7 labākās Hootsuite alternatīvas

Ja vēlaties palielināt savu sociālo mediju klātbūtni kā biznesu vai ietekmētāju, jums jāizveido un jāievieto daudz satura. Šajā vietā patīk tāds sociālo mediju pārvaldības rīks Hootsuite nāk iekšā. Bet ir lieliski tur ārā.


Neatkarīgi no tā, kurā platformā vēlaties attīstīt savu darbību, vissvarīgākā daļa ir regulāri publicēt jaunu saturu, lai jūsu sekotāji būtu iesaistīti. Lai arī satura izveidošana nav tāda, ko nevar automatizēt, jūs varat viegli automatizēt tā ievietošanu sociālajos medijos, izmantojot tādus rīkus kā Hootsuite.

Labākās Hootsuite alternatīvas 2020. gadā:

 • Labākais kopumā: ir, manuprāt, vislabākais universālo sociālo mediju pārvaldības rīks visu jūsu sociālo mediju kontu plānošanai un pārvaldībai..
 • Kopvērtējumā labākais dalībnieks: nenāk ar bezmaksas plānu, bet tam ir lētāks piemaksu plāns, kas savieno līdz pieciem sociālo mediju kontiem. Es arī mīlu SocialPilot satura veidošanas iespējas.
 • Labākā bezmaksas alternatīva Hootsuite: ir labākā sociālo mediju pārvaldības vietne, piemēram, Hootsuite, bezmaksas plāns, ar kuru jūs varēsit savienot pat trīs no visām Facebook, Instagram, Twitter un LinkedIn kombinācijām.

Kas ir Hootsuite?

labākās hootsuite alternatīvas

Hootsuite to ļauj pārvaldiet visus savus sociālo mediju profilus no viena paneļa. Bet tā nav labākā daļa. labākā daļa par Hootsuite lietošanu ir tas, ka tas ļauj jums to darīt izveidot satura reklāmas kalendāru.

Tā vietā, lai katru dienu izveidotu un ievietotu jaunu saturu, jūs iepriekš izveidojat tonnu satura un automatizējiet norīkošanu, izmantojot Hootsuite.

Sociālo mediju ziņu plānošana ir tikai viena daļa no Hootsuite piedāvātā. Tas arī ļauj jums automatizēt satura atkārtotu ievietošanu. Bez tāda rīka kā Hootsuite, jūs nevarat uzzināt, kā darbojas jūsu sociālo mediju ziņas.
Hootsuite nodrošina informācijas paneli, kurā varat pārbaudīt sava satura veiktspēju tādās sociālo mediju platformās kā Facebook, Twitter, Pinterest un Instagram.

Hootsuite funkcijas un plāni

Hootsuite ir kas vairāk nekā tikai sociālo mediju publicēšanas plānošanas rīks. Tas ļauj jums pārvaldiet visus savus sociālo mediju profilus no viena informācijas paneļa un piedāvā putna lidojuma skatu uz jūsu biznesa sniegumu visos sociālajos medijos.

hootsuite plāni

Hootsuite ļauj pārvaldīt vairāk 35 sociālie tīkli, ieskaitot Facebook, Instagram, Twitter, YouTube, LinkedIn, Pinterest un daudz ko citu. Tas ļauj jums ieplānot neierobežotu amatu skaitu visās šajās platformās. Tas piedāvā arī satura kuratoru rīkus, kas palīdzēs jums izveidot vairāk satura īsākā laikā.

Hootsuite sākuma plāns ļauj pārvaldīt ne vairāk kā 10 sociālo mediju profilus. Starta plāns tiek piedāvāts plkst Mēnesī 29 USD maksājot katru gadu.

Plusi un mīnusi Hootsuite

Hootsuite var jums palīdzēt automatizējiet savu sociālo mediju pārvaldību un katru mēnesi ietaupiet stundas, kuras varat tērēt, veidojot vairāk satura. Tā arī piedāvā visu jūsu sociālo mediju kontu analīze kas var dot putna lidojuma skatījumu uz to, kā darbojas jūsu sociālo mediju ziņas, un kur jūs varētu labāk rīkoties.

Ja jūs vadāt uzņēmējdarbību, Hootsuite var jums ietaupīt daudz nepatikšanas un padarīt satura mārketingu vēl efektīvāku, ļaujot jums plānot satura reklamēšanu.
Hootsuite piedāvā simtiem funkciju, un tas var būt dramatisks uzlabojums, pārvaldot savu sociālo mediju klātbūtni.

Bet tajā pašā laikā tas var būt nedaudz dārgi ja jūs tikko sākat. Tas ir paredzēts uzņēmumiem, nevis indivīdiem vai ietekmētājiem, kuri tikai sāk darbu.

Labākās Hootsuite alternatīvas 2020. gadā

Lai kāds būtu jūsu iemesls, šeit ir daži no labākās Hootsuite alternatīvas jūs varat atrast internetā:

1. Nosūtāms

nosūtāms

 • Plāns sākot no 29 USD / mēnesī vai 24 USD / mēnesī, ja rēķins tiek izrakstīts katru gadu (30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)
 • Vietne: https://www.sendible.com/

Nosūtāms ir sociālo mediju pārvaldības rīks, ko izmanto vairāk nekā 10 000 uzņēmumu visā pasaulē. Tas atbalsta ziņu plānošanu Facebook, Instagram, Twitter, Pinterest un daudzām citām sociālo mediju vietnēm. Tas arī piedāvā plānot ierakstus emuāru veidošanas platformās, ieskaitot WordPress, Medium, Blogger un Tumblr.

Izmantojot Sendible, jūs piekļūstat tādām funkcijām kā iebūvēta analītika visām atbalstītajām sociālo mediju platformām un mūžzaļā satura automātiska pārstrāde. Izmantojot programmu Sendible, jūs varat viegli automatizēt savu sociālo mediju klātbūtni.

Nosūtāms ļauj izveidot un pārvaldīt savu satura veicināšanas kalendārs visiem sociālajiem medijiem un emuāru veidošanas platformām vienuviet. Varat ērti plānot ziņas pirms mēnešiem.

Nosūtītie plāni:
Sendible piedāvā 30 dienu bezmaksas izmēģinājumu, uz kuru varat reģistrēties, neievadot kredītkartes datus. Viņu sākuma plānā jūs varat neierobežoti plānot tikai 12 pakalpojumus (sociālo mediju kontus) Mēnesī 29 USD.

Kāpēc Sendible ir laba alternatīva Hootsuite:
Hootsuite tikai savā sākuma plānā ļauj savienot līdz 10 sociālo mediju kontiem, kas mēnesī maksā 29 USD; No otras puses, Sendible ļauj izveidot līdz 12 sociālo mediju kontiem.

2. AgoraPulse

agorapulse

 • Plāno no USD 99 mēnesī vai USD 89 mēnesī, rēķinu saņemot katru gadu (bezmaksas 28 dienu izmēģinājums)
 • Vietne: https://agorapulse.com/

AgoraPulse to izmanto vairāk nekā 17 000 sociālo mediju tirgotāju visā pasaulē. Tas ir sociālo mediju pārvaldības rīks, kas paredzēts nopietniem uzņēmumu īpašniekiem un aģentūrām, kas apkalpo vairākus desmitus klientu.

Tas ne tikai atvieglo plānot saturu sociālo mediju platformām, taču tas jums arī palīdz pārvaldīt komentārus un atbildēt uz tiem izmantojot vienkāršu iesūtni, kurai var piekļūt visi jūsu komandas biedri.

Labākā daļa par AgoraPulse ir tā, ka tā piedāvā: iebūvēts CRM lai palīdzētu jums pārvaldīt visus savus klientus sociālo mediju platformās. Izmantojot AgoraPulse, varat savienot un pārvaldīt savus Facebook, Twitter, Instagram, YouTube un LinkedIn kontus no viena informācijas paneļa..

Lai gan AgoraPulse piedāvā desmitiem pārsteidzošu funkciju, kas var mainīt veidu, kā pārvaldāt sociālo multividi, es neiesaku šo rīku, ja jūs tikko sākat darbu, jo iesācējiem tas var būt dārgi.

AgoraPulse plāni:
AgoraPulse plāni sākas plkst Mēnesī 99 USD un ļauj savienot līdz 10 sociālo multivides kontu ar ne vairāk kā 2 lietotāju kontiem (pārvaldībai).

Kāpēc AgoraPulse ir laba Hootsuite alternatīva:
AgoraPulse ir vairāk piemērots uzņēmumiem, kuriem ir daudz klientu. Tas piedāvā vienkāršu CRM, kuru varat izmantot klientu pārvaldīšanai un izsekošanai atbalstītajās sociālo mediju platformās.

3. asns sociālais

asns sabiedrisks

 • Plāni no USD 99 mēnesī (30 dienu bezmaksas izmēģinājums)
 • Vietne: https://sproutsocial.com/

Sprout Social izmanto daži lieli tiešsaistes mārketinga spēlētāji, piemēram, Glassdoor, Grubhub un Vice. Tas piedāvā vienkāršu veidu, kā pārvaldīt savu sociālo mediju klātbūtni dažādās platformās un regulāra satura plānošanu.

Tas dod jums nepieciešamos rīkus sociālo mediju satura reklamēšanas grafika izveidošanai un pārvaldīšanai. Izmantojot Sprout Social, jūs varat arī uzraudzīt sociālos medijus atslēgvārdiem, profiliem un atrašanās vietām.

Tas arī dod jums iespēju pārvaldīt komentārus no visiem jūsu sociālo mediju profiliem tieši no vienas iesūtnes, kurai var piekļūt visa jūsu komanda. Tas padara neticami vieglu atbildi uz komentāriem un neatpaliek no tā, ko runā jūsu sekotāji.

Tāpat kā AgoraPulse, Sprout Social nav piemērots iesācējiem vai uzņēmumiem, kas tikai sāk ar sociālo mediju mārketingu. Sprout Social sākuma plāna izmaksas Mēnesī 99 USD vienam lietotājam un ļauj pārvaldīt tikai 5 profilus. Bet Sprout Social ir neticami noderīga, ja jums ir daudz sekotāju sociālajos medijos.

Dīgšana Sociālie plāni:
Sprout Social sākuma plāns ļauj pārvaldīt ne vairāk kā 5 sociālo mediju profilus, un mēnesī tas maksā USD 99 par lietotāju.

Kāpēc Sprout Social ir laba alternatīva Hootsuite:
Sprout Social ir paredzēts komandām, kuras vēlas pārvaldīt tūkstošiem sekotāju no vienas iesūtnes. Sprout Social piedāvā daudz labāku CRM un klientu pārvaldības funkcionalitāti nekā Hootsuite.

4. SocialPilot

sociālais pilots

 • Plānots no USD 30 mēnesī vai USD 25 mēnesī, ja rēķins tiek izrakstīts gadā (bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma laiks)
 • Vietne: https://socialpilot.co/

SocialPilot ir universāls sociālo mediju mārketinga vadības rīks, ko izmanto mārketinga guru Neils Patels. Tas ļauj ieplānot visu galveno sociālo platformu, piemēram, Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram un citu lietotāju, ziņas.

Tas arī ļauj jums plānojiet ziņas vizuāli, izmantojot kalendāra skatu. Atšķirībā no citiem šī saraksta rīkiem, SocialPilot ir paredzēts maziem uzņēmumiem, emuāru autoriem un tiem, kas tikai sāk darbu. Viņu sākuma plāns piedāvā savienot ne vairāk kā 25 profilus, 3 lietotāju kontus un neierobežotu plānošanu tikai par USD 30 mēnesī.

SocialPilot plāni:
SocialPilot sākuma plāns ļauj pārvaldīt un plānot ziņas tikai līdz 25 profiliem Mēnesī 30 USD vai USD 25 mēnesī, ja maksājat katru gadu.

Kāpēc SocialPilot ir laba alternatīva Hootsuite:
SocialPilot ir pat trīs reizes lētāks nekā Hootsuite, jo tas ļauj savienot 25 sociālo mediju profilus un trīs lietotāju kontus tikai par USD 30 mēnesī, turpretī Hootsuite atļauj tikai 10 profilus un vienu lietotāja kontu par USD 29 mēnesī..

5. eClincher

eClincher

 • Plānots no 59 USD mēnesī un 15% atlaide, ja rēķins tiek izrakstīts gadā (bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma laiks)
 • Vietne: https://eclincher.com/

eClincher ir jaudīgs sociālo mediju plānošanas rīks, kas darbojas ar Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn un citām lielākajām sociālo mediju platformām. Tas nāk ar visu nepieciešamo, lai pārvaldītu un palielinātu savu klātbūtni sociālajos medijos.

Jūs saņemat satura kalendāru uz plānot ziņas nedēļas vai mēneši iepriekš. Jūs arī saņemat a sociālā iesūtne vienuviet pārvaldīt visus komentārus un sarunas ar klientiem un sekotājiem.

Viena lieta, kas man nepatīk šajā rīkā, ir tā, ka, ja vēlaties Twitter CRM funkcijas, jums jāabonē papildinājums, kas mēnesī maksā 50 USD mēnesī. Daži citi rīki šajā sarakstā to piedāvā bez maksas.

eClincher plāni:
eClincher pamatplāns ļauj savienot ne vairāk kā 10 profilus un ļauj ieplānot neierobežotu skaitu ziņu tikai par labu Mēnesī 59 USD.

Kāpēc eClincher ir laba alternatīva Hootsuite:
eClincher ir uzlabots sociālo mediju pārvaldības rīks, kas izveidots pieredzējušiem lietotājiem. Ja vēlaties vairāk ieskatu un uzlabotas funkcijas, eClincher ir lieliska izvēle.

6. Buferis

Buferis

 • Bezmaksas (ierobežots) plāns un prēmiju plāni no USD 15 mēnesī (14 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija)
 • Vietne: https://buffer.com/

Buferis ir viens no vecākajiem un populārākajiem sociālo mediju plānošanas rīkiem. Tie darbojas jau ļoti ilgu laiku un piedāvā desmitiem funkciju vienkāršošanai sociālo mediju plānošana un satura veidošana.

Ja jūs tikko sākat darbu, es ļoti iesaku izmantot Buffer kā viņu plāni ir ļoti pieņemami un rīks ir viens no vienkāršākajiem iemācīšanās / lietošanas veidiem.

Papildus sociālo mediju plānošanai jūs varat arī piekļūt buferim pārlūka paplašinājums kas ļauj ieplānot ziņu sociālajos medijos, neizejot no lasāmās lapas.

Piemēram, ja vēlaties tvītot interesantu rakstu, kuru lasāt, varat ieplānot tvītu, vienkārši noklikšķinot uz Buffer pārlūka paplašinājuma ikonas.

Viena lieta, kas man nepatīk attiecībā uz buferi, ir tā, ka tā sākuma plānā ļauj vienlaicīgi plānot līdz 100 ziņām. Lielākā daļa citu šī saraksta rīku ļauj vienlaikus plānot neierobežotu skaitu ziņu.

Bufera plāni:
Bufera sākuma plāns ļauj vienlaicīgi ieplānot 100 ziņas līdz pat 8 sociālo mediju profiliem Mēnesī 15 USD.

Kāpēc buferis ir laba Hootsuite alternatīva:
Ja jūs tikko sākat darbu, buferis ir daudz labāka alternatīva Hootsuite, jo par 15 USD mēnesī jūs plānojat līdz 100 ziņām līdz 8 sociālo mediju profiliem..

7. Sociālais ziņojums

Sociālais ziņojums

 • Plāns sākot no 49 USD / mēnesī (30 dienu bezmaksas izmēģinājums)
 • Vietne: https://www.socialreport.com/

Sociālais ziņojums ir vienkāršs sociālo mediju un iesaistes pārvaldības rīks, kas ir tūkstošiem uzņēmumu visā pasaulē. Tas ļauj jums plānot visu galveno sociālo mediju platformu, tostarp Facebook, Twitter, Instagram, YouTube un LinkedIn, ziņas.

Sociālais ziņojums arī dod jums un jūsu komandai iespēju pārvaldiet visas sarunas (komentārus un ziņojumus) ar saviem sekotājiem vienuviet. Tas piedāvā arī desmitiem metriku un analītisko funkciju, lai sniegtu jums priekšstatu par jūsu satura veiktspēju sociālo mediju vietnēs.

Sociālo ziņojumu plāni:
Sociālā ziņojuma sākuma plāna izmaksas Mēnesī 49 USD un ļauj plānot neierobežotu amatu skaitu līdz 25 profiliem.

Kāpēc sociālais ziņojums ir laba alternatīva Hootsuite:
Sociālais pārskats piedāvā daudz uzlabotas analītikas un pārvaldības funkcijas, kurām Hootsuite trūkst. Tas arī dod jums iespēju nodalīt profilus, pamatojoties uz projekta nosaukumvietām.

Hootsuite alternatīvas: Kopsavilkums

Kādas ir labākās konkurentu vietnes, piemēram, Hootsuite?

Ja jūs tikko sākat darbu un vēlaties ietaupīt naudu, iesaku doties kopā ar kādu no tiem Buferis vai SocialPilot. Buferis ļauj plānot 100 ziņas līdz 8 profiliem tikai par USD 15 mēnesī.

No otras puses, SocialPilot maksā 30 USD mēnesī un ļauj pārvaldīt 25 profilus un ļauj ieplānot neierobežotu amatu skaitu. Ja jums ir šķietami skaidra nauda, ​​vislabākais risinājums ir buferšķīdums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map