7 labākās ExpressVPN alternatīvas

Jūsu ISP var redzēt jūsu interneta trafiku un, iespējams, reģistrē jūsu pārlūkošanas vēsturi. Tāpēc jums ir nepieciešams tāds VPN pakalpojums kā ExpressVPN, lai šifrētu satiksmi šifrētā tunelī. Šeit ir mana pašreizējā kolekcija.


Kad jūs kaut ko uzmeklējat Google tīklā, jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs precīzi zina, ko jūs meklējāt Google un no kuras vietas. Jūsu interneta aktivitātes vienmēr meklē kāds vidējs cilvēks. A virtuālais privātais tīkls (VPN) šifrē jūsu interneta trafiku un slēpj un aizsargā jūsu tiešsaistes identitāti.

Labākās ExpressVPN alternatīvas 2020. gadā:

 • Labākais kopumā: ir viss nepieciešamais no laba VPN, ieskaitot privātumu, drošību, ātrumu un milzīgu skaitu atrašanās vietu un serveru.
 • Kopvērtējumā labākais dalībnieks: ir ASV dibināts VPN uzņēmums, kas uzsver ātrumu, drošību un konfidencialitāti – ar daudziem savienojumiem par zemu cenu

Kas ir ExpressVPN?

expressvpn alternatīvas

ExpressVPN piegādā gandrīz katrā jomā. Viņu VPN tīkls ir ātrs, drošs, un tas atbloķē Netflix un atbalsta straumēm.

ExpressVPN ir VPN pakalpojums, kas ļauj anonīmi sērfot internetā. Kad jūs izmantojat VPN, neviens nevarēs izsekot jūsu atrašanās vietai vai tiešsaistes darbībām. Pat ne jūsu pakalpojumu sniedzējs, ne jūsu valsts valdība.

ExpressVPN priekšrocības

ExpressVPN nodrošina vienkāršu VPN pakalpojumu, kas palīdzēs jums nodrošināt visas ierīces un anonīmi pārlūkot internetu, nevienam to nezinot. Viņi piedāvā lietotnes visām ierīcēm un platformām, tostarp viedajiem televizoriem, Android, iOS, PlayStation un pat jūsu interneta maršrutētāja ierīcei..

Galvenās funkcijas ietver:

 • Stingra politika bez reģistrēšanas.
 • 160 VPN serveru atrašanās vietas 94 pasaules valstīs.
 • Iebūvēta ātruma testa funkcija.
 • Labākais savā klasē 256 bitu AES šifrēšana.
 • Anonīmu IP, Kill-Switch, Netflix un P2P serveru savietojamība.
 • IP adreses maskēšana.
 • Izmantojiet 3 ierīces ar 1 abonementu.

Vai ExpressVPN ir uzticams? Ja drošība ir viena no jūsu galvenajām bažām, varat būt drošs, ka ExpressVPN nopietni uztver drošību. Lielākajai daļai lietotāju būs nepieciešams tikai noklusējuma (un drošākais) “OpenVPN”, ExpressVPN atbalsta arī SSTP, L2Tp / IPsec un PPTP protokolus.

Izmantojot VPN pakalpojumu, varat viegli piekļūt vietnēm, kuras ir bloķētas jūsu valstī vai jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs.

ExpressVPN ir drausmīgs VPN pakalpojums, taču jums jāzina, ka tur ir konkurentu vietnes, piemēram, ExpressVPN. Šeit ir saraksts ar labākajām ExpressVPN alternatīvām šobrīd:

1. NordVPN

nordvpn

 • Oficiālā vietne: www.nordvpn.com
 • Vairāk nekā 5000 VPN serveru visā pasaulē daudzās dažādās valstīs.
 • Lētākās cenas, ko varat atrast internetā.

Kāpēc ExpressVPN vietā izmantot NordVPN?

Tur nav’t daudzu VPN pakalpojumu sniedzēju internetā, kas var pārspēt NordVPN’s cenu noteikšana. Lielākā daļa VPN pakalpojumu, ieskaitot ExpressVPN, par gada plānu iekasē 100 USD.

Bet, izmantojot NordVPN, jūs varat saņemt 3 gadu stāžu tikai par 100 USD.

Viņiem ir tūkstošiem serveru visā pasaulē, un tie ļauj jums izvēlēties valsti, kuru vēlaties izveidot savienojumu. NordVPN, manuprāt, ir labākā alternatīva ExpressVPN.

Kāpēc NordVPN vietā izmantot ExpressVPN?

ExpressVPN ir vairāk vietu, no kurām izvēlēties, nekā NordVPN. Viņu lietotnes aptver visas jūsu ierīces un platformas, ieskaitot Smart TV, PlayStation, Android un iOS.

2. BulletVPN

bulletvpn

 • Oficiālā vietne: www.bulletvpn.com
 • Nulles reģistrēšanas politika.
 • Globālais VPN serveru tīkls ļauj jums izvēlēties valsti, no kuras vēlaties piekļūt internetam.

Kāpēc ExpressVPN vietā jāizmanto BulletVPN?

BulletVPN piedāvā nulles reģistrēšanas politiku. Tas nozīmē, ka viņi to nedara’t neveiciet nevienu darbību reģistrēšanu viņu serveros. Tas uzlabo jūsu privātumu un neatstāj pēdas.

Kāpēc BulletVPN vietā izmantot ExpressVPN?

Ja interneta pārlūkošanai izmantojat vairākas ierīces, tad labākā izvēle ir ExpressVPN. Viņi piedāvā lietotnes visām ierīcēm un platformām, ieskaitot PlayStation, Android, iOS, Mac un Smart TV.

3. IPVanish

ipvanish

 • Oficiālā vietne: www.ipvanish.com
 • 40 000+ koplietotu IP adrešu visā pasaulē.
 • Satiksmes žurnāli bez nulles.

Kāpēc izmantot IPVanish, nevis ExpressVPN

IPVanish ir parādīts daudzās populārās vietnēs, piemēram, CNN, NBC News, Mashable, TechRadar un PCMag.com.

Ja vēlaties VPN pakalpojumu, kas nevienā no viņu serveriem neveic jūsu datplūsmas žurnālus, izmantojiet IPVanish. Izmantojot viņu nulles līmeņa satiksmes žurnālu politiku, varat būt pārliecināti, ka neviena no jūsu tiešsaistes darbībām netiek reģistrēta.

Kāpēc IPVanish vietā izmantot ExpressVPN?

ExpressVPN ir mazliet vieglāk izmantot nekā IPVanish. Ja izmantojat daudz ierīču un vēlaties vienkāršu lietotni, vislabākais veids ir ExpressVPN.

4. VyprVPN

vyprvpn

 • Oficiālā vietne: www.vyprvpn.com
 • Ieteicams un izmanto Reddit sistēmas administratori.
 • Nav žurnālu politikas.

Kāpēc ExpressVPN vietā izmantot VyprVPN?

VyprVPN lietotnes ir pieejamas praktiski visām platformām un ierīcēm, ieskaitot Linux, Windows, iOS, Android, Mac un pat jūsu maršrutētājus. Viņu politika bez reģistrēšanās ļauj pārlūkot internetu, neatstājot pēdas.

Kāpēc VyprVPN vietā izmantot ExpressVPN?

ExpressVPN ir nedaudz vieglāk iemācīties, taču maksā daudz vairāk nekā VyprVPN. Viņi piedāvā piekļuvi tīklam, kurā ir vairāk nekā 3000 VPN serveru visā pasaulē. Tas nozīmē, ka jūs varat izveidot savienojumu ar internetu no praktiski jebkuras valsts, kurā vēlaties.

5. CyberGhost

cyberhost vpn

 • Oficiālā vietne: www.cyberghost.com
 • BestVPN.com balvas ieguvējs.
 • Nulles reģistrēšanas politika.

Kāpēc ExpressVPN vietā izmantot CyberGhost

CyberGhost piedāvā ļoti vienkāršu un ērti lietojamu saskarni, padarot pakalpojumu ērti pat iesācējiem. Viņi piedāvā lietotnes visām jūsu ierīcēm, ieskaitot Android, iPhone, Windows un Mac. Viņu pakalpojuma vidējais vērtējums ir 9,4 vietnē TrustPilot.

Kāpēc izmantot ExpressVPN, nevis CyberGhost

ExpressVPN piedāvā lietotnes, kas var ietvert jūsu privātumu visās jūsu izmantotajās ierīcēs. Viņi piedāvā lietotnes vairāk nekā duci dažādu platformu un ierīču, ieskaitot Android, iOS, Mac, Windows, Chromebook, Kindle Fire, Xbox, Playstation, Apple TV un vēl daudz vairāk ierīču..

6. Mullvads

Mullvad

 • Oficiālā vietne: www.mullvad.net
 • Izstrādātājiem un programmatūras lietotājiem izveidots VPN pakalpojums.
 • Nav darbību žurnālu.

Kāpēc izmantot Mullvad, nevis ExpressVPN

Mullvad ir uzlabots VPN pakalpojums cilvēkiem, kuri zina, ko viņi dara, un vēlas būt spoks internetā. Mullvads to nedara’neprasa e-pastu vai jebkādu personīgu informāciju.

Tā vietā jūs saņemat konta numuru un pēc tam izmantojat šo konta numuru, lai izveidotu savienojumu ar Mullvad un samaksātu par pakalpojumu. Viņi mudina veikt maksājumus skaidrā naudā vai Bitcoin veidā, lai jūsu identitāte būtu privāta.

Kāpēc Mullvad vietā jāizmanto ExpressVPN?

Ja jūs aren’t pieredzējis lietotājs, pēc tam palieciet prom no Mullvad Tā’ir izstrādāta lietotājiem, kuri zina, ko viņi dara. ExpressVPN ir daudz labāka izvēle, ja vēlaties iestatīt visām ierīcēm vienu klikšķi.

7. Privāta piekļuve internetam (PIA)

privāts starpliktuve (pia)

 • Oficiālā vietne: www.privateinternetaccess.com
 • Viens no vecākajiem un uzticamākajiem VPN pakalpojumiem.
 • Uzticas lieliem zīmoliem, piemēram, MSN Money, Wired, Gizmodo un Yahoo!.

Kāpēc ExpressVPN vietā izmantot privātu piekļuvi internetam?

Privātā interneta piekļuve ir parādīta tiešsaistes žurnālos, piemēram, PCMag, Tom’s Ceļvedis un Cnet. Tie ļauj vienlaikus izmantot VPN pakalpojumu 10 ierīcēs. Tie arī ļauj jums izvēlēties vairākus VPN vārtejas.

Kāpēc izmantot ExpressVPN, nevis privātu piekļuvi internetam

Atšķirībā no privātā interneta piekļuves, ExpressVPN ir korporācija, kas atrodas Britu Virdžīnu salās. Tas nozīmē, ka viņi to nedara’t nav datu glabāšanas noteikumu, kas būtu jāievēro.

Labākās ExpressVPN alternatīvas: kopsavilkums

Ja vēlaties lētāku ExpressVPN alternatīvu, dodieties uz NordVPN. Tā ir labākā alternatīva ExpressVPN tirgū. Viņu 3 gadu plāns maksā mazāk nekā ExpressVPN’s 1 gada plāns.

Ja vēlaties pilnīgu privātumu, dodieties kopā ar Mullvad. Uzmanieties!’Tā ir uzlabota platforma un nav piemērota iesācējiem, tāpēc nevajag’pierakstieties, ja vien jums nav labi ar datoriem.

Viņi don’t nelūdziet jebkādu personisku informāciju, lai jūs tiešsaistē būtu pilnībā anonīms un atļautu maksājumus Bitcoin veidā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map