Кращі інтернет-ресурси для жінок, які хочуть навчитися кодувати

Хоча ми, нарешті, починаємо спостерігати невеликі зрушення, не заперечуючи, що багато жінок ухиляються від вступу в галузі STEM (науки, техніки, інженерії та математики). Тут я склав найкраще .


Не віриш мені? Ознайомтеся з такими приголомшливими статистичними даними про жінок у світі технологій:

 • Жінки мають лише 5% стартапів
 • 11% керівних посад у Силіконовій долині належать жінкам
 • Тільки 25% обчислювальних робіт займають жінки
 • Лише 3% жінок стверджують, що кар’єра в галузі техніки була їх першим вибором

І це лише початок.

Але річ у тому, що жінки, як правило, кращі розробники, ніж чоловіки. Дослідження 2016 року про понад 3 мільйони запитів на притягнення Github показало це 79% запитів на залучення жінок були прийняті, з чоловіками, які стежать за 74,6% – але лише тоді, коли стать не був виявлений.

У цьому дослідженні йдеться про те, що гендерна упередженість існує у програмах з відкритим кодом, тому що, коли гендер визначався у публічному профілі користувача, кількість відхилень для жінок значно зросла.

Хоча я не претендую на те, що я є експертом з гендерної упередженості, і не хочу навести список причин, чому жінки не є такими поширеними в світі технологій, я кажу, що є певний дисбаланс. Зрештою, цифри не брешуть.

Але це може змінитися, даючи жінкам більше можливостей приєднатися до світу технологій і досягти успіху як їх чоловіки побратими. Насправді, будь-яка жінка, яка хоче навчитися кодувати, може сьогодні, доки вона знає, куди піти, щоб відточити свої навички.

Незалежно від того, ви жінка, яка хоче змінити кар’єру, чи молода дівчина, яка хоче навчитися декільком навичкам кодування, я вас охопив. Погляньте на це дивовижне округлення ресурсів покликаний допомогти жінці подолати бар’єри та увійти в світ технологій на будь-яку потужність, яку вони хочуть.

Список ресурсів для жінок, які хочуть навчитися кодувати

Кращі інтернет-ресурси для жінок, які хочуть навчитися кодувати

Щоб полегшити вам справи. Я розділив кожен ресурс на окремі категорії, щоб ви могли знайти саме те, що шукаєте.

Навчання на сайті

1. Академія розробників Ada

академія розробників ада

Ada Developers Academy – це просунута та високоселективна навчальна програма, розташована в Сіетлі, штат Вашингтон, яка обслуговує жінок та різноманітних за статтю людей, які хочуть стати розробниками програмного забезпечення.

Спираючись на спонсорів для фінансування інтенсивного досвіду стажування в класі та галузі (тобто навчання безкоштовно), Ada навчає жінок Ruby, Rails, HTML, CSS, JavaScript, Git та Source Control.

2. Дівчата, які кодують

дівчата, які кодують

74% молодих дівчат виявляють інтерес до STEM-галузей та інформатики. І все ж, коли настає час вирішити, що вчитися і яку кар’єру обрати, щось відбувається і багато хто обирає інший шлях. Girls Who Code був розроблений для того, щоб розірвати цей цикл і надати молодим дівчатам навички та впевненість рухатися вперед своїми технологіями.

Вони пропонують після шкільних клубів дівчатам, молодшим, як початковій школі, щоб вони могли почати вивчати ази і розвивати любов до кодування. Для дівчат середньої та середньої школи існують спеціалізовані літні табори, які навчають кодування та піддають дівчат потенційних технологічних робочих місць, які можуть їх зацікавити.

3. Академія Гекбрайта

hackbright academy

Прагнучи допомогти жінкам стати прекрасними програмістами, Hackbright Academy пропонує 12-тижневий прискорений навчальний курс, який передбачає як традиційну курсову роботу, так і індивідуальну роботу над проектом для глибокого розуміння інженерії програмного забезпечення.

4. MotherCoders

материнські кодери

MotherCoders – це неприбуткова організація, створена для того, щоб допомогти мамам пробитися у світ технологій, щоб вони могли налагодити для себе міцну кар’єру. Завдяки неповній 9-тижневій навчальній програмі (у комплекті з доглядом за дітьми на місці) MotherCoders має на меті допомогти тим, хто бореться за доступ до освітніх програм, знову ввійти до робочої сили, просунути свою кар’єру або прискорити роботу..

5. Дівчина розвивай це

дівчина розвиває це

Дівчина розвиває Це ще одна некомерційна організація, що охоплює 62 міста в США, яка надає доступним способам жінкам вивчати Інтернет та розробку програмного забезпечення. Завдяки особистим заняттям та підтримці громади, Girl Develo It сподівається надати можливість жінкам впевнено створювати власні веб-та мобільні додатки.

Інтернет-навчання / курси

1. Майстерність

майстерність

У Skillcrush ви проводите конкретні онлайн-класи на основі того, що ви хочете навчитися. Наприклад, вивчіть веб-розробку, вдосконалений WordPress, веб-дизайн, аналітику даних і навіть копірайтинг для Інтернету.

Хоча вони не обмежуються лише кодуванням для жінок (близько 25% студентів – чоловіки), навчальні програми були розроблені, щоб допомогти жінкам пробитися у галузь своєї мрії.

2. Рейки дівчата

рейки дівчат

Rails Girls – це інтернет-ресурс для жінок, які хочуть дізнатися більше про технології та способи побудови своїх ідей. Вивчіть базове програмування, ескізи та складання прототипів. Крім того, переглядайте веб-путівники, матеріали та інструменти в Інтернеті, які допоможуть вам зрозуміти свої ідеї та інформацію про події, щоб ви могли зустріти одноосібних жінок, які хочуть проникнути у світ технологій..

Підручники

Пошук навчальних посібників з кодування в Інтернеті настільки ж простий, як і швидкий пошук Google. Це означає, що я трохи полегшив вас, поділившись з вами деякими навчальними посібниками, щоб вам не довелося самостійно шукати Інтернет:

1. Підручники з CSS

Ви шукаєте кілька навчальних посібників, які допоможуть вам у ваших навичках CSS? Tripwire зібрав декілька найкорисніших навчальних посібників CSS, щоб ви могли працювати над стилями та макетами своїх веб-сторінок. Кожен підручник носить специфічний характер, тому просто знайдіть той, який відповідає вашим потребам, і перевірте це.

2. Підручники з кодового завоювання коду

Дізнайтеся про найбільш широко використовувані мови веб-сайтів, такі як HTML, CSS, JavaScript та PHP завдяки опису безкоштовних навчальних посібників Code Conquest. Хоча ці посібники не призначені для повного навчання з будь-якої однієї теми, ці підручники можуть допомогти вам визначити, чи саме ця мова є правильним вибором для вас.

3. CodeAcademy

Хоча спеціально не орієнтована на жінок, CodeAcademy – одне з найпопулярніших місць для навчання кодування. Приєднуйтесь до мільйонів людей у ​​вивченні HTML, CSS, JavaScript, jQuery, PHP, Python та Ruby – і все безкоштовно.

4. Кості Месники

Code Avengers піднімає підручники на наступний рівень, роблячи їх інтерактивними та веселими. Знову ж таки, хоча це не спеціально орієнтоване на жінок, є багато чого навчитися, як кодувати ігри, програми та веб-сайти за допомогою JavaScript, HTML та CSS. Цей підручник доступний на декількох мовах, щоб виконати лише 12 годин.

5. Ханська академія

Khan Academy пропонує людям, які хочуть навчитися кодувати покрокові відео-уроки щодо програмування малюнків, анімацій та ігор. Або ви можете дізнатися, як створити веб-сторінки за допомогою HTML та CSS.

Відслаблені канали / подкасти / відео

Ось перегляд деяких найкращих каналів, подкастів та відео для жінок, які хочуть навчитися кодувати.

1. Вільні канали для жінок у світі технологій

Якщо ви знайомі з засобом зв’язку Slack і хочете встановити зв’язок з іншими жінками в галузі технологій, погляньте на приєднання до будь-якої кількості цих популярних каналів Slack:

 • Жінки в технологіях: ви можете похвалитися понад 800 членами та привітати будь-кого, незалежно від рівня кваліфікації, ви можете поговорити з іншими жінками, які пишуть код, тест-програмне забезпечення, графіку дизайну тощо.
 • #FenaFounders: спілкуйтеся з новими, створеними та прагнутими засновниками технологічної компанії, щоб ділитися ідеями та знаходити рішення проблем. Навчання один у одного підприємців полегшує маневрування в хитрому, а іноді і самотньому світі технологій – особливо як жінка.
 • Жіночі виробники технологій: розділений на три команди: рання кар’єра, середня кар’єра та налагоджена кар’єра, цей канал Slack з’єднає вас з однодумцями, а також повідомить про майбутні події та ресурси, які допоможуть просунути вашу кар’єру.

2. Підкасти жінок-засновниць

Ознайомтеся з цим переліком найкращих подкастів для жінок, які хочуть зламати форму та стати засновниками власних стартапів:

 • Startup School Radio від Y Combinator: дізнайтеся від минулих засновників чи інвесторів про такі речі, як запуск, фінансування та масштабування власної компанії.
 • Радіо для дівчат: кожен подкаст – це інтерв’ю успішної жінки, яка зробила свій слід у світі бізнесу. Дізнайтеся, як вони це зробили і чого навчилися на цьому шляху.
 • Вона зробила це по-своєму з Амандою Болейн: почуйте про кращих жінок-підприємців і про те, як вони робили все по-своєму.
 • SheNomads: якщо ви хочете потрапити у світ технологій, працювати віддалено та подорожувати світом, це подкаст для вас.
 • Підкаст MADWomen від Women in Wireless: цей подкаст орієнтований на жінок у мобільному та цифровому світі. Дізнайтеся про виняткових лідерів жінок, дізнайтеся, що потрібно для успіху, і наділіть себе, щоб взяти під контроль власне життя, незважаючи на шанси.

3. Відеопрограми для жінок-кодерів

Якщо ви хочете переглядати відеовміст, а не письмовий текст, перегляньте цей список корисних списків відтворення відео, які допоможуть вам задовольнити всі ваші потреби в кодуванні:

 • CodePath: інженерія програмного забезпечення – це постійно мінлива галузь, а це означає, що якщо ви тільки починаєте, то буде непросто. Знайдіть наставників, вивчіть нові навички та відкрийте для себе проекти, які полегшать навички кодування легше та веселіше.
 • WomenWhoCode: цей некомерційний список відтворення відео допомагає надихнути жінок на успіх у своїй технічній кар’єрі. Маючи понад 50 000 членів у 20 країнах (і може похвалитися 3 000+ по всьому світу), це місце, якщо вам потрібно трохи впевненості та багато знань.
 • Кодування Блондинки: творець за програмою Coding Blond запустив цей канал YouTube у той час, коли вона вчилася кодувати і виявила, що це залякує завдяки всім стереотипам.

Громади

По всій земній кулі існує так багато спільнот, які з’єднують жінок у світі технологій, які хочуть вчитися у інших. Ось кілька найкращих для початку роботи:

1. Групи Facebook

Жінки в техніці

жінки в тех

Ця група у Facebook призначена для тих, хто ідентифікує себе як жінку, яка хоче поговорити на техніці. Він спрямований на те, щоб показати людям, що вони можуть досягти своєї мрії незалежно від того, які перешкоди стоять перед вами, і навіть з’єднує вас зі своїм подкастом «Жінки в техніці»..

Global Tech Women

глобальні технології жінки

Дізнайтеся про останні події в світі технологій та приєднуйтесь до розмов із власними історіями. Крім того, дізнайтеся про будь-які майбутні події Global Tech Women є власником хостингу, щоб Ви могли відвідувати та просувати свою технологічну кар’єру.

2. Списки та чати в Twitter

Ознайомтеся з фемпіром, щоб ознайомитись із вичерпним списком жінок у всьому світі в галузі індустрії технологій, яку слід дотримуватися. Крім того, Жінки в технічному чаті – чудове джерело для натхнення, обміну ідеями та спілкування в чаті.

Хочете список хештегів для Twitter або Instagram? Girl Knows Tech робить велику роботу по округленню найбільш використовуваних хештегів для жінок у світі технологій.

Ось кілька моїх улюблених:

 • #womenintech
 • #femenfounders
 • #womenwhocode
 • #codegoals
 • #womeninbiz

Звичайно, це лише початок. Але знайти інших жінок у світі технологій, які слідкують за вами (і навпаки) – це найкращий спосіб створити власну спільноту, на яку можна покластися для вирішення проблем, натхнення та обміну новими ідеями..

3. Події

Якщо ви хочете відвідувати події з мережею з іншими в галузі техніки, перевірте їх наступного разу, коли ви захочете відвідати робочу поїздку:

 • Святкування Грейс Хоппер: приєднайтесь до найбільшої в світі зібрання жінок-технологів. Зареєструйтесь як спікер або волонтер, або просто відвідуйте та насолоджуйтесь атмосферою.
 • Гендерний саміт: цей саміт присвячений з’ясуванню, чому гендерна упередженість існує у світових науках та технологіях та як їх подолати.
 • Конференція Tapia: мета цієї конференції – сприяти та відзначати різноманітність в обчислювальній техніці. Він прагне визнати існування різноманітності, з’єднати людей та створити спільноти, що виходять за межі конференції, отримати поради від провідних фахівців у галузі та бути натхненним на успіх інших.
 • Жіночий запуск виклику: якщо ваш стартап потребує фінансування, відвідайте «Жіночий запуск виклику» та викладіть свою ідею, щоб побачити, чи хтось готовий фінансувати те, що ви можете запропонувати..

Фінальні думки

Зрештою, є багато ресурсів, доступних для жінок, які хочуть навчитися кодувати. Від навчальних програм на уроках до онлайн-курсів, відеоконтенту та подкастів до подій та груп громад, там немає нічого, що може заважати вам увійти в технологічний світ та досягти своєї мрії.

Не дозволяйте стереотипам та гендерній упередженості стримувати ваше життя. Візьміть на себе контроль, складіть план і виконайте подальші дії. Світ потребує більше жінок-кодерів.

Тож, якщо у вас є прагнення та амбіції увійти в технологічну галузь, перегляньте ці ресурси та почніть відразу. Якщо що-небудь, ви можете надихнути більше жінок наслідувати.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map