Як пришвидшити WordPress? (На сайтах Slow Bluehost, HostGator & GoDaddy)

Ви і я знаємо, що повільний веб-сайт поганий для задоволення користувачів, перетворень та SEO. Якщо ваш сайт WordPress на Bluehost, HostGator або Godaddy повільно завантажується, тут я збираюся показати вам .


Тому, що це з повільними веб-сайтами WordPress на Bluehost, HostGator та GoDaddy? Хостинг WordPress “поза коробкою” налаштування та налаштування сервера на Bluehost, HostGator та GoDaddy можуть бути (але не завжди) повільними та млявими.

Повільний сайт WordPress на Bluehost, HostGator та GoDaddy можна виправити (до певної міри).

Але єдине гарантоване і справжнє “виправлення” щоб пришвидшити ваш сайт WordPress на Bluehost, HostGator та GoDaddy – це перейти на швидший веб-хост, як-от SiteGround (докладніше про те, чому це).

виправити повільний веб-сайт godhotor

Веб-сайт з повільним завантаженням не буено. Його погано для задоволеності користувачів (користувачі будуть чекати і чекати, а з часом натискають кнопку назад і більше ніколи не повернуться), погано для конверсій (ви отримаєте менше продажів або потенційних клієнтів) і це погано для SEO (у вас буде нижчий рейтинг в Google). За даними Google:

 • Pinterest збільшився трафік пошукових систем і підписки 15% коли вони скоротили сприйняті терміни очікування 40%.
 • Подвійне клацання від Google знайдено 53% від відвідувань мобільних сайтів було відмовлено, якщо сторінка зайняла більше часу 3 секунди завантажувати.
 • Коли AutoAnything скоротив час завантаження сторінки вдвічі, вони побачили прискорення 12-13% в продажах.

Ефективність швидкості – це взаємодія з користувачем, утримання користувачів, оптимізація пошукових систем та покращення конверсій:

швидше конверсій на сайтіGoogle оцінює додатковий щорічний дохід у розмірі $ 72 тис., Якщо швидкість сайту збільшується просто 1 секунда

Гаразд, тому ми можемо погодитися, що швидкість сайту має значення …

Тепер я покажу вам, як пришвидшити WordPress виправлення повільних сайтів WordPress на Bluehost, HostGator та GoDaddy.

Давайте розпочнемо…

Як пришвидшити WordPress (на Bluehost, HostGator або GoDaddy)

Перевірте швидкість свого веб-сайту

Перше, що вам слід зробити – це перевірити час завантаження сайту WordPress. Щоб перевірити, наскільки швидко / повільно він завантажується, а також порівняти ваш сайт, щоб отримати попередній показник “прискорення WordPress”.

Існує простий спосіб визначити, чи ваш сайт повільний.

Щоб перевірити швидкість, перейдіть до безкоштовного інструменту типу GTMetrix або Pingdom та введіть URL-адресу та натисніть кнопку “Відправити”. Інструмент займе кілька секунд, щоб перевірити ваш сайт, тоді він покаже вам кількість секунд, необхідних для завантаження сайту.

звіт про швидкість gtmetrix“Повністю завантажений час” близько 1 секунди – це справді добре

Якщо ваш сайт займає більше 3 секунди щоб завантажити, тоді у вас є повільний сайт, але добре, і у вас є якась налагодження, але якщо це займе більше 5 секунд тоді у вас є повільний завантажувальний сайт, і ще багато роботи.

Гарна робота, якщо ваші сторінки WordPress завантажуються приблизно за 1 секунду. Продовжуйте читати, якщо ваш сайт Bluehost, HostGator та GoDaddy завантажується повільно …

Перехід на швидший веб-хост

Про компанію, яка розміщує ваш сайт, важливих питань! Саме тому веб-хостинг є першим фактором продуктивності в офіційному посібнику з оптимізації WordPress.

Швидкий веб-хостинг – це найважливіша річ для прискорення вашого сайту WordPress.

щебетати

Якщо ви намагаєтесь зробити ваш сайт завантаженням якнайшвидше, перехід до швидшого веб-хоста для вашого сайту WordPress є швидкий і гарантований спосіб пришвидшити WordPress.

І, перейти на новий веб-хост легко. Особливо сайти WordPress.

Тому, чому SiteGround?

Оскільки SiteGround майже гарантовано покращить час завантаження.

Коли я перемістив свій сайт на SiteGround, час завантаження моєї домашньої сторінки піднявся з 6,9 секунди до 1,6 секунди. Це 5,3 секунди швидше!

gtmetrix до і післяПерегляньте мій огляд SiteGround для більш швидких тестів

SiteGround також є № 1 веб-хостинг компанія у багатьох опитуваннях / опитуваннях у Facebook:

опитування у FacebookПеревірте опитування у Facebook:
https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1160796360718749/ https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/917140131751041/ https://www.facebook.com/groups/473644732678477/ permalink / 1638240322885573 / https://www.facebook.com/groups/wphosting/permalink/1327545844043799/

Технологія швидкості SiteGround – це головне, що найбільше подобається людям. Вони також отримують позитивні відгуки в Twitter:

огляди майданчика на Twitter

SiteGround має 3 керовані плани хостингу WordPress на вибір:

плани wordpress для сайту на майданчику

The GrowBig План дає вам в 2 рази більше ресурсів сервера, ніж StartUp, і напіввідведений хостинг GoGeek план дає вам в 3 рази більше ресурсів сервера.

GrowBig та GoGeek оснащені професійними послугами передачі сайтів, щоденними резервними копіями, розширеним динамічним кешем на основі NGINX та кешуванням Memcached, налаштуванням PHP 7.3 та HTTPS, безкоштовним Cloudflare CDN та можливістю розміщення декількох веб-сайтів. Ось повне порівняння планів SiteGround.

Маєте повільний сайт на Bluehost, HostGator або GoDaddy? Зробіть собі прихильність і перейдіть на хостинг SiteGround WordPress (P.S. вони перенесуть ваш сайт безкоштовно).

Гаразд, але скажіть, що ви не хочете перемикати веб-хост (поки що). Що ви можете зробити, щоб пришвидшити сайт Bluehost, HostGator та GoDaddy?

Продовжуйте читати та дізнайтеся, як…

Використовуйте швидшу тему WordPress

Якщо ваш веб-сайт HostGator або GoDaddy або Bluehost WordPress повільний, але ви не хочете перемикати веб-хост, то найбільше покращення швидкості ви можете зробити – змінити свою тему WordPress.

І використовувати a швидка тема WordPress.

швидкі теми WordPressДивіться мою колекцію найшвидших тем WordPress

Тема WordPress, яку використовує ваш сайт, має величезний вплив на швидкість вашого сайту. Чому??

Багато тем WordPress є погано закодований і приходь роздутий десятками ресурсів (зображення, CSS та javascript), які можуть уповільнити ваш веб-сайт.

Якщо ваша тема пропонує будь-яку функцію під сонцем, розсипається сценаріями та ресурсами та постачається з великою кількістю неякісного коду, швидкість вашого веб-сайту постраждає.

Застереження перед встановленням нової теми.

Теми прості в установці та використанні. Але зміна теми – це не лише клацання кнопки, майже гарантовано зіпсувати зовнішній вигляд, макет і навіть його функціональність.

Насправді простіше перейти на швидший веб-хост і скористатися вигодами від цього, ніж переключити тему WordPress.

Спершу слід спробувати це, але якщо ви все ще хочете продовжувати та перемикати теми, то ось підручник щодо безпечного переключення тем.

Використовуйте плагін кешування

Кешування це механізм зберігання даних у тимчасовій пам’яті, який зберігає копію статичних веб-сторінок. Оскільки сервер не кожен раз запитується за кожним запитом, кешування зменшує навантаження на сервер і забезпечує більш високі швидкості.

Якщо ви вже не використовуєте кешування, тоді налаштуйте кешування – це гарантований спосіб пришвидшити WordPress а також поліпшення роботи користувачів. Крім того, всі ми знаємо, що Google любить більш швидкі сайти, тому кешування також покращує рейтинг SEO.

WP Rocket – це преміальний плагін для кешування WordPress, який є простий у налаштуванні та надзвичайно ефективний для прискорення часу завантаження вашого веб-сайту. Це лише коштує 49 доларів на рік і це інструмент кешування, який я використовую та рекомендую.

кеш-опитування фейсбук-опитуванняWP Rocket – це найбільш рейтинговий плагін Caching у більшості опитувань

Розпочати роботу з WP Rocket дуже просто і має всі необхідні функції: попереднє завантаження кешу, кешування сторінок, попереднє завантаження мапи сайту, стиснення GZIP, керування браузером, оптимізація баз даних, оптимізація шрифтів Google, завантаження зображень із ледарями, мінімізація / конкатенація HTML, JavaScript та CSS файли, а також багато іншого.

Ось мій посібник, як налаштувати WP Rocket з рекомендованими налаштуваннями.

Супер кеш WP і WP найшвидший кеш є двома іншими плагінами кешування, які ви можете використовувати. Вони є обидва вільні. Ось порівняння плагінів кешування.

Використовуйте плагін для оптимізації зображень

Зображення є важливою частиною дизайну вашого веб-сайту, оскільки вони залучають користувачів, коли вони заходять на ваш сайт, і затримують користувачів не залишати ваш сайт.

Але якщо обрані вами образи не оптимізовані, вони можуть зашкодити вам більше, ніж допомогти вам.

оптимізація зображення WordPressПерегляньте посібник Google щодо оптимізації зображень

Зберігаючи зображення, ви повинні переконатися, що ви використовувати правильний формат зображення.

.PNG створює зображення вищої якості та більшого розміру і в основному використовується для графіки, логотипів, ілюстрацій, піктограм або коли фон потрібно прозорим.

.JPG в основному використовується для фотографій, а кращий баланс якості та розміру файлів зазвичай робить JPG більш придатними для Інтернету.

Далі вам потрібно стискайте і змінюйте розмір своїх зображень.

Хороша новина полягає в тому, що існує купа дійсно чудових WordPress плагіни оптимізації зображень все в одному ви можете використовувати для автоматизації процесу оптимізації зображення.

Ось два плагіни «все в одному», які я рекомендую:

оптимоле плагін

Optimole знімає ваші зображення та оптимізує їх для вас автоматично у хмарі.

 • Використовує стиснення без втрат і без втрат.
 • Оптимізує зображення в хмарі, потім оптимізовані зображення подаються через CDN, завдяки чому вони швидко завантажуються).
 • Вибирає потрібний розмір зображення для веб-переглядача та вікна перегляду відвідувача.
 • Використовує ледачу завантаження для відображення зображень.

короткий піксель плагін

ShortPixel автоматично оптимізує ваші зображення у хмарі.

 • Використовує стиснене, глянсове та стиснене без втрат.
 • Оптимізує зображення в хмарі, потім оптимізовані зображення подаються через CDN, завдяки чому вони швидко завантажуються).
 • Дозволяє автоматично перетворювати PNG в JPG.
 • Може створювати веб-версії ваших зображень.

Найголовніше при виборі плагіна для оптимізації зображень – це вибрати той, який оптимізує та стискає зображення в хмарі. Тому що це зменшує навантаження на ваш сайт.

Використання мережі доставки вмісту (CDN)

А мережа доставки вмісту (CDN) приймає всі статичні активи вашого веб-сайту (зображення, CSS, JavaScript) та доставляє їх на сервер, який географічно ближче до того, де відвідувач отримує доступ до вашого сайту. Це зменшує час завантаження.

що таке cdn

Маючи ваші статичні активи, які зберігаються в географічно розподіленій мережі оптимізованих серверів, ви можете значно скоротити час завантаження сторінки та затримки..

Найпопулярніший і простий для CDN там Cloudflare.

Всі плани SiteGround поставляються разом безкоштовно Cloudflare CDN та легкий доступ до всіх інших функцій швидкості та безпеки, що надаються Cloudflare. Bluehost та HostGator, але не GoDaddy, також приходять з Cloudflare вбудований безпосередньо у ваш обліковий запис хостингу.

Використовуйте останню версію PHP 7

Запуск WordPress працює на базі MySQL і PHP. MySQL – це система управління базами даних, а PHP – це сценарна мова на сервері. PHP дуже важливий для WordPress, він використовується в ядрі / бекенді, а також у плагінах та темах.

PHP 7 – остання версія і це суттєво покращило швидкість, продуктивність та безпеку. PHP 7.2 офіційно вказаний як рекомендована вимога для запуску WordPress, і ваш хост WordPress повинен використовувати принаймні PHP 7 або вище, як це стосується набору переваг швидкості, продуктивності та безпеки.

версія WordPress phpPHP 7.3 може обробляти в 3 рази більше запитів / сек, ніж PHP 5.6 (джерело: kinsta.com)

Якщо ваш хостинг-провайдер не пропонує PHP 7, то саме час задуматися про переключення веб-хоста. Хороша річ, що ви можете змінювати версії PHP одним натисканням кнопки (а інша конфігурація не потрібна, і ви побачите негайне збільшення).

Ось як змінити PHP-версію на Bluehost, HostGator та GoDaddy.

 • https://my.bluehost.com/hosting/help/php-version-selection-php-config
 • https://www.hostgator.com/help/article/php-configuration-plugin
 • https://www.godaddy.com/help/view-or-change-your-php-version-in-web-and-classic-hosting-3937

Налаштування параметрів WordPress

Мені подобається WordPress, тому що він дійсно потужний і простий у використанні. Але за кадром відбувається багато, і WordPress поставляється з безліччю налаштувань, сценаріїв та функцій, які створюють HTTP-запити, і займають ресурси, які вам не потрібні. Ці функції та запущені процеси можуть сповільнитись ваш сайт.

Наприклад, з вікна WordPress завантажує емоджи на кожній сторінці вашого сайту. Якщо вимкнути емоджи, цей сценарій більше не завантажуватиметься, і, як наслідок, це зменшить загальну кількість запитів HTTP та розмір сторінки.

оптимізація продуктивності wordpress

Вимкнення несуттєвих параметрів вам не потрібно буде зменшити загальну кількість запитів HTTP та розмір сторінки, що взамін підвищує швидкість та продуктивність.

Існує купа хороших і простих у використанні плагінів оптимізації продуктивності WordPress:

 • Perfmatters (платний плагін від $ 24,95 / рік)
 • Очистити (Безкоштовний плагін)
 • WP Disable (Безкоштовний плагін – але він не оновлювався для WordPress 5.0)

Підручники щодо налаштування цих плагінів можна знайти на відповідних сторінках завантаження.

Вимкнення пінгбаків, трекбеків та обмеження змін

Пінгбеки та треки віддалені сповіщення про посилання які попереджають інші сайти WordPress, які ви пов’язали з ними, і навпаки, інші веб-сайти пов’язали з вами.

Це може здатися корисним функціоналом, але це не так. Тому що це ставить багато завантаження на ваші серверні ресурси, оскільки “pinging” генерує запити від WordPress.

Плюс пінгбеки та трекбеки – широко зловживають за спам і при націлюванні на веб-сайти з DDoS-атаками.

пінгбеки та трекбеки

Ви повинні вимкнути пінгбеки та трекбеки в Налаштуваннях → Обговорення. Просто зніміть позначку “Спроба повідомляти про будь-які блоги, пов’язані зі статтею” та “Дозволити сповіщення про посилання з інших блогів (пінгбаки та трекбеки) про нові статті”, і це допоможе вам пришвидшити WordPress ще кілька.

WordPress поставляється разом з вбудований контроль ревізії для будь-яких створених вами публікацій або сторінок. Це хороша особливість, але вона може призвести до зайвий набряк у вашій базі даних WordPress.

Під час написання, редагування та оновлення вмісту WordPress створює багато збережених змін. Обмеження кількості змін що може зберігатися на одній публікації чи сторінці, ви очистите простір у вашій базі даних.

WP Revision Control – це безкоштовний плагін, який дозволяє визначати кількість редакцій, збережених для публікацій та сторінок. Обмеження редагування чимось на зразок 5 не дозволить вимкнути зміни, особливо якщо ви зробите багато оновлень.

Розбийте коментарі на кілька сторінок

Отримувати коментарі від залучених користувачів на публікаціях блогу – це добре, але занадто багато коментарів на сторінці зробить завантаження сторінки повільнішим, і це погано.

Рішення полягає в тому, щоб розбити або пагінувати коментарі на кілька сторінок. І це легко зробити в WordPress:

розбивати коментарі на сторінки

У своєму адміністраторі WordPress перейдіть до Налаштування → Обговорення та встановіть прапорець “Розбивати коментарі на сторінки”. Потім ви вводите кількість потрібних коментарів на кожній сторінці (наприклад, 5) та спосіб їх відображення (наприклад, новіші для старих).

Як пришвидшити WordPress: завершення роботи

як прискорити WordPress на повільних сайтах на bluehost hostgator godaddy

Перехід на швидший веб-хост – це найшвидший та найпростіший метод прискорити повільний сайт WordPress на Bluehost, HostGator та GoDaddy.

Але якщо це не є можливістю, і вам доводиться залишатися з вашим поточним веб-хостом, то в цьому дописі на блозі викладено низку методів та інструментів оптимізації, які ви можете застосувати, щоб пришвидшити WordPress.

P.S. Якщо ви перейшли на більш швидкий веб-хост, тоді можете безкоштовно розміщувати свої коментарі до та після покращення швидкості в коментарях …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map