Labākie tiešsaistes resursi sievietēm, kuras vēlas iemācīties kodēt

Lai arī mēs beidzot sākam redzēt nelielu maiņu, nav noliedzams, ka daudzas sievietes kautrējas iekļūt STEM (zinātnes, tehnoloģiju, inženierzinātņu un matemātikas) nozarēs. Šeit esmu apkopojis labāko .


Neticiet man? Iepazīstieties ar šo satriecošo statistiku par sievietēm tehnoloģiju pasaulē:

 • Sievietēm pieder tikai 5% jaunu uzņēmumu
 • 11% no Silīcija ielejas vadošajiem amatiem pieder sievietēm
 • Tikai 25% no skaitļošanas darbiem pieder sievietēm
 • Tikai 3% sieviešu apgalvo, ka karjera tehnoloģiju jomā bija viņu pirmā izvēle

Un tas ir tikai sākums.

Bet lieta ir tāda, ka sievietes mēdz būt labākas izstrādātājas nekā vīrieši. 2016. gada pētījums par vairāk nekā 3 miljoniem Github piesaistīšanas pieprasījumu to parādīja 79% sieviešu vilkšanas pieprasījumu tika pieņemti, ar vīriešu sekošanu plkst 74,6% – bet tikai tad, kad dzimums netika atklāts.

Šis pētījums turpina apgalvot, ka dzimumu tendences pastāv atklātā pirmkoda programmēšanā, jo, kad dzimums bija identificējams lietotāja publiskajā profilā, sieviešu noraidījumu skaits ievērojami palielinājās.

Lai arī es neapgalvoju, ka esmu eksperts dzimumu aizspriedumu jautājumā, kā arī es nevēlos sniegt iemeslu sarakstu, kāpēc sievietes nav tik izplatītas tehnoloģiju pasaulē, es saku, ka pastāv noteikta nelīdzsvarotība. Galu galā skaitļi nemelo.

Bet tas var mainīties, dodot sievietēm vairāk iespēju pievienoties tehnoloģiju pasaulei un gūst panākumus kā viņu kolēģi vīrieši. Faktiski jebkura sieviete, kas vēlas iemācīties kodēt, mūsdienās var, ja vien viņa zina, kur vērsties, lai pilnveidotu savas prasmes.

Neatkarīgi no tā, vai esat sieviete, kas vēlas mainīt karjeru, vai jauna meitene, kas vēlas iemācīties dažas kodēšanas prasmes, es jūs esmu aptvēris. Apskatiet šo apbrīnojamo resursu apmēru kas ir paredzēts, lai palīdzētu sievietei pārkāpt barjeras un ienākt tehnoloģiju pasaulē, izmantojot jebkuru spēju.

Resursu saraksts sievietēm, kuras vēlas iemācīties kodēt

Labākie tiešsaistes resursi sievietēm, kuras vēlas iemācīties kodēt

Lai jums būtu vieglāk. Es esmu sadalījis katru resursu atsevišķās kategorijās, lai jūs varētu atrast tieši to, ko meklējat.

Apmācība uz vietas

1. Ada izstrādātāju akadēmija

ada izstrādātāju akadēmija

Ada Developers Academy ir uzlabota un ļoti selektīva apmācības programma Sietlā, Vašingtonā, kas paredzēta sievietēm un dzimumiem atšķirīgiem cilvēkiem, kuri vēlas kļūt par programmatūras izstrādātājiem..

Balstoties uz sponsoriem, lai finansētu intensīvu nodarbību un nozares prakses pieredzi (tas nozīmē, ka apmācība ir bezmaksas), Ada māca sievietēm Ruby, Rails, HTML, CSS, JavaScript, Git un Source Control.

2. Meitenes, kuras kodē

meitenes, kuras kodē

74% jaunu meiteņu pauž interesi par STEM jomām un datorzinātnēm. Un tomēr, kad pienāk laiks izlemt, kuru studēt un kuru karjeru izvēlēties, kaut kas notiek, un daudzi izvēlas citu ceļu. Meitenes, kas izstrādātas, tika izstrādātas, lai pārtrauktu šo ciklu un sniegtu jaunām meitenēm prasmes un pārliecību, lai virzītos uz priekšu savu tehnoloģiju karjerā.

Pēc skolas viņi piedāvā klubus meitenēm, kas ir jaunākas par pamatskolu, lai viņi varētu sākt mācīties pamatus un attīstīt mīlestību pret kodēšanu. Vidusskolas un vidusskolas vecuma meitenēm ir specializētas vasaras nometnes, kurās māca kodēšanu un pakļauj meitenes potenciālajam tehnoloģiju darbam, kas viņus varētu interesēt.

3. Hakbrita akadēmija

hakatreita akadēmija

Cenšoties palīdzēt sievietēm kļūt par lieliskām programmētājām, Hackbright Academy piedāvā 12 nedēļu paātrinātu apmācības kursu, kas ietver gan tradicionālos klases kursus, gan individuālo projektu darbu, lai pilnībā izprastu programmatūras inženieriju.

4. Mātes kodi

māteskodi

MotherCoders ir bezpeļņas organizācija, kas paredzēta, lai palīdzētu māmiņām ienākt tehnoloģiju pasaulē, lai viņas varētu izveidot stabilu karjeru. Izmantojot nepilna laika 9 nedēļu apmācības programmu (komplektā ar bērnu aprūpi uz vietas), MotherCoders mērķis ir palīdzēt tiem, kuri cīnās par piekļuvi izglītības programmām, atgriezties darbaspēkā, uzlabot karjeru vai paātrināt jaunu uzņēmumu dibināšanu..

5. Meitene to attīsta

meitene to attīsta

Meitene attīstīt Tā ir vēl viena bezpeļņas organizācija, kas darbojas 62 ASV pilsētās un kas sievietēm piedāvā pieejamus veidus, kā apgūt tīmekļa un programmatūras izstrādi. Izmantojot klātienes nodarbības un sabiedrības atbalstu, Girl Develop It cer dot iespēju sievietēm ar pārliecību veidot savas tīmekļa un mobilās lietojumprogrammas..

Tiešsaistes apmācība / kursi

1. Skillcrush

izveicība

Skillcrush jūs apmeklējat īpašas tiešsaistes nodarbības, pamatojoties uz to, ko vēlaties mācīties. Piemēram, iemācieties tīmekļa attīstību, uzlaboto WordPress, tīmekļa dizainu, datu analītiku un pat interneta tekstu rakstīšanu.

Kaut arī apmācības programmas neaprobežojas tikai ar sieviešu kodēšanu (apmēram 25% studentu ir vīrieši), apmācības programmas tika izstrādātas, lai palīdzētu sievietēm iesaistīties sapņu industrijā..

2. Rails Girls

sliedes meitenes

Rails Girls ir tiešsaistes resurss sievietēm, kuras vēlas uzzināt vairāk par tehnoloģijām un to, kā veidot savas idejas. Apgūstiet programmēšanas, skicēšanas un prototipēšanas pamatus. Turklāt varat piekļūt tiešsaistes tīmekļa ceļvežiem, materiāliem un rīkiem, kas palīdzēs realizēt jūsu idejas un informāciju par notikumiem, lai jūs varētu satikt līdzīgas sievietes, kuras vēlas iekļūt tehnoloģiju pasaulē..

Pamācības

Kodēšanas apmācību atrašana internetā ir tikpat vienkārša kā ātras Google meklēšanas palaišana. Tas nozīmē, ka es esmu jūs mazliet atvieglojis, daloties ar jums dažās pamācībās, lai jums pašam nebūtu jāmeklē tīmeklis:

1. CSS konsultācijas

Vai jūs meklējat dažus mācību materiālus, kas jums palīdzētu ar CSS prasmēm? Tripwire ir noapaļojis dažas no visnoderīgākajām CSS pamācībām, lai jūs varētu strādāt ar savu tīmekļa lapu stilu un izkārtojumu. Katrai apmācībai ir specifisks raksturs, tāpēc vienkārši atrodiet savām vajadzībām piemērotāko un pārbaudiet to.

2. Kodu iekarošanas kodu apmācība

Uzziniet par visplašāk izmantotajām vietņu valodām, piemēram, HTML, CSS, JavaScript un PHP, pateicoties Code Conquest piedāvātajām bezmaksas kodu apmācībām. Lai arī šīs apmācības nav izstrādātas, lai sniegtu jums pilnīgu apmācību par jebkuru tēmu, tās var palīdzēt izlemt, vai šī valoda ir pareizā izvēle.

3. CodeAcademy

Lai arī CodeAcademy nav īpaši paredzēts sievietēm, tā ir viena no populārākajām vietām, kur iemācīties kodēt. Pievienojieties miljoniem cilvēku, apgūstot HTML, CSS, JavaScript, jQuery, PHP, Python un Ruby – tas viss bez maksas.

4. Kodu atriebēji

Code Avengers veic apmācības nākamajā līmenī, padarot tās interaktīvas un jautras. Kaut arī tas nav īpaši paredzēts sievietēm, ir daudz ko iemācīties, piemēram, kā kodēt spēles, lietotnes un vietnes, izmantojot JavaScript, HTML un CSS. Šī apmācība ir pieejama vairākās valodās, un tās aizpildīšana prasa tikai 12 stundas.

5. Khan akadēmija

Khan Academy piedāvā cilvēkiem, kuri vēlas uzzināt, kā kodēt soli pa solim video pamācības, kā programmēt rasējumus, animācijas un spēles. Varat arī uzzināt, kā izveidot tīmekļa lapas, izmantojot HTML un CSS.

Kanālu klusums / Podcast apraides / Video

Šeit ir aprakstīti daži no labākajiem “Slack” kanāliem, Podcast epizodēm un videoklipiem sievietēm, kuras vēlas iemācīties kodēt.

1. Slikti kanāli sievietēm tehnikas pasaulē

Ja esat pazīstams ar saziņas rīku Slack un vēlaties sazināties ar citām sievietēm tehnoloģiju jomā, apsveriet iespēju pievienoties jebkuram skaitam šo populāro Slack kanālu:

 • Sievietes tehnoloģijā: lieloties vairāk nekā 800 dalībnieku un uzņemot ikvienu neatkarīgi no prasmju līmeņa, varat sarunāties ar citām sievietēm, kuras raksta kodu, testē programmatūru, izstrādā grafiku un daudz ko citu.
 • #FemaleFounders: sazinieties ar jauniem, iedibinātiem un topošajiem tehnoloģiju uzņēmumu dibinātājiem, lai dalītos idejās un rastu risinājumus. Mācoties vienam no otra, uzņēmēji atvieglo sarežģītās un reizēm vientuļās tehnikas pasaules manevrēšanu – it īpaši kā sievieti.
 • Sieviešu tehnikumi: Sadalīts trīs komandās: agrīnā karjerā, vidējā līmeņa karjerā un iedibinātajā karjerā, šis Slack kanāls savienos jūs ar līdzīgiem cilvēkiem, kā arī informēs jūs par gaidāmajiem notikumiem un resursiem, kas palīdzēs uzlabot jūsu karjeru.

2. Podkāstu dibinātājas sievietes

Pārbaudiet šo labāko podcast aprakstu, kas paredzēts sievietēm, kuras vēlas sagraut pelējumu un kļūt par savu jauno uzņēmumu dibinātājām:

 • Starter School Radio, ko izveidojis Y Combinator: uzziniet no iepriekšējiem dibinātājiem vai investoriem par tādām lietām kā sava uzņēmuma dibināšana, finansēšana un palielināšana.
 • “Girlboss Radio”: katra apraide ir intervija ar veiksmīgu sievieti, kura ir atzīmējusies biznesa pasaulē. Uzziniet, kā viņi to veica un ko viņi apguva.
 • Viņa to darīja kopā ar Amandu Boļeinu: dzirdēt par labākajām sievietēm uzņēmējām un to, kā viņas darīja lietas savā veidā.
 • SheNomads: ja vēlaties iekļūt tehnoloģiju pasaulē, strādāt attālināti un ceļot pa pasauli, šis ir podcast jums.
 • MADWomen Podcast by Women in Wireless: šī aplāde koncentrējas uz sievietēm mobilajā un digitālajā pasaulē. Uzziniet par izcilām sieviešu vadītājām, uzziniet, kas nepieciešams, lai gūtu panākumus, un dodiet iespēju pārņemt kontroli pār savu dzīvi, neskatoties uz iespējamību.

3. Video atskaņošanas saraksti sieviešu kodētājiem

Ja jūs labprātāk skatītos video saturu, nevis rakstītu tekstu, pārbaudiet šo noderīgo video atskaņošanas sarakstu sarakstu, kas izveidots, lai palīdzētu jums visās jūsu kodēšanas vajadzībām:

 • CodePath: programmatūras inženierija ir pastāvīgi mainīga nozare, kas nozīmē, ka, ja jūs tikko sākat darbu, to var būt grūti sekot. Atrodiet mentorus, apgūstiet jaunas prasmes un atklājiet projektus, kas jūsu kodēšanas prasmju uzlabošanu padara vieglāku un jautrāku.
 • WomenWhoCode: šis bezpeļņas videoklipu atskaņošanas saraksts palīdz iedvesmot sievietes gūt panākumus tehnikas karjerā. Ar vairāk nekā 50 000 dalībnieku 20 valstīs (un lepojas ar vairāk nekā 3000 notikumiem visā pasaulē), šī ir vieta, kur būt, ja jums nepieciešama mazliet pārliecības un daudz zināšanu.
 • Coding Blonde: Coding Blond veidotājs sāka šo YouTube kanālu laikā, kad viņa mācījās kodēt un, pateicoties visiem stereotipiem, uzskatīja, ka tas iebiedē.

Kopienas

Visā pasaulē ir tik daudz kopienu, kas tehnoloģiju pasaulē savieno sievietes, kuras vēlas mācīties no citiem. Šeit ir daži no labākajiem, lai sāktu:

1. Facebook grupas

Sievietes tehnikā

sievietes tehnikas jomā

Šī Facebook grupa ir paredzēta ikvienam, kurš identificējas kā sieviete, kura vēlas runāt tech. Tās mērķis ir parādīt cilvēkiem, ka viņi var sasniegt savus sapņus neatkarīgi no tā, kādi šķēršļi mūs sagaida, un pat savieno jūs ar viņu apraides vietni Women in Tech.

Globālās tehnikas sievietes

globālo tehnoloģiju sievietes

Uzziniet jaunākos notikumus tehnoloģiju pasaulē un pievienojieties sarunām arī ar saviem stāstiem. Turklāt uzziniet par visiem gaidāmajiem notikumiem, ko rīko Globālās tehnoloģijas sievietes, lai jūs varētu apmeklēt un uzlabot savu tehnoloģiju karjeru.

2. Twitter saraksti un tērzēšana

Iepazīstieties ar fempire, lai iegūtu visaptverošu sieviešu sarakstu visā pasaulē tehnoloģiju nozarē, kurai jums vajadzētu sekot. Turklāt Sievietes Tech Chat ir lielisks iedvesmas avots, ideju apmaiņa un tērzēšana.

Vai vēlaties Twitter vai Instagram hashtags sarakstu? Girl Knows Tech paveic lielisku darbu, lai noapaļotu tehnoloģiju pasaulē sievietēm visvairāk izmantotos hashtagus.

Šeit ir daži no maniem favorītiem:

 • #winteintech
 • #femalefounders
 • #womenwhocode
 • #kodeksi
 • #womeninbiz

Protams, tas ir tikai sākums. Bet, atrodot citas tehnoloģijas tehnoloģiju pasaulē, lai sekotu jums (un otrādi), ir labākais veids, kā izveidot savu kopienu, uz kuru varat paļauties problēmu risināšanā, iedvesmā un jaunu ideju apmaiņā..

3. Notikumi

Ja vēlaties apmeklēt pasākumus, lai sadarbotos ar citiem tehnoloģiju jomā, pārbaudiet tos nākamajā reizē, kad vēlaties doties darba braucienā:

 • Grace Hopper svinības: pievienojieties pasaules lielākajai sieviešu tehnologu sapulcei. Reģistrējieties kā runātājs vai brīvprātīgais vai vienkārši apmeklējiet un izbaudiet atmosfēru.
 • Dzimumu tikšanās: šī samits ir paredzēts, lai noskaidrotu, kāpēc zinātnes un tehnoloģijas pasaulē pastāv dzimumu aizspriedumi, un kā to pārvarēt.
 • Tapia konference: šīs konferences mērķis ir veicināt un svinēt datortehnikas daudzveidību. Tās mērķis ir atzīt dažādības esamību, savienot cilvēkus un radīt kopienas, kas pārsniedz konferenci, saņemt padomus no nozares vadošajiem profesionāļiem un iedvesmoties no citu panākumiem..
 • Women Startup Challenge: ja jūsu dibināšanai ir nepieciešams finansējums, apmeklējiet Women Startup Challenge un novērtējiet savu ideju, lai redzētu, vai kāds vēlas finansēt to, ko jūs piedāvājat.

Noslēguma domas

Beigu beigās ir daudz resursu, kas pieejami sievietēm, kuras vēlas iemācīties kodēt. Sākot ar klases mācību programmām līdz tiešsaistes kursiem, video saturam un Podcast epizodēm līdz pasākumiem un sabiedrības grupām, tur nekas nevar aizkavēt jūs ienākt tehnoloģiju pasaulē un sasniegt savus sapņus.

Neļaujiet stereotipiem un dzimumu aizspriedumiem apstulbināt jūsu dzīvi. Veikt kontroli, sastādīt plānu un sekot līdzi. Pasaulei vajag vairāk sieviešu kodētāju.

Tātad, ja jums ir vēlme un vēlme ienākt tehnoloģiju nozarē, pārbaudiet šos resursus un sāciet tūlīt. Ja kas, jūs varētu iedvesmot vairāk sieviešu sekot.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map