7 labākās gramatikas alternatīvas

Gramatiski ir viena no populārākie gramatikas un rakstīšanas analīzes rīki internetā. Tas ir milzīgs jauninājums no pareizrakstības pārbaudītājiem, kas ir iebūvēti Microsoft Word un tīmekļa pārlūkprogrammās, piemēram, Google Chrome. Bet tur ir ļoti daudz labu. Šeit ir labāko kolekcija.


Lai gan gramatika var palīdzēt novērst gramatikas kļūdas un uzlabot rakstīšanas stilu, tā, iespējams, nav jums labākais risinājums. Ir arī citi rīki, kas jums jāpārbauda, ​​pirms dodaties uz all-in Grammarly.

Lai ietaupītu jūsu pētījumu stundas, mēs esam apkopojuši dažus no labākās alternatīvas gramatikai ir tirgū.

Labākās gramatikas alternatīvas 2020. gadā:

 • Labākais kopumā: ir daudz vairāk nekā tikai gramatikas pārbaudītājs. Tas ir rakstīšanas mentors, kurš analizē jūsu rakstīšanas stilu un piedāvā ieteikumus tā uzlabošanai.
 • Kopvērtējumā labākais dalībnieks: ir universāls lietojams gramatikas, pieturzīmju un pareizrakstības pārbaudīšanas rīks, kas automātiski atrod un izlabo nepareizi lietotus vārdus un gramatikas kļūdas.
 • Labākā SEO alternatīva gramatikai: ir rakstīšanas palīgs SEO, tirgotājiem un copywriters. Tas dara to, ko dara gramatika, bet sniedz arī tekstu analīzi un satura optimizāciju SEO problēmu noteikšanai, lai jūs varētu tās novērst un iegūt labāku klasifikāciju..

Kas ir gramatika?

labākās gramatiskās alternatīvas

Gramatika ir bezmaksas rīks kas pārbauda jūsu rakstīto gramatikas kļūdas, pareizrakstības kļūdas un piedāvājumus ieteikumi par rakstīšanas stila uzlabošanu. Tas var palīdzēt izvairīties no kļūdām, pirms nākamajā e-pastā esat nospiedis sūtīt pogu.

Nevajadzētu simtreiz koriģēt e-pastus, pirms esat nospiedis pogu Sūtīt. Gramatiski to dara jūsu vietā un daudz labāk nekā noklusējuma pareizrakstības pārbaudītāji, kurus piedāvā jūsu operētājsistēma un pārlūks.

Gramatiskās iezīmes

Gramatika ir pieejama visām platformām, kur varat rakstīt. Tas ir pieejams kā paplašinājums tādām tīmekļa pārlūkprogrammām kā Google Chrome un Firefox. Tas ir pieejams arī kā atsevišķa darbvirsmas lietojumprogramma operētājsistēmām Mac un Windows. Tas ne tikai, bet arī komplektā ar lietotni operētājsistēmai Android un iOS, kas noklusējuma tastatūru var aizstāt ar Grammarly.

gramatikas lietotnes

Gramatiski pārbauda, ​​vai tekstā ir pieļautas vairāk nekā 200 gramatikas kļūdas. Tas piedāvā arī ieteikumus, kā uzlabot rakstīšanas stilu, lai tas atbilstu balss tonim, kuru vēlaties nodot.

Izmantojot Premium versiju, jūs saņemat vēl 250 gramatikas pārbaudes, modernu plaģiātu noteikšanu un ieteikumus vārdu krājuma uzlabošanai.

gramatiskās iezīmes

Gramatikas plusi un mīnusi

Gramatika ir pieejama par brīvu visām jūsu ierīcēm un var viegli noķert vienkāršas gramatikas kļūdas. Bet, ja vēlaties vislabāko, ko piedāvā šis rīks, jums jāizņem seifs.

Pro versija no Grammarly pārbauda jūsu tekstu pret daudz vairāk gramatiskām kļūdām un pat pārbauda, ​​vai jūsu tekstā nav plaģiāta.

Lai gan Pro versija var jums palīdzēt korektūrizēt jūsu rakstus, tā maksā 139 USD gadā vai 59 USD ceturksnī vai arī jūs varat doties ar visdārgāko no visiem plāniem, ikmēneša plānu, kurš maksā Mēnesī 29 USD.

Ja jūs tikko sākat darbu vai jums ir mazs budžets, tad Grammarly pro versija nav jums labākais risinājums.

Labākās gramatikas alternatīvas

ProWritingAid

ProWritingAid

ProWritingAid to izmanto tūkstošiem profesionālu rakstnieku, redaktoru un studentu visā pasaulē. Tas ir daudz vairāk nekā tikai gramatikas pārbaudītājs. Tā analizē jūsu rakstīšanas stilu un piedāvā ieteikumi lai to uzlabotu.

Tas darbojas arī kā rakstīšanas mentors palīdzot uzlabot rakstīšanu katru reizi, kad to lietojat. Tas darbojas visās jūsu iecienītākajās rakstīšanas lietojumprogrammās un vietnēs, ieskaitot Google dokumentus, Microsoft Outlook, Open Office utt.

Iespējas

 • Lietotnes un paplašinājumi ir pieejami visiem jūsu pārlūkiem, ieskaitot Google Chrome un Firefox.
 • Darbojas ar tādām lietojumprogrammām kā Microsoft Outlook, Microsoft Word, Google Docs, Scrivener un Open Office.
 • Gramatikas pārbaudītājs, stila redaktors un rakstīšanas mentors ir iesaiņoti vienā rīkā.

Kāpēc lietot ProWritingAid, nevis Grammarly

Ja vēlaties vairāk nekā tikai gramatikas pārbaudītāju, jums vajadzētu izmēģināt ProWritingAid. Tas analizē jūsu rakstīto un piedāvā jums ieteikumus, kā uzlabot rakstīšanu, un darbojas kā rakstīšanas mentors, lai palīdzētu uzlabot rakstīšanas stilu.

Ingvera programmatūra

ingvera programmatūra

Ingvera programmatūra ir viena no labākais gramatikas pārbaudītājs rīki internetā. Tas ir pieejams pārlūkprogrammām Chrome, Firefox un Safari kā pārlūka paplašinājums. Tas ir pieejams arī operētājsistēmai iOS un Android, tāpēc jūs varat rakstīt bez kļūdām visās ierīcēs, kuras izmantojat.

Ingvers pārlūka paplašinājums darbojas gandrīz visās vietnēs, ieskaitot tās, kuras jūs visbiežāk izmantojat, piemēram, Twitter un Facebook vai Slack un Zendesk, ja vadāt uzņēmumu

Iespējas

 • Lietojumprogrammas ir pieejamas Android un iOS ierīcēm.
 • Pārlūka paplašinājumi darbojas visās vietnēs, ieskaitot tādas populāras vietnes kā Facebook un Twitter.
 • Analizē jūsu rakstīto un piedāvā ieteikumus, kā uzlabot rakstīšanas stilu.

Kāpēc lietot Ginger, nevis Grammarly

Ingvers darbojas vairākās vietnēs nekā Grammarly. Tas ļoti labi darbojas ar tādām biznesa lietojumprogrammām kā Zendesk, Slack un citām.

Kopīgi

Kopīgi

Atšķirībā no citiem šī saraksta rīkiem, Kopīgi ir izveidots tikai un vienīgi SEO optimizēta satura izveidošana. Tas analizē jūsu saturu un piedāvā ieteikumus tā uzlabošanai gan cilvēkiem, gan meklētājprogrammām. Tas pārbauda, ​​vai jūsu tekstā nav gan gramatikas kļūdu, gan pareizrakstības kļūdu. Tas piedāvā arī ieteikumus, kā uzlabot savu rakstīšanas stilu.

To izmanto tūkstošiem autoru, tirgotāju un redaktoru, kuri vēlas auditorijai izveidot pēc iespējas labāku saturu.

Labākā daļa par šo rīku ir tā analizē jūsu konkurenta saturu un piedāvā ieteikumus kā padarīt jūsu optimizētu meklētājprogrammām. Tas nāk arī ar desmitiem iebūvētu uzdevumu veidņu, lai palīdzētu jums viegli izmantot ārpakalpojumus ārštata tekstu sastādītājiem. Tas arī pārbauda, ​​vai jūsu tekstā nav plaģiāta.

Tas ne tikai analizē, bet arī analizē jūsu saturu, lai noteiktu atslēgvārdu blīvumu izvairieties no Google algoritmiskiem sodiem. Tas ļauj noteikt atslēgvārdu pildījumu un uzlabot atslēgvārdu noteikšanas koeficientus. Tas arī piešķir jūsu saturam lasāmības rādītāju un piedāvā ieteikumus tā uzlabošanai.

Iespējas

 • Tas palīdz jums izveidot saturu, kas patīk gan cilvēkiem, gan meklētājprogrammām.
 • Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā optimizēt savu saturu meklētājprogrammām, nezaudējot kvalitāti.
 • Tas piedāvā ieteikumus, kā labot gramatikas un pareizrakstības kļūdas. Tas piedāvā arī ieteikumus, kā uzlabot savu rakstīšanas stilu.

Kāpēc lietot Copywritely, nevis gramatiku

Copywritely ir paredzēts SEO un satura tirgotājiem, kuri vēlas radīt vislabākās kvalitātes saturu, kas meklētājprogrammās var ierindoties visaugstākajā pozīcijā un kuru mīl lasītāji.

Hemingveja redaktors (darbvirsmas lietotne)

Hemingveja redaktors

Hemingveja redaktors, atšķirībā no citiem šī saraksta rīkiem ir rakstīšanas analīzes rīks, kas palīdz uzlabot rakstīšanu. Kaut arī tas nepiedāvā gramatikas pārbaudi, tas analizē jūsu tekstu un piedāvā simtiem ieteikumu, kā to uzlabot.

Hemingway Editor ir darbvirsmas lietotne operētājsistēmai Windows un Mac OSX, un tā maksā 19,99 USD.

Rakstīšana Hemingvejā ne tikai padarīt jūsu rakstīto lasāmāku bet būs arī uzlabot savu rakstīšanas stilu katru reizi, kad to izmantojat. Tas norāda, kad jūsu rakstīto ir grūti lasīt vai kad vārdi jāaizstāj ar labāku alternatīvu. Labākā šī rīka daļa ir tā, kas jūsu saturam piešķir lasāmības novērtējumu.

Iespējas

 • Rakstīšanas rīks, ko izmanto daudzi profesionāli emuāru autori un rakstnieki.
 • Tas palīdz analizēt jūsu rakstīto un piedāvā ieteikumus, kā padarīt to daudz lasāmāku.
 • Izmantojiet šo rīku kopā ar citiem gramatikas pārbaudes rīkiem, piemēram, gramatiku, lai pēc iespējas vairāk izmantotu.

Kāpēc lietot Hemingway Editor, nevis Grammarly

Hemingveja redaktors nav gramatikas vai pareizrakstības pārbaudītājs. Tas ir rakstīšanas rīks, kas palīdz uzlabot rakstīšanas stilu un padarīt to lasāmāku un pieejamāku visiem. Lietojot to kopā ar gramatiku vai kādu citu gramatikas pārbaudes rīku, tas var palīdzēt uzlabot rakstīšanas stilu un padarīt to lasāmāku.

WhiteSmoke

WhiteSmoke

WhiteSmoke ir viens no vecākajiem un visvairāk populārā gramatikas pārbaude rīki internetā. WhiteSmoke ir daudz vairāk nekā tikai pareizrakstības pārbaudītājs. Tas ir korektoru kas palīdz jums novērst visu, sākot no vienkāršām gramatiskām kļūdām līdz stila kļūdām. WhiteSmoke izmanto tādi populāri zīmoli kā Dictionary.com, Pearson, McGill un Toronto Universitāte.

Iespējas

 • Viens no vecākajiem un uzticamākajiem gramatikas pārbaudītājiem internetā.
 • Tas palīdz novērst gramatikas kļūdas un piedāvā ieteikumus rakstīšanas stila uzlabošanai.
 • Pieejams gan galddatoriem, gan mobilajām ierīcēm, tāpēc visās ierīcēs varat rakstīt bez kļūdām.

Kāpēc lietot WhiteSmoke, nevis gramatiku

WhiteSmoke ir izcils korektūras rīks, kas izmanto jaunākās dabiskās valodas tehnoloģijas, lai palīdzētu jums labāk rakstīt un pat uzlabotu rakstīšanu.

PaperRater

PaperRater

PaperRater ir tiešsaistes rīks, kas pārbauda jūsu rakstīto Gramatikas un pareizrakstības kļūdas, un plaģiāts. Tas ir pieejams tikai kā tiešsaistes rīks, tāpēc nav nepieciešams lejupielādēt darbvirsmas lietojumprogrammu vai instalēt pārlūka paplašinājumu. Lietotnes bezmaksas versija ļauj pārbaudīt ne vairāk kā 5 lapas vienā iesniegumā.

Piemaksu abonements tomēr ļauj pārbaudīt līdz 20 lappusēm vienā iesniegumā.

Iespējas

 • Bezmaksas rīks, kas pārbauda, ​​vai rakstībā nav gramatikas un pareizrakstības kļūdu.
 • Ļauj pārbaudīt, vai tekstā nav plaģiāta.
 • Tas piedāvā ieteikumus, kas palīdzēs uzlabot rakstīšanu, un piešķir vērtējumu.

Kāpēc izmantot grāmatu Gramatika, nevis gramatiku

PaperRater ir bezmaksas līdz 50 iesniegumiem mēnesī. Tas analizē jūsu rakstīto un piešķir tam punktu skaitu. Tas piedāvā arī ieteikumus, kas palīdzēs uzlabot rakstīšanas stilu.

LanguageTool

LanguageTool

LanguageTool ir korektūras programmatūra, kas piedāvā ieteikumus, kā labot gramatiskās kļūdas un pareizrakstības kļūdas jūsu tekstā. Tas ir pieejams kā pārlūka paplašinājums gan pārlūkam Google Chrome, gan Firefox.

Tas ir viens no labākie rīki, ja runa ir par korektūru. Tas var palīdzēt novērst gramatiskās kļūdas un uzlabot rakstīšanas stilu. Šī rīka premium versija pārbauda jūsu tekstu, lai novērstu 2500 dažādas kļūdas, un piedāvā ieteikumus, kā uzlabot rakstīšanu.

Labākā šī rīka daļa ir tā, ka tā darbojas daudz dažādu valodu ieskaitot angļu, vācu, franču, holandiešu utt. Tā pārbauda, ​​vai rakstītajā rakstā nav kļūdu visās atbalstītajās valodās.

Iespējas

 • Darbojas ar daudzām citām valodām, ne tikai angļu valodu.
 • Pārbauda, ​​vai tekstā nav vairāk nekā 2500 kļūdu.
 • Tas palīdz jums novērst gramatikas un pareizrakstības kļūdas, kā arī uzlabo rakstīšanas stilu.

Kāpēc lietot LanguageTool, nevis gramatiku

Gramatika atbalsta tikai angļu valodu. LanguageTool ir pieejams daudzās valodās, izņemot angļu, ieskaitot vācu, franču, rumāņu un holandiešu valodu.

Secinājums

Tātad, vai gramatika ir kāda laba? Jūs betcha! Gramatika y ir viens no vismodernākajiem un ērti lietojamajiem rakstīšanas palīgiem, lai novērstu gramatikas, pareizrakstības un pieturzīmes kļūdas.

Visi rīki šajā sarakstā piedāvā bezmaksas versiju jūsu testam, pirms to iegādājaties. Es iesaku izmēģināt vismaz vienu vai divas alternatīvas šajā sarakstā, pirms norēķināties par vienu, kas jums patīk. Lielākā daļa šo rīku piedāvās ieteikumus, kas palīdzēs uzlabot rakstīšanas stilu.

Ja jūsu uzmanības centrā ir rakstīšanas stila uzlabošana, tad iesaku iet līdzi Hemingveja redaktors. Tas ir pieejams gan tīmeklim, gan kā atsevišķa darbvirsmas lietojumprogramma. Tas nepiedāvā gramatikas pārbaudi, tāpēc iesakām to izmantot kopā ar gramatikas pārbaudes rīku, piemēram, Grammarly vai Ginger.

Ja vēlaties rīku, kas var palīdzēt uzlabot rakstīšanas stilu, kā arī pārbauda, ​​vai tekstā nav kļūdu, iesaku to darīt ProWritingAid. Tas palīdzēs jums uzlabot rakstīšanu un pārbaudīs, vai jūsu rakstā nav kļūdu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map