Jak przyspieszyć WordPress? (Na stronach Slow Bluehost, HostGator i GoDaddy)

Oboje wiemy, że powolna strona jest szkodliwa dla zadowolenia użytkowników, konwersji i SEO. Jeśli Twoja witryna WordPress na Bluehost, HostGator lub Godaddy powoli się ładuje, tutaj pokażę ci .


Więc, co to jest z powolnymi stronami WordPress na Bluehost, HostGator i GoDaddy? Hosting WordPress „po wyjęciu z pudełka” konfiguracja i konfiguracja serwera na Bluehost, HostGator i GoDaddy mogą być (ale nie zawsze) powolne i powolne.

Wolna witryna WordPress na Bluehost, HostGator i GoDaddy można naprawić (do pewnego stopnia).

Ale jedyne gwarantowana i prawdziwa „poprawka” przyspieszenie witryny WordPress na Bluehost, HostGator i GoDaddy polega na przełączeniu się na szybszego hosta, takiego jak SiteGround (więcej o tym, dlaczego tak jest).

napraw powolną stronę hostadatorową hostadator blueadad

Powolne ładowanie strony nie jest bueno. Jego szkodliwe dla zadowolenia użytkownika (użytkownicy będą czekać i czekać, a następnie wcisną przycisk Wstecz i nigdy nie wrócą), zły dla konwersji (uzyskasz mniejszą sprzedaż lub liczbę potencjalnych klientów) i tak jest źle dla SEO (będziesz mieć niższe rankingi w Google). Według Google:

 • Pinterest wzrost ruchu w wyszukiwarkach i rejestracji przez 15% kiedy skróciły postrzegane czasy oczekiwania o 40%.
 • Podwójne kliknięcie znalezione przez Google 53% odwiedzin w witrynie mobilnej zostały porzucone, jeśli strona trwała dłużej niż 3 sekundy załadować.
 • Kiedy AutoAnything skrócił czas ładowania strony o połowę, zauważyli wzrost o 12-13% w sprzedaży.

Szybkość działania zależy od doświadczenia użytkownika, utrzymania użytkownika, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek i poprawy konwersji:

szybsza witryna, więcej konwersjiGoogle szacuje dodatkowy roczny przychód w wysokości 72 000 USD, jeśli prędkość witryny wzrośnie o zaledwie 1 sekunda

Okej, więc możemy się zgodzić, że szybkość witryny ma znaczenie…

Teraz pokażę ci, jak przyspieszyć WordPress naprawianie powolnych witryn WordPress na Bluehost, HostGator i GoDaddy.

Zacznijmy…

Jak przyspieszyć WordPress (na Bluehost, HostGator lub GoDaddy)

Sprawdź szybkość swojej witryny

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to sprawdź czas ładowania witryny WordPress. Aby sprawdzić, jak szybko / wolno się ładuje, ale także przetestować witrynę, aby uzyskać wynik przed „przyspieszeniem WordPressa”.

Jest łatwy sposób na stwierdzenie, czy Twoja strona działa wolno.

Aby przetestować prędkość, przejdź do bezpłatnego narzędzia, takiego jak GTMetrix lub Pingdom, wpisz adres URL i kliknij Prześlij. Narzędzie przetestuje witrynę po kilku sekundach, a następnie wyświetli liczbę sekund potrzebną do załadowania witryny.

raport prędkości gtmetrix„Całkowity czas ładowania” około 1 sekundy jest naprawdę dobry

Jeśli Twoja witryna zajmuje więcej niż 3 sekundy do załadowania, wtedy masz powolną, ale w porządku stronę i musisz trochę dopracować, ale jeśli zajmie to więcej niż 5 sekund masz powolną stronę ładowania i dużo pracy.

Dobra robota, jeśli strony WordPress ładują się w ciągu około 1 sekundy. Kontynuuj czytanie, jeśli Twoja witryna Bluehost, HostGator i GoDaddy ładuje się powoli…

Przełącz się na szybszego hosta internetowego

Firma, która obsługuje Twoją witrynę, ma bardzo duże znaczenie! To jest powód, dla którego hosting jest najważniejszym czynnikiem wydajności w oficjalnym przewodniku optymalizacji WordPress.

Szybki hosting jest najważniejszą rzeczą dla przyspieszenia Twojej witryny WordPress.

ćwierkać

Jeśli próbujesz przyspieszyć ładowanie witryny, Przeprowadzka do szybszego hosta dla Twojej witryny WordPress jest najszybszy i gwarantowany sposób na przyspieszenie WordPress.

I, przeprowadzka do nowego hosta jest łatwa. Zwłaszcza strony WordPress.

Więc, dlaczego SiteGround?

Ponieważ SiteGround jest prawie gwarantowane, zapewnia znaczną poprawę czasu ładowania.

Kiedy przeniosłem moją witrynę na SiteGround, mój czas ładowania strony głównej skrócił się z 6,9 sekundy do 1,6 sekundy. To jest 5,3 sekundy szybciej!

gtmetrix przed i poZobacz moją recenzję SiteGround, aby uzyskać więcej testów prędkości

SiteGround to także Firma hostingowa nr 1 w wielu ankietach / ankietach na Facebooku:

ankiety na FacebookuSprawdź ankiety na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ https://www.facebook.com/groups/473644732678477/ permalink / 1638240322885573 / https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1327545844043799/

Szybka technologia SiteGround jest najważniejszą rzeczą, którą ludzie lubią najbardziej. Otrzymują również pozytywne recenzje na Twitterze:

recenzje siteground na Twitterze

SiteGround ma 3 zarządzane plany hostingowe WordPress do wyboru:

Plany WordPress dla Siteground

The GrowBig plan daje 2x więcej zasobów serwerowych niż StartUp i częściowo dedykowany hosting GoGeek plan daje 3x więcej zasobów serwerowych.

GrowBig i GoGeek są dostarczane z profesjonalną usługą transferu witryn, codziennymi kopiami zapasowymi, zaawansowaną dynamiczną pamięcią podręczną opartą na NGINX i buforowaniem Memcached, konfiguracją PHP 7.3 i HTTPS, bezpłatną usługą Cloudflare CDN oraz możliwością hostowania wielu stron internetowych. Oto pełne porównanie planów SiteGround.

Masz powolną stronę na Bluehost, HostGator lub GoDaddy? Zrób sobie przysługę i przejdź na hosting SiteGround WordPress (P.S. migrują twoją witrynę za darmo).

Okej, ale powiedz, że nie chcesz zmienić hosta (jeszcze). Co możesz zrobić, aby przyspieszyć witrynę Bluehost, HostGator i GoDaddy?

Kontynuuj czytanie i dowiedz się, jak…

Użyj szybszego motywu WordPress

Jeśli Twoja witryna HostGator, GoDaddy lub Bluehost WordPress jest wolna, ale nie chcesz zmieniać hosta internetowego, największą zmianą szybkości, jaką możesz zrobić, jest zmiana motywu WordPress.

I użyj szybki motyw WordPress.

szybkie motywy WordPressZobacz moją kolekcję najszybszych motywów WordPress

Motyw WordPress, z którego korzysta Twoja witryna, ma ogromny wpływ na szybkość witryny. Dlaczego?

Wiele motywów WordPress jest źle zakodowane i przyjść rozdęty dziesiątkami zasobów (obrazy, CSS i JavaScript), które mogą spowolnić działanie witryny.

Jeśli Twój motyw oferuje wszystkie funkcje pod słońcem, jest napełniony skryptami i zasobami oraz zawiera dużo niskiej jakości kodu, prędkość Twojej witryny spadnie.

Przed instalacją nowego motywu należy zachować ostrożność.

Motywy są łatwe w instalacji i obsłudze. Ale zmiana motywu to nie tylko kliknięcie przycisku, prawie na pewno zepsuje wygląd, układ, a nawet funkcjonalność Twojej witryny.

W rzeczywistości łatwiej jest przejść na szybszy hosting i czerpać z tego korzyści, niż zmienić motyw WordPress.

Najpierw powinieneś spróbować, ale jeśli nadal chcesz zmieniać motywy, oto poradnik na temat bezpiecznego przełączania motywów.

Użyj wtyczki buforowania

Buforowanie to mechanizm przechowujący dane w pamięci tymczasowej, który przechowuje kopię statycznych stron internetowych. Ponieważ serwer nie jest pingowany za każdym razem za każdym razem, buforowanie zmniejsza obciążenie serwera i zapewnia większą prędkość.

Jeśli jeszcze nie używasz buforowania, skonfiguruj buforowanie to gwarantowany sposób na przyspieszenie WordPress a także zwiększanie komfortu użytkowania. Ponadto wszyscy wiemy, że Google uwielbia szybsze witryny, więc buforowanie poprawia również ranking SEO.

WP Rocket to najlepsza wtyczka buforowania WordPress jest łatwy w konfiguracji i niezwykle skutecznie przyspiesza czas ładowania Twojej witryny. To tylko kosztuje 49 USD rocznie i to narzędzie do buforowania, którego używam i polecam.

buforowanie wtyczki ankieta na FacebookuWP Rocket to najwyżej oceniana wtyczka buforująca w większości ankiet

WP Rocket jest bardzo prosty w obsłudze i zawiera wszystkie niezbędne funkcje: wstępne ładowanie pamięci podręcznej, buforowanie strony, wstępne ładowanie mapy witryny, kompresja GZIP, buforowanie przeglądarki, optymalizacja bazy danych, optymalizacja czcionek Google, obrazy Lazyloaded, minimalizacja / łączenie HTML, Pliki JavaScript i CSS oraz wiele innych.

Oto mój przewodnik na temat konfigurowania WP Rocket z zalecanymi ustawieniami.

WP Super Cache i Najszybsza pamięć podręczna WP to dwie inne wtyczki pamięci podręcznej, których możesz użyć. Oni są oba za darmo. Oto porównanie wtyczek buforujących.

Użyj wtyczki do optymalizacji obrazu

Obrazy są ważną częścią projektu Twojej witryny, ponieważ angażują użytkowników, gdy wchodzą do Twojej witryny, i zatrzymują użytkowników, aby nie opuszczali Twojej witryny.

Ale jeśli obrazy, których używasz, nie są zoptymalizowane, mogą cię bardziej zranić niż pomóc.

optymalizacja obrazu wordpressSprawdź przewodnik Google dotyczący optymalizacji obrazu

Zapisując obraz, powinieneś się upewnić użyj właściwego formatu obrazu.

.PNG tworzy obrazy o wyższej jakości i większym rozmiarze i jest używany głównie do grafiki, logo, ilustracji, ikon lub gdy potrzebujesz przezroczystości tła.

.JPG jest używany głównie do zdjęć, a lepsza równowaga jakości i rozmiaru pliku zwykle sprawia, że ​​pliki JPG są bardziej odpowiednie dla Internetu.

Następnie musisz kompresuj i zmieniaj rozmiar zdjęć.

Dobrą wiadomością jest to, że istnieje naprawdę świetny WordPress kompleksowe wtyczki do optymalizacji obrazu możesz użyć do zautomatyzowania procesu optymalizacji obrazu.

Oto dwie wtyczki typu „wszystko w jednym”, które polecam:

wtyczka Optimole

Optimole wykonuje zdjęcia i optymalizuje je automatycznie w chmurze.

 • Wykorzystuje kompresję stratną i bezstratną.
 • Optymalizuje obrazy w chmurze, a następnie zoptymalizowane obrazy są udostępniane za pośrednictwem CDN, dzięki czemu szybko się ładują).
 • Wybiera odpowiedni rozmiar obrazu dla przeglądarki i rzutni użytkownika.
 • Używa leniwego ładowania do wyświetlania obrazów.

wtyczka shortpixel

ShortPixel automatycznie optymalizuje obrazy w chmurze.

 • Wykorzystuje kompresję stratną, błyszczącą i bezstratną.
 • Optymalizuje obrazy w chmurze, a następnie zoptymalizowane obrazy są udostępniane za pośrednictwem CDN, dzięki czemu szybko się ładują).
 • Umożliwia automatyczną konwersję PNG do JPG.
 • Może tworzyć wersje twoich zdjęć w WebP.

Najważniejszą rzeczą przy wyborze wtyczki do optymalizacji obrazu jest wybranie takiej, która optymalizuje i kompresuje obrazy w chmurze. Ponieważ zmniejsza to obciążenie Twojej witryny.

Użyj sieci dostarczania treści (CDN)

ZA sieć dostarczania treści (CDN) pobiera wszystkie statyczne zasoby witryny (obrazy, CSS, JavaScript) i dostarcza je na serwer, który jest geograficznie bliżej miejsca, w którym odwiedzający uzyskuje dostęp do Twojej witryny. Skraca to czas pobierania.

co to jest cdn

Dzięki przechowywaniu zasobów statycznych w rozproszonej geograficznie sieci zoptymalizowanych serwerów można znacznie skrócić czas ładowania strony i opóźnienia.

Najpopularniejszym i najłatwiejszym do CDN jest Cloudflare.

Wszystkie plany SiteGround pochodzą bezpłatny CDN Cloudflare oraz łatwy dostęp do wszystkich innych funkcji prędkości i bezpieczeństwa zapewnianych przez Cloudflare. Bluehost i HostGator, ale nie GoDaddy, również pochodzą z Cloudflare wbudowane bezpośrednio w twoje konto hostingowe.

Użyj najnowszej wersji PHP 7

Backend WordPress jest obsługiwany przez MySQL i PHP. MySQL to system zarządzania bazą danych, a PHP to język skryptowy po stronie serwera. PHP jest bardzo ważne dla WordPressa, jest używane w rdzeniu / backendie oraz we wtyczkach i motywach.

PHP 7 to najnowsza wersja i ma znaczną poprawę pod względem szybkości, wydajności i bezpieczeństwa. PHP 7.2 jest oficjalnie wymieniony jako zalecane wymaganie do uruchomienia WordPress, a Twój host WordPress powinien użyj co najmniej PHP 7 lub nowszego, ponieważ zapewnia wiele korzyści związanych z szybkością, wydajnością i bezpieczeństwem.

Wersja WordPress PHPPHP 7.3 może obsłużyć 3 razy więcej żądań / s niż PHP 5.6 (źródło: kinsta.com)

Jeśli Twój dostawca hostingu nie oferuje PHP 7, czas pomyśleć o zmianie hosta. Dobrą rzeczą jest to, że możesz zmieniać wersje PHP jednym kliknięciem (i nie jest wymagana żadna inna konfiguracja, a zobaczysz natychmiastowe przyspieszenie).

Oto jak zmienić wersję PHP na Bluehost, HostGator i GoDaddy.

 • https://my.bluehost.com/hosting/help/php-version-selection-php-config
 • https://www.hostgator.com/help/article/php-configuration-plugin
 • https://www.godaddy.com/help/view-or-change-your-php-version-in-web-and-classic-hosting-3937

Skonfiguruj ustawienia WordPress

Uwielbiam WordPress, ponieważ jest naprawdę potężny i prosty w użyciu. Ale za kulisami dzieje się wiele, a WordPress zawiera mnóstwo ustawień, skryptów i funkcji tworzących żądania HTTP, które zajmują zasoby, których nie potrzebujesz. Te funkcje i uruchomione procesy mogą ulec spowolnieniu Twoja strona.

Na przykład WordPress ładuje emotikony na każdej stronie Twojej witryny. Wyłączenie emotikonów powoduje, że ten skrypt nie będzie się już ładować, co spowoduje zmniejszenie ogólnej liczby żądań HTTP i rozmiaru strony.

optymalizacja wydajności wordpress

Wyłączanie niepotrzebnych ustawień nie musisz zmniejszać ogólnej liczby żądań HTTP i rozmiaru strony, co z kolei zwiększa szybkość i wydajność.

Istnieje kilka dobrych i prostych w użyciu wtyczek do optymalizacji wydajności WordPress:

 • Perfmatters (płatna wtyczka od 24,95 $ / rok)
 • Clearfy (darmowa wtyczka)
 • Wyłączanie WP (darmowa wtyczka – ale nie została zaktualizowana do WordPress 5.0)

Samouczki na temat konfigurowania tych wtyczek można znaleźć na odpowiednich stronach pobierania.

Wyłącz pingbacki, trackbacki i ogranicz ograniczenia

Pingbacki i trackbacki są zdalne powiadomienia o linkach które ostrzegają inne witryny WordPress, które zostały do ​​nich połączone, i na odwrót, inne witryny zawierają linki do Ciebie.

Może to brzmieć jak przydatna funkcjonalność, ale tak nie jest. Ponieważ stawia to wiele obciążenie zasobów serwera, ponieważ „pingowanie” generuje żądania z WordPress.

Plus Pingbacki i trackbacki są szeroko dostępne nadużywane za spam oraz podczas atakowania stron internetowych z atakami DDoS.

pingbacki i trackbacki

Powinieneś wyłączyć pingbacki i trackbacki w Ustawieniach → Dyskusja. Po prostu usuń zaznaczenie opcji „Próba powiadamiania o wszystkich blogach połączonych z artykułem” i „Zezwalaj na powiadomienia o linkach z innych blogów (pingbacki i trackbacki) o nowych artykułach”, a to pomoże ci przyspieszyć WordPress.

WordPress pochodzi z wbudowana kontrola wersji dla wszystkich tworzonych postów lub stron. Jest to dobra funkcja, ale może do niej doprowadzić niepotrzebne wzdęcia w bazie danych WordPress.

Podczas pisania, edytowania i aktualizacji treści WordPress tworzy wiele zapisanych wersji. Ograniczanie liczby poprawek które można zapisać na post lub stronę, zwolni miejsce w bazie danych.

WP Revision Control to darmowa wtyczka, która pozwala określić liczbę poprawek zapisanych dla postów i stron. Ograniczenie wersji do czegoś takiego jak 5 zapobiegnie wymykaniu się wersji, zwłaszcza jeśli wykonujesz dużo aktualizacji.

Podziel komentarze na wiele stron

Pozyskiwanie komentarzy od zaangażowanych użytkowników na blogach to dobra rzecz, ale zbyt wiele komentarzy na stronie spowoduje spowolnienie ładowania strony, i to jest zła rzecz.

Rozwiązaniem jest dzielenie lub dzielenie stron na komentarze na wiele stron. A to jest łatwe do zrobienia w WordPress:

dziel komentarze na strony

W swoim administratorze WordPress przejdź do Ustawienia → Dyskusja i zaznacz opcję „Podziel komentarze na strony”. Następnie wprowadź liczbę komentarzy, które chcesz na każdej stronie (np. 5) i sposób ich wyświetlania (np. Nowsze do starszych).

Jak przyspieszyć WordPress: podsumowanie

jak przyspieszyć wordpress na wolnych stronach na chrzestnym hostingu bluehost

Przejście na szybszego hosta jest często najszybszą i najłatwiejszą metodą przyspieszenia wolnej witryny WordPress na platformach Bluehost, HostGator i GoDaddy.

Ale jeśli nie ma takiej możliwości i musisz pozostać przy swoim obecnym serwerze internetowym, ten post na blogu przedstawia szereg technik optymalizacji i narzędzi, które możesz wdrożyć, aby przyspieszyć WordPress.

P.S. Jeśli przeniosłeś się na szybszy hosting, możesz opublikować swoje komentarze przed i po poprawie szybkości w komentarzach…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map