21 labākais Chrome paplašinājums studentiem (un skolotājiem)

Šeit ir apkopota kolekcija no 21 labākā un bezmaksas Google Chrome paplašinājumi studentiem lai palīdzētu izmantot jūsu pārlūka jaudu, lai kļūtu par labāku un efektīvāku studentu.


Lielākā daļa mūsdienu studentu darbu tiek veikti tīmekļa pārlūkā. Ja atrodaties koledžā vai universitātē, izredzes ir lielākais jūsu darbs, un studijas notiek arī pārlūkprogrammā.

Šajā rakstā es sniegšu jums norādījumus par dažiem no labākie Chrome paplašinājumi, kas nepieciešami katram studentam. Daži no tiem palīdzēs jums kļūt produktīvākam; daži palīdzēs novērst kļūdas jūsu rakstībā.

Visus šos Google Chrome paplašinājumus var bez maksas instalēt, un lietotnes ir ļoti ērti lietojamas.

labākie google hroma paplašinājumi studentiem un skolotājiem

Gramatika & Pareizrakstības rīki

Gramatiski

gramatiski hroma pagarinājums

Gramatiski ir uzlabots gramatikas pārbaudes rīks, kas pārbauda jūsu rakstīto pret simtiem gramatisko kļūdu.

bezmaksas versija no šīs lietotnes jums palīdzēs novērstu gramatiskās kļūdas lielākajā daļā jūsu rakstīto. Lielākā daļa par šo paplašinājumu ir tā, ka tas darbojas gandrīz visās vietnēs, tostarp Gmail, Google Docs utt. Atšķirībā no vairuma citu gramatikas rīku tas dod jums iespēju izvēlēties, kuru angļu valodu rakstāt – britu vai amerikāņu.

premium versija no šīs lietotnes palīdzēs ne tikai pārbaudīt gramatikas kļūdas, bet arī palīdzēs pārbaudīt tekstu plaģiāts. Tas arī palīdz iestatīt rakstīšanas signālu un attiecīgi ierosina izmaiņas.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarly-for-chrome/kbfnbcaeplbcioakkpcpgfkobkghlhen

LanguageTool

languagetool hroma pagarinājums

Lai arī pārlūkā Chrome iebūvētais pareizrakstības pārbaudītājs var palīdzēt novērst dažas pareizrakstības kļūdas, tas nav aprīkots, lai palīdzētu novērst gramatiskās kļūdas. LanguageTool palīdz jums labot gramatikas kļūdas vairāk nekā 20 dažādās valodās.

Tas darbojas gandrīz visās vietnēs, ieskaitot sociālos medijus un e-pasta iesūtnes. LanguageTool pasvītro tekstu, kas jālabo un ļauj labot gramatiskās kļūdas tikai ar vienu klikšķi. Tas iezīmē tekstā gan pareizrakstības kļūdas, gan gramatiskās kļūdas.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammar-and-spell-checker/oldceeleldhonbafppcapldpdifcinji

GrammarBase

grammarbasee hroma pagarinājums

GrammarBase ir bezmaksas gramatikas pārbaudes rīks, kas pārbauda visu no pieturzīmēm līdz stilam. Tas var jums palīdzēt labot gramatiskās kļūdas jūsu rakstā tikai ar vienu klikšķi. Tas arī pārbauda jūsu tekstu pret plaģiātu.

Labākā daļa par šo gramatikas pārbaudītāju ir tā, ka tā ir pilnīgi bez maksas un nav nepieciešami jauninājumi, lai atbloķētu citas funkcijas. Tas darbojas gandrīz visās vietnēs, ieskaitot Gmail un Facebook.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarbase-web-grammar-c/plklmneddckmpnnkjldofmaegchjmoea

Mana gramatikas pārbaude

mana gramatikas pārbaude hroma paplašinājums

Mana gramatikas pārbaude ir bezmaksas gramatikas pārbaudes rīks, kas var jums palīdzēt labot gramatiskās kļūdas. Tas darbojas gandrīz visās vietnēs un ļauj labot gramatikas kļūdas tikai ar vienu klikšķi vai diviem.

Tas arī pārbauda pareizrakstību kļūdas un piedāvā labojumus, kurus varat piemērot tikai ar vienu klikšķi.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/my-grammar-check/ecpbljknammclncihheaiehdahccgmnk

Ingvers

ingvera hroma pagarinājums

Ingvers ir viens no populārākajiem gramatikas pārbaudes rīkiem internetā. Tas ļauj jums labot gramatikas kļūdas ar vienu klikšķi. Tas arī palīdz jums nokļūt ieteikumi skaidrībai un teikumu pārfrāzēšanai.

Tas arī ļauj jums tulkot tekstu ar vienu klikšķi. Ingvera bezmaksas versija ļauj jums labot gandrīz visas pamata gramatikas kļūdas rakstot internetā. Tas darbojas ar Gmail, Google Docs, Facebook, Reddit un gandrīz visām citām vietnēm.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammar-and-spelling-chec/kdfieneakcjfaiglcfcgkidlkmlijjnh

Plaģiāta pārbaudītāji

ProWritingAid

pro rakstīšanas līdzeklis hroma pagarinājums

ProWritingAid ir bezmaksas rīks, kas pārbauda, ​​vai gramatika nav jūsu rakstīta kļūdas un piedāvā ieteikumus, kā uzlabot savu rakstīšanas stilu. Tas var palīdzēt novērst kļūdas un padarīt rakstīšanu spēcīgāku. Tas arī nāk ar plaģiātu pārbaudītājs.

Tas darbojas gandrīz visās interneta vietnēs, tostarp e-pasta iesūtnēs, Twitter un citās populārās vietnēs. Tas nāk ar iebūvēts tēzaurs kas piedāvā ieteikumus, kā uzlabot rakstīšanu.

Visus ieteikumus var izmantot ar vienu klikšķi pa labi no teksta, jo šis paplašinājums automātiski izceļ tekstu, kas jālabo vai jāuzlabo.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/prowritingaid/npnbdojkgkbcdfdjlfdmplppdphlhhcf

Vienkārši

vienkāršs hroma pagarinājums

Vienkārši ir gramatikas pārbaudītājs un plaģiāta pārbaudītājs. Tas pārbauda jūsu tekstu tiešsaistē, salīdzinot ar tūkstošiem lappušu, un ziņo par plaģiātiskiem teksta fragmentiem. Tas piedāvā arī ieteikumus, kā labot gramatikas kļūdas jūsu rakstā.

Lai arī pirmās pāris darbības ir bezmaksas, jums jāmaksā pieņemama ikmēneša maksa, lai iegūtu pilnu piekļuvi rīkam un neierobežotu plaģiātu pārbaudi.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/plagly-plagiarism-checker/dhkdaobajijkikfmfhnebdocgfimnpag

Plaģiātu pārbaudītājs

plaģiāta pārbaudītāja hroma pagarinājums

Plaģiātu pārbaudītājs ir bezmaksas hroma paplašinājums, kas pārbauda, ​​vai tekstā nav plaģiāta. Jūs varat atlasīt jebkuru rindkopu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz atlases, lai pārbaudītu, vai tajā nav plaģiāta.

Tas ir pilnīgi bez maksas un, lai iegūtu pilnīgu piekļuvi, jums nav jāmaksā. Lai arī tas nav ideāls rīks, ar kura palīdzību pārbaudīt plaģiātu, tas ir pilnīgi bezmaksas un piedāvā pamata plaģiāta pārbaudi.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/plagiarism-checker-for-ch/pkgnahhgdacdodckgdpomajapacjhjbf

Citēšanas ģeneratori

MyBib

mybib hroma pagarinājums

MyBib ir bezmaksas citēšanas ģenerators Google Chrome paplašinājums. Šis hroma pagarinājums konsultē, vai avots ir ticams vai nē. Tas arī palīdz jums ģenerēt citātus, pamatojoties uz vairāk nekā 9000 atbalstītiem, iepriekš definētiem citēšanas stiliem, ieskaitot Čikāga, MLA, APA, AMA un Hārvarda.

Jūs varat vai nu nokopējiet bibliogrāfiju starpliktuvē vai lejupielādējiet kā Word dokumentu. Tas var darīt to, ko dara EasyBib un Cite This For Me, un darīt to labāk. Es iesaku šo paplašinājumu, salīdzinot ar pārējām divām iespējām.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/mybib-free-citation-gener/phidhnmbkbkbkbknhldmpmnacgicphkf

Citējiet to man

citēt šo man hroma pagarinājumu

Citējiet to man automātiski izveido vietņu atsauces un atsauces dokumentos ar daudziem dažādiem stiliem, no kuriem izvēlēties. Stilos ietilpst Čikāga, APA, MLA un Hārvarda.

Tas viss tiek darīts tikai ar vienas peles klikšķi. Tas ļauj jums izveidot skaistas atsauces, kas izskatās labi un ir pieņemamas akadēmiskai lietošanai.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/cite-this-for-me-web-cite/nnnmhgkokpalnmbeighfomegjfkklkle

EasyBib

easybib hroma pagarinājums

EasyBib ir bezmaksas Chrome paplašinājums citē vietnes ar vienu klikšķi un tas arī konsultē par uzticamību no jūsu norādītajām vietnēm Daudz labāk ir paļauties uz EasyBib nekā tikai uzminēt.

Tas var jums pateikt, kuras atsauces ir ticamas un kuras var izmantot, un no kurām jums vajadzētu izvairīties, piemēram, mēris.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/easybib-toolbar/hmffdimoneaieldiddcmajhbjijmnggi

Vārdnīca & Tezaurs

Google vārdnīca

google vārdnīcas hroma paplašinājums

Google vārdnīca ir Google oficiālais Chrome paplašinājums, kas ļauj jums redzēt definīcijas tieši no Google oficiālā vārdnīca. Vairs nemeklējiet vārdus Google, lai pārbaudītu to nozīmi vai pareizrakstību.

Varat noklikšķināt uz hroma paplašinājuma ikonas un ierakstīt / ielīmēt vārdu, kuru vēlaties definēt Google. Vai arī jūs varat vienkārši divreiz noklikšķināt uz vārda jebkurā lapas vietā, un šis paplašinājums jums parādīs nozīmi nelielā tiešsaistes uznirstošajā lodziņā.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/google-dictionary-by-goog/mgijmajocgfcbeboacabfgobmjgjcoja

Spēka tēzaurs

spēka tēzaura hroma pagarinājums

Spēka tēzaurs ir bezmaksas Chrome paplašinājums, kas var parādīt antonīmi un sinonīmi neizejot no vietnes, kurā atradāt vārdu. Tas var palīdzēt uzlabot jūsu rakstīto, padarot to par ļoti ērtu atrodiet līdzīgus, jaudīgākus vārdus aizstāt savus vājos vārdus.

Izmantojot šo paplašinājumu, varat pārbaudīt tēzauru, izvēloties vārdu un ar peles labo pogu noklikšķinot uz atlases. Vai arī noklikšķiniet uz paplašinājuma ikonas izvēlnes joslā, lai manuāli ierakstītu vārdu un meklētu tēzaurā.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/power-thesaurus/hhnjkanigjoiglnlopahbbjdbfhkndjk

Quillbot

quillbot hroma pagarinājums

Quillbot ir bezmaksas hroma paplašinājums, kas jums palīdz aizstāt vārdus ar to alternatīvām no tēzaura ar tikai vienu klikšķi. Tā vietā, lai meklētu alternatīvas katram vārdam atsevišķi, varat vienkārši ievietot rindkopu vai teikumu šajā rīkā un noklikšķināt uz pogas Padarīt to, lai izveidotu jaunu rindkopu ar alternatīviem vārdiem.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/quillbot/iidnbdjijdkbmajdffnidomddglmieko

Produktivitātes rīki

Koncentrējies

palikt vērsta uz hroma pagarinājumu

Ja jūs ienīst pēc vainas sajūtas tērējot stundas sociālajos medijos vai YouTube, tad Koncentrējies ir paplašinājums, kuru jūs meklējāt. Tas palīdz samazināt 5 minūšu sociālo mediju reģistrēšanos, kas pārvēršas stundās, bloķējot traucējošās vietnes.

Šis paplašinājums ļauj jums: noteikt dienas naudas robežu “sociālajiem medijiem un uzmanības novēršanas vietnēm”. Pēc noklusējuma tā ir tikai 10 minūtes. Jūsu dienas nauda ir minūšu skaits, kurā jums ir atļauts pārlūkot vietnes, kas atrodas jūsu uzmanības novēršanas sarakstā.

Ja esat hardcore produktivitātes speciālists, kodolieroču opciju varat iespējot iestatījumos, kas pilnībā bloķē visas vietnes. kodolieroču opcija var bloķēt visas vietnes ja vēlaties pavadīt laiku bezsaistē, strādājot pie sarežģītām lietām, kad nevarat atļauties novērst uzmanību.

Ja vēlaties brīvdienās pārlūkot internetu brīvdienās vai pēc darba, varat pielāgot opcijas Aktīvās stundas un Aktīvās dienas. Traucējumu novēršanas sarakstā no izvēlnes Opcijas var ievadīt visas bloķējamās vietnes vai arī izvēlnes joslā noklikšķiniet uz paplašinājuma ikonas un no turienes sarakstam pievienojiet pašreizējo vietni..

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/stayfocusd/laankejkbhbdhmipfmgcngdelahlfoji

Evernote Web Clipper

evernote hroma pagarinājums

Evernote ir visvairāk populārā piezīmju veikšanas lietotne, ko izmanto miljoniem cilvēku apkārt pasaulei. Tas var ne tikai padarīt jūs produktīvāku, bet arī palīdzēt atcerēties visu apgūto. Labākā daļa par Evernote lietošanu ir spēja tvert piezīmes no tiešsaistes satura piemēram, tīmekļa lapas, e-pastus un citu saturu ar vienu klikšķi.

Evernote piezīmju veikšanas process var paātrināt jūsu darbplūsmu un piedāvāt ērtu veidu, kā uzglabāt visu apgūto.
Evernote Web Clipper ļauj tvert gandrīz visu internetā. No pētnieciskā materiāla līdz mēram, jūs varat svisu norādiet uz savu Evernote kontu tikai ar dažiem klikšķiem.

Šis paplašinājums arī ļauj jums uzņemiet ekrānuzņēmumus. Labākā šī paplašinājuma daļa ir tā, ka tas ļauj uztvert tikai lapas daļas. Turklāt tas var viegli atlasīt tādu Web lapu saturu kā Reddit ziņas, Tweets, Blog Posts utt.

Labākā daļa par satura saglabāšanu, izmantojot Tīmekļa Clipper ir tas, ka jūsu Evernote ir saglabāts eksemplārs, pat ja / pēc Web lapas aiziešanas bezsaistē.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/evernote-web-clipper/pioclpoplcdbaefihamjohnefbikjilc

Todists

todoist hroma pagarinājums

Todists ir viens no visvairāk populāras todo sarakstu lietotnes. Tas piedāvā lietotnes visām ierīcēm, ieskaitot Android, iOS utt., Turot galvā uzdevumu sarakstu, tas tikai kropļos jūsu produktivitāti. Todoist Chrome paplašinājums ļauj jums palikt produktīvam visu dienu, neaizmirstot nevienu no saviem uzdevumiem. Tīrs interfeiss ļauj ērti sekot līdzi visiem jūsu dienas uzdevumiem.

Todoist tiek veidots, domājot par sadarbību. Jūs varat viegli sadarboties ar citiem cilvēkiem kuri izmanto Todoist uzdevumos un projektos. Klases biedriem varat atstāt komentārus par uzdevumiem.

Tas, kas man visvairāk patīk Todoist, ir tas, ka tas automātiski iesaka jums laiku un datumu uzdevumiem pamatojoties uz jūsu grafiku. Veidojot uzdevumu, tas ieteiks datumu, ja noklikšķināsit uz kalendāra ikonas blakus uzdevuma nosaukumam.

Lai uzlabotu jūsu darbplūsmu, Todoist ļauj sadalīt uzdevumus ar projektiem un etiķetēm. Varat arī izveidot filtrus vietnei filtrēt uzdevumus, pamatojoties uz prioritātēm, projektiem un kam tie ir uzticēti. Todoist var būt minimāls uzdevumu saraksts vai pilnvērtīga produktivitātes mašīna ar desmitiem funkciju, piemēram, Atgādinājumi, atkārtoti uzdevumi, filtri, etiķetes, un daudz vairāk.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/todoist-to-do-list-and-ta/jldhpllghnbhlbpcmnajkpdmadaolakh

Divkāršs

dubultā hroma pagarinājums

Divkāršs palīdz jums strādājiet ar diviem atvērtiem logiem blakus. Darbs pie viena monitora var būt nogurdinošs, jo notiek pārslēgšanās starp vairākiem logiem. Ja nevarat atļauties divus monitorus, varat izmantot programmu Dualless, lai ar dažiem klikšķiem sakārtotu divus logus blakus..

Jūs varat velciet un nometiet logus blakus pats, bet šis paplašinājums palīdz to izdarīt tikai ar dažiem klikšķiem. Dualless piedāvā daudz dažādu izkārtojuma variantu, no kuriem izvēlēties. Jums tikai jāizvēlas divas cilnes, kuras vēlaties sadalīt, un noklikšķiniet uz paplašinājuma ikonas, lai atlasītu loga sadalīšanas izkārtojumu.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/dualless/bgdpkilkheacbboffppjgceiplijhfpd

Automātiski izcelt

auto izcelt hroma pagarinājumu

Automātiski izcelt palīdz jums daudz ātrāk lasīt tiešsaistes saturu automātiski izceļot vissvarīgākās lapas daļas. Tas ir smieklīgi precīzi, uzsverot lielāko daļu laika. Tas var palīdzēt jums uz pusi samazināt lasīšanas laiku.

Tā vietā, lai lasītu visu rakstu, pēc paplašinājuma instalēšanas izvēlnes joslā varat noklikšķināt uz ikonas Automātiski izcelt, un tas notiks izcelt satura fragmentus, kas ir vissvarīgākie. Paplašinājums izceļ ejas ar dzeltenu fonu. Izvērstā teksta krāsu shēmu var rediģēt no paplašinājumu opciju lapas.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/auto-highlight/dnkdpcbijfnmekbkchfjapfneigjomhh

Kami pagarināšana

kami hroma pagarinājums

Kami ir bezmaksas paplašinājums, kas ļauj jums rediģējiet un anotējiet PDF dokumentus tieši pārlūkprogrammā. Tas ļauj jums pievienot tekstu dokumentiem vai pat uz tiem zīmēt. Tas darbojas bezsaistē un bez maksas piedāvā desmitiem funkciju.

Varat rediģēt dokumentus no Google diska vai Google Classroom. Kami ir paredzēts izmantot sadarbībā starp studentiem un skolotājiem. Tas palīdz viegli sadarboties ar skolotājiem un citiem studentiem.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties anotēt savas piezīmes, lai tās būtu labāk salasāmas, vai vēlaties, lai skolotājs pārskatītu kādu uzdevumu, Kami var jums to palīdzēt. Tas abiem nodrošina vienmērīgu darbplūsmu anotēt PDF dokumentus un sadarboties pār viņiem.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/kami-extension-pdf-and-do/ecnphlgnajanjnkcmbpancdjoidceilk

Nimbus

nimbus hroma pagarinājums

Nimbus palīdz jums tveriet ekrānuzņēmumus un ierakstiet ekrānuzņēmumus jūsu pārlūkprogrammā. Tas ļauj jums tveriet pilnas lapas ekrānuzņēmumus, kā arī tveriet tikai atlasītos apgabalus lapas. Tas arī ļauj anotēt un rediģēt ekrānuzņēmumus tieši pārlūkprogrammā. Ar dažiem klikšķiem varat pievienot savu ūdenszīmes zīmolu visiem ekrāna tvērumiem.

Tas var jums palīdzēt rediģēt ekrānuzņēmumus neizejot no pārlūkprogrammas. Tas ļauj jums ekrānuzņēmumu augšdaļā pievienojiet ievietot ūdenszīmes, tekstu un attēlus. Varat arī aizmiglot attēlu daļas ar dažiem klikšķiem. Nimbus var palīdzēt iegūt svarīgu informāciju tieši tā, kā tā tiek parādīta lapā.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/nimbus-screenshot-screen/bpconcjcammlapcogcnnelfmaeghhagj

LastPass

lastpass hroma pagarinājums

LastPass ir viens no labākie paroļu pārvaldnieki kas droši glabā jūsu paroles mākonī un ļauj jums droši piekļūt katrai vietnei, kurā piesakāties, no katra datora un mobilās ierīces.

LastPass atceras visas jūsu paroles, tāpēc jums nav jāizvēlas vājas vai viegli iegaumējamas paroles. Tas ir vairāk nekā tikai paroļu pārvaldnieks. Tajā var saglabāt ne tikai paroles, bet arī citu svarīgu informāciju, piemēram, kredītkartes informāciju, bankas konta informāciju.

LastPass nāk ar bezmaksas plānu vai arī jūs varat jaunināt uz premium plāniem, sākot no tikai USD 3 mēnesī.

Saite: https://chrome.google.com/webstore/detail/lastpass-free-password-ma/hdokiejnpimakedhajhdlcegeplioahd

Šeit varat pārlūkot citas lietotnes, kas paredzētas studentiem un skolotājiem, tostarp izglītojošās spēles, svešvalodu apguves lietotnes, kalkulatorus un citas ierīces.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map