Vy i já víme, že pomalý web je špatný pro spokojenost uživatelů, konverze a SEO. Pokud se váš web WordPress na Bluehost, HostGator nebo Godaddy pomalu načítá, ukážu vám to .


Tak, co to je s pomalými weby WordPress na Bluehost, HostGator a GoDaddy? Hostování WordPress „out of the box“ nastavení a konfigurace serveru na Bluehost mohou být HostGator a GoDaddy (ale ne vždy) pomalé a pomalé.

Pomalé stránky WordPress na Bluehost, HostGator a GoDaddy lze opravit (do určité míry).

Ale jediný zaručené a skutečné „oprava“ pro urychlení vašeho webu WordPress na Bluehost, HostGator a GoDaddy je přechod na rychlejšího webového hostitele, jako je SiteGround (více o tom, proč to je).

opravit pomalý bluehost hostgator godaddy webové stránky

Mít pomalé načítání webových stránek není bueno. Své špatné pro spokojenost uživatele (uživatelé budou čekat a čekat a nakonec stisknout tlačítko zpět a nikdy se nevrátit), špatné pro konverze (získáte menší prodeje nebo potenciální zákazníky) a je to špatné pro SEO (na Googlu budete mít nižší hodnocení). Podle Google:

 • Pinterest zvýšený provoz vyhledávače a registrace 15% když snížili vnímané doby čekání o 40%.
 • Dvojklik Google našel 53% z mobilních webů bylo opuštěno, pokud stránka trvala déle než 3 sekundy naložit.
 • Když AutoAnything snížili dobu načítání stránky o polovinu, viděli zvýšení 12-13% v prodeji.

Rychlost výkonu se týká uživatelské zkušenosti, udržení uživatele, optimalizace vyhledávače a zlepšení konverzí:

rychlejší konverze webuGoogle odhaduje další roční příjem ve výši 72 000 $, pokud se rychlost webu zvýší jen o pouhých 1 sekunda

Dobře, takže se můžeme dohodnout, že na rychlosti webu záleží…

Teď vám ukážu, jak urychlit WordPress oprava pomalých webů WordPress na Bluehost, HostGator a GoDaddy.

Začněme…

Jak zrychlit WordPress (na Bluehost, HostGator nebo GoDaddy)

Otestujte rychlost svého webu

První věc, kterou byste měli udělat, je zkontrolujte dobu načítání webu WordPress. Chcete-li zkontrolovat, jak rychle a pomalu se načítá, ale také porovnejte své stránky, abyste získali skóre „zrychlení WordPress“ dříve, než.

Existuje jednoduchý způsob, jak zjistit, zda je váš web pomalý.

Chcete-li otestovat rychlost, přejděte na bezplatný nástroj, jako je GTMetrix nebo Pingdom, a zadejte adresu URL a klikněte na Odeslat. Nástroj trvá několik sekund, než otestuje váš web, poté vám ukáže, kolik sekund trvá načtení webu.

gtmetrix speed report„Plně nabitý čas“ kolem 1 sekundy je opravdu dobrý

Pokud váš web trvá déle než 3 sekundy Chcete-li načíst, pak máte pomalu, ale v pořádku web a máte nějaké doladění, ale pokud to zabere více než 5 sekund pak máte stránky s pomalým načítáním a spoustu práce.

Dobrá práce, pokud se vaše stránky WordPress načítají přibližně za 1 sekundu. Pokračujte ve čtení, pokud se váš web Bluehost, HostGator a GoDaddy načítají pomalu …

Přepněte na rychlejšího webového hostitele

Společnost, která hostí váš web, hodně záleží! To je důvod, proč je webhosting výkonným faktorem číslo 1 v oficiálním průvodci optimalizací WordPress.

Rychlý webhosting je jednou z nejdůležitějších věcí pro urychlení vašeho webu WordPress.

tweet

Pokud se snažíte, aby se váš web načítal co nejrychleji, přechod na rychlejšího webového hostitele pro váš web WordPress je nejrychlejší a zaručený způsob, jak urychlit WordPress.

A, přechod na nového webového hostitele je snadný. Zejména stránky WordPress.

Tak, proč SiteGround?

Protože služba SiteGround je téměř zaručena, aby vám poskytla významné zlepšení doby načítání.

Když jsem přesunul svůj web na SiteGround, doba načítání mé domovské stránky se snížila z 6,9 sekund na 1,6 sekund. To je 5,3 sekundy rychleji!

gtmetrix před a poDalší testy rychlosti naleznete v mé recenzi SiteGround

SiteGround je také # 1 webhostingová společnost v mnoha průzkumech / průzkumech Facebooku:

facebookové průzkumyPodívejte se na ankety na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ https://www.facebook.com/groups/473644732678477/ permalink / 1638240322885573 / https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1327545844043799/

Rychlost technologie SiteGround je hlavní věcí, kterou se lidem nejvíce líbí. Dostanou také pozitivní recenze na Twitteru:

recenze na webu na twitteru

SiteGround má 3 spravované hostingové plány WordPress na výběr:

wordpress plány stránek

GrowBig plán vám dvakrát více serverových zdrojů než StartUp a semi-dedikovaný hosting GoGeek plán vám poskytne 3x více serverových zdrojů.

GrowBig a GoGeek přicházejí s profesionální službou přenosu stránek, denními zálohami, pokročilým dynamickým cache založeným na NGINX a Memcached caching, PHP 7.3 a nastavením HTTPS, CDN Cloudflare zdarma a schopností hostovat více webových stránek. Zde je úplné porovnání plánů SiteGround.

Máte pomalý web na Bluehost, HostGator nebo GoDaddy? Udělejte si laskavost a přepněte se na webový hosting WordPress (P. S. bezplatně migrují váš web).

Dobře, ale řekněte, že nechcete přepínat web hostitele (zatím). Co můžete udělat pro urychlení stránek Bluehost, HostGator a GoDaddy?

Pokračujte ve čtení a zjistěte, jak…

Použijte rychlejší téma WordPress

Pokud je váš server HostGator nebo GoDaddy nebo Bluehost WordPress pomalý, ale nechcete přepínat webhostingu, pak největším zlepšením rychlosti, které můžete udělat, je změnit téma WordPress..

A použijte rychlé téma WordPress.

rychlé WordPress témataPodívejte se na mou sbírku nejrychlejších témat WordPress

Téma WordPress, které váš web používá, má obrovský dopad na rychlost vašeho webu. Proč?

Mnoho témat WordPress je špatně kódované a pojď nafouklý desítkami zdrojů (obrázky, CSS a javascript), které mohou zpomalit váš web.

Pokud vaše téma nabízí všechny funkce pod sluncem, je nafouknuté skripty a prostředky a přichází se spoustou kódu nízké kvality, rychlost vašeho webu utrpí.

Než začnete instalovat nové téma, dejte pozor.

Motivy se snadno instalují a používají. Ale změna motivu není pouhým kliknutím na tlačítko, Je téměř zaručeno, že se vám podaří vzhled, rozvržení a dokonce i jeho funkčnost zmást.

Ve skutečnosti je jednodušší přejít na rychlejšího webového hostitele a využít výhod plynoucích z tohoto, než je přepnout téma WordPress.

Měli byste to nejprve vyzkoušet, ale pokud stále chcete pokračovat a přepínat témata, zde je návod, jak bezpečně přepínat témata.

Použijte plugin pro ukládání do mezipaměti

Ukládání do mezipaměti je mechanismus, který ukládá data do dočasné paměti, která uchovává kopii statických webových stránek. Protože server není vždy pingován pro každý jednotlivý požadavek, ukládání do mezipaměti snižuje zatížení serveru a přináší vyšší rychlosti.

Pokud ještě nepoužíváte ukládání do mezipaměti, pak nastavení ukládání do mezipaměti je zaručený způsob, jak urychlit WordPress a také zvyšování spokojenosti uživatelů. Navíc všichni víme, že Google miluje rychlejší weby, takže ukládání do mezipaměti také zlepšuje hodnocení SEO.

WP Rocket je prémiový plugin pro ukládání do mezipaměti WordPress, který je snadno se nastavuje a je mimořádně efektivní při urychlení doby načítání vašeho webu. Stojí to jen 49 dolarů ročně a je to nástroj pro ukládání do mezipaměti, který používám a doporučuji.

ukládání do mezipaměti na facebookuWP Rocket je nejvyšším hodnoceným pluginem pro ukládání do mezipaměti ve většině průzkumů

WP Rocket je velmi snadné začít a přichází se všemi nezbytnými funkcemi: Předběžné načítání mezipaměti, Mezipaměť stránky, Předběžné načtení souboru Sitemap, Komprese GZIP, Prohlížení mezipaměti, Optimalizace databáze, Optimalizace písem Google, Lazyloaded Images, Minifikace / Zřetězení HTML, Soubory JavaScript a CSS a mnoho dalšího.

Zde je můj návod, jak nakonfigurovat WP Rocket s doporučenými nastaveními.

WP Super Cache a Nejrychlejší mezipaměť WP jsou další dva doplňky pro ukládání do mezipaměti, které můžete použít. Oni jsou oba zdarma. Zde je srovnání mezipaměti pluginů.

Použijte plugin pro optimalizaci obrázků

Obrázky jsou důležitou součástí designu vašeho webu, protože zaujmou uživatele, když přijdou na váš web, a udržují uživatele, aby neopouštěli váš web.

Pokud však obrázky, které používáte, nejsou optimalizované, mohou vás bolet víc, než vám pomoci.

wordpress optimalizace obrazuPodívejte se na průvodce Googlem k optimalizaci obrázků

Při ukládání obrázku byste se měli ujistit použijte správný formát obrázku.

.PNG vytváří obrázky ve vyšší kvalitě a větší velikosti a používá se hlavně pro grafiku, loga, ilustrace, ikony nebo když potřebujete, aby pozadí bylo průhledné.

.JPG se používá hlavně pro fotografie a díky lepší rovnováze mezi kvalitou a velikostí souborů jsou JPG vhodnější pro web.

Dále musíte komprimujte a změňte velikost svých obrázků.

Dobrou zprávou je, že existuje spousta opravdu skvělých WordPress pluginy pro optimalizaci obrázků typu vše v jednom můžete použít k automatizaci procesu optimalizace obrazu.

Zde jsou dva pluginy all-in-one, které doporučuji:

optimole plugin

Optimole vezme vaše obrázky a optimalizuje je pro vás automaticky v cloudu.

 • Používá ztrátovou a bezeztrátovou kompresi.
 • Optimalizuje obrázky v cloudu, poté jsou optimalizované obrázky doručovány prostřednictvím CDN, díky kterému se načítají rychle).
 • Získá správnou velikost obrázku pro prohlížeč návštěvníka a výřez.
 • K zobrazení obrázků se používá líné načítání.

zásuvný modul shortpixel

ShortPixel automaticky optimalizuje vaše obrázky v cloudu.

 • Používá ztrátovou, lesklou a bezeztrátovou kompresi.
 • Optimalizuje obrázky v cloudu, poté jsou optimalizované obrázky doručovány prostřednictvím CDN, díky kterému se načítají rychle).
 • Umožňuje automaticky převádět PNG na JPG.
 • Může vytvářet webové verze vašich obrázků.

Při výběru pluginu pro optimalizaci obrázků je nejdůležitější vybrat ten, který optimalizuje a komprimuje obrázky v cloudu. Protože to snižuje zatížení vašeho webu.

Použít síť pro doručování obsahu (CDN)

A síť pro doručování obsahu (CDN) vezme veškerá statická aktiva vašeho webu (obrázky, CSS, JavaScript) a doručí je na server, který je geograficky blíže místu, kde návštěvník přistupuje k vašemu webu. Tím se zkrátí doba stahování.

co je cdn

Uložením statických dat do geograficky distribuované sítě optimalizovaných serverů můžete výrazně zkrátit dobu načítání a latenci stránek.

Nejoblíbenější a také snadno CDN tam je Cloudflare.

Všechny plány SiteGround přicházejí zdarma Cloudflare CDN a snadný přístup ke všem dalším rychlostním a zabezpečovacím funkcím poskytovaným Cloudflare. Bluehost a HostGator, ale ne GoDaddy, také přicházejí s Cloudflare vestavěný přímo do vašeho hostovacího účtu.

Použijte nejnovější verzi PHP 7

Backend WordPress je poháněn MySQL a PHP. MySQL je systém správy databází a PHP je skriptovací jazyk na straně serveru. PHP je velmi důležité pro WordPress, používá se v jádru / backendu a v pluginech a tématech.

PHP 7 je nejnovější verze a má významná zlepšení, pokud jde o rychlost, výkon a zabezpečení. PHP 7.2 je oficiálně uvedeno jako doporučený požadavek pro spuštění WordPress a váš hostitel WordPress by měl používat alespoň PHP 7 nebo vyšší, protože přichází se spoustou rychlosti, výkonu a bezpečnostních výhod.

verze wordpress phpPHP 7.3 zvládne 3x více požadavků / s než PHP 5,6 (zdroj: kinsta.com)

Pokud váš poskytovatel hostingu nenabízí PHP 7, je čas přemýšlet o změně webhostingu. Dobrá věc je, že můžete změnit verze PHP jediným kliknutím (a není potřeba žádná další konfigurace a uvidíte okamžité posílení).

Zde je návod, jak změnit verzi PHP na Bluehost, HostGator a GoDaddy.

 • https://my.bluehost.com/hosting/help/php-version-selection-php-config
 • https://www.hostgator.com/help/article/php-configuration-plugin
 • https://www.godaddy.com/help/view-or-change-your-php-version-in-web-and-classic-hosting-3937

Konfigurace nastavení WordPress

Miluji WordPress, protože je opravdu mocný a snadno použitelný. Ale v zákulisí se děje mnoho věcí a WordPress přichází se spoustou nastavení, skriptů a funkcí, které vytvářejí HTTP požadavky, zabírají zdroje, které nepotřebujete. Tyto funkce a spuštěné procesy se mohou zpomalit tvoje stránka.

Například po vybrání WordPress načte emoji na každou jednotlivou stránku vašeho webu. Zakažením emodži se tento skript přestane načítat a v důsledku toho se sníží celkový počet požadavků HTTP a velikost vaší stránky.

optimalizace výkonu wordpress

Zakázání nepodstatných nastavení nepotřebujete snížíte celkový počet požadavků HTTP a velikost stránky, což na oplátku zvyšuje rychlost a výkon.

Existuje mnoho dobrých a snadno použitelných pluginů pro optimalizaci výkonu WordPress:

 • Perfmatters (Placený plugin od 24,95 $ / rok)
 • Clearfy (plugin zdarma)
 • WP Disable (bezplatný plugin – ale nebyl aktualizován pro WordPress 5.0)

Výuky o tom, jak tyto pluginy nakonfigurovat, naleznete na příslušných stránkách ke stažení.

Zakázat pingbacky, trackbacky a revize limitů

Pingbacky a trackbacky jsou vzdálené oznámení o propojení které upozorňují na jiné weby WordPress, které jste na ně odkazovali, a naopak, na jiné stránky jste na vás odkazovali.

Může to znít jako užitečná funkce, ale není to tak. Protože to dá hodně načíst prostředky serveru, jako „ping“ generuje požadavky z WordPress.

Plus Pingbacky a trackbacky jsou široce zneužíváno pro spam a při cílení na webové stránky s útoky DDoS.

pingbacky a trackbacky

Pingbacky a trackbacky byste měli vypnout v Nastavení → Diskuse. Jednoduše zrušte zaškrtnutí políčka „Pokusit se upozornit na všechny blogy související s článkem“ a „Povolit oznámení o odkazech z jiných blogů (pingbacky a trackbacky) na nové články“, což vám pomůže zrychlit WordPress ještě více.

WordPress přichází s vestavěná kontrola revizí pro všechny příspěvky nebo stránky, které vytvoříte. To je dobrá funkce, ale může to vést zbytečné nadýmání v databázi WordPress.

Při psaní, úpravách a aktualizaci obsahu vytváří WordPress spoustu uložených revizí. Omezení počtu revizí které lze uložit na příspěvek nebo stránku, uvolní místo v databázi.

WP Revision Control je bezplatný plugin, který umožňuje určit počet revizí uložených pro příspěvky a stránky. Omezením revizí na něco jako 5 zabráníte tomu, aby se revize vymkly z rukou, zejména pokud provádíte hodně aktualizací.

Rozdělte komentáře na více stránek

Získávání komentářů od angažovaných uživatelů k příspěvkům na blogu je ale dobré příliš mnoho komentářů na stránce způsobí zpomalení načítání stránky, a to je špatná věc.

Řešením je rozdělit nebo stránkovat komentáře na více stránek. A to je snadné dělat ve WordPressu:

rozdělit komentáře na stránky

Ve správci WordPress přejděte do Nastavení → Diskuse a zaškrtněte možnost „Rozdělit komentáře na stránky“. Poté zadejte počet komentářů, které chcete na každé stránce (např. 5), a způsob, jakým je chcete zobrazit (např. Novější až starší)..

Jak zrychlit WordPress: zabalit

jak zrychlit wordpress na pomalých stránkách na hostitele hostitele Ghosthost

Přechod na rychlejšího webového hostitele je často nejrychlejší a nejjednodušší metoda, jak zrychlit pomalý web WordPress na Bluehost, HostGator a GoDaddy..

Pokud to však není možné a vy musíte zůstat u svého současného hostitele webu, pak tento blogový příspěvek nastínil řadu optimalizačních technik a nástrojů, které můžete implementovat pro urychlení WordPress..

P.S. Pokud jste se přestěhovali do rychlejšího webového hostitele, můžete zdarma zveřejnit vaše před a po zvýšení rychlosti v komentářích…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me