7 labākās pCloud alternatīvas

pCloud ir drošs un ērti lietojams mākoņu krātuves pakalpojums, kas nodrošina 10 GB bezmaksas krātuvi un piedāvā pieejamus dzīves plānus līdz pat 2 TB. Nekļūdieties man, tas ir lielisks pakalpojums, taču tur ir daudz.


pCloud ir viena no populārākajām mākoņu glabāšanas iespējām tirgū. Reģistrējoties tas piedāvā 10 GB lielu krātuves vietu un daudzas citas lieliskas iespējas.

Labākās pCloud alternatīvas 2020. gadā:

 • Labākais kopumā: ir lielisks mākoņu krātuves nodrošinātājs un līdzīgs pCloud, taču, runājot par drošību, Sync.com ir labāks, jo nulles zināšanu šifrēšana ir iekļauta bez maksas, izmantojot pCloud, par to ir jāmaksā papildus.
 • Kopvērtējumā labākais dalībnieks: ir lieliska izvēle uzņēmumiem un sadarbības komandām, jo ​​tas piedāvā daudz vairāk sadarbības un drošības funkciju nekā pCloud.
 • Labākā bezmaksas alternatīva pCloud: ir labākā bezmaksas opcija, un tās integrācija ar Google dokumentiem, izklājlapām un trešo personu lietotnēm padara šo lielisko iespēju personīgajam lietotājam.

Mākonis ir plašs termins, kas parasti attiecas uz piekļuvi attālajiem datoru pakalpojumiem un to izmantošanu internetā. Tas ietver mijiedarbību ar fizisko datoru aparatūru attālās vietās, izmantojot īpašu programmatūru internetā.

Augšupielādējot failu mākoņa krātuves pakalpojumā, piemēram, pCloud vai Sync.com, fails tiek glabāts fiziskā vietā datu centrā kaut kur pasaulē. Datu centra atrašanās vietai nav nozīmes, jo visi datu centri ir saistīti ar internetu un tiem var piekļūt no jebkuras vietas pasaulē.

Mākoņpakalpojumu izmantošana mūs atbrīvo no tradicionālās personīgās atmiņas, piemēram, cieto disku, izmantošanas, kur cietā diska zādzības, iznīcināšanas vai nepareizas darbības dēļ var tikt zaudēta mūsu informācija..

Kas ir pCloud?

pCloud ir uz mākoņiem balstīts krātuves pakalpojumu sniedzējs, kas ļauj jums saglabāt savus digitālos datus mākonī.

pcloud

pCloud nodrošina personisko glabāšanas vietu, kur var saglabāt visus failus un mapes. Viņu pakalpojumiem var piekļūt, izmantojot programmatūru, galddatoru un mobilo lietojumprogrammu veidā. Vietne pCloud ir pieejama iOS, Android, Windows, MacOSX un Linux. Atmiņas telpa ir pieejama visās ierīcēs, kas nozīmē, ka, ja failu augšupielādēju, izmantojot datoru, fails būs pieejams manā tālrunī vai planšetdatorā.

pCloud nodrošina arī drošību augšupielādētajiem failiem. Viņi nodrošina, ka faili ir aizsargāti no hakeriem un citiem kibernoziedzniekiem. Ar savu jaunāko drošības līdzekli, sauktu par pCloud Crypto, faili tiek šifrēti jūsu datorā pat pirms to augšupielādes. Šifrēšana tiek veikta, izmantojot privātu atslēgu, kuru ģenerē un zina tikai jūsu dators. Tas nozīmē, ka pat pCloud nezina, kāda veida failu jūs augšupielādējat. Šifrēšana notiek no vienas puses uz otru.

pCloud funkcijas

pCloud nodrošina lietotājiem iespēju uzglabāt savus failus mākonī, ar pārliecību, ka faili paliks neskarti un droši.

Šiem failiem var piekļūt no jebkuras vietas pasaulē, vienkārši piesakoties pCloud kontā. Tūlītēja sinhronizācija nodrošina, ka vienā datorā augšupielādētie faili ir uzreiz pieejami lietošanai visos citos datoros.

pcloud interfeiss

pCloud nodrošina failu apmaiņu un sadarbību. Failu koplietošanu parasti var veikt trīs veidos, vispirms izveidojot saiti un kopīgojot to visiem, kas var izmantot saiti failu lejupielādei. Vēl viens failu kopīgošanas veids ir citu pCloud lietotāju uzaicināšana uz mapi. Koplietotās mapes kontrole ir tikai uzaicinātāja rokās. Uzaicinātājs var piešķirt piekļuvi rediģēšanai, lai atļautu sadarbību ar dokumentu.

pCloud plusi un mīnusi

PCloud izmantošanas lielākā priekšrocība ir tā, ka jūs saņemat 10 GB brīvas vietas par pierakstīšanos. Varat arī palielināt bezmaksas krātuves vietu, instalējot mobilo lietotni un atsaucoties uz draugiem un ģimenes locekļiem. Tas ir viens no lētākajiem mākoņu krātuves pakalpojumu sniedzējiem. Tā piemaksu plāni sākas ar USD 3,99 mēnesī ar 500 GB.

pCloud piedāvā mūža piekļuves plānus par 175 USD. Tas arī piedāvā integrāciju ar Facebook, Instagram, OneDrive un citiem, lai tur augšupielādētos failus varētu uzreiz dublēt pCloud. pCloud arī piedāvā militārā līmeņa šifrēšana drošībai. pCloud ir arī viegli un intuitīvi lietojams interfeiss.

PCloud mīnusos ietilpst tiešsaistes rediģēšanas funkciju, piemēram, Google Docs, neesamība. Arī tā Kripto, šifrēšanas funkcija no vienas puses uz otru, ir pieejama tikai kā apmaksāts papildinājums. Tā pastāvīgie atjauninājumi lietotājiem var kļūt milzīgi un patērēt daudz datu. Tālāk ir apskatītas lieliskas pCloud alternatīvas.

1. Sync.com

sync.com

Sync.com ir mākoņa krātuves pakalpojumu sniedzējs, kas ļauj ērti saglabāt, koplietot un piekļūt failiem no jebkuras vietas. Tā galvenā drošības funkcija ir šifrēšana no vienas puses uz otru, kas nodrošina, ka augšupielādētie faili ir 100% droši.

Izmantojot sync.com, failu koplietošana ir vienkārša. Lietotāji var koplietot jebkura izmēra un formāta failus, pat ja saņēmējiem nav sinhronizācijas konta. Lietotāji var koplietot mapes un izmantot citas funkcijas, piemēram, paroles aizsardzību, paziņojumus, derīguma termiņus un atļaujas, lai saglabātu kontroli pār koplietotajām mapēm. Failu labojumi tiek ierakstīti, un jūs varat izvēlēties atjaunot vecāku dokumenta versiju. Dzēstos failus var arī atjaunot, noklikšķinot uz pogas.

Sinhronizācijas bezmaksas plāns piedāvā 5 GB bezmaksas krātuves, kaut arī datu pārsūtīšanas apjoms ir ierobežots. Apmaksātie plāni arī nav dārgi, sākot no 49 USD gadā ar 500 GB lielu krātuvi. Piemaksu plāni piedāvā neierobežotu datu pārsūtīšanu un glabāšanu no 2 TB, ar to vajadzētu pietikt personīgai lietošanai. Ir pieejams prioritāro e-pasta atbalsts ar plānu plāniem.

Sinhronizācijas lietotnes ir pieejamas operētājsistēmām Windows, Android, iOS un Mac. Sinhronizācija ir pieejama jebkurai platformai, kuru izmantojat. Sinhronizācijā tiek nodrošināta tūlītēja failu sinhronizācija, lai jūs failus varētu atrast jebkur, kur atrodaties. Sinhronizācijas mobilajām lietotnēm ir tālvadības bloķēšanas funkcija, kas lietotājiem ļauj bloķēt savu ierīci no jebkuras citas ierīces, kas ir pieteikusies viņu sinhronizācijas kontā.

Sync.com plusi un mīnusi

Sinhronizācijas priekšrocības ir tādas, ka tai ir pilnīga šifrēšanas sistēma, kas nodrošina, ka lietotāju dati vienmēr ir privāti un droši. Sinhronizācija saglabā arī iepriekšējās dokumentu versijas, kas lietotājiem atvieglo iepriekšējās versijas vai izdzēsto failu atjaunošanu.

Mīnusi, izmantojot Sync, ir tā, ka tā ir dārgāka nekā pCloud. Turklāt viens saņem 10 GB bezmaksas krātuves pCloud, savukārt sinhronizācija piedāvā tikai 5 GB.

Kāpēc sinhronizācija ir labāka nekā pCloud

Galvenā Sync priekšrocība salīdzinājumā ar pCloud ir tā, ka Sync visiem lietotājiem ir standarta kopēja šifrēšana. Sinhronizēšanai ir arī attālināta lokauta funkcija, lai aizsargātu kontu, ja rodas aizdomas par jebkādām neparastām darbībām jūsu pierakstītajās ierīcēs. Abas funkcijas padara Sync par lielisku alternatīvu pCloud.

2. Dropbox

dropbox

Dropbox ir arī mākoņu krātuves pakalpojumu sniedzējs, kas savus pakalpojumus ir paplašinājis, iekļaujot sadarbību un pastāvīgu piekļuvi glabātajiem materiāliem visā pasaulē. Tā ir pasaulē pirmā viedā darbvieta. Dropbox ļauj jums koncentrēties uz lietām, kurām ir nozīme.

Dropbox ir paredzēts, lai lietotāji būtu organizēti. Izmaiņas, kas veiktas no vienas ierīces, tiks sinhronizētas visās ierīcēs, novēršot vajadzību pārvadāt ierīces vai failus.

Dropbox piedāvā Dropbox papīra dokumentus, kas lietotājiem ļauj izveidot un rediģēt dokumentus – Microsoft Office un citus formātus tieši viņu Dropbox kontā. Tas saīsina laiku, kas varētu būt pavadīts, meklējot vai pārslēdzoties starp lietotnēm darba laikā. Šī funkcija nodrošina arī lielisku sadarbību, kas nozīmē, ka divas vai vairākas personas var kopīgi rediģēt dokumentu.

Dropbox analizē lietotāju aktivitātes, lai izveidotu viedtālruņa pieredzi, piedāvājot jums saturu un palīdzot jums visu laiku būt organizētam. Viedais ieteikums ļauj arī atgriezties pie failiem, kas jums, iespējams, būs nepieciešami, saglabājot tos visus gatavus jums.

Dropbox bezmaksas plāns piedāvā 2 GB bezmaksas krātuves, un to var sinhronizēt tikai trīs ierīcēs. Tās profesionālie plāni sākas ar 10 USD mēnesī ar 2 TB krātuves vietu.

Dropbox plusi un mīnusi

Galvenā Dropbox izmantošanas priekšrocība ir tā, ka tai ir dokumentu izveidošanas un rediģēšanas funkcija, kas ļauj netraucēti sadarboties ar dokumentiem. Dropbox kalendārs arī saprātīgi iesaka sapulces saturu ar piezīmju veidošanas veidnēm, kas atvieglo sapulces mitināšanas procesu.

Dropbox lietošanas mīnusi ir tādi, ka tas nav tik lēts kā pCloud. Tas ir arī mazāk drošs nekā pCloud. Tas piedāvā tikai 2 GB bezmaksas krātuvi.

Kāpēc Dropbox ir labāks par pCloud

Dropbox ir lieliska alternatīva pCloud, jo tā lietotājiem ļauj vienlaikus izveidot un rediģēt dokumentus. Turklāt, neskatoties uz daudzajām funkcijām, Dropbox joprojām ir ļoti vienkārši lietojams, kas ir lieliski piemērots izglītojamajiem, kuri dod priekšroku kaut ko viegli iemācīties.

3. Box.com

box.com

Box.com ir mākoņa satura pārvaldības un failu apmaiņas pakalpojums uzņēmumiem. Box piedāvā vienu vietu satura drošībai, pārvaldīšanai un kopīgošanai. Tam ir pilnīga datu aizsardzība ar 2FA un ūdenszīmi, lai novērstu datu noplūdi.

Box atbalsta arī sadarbību. Izmantojot Box, jūs varat izveidot centrālu darbvietu, kurā tiek glabāti faili, un komandas var viegli rediģēt, komentēt, koplietot failus, kā arī piešķirt uzdevumus.

Box darbplūsma lietotājiem dod iespēju minūtēs automatizēt atkārtojamus uzdevumus. Tas ļauj lietotājam vairāk laika veltīt tam, kas ir vissvarīgākais. Box nodrošina arī plašu integrācijas klāstu vairāk nekā 1400 lietotnēs.

Tās bezmaksas plānā ir iekļauta 10 GB bezmaksas krātuve, savukārt premium plāns piedāvā 100 GB par USD 10 mēnesī.

Box.com plusi un mīnusi

Lielākais Box izmantošanas pluss ir tā plašais integrāciju klāsts. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no dokumenta avota, jūs varat to nemanāmi integrēt lodziņā. Lielākais Box lietošanas iemesls ir tas, ka tas ir dārgs, jo tas bija paredzēts uzņēmumiem.

Kāpēc Box.com ir labāks pCloud

Box.com ir lieliska alternatīva pCloud, jo tā piedāvā plašu integrāciju, ko nevar atrast pCloud. Ja strādāsit ar plašu dokumentu klāstu, tad Box ir kur iet.

4. Google disks

google disks

Google disks ir mākoņu krātuves pakalpojums, ko nodrošina Google. Ikvienam, kam ir Gmail konts, automātiski pieder Google disks ar 15 GB krātuves vietas. Turklāt Google bez maksas glabās jūsu attēlus, lai arī kvalitāte nebūs labākā.

Google disks piedāvā arī tiešsaistes rediģēšanu tiešsaistē, izmantojot Google dokumentus, lai nodrošinātu tiešu sadarbību. Tas arī piedāvā integrāciju ar Microsoft Office, lai vienmērīgi savienotu biroja un google dokumentus.

Google premium plāns sākas ar 1,95 USD mēnesī ar 100 GB lielu krātuvi.

Google diska plusi un mīnusi

Lielākais Google diska izmantošanas iemesls ir tas, ka jūs saņemat bezmaksas 15 GB lielu krātuvi. Google disks ļauj arī piekļūt bezsaistē. Turklāt, izmantojot Google disku, jūs iegūstat lieliskus koplietošanas un sadarbības rīkus.

Lielākie mīnusi, izmantojot Google disku, ir faila lieluma ierobežojumi. Citos dokumentos iegultie attēli nedrīkst pārsniegt 2 MB, un rakstzīmes teksta dokumentā ir ierobežotas līdz 1 024 000.

Kāpēc Google disks ir labāks par pCloud

Google disks ir lieliska alternatīva pCloud, jo tas nodrošina lielāku sadarbību, izmantojot Google dokumentus, nevis pCloud. Arī Google disks ir lētāks nekā pCloud.

5. Microsoft OneDrive

microsoft onedrive

OneDrive pieder un pārvalda Microsoft. Tā mākoņpakalpojumi ir lieliski, un viņu bezmaksas kontā ir pieejama 5 GB bezmaksas krātuve. OneDrive Premium plāni arī nodrošina jums bezmaksas Microsoft biroja abonēšanu.

OneDrive piedāvā arī lielisku integrāciju dažādās lietojumprogrammās. Tās lietojumprogrammas ir pieejamas arī visās platformās, Android, iOS un Mac. Viņu piemaksu plāni sākas ar USD 1,99 mēnesī ar 100 GB bezmaksas krātuvi.

Plusus un mīnusus OneDrive

OneDrive galvenā priekšrocība ir tā, ka tā ir lēta. Turklāt premium plāni dod jums bezmaksas abonementu Microsoft birojā. OneDrive lietošanas priekšrocība ir tāda, ka tā nepiedāvā šifrēšanu no vienas puses uz otru.

Kāpēc OneDrive ir labāks par pCloud

OneDrive ir labāks nekā pCloud, jo tas ir lētāks. Tas arī piedāvā nemanāmu integrāciju ar MS Office.

6. Mega

mega

Mega mākoņa pakalpojumiem tiek nodrošināta pilnīga šifrēšana, izmantojot visus failus AES 128. Tie nodrošina mākoņu krātuvi, satura organizāciju, sadarbību un kopīgošanu. Viņu lietojumprogrammas ir pieejamas Android, iOS, Windows un Linux platformās. Mega bezmaksas kontos ir pieejama 15 GB bezmaksas krātuve, taču ar ierobežotu pārsūtīšanas kvotu mēnesī.

Mega plusi un mīnusi

Mega nodrošina failu pārsūtīšanu no vienas puses uz otru. Liela problēma ir tā, ka mēnesī pārskaitījumi ir ierobežoti.

Kāpēc Mega ir labāka par pCloud

Mega ir lieliska alternatīva pCloud, jo tā piedāvā šifrēšanu no vienas puses uz otru, savukārt pCloud’s Crypto ir pieejama tikai kā apmaksāts papildinājums.

7. iDrive

Es braucu

iDrive mākoņa pakalpojumi ir vērsti uz uzņēmumiem, speciālistiem un uzņēmumiem. Viņu bezmaksas plānā ir 5 GB bezmaksas krātuve, savukārt apmaksātu plānu sākums ir 59,12 USD gadā ar 2 TB krātuvi. Viņi piedāvā sadarbības rīkus un jūsu failu atkopšanas iespējas. Viņu lietojumprogrammas ir pieejamas visās platformās.

iDrive plusi un mīnusi

iDrive ir lēts, ņemot vērā lielo 2TB krātuves vietu par USD 59,12 gadā. Galvenais iDrive trūkums ir tas, ka tiem nav neierobežotas krātuves.

Kāpēc iDrive ir labāks par pCloud

iDrive ir lieliska alternatīva pCloud, jo tā ir lētāka, ņemot vērā lielo 2TB vietas krātuvi, kas pieejama par USD 50,12.

bieži uzdotie jautājumi

Kas ir pCloud?

pCloud ir drošs un ērti lietojams mākoņu krātuves pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošina 10 GB bezmaksas mākoņu krātuvi un piedāvā pieejamus dzīves plānus līdz pat 2 TB.

Kādi ir pCloud plusi un mīnusi??

pCloud piedāvā viegli lietojamu interfeisu, atbalstu visu diennakti, pieejamus piekļuves plānus mūža garumā un bagātīgu 10 GB brīvas vietas. pCloud galvenais nomākums ir tāds, ka visaptveroša šifrēšana notiek tikai kā apmaksāts papildinājums.

Kādas ir labākās pCloud alternatīvas?

Vislabāk apmaksātās pCloud alternatīvas ir Sync.com un Box.com. Labākā bezmaksas alternatīva ir Google disks.

Labākās pCloud alternatīvas – kopsavilkums

labākās pcloud alternatīvas

pCloud.com piedāvā lieliskus mākoņu krātuves pakalpojumus, tomēr citi mākoņu krātuves pakalpojumu sniedzēji ar tiem konkurē. Ja jūs meklējat bezmaksas un vienkāršu glabāšanas vietu, dodieties tālāk Google disks, ar viņu 15 GB bezmaksas krātuvi.

Ja esat jauns un vēlaties kaut ko ļoti vienkāršu lietot, dodieties tālāk Dropbox ar vienkāršotajām lietotāja saskarnēm. Drošai un pilnībā šifrētai mākoņu glabāšanai darbam un uzņēmumiem es ļoti iesaku Sync.com tā plašajām funkcijām un vienkāršībai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map