7 labākās LastPass alternatīvas

Vājās paroles ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc tiešsaistes konti tiek uzlauzti. Nākamais iemesls sarakstā ir vienas un tās pašas paroles izmantošana vairākām vietnēm vai visiem jūsu kontiem. LastPass ir lielisks paroļu pārvaldnieks, taču ir arī patiešām labi tur ārā.


Šeit ienāk tādi paroļu pārvaldnieki kā LastPass. Viņi ne tikai palīdz ģenerēt spēcīgākas paroles, bet arī atceras tos par jums.

Labākās LastPass alternatīvas 2020. gadā:

 • Labākais kopumā:. Šis ir mans mīļākais paroļu pārvaldnieks tīras, vienkāršas lietotāja saskarnes, drošības un komplektā ar bezmaksas VPN un Dark Web uzraudzību.
 • Kopvērtējumā labākais dalībnieks:. Otrajā vietā ir 1Password, pateicoties tā lietošanas vienkāršībai, funkcijām un lieliskajai drošībai.
 • Labākā bezmaksas alternatīva LastPass: ir labākais bezmaksas paroļu pārvaldnieks tirgū, tas ir aprīkots ar funkcijām, taču to nav visvieglāk izmantot, un interfeiss jūtas novecojis.

Kas ir LastPass (un kā tas darbojas)

labākās pēdējā ceļa alternatīvas

LastPass ir vienkāršs rīks, kas pārvalda jūsu paroles un palielina visu jūsu tiešsaistes kontu drošību. LastPass saglabā visas jūsu paroles savā LastPass kontā aiz galvenā paroles. Izmantojot paroļu pārvaldības rīku, piemēram, LastPass var 10 reizes palielināt jūsu tiešsaistes drošību. Tā vietā, lai visās vietnēs izmantotu to pašu vājo paroli, varat izmantot LastPass, lai ģenerētu un saglabātu spēcīgas paroles visām jūsu izmantotajām vietnēm..

Un tāpēc, ka LastPass apstrādā jūsu atmiņā esošo paroļu daļu, jums nav jāizvēlas vājas vai viegli iegaumējamas paroles. LastPass ir kas vairāk nekā tikai paroļu pārvaldnieks. Tajā var glabāt ne tikai paroles, bet arī citu svarīgu informāciju, piemēram, informāciju par kredītkarti, bankas konta informāciju un pat servera administrācijas informāciju (ja jūs esat šāda veida lietas)..

Turklāt to var uzglabāt personisko informāciju piemēram, vārds, adrese, tālruņa numurs utt. Šī informācija pārlūkā tiks aizpildīta tikai ar vienu klikšķi, tā vietā, lai visu ievadītu pats. Šai informācijai varat piekļūt visās ierīcēs, kurās esat instalējis LastPass. LastPass piedāvā lietotnes visām ierīcēm un paplašinājumus gandrīz visiem pārlūkiem.

LastPass funkcijas un plāni

Kaut arī LastPass piedāvā desmitiem drošības līdzekļu, lietotāja interfeiss visu jūsu paroļu un personiskās informācijas pārvaldībai ir tik vienkāršs, cik tas var būt. Neskaitot visu paroļu glabāšana un atcerēšanās jums tas piedāvā arī tādas drošības funkcijas kā pasūtījums Divu faktoru autentifikācija sistēma, kuru varat izmantot lietotnēm, kuras, iespējams, vēlaties aizsargāt, piemēram, ar banku saistītās lietotnes.

lastpass plāni

Kad esat iespējojis 2FA (divu faktoru autentifikācija), lietotne, kurā to ieslēdzat, prasīs vienreiz lietojamu paroli, kurai varēsit piekļūt no LastPass. Bet tas nav viss, ko piedāvā LastPass. Tam ir arī vienkārša funkcija, kas ļauj ērti un droši koplietot savas paroles ar citiem (ja un kad tas nepieciešams). 

Plusi un mīnusi LastPass

Ir daudz iemeslu, kāpēc jūs varētu vēlēties izmantot LastPass, lai pārvaldītu savas paroles. Pirmais no tiem ir vienkāršība un pieejamība. LastPass lietošanas iemācīšanās prasa mazāk nekā minūti vai divas.

Un tas piedāvā lietojumprogrammas visām ierīcēm un platformām, ieskaitot Android, iOS, Mac, pārlūka paplašinājumus un Web. Lai kur jūs dotos, neatkarīgi no izmantotās ierīces varat viegli piekļūt visām savām parolēm tikai ar dažiem klikšķiem vai pieskārieniem. Vēl viens iemesls, kāpēc cilvēki mīl LastPass, ir tas, ka tas var aizpildīt visus jūsu lietotāja akreditācijas datus ar jums, tikai noklikšķinot uz visām ierīcēm, kurās tas ir pieejams.

Tā vietā, lai būtu jāmeklē, pēc tam nokopējiet un ielīmējiet savu paroli katru reizi, kad vēlaties pieteikties vietnē, LastPass to dara jūsu vietā, tikai veicot vienu klikšķi vai divus. Jūs varat arī iespējot Automātiska aizpildīšana vai pat automātiska pieteikšanās funkcija jūsu iecienītākajām vietnēm. Lai gan ir daudz iemeslu, kāpēc cilvēki mīl LastPass, ir daži iemesli, kāpēc jūs varētu apsvērt citas paroļu pārvaldnieka lietotnes.

Viens no šādiem iemesliem ir tāds, ka darbvirsmas lietotne, kā ziņo daži lietotāji, ir mazliet kļūdaina un ir pieejama tikai operētājsistēmai Mac, nevis Windows. Turklāt bezmaksas versija nepiedāvā visas koplietošanas funkcijas un ierobežo LastPass autentifikatora izmantošanu. Pat ja jūs domājat, ka LastPass ir labākais risinājums jums, šeit ir dažas alternatīvas, kuras jums vajadzētu apsvērt, pirms sākt all-in ar paroli pārvaldnieku:

Labākās LastPass alternatīvas šobrīd

1. Dašlāns

informācijas paneļa paroles pārvaldnieks

 • Dašlāns ir labākā alternatīva LastPass
 • Bezmaksas plāns un prēmiju plāni no USD 3,33 mēnesī
 • Vietne: https://dashlane.com/

Dašlāns ir viens no populārākajiem paroļu pārvaldītājiem tirgū. Tas piedāvā tīru, vienkāršu lietotāja interfeisu, lai saglabātu un pārvaldītu visas jūsu paroles. Tas piedāvā lietotnes visām ierīcēm un platformām, ieskaitot Windows, Mac, iOS un Android.

Labākā daļa par Dashlane ir tā piemaksu plāns nāk ar bezmaksas VPN un Dark Web Monitoring. Ja vietne tiek uzlauzta, nozagtās paroles parasti tiek pārdotas Dark Web. Dark Web Monitoring uzrauga jūsu lietotāju kontus, salīdzinot ar uzlauzto vietņu sarakstiem, un brīdina, ja šajos sarakstos atrodams jūsu lietotājvārds. Tas dod jums iespēju mainīt paroles, pirms kāds nepareizi izmanto jūsu kontus.

Dašlāna plāni:
Lai gan bezmaksas plāns piedāvā desmitiem pārsteidzošu funkciju un ir pietiekams lielākajai daļai lietotāju, tas tikai ļauj jums uzglabāt 50 paroles un to var izmantot tikai vienā ierīcē. No otras puses, Dashlane augstākā līmeņa versija ļauj izmantot neierobežotas paroles un ierīces. Tas arī piedāvā tumša tīmekļa uzraudzību un bezmaksas pievienoto VPN pakalpojumu.

Kāpēc Dashlane ir laba alternatīva LastPass:
Dašlāns ir pieejams vairākās ierīcēs un platformās nekā LastPass, un premium plāns tiek piegādāts kopā ar VPN pakalpojumu.

2. 1Parole

1Parole

 • Visvienkāršāk tirgū izmantojamo paroli pārvaldnieku
 • Bezmaksas plāns un prēmiju plāni no USD 2,99 mēnesī
 • Vietne: https://1password.com/

1Password ir ieteikts desmitiem publikāciju, piemēram, Fast Company, The Wirecutter, Wired un TrustPilot. Tas ir viens no tirgū visvienkāršāk izmantot paroļu pārvaldnieka lietotnes. Saskarne ir minimāla, un tas nepārspiež jūs ar tūkstoš iespējām.

Šī lietotne piedāvā desmitiem funkciju, kas palīdzēs jums saglabāt visus tiešsaistes kontus, piemēram, apdraudētu pieteikšanos un vietņu, kas atbalsta 2FA, uzraudzību. Tas piedāvā atsevišķas lietotnes operētājsistēmām Mac, iOS, Windows, Android, Linux un Chrome OS. 

1Paroles plāni:
bezmaksas versija ierobežo lietotājus tikai ar vienu ierīci. Bet premium versija ļauj uzglabāt neierobežotas paroles un priekšmetus. Tas arī piedāvā līdz 1 GB lielu dokumentu glabāšanai.

Kāpēc 1Password ir laba alternatīva LastPass:
1Password piedāvā vienkāršāku interfeisu nekā vairums citu paroļu pārvaldnieka lietotņu.

3. Lipīga parole

StickyPassword

 • Labākais brīvi pieejamo paroli pārvaldnieks
 • Bezmaksas plāns un prēmiju plāni no USD 29,99 gadā
 • Vietne: https://www.stickypassword.com/

Lipīga parole ir viena no labākie bezmaksas paroļu pārvaldnieki tirgū. Bezmaksas versija ļauj visās ierīcēs saglabāt tik daudz paroļu un dokumentu, cik vēlaties. Šajā lietotnē ir iekļautas lietotnes visām ierīcēm un platformām, ieskaitot Mac, iOS, Android un Windows. Tas ļauj uzglabāt neierobežotas paroles, piezīmes un dokumentus. Tas nāk arī ar 2 faktoru autentifikāciju.

Sticky Password bezmaksas versija ir vairāk kā vietēja paroļu pārvaldības lietotne, kas paroles glabā jūsu ierīcēs. Atšķirībā no citiem paroļu pārvaldniekiem šajā vietnē Sticky Password bezmaksas versija nepiedāvā sinhronizāciju starp visām jūsu ierīcēm. Jūsu paroles tiek glabātas tikai tajās ierīcēs, kurās jūs tās izveidojat. Labākā šīs lietotnes premium versijas izmantošana ir tā, ka viņi ziedo daļu no jūsu maksājuma, lai glābtu apdraudētos lamantīnus (jā, lamantīni!).

Sticky Password plāni:
Lai gan bezmaksas versija piedāvā tik daudz drošības funkciju kā premium versija, bezmaksas versija nepiedāvā sinhronizāciju ar mākoņiem un tādējādi jūsu paroles netiks sinhronizētas visās jūsu ierīcēs. Piemaksu plāns sinhronizē visas jūsu paroles un dokumentus visās jūsu ierīcēs un dublē tos uz mākoņa.

Kāpēc lipīgā parole ir laba alternatīva LastPass:
Līmētā parole atšķirībā no LastPass neierobežo Divu paroļu autentifikācijas izmantošanu pat bezmaksas plānā.

4. Apņem

Apņem

 • Labākais bezsaistes paroļu pārvaldnieks
 • Bezmaksas plāns un prēmiju plāni no USD 11,99 (vienreizējas izmaksas)
 • Vietne: https://enpass.io/

Apņem piedāvā skaisti minimālu saskarnes dizainu, kas ļauj ērti pārvaldīt visas paroles. Tās lietotnes ir pieejamas operētājsistēmās Android, iOS, Mac, Linux un Windows. Bezmaksas versija piedāvā gandrīz tikpat daudz iespēju, kā to dara šīs lietotnes premium versijas.

Vienīgie ierobežojumi ir tas, ka jūs varat glabājiet tikai 20 paroles bezmaksas versijā un nevar izveidot vairākas glabātuves, lai nodalītu datus. Šīs lietotnes premium versijas ļauj glabāt neierobežotas paroles un ļauj izveidot dažādas glabātuves, pamatojoties uz lietošanas gadījumiem, piemēram, Work, Family utt..

Izpildīt plānus:
Šīs lietotnes bezmaksas versija ļauj glabāt tikai 20 paroles. Labākā šīs lietotnes daļa ir tā, ka premium versijas ir pieejamas par vienreizēju samaksu. Lai gan jums ir jāiegādājas lietotne katrai platformai, kurā vēlaties to izmantot, jums tā jāuzglabā visu mūžu tikai par 11,99 USD vienā platformā..

Kāpēc Enpass ir laba alternatīva LastPass:
Enpass ir daudz lētāks nekā LastPass. Par LastPass gada abonementa cenu jūs varat saņemt Enpass visu mūžu.

5. RoboForm

RoboForm

 • Labākais freemium paroli pārvaldnieks
 • Bezmaksas plāns un prēmiju plāni no USD 1,99 mēnesī
 • Vietne: https://roboform.com/

RoboForm ir bezmaksas paroļu pārvaldnieks, kas pieejams visām ierīcēm un platformām, ieskaitot iOS, Android, Mac un Windows. Tas ir pieejams arī kā pārlūka paplašinājums visiem pārlūkiem, ieskaitot Firefox, Chrome, Opera un Safari. Lietotājs saskarne ir līdzīga LastPass un ērti lietojams.

RoboForm plāni:
bezmaksas versija Šīs lietotnes versija ļauj jums visās ierīcēs glabāt neierobežotas paroles, taču tajā netiek piedāvāta mākoņa dublēšana vai mākoņa sinhronizācija starp jūsu ierīcēm. Piemaksu versija piedāvā visu šo un drošo koplietošanas funkcijas.

Kāpēc RoboForm ir laba alternatīva LastPass:
RoboForm ir pieejams vairākām platformām un ierīcēm nekā LastPass.

6. uzturētājs

Turētāja drošība

 • Labākais savā klasē uz drošību vērsts paroļu pārvaldnieks
 • Bezmaksas plāns un prēmiju plāni no USD 2,49 mēnesī
 • Vietne: https://keepersecurity.com/

Turētājs ir drošs paroļu pārvaldnieks tiek tirgoti uzņēmumiem. Atšķirībā no citām lietotnēm šajā sarakstā, Keeper ir paredzēts uzņēmumiem un komandām, un kā tāds tas piedāvā desmitiem drošības funkciju un priekšrocību. Tā ir viena no visaugstāk novērtētajām paroļu pārvaldnieka lietotnēm gandrīz visās platformās, ieskaitot Google Play, G2Crowd, Apple Store, GetApp un Trustpilot. Tas ir pieejams visām ierīcēm, ieskaitot Android, iOS, Mac un Windows.

Turētāja plāni:
bezmaksas versija var izmantot tikai vienā ierīcē. Piemaksu versija ļauj sinhronizēt neierobežotas ierīces un piedāvā desmitiem drošības funkciju.

Kāpēc Keeper ir laba alternatīva LastPass:
Turētājs ir paredzēts uzņēmumiem un komandām, kas vēlas saglabāt savus datus pēc iespējas drošāk. Turētājs piedāvā labāku drošību nekā LastPass, un tas ir paredzēts komandām.

7. Bitwarden

Bitwarden

 • Labākais atvērtā koda un bezmaksas paroļu pārvaldnieks
 • Bezmaksas plāns un prēmiju plāni no USD 1 mēnesī
 • Vietne: https://bitwarden.com/

Bitwarden ir bezmaksas atvērtā koda paroļu pārvaldnieks. Tas piedāvā lietotnes visām platformām, ieskaitot Windows, Mac, Linux, Android un iOS. Tam ir arī visu mūsdienu pārlūku pārlūku paplašinājumi. Turklāt, ja esat lietpratējs vai tīmekļa izstrādātājs, varat pat piekļūt Bitwarden no vietnes komandrindas interfeiss. Labākā daļa par Bitwarden ir tā, ka, ja vēlaties, varat to bez maksas iestatīt uz sava pielāgotā servera.

Bitwarden plāni:
Bitwarden ir pilnīgi bez maksas un piedāvā visas funkcijas, kas jums kādreiz būs vajadzīgas. Bezmaksas versija ļauj uzglabāt un sinhronizēt neierobežotas paroles neierobežotās ierīcēs. Tas nāk arī ar 2-faktoru autentifikāciju. Šīs lietotnes premium versija piedāvā dažas papildu uzlabotas drošības funkcijas un 1 GB šifrētā failu glabāšanā.

Kāpēc Bitwarden ir laba alternatīva LastPass:
Bitwarden bez maksas piedāvā visas funkcijas, par kurām LastPass maksā.

LastPass alternatīvas: kopsavilkums

Lai gan LastPass ir lielisks un piedāvā simtiem drošības līdzekļu, tas nav labākais visiem.

Ja nevarat izlemt, kuru no šīm LastPass alternatīvām izmantot, iesaku doties kopā ar Dašlainu. Tam ir visas funkcijas, kas jums kādreiz būs vajadzīgas, un to ir nedaudz vieglāk izmantot nekā LastPass.

Labākā daļa par Dashlane ir tā, ka tās premium versija piedāvā bezmaksas VPN pakalpojumu, lai palīdzētu nodrošināt jūsu pārlūkošanas pieredzi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map