Як використовувати Shopify та Wix для ведення блогів

Я думаю, що ти погодишся, коли я скажу: Коли люди говорять про ведення блогів, найменування типу «WordPress» з’являється частіше, ніж, скажімо, «Wix» та «Shopify». І це переважно тому, що багато людей не знають Wix і Shopify поставляються з блискучими функціями блогів.


Правильно, обидві платформи в першу чергу не відомі своїми можливостями ведення блогів. Але вони мають потужний та простий у використанні вбудований функціонал блогів.

Вікс відомий як повноцінний розробник веб-сайтів, який допомагає запустити сайт за рекордні терміни.

Як використовувати Wix для ведення блогів

Ви можете створювати різноманітні веб-сайти на Wix завдяки таким інструментам, як Wix Editor, Wix ADI, красиві теми та твори.

Хлопці над Wix запускають вас з безкоштовного плану з надією, що ви запхнетесь на платні плани, починаючи з 4,50 дол місяць.

Якщо ви виберете вільний план, ви почнете з Піддомен, готовий до SSL напр. matt123.wixsite.com/websitehostingrating, але ви завжди можете придбати новий користувальницький домен або зв’язати існуючий домен зі своїм сайтом Wix.

Шопіруйте, з іншого боку, є надійною платформою електронної комерції.

Як користуватися shopify для ведення блогів

Shopify має велику увагу, щоб допомогти вам запустити потужний інтернет-магазин до того, як ваша чашка з кавою стане холодною. Платформа постачається з інтуїтивно зрозумілим виробником магазину, з яким просто приємно працювати.

Ви можете налаштувати різноманітні теми електронної комерції, щоб досягти найкращої версії вашого інтернет-магазину.

Безкоштовна пробна версія запускає вас Піддомен, готовий до SSL напр. https://websitehostingrating.myshopify.com, але ви завжди можете піднятись на передплату преміум-класу, коли плани починаються з $ 9,00 доларів на місяць.

Більшість людей не знає, що обидві платформи мають досить акуратні функції блогу.

Це вірно; ви можете використовувати вбудовані функції блогу Wix та Shopify для ведення блогу, який конкурує у вашій ніші, що працює над WordPress або блогами, що працюють на Blogger..

І в цьому посібнику я вам точно показую як користуватися Shopify та / або Wix для ведення блогів. Поділіться своїми висновками та думками у розділі коментарів наприкінці, щоб долучитись до дискусії.

Якщо це не вийде, давайте працювати.

Як використовувати Wix для ведення блогів

Почнемо з Wix. Як завести блог на Wix?

Моє припущення, що ви новачок, тому перейдіть на Wix.com і натисніть на Почати кнопку, щоб отримати кульку.

Створення нового веб-сайту Wix

На наступній сторінці ви можете вибрати вхід або зареєструватися. У нашому випадку натисніть на Зареєструйтесь посилання, як показано нижче.

сторінки реєстрації на wix

На сторінці реєстрації заповніть форму електронною поштою та паролем та натисніть на Зареєструйтесь кнопку, як показано нижче.

wix реєстраційна форма

Після цього Wix попросить дізнатися більше про ваш бізнес, але ви можете пропустити цю частину, як показано нижче.

Я вирішив надати більше подробиць, бо, в чому шкода? Чим більше я можу надати інформацію щодо свого бізнесу, тим краще досвід Wix.

Вікс пропустима сторінка wix

Відповівши на два-три прості запитання, ви зрештою приземлитеся на наступну сторінку.

виберіть або Wix ADI або шаблон

Як ви бачите на сторінці вище, ви можете вибрати шаблон або дозволити Wix ADI створити веб-сайт для вас. ADI – просто абревіатура для Штучний дизайн інтелект.

Інструмент Wix ADI створює веб-сайт автоматично на основі відповідей, які ви надаєте на деякі запитання. Вибирайте, який маршрут вам підійде; нам просто потрібен живий сайт, який буде створений блог, пам’ятайте?

Для цілей цього підручника я пішов з шаблоном, тому що мені подобається практичний підхід. Клацнувши на Виберіть шаблон Посилання вище веде до Шаблони сторінка показана нижче.

сторінки шаблонів wix

На вищенаведеній сторінці ви можете отримати доступ до багатьох шаблонів у різних категоріях. Виберіть потрібний, натиснувши на Редагувати кнопка, показана нижче.

вибір шаблону в wix

Вибір шаблону запустить блискучий редактор Wix на новій вкладці, як ми виділимо нижче.

блискучий редактор веб-сайтів wix

Налаштуйте веб-сайт за своїм бажанням, і як тільки ви будете задоволені результатами, натисніть на Опублікувати кнопка в правому верхньому куті редактора.

Це призведе до появи спливаючого вікна, яке дозволяє вам 1) отримати безкоштовний домен Wix.com або 2) підключити власний власний домен.

На цю посаду я пішов із безкоштовним доменом Wix.com.

Після цього натисніть на Зберегти & Продовжуйте кнопку, як ми детально описуємо нижче.

Виберіть сторінку домену

Потім натисніть кнопку Опублікувати зараз посилання для публікації вашого веб-сайту або Зроблено кнопку, щоб повернутися до редактора Wix, як ми виділяємо на скріншоті нижче.

опублікувати новий веб-сайт wix

З метою нашого підручника я вирішив опублікувати веб-сайт, який веде нас до наступних спливаючих вікон.

перегляд нового веб-сайту в wix

Це було швидко, правда? Клацніть на Перегляд сайту Кнопка, показана на зображенні вище, щоб побачити ваш абсолютно новий веб-сайт.

Ваше доменне ім’я – щось на зразок https://matt123.wixsite.com/websitehostingrating.

Так, я знаю, що це довго і потворно, але це працює! Окрім того, ви завжди можете додати користувацьке доменне ім’я.

Нижче подивіться зразок сайту, який ми створюємо, не торкаючись жодного рядка коду.

новий веб-сайт із підтримкою wix

Непогано близько 5 хвилин часу. Пам’ятайте, що ви можете налаштувати будь-який шаблон Wix до тих пір, поки ви не відмовитеся, тому нехай ваша фантазія розіграється.

Все-таки ми тут не для створення веб-сайтів Wix. Ми всі тут, щоб дізнатися більше про функції блогу Wix.

Додавання блогу до вашого веб-сайту Wix

Тепер, коли у нас є живий веб-сайт, давайте додамо блог, щоб ви могли почати ділитися своїми думками, новинами та оновленнями.

У Редакторі Wix (і ця річ красива чи яка?) Натисніть на Почніть ведення блогів кнопка, а потім Додати зараз як показано на зображенні нижче.

додавання блогу до веб-сайту wix

Зачекайте завершення процесу та у спливаючому вікні, що з’явиться, натисніть кнопку Почати кнопку, як ми виділимо нижче.

почати роботу з новим блогом wix

Поки добре, все було так просто, як пиріг. Маєте проблеми? Будь ласка, не соромтесь зв’язатися зі мною у коментарях. Швидко рухається.

Редактор Wix – це цілком інтуїтивна тварина. Клацнувши на Почати кнопка переведе вас до Блог Менеджер слайд показаний нижче.

вікс-менеджер блогу

Використовуючи вищевказаний менеджер блогу, ви можете створювати нові повідомлення, керувати наявними публікаціями та додавати елементи блогу.

Оскільки це ваш перший раз, натисніть на Створіть публікацію кнопку, щоб запустити прекрасний редактор публікацій, показаний нижче.

редактор публікацій блогу wix

Не дозволяйте простому інтерфейсу вас обдурити, вищезазначений редактор повідомлень завантажений усіма функціями, необхідними для перезарядки ваших публікацій.

Наприклад, щоб додати обрані зображення, категорії та SEO, просто натисніть на Налаштування публікації посилання в правій частині редактора публікацій, показаного вище. У цьому випадку запуститься розсувне меню, показане на зображенні нижче.

Використовувати блог Wix надзвичайно просто, я не очікую, що у вас виникнуть проблеми.

Кожна функція, яка вам знадобиться, відкрита, вам не доведеться багато копатись до блогу, як професіонал. Дійсно, це робить ведення блогів досить приємним, якщо я можу так сказати сам.

Примітка: Після додавання свого блогу не забудьте натиснути на Опублікувати кнопку в редакторі Wix, щоб зберегти зміни. В іншому випадку ваш блог залишиться неопублікованим.

Найкраща частина – редактор Wix додасть блог до меню вашого веб-сайту автоматично.

Якщо ми повернемося до нашого зразкового сайту, то з’ясуємо, що сторінка блогу вже діє (вони навіть закидали пару прикладних дописів). Дивіться зображення нижче.

блог живого wix

Аннн, це все!

Ось так ви створюєте блог на Wix. Чи залишили ми важливі сфери, про які ви хочете дізнатися більше? Будь ласка, повідомте мене в коментарях, і я з радістю оновлю публікацію.

Пам’ятайте, що ви можете налаштувати свій блог відповідно до наповнення вашого серця та керувати блогівськими джунглями. Ми, безперечно, сподіваємось, що ви висотите, як орел на стероїдах.

Перейдіть на Wix.com і почніть зараз, щоб розпочати свій блог.

Wix вбік, давайте навчимося створювати блог за допомогою Shopify.

Як користуватися Shopify для блогів

Shopify – це чудова платформа електронної комерції (див. Мою рецензію Shopify та дізнайся чому), але як вона може протистояти конкуренції як платформа для ведення блогів? Ось як можна легко створити блог на Shopify.

Перейдіть на сторінку Shopify.com (я все ще припускаю, що ви новачок), і натисніть на Почніть безкоштовну пробну версію кнопка показана нижче.

shopify домашня сторінка офіційного веб-сайту

Далі введіть свою електронну адресу, пароль та назву магазину. Потім натисніть на Створіть свій магазин кнопку, як ми виділимо в екрані екрана нижче.

shopify реєстраційна форма

Про поради: Увійдіть у звичку створювати надійні паролі. Крім того, ніколи не використовуйте один і той же пароль в різних облікових записах і регулярно змінюйте свій пароль.

Після того, як ваші дані пройдуть, Shopify перенаправляє вас на сторінку вступу, де, як і Wix, вони запитують додаткову інформацію про ваш бізнес. Ось як це виглядає.

shopify привітальна сторінка

Скажіть їм, скільки зможете. Крім того, ви можете пропустити сторінку прийому і перейти безпосередньо до справи.

Як завжди, я взяв свій час, щоб надати якомога більше інформації для цього підручника. Наприкінці всього цього ви отримаєте приладну панель управління, показану нижче.

shopify адміністраторської панелі

Перш ніж щось робити, увійдіть у свою поштову скриньку та підтвердьте свою електронну пошту.

shopify підтвердження електронною поштою

Клацнувши на Пройдіть реєстрацію кнопка поверне вас на панель приладової панелі Shopify. На інформаційній панелі адміністратора ви можете зробити пару речей. Ви можете (в нумерованому порядку):

 1. Почніть додавати нові продукти у свій магазин
 2. Налаштувати тему
 3. Додайте спеціальний домен

Я коротко ознайомлюсь з першими двома напрямками, а потім ми зможемо додати блог. Угода? Дивовижно ��

Додавання нового продукту до вашого магазину Shopify

Додавання нового продукту до вашого магазину Shopify – це речі четвертокласників. Просто увійдіть на інформаційну панель адміністратора та натисніть на Додати товар кнопку, як показано нижче.

додавання нового продукту до магазину магазину

На наступному екрані редактора продукту додайте деталі продукту (і ви можете додати багато!), А потім натисніть на Зберегти кнопку, як показано на зображенні нижче.

shopify редактор продукту

Після додавання продукту (і ви можете додати скільки завгодно бажаних) натисніть на Головна щоб повернутися до панелі адміністратора, як показано нижче.

Налаштування вашої Shopify теми

Shopify дозволяє налаштувати зовнішній вигляд вашого інтернет-магазину, не порушуючи поту. Як? На інформаційній панелі адміністратора на вкладці Налаштувати тему натисніть на Налаштувати тему кнопку, як показано нижче.

налаштувати покупку теми

Натиснувши на кнопку вище, ви перейдете на сторінку “Shopify Themes”, де ви зможете вибрати з декількох безкоштовних та преміальних тем, як показано нижче. Для цього підручника я пішов із безкоштовними темами.

shopify тематична бібліотека

Натисніть на Вивчіть безкоштовні теми кнопку для запуску спливаючого вікна, показаного нижче.

скопіюйте вибір теми

Клацніть на обрану тему та натисніть на Додати в бібліотеку тем кнопку, як показано на зображенні нижче.

вибір теми в магазині

Як тільки ви додасте тему до своєї бібліотеки, ви можете її стилізувати, натиснувши на Налаштувати посилання, як ми детально описуємо на скріншоті нижче.

Як налаштувати тему в бібліотеці тем shopify

Коли ви натискаєте на Налаштувати посилання, Shopify перенаправляє вас до зручного редактора веб-сайтів, показаного нижче.

shopify редактор веб-сайту

Тут ви можете налаштувати свій інтернет-магазин Shopify, поки не відмовитеся. Розкрийте свій творчий геній і створіть магазин своєї мрії. Якщо результати задовольняють, натисніть на Опублікувати кнопку в правому верхньому куті редактора, щоб зберегти зміни.

Тепер додайте до свого блогу Shopify блог.

Як додати блог до магазину Shopify

На інформаційній панелі адміністратора Shopify перейдіть до пункту Онлайн-магазин -> Повідомлення в блозі і натисніть кнопку Створіть допис у блозі кнопку, як ми виділимо нижче.

створення публікацій блогу на shopify

Далі додайте вміст допису в щоденнику в прекрасний редактор публікацій, як показано на наступному зображенні. Очевидно, не забудьте зберегти свою посаду.

shopify редактор публікацій

Наведений вище редактор поставляється з усіма дзвіночками редактора світового класу. Ви отримуєте все від пропонованих зображень, категорій, SEO тощо.

І нижче, як з’являється повідомлення в блозі на сайті Дебют тема без особливих налаштувань.

повідомлення в блозі в магазині

Це було легко, правда? На жаль, на відміну від Wix, ви повинні додати свій блог до власного навігаційного меню. Як?

У Редакторі Shopify виберіть розділ, де розташоване ваше навігаційне меню, як показано на зображенні нижче.

Для цього підручника я також працюю з Простий тему, тому моє меню знаходиться в бічній панелі. Я вибираю розділ бічної панелі і натискаю кнопку Меню редагування посилання на Меню вкладку, як показано нижче.

Це відкриває Навігація сторінки в новій вкладці. Далі натисніть кнопку Додати пункт меню як показано нижче.

додавання нового пункту меню в shopify

У спливаючому вікні, що з’явиться, додайте назву свого блогу, наприклад Блог Метта, а потім виберіть тип посилання з Посилання спадне меню, як показано нижче. Примітка: Ви повинні вибрати Блоги щоб додати посилання до свого блогу.

Нарешті вдарив Додайте кнопка. Потім натисніть на Зберегти кнопку, як показано нижче, і ваша робота виконана.

Вау, який складний спосіб додавання простого пункту меню? Тепер, якщо ми переходимо на наш зразок сайту, Блог пункт меню знаходиться саме там, де ми цього хотіли. Дивіться зображення нижче.

shopify зразок блогу

Перейдіть до Shopify і розпочніть свій блог зараз!

Фу, це перетворилося на дуже довгий пост у блозі; все одно я сподіваюся, що ви сьогодні щось тут дізналися.

Підсумок

WordPress та Blogger – це популярні платформи для ведення блогів, без сумнівів, але якщо ви почали працювати на Wix або Shopify, вам не потрібно рухатися в іншому місці, щоб створити потужний блог.

Wix і Shopify оснащені потужними можливостями ведення блогів, які зроблять створення блогу легким вітром. Якщо ви граєте на карткові права, ви більше ніколи не будете шукати WordPress.

Чи залишив я щось важливе, що ви хотіли б дізнатися? У вас є запитання чи пропозиції? Будь ласка, повідомте нас у коментарях. Підбадьорюйте створення успішного блогу на Wix або Shopify!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map