7 labākās Google diska alternatīvas

Mākoņu krātuvju vietnes, piemēram, Google disks, ļauj ērti dublēt un piekļūt failiem no jebkuras vietas, kā arī izveidot un pārvaldīt dokumentus, izklājlapas, prezentācijas, aptaujas. Google disks ir lielisks un bezmaksas, bet ja gribi labāka sinhronizācija un privātums tad ir labākas tur ārā.


Mākoņglabātuve ir mainījis veidus, kā pasaule iegūst datus. Tā ir pārņemta kā galvenā datu glabāšanas metode: aizmirst par istabām, kas piepildītas ar skapjiem, vienkārši tur sēžot, aizņemot laiku, laiku un darbaspēku, lai to izsijātu.

Labākās Google diska alternatīvas 2020. gadā:

 • Labākais kopumā:. Šis ir mans iecienītākais mākoņu krātuves pakalpojumu sniedzējs, jo Sync.com ir pieejams, ērti lietojams, tam ir lieliska drošība un funkcijas. Sinhronizācijas šifrētā datu glabāšanas platforma un lietotnes nodrošina, ka tikai jūs varat piekļūt saviem datiem mākonī.
 • Kopvērtējumā labākais dalībnieks:. Pirmā vieta ir pCloud, pateicoties lētai cenai, un es mīlu vienreizējās izmaksas par mūža abonementu. pCloud’s Crypto nodrošina klienta puses šifrēšanu, kas šifrē jūsu failus jebkurā ierīcē un padara tos neredzamus citiem..
 • Labākā bezmaksas alternatīva Google diskam: komplektā ir 2 GB krātuves un vienmēr ir bez maksas. Dropbox izmanto SSL / TLS, lai aizsargātu tranzītā esošos datus. SSL / TSL izveido drošu tuneli, kas aizsargāts ar 128 bitu vai augstāku uzlabotās šifrēšanas standarta (AES) šifrēšanu.

Kas ir mākonis?

Izmantojot atmiņu “mākonī” vai failus, dokumentus, attēlus utt., Kas attālināti tiek saglabāti mākoņu kompāniju nodrošinātajos serveros, milzīga informācijas daudzuma glabāšana vairs neaizņem tik daudz enerģijas un vietas, cik tas bija pierasts dienās pirms mākoņa..

Mākoņu glabāšana tiek uzskatīta arī par drošāku nekā vairums mainstream uzglabāšanas alternatīvu. Tas piedāvā tūlītēju piekļuvi visam, kas jums nepieciešams, un tas ir pasargāts no visiem citiem, kas varētu vēlēties iemērkt pirkstus jūsu datos.

Lielākā daļa uzņēmumu (un dažas valdības) savus datus glabā mākonī. Mākoņu platformas ir arī uzglabāšanas vietas citiem datiem, ieskaitot personīgās atmiņas vai fotogrāfijas.

Pats par sevi saprotams, ka vēlaties izvēlēties labāko mākoņu pakalpojumu sniedzēju, un, nosakot, kurš ir labākais, ir svarīgi tādi faktori kā drošība un privātums.

Mākoņu uzglabāšanas priekšrocības

Mākonis glabāšana ir vienkārša: ir viegli augšupielādēt failus, kā arī ir viegli lejupielādēt vai koplietot failus. Viss, kas jums nepieciešams, ir piekļuve internetam.

Lielākā daļa mākoņdatošanas pakalpojumu sniedzēju piedāvā bezmaksas opciju ar noteiktu GB datu daudzumu bez maksas: ja nepieciešams vairāk krātuves, tas nozīmē, ka jums par to būs jāmaksā.

Mākoņu krātuve garantē vienkāršu, drošu failu (un visa cita, ko var ievietot neapstrādātos tiešsaistes datos) glabāšanu.

Tieši tāpēc mākoņu krātuve ir labāka.

Bet vai jūsu pašreizējais mākoņa pakalpojumu sniedzējs ir piemērots jūsu vajadzībām?

Kas ir Google disks??

Google disks ir mākoņu krātuves opcija, kuru izmantojat kopā ar savu Google vai Gmail kontu. Tas ir bez maksas, ja vien neizvēlaties kādu no viņu apmaksātajiem plāniem atjaunināt krātuves apjomu.

google disks

 • Pirmie 15 GB krātuves ir pilnīgi bez maksas
 • Piedāvā skatīšanos un rediģēšanu bezsaistē, izmantojot Google Office rīkus (dokumenti, izklājlapas, slaidi utt.)
 • Ļoti lietotājam draudzīgs un vairāku platformu atbalsts
 • 2 faktoru autentifikācija un failu versiju izstrāde

Tā kā tas tiek komplektēts kopā ar Google kontu, tas ir kļuvis par ļoti populāru iespēju, ko daudzi cilvēki dod priekšroku tikai tāpēc, ka tas ir tieši tur.

Vai jūs vai jūsu uzņēmums izmantojat Google disku?

Ja atbilde ir apstiprinoša, iespējams, ir pienācis laiks apsvērt dažas alternatīvas. Lai gan Google disks ir bezmaksas, ērts un tam ir pievienoti Google dokumenti, Izklājlapas, Prezentācijas un citi parocīgi rediģēšanas rīki, pastāv mīnusi, kuru dēļ cilvēki apsver iespēju mainīt.

Kāpēc mainīt no Google diska??

Bažas par konfidencialitāti un neiespējamā situācija “Es esmu mūžīgi izslēgts no mana Google konta” ir likusi daudziem cilvēkiem mainīt mākoņa alternatīvas, piemēram, Sync.com, Dropbox vai Box.

Kura ir labākā Google diska alternatīva?

Sync.com ir diezgan lielisks. Protams, jums tas būs jāizlemj pašam.

Šeit ir apskatītas labākās mākoņu krātuves alternatīvas Google diskam.

1. Sync.com

sync.com

Kas ir Sync.com?

Sync.com kļūst par vienu no spēcīgākajiem konkurentiem tādām mākoņu glabāšanas platformām kā Google Drive vai Dropbox. Tas darbojas jau dažus gadus, un tā ir izrādījusies viena no ātrākajām un drošākajām vietām, kur varat datus glabāt tiešsaistē: Šo funkciju un lieliskā klientu apkalpošanas kombinācija ir padarījusi Sync.com par mākoņu krātuves platformas spēkstaciju, kas ir lieliski piemērota biznesa vai personīgai lietošanai.

Galvenās iezīmes

 • Lielāks krātuves vietas daudzums nekā jebkuram citam mākoņu pakalpojumu sniedzējam. Lētāki plāni atļauj pat 2 TB kopējo krātuvi, turpretī uzņēmumiem paredzētie plāni piedāvā 10 TB – un tas ir katram lietotājam, kurš ir pierakstījies jūsu galvenajā mākonī..
 • Dati tiek augšupielādēti un tiem piekļūst, izmantojot lejupielādējamu datu klientu vai pārlūkprogrammu, lai gan datu klients ir ieteicams ātrākai augšupielādei..
 • Automātiskas datu sinhronizācijas iespēja, lai nodrošinātu, ka ierīces vienmēr tiek dublētas.
 • Sinhronizācijas šifrētā datu glabāšanas platforma un lietotnes nodrošina, ka tikai jūs varat piekļūt saviem datiem mākonī.

Plusi

 • Augšupielādes ātrums ir konsekvents un ātrs: Tas ir viens no vissvarīgākajiem faktoriem, īpaši uz biznesu balstītai mākoņa platformai.
 • Datiem ir viegli piekļūt no jebkuras vietas, bez kavēšanās.
 • Klientu atbalsts ātri reaģē uz jautājumiem: Starptautiskā datu glabāšana prasa, lai klientu atbalsts vienmēr būtu turpat, un viņi vienmēr ātri atgriežas, ja lietotājam rodas kādas problēmas vai jautājumi..

Mīnusi

 • Lietotājiem, kuri ir pieraduši pie Dropbox vai Google diska, iespējams, būs jāveic apmācība, lai pirmo reizi pārvietotos Sync.com saskarnē..
 • LInux nav lejupielādējamu klientu atbalstu.

Kāpēc Google Sync vietā izmantot Sync.com

Lai gan Google disku var saukt par noklusējumu, Sync.com ir atdalītas pasaules, ņemot vērā atmiņas ietilpību, funkcionalitāti un tehnisko atbalstu. Vai jūs kādreiz esat mēģinājis ātri iegūt atbildi no vairuma citu mākoņsabiedrību? Lielākā daļa no tām liek gaidīt, kamēr Sync.com mijiedarbojas ar klientiem pienācīgā laikā – īpaši, ja rodas problēmas.

Nav iemesla ievērot ierobežoto Google diska funkcionalitāti, kad Sync.com vietā varat izmantot vislabākās iespējas un vietas..

2. Dropbox

dropbox

Kas ir Dropbox?

Dropbox parasti ir viena no pirmajām alternatīvām, kuras lietotāji izmanto, un cilvēki to ņem vērā, meklējot jaudīgu mākoņa pakalpojumu sniedzēju. Viņi ir darbojušies jau ilgu laiku, un vairums cilvēku jau būs iepazinušies ar ierobežoto “bezmaksas” krātuves plānu: daži, iespējams, pat ir pārgājuši uz kādu no saviem apmaksātajiem plāniem. Dropbox.com ir īpaši spēcīgs, ja vēlaties augšupielādēt, atrodoties kustībā, un sinhronizēt visas ierīces kopā.

Galvenās iezīmes

 • Bezmaksas, personiski un biznesa plāni atkarībā no tā, cik daudz datu vēlaties glabāt.
 • Augšupielāde un piekļuve datiem, izmantojot lietotni, lejupielādējamu darbvirsmas klientu vai pārlūkprogrammu.
 • Vienkārša rediģēšanas un skatīšanas iespēja visbiežāk izmantotajiem dokumentu un multivides failiem.

Plusi

 • Darbojas ātri un labi neatkarīgi no tā, vai lielāko daļu augšupielādes veicat ar datoru vai viedtālruni.
 • Failus ir viegli organizēt, meklēt un pārvietoties mākonī tikai ar dažiem klikšķiem.
 • Bezmaksas plāns ir noklusējuma opcija daudziem cilvēkiem, un tā ir lieliska alternatīva ikvienam, kam vēl nav daudz datu, lai pieturētos pie mākoņa..

Mīnusi

 • Kopīgojot saites, visa mākoņa mape var palikt neaizsargāta ikvienam, kam ir saite, ja jūs vēlējāties koplietot tikai vienu failu.
 • Ja rodas problēmas ar savienojamību, aizmirst par vienmērīgu augšupielādi vai lejupielādi mākonī.
 • Ārkārtas gadījumiem lielākajai daļai mākoņa nav piekļuves bezsaistē.

Kāpēc izmantot Dropbox, nevis Google disku?

Ja esat pieradis pie Google diska, Dropbox vairumam lietotāju jutīsies kā piepildījums. Funkcionalitāte ir labāka, un, lai gan Dropbox trūkst iedomātā “Google Docs” redaktora, ko atradīsit ar Disku, to kompensē spēja skatīt failus pārlūkprogrammā, lietotnēs vai darbvirsmas klienta veidos..

3. pCloud

pcloud

Kas ir pCloud?

pCloud ir viens no jaunākajiem mākoņu pakalpojumu sniedzējiem, kas ir stājies spēkā tikai pēdējo 10 gadu laikā. Vienmērīgam pCloud lietotāju pieaugumam vajadzētu būt skaidrai norādei, ka pCloud funkcionalitāte izrādījās labāka – un ikvienam, kurš to pārbauda, ​​būtu jāatstāj iespaids ar vieglāk orientējamo interfeisu.

Galvenās iezīmes

 • Iebūvētie multivides atskaņotāji un dokumentu skatītāji ļauj atvērt, skatīt un straumēt failus tieši no mākoņa neatkarīgi no atrašanās vietas: Tas ir lieliski, ja vēlaties, lai viņu iecienītās filmas un atmiņas būtu tieši viņu rokai..
 • Automātiska failu augšupielāde starp ierīcēm un tieši uz mākoni.
 • Selektīvā sinhronizācija ļauj jums izvēlēties konkrētu datora mapi un sinhronizēt tikai to, kas tur atrodas: Lieliski ikvienam, kurš visu savu informāciju automātiski nevēlas uz mākoņa..
 • pCloud paaugstina drošību ar savu pCloud Crypto. Tas ļauj šifrēt failu datorā vai mobilajā ierīcē, pirms to nosūtīt glabāšanai. Lai to atbloķētu, jums būs jāizmanto ģenerētā atslēga ar nosaukumu CryptoPass.

Plusi

 • Viņu bezmaksas plāns piedāvā 10 GB lielu krātuves vietu bez maksas, turklāt citi, smagāki plāni ir pieejami ikvienam, kam nepieciešams vairāk no tā.
 • Viņi piedāvā mūža plānu, kas piedāvā vienreizēju samaksu un piekļuvi visaptverošam mākonim visu atlikušo mūžu.
 • Augšupielāde un automātiskā sinhronizācija ir diezgan vienkāršs process ikvienam, kurš vēlas pilnīgu kontroli (un tūlītēju piekļuvi) savam tiešsaistes saturam.

Mīnusi

 • pCloud mākoņa krātuves iespēju lieliem uzņēmumiem var pietrūkt: daudziem ir vajadzīgs daudz vairāk par 2 TB, maksimālais piedāvātais daudzums..
 • Viņu cenas var būt dārgas, ja neizvēlaties mūža plānus, kas var būt dārgs vienreizējs maksājums, ja esat tikai personīgs lietotājs.

Kāpēc izmantot Google diska vietā pCloud??

Līdz šim Google Drive ir bijis daudz uguns viņu mākoņu krātuvē. Drošības un privātuma problēmas ir vienas no galvenajām sūdzībām: citas ietver klientu atbalsta trūkumu, iespēju bloķēt sevi no sava diska, ja zaudējat piekļuvi savām ierīcēm, un reālas atmiņas vietas trūkumu pat ar viņu apmaksātajiem plāniem. pCloud pārņem lielāko daļu problēmu, kas lietotājiem varētu būt par Google disku, un nodrošina labāku platformu, kuru ir vieglāk izmantot.

4. Kaste

box.com

Kas ir kaste?

Iespējams, ka daudzi lietotāji par Box.com iepriekš nebija dzirdējuši, taču tā ir lieliska mākoņu krātuves iespēja visiem personīgajiem lietotājiem, kuri varētu izmantot drošu tiešsaistes krātuvi. Tie piedāvā bezmaksas plānus un maksas alternatīvas, turklāt abas ir pietiekami jaudīgas, lai saglabātu uzņēmuma vai personas datus, un pietiekami vienkāršs veids, kā augšupielādēt un piekļūt šai informācijai..

Galvenās iezīmes

 • Bezmaksas plāni, kas jums piedāvā vairāku GB vērts tiešsaistes krātuvi, un maksas plāni, kas palielina šo likmi līdz pietiekami mazam uzņēmumam.
 • Iespēja augšupielādēt un lejupielādēt failus ar klikšķi no pārlūka mākoņa.
 • Ierobežoti piekļuves faili iestatījumi, kas ļauj noteikt, kādus failus var redzēt un kad.

Plusi

 • Box.com piedāvā drošu mākoni, kas piedāvā pret hakeriem izturīgu garantiju, un vienu no nedaudzajiem mākoņiem, kas to dara.
 • Ātra augšupielāde no vairuma vietu visā pasaulē.
 • Iespēja ierobežot to, kā cilvēki redz failus.
 • Katrs fails tiek šifrēts, izmantojot AES 256 bitu šifrēšanu dažādās vietās.

Mīnusi

 • Nav gudru rediģēšanas rīku vai failu priekšskatīšanas funkcijas. Ir tikai failu nosaukumi un iespēja noklikšķināt uz tiem, lai lejupielādētu: Tas nav gudrs nevienam mākoņa pakalpojumu sniedzējam.
 • Failu augšupielādēšanai, kas lielāka par 250 MB, ir automātiska maksimālā robeža, ja izmantojat kādu no bezmaksas plāniem. Kāda tam jēga?
 • Box jūtas daudz attīstītāks, nekā tas nepieciešams, pat lietotājiem, kuri sevi dēvē par progresīviem.

Kāpēc lietot Box, nevis Google Drive??

Ja esat neapmierināts ar Google disku un viss, ko meklējat, ir personīgs mākonis vai vieta, kur dalīties ar fotoattēliem un videoklipiem ar ģimenes locekļiem, Box ir lieliska iespēja apskatīt – lai gan joprojām ir labāki (piemēram, Sync.com ), kas var piedāvāt jums vairāk.

Funkcionalitātes problēmas, kas saistītas ar Box (piemēram, faila priekšskatījuma trūkums), nozīmē, ka ir pamatoti iemesli tā vietā aplūkot Sync.com.

5. Aizmugures stikls

aizmugurējais stikls

Kas ir Backblaze?

Backblaze ir vēl viens no jaunākiem mākoņu pakalpojumu sniedzējiem, kas darbojas tikai pēdējos desmit gadus. Viņiem ir izdevies izcelties kā vienam no spēcīgākajiem Google Drive konkurentiem tikai par piedāvāto krātuves apjomu (un par viņu salīdzinošo likmi par GB, ja jūs satvert kalkulatoru un izdomāt, kas jums patiešām piešķir lielāku vērtību).

Galvenās iezīmes

 • Tūlītēja augšupielāde no mobilās ierīces, pārlūka vai no tām lejupielādējamas lietotnes.
 • Vairāku plānu iespēja, apmaksātiem plāniem nodrošinot vairākas TB pieejamās krātuves (un par cenu vairāk nekā citiem mākoņa pakalpojumu sniedzējiem). Neierobežota krātuve ir pieejama tiem, kuri nav pārliecināti, cik daudz datu ir jāatrod.
 • Faila atjaunošanas opcija tām lietām, kuras jūs varētu nejauši izdzēst un vēlāk vēlaties atgriezties mākonī.

Plusi

 • Neierobežota failu glabāšanas iespēja lietotājiem, kuriem tā nepieciešama.
 • Ātrs un ērts augšupielādes process ar ērti pārvietojamu interfeisu.
 • Drošība: tie garantē, ka personas, kuras mākoņa īpašnieks nav atļāvis to darīt, netiks nozagtas, pārdotas vai pārbaudītas.

Mīnusi

 • Failu atjaunošana var aizņemt kādu laiku.
 • Automātiska failu .zip funkcija datu saspiešanai nozīmē, ka audio failiem var rasties kvalitātes zudums.
 • Grūtāk navigēt lietotājiem, kuriem nav nedaudz vairāk personālo datoru.

Kāpēc Google Drive vietā izmantot Backblaze??

Pievienojot neierobežotu krātuvi, ikvienam, kam vienlaikus jāuzglabā milzīgs datu apjoms, priekšroka tiks dota Backblaze, nevis parastajam Google diskam – it īpaši, ja esat pārsniedzis Google piedāvāto jaudu, bet jums būs vairāk failu, lai uzkāptos uz jūsu mākoni.

6. SpiderOak

zirnekļa pīķis

Kas ir SpiderOak?

SpiderOak ir mazāk pazīstams mākoņu pakalpojumu sniedzējs, taču tas nenozīmē, ka tie rada kompromisus attiecībā uz ātrumu, vietu vai drošību – un tā varētu būt lieliska alternatīva ikvienam, kurš vēlas nokļūt Google diskā drošākā telpā..

Galvenās iezīmes

 • Bezmaksas plāns ar pat 2 GB lielu atmiņas vietu.
 • Tiešs Linux atbalsts viņu darbvirsmas klientam un citas iespējas Windows vai Mac lietotājiem.
 • Augšupielāde tieši, izmantojot lietotni, ar iespēju priekšskatīt failus.

Plusi

 • Pastāvīgi ātrs ātrums, kad nepieciešams augšupielādēt vai piekļūt jūsu tiešsaistes bibliotēkai.
 • Ērti lietojams, pat ikvienam, kurš nav pieradis pie mākoņu augšupielādes platformām.
 • Vairākas augšupielādes platformas, draudzīgas Mac, PC, Linux vai mobilajām ierīcēm.

Mīnusi

 • Nopietni trūkst tā, ko tas piedāvā bezmaksas uzglabāšanas vietai.
 • Apmaksātas iespējas ir dārgākas, nekā tām vajadzētu būt: citi pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Sync.com, piedāvā labāku salīdzinošo darījumu.

Kāpēc izmantot SpiderOak, nevis Google disku??

Ja jūsu neapmierinātība ar Google disku ietver klientu atbalsta trūkumu un kavēšanās augšupielādi vai lejupielādi, SpiderOak varētu būt lieliska izvēle – bet tikai ar nosacījumu, ka jums nav daudz datu glabāšanai un neiebilstat par trūkumu kā pareizi “aplūkot” papildinājumus savā lietotnē. Atjaunošanas opcijas pievienošana to kompensē.

7. Microsoft OneDrive

microsoft onedrive

Kas ir Microsoft OneDrive??

Ja jūs izmantojat datoru, kurā darbojas operētājsistēma Windows, OneDrive opciju jau iepriekš esat redzējis kaut kur datorā; jūs, iespējams, pat dzirdējāt, ka tas dublē failus OneDrive un, aizdomājoties par to, atradis savu ceļu uz mākoni.

OneDrive ir Microsoft atbilde uz mākoni, un tas izrādās diezgan jaudīgs rīks gan uzņēmumiem, gan personīgiem lietotājiem.

Galvenās iezīmes

 • Vienmērīga un ātra failu augšupielāde no lietotnes, klienta vai tieši no jūsu pārlūkprogrammas.
 • Automātiska vīrusu aizsardzība un spiegprogrammatūra pārbauda visus augšupielādētos un koplietotos failus.
 • Bezmaksas un maksas plāni, kas lietotājiem piedāvā 10 GB iespējamu un lielāku mākoņu krātuvi.

Plusi

 • Augšupielāde un lejupielādes ātrums, izmantojot OneDrive, ir vairāk nekā pietiekami labs personīgajai un biznesa vajadzībām.
 • Automātiska failu (vai tikai noteiktu mapju) sinhronizēšana padara to vienkāršu.
 • OneDrive sola pienācīgu drošību, un to jūs arī iegūstat.

Mīnusi

 • Tā kā OneDrive ir izveidojis Microsoft, tas ir pilnībā atslēgts no jebkāda veida Linux atbalsta.
 • Bezmaksas iespējas ir ļoti ierobežojošas, un arī pieredzējuši lietotāji vai uzņēmumi, iespējams, neatrod OneDrive pietiekami apmierinošu alternatīvu.
 • Jaunu lietotāju iepazīšanās ar vilšanos, un lielākā daļa cilvēku būs atteikušies no tā laika, kad viņi to izdomās.

Kāpēc izmantot Google diska vietā OneDrive?

OneDrive padara jaudīgu un lielisku alternatīvu Google diskam jebkurā izvēlētā dienā. Tas ir ērti lietojams, drošs un ātrs – un tas ir viss, kas pirms aptuveni desmit gadiem pārtrauca Google Drive darbību. Pat Dropbox lietotāji varētu apsvērt OneDrive – bet, lai panāktu labāko funkcionalitātes ziņā, šķiet, ka Sync.com joprojām uzvar.

bieži uzdotie jautājumi

Kādas ir Google Drive priekšrocības??

Google disks ir bezmaksas, sinhronizācija, kopīgošana un sadarbība ir ērti lietojama, un tas tiek piegādāts kopā ar Google dokumentiem, Izklājlapām, Slaidiem, Zīmējumiem, Aptaujām, Veidlapām un daudz ko citu..

Kādi ir Google diska mīnusi??

Lēna sinhronizācija un lēns augšupielādes un lejupielādes ātrums. Bažas rada konfidencialitāte, jo Google disks ir savienots ar ASV Nacionālās drošības aģentūras PRISM projektu.

Kādas ir labākās Google diska alternatīvas?

Vislabāk apmaksātās Google Drive alternatīvas ir Sync.com un pCloud.com. Labākā bezmaksas alternatīva ir Dropbox.

Labākās Google diska alternatīvas: Kopsavilkums: Tātad, kas ir labākais?

labākās google drive alternatīvas

Var droši teikt, ka mākoņu pakalpojumu sniedzējam ir pietiekami daudz iespēju, kas var likt jūsu galvai griezties, kad ir pienācis laiks izvēlēties vienu jums vai jūsu uzņēmumam.. Mākonis ir kļuvis lētāks, ātrāks un labāks – un tagad ir vairāk uzņēmumu, nevis tikai trīs mākoņu megalīti, kas agrāk dominēja nozarē.

No daudziem pārskatītajiem mākoņu pakalpojumu sniedzējiem Sync.com ir arī viens no drošākajiem: līdz šim viņi nekad nav tikuši uzlauzti vai redzējuši, ka viņu lietotāju dati ir apdraudēti – un tas ir tas, ko daudzi citi mākoņu pakalpojumu sniedzēji (pat lielākie) nevar apgalvot.

Sync.com arī ierindota visaugstākajā funkcionalitātes, ātruma un lietošanas ērtuma ziņā gan pieredzējušiem, gan iesācēju lietotājiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map