21 кращих розширень Chrome для студентів (і вчителів)

Ось курована колекція з 21 найкращих та безкоштовних Розширення Google Chrome для студентів щоб допомогти вам використати потужність браузера, щоб стати кращим і ефективнішим студентом.


Більшість сучасних студентських робіт проводиться всередині веб-браузера. Якщо ви в коледжі чи університеті, швидше за все, більша частина вашої роботи, а навчання також проводиться в браузері.

У цій статті я проведу вас через деякі з них найкращі розширення для Chrome, які повинен мати кожен студент. Деякі з них допоможуть вам стати більш продуктивними; деякі допоможуть вам запобігти помилкам у написанні.

Усі ці розширення Google Chrome безкоштовні для встановлення, а додатки дуже прості у використанні.

кращі розширення Google Chrome для студентів та викладачів

Граматика & Інструменти правопису

Граматично

граматично хромоване розширення

Граматично – це вдосконалений інструмент перевірки граматики, який перевіряє вашу письмовість на сотні граматичних помилок.

The безкоштовна версія цього додатка допоможе вам запобігати граматичним помилкам в більшості своїх творів. Найкраща частина цього розширення полягає в тому, що він працює майже на всіх веб-сайтах, включаючи Gmail, Google Документи тощо. На відміну від більшості інших інструментів граматики, він дає можливість вибрати, на якій англійській мові ви пишете – англійську чи американську.

The преміум-версія цього додатка не тільки допоможе вам перевірити граматичні помилки, але також допоможе перевірити текст плагіат. Це також допомагає встановити тон для написання та запропонує зміни відповідно.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarly-for-chrome/kbfnbcaeplbcioakkpcpgfkobkghlhen

LanguageTool

розширення chіnggetool chrome

Хоча вбудований інструмент перевірки орфографії Chrome може допомогти вам виправити помилки орфографії, він не може допомогти вам виправити граматичні помилки. LanguageTool допомагає тобі виправити граматичні помилки більш ніж 20 різними мовами.

Він працює майже на всіх сайтах, включаючи соціальні медіа та поштові скриньки. LanguageTool підкреслює текст, який потребує виправлення та дозволяє виправити граматичні помилки лише одним клацанням миші. Це позначається в тексті як орфографічні помилки, так і граматичні помилки.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammar-and-spell-checker/oldceeleldhonbafppcapldpdifcinji

GrammarBase

граматичне розширення хрому

GrammarBase це безкоштовний інструмент перевірки граматики, який перевіряє на все від пунктуації до стилю. Це може вам допомогти виправити граматичні помилки у своєму письмі лише одним клацанням миші. Він також перевіряє ваш текст проти плагіату.

Найкраща частина цієї перевірки граматики – це те, що вона є повністю безкоштовно і не потребує оновлення, щоб розблокувати більше функцій. Він працює майже на всіх веб-сайтах, включаючи Gmail та Facebook.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarbase-web-grammar-c/plklmneddckmpnnkjldofmaegchjmoea

Моя перевірка граматики

моє розширення для перевірки граматики

Моя перевірка граматики це безкоштовний інструмент перевірки граматики, який може вам допомогти виправити основні граматичні помилки. Він працює майже на всіх веб-сайтах і дозволяє виправляти граматичні помилки лише одним клацанням або двома.

Це також чеки на правопис помилок та пропонує виправлення, які ви можете застосувати лише одним клацанням миші.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/my-grammar-check/ecpbljknammclncihheaiehdahccgmnk

Імбир

імбирне хромоване розширення

Імбир є одним з найпопулярніших інструментів перевірки граматики в Інтернеті. Це дозволяє вам виправити граматичні помилки лише одним клацанням миші. Це також допомагає вам отримати пропозиції щодо ясності та перефразовування речень.

Це також дозволяє вам перекладати текст одним клацанням миші. Безкоштовна версія Ginger дозволяє виправити майже всі основні помилки граматики в письмовій формі через Інтернет. Він працює з Gmail, Google Документами, Facebook, Reddit і майже на всіх інших сайтах.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammar-and-spelling-chec/kdfieneakcjfaiglcfcgkidlkmlijjnh

Плагіатські шашки

ProWritingAid

Pro розширення допомоги для письма

ProWritingAid це безкоштовний інструмент, який перевіряє вашу грамоту на граматику помилок та пропозицій щодо вдосконалення стилю письма. Це може допомогти вам уникнути помилок і зробити ваш текст сильнішим. Він також поставляється з a плагіат перевірки.

Він працює майже на всіх веб-сайтах Інтернету, включаючи поштові скриньки електронної пошти, Twitter та інші популярні сайти. Він поставляється з a вбудований Тезаурус що пропонує пропозиції щодо покращення вашого письма.

Усі пропозиції можна застосувати лише одним клацанням правою кнопкою миші від тексту, оскільки це розширення автоматично виділить текст, який потребує виправлення чи вдосконалення.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/prowritingaid/npnbdojkgkbcdfdjlfdmplppdphlhhcf

Плавно

плакатне хромоване розширення

Плавно є перевірка граматики та плагіат. Він перевіряє ваш текст на тисячі сторінок в Інтернеті та повідомляє про плагіатизацію уривків у вашому тексті. Він також пропонує пропозиції виправити граматичні помилки у написанні.

Хоча перші кілька заходів безкоштовні, вам потрібно платити доступну щомісячну плату, щоб отримати повний доступ до інструменту та необмежену перевірку плагіату.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/plagly-plagiarism-checker/dhkdaobajijkikfmfhnebdocgfimnpag

Перевірка плагіату

подовження плагіату перевірки хрому

Перевірка плагіату це безкоштовне розширення хрому, яке перевіряє текст на плагіат. Ви можете вибрати будь-який абзац і натиснути правою кнопкою миші виділення, щоб перевірити його на плагіат.

це є повністю безкоштовно і не вимагає платити за повний доступ. Хоча це не ідеальний інструмент для перевірки плагіату, він абсолютно безкоштовний і пропонує базову перевірку плагіату.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/plagiarism-checker-for-ch/pkgnahhgdacdodckgdpomajapacjhjbf

Генератори цитування

MyBib

розширення mybib chrome

MyBib є безкоштовний генератор цитування розширення для Google Chrome. Це хромоване розширення радить вам, чи є джерело достовірним чи ні. Він також допомагає створювати цитати на основі понад 9000 підтримуваних, заздалегідь визначених стилів цитування, включаючи Чикаго, MLA, APA, AMA та Гарвард.

Ви можете будь-який скопіюйте свою бібліографію у буфер обміну або завантажте її як документ Word. Він може робити те, що робить EasyBib та Cite This For Me, і робити це краще. Я рекомендую це розширення на інші два варіанти.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/mybib-free-citation-gener/phidhnmbkbkbkbkknhldmpmnacgicphkf

Цитуйте це для мене

цитуйте це для мене хромоване розширення

Цитуйте це для мене автоматично створює цитати веб-сайтів та посилання на документи з багатьма різними стилями на вибір. Стилі включають Чикаго, APA, MLA та Гарвард.

Це все робиться лише одним натисканням кнопки. Це дозволяє створювати красиві цитати, які добре виглядають і прийнятні для академічного використання.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/cite-this-for-me-web-cite/nnnmhgkokpalnmbeighfomegjfkklkle

EasyBib

easybib хромоване розширення

EasyBib це безкоштовне розширення Chrome, яке цитує веб-сайти одним клацанням миші і це також радить вам щодо достовірності веб-сайтів, на які ви посилаєтесь. Набагато краще покладатися на EasyBib, ніж здогадуватися самостійно.

Це може сказати вам, які цитати є достовірними та які можна використовувати, а яких вам слід уникати, як чума.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/easybib-toolbar/hmffdimoneaieldiddcmajhbjijmnggi

Словник & Тезаурус

Словник Google

розширення зі словника Google Chrome

Словник Google – офіційне розширення Google для Chrome, яке дозволяє переглядати визначення безпосередньо з Офіційний словник Google. Більше не шукайте слів у Google, щоб перевірити їх значення чи написання.

Ви можете натиснути значок хромового розширення та ввести / вставити слово, яке ви хочете визначити Google. Або ви можете просто двічі клацнути слово будь-де на сторінці, і це розширення покаже вам значення у невеликому вбудованому вікні рядка.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/google-dictionary-by-goog/mgijmajocgfcbeboacabfgobmjgjcoja

Тезаурус влади

розширення силового тезауруса з хромом

Тезаурус влади це безкоштовне розширення Chrome, яке може показати вам антоніми та синоніми не залишаючи веб-сторінки, на якій ви знайшли слово. Це може допомогти вам покращити свою письмовість, зробивши це дуже просто знайти подібні, потужніші слова щоб замінити свої слабкі слова.

Ви можете перевірити Тезаурус за допомогою цього розширення, вибравши слово або клацнувши правою кнопкою миші на виділеному пункті. Або ви можете натиснути значок розширення на панелі меню, щоб ввести слово вручну та здійснити пошук у Тезаурусі.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/power-thesaurus/hhnjkanigjoiglnlopahbbjdjdffkkjjk

Quillbot

quillbot chrome extension

Quillbot це безкоштовне розширення для хрому, яке допоможе вам замініть слова їх альтернативами від Тезауруса лише одним клацанням миші. Замість того, щоб шукати альтернативи для кожного окремого слова самостійно, ви можете просто поставити абзац або пропозицію в цей інструмент і натиснути кнопку Quill it, щоб створити новий абзац з альтернативними словами.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/quillbot/iidnbdjijdkbmajdffnidomddglmieko

Інструменти продуктивності

Бути зосередженим

залишайтеся зосередженим хромовим розширенням

Якщо ви ненавидите почуття провини після цього витрачати години в соціальних мережах або на YouTube, тоді Бути зосередженим це розширення, яке ви шукали. Це допомагає мінімізувати 5-хвилинні реєстрації в соціальних мережах, які перетворюються на години, блокуючи відволікаючі веб-сайти.

Це розширення дозволяє вам встановити обмеження щоденної норми для “соціальних медіа та відволікаючих веб-сайтів”. Значення за замовчуванням становить лише 10 хвилин. Ваша щоденна допомога – це кількість хвилин, яким ви дозволяєте переглядати сайти у вашому списку відволікань.

Якщо ви любитель жорсткої продуктивності, ви можете ввімкнути ядерну опцію з налаштувань, які повністю блокують усі веб-сайти. The ядерна опція може заблокувати всі веб-сайти якщо ви хочете провести час в режимі офлайн, працюючи над складними речами, коли ви не можете дозволити собі відволікання.

Якщо ви хочете вільно переглядати Інтернет в вихідні або після роботи, ви можете налаштувати параметри «Активний час» та «Активні дні». Ви можете ввести всі сайти, які ви хочете заблокувати, у списку відволікань у меню параметрів, або ви можете натиснути піктограму розширення на панелі меню та додати поточний сайт до списку звідти.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/stayfocusd/laankejkbhbdhmipfmgcngdelahlfoji

Веб-кліпер Evernote

Поширення evernote chrome

Evernote є найбільше популярний додаток для заміток, який використовують мільйони людей навколо світу. Це може не тільки зробити вас більш продуктивними, але також може допомогти вам запам’ятати все, що ви дізнаєтесь. Найкраща частина використання Evernote – це можливість захоплювати нотатки з інтернет-вмісту наприклад веб-сторінки, електронні листи та інший вміст лише одним клацанням миші.

Процес оформлення записів Evernote може пришвидшити ваш робочий процес і запропонувати простий спосіб зберігати все, що ви дізнаєтесь.
Веб-машинка Evernote дозволяє знімати майже все в Інтернеті. Від матеріалу дослідження до мемів, ви можете свіддати все на свій рахунок Evernote за допомогою декількох клацань.

Це розширення також дозволяє вам робити знімки екрана. Найкраща частина цього розширення полягає в тому, що воно дозволяє захоплювати лише частини сторінки. Крім того, він може легко вибирати вміст веб-сторінок, таких як Reddit Posts, твіти, повідомлення в блозі тощо.

Найкраща частина щодо збереження вмісту за допомогою Web Clipper це те, що у вас збережена копія у вашому Evernote, навіть якщо / після того, як веб-сторінка вийшла з мережі.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/evernote-web-clipper/pioclpoplcdbaefihamjohnefbikjilc

Тодоїст

подовження хромового тодоїста

Тодоїст є одним із самих популярні програми для списку todo. Він пропонує програми для всіх пристроїв, включаючи Android, iOS тощо. Якщо збереження списку тодо у вашій голові лише знизить вашу продуктивність. Розширення Todoist Chrome дозволяє залишатись продуктивними цілий день, не забуваючи жодне із завдань. Чистий інтерфейс дозволяє легко стежити за всіма своїми завданнями протягом дня.

Todoist зроблений на увазі співпраці. Ви можете легко співпрацювати з іншими людьми які використовують Тодоїст у завданнях та проектах. Ви можете залишати коментарі до завдань своїм однокласникам.

Що мені найбільше подобається в Todoist, це те, що це автоматично пропонує вам час та дату виконання завдань виходячи з вашого графіку. Коли ви створюєте завдання, він запропонує дату, якщо натиснути піктограму календаря поруч із назвою завдання.

Щоб покращити робочий процес, Todoist дозволяє розділити свої завдання на проекти та етикетки. Ви також можете створити фільтри для фільтрувати завдання на основі пріоритетів, проекти та кого вони призначені. Todoist може бути мінімальним списком Todo або повноцінною машиною продуктивності з десятками функцій, таких як Нагадування, повторювані завдання, фільтри, мітки, і набагато більше.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/todoist-to-do-list-and-ta/jldhpllghnbhlbpcmnajkpdmadaolakh

Подвійний

подвійне хромоване розширення

Подвійний допомагає тобі робота з двома відкритими вікнами поруч. Працювати лише на одному моніторі може бути втомлює через все перемикання між кількома вікнами. Якщо ви не можете дозволити собі два монітора, ви можете використовувати Dualless, щоб розташувати два вікна поруч лише у кілька кліків.

Ти можеш перетягуйте вікна поруч самостійно, але це розширення допомагає зробити це лише кількома клацаннями миші. Dualless пропонує безліч різних варіантів компонування на вибір. Все, що вам потрібно зробити, – це вибрати дві вкладки, які ви хочете розділити, і натисніть на значок розширення, щоб вибрати макет розділення вікна.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/dualless/bgdpkilkheacbboffppjgceiplijhfpd

Автоматичне виділення

автоматичне підсвічування хромованого розширення

Автоматичне виділення допомагає читати Інтернет-вміст набагато швидше автоматичне виділення найважливіших частин сторінки. Це смішно точна з родзинками більшу частину часу. Це допоможе скоротити час читання навпіл.

Замість того, щоб прочитати всю статтю, ви можете натиснути значок Автоматичне виділення на панелі меню після встановлення розширення, і воно буде виділити уривки у змісті, які є найважливішими. Розширення виділяє проходи з жовтим фоном. Ви можете редагувати кольорову гаму виділеного тексту на сторінці параметрів розширення.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/auto-highlight/dnkdpcbijfnmekbkchfjapfneigjomhh

Розширення Камі

Камінове подовження хрому

Камі це безкоштовне розширення, яке дозволяє вам редагуйте та коментуйте PDF-документи прямо у своєму браузері. Це дозволяє додавати текст до документів або навіть малювати на них. Він працює в автономному режимі і безкоштовно пропонує десятки функцій.

Ви можете редагувати документи з Google Диска або Google Classroom. Камі створений для використання спільно між студентами та викладачами. Це допомагає вам легко співпрацювати зі своїми вчителями та іншими учнями.

Незалежно від того, чи хочете ви помітити свої замітки, щоб зробити їх більш читабельними, чи хочете отримати відгук свого вчителя про завдання, Камі може допомогти вам у цьому. Він пропонує плавний робочий процес для обох анотування PDF-документів та співпраця над ними.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/kami-extension-pdf-and-do/ecnphlgnajanjnkcmbpancdjoidceilk

Німбус

подовження хрому німбуса

Німбус допомагає тобі знімати скріншоти та записувати скріншоти вашого браузера. Це дозволяє вам знімати скріншоти на повній сторінці, а також захоплюйте лише вибрані області сторінки. Це також дозволяє коментувати та редагувати скріншоти прямо у веб-переглядачі. Ви також можете додати свій бренд з водяними знаками до всіх знімків екрана за допомогою лише декількох клацань миші.

Це може вам допомогти редагуйте свої скріншоти не виходячи з веб-переглядача. Це дозволяє вам додайте вставку водяних знаків, тексту та зображень поверх своїх знімків екрана. Ви також можете розмити частини зображень за допомогою лише декількох клацань миші. Nimbus може допомогти вам захопити важливу інформацію саме так, як вона відображається на сторінці.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/nimbus-screenshot-screen/bpconcjcammlapcogcnnelfmaeghhagj

LastPass

lastpass хром розширення

LastPass – один із кращі менеджери паролів які надійно зберігають ваші паролі у хмарі та забезпечують безпечний доступ до кожного веб-сайту, на який ви входите, з кожного комп’ютера та мобільного пристрою.

LastPass запам’ятовує всі ваші паролі, тож вам не доведеться вибирати слабкі або легкі для запам’ятовування паролі. Це більше, ніж просто менеджер паролів. Тут можна зберігати не лише паролі, але й іншу важливу інформацію, наприклад реквізити вашої кредитної картки, реквізити вашого банківського рахунку.

LastPass постачається з безкоштовним планом, або ви можете оновити до планів преміум-класу, починаючи лише з 3 доларів на місяць.

Посилання: https://chrome.google.com/webstore/detail/lastpass-free-password-ma/hdokiejnpimakedhajhdlcegeplioahd

Тут ви можете переглядати більше програм, спрямованих на студентів та викладачів, включаючи навчальні ігри, програми для вивчення іноземних мов, калькулятори та багато іншого.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map