir vairāk nekā 1000 komandu palaišanas vienai komandai un vairāk nekā 200 komandu katram lietotājam. Administratorā un drošības funkcijās ietilpst 2 faktoru autentifikācija, uzlabotas administratora atļaujas, Google lietotņu pierakstīšanās, uz domēnu ierobežoti ielūgumi utt..

Uzņēmuma Trello plāns mēnesī maksā 20,83 USD 100 lietotājiem, cena samazinās, jo lietotāju skaits palielinās virs 100. Uzņēmējdarbības plānā ir iekļautas visas biznesa klases funkcijas un vēl daudz vairāk. Tam ir visas organizācijas atļaujas, pievienošanas ierobežojumi un ieslēgšanas administrēšana.

Trello plusi un mīnusi

Trello noteikti ir dažas lieliskas iespējas. Viņu brīvais plāns ir pietiekams, lai rīkotos ar personīgiem projektiem un citiem projektiem, kas nav pārāk sarežģīti. Trello atjauninājumi notiek reāllaikā un ātri. Katram projektam ir tāfele, un jūs varat redzēt visu informāciju vienā lapā, un ir viegli izveidot problēmas un nodot tās cilvēkiem.

Tomēr Trello varētu nebūt viss nepieciešamais. Piemēram, Trello nav pieejama Ganta diagramma. Jūs nevarat arī rakstīt dokumentus vai wiki par dēļiem. Un jūs varat rakstīt tikai vienkāršus aprakstus. Turklāt ir noteikts komandas lieluma ierobežojums, kas, iespējams, nedarbosies lielākam uzņēmumam. Tātad, ja Trello nedarbojas labi, ieteicams apsvērt citu alternatīvu.

Šeit ir septiņi citi programmatūras rīki, kas piedāvā līdzīgas Trello funkcijas projektu vadībai un Kanban.

1. Asana

asana

Asana ir lieliska iespēja savu mērķu izvirzīšanai un sasniegšanai. Jūs varat viegli plānot un organizēt pasākumus, kas komandai nepieciešami, lai sasniegtu noteiktos termiņus. Asanā jums ir iespēja izveidot dēļus ar piešķirtajiem uzdevumiem un apakšuzdevumiem. Ir daudz iespēju, kā šos uzdevumus viegli kārtot, ieskaitot pēc individuālajiem izpildes termiņiem. Vienumus var viegli pārvietot no nepabeigtiem uz pabeigtiem. Un Asana ļauj pielāgot laukus un kolonnu opciju pārdēvēšanu.

asanas uzdevumi

Pastāv laika grafiks, kas piešķir un izseko atbildību, ļaujot dalīties plānos un ātri atjaunināt komandu. Varat arī augšupielādēt izklājlapas Asanā, lai izveidotu grafikus. Viņiem ir pielāgojams kalendārs, kas ļauj jums apskatīt un pielāgot projekta izpildes datumu un apakšuzdevumus. Jūsu komanda var izmantot pieprasījuma veidlapas un izveidot pielāgotu automatizāciju, lai vienkāršotu darba procesu un izvairītos no papildu kļūdām.

Asana sniedz jums vairāk nekā 100 integrāciju un ļauj sadalīt projektus dažādos portfeļos. Turklāt varat apskatīt dažādas darba slodzes komandas locekļiem, lai pārliecinātos, ka neviens nav pārslogots.

Asana Plusi un mīnusi

Unikālie Asana plusi ir tādi, ka viņiem ir augšupielādējamas izklājlapas opcija un iespēja līdzsvarot jūsu komandas darba slodzi. Asana mīnusi ir tādi, ka viedokļi ir uz atsevišķām platformām, ja vēlaties, lai jūsu komanda justos vairāk savienota.

Kāpēc Asana ir labāka par Trello

Asanai ir pielāgojams kalendārs un spēja viegli sadalīt uzdevumus un sekot līdzi to izpildei. Trello ir grupas uzdevumi, bet tam nav gandrīz tik daudz iespēju sazināties kā komandai. Trello uzdevumu / projektu pārvaldības programmatūra ir balstīta uz kartēm, Asana arī dara kartes, bet, pateicoties daudzām papildu funkcijām, tā ir daudzpusīgāka un jaudīgāka.

2. Pirmdiena.com

pirmdiena.com

Saturday.com piedāvā vairākas skatīšanās iespējas. Tajos ietilpst Kanban, laika skala, kalendārs, karte un diagrammu skati. Tajā ir ietilpība līdz 50 GB un vairāk nekā 150 dažādas automatizācijas, lai racionalizētu jūsu darbplūsmu. Kopā ar lietotņu opcijām un e-pasta integrāciju pirmdiena.com satur daudz drošības pasākumu un atbalsta.

Šīs programmas informācijas paneļi ļauj jums izvēlēties dažādus kolonnu veidus ar iegultām formām un unikālām atzīmēm. Jūs varat dalīties ar saviem dēļiem vai arī jums ir privāti paneļa iestatījumi. Bet viena no interesantākajām iespējām, ko piedāvā Monday.com, ir aktivitāšu žurnāls.

Pirmdiena.com Plusi un mīnusi

Plusi ir tādi, ka Saturday.com piedāvā daudz krātuves un veidu, kā ar iegultām formām izsekot katra komandas dalībnieka aktivitātei un informācijai. Mīnusi ir tādi, ka daudzām no šīm funkcijām ir nepieciešams visdārgākais plāns, tāpēc jums, iespējams, būs jāveic vairāk jaunināšanas, lai iegūtu vēlamās funkcijas.

Kāpēc pirmdiena.com ir labāks par Trello

Atšķirībā no Trello, pirmdiena.com piedāvā kolonnu pielāgojumus un skatus jūsu paneļiem. Varat dalīties ar visu komandu ar visiem paneļiem, nevis ar karšu arhīviem.

3. Wrike

wrike

Wrike ir lieliska iespēja projektiem, kas ietver digitālos aktīvus. Viņu papildfunkcijās ietilpst opcijas digitālo resursu izsekošanai un pārvaldībai. Jūs varat tos rediģēt, pārskatīt un publicēt.

Pati programmatūra ietver vienu platformu, lai palīdzētu jūsu komandas biedriem būt ciešāk savienotiem. Jūs pat varat iegūt tiešo skatu par to, kā projekti notiek. Tas var palīdzēt samazināt nevajadzīgos e-pastus un sapulces, lai ietaupītu laiku. Wrike tiešām ir personalizēti informācijas paneļa skati un spēcīga drošība ar šifrētu datu opcijām.

wrike informācijas panelis

Viņiem ir daudz projektu veidņu ideju, un viņi piedāvā kalendāru, Ganta diagrammu un pārskatu iespējas ar analītiku. Wrike var integrēt ar simtiem lietotņu. Bet visizcilākais ir viņu laika un budžeta izsekošana. Tie arī ļauj jums kontrolēt koplietoto dokumentu versijas.

Wrike Plusi un mīnusi

Plusi ir tādi, ka Wrike ir visa viena platforma, tāpēc komandas locekļi var būt ciešāk saistīti, un viņiem ir laiks un budžeta izsekošana efektivitātes uzlabošanai. Mīnusi ir tādi, ka digitālo aktīvu pārvaldības funkcijas ir papildinājumi, nevis iekļautas galvenajā Wrike abonementā.

Kāpēc Wrike ir labāks par Trello

Wrike ietver tiešraidi no jūsu projekta, lai jūsu komandas vadība reāllaikā varētu saņemt atbildes un atjauninājumus. Trello, no otras puses, vairāk paļaujas uz failu apmaiņu.

4. Basecamp

bāzes nometne

Basecamp mērķis ir reģistrēšanās kopā ar komandu un vadību. Tajā ir iekļauti uzdevumu saraksti un grafiki, kā arī apakšprojekti, lai sevi organizētu. Jūs varat sekot līdzi visam, ievērojot projekta termiņus, komandas locekļus uzticot lietām, kas jādara.

Lai visi būtu savienoti, Basecamp piedāvā ziņojumapmaiņas dēļus un grupas tērzēšanas funkciju. Tas ietver arī automātiski iestatītas reģistrēšanās pie jūsu vadītāja. Tādā veidā jūs varat uzturēt kontaktus, vienlaikus sajūtot, ka jums ir brīvība darboties un veikt. Basecamp ir pat atsevišķs vadības skatu un komandas locekļu skats.

Šī programmatūra ietver failu glabāšanas iespējas un piedāvā Hill Chart skatu. Tas arī ļauj jums viegli iestatīt pieejamo darba laiku, tāpēc jums nav jāuztraucas par pulksteni.

Basecamp Plusi un mīnusi

Basecamp priekšrocības ir tādas, ka vadība var vieglāk uzticēt uzdevumus un reģistrēties konsekventi un automātiski ar komandas locekļiem. Basecamp mīnusi ir tādi, ka viņiem nav tik daudz pielāgojamu funkciju kā dažām citām programmām.

Kāpēc Basecamp ir labāks par Trello

Basecamp iekļauj Hill diagrammu, nevis Ganta diagrammu. Basecamp apgalvo, ka Hill diagrammas skats patiesībā ir labāks, jo tas ir skaidrāks priekšstats par jūsu projekta progresu. Tā vietā, lai redzētu vairākus atlikušos uzdevumus, jūs varat saprast, kur varētu rasties problēmas.

5. ZenHub

zenhub

Ja esat GitHub ventilators, tad jums patiks ZenHub. Tajā ir daudz GitHub sadarbības. Jūs varat izveidot ceļa kartes saviem projektiem, kas būtībā ir termiņi, kurus var apskatīt visi jūsu komandas pārstāvji. Šajos skatos jūs varat pielāgot uzdevumus, lai tie atbilstu jūsu prioritātēm, kā arī etiķetes izvēli un filtrēšanas spējas. Varat arī iestatīt atskaites punktus, lai izsekotu jūsu projekta gaitai.

ZenHub nodrošina vairāk savienotu virtuālo darbvietu, kurā uzdevumiem varat piešķirt dažādus komandas locekļus. Šī programma ir īpaši lieliska iespēja, ja pārvaldāt produktus un krājumus. ZenHub izsekos jūsu projektiem un palīdzēs jums uzmanīties pēc pasūtījumiem un pievērsties problēmām, pirms tie notiks. Varat arī cieši izsekot visām izlaidumu tendencēm vai problēmu risinājumiem.

ZenHub plusi un mīnusi

ZenHub plusi ir tādi, ka tie ļauj jums vairāk pārvaldīt produktu izlaišanu, palīdzot palielināt produktivitāti un novērst kļūdas. ZenHub mīnusi ir tādi, ka viņiem nav papildu funkciju plānošanai, piemēram, kalendāra skati vai pārskatu analīze.

Kāpēc ZenHub ir labāks par Trello

Kamēr Trello izmanto kartes, lai izsekotu piezīmes un uzdevumus, ZenHub izveido pilnu ceļa karti, lai jūs varētu redzēt savu produktu grafikus un sasniegt savus mērķus..

6. MeisterTask

MeisterTask

MeisterTask, iespējams, ir viena no pielāgojamākajām iespējām, lai palīdzētu jūsu komandai izbaudīt darba laiku un palielinātu efektivitāti. Tajā ir pielāgotas ikonas un fons jūsu virtuālajai darbvietai.

Šai programmai ir daudz automatizācijas iespēju, un tā ļauj savienot dažādus uzdevumus, lai jūs varētu viegli apskatīt, kā tie ietekmē viens otru. Jūs varat izveidot neierobežotu daudzumu uzdevumu un apakšuzdevumu, un MeisterTask dod jums iespēju izsekot tiem veltīto laiku. Ja jums ir lietas, kuras jūs darāt atkal un atkal, šī programma ļauj jums izveidot atkārtotus uzdevumus ar pielāgotiem laukiem. Tas var palīdzēt izvairīties no kļūdām un padarīt jūsu darbu virzāmu uz ātrāku lapu.

MeisterTask piedāvā lieliskas koplietošanas iespējas starp grupām vai projektu ietvaros. Tas arī ļauj jums būt vairākiem administratoriem jūsu komandai un grupām. Vēl viena lieliska iezīme ir tā, ka tajā ir daudz pārskatu, kurus varat analizēt un izsekot. Tie ietver statistiku par jūsu projektu un atbilstības ziņojumus. Varat arī eksportēt datus. Viena unikāla iezīme ir tā, ka MeisterTask ir risinājumi, kas integrējami ar citu pārvaldības programmatūru, ieskaitot Trello.

Plusi un mīnusi

MeisterTask plusi ir tādi, ka tie dod jums laika uzskaites iespējas un efektivitātes automatizāciju. MeisterTask mīnusi ir tādi, ka daudzas to pielāgošanas funkcijas ir vairāk paredzētas izskatam, nevis darba risinājumiem.

Kāpēc MeisterTask ir labāks par Trello

MeisterTask faktiski var integrēties ar Trello, ļaujot jums iegūt informāciju no viņu platformas, lai jūs varētu izmantot visas šīs programmatūras papildfunkcijas.

7. Noklikšķiniet uz UpUp

klikšķis

Noklikšķiniet uz ClickUp, lai pārvaldītu jūsu komandu. Tie piedāvā vairākus dažādus skatus, no kuriem jūs varat izvēlēties, lai virtuālā darbvieta darbotos jūsu labā. Jūs varat apskatīt saraksta, lodziņa, tāfeles, kalendāra, failu vai veidlapu skatu. Var atlasīt arī Ganta skatu.

Atkarībā no jūsu komandas mērķiem jūs varat izvēlēties arī sava skata sarežģītību, kā arī filtru izvēli. Pārvaldot komandu, tas ļauj jums apskatīt dažādus profilus un viegli izveidot un rediģēt tiem paredzētos uzdevumus. Pēc tam šie uzdevumi parādās to uzdevumu teknē, ļaujot ātri pārslēgties starp tiem.

ClickUp ietver piezīmju bloka funkciju un mākoņa krātuvi. Atstājot komentārus par komandas dokumentiem, komentārā faktiski varat piešķirt darbības vai lomas, un ir arī tiešraides tērzēšanas iespēja.

ClickUp plusi un mīnusi

ClickUp priekšrocības ir tādas, ka jūs varat pielāgot savus mērķus, ieskaitot projektu rediģēšanu un pārslēgšanos starp uzdevumiem. ClickUp mīnusi ir tādi, ka var būt grūti neatkārtot uzdevumus, jo tos var piešķirt daudzās un dažādās vietās..

Kāpēc ClickUp ir labāks nekā Trello

ClickUp ir vairāk organizāciju iespēju nekā Trello, it īpaši attiecībā uz viņu sarakstiem un skatiem. Viņiem ir vairāk pielāgoto iespēju, kā arī labākas pārskatu funkcijas, piemēram, izklājlapas, faili un laika uzskaite.

Labākās Trello alternatīvas: kopsavilkums

trelo alternatīvas

Ja jūs meklējat vienkāršu, intuitīvu, ērti lietojamu projektu pārvaldības programmatūru, tad Trello ir laba izvēle, bet, ja vēlaties jaudīgāku Trello alternatīvu, tad Asana nav prāta izvēle..

Kamēr Trello ir viegli lietojams un vizuāli pievilcīgs Kanban stila rīks un ideāli piemērots mazākām komandām, bet lielākiem sarežģītiem projektiem, kuros ir iesaistīta vairāk ieinteresēto personu, it īpaši, ja runa ir par uzdevumu deleģēšanu un vairāku projektu pārvaldību, ASana un tās sarežģītā un jaudīgā programmatūra ir acīmredzama izvēle.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map