Перетворення сайтів WordPress в статичний HTML (для підвищення швидкості, безпеки та SEO)

WordPress став вибором CMS для переходу до більшості користувачів, але не без причин. Це найпростіший і найшвидший спосіб вийти в Інтернет для блогу або бізнесу, а універсальність, налаштування, простота налаштування та роботи не є другою.


Однак це залишає бажати кращого, саме тому люди шукають інших альтернатив, або в цьому випадку більш повного рішення, яке пропонує найкраще з обох світів. Так, ми говоримо перетворення сайтів WordPress у статичні HTML-сайти, не вириваючи WordPress CMS.

Іншими словами, налаштування на зразок тієї, про яку ми говоримо, дозволить вам легко використовувати керування своїм вмістом та сайтом за допомогою WordPress, уникаючи деяких основних проблем, пов’язаних із CMS, включаючи хакерські вразливості, проблеми швидкості та продуктивності, надмірна залежність від послуги хостингу тощо.

Але давайте візьмемося одночасно, коли ми проведемо вас через усі плюси і мінуси перетворення сайтів WordPress в статичні HTML-сайти а також різні варіанти, які ви можете використовувати для цього.

WordPress та його зростаюча популярність

WordPress – це найпопулярніша у світі CMS (система управління вмістом). CMS – це в основному програмне забезпечення, яке дозволяє користувачам створювати та керувати своїми веб-сайтами без будь-якого знання кодування.

І WordPress виявляється досить добре робити саме це. Це дуже універсально і пропонує безліч плагінів, що дозволяють користувачам реалізовувати будь-який функціонал, який вони хочуть на своєму веб-сайті, навіть не торкаючись коду.

Багатофункціональність WordPress також є причиною його популярності, що добре видно з того, що в даний час він працює близько 33,5% усіх веб-сайтів в Інтернеті.

Веб-сайти WordPress та важливі фактори, які потрібно враховувати

Хоча ми тільки що давали вам огляд WordPress, це також Важливо враховувати безпеку, ефективність та SEO сайтів WordPress оскільки вони, як правило, є вирішальними факторами, коли справа стосується загального досвіду вашого бізнесу в Інтернеті.

The безпека це напрочуд недооцінений фактор, якому більшість користувачів не надають великого значення. Існує більше кількох випадків успішного ведення бізнесу, який не може відновитись після великих порушень безпеки свого веб-сайту та даних.

Справедливо сказати, що WordPress не пропонує найкращого з точки зору безпеки, особливо за замовчуванням. Однак ви можете найняти експерта або вжити заходів безпеки для поліпшення загального рівня безпеки вашого сайту WordPress.

Приблизно те ж саме стосується і виконання аспект також. Хоча продуктивність за замовчуванням не зовсім погана, для сайту WordPress потрібні кілька оптимізацій, щоб бути більш функціональними та швидшими.

The SEO аспект – це, безумовно, те, що WordPress має досить перевагу порівняно з іншими параметрами CMS. Сайти WordPress дуже просто оптимізувати для SEO, і є багато плагінів, які обробляють майже всі потреби в SEO-оптимізації вашого сайту..

Але багато користувачів все ще знаходять необхідність перейти до статичної версії свого веб-сайту WordPress. Давайте дізнаємося, чому.

Динамічні та статичні веб-сайти

Ми вже висвітлювали більшість важливих переваг, пов’язаних з динамічний характер WordPress. Є практично нескінченні варіанти вибирати на теми та плагіни Ви стурбовані тим, що Ви зможете легко та швидко надати своєму веб-сайту потрібний зовнішній вигляд та функціональність, без того, щоб взагалі возитися з кодом..

Джерело: https://www.pluralsight.com/blog/creative-professional/static-dynamic-websites-theres-difference

Але ця динамічна природа має свої обмеження, про що ми повинні обговорити трохи детальніше.

Динамічний вміст технічно означає, що кожного разу, коли користувач відвідує ваш веб-сайт, буде надходити запит, а необхідні дані будуть отримані з вашої бази даних, щоб обслуговувати їх, про що вони вимагали.

Уявіть, що це відбувається мільйон разів на місяць для веб-сайтів із середнім та високим трафіком і, як, наприклад, 10 мільйонів разів на місяць для веб-сайтів із дуже високим трафіком.

Це викликає певні занепокоєння, особливо щодо продуктивності та безпеки. Що стосується попереднього, швидкість вашого веб-сайту має тенденцію до удару, що є одним із важливих факторів SEO в очах Google.

Але в цьому є більше. Оскільки база даних має свої обмеження, величезний сплеск у вашому трафіку може призвести до припинення її функціонування, оскільки він не зможе впоратися зі збільшеним навантаженням, що призведе до того, що ваш веб-сайт теж не працює.

Більше того, ваш веб-сайт може знизитись, навіть якщо великий трафік одного з багатьох інших веб-сайтів розміщений на тому ж сервері, що і ваш сайт, що стосується більшості спільних хостингових послуг.

Потім приходить частина безпеки. Більшість випадків злому зазвичай трапляються на базі даних. Крім того, платформи з відкритим кодом, такі як WordPress, значно вразливіші для хакерських атак, тому що всі зловмисники повинні зробити, це знайти певну вразливість, яку згодом можна масштабувати на набагато вищому рівні.

Точно так само, як і з ефективністю, якщо будь-який інший сайт, розміщений на тій же базі даних, що і ваш сайт, зламається, шанси вашого сайту зламати занадто значно збільшуються.

Зайве говорити, що ці питання вимагають багато чого на фронті обслуговування. Застарілі теми та плагіни можуть зробити ваш сайт більш вразливим до безпеки та інших проблем, тому їх потрібно регулярно оновлювати.

Будь-який плагін або тема зламана або заражена шкідливим кодом, також може призвести до масових зловмисних спроб і атак, тому вам також слід бути обережними щодо типів тем і плагінів, які ви використовуєте, і видалити ті, що стали вразливими.

Однак більшість користувачів, які дійсно стурбовані безпекою свого веб-сайту WordPress, також повинні впроваджувати додаткові заходи безпеки, такі як плагіни безпеки преміум-класу..

Переваги статичних веб-сайтів

Оскільки статичні сайти не використовують базу даних, вони не вразливі до більшості потенційних проблем, про які ми говорили вище. Крім того, вони пропонують також багато переваг від продуктивності та безпеки.

Розкриємо їх детально нижче.

Безпека

Як ми тільки що згадували вище, статичному веб-сайту не потрібно використовувати базу даних. Це означає його не можна зламати шляхом взлому бази даних через такі практики, як SQL-ін’єкції (SQLi) та крос-сайтовий сценарій (XSS), що тривожно поширене для сайтів WordPress залежно від бази даних.

Так само статичний сайт також не може бути зламаний, просто взломивши якийсь інший сайт у тій самій базі даних, що і ваш веб-сайт. Статичний веб-сайт також не вразливий до всіх можливостей злому, які мають більшість сайтів, що використовують програмне забезпечення з відкритим кодом, наприклад WordPress.

Ви також не ризикуєте отримати злом через використання застарілих або заражених тем або безкоштовних плагінів. Таким чином, просто використовуючи статичний веб-сайт, ви значно покращуєте безпеку свого веб-сайту.

Швидкість

Ми обговорювали вище, як динамічні веб-сайти можуть мати проблеми зі швидкістю оскільки їм потрібно робити запити до бази даних та витягувати з неї потрібний вміст. Але як статичний веб-сайт використовує попередньо відредаговані сторінки, а не базу даних, він завантажується набагато швидше так як тут немає участі вперед і назад, як у динамічних сайтах.

Джерело: https://www.thecrazyprogrammer.com/2016/11/difference-bet between-static-and-dynamic-websites.html

Поліпшення швидкості не тільки допоможе забезпечити кращу роботу користувачів, але й допоможе вам отримати хороші книги Google на фронті SEO.

Технічне обслуговування

Знову, на статичних веб-сайтах немає ніяких плагінів чи тем, щоб регулярно оновлюватись. Що стосується швидкості та оптимізації продуктивності, то не дуже багато. Не потрібно наймати експерта, щоб підвищити швидкість або продуктивність статичного сайту.

Є набагато менше турбуватися про те, коли є скачки трафіку в порівнянні зі швидкістю трафіку для динамічних сайтів. Усі ці речі, безумовно, означають набагато простіший час збереження вашого сайту та можливість краще зосередитись на важливіших частинах вашого інтернет-бізнесу.

Недоліки статичних веб-сайтів

Що стосується недоліків статичного веб-сайту, то багато залежить від того, як ви рухаєтесь перетворення вашого динамічного сайту WordPress у статичний. Оскільки використання плагінів зазвичай є більш популярним варіантом, ніж використання інших рішень, давайте обговоримо недоліки з цієї точки зору.

Занадто технічний для середнього користувача

Перетворення динамічного сайту в статичний сайт може стати занадто технічним для пересічного користувача WordPress. Існує багато складних кроків, і будь-які помилки під час процесу можуть бути важко виправити.

Наприклад, якщо ви вирішили використовувати популярний для перетворення свого сайту в статичний, спочатку вам доведеться створити піддомен і перенести туди свою установку WordPress, в той час як ви встановлюєте статичний сайт у налаштуваннях плагіна, щоб отримувати файли сайту.

Був би додатковий крок, якщо ваша установка WordPress та файли вашого веб-сайту знаходяться на різних серверах, і вам доведеться завантажувати статичні файли у вигляді zip-файлу та завантажувати їх на свій сервер.

Якщо ви ще нічого подібного не робили, це може швидко перерости і залишити багато можливостей для помилок і безладу, які можна виправити важко або дорого. Деякі досить поширені потенційні проблеми включають файли зображень, які не передаються разом з рештою файлів вашого веб-сайту, або ваші CSS, які мають проблеми..

Непростий варіант CDN

Якщо ви ще не знаєте, CDN посилається на мережу доставки вмісту. Це в основному джерело, яке обслуговує необхідні файли вашого статичного сайту для користувачів, в ідеалі з місця, найближчого до того, звідки приходить більшість ваших користувачів, щоб вони отримували швидкий час завантаження.

Тепер, оскільки жоден плагін генератора статичних веб-сайтів – включаючи просто Static, про який ми згадували вище, не використовує CDN, який би вирішив цю задачу для вас, це щось, що вам залишиться. Іншими словами, вам доведеться тут налаштувати власне рішення.

Обмеження у функціональності

Переходячи до функціональних можливостей, створення статичного сайту за допомогою плагінів генератора статичних сайтів має досить багато обмежень. Ви не можете використовувати контактні форми, функцію пошуку на сайті та коментарі, або що-небудь інше з цього питання, які є динамічними у своїй функції. Використання сторонніх рішень – це варіант, але він може бути дорогим і складним також.

Крім того, якщо у вас багато переспрямувань на вашому сайті, ви втратите велику частину переваги, яку ви отримаєте на фронті SEO, перейшовши статично. Це тому, що плагіни не створюють .htaccess файл для вашого сайту, а замість цього використовують метатеги для всіх ваших переадресацій, що не годиться для SEO.

Нарешті, також є факт, що статичні сайти, створені за допомогою плагінів, також мають певні труднощі з технічним обслуговуванням. Найголовніше, що тут слід зазначити, це те, що будь-які зміни, внесені на ваш сайт, призведуть до того, що весь ваш сайт буде перевидано, що може не спричинити великих проблем для менших сайтів, але може призвести до значних витрат часу на більші сайти..

Як перетворити сайт WordPress у статичний HTML-сайт?

Тепер, коли ви знаєте як про переваги, так і про недоліки стати вашого сайту WordPress статичним, давайте обговоримо, як рухатись до впровадження цієї зміни, два варіанти, які ви маєте, і як ви можете подолати більшість недоліків..

Статичні плагіни генератора сайту

Як уже було обговорено вище, ви можете зробити свій WordPress сайт статичним, використовуючи один із плагінів генератора статичних сайтів там, при цьому найпопулярніші варіанти – Просто статичний та WP2Static. Однак якщо ви вирішите використовувати будь-який із цих плагінів, вам доведеться мати справу з обмеженнями та проблемами, про які ми говорили вище.

З огляду на це, давайте швидко розглянемо ці два популярні варіанти нижче.

Просто статичний

просто статичний плагін WordPress

Просто Статичний є найпопулярніший плагін генератора статичних сайтів з більш ніж 20 000 сайтів WordPress, які використовували його під час написання цього повідомлення. Це допомагає вам створити статичну версію свого веб-сайту WordPress, яку ви можете обслуговувати для своїх відвідувачів, зафіксувавши установку WordPress у безпечному місці, де б ви не хотіли.

Це допомагає вам уникнути більшості потенційних проблем із безпекою, пов’язаних із веб-сайтами WordPress, дозволяючи швидше обслуговувати вміст відвідувачам завдяки попередньо викладеним статичним сторінкам.

WP2Static

WP2Static wordpress плагін

WP2Static є ще один популярний плагін генератора статичних сайтів що дозволяє обслуговувати статичну версію веб-сайту WordPress своїм користувачам, дозволяючи вам використовувати WordPress для управління вмістом свого сайту.

Деякі з інших його популярних функцій включають видалення всіх знаків зі свого сайту, які показують, що він використовує WordPress, так що це не цікавить хакерів, можливість розміщення вашого сайту безкоштовно, використовуючи один із варіантів, які він пропонує у вигляді сторінок GitHub та інших параметрів , надсилання сповіщень на робочому столі, коли ваші завдання експорту завершені тощо.

Хоча це не працює з WooCommerce або веб-сайтами членства за замовчуванням, ви можете використовувати сторонній інструмент, як Snipcart, щоб він працював так само добре для тих типів сайтів.

Крім того, ви можете ще більше покращити функціональність свого статичного сайту завдяки платним додаткам WP2Static, включаючи статичний конвертер форм (для контакту та інших форм на вашому статичному сайті), вдосконалений процесор CSS (щоб краще налаштувати вигляд вашого сайту ) та розширене сканування та виявлення серед інших.

Все сказане та зроблене, використовуючи один із цих плагінів, може бути хорошим варіантом у деяких випадках, зокрема, включаючи розміщення цільових сторінок, а не веб-сайтів у цілому, чи менших веб-сайтів, які не мають динамічних елементів, таких як коментарі.

Тож, що є кращим варіантом у цих випадках? Давайте дізнаємось нижче.

Стаціонарні серверні рішення для хостингу WordPress

Є деякі сторонні рішення, які працюють як статичні, безголові веб-хости WordPress, і є чудовою альтернативою для використання плагінів, оскільки вони допомагають вам подолати проблеми, пов’язані з останніми. Давайте розглянемо 3 конкретні рішення, які справді є чудовими всебічними варіантами для того, щоб стати ваш сайт WordPress статичним.

Стратичний

стратичний безголовий статичний хостинг для wordpress

Stattic – це безголовий хост WordPress, який дозволяє створити легку статичну версію веб-сайту WordPress, дозволяючи використовувати WordPress як бекенд, як завжди.

На відміну від інших варіантів створення статичної версії вашого сайту WordPress, Strattic виходить за рамки обмеженої функціональності та може похвалитися великою мережею CDN, розповсюдженою по всьому світу, тобто незалежно від того, звідки відвідувачі вашого веб-сайту приходять, вони завжди отримуватимуть надзвичайно швидку швидкість завантаження, оскільки їм буде подано вміст із найближчого до їх місцезнаходження.

стратична приладова панель

Strattic від’єднує динамічний веб-сайт WordPress від Інтернету та розміщує його за іншою URL-адресою за аутентифікацією, тому лише власники сайтів можуть отримати доступ до цього сайту. Ви можете продовжувати використовувати WordPress так, як завжди – люди з маркетингу все ще можуть додавати вміст, ви все ще можете додавати плагіни тощо.

Так само йому вдається обійти більшість обмежень традиційних рішень для створення статичних сайтів, завдяки вбудованій функціональності для динамічних елементів, таких як контактна форма, функція пошуку на сайті та багато іншого.

Strattic з гордістю стверджує, що це статичне без серверне статичне рішення для хостингу WordPress із власною безсерверною архітектурою, яка автоматично усуває більшість хакерських уразливостей та проблем щодо продуктивності, пов’язаних із серверами хостингу.

стратичні плани хостингу

The План старту в Стратік коштує 35 доларів на місяць і постачається з усіма функціями для одного веб-сайту. Strattic піклується про процес міграції для вас безкоштовно, незалежно від того, з якими планами ви працюєте.

HardyPress

хостинг для WordPress без сервера

HardyPress – ще один серверний варіант хостингу для користувачів WordPress. Насправді це набагато дешевше, ніж Strattic, причому план особистого веб-сайту коштує приблизно навкруги $ 5 на місяць (якщо ви платите щороку), але нічого не бракує з точки зору функціональності.

ціноутворення на Hardypress

Підвищіть продуктивність та безпеку свого сайту WordPress за найкоротші терміни! Відвідувачі отримують доступ до повністю статичної версії вашого веб-сайту. Ваша реальна установка WordPress працює на окремому домені і працює лише тоді, коли редактору потрібно внести деякі зміни до вмісту.

Насправді, він більш універсальний тим, що дозволяє використовувати всі плагіни WordPress, які не містять фронтальних динамічних компонентів. HardyPress також підтримує популярну контактну форму 7,
при цьому він реалізує власну функцію пошуку на вашому веб-сайті.

Так само, як і Strattic, він встановлює вашу установку WordPress на окремий домен, до якого ніхто не може отримати доступ, окрім вас, створюючи повністю статичну версію свого веб-сайту з 30 локаціями по всьому світу для ще швидшого завантаження.

Деякі з інших його функцій включають технологію SSD, HTTPS, можливість вимкнути ваш екземпляр WordPress та інше.

Перемикач

Статичний хостинг WordPress без сервера Shifter

Shifter – це ще один чудовий варіант, якщо ви хочете стати статичним на своєму сайті WordPress. Це дозволяє використовувати всі ваші теми WordPress та плагіни (забороняючи ті, що мають динамічні елементи), при цьому дивно налаштовувати та підтримувати.

Використовуйте ті самі теми WordPress, плагіни та інструменти, які ви знаєте і любите, без головних болів у хостингу чи загроз від ботів і хакерів.

Є варіанти в один клік для майже всього, що вам потрібно зробити, а налаштування нового веб-сайту або переміщення вашого старого веб-сайту WordPress – це легкий потік із Shifter.

Безпека та продуктивність будуть настільки ж хорошими, як і з іншими двома параметрами статичного генерування сайту, які ми розглянули вище, з деякими досить акуратними функціями, включаючи розгортання в режимі Netlify та сповіщення про Slack, або навіть власну інтеграцію відповідно до ваших потреб, шлюз з підтримкою HTTP / 2 , Розгортання IPv6 та багато іншого.

Він пропонує альтернативи для ваших коментарів та контактну форму, і працює так само добре, як на веб-сайтах електронної комерції на основі Shopify.

цінова зміна

Що стосується ціноутворення, то його найосновніший план без опції користувальницького домену доступний для використання безкоштовно для одного веб-сайту, тоді як найдешевший план із користувацьким доменом оцінюється за $ 16 на місяць.

Перетворення сайтів WordPress у статичний HTML: Підсумок

перетворення WordPress сайтів у статичні HTML-сайти

Статична статистика на вашому сайті WordPress має багато переваг, але це не для всіх Хоча тут багато залежить від ваших уподобань та потреб, своєрідним правилом є те, що якщо ви схильні щодня або кілька разів на день входити у свою інформаційну панель WordPress, то, ймовірно, статистика вашого сайту WordPress статичною може спричинити більше клопотів з обслуговування. для вас, ніж це вартувало б.

Однак, навіть якщо ви не схильні вносити занадто багато змін на свій сайт WordPress раз у раз, вам слід розглянути, який варіант потрібно використовувати для здійснення переходу до статичної версії вашого сайту..

Хоча варіант плагіна може здатися спокусливим для користувачів на бюджет, це може спричинити проблеми для великих веб-сайтів, з якими важко впоратися. Однак це, ймовірно, виявиться чудовим варіантом бюджету для цільових сторінок та невеликих сайтів, що містять лише вміст.

Якщо вам потрібен додатковий функціонал або у вас досить великий сайт WordPress, використовуйте один із сторонні статичні рішення для хостингу WordPress ми розглянули вище – це шлях. Це не тільки забезпечує надзвичайно плавний перехід, але також дозволяє використовувати WordPress так само, як ви робили раніше, а також пропонує вбудовану функціональність для важливих динамічних елементів, таких як контактні форми та пошук на веб-сайті.

Нарешті, пам’ятайте, що поки перехід до статичного впевнено покращить загальну швидкість, продуктивність та безпеку вашого веб-сайту WordPress, це єдиний варіант, якщо вам не потрібно використовувати занадто багато динамічних елементів.

Якщо ви це зробите, то замість цього вам слід скористатися якісним спільним хостингом та належною оптимізацією швидкості та продуктивності.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map