21 parimat Chrome’i laiendit õpilastele (ja õpetajatele)

Siin on kureeritud kogumik 21 parimat ja tasuta Google Chrome’i laiendid õpilastele mis aitab teil kasutada brauseri võimsust, et saada paremaks ja tõhusamaks õpilaseks.


Enamik tänapäevastest õpilastöödest tehakse veebibrauseri sees. Kui olete ülikoolis või ülikoolis, on suurem osa teie tööst ja õppimine toimub ka brauseris.

Selles artiklis juhendan teid järgmistest parimad Chrome’i laiendid, mida igal õpilasel peab olema. Mõned neist aitavad teil produktiivsemaks muutuda; mõned aitavad teil vältida vigu oma kirjutamisel.

Kõiki neid Google Chrome’i laiendusi saab tasuta installida ja rakendusi on ülilihtne kasutada.

parimad google Chrome'i laiendid õpilastele ja õpetajatele

Grammatika & Õigekirja tööriistad

Grammatika

grammaalselt kroomlaiend

Grammatika on täiustatud grammatikakontrolli tööriist, mis testib teie kirjutamist sadade grammatiliste vigade suhtes.

tasuta versioon sellest rakendusest aitab teid vältida grammatilisi vigu enamikus teie kirjutistes. Parim külg selle pikenduse kohta on see, et see töötab peaaegu kõigil veebisaitidel, sealhulgas Gmailis, Google Docsis jne. Erinevalt enamikust muudest grammatikatööriistadest annab see teile võimaluse valida, millist inglise keelt kirjutate – briti või ameerika.

lisatasu versioon Selle rakenduse versioon aitab mitte ainult kontrollida grammatikavigu, vaid aitab teil ka oma teksti kontrollida plagiaat. See aitab teil ka oma kirjatööle tooni seada ja soovitab selle muudatusi.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarly-for-chrome/kbfnbcaeplbcioakkpcpgfkobkghlhl

LanguageTool

languagetool kroomlaiend

Ehkki Chrome’i sisseehitatud õigekirjakontroll aitab teil mõnda kirjaviga parandada, pole see siiski varustatud grammatiliste vigade parandamisega. LanguageTool aitab sind parandage grammatikavigu enam kui 20 erinevas keeles.

See töötab peaaegu kõigil saitidel, sealhulgas sotsiaalmeedias ja e-postkastides. LanguageTool rõhutab parandust vajavat teksti ja võimaldab teil grammatilisi vigu parandada vaid ühe klõpsuga. See tähistab teksti nii kirjavigu kui ka grammatilisi vigu.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammar-and-spell-checker/oldceeleldhonbafppcapldpdifcinji

GrammarBase

grammarbaasi kroomlaiend

GrammarBase on tasuta grammatikakontrolli tööriist, mis kontrollib kõike kirjavahemärkidest stiilini. See võib teid aidata parandage grammatilised vead oma kirjutamises vaid ühe klõpsuga. See kontrollib ka teie teksti plagiaadi vastu.

Parim osa selle grammatikakontrolli juures on see, et see on nii täiesti tasuta ega vaja täiendavate funktsioonide avamiseks mingeid uuendusi. See töötab peaaegu kõigil veebisaitidel, sealhulgas Gmailis ja Facebookis.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarbase-web-grammar-c/plklmneddckmpnnkjldofmaegchjmoea

Minu grammatikakontroll

minu grammatikakontrolli kroomilaiend

Minu grammatikakontroll on tasuta grammatikakontrolli tööriist, mis võib teid aidata parandage põhilised grammatilised vead. See töötab peaaegu kõigil veebisaitidel ja võimaldab grammatikavigu parandada vaid ühe klõpsuga.

See samuti kontrollib õigekirja vigu ja soovitab parandusi, mida saate rakendada vaid ühe klõpsuga.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/my-grammar-check/ecpbljknammclncihheaiehdahccgmnk

Ingver

ingveri kroompikendus

Ingver on Internetis üks populaarsemaid grammatikakontrolli vahendeid. See võimaldab teil seda teha parandage grammatikavead vaid ühe klõpsuga. See aitab ka teil saada selguse ja lausete ümbersõnastamise ettepanekud.

See võimaldab ka teil seda teha tõlkida teksti vaid klõpsuga. Ingveri tasuta versioon võimaldab teil parandada peaaegu kõiki Interneti-põhiseid kirjutamise põhilisi grammatikavigu. See töötab koos Gmaili, Google’i dokumentide, Facebooki, Redditi ja peaaegu kõigi teiste saitidega.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/grammar-and-spelling-chec/kdfieneakcjfaiglcfcgkidlkmlijjnh

Plagiaadi kabe

ProWritingAid

pro-kirjutusvahendi kroomlaiend

ProWritingAid on tasuta tööriist, mis kontrollib teie kirjutatud grammatika olemasolu vigu ja pakub soovitusi oma kirjutamisstiili parendamiseks. See aitab teil vigu vältida ja muuta oma kirjutamise tugevamaks. Kaasas ka a plagiaadi kontrollija.

See töötab peaaegu kõigil Interneti-saitidel, sealhulgas e-postkastid, Twitter ja muud populaarsed saidid. Kaasas a sisseehitatud tesaurus mis pakub soovitusi oma kirjutamise parendamiseks.

Kõiki ettepanekuid saab rakendada vaid ühe hiireklõpsuga tekstist otse, kuna see laiend tõstab teksti automaatselt esile ja vajab parandamist või täiustamist.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/prowritingaid/npnbdojkgkbcdfdjlfdmplppdphlhhcf

Plagly

kroomilaiendus

Plagly on grammatikakontroll ja plagiaatkontroll. See kontrollib teie teksti võrgus tuhandete lehtede põhjal ja teatab teie teksti plagiaatilistest lõikudest. Samuti pakub see soovitusi grammatikavigade parandamiseks oma kirjatöödes.

Ehkki esimesed paar toimingut on tasuta, peate tööriistale täieliku juurdepääsu saamiseks ja piiramatu plagiaadi kontrollimiseks maksma taskukohase kuutasu..

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/plagly-plagiarism-checker/dhkdaobajijkikfmfhnebdocgfimnpag

Plagiaadi kontrollija

plagiaadi kontrollija kroompikendus

Plagiaadi kontrollija on tasuta kroomlaiend kontrollib teksti plagiaadi osas. Võite valida mis tahes lõigu ja paremklõpsake valikut, et kontrollida selle plagiaatlust.

see on täiesti tasuta ega nõua täieliku juurdepääsu saamiseks tasumist. Ehkki see pole ideaalne vahend plagiaadi kontrollimiseks, on see täiesti tasuta ja pakub lihtsat plagiaadi kontrollimist.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/plagiarism-checker-for-ch/pkgnahhgdacdodckgdpomajapacjhjbf

Viidete generaatorid

MyBib

Mybib kroomlaiend

MyBib on tasuta viidete generaator Google Chrome’i laiend. See kroomlaiend annab teile nõu, kas allikas on usaldusväärne või mitte. Samuti aitab see teil genereerida tsitaate, mis põhinevad enam kui 9000 toetatud, eelnevalt määratletud tsiteerimisstiilil, sealhulgas Chicago, MLA, APA, AMA ja Harvard.

Võite kas kopeerige oma bibliograafia lõikelauale või laadige see alla Wordi dokumendina. See saab teha seda, mida EasyBib ja Cite This For Me teevad, ja teha seda paremini. Soovitan seda pikendust kahe muu valiku korral.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/mybib-free-citation-gener/phidhnmbkbkbkbknhldmpmnacgicphkf

Tsiteeri seda minu jaoks

tsiteerige seda minu jaoks kroomlaiend

Tsiteeri seda minu jaoks loob automaatselt veebisaidi tsitaate ja viiteid dokumentides, mille hulgast valida saab palju erinevaid stiile. Stiilide hulka kuulub Chicago, APA, MLA ja Harvard.

See teeb kõik vaid ühe nupuvajutusega. See võimaldab teil luua ilusaid tsitaate, mis näevad head välja ja on akadeemiliseks kasutamiseks vastuvõetavad.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/cite-this-for-me-web-cite/nnnmhgkokpalnmbeighfomegjfkklkle

EasyBib

easybib kroomlaiend

EasyBib on tasuta Chrome’i laiendus tsiteerib veebisaite ühe klõpsuga ja see ka annab teile nõu usaldusväärsuse osas viidatud veebisaitide hulgast. On palju parem tugineda EasyBibile kui omaette arvamisele.

See võib teile öelda, millised tsitaadid on usaldusväärsed ja mida saab kasutada ning mida peaksite katku korral vältima.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/easybib-toolbar/hmffdimoneaieldiddcmajhbjijmnggi

Sõnaraamat & Tesaurus

Google’i sõnaraamat

google'i sõnaraamatu kroomlaiend

Google’i sõnaraamat on Google’i ametlik Chrome’i laiend, mis võimaldab teil määratlusi näha otse saidilt Google’i ametlik sõnastik. Google’is pole enam vaja sõnu otsida, et kontrollida nende tähendust või õigekirja.

Võite klõpsata kroomilaiendi ikoonil ja sisestada / kleepida sõna, mille Google soovib määratleda. Või võite lihtsalt topeltklõpsata mõnel lehel mis tahes lehel ja see laiendus näitab väikse väikeses reas hüpikaknas selle tähendust.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/google-dictionary-by-goog/mgijmajocgfcbeboacabfgobmjgjcoja

Võimsuse tesaurus

võimsa tesauruse kroomlaiend

Võimsuse tesaurus on tasuta Chrome’i laiend, mis võib teile näidata antonüümid ja sünonüümid jätmata veebilehelt, kus leidsite sõna. See aitab teil oma kirjutamist täiustada, muutes selle ülilihtsaks leidke sarnaseid võimsamaid sõnu oma nõrkade sõnade asendamiseks.

Selle laienduse abil saate tesaurust kontrollida, valides kas sõna ja klõpsates sellel paremat nuppu. Või võite klõpsata menüüribal laiendikoonil, et sõna käsitsi sisestada ja tesaurust otsida.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/power-thesaurus/hhnjkanigjoiglnlopahbbjdbfhkndjk

Quillbot

quillbot kroomlaiendus

Quillbot on tasuta kroomlaiend, mis aitab teid asendada sõnad nende alternatiividega tesaurusest vaid ühe klõpsuga. Selle asemel, et leida igale sõnale eraldi alternatiive, võite sellesse tööriista lihtsalt lisada lõigu või lause ja klõpsata nupule Lõpeta, et genereerida uus lõik koos alternatiivsete sõnadega.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/quillbot/iidnbdjijdkbmajdffnidomddglmieko

Tootlikkuse tööriistad

Olge keskendunud

püsiv fookusega kroomlaiendus

Kui te vihkate pärast süütunnet tundide raiskamist sotsiaalmeedias või YouTube’is, siis Olge keskendunud on laiend, mida olete otsinud. See aitab minimeerida 5-minutilisi sotsiaalmeedias registreerumisi, mis muutuvad tundideks, blokeerides häirivaid veebisaite.

See laiendus võimaldab teil seda teha kehtestada päevaraha piirmäär „sotsiaalmeedias ja tähelepanu hajutavatel veebisaitidel“. Vaikimisi on see vaid 10 minutit. Teie päevaraha on minutite arv, mida teil on lubatud oma tähelepanu kõrvalejuhtimise nimekirjas olevaid saite sirvida.

Kui olete tõsiseltvõetav tootlikkusega tegelane, saate tuumaseadme lubada sätetest, mis blokeerivad kõik veebisaidid täielikult. tuumavõimalus võib blokeerida kõik veebisaidid kui soovite veeta aega võrguühenduseta töötades raskete asjade kallal, kui te ei saa tähelepanu kõrvale juhtida.

Kui soovite nädalavahetustel või pärast tööd Internetti vabalt sirvida, saate kohandada valikuid Aktiivsed tunnid ja Aktiivsed päevad. Võite häirete loendisse sisestada kõik saidid, mida soovite blokeerida, valikumenüüst või võite klõpsata menüüribal laienduse ikoonil ja lisada praeguse saidi sealt loendisse.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/stayfocusd/laankejkbhbdhmipfmgcngdelahlfoji

Evernote Web Clipper

evernote kroomlaiendus

Evernote on kõige populaarne märkmete tegemise rakendus, mida kasutavad miljonid inimesed ümber maailma. See ei saa mitte ainult muuta teid produktiivsemaks, vaid võib aidata teil ka kõike õpitud meelde jätta. Parim osa Evernote kasutamise kohta on võimalus jäädvustada märkmeid veebisisust nagu veebilehed, e-kirjad ja muu sisu vaid ühe klõpsuga.

Evernote märkmete tegemise protsess võib kiirendada teie töövoogu ja pakkuda lihtsat viisi kõike õpitut talletada.
Evernote Web Clipper võimaldab teil jäädvustada peaaegu kõike Internetis. Uurimismaterjalidest meemideni saate save kõik oma Evernote kontole vaid mõne klõpsuga.

See laiendus võimaldab teil ka seda teha ekraanipiltide tegemine. Parim osa selle laienduse juures on see, et see võimaldab teil jäädvustada ainult lehe osasid. Lisaks saab see hõlpsalt valida selliste veebilehtede sisu nagu Redditi postitused, vidinad, blogipostitused jne.

Parim osa sisu salvestamise kohta Veebiklipp on see, et teil on Evernote’i salvestatud koopia isegi siis, kui veebileht on võrguühenduseta.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/evernote-web-clipper/pioclpoplcdbaefihamjohnefbikjilc

Todoist

todoist kroomlaiend

Todoist on üks kõige rohkem populaarsed todo-loendi rakendused. See pakub rakendusi kõikidele seadmetele, sealhulgas Androidile, iOS-le jne. Ülesannete loendi pidamine peas ainult halvendab teie tootlikkust. Todoisti Chrome’i laiend võimaldab teil kogu päeva produktiivsena püsida, unustamata ühtki oma ülesannet. Puhta liidese abil on kõigil päevaülesannetel lihtne silma peal hoida.

Todoist on loodud koostööd silmas pidades. Saate hõlpsalt teha koostööd teiste inimestega kes kasutavad ülesannete ja projektide jaoks Todoisti. Võite jätta oma klassikaaslastele ülesandeid kommenteerima.

Mis mulle Todoisti juures kõige rohkem meeldib, on see, et see soovitab teile automaatselt ülesannete toimumise aja ja kuupäeva vastavalt teie ajakavale. Ülesande loomisel soovitab see kuupäeva, kui klõpsate ülesande nime kõrval kalendriikoonil.

Töövoo täiustamiseks võimaldab Todoist jagada ülesanded projektide ja siltidega. Võite luua filtreid ka filtreerige ülesanded prioriteetide alusel, projektidele ja kellele nad on määratud. Todoist võib olla minimaalne todo list või täieõiguslik produktiivsuse masin, millel on kümneid funktsioone, näiteks Meeldetuletused, ülesannete kordamine, filtrid, sildid, ja palju muud.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/todoist-to-do-list-and-ta/jldhpllghnbhlbpcmnajkpdmadaolakh

Kahekordne

kahekordne kroomlaiend

Kahekordne aitab sind töötage kahe avatud aknaga kõrvuti. Ainult ühe monitori kallal töötamine võib olla väsitav, kuna vahetatakse mitut akent. Kui te ei saa endale lubada kahte monitori, saate rakenduse Dualless abil korraldada kaks akent kõrvuti vaid mõne hiireklõpsuga.

Sa saad lohistage aknad kõrvuti ise, kuid see laiend aitab teil seda teha vaid mõne klõpsuga. Dualless pakub palju erinevaid paigutusvariante. Teil on vaja ainult valida kaks vahekaarti, mida soovite jagada, ja akna jagamise paigutuse valimiseks klõpsake laiendi ikoonil.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/dualless/bgdpkilkheacbboffppjgceiplijhfpd

Automaatne esiletõstmine

kroomipikenduse automaatne esiletõstmine

Automaatne esiletõstmine aitab teil veebisisu palju kiiremini lugeda automaatselt lehe kõige olulisemate osade esiletõstmine. See on naeruväärselt täpne, rõhutades enamiku ajast. See aitab teil vähendada lugemisaega pooleks.

Terve artikli lugemise asemel võite pärast laienduse installimist klõpsata menüüribal ikooni Automaatne esiletõstmine ja see juhtub tõsta esile sisu lõigud, mis on kõige olulisemad. Laiend tõstab esile kollase taustaga lõike. Esiletõstetud teksti värviskeemi saate redigeerida laiendusvalikute lehelt.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/auto-highlight/dnkdpcbijfnmekbkchfjapfneigjomhh

Kami pikendus

kami kroompikendus

Kami on tasuta laiend, mis võimaldab teil seda teha redigeerige ja tehke PDF-dokumentide märkmeid otse brauseris. See võimaldab teil dokumentidele teksti lisada või isegi neile joonistada. See töötab võrguühenduseta ja pakub tasuta kümneid funktsioone.

Saate dokumente redigeerida Google Drive’is või Google Classroomis. Kami on mõeldud kasutamiseks õpilaste ja õpetajate koostöös. See aitab teil hõlpsalt koostööd õpetajate ja teiste õpilastega.

Kami saab teid selles aidata, olenemata sellest, kas märkmeid soovite muuta loetavamaks või kui soovite, et õpetaja arvustaks neid ülesandel. See pakub sujuvat töövoogu mõlemale PDF-dokumentide märkimine ja koostöö nende kohal.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/kami-extension-pdf-and-do/ecnphlgnajanjnkcmbpancdjoidceilk

Nimbus

nimbus kroomlaiendus

Nimbus aitab sind jäädvustage ekraanipilte ja salvestage ekraanisaateid oma brauseris. See võimaldab teil seda teha jäädvustage nii täislehe ekraanipilte kui ka ainult valitud alasid lehelt. See võimaldab teil ka oma brauseris ekraanipilte märkmeid lisada ja neid redigeerida. Samuti saate vaid mõne hiireklõpsuga lisada oma vesimärgi kaubamärgi kõigile ekraanipiltidele.

See võib teid aidata muutke oma ekraanipilte brauserist lahkumata. See võimaldab teil seda teha lisage oma ekraanipiltide peale sisestada vesimärke, teksti ja pilte. Samuti saate mõne klõpsuga piltide osasid hägustada. Nimbus aitab teil olulist teavet jäädvustada just nii, nagu seda lehel kuvatakse.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/nimbus-screenshot-screen/bpconcjcammlapcogcnnelfmaeghhagj

LastPass

Viimane kroomlaiend

LastPass on üks järgmistest parimad paroolide haldurid mis salvestavad teie paroolid turvaliselt pilves ja annavad teile turvalise juurdepääsu igale veebisaidile, kuhu logite sisse igast arvutist ja mobiilseadmest.

LastPass jätab meelde kõik teie paroolid, nii et te ei pea valima nõrku või hõlpsasti meeldejäävaid paroole. See on midagi enamat kui lihtsalt paroolide haldur. See võib salvestada mitte ainult paroole, vaid ka muud olulist teavet, näiteks teie krediitkaardiandmed ja pangakonto üksikasjad.

LastPass pakub tasuta paketti või saate uuendada premium-pakettideks, mis algavad kõigest 3 dollarist kuus.

Link: https://chrome.google.com/webstore/detail/lastpass-free-password-ma/hdokiejnpimakedhajhdlcegeplioahd

Siin saate sirvida rohkem õpilastele ja õpetajatele mõeldud rakendusi, sealhulgas haridusmänge, võõrkeeleõppe rakendusi, kalkulaatoreid ja palju muud.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map