Найпоширеніші умови веб-хостингу та що вони означають (інфографіка)

Ви не знайомі з хостингом і цікавитесь, що насправді означають такі слова, як дисковий простір, пропускну здатність або безперервний час?


Тоді ви не самотні. Я був супер розгублений, коли вперше записався на хостинг.

Інфографіки найбільш поширені умови веб-хостингу

Ось нижче – це інфографіки із загальними умовами веб-хостингу , з поясненнями того, що насправді означають ці слова.

Мені б хотілося, щоб тут був наочний посібник із словника з візуального словника, тоді, коли я почав працювати.

Тому що для неусвідомлених мовний веб-хостинг може здатися іноземною мовою і бути трохи заплутаним.

Особливо, коли ви ходите по магазинах для нового веб-хоста (наприклад, Bluehost).

Bluehost створили цей візуальний словник Росії веб-хостинг – найпоширеніші слова, абревіатури та фрази.

найпоширеніші умови веб-хостингуІнфограхічне джерело: bluehost.com

Глосарій веб-хостингу

Пропускна здатність: Кількість даних, які можна передавати на ваш веб-сайт або з кожної секунди.

Блог: Веб-сайт або веб-сторінка, що регулярно оновлюється. Нові записи називаються посадами; дописи можна використовувати для залучення бізнесу на ваш сайт або допомоги в галузі SEO. Ось моя початкова сторінка блогу.

Хмарний хостинг: Хмарний хостинг відображає ваші дані на кількох пристроях зберігання даних, а не лише на одній машині. Ця надмірність забезпечує надійність вашого сайту.

CDN: Мережа доставки вмісту (CDN) – це система серверів, розподілених по декількох центрах обробки даних по всьому світу, яка постачає кінцевим користувачам веб-вміст, зокрема статичні файли, такі як зображення вашого веб-сайту та стилі сторінок..

Панель управління: Панель управління – це нервовий центр вашого облікового запису хостингу. Тут ви можете додавати нові домени, створювати адреси електронної пошти, встановлювати програми та керувати закулісними налаштуваннями.

CMS: Система управління вмістом (CMS) – це зручна програма, яку ви встановлюєте на хостинг-сервері, щоб полегшити управління веб-сайтом. Така CMS, як WordPress, особливо чудова для людей, що не мають кодування, щоб розпочати роботу з веб-сайтом.

ЦП: Центральний процесорний процесор (CPU) – це мізки вашого сервера або комп’ютера, виконуючи команди, приймаючи рішення та виконуючи розрахунки вводу / виводу.

Центр обробки даних: Центр обробки даних – це спеціалізований центр, де розміщуються тисячі серверів, підключених через мережу до Інтернету.

Виділений хостинг: Виділений хостинг дозволяє орендувати весь сервер для використання, а не ділитися ним з іншими користувачами чи організаціями.

DNS: Система доменних імен (DNS) перекладає легко запам’ятовувані доменні імена на числові IP-адреси.

Доменне ім’я: Доменне ім’я, як-от websitehostingrating.com, використовується для визначення місцезнаходження певної веб-сторінки.

Реєстратор домену: Реєстратор домену – це компанія, акредитована Інтернет-корпорацією з присвоєних імен та номерів (ICANN) для реєстрації та управління доменними іменами.

Електронна комерція: Електронна комерція – це практика купівлі та продажу товарів чи послуг в Інтернеті.

FTP і SFTP: Протокол передачі файлів (FTP) та протокол безпечної передачі файлів (SFTP) використовуються для передачі файлів між комп’ютером та сервером. FTP особливо корисний для масових передач, тому вам не потрібно переміщати сотні файлів окремо.

HTML: HyperText Markup Language (HTML) – це комп’ютерна мова, яка повідомляє вашому браузеру, як відображати веб-сторінку.

HTTP: HyperText Transfer Protocol (HTTP) – протокол програми для передачі файлів в Інтернеті. Подумайте про це як про основу Інтернету.

HTTPS: HyperText Transfer Protocol Secure (HTTPS) – це використання HTTP через захищене з’єднання, найчастіше в поєднанні з безпекою транспортного рівня (TLS).

IP-адреса: Кожен комп’ютер, підключений до Інтернету, має щонайменше одну IP-адресу, унікальну послідовність цифр та / або літер, яка служить двом цілям: ідентифікація хоста чи мережевого інтерфейсу (хто це) та адресація місцезнаходження (де це).

Зловмисне програмне забезпечення: Шкідливе програмне забезпечення, яке має на меті пошкодити, відключити або взяти під контроль свій комп’ютер, мобільний пристрій, веб-сайт або мережу. Зловмисне програмне забезпечення часто використовується для крадіжки інформації або зберігання даних для викупу.

Припаркований домен: Для клієнтів Bluehost припаркований домен – це особлива функція, доступна на панелі керування, яка дозволяє вам відображати новий домен того самого вмісту, що і один з інших ваших доменів. За межами хостингу cPanel, припаркований домен – це доменне ім’я, яке було зареєстровано, але наразі не вказує на веб-сайт. Організації часто паркують домени для подальшого використання або для того, щоб їх не зареєстрували інші покупці.

Шлюз оплати: Шлюз платежів – це послуга, яка дозволяє користувачам авторизувати платежі за допомогою кредитної картки для електронної комерції. Шлюзи платежів часто мають конкретні вимоги відповідності залежно від типу вашої компанії та обсягу транзакцій.

PHP: PHP (абревіатура для Hypertext Preprocessor) – це сценарна мова, розроблена для веб-розробки. Він поєднує в HTML динамічний контент – ціни, коментарі або вміст кошика – зі статичним вмістом – стилями сторінки та зображеннями, щоб ваш браузер міг відображати його.

Підключати: Плагін – це програмний компонент, який дозволяє додати певну особливість або функцію до існуючої веб-програми, наприклад WordPress.

ОЗП: Пам’ять із випадковим доступом (ОЗП) – це місце, де ваш сервер або комп’ютер зберігає короткострокові дані, до яких потрібно регулярно або швидко отримувати доступ.

Сервер: Сервер – це потужний комп’ютер, призначений для конкретного завдання. Наприклад, хостинг-сервери запрограмовані для розміщення веб-контенту. Для забезпечення надійності та продуктивності непотрібні компоненти видаляються, тому більшість серверів не мають відеокарт, моніторів або навіть клавіатури.

Спільний хостинг: Спільний хостинг – це коли ваш веб-сайт розміщений на сервері поряд із веб-сайтами інших людей. Доступні ресурси сервера діляться всіма сайтами.

Резервне копіювання сайту: Резервне копіювання сайту – це практика копіювання та архівації даних, щоб ви могли відновити свій сайт у разі відмови системи, кібератаки чи помилок людини.

SSL та TLS: Шар захищених сокетів (SSL), попередник безпеки транспортного шару (TLS), – це протокол шифрування, призначений для забезпечення зв’язків між комп’ютерними системами. Для зручності та застарілих обох протоколів часто називають SSL.

Сертифікат SSL: Сертифікат SSL використовується для сторонньої перевірки вашого ключа шифрування, тому хтось інший не може претендувати на ваш веб-сайт. Клієнти Bluehost можуть придбати сертифікат SSL на своїй панелі управління.

Субдомени: Субдомени дозволяють додати префікс до вашого доменного імені (наприклад, help.bluehost.com), щоб створити просту для запам’ятовування URL для конкретного вмісту без необхідності реєстрації додаткових доменів.

TLD: Домени верхнього рівня (TLD) – це суфікси, такі як .com, .org та .website, в кінці кожної веб-адреси.

Пробіг: Час роботи сервера безперебійним і доступ до вашого веб-сайту. Це можна виміряти лінійно (154 дні тривалості роботи) або у відсотках (99 відсотків часу роботи за останній рік).

Вірус: Вірус – це зловмисне програмне забезпечення, яке самовідтворюється, заражаючи інші програми, сервери чи домашні комп’ютери. Віруси зазвичай передаються електронною поштою.

VPS: Віртуальний приватний сервер (VPS) – це сервер веб-хостингу, який розділений на розділи, які виконують роль віртуальних виділених серверів, причому кожен призначається одночасно лише одному користувачеві.

Веб-хостинг: Сервіс веб-хостингу надає серверний простір, щоб люди та компанії могли зробити веб-сайти доступними в Інтернеті.

WordPress: це безкоштовна та відкрита система управління вмістом на базі PHP та MySQL. WordPress – це найпоширеніше програмне забезпечення для створення веб-сайтів, яке має 1/3 або всі веб-сайти в Інтернеті.

Розглядаєте можливість хостингу з Bluehost? Дізнайтеся, що вам потрібно знати в огляді Bluehost та як розпочати роботу з мого посібника з реєстрації Bluehost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map