Запуск власного власного блогу це найкращий і найпростіший спосіб поділитися своїми ідеями та досвідом зі світом. Якщо ви думаєте, що створити блог з нуля звучить занадто складно і технічно, тоді ви не могли б помилитися. Тому що зробити блог набагато простіше, ніж ти думаєш. Це дійсно так!


Ось покроковий підручник “дивіться через моє плече” про те, як почати блог з нуля за допомогою WordPress, із відео, яке легко простежити та зрозуміти.

Але якщо ви застрягнете, не соромтеся надіслати мені електронний лист, і я зроблю все можливе, щоб допомогти вам.

А якщо ви хочете, ви можете навіть використовувати свій блог для просування вашого малого бізнесу чи інтернет-магазину, а можете навіть заробляти на ньому гроші, проводячи блоги.

 1. Про що ви тут дізнаєтесь?
 2. Ви дізнаєтесь, як створити блог WordPress з нуля (тобто як встановити, налаштувати та налаштувати WordPress).

 1. Що вам потрібно, щоб завести блог?
 2. Вам знадобиться підключення до комп’ютера та Інтернету (так!), І вам потрібно принаймні пару годин, щоб розпочати роботу.

 1. Скільки буде коштувати створення блогу WP?
 2. Не так багато, вам потрібно буде витрачати близько 10 доларів на місяць на доменне ім’я та веб-хостинг, ось і все.

як почати блог WordPress з нуля

Ви готові? Тоді давайте дізнаємося, як запустити блог WordPress у 2020 році з нуля:

Як почати блог з нуля з WordPress

 • 1. Отримайте доменне ім’я & веб хостинг

  Перш за все, перш ніж створити свій блог, вам потрібно дві речі; доменне ім’я та веб-хостинг. Це основні елементи вашого блогу.

  Я рекомендую використовувати Bluehost.com або SiteGround.com в якості веб-хоста для свого блогу, ось чому:

  Обидва пропонують подібне ціноутворення

  Обидва є рекомендовано WordPress.org. Bluehost та WordPress працюють разом з 2005 року

  Обидва мають установка WordPress одним клацанням миші який автоматично опікується технічними налаштуваннями та конфігурацією.

  Обидва пропонують Цілодобова підтримка Це означає, що завжди є хтось, хто відповість на ваші запитання, а їхній Інтернет-центр підтримки включає посібники WordPress, відео-уроки та інше.

  Обидва пропонують 30-денна гарантія повернення грошей тож ви зможете отримати повернення коштів, якщо вирішите, що не хочете вести блог.

  Bluehost дає вам БЕЗКОШТОВНИЙ ІМЕНТ ДОМЕНА коли ви підписуєтесь з ними.

  SiteGround дає ОСВІТНІ ОСОБЛИВОСТІ що стосується швидкості та безпеки (FYI, я використовую план GrowBig Siteground для цього сайту).

  Для отримання більш детальної інформації про ці компанії дивіться огляд SiteGround та огляд Bluehost, і якщо ви все ще не можете вирішити, перевірте моє порівняння SiteGround vs Bluehost.

 • 2. Огляд WordPress & установка

  У цьому відео ви дізнаєтесь, як встановити WordPress на свій хостинг-акаунт, використовуючи просту програму для встановлення WordPress «1 клік» для початківців.

  Якщо вам потрібна допомога з встановленням WordPress, зверніться до цього посібника з установки та покрокової інструкції.

 • 3. Логін WordPress & область адміністратора

  Вітаємо з установкою WordPress! Тут у цьому відео ви дізнаєтесь, як увійти в область управління WordPress та використовувати важливі інструменти, які там знаходяться.

 • 4. Створення сторінок у WordPress

  У цьому відео ви дізнаєтесь, як створювати сторінки (наприклад, домашню сторінку, сторінку контактів тощо) для свого блогу WordPress.

 • 5. Створення дописів у WordPress

  Тут у цьому відео ви дізнаєтесь, як створити пости для свого блогу WordPress. Повідомлення трохи відрізняються від сторінок, оскільки вони перераховані у зворотному хронологічному порядку на вашому веб-сайті та ідеально підходять для вмісту щоденника, наприклад дописів у блогах.

  Інтерлюдія

  Яка різниця між сторінками та публікаціями в WordPress?

  Повідомлення та сторінки в WordPress можуть виглядати дуже схоже на поверхні, включаючи заголовок та основну область вмісту, використовуючи один і той же редактор вмісту, але є кілька ключових відмінностей:

  Повідомлення мають видиму позначку дати та часу, тоді як сторінки не мають

  Повідомлення відображаються у зворотному хронологічному порядку на вашому веб-сайті від найновішого до найдавнішого

  Сторінки залишаються поза основної шкали вашого блогу

  Повідомлення можна організувати, використовуючи категорії та теги

  Сторінки можуть бути організовані в ієрархальній структурі

  Публікації об’єднуються з RSS-стрічками, сповіщаючи передплатників про публікацію нових публікацій

  Як правило, будь-який вміст, який є “позачасовим” і не є частиною вашого блогу, найкраще опублікувати як сторінку. Вміст, який є частиною вашого блогу чи журналу, і більш чутливий до часу, краще підходить як публікація.

  Добре, перейдемо далі.

 • 6. Категорії & теги в WordPress

  У цьому відео ви дізнаєтесь, як створювати категорії та теги (для публікацій) для свого блогу WordPress.

 • 7. Використання плагінів WordPress

  Тут у цьому відео ви дізнаєтесь, як користуватися плагінами на своєму веб-сайті WordPress. Плагін розширює функціональність або додає нову функцію (наприклад, контактну форму) у ваш блог WordPress.

  Інтерлюдія

  Які обов’язкові плагіни WordPress слід встановити?

  Плагіни допомагають розширити та розширити функціональність вашого блогу WordPress. Існує майже 50 000 безкоштовних плагінів WordPress, які ви можете використовувати для свого блогу. Але не збувайте з розуму і встановлюйте їх усі, оскільки встановлення занадто багато плагінів зробить завантаження вашого блогу повільним. Тож вам потрібно бути вибагливими та встановлювати лише плагіни, які справді потрібні вашому блогу.

  Аксимет це плагін проти спаму, який захищає ваш блог від шкідливого вмісту (це офіційний плагін WordPress і він попередньо встановлений).

  Йоаст – плагін для SEO, який допомагає пошуковій системі оптимізувати ваш блог та допоможе вам налаштувати SEO свого блогу WordPress, такі як метатеги та покоління файлів XML, налаштування файлів robots.txt, редагування файлів .htaccess та багато іншого

  Ракета WP – це преміальний плагін кешування, який допомагає швидко завантажувати ваш сайт WordPress. Відмінна річ у WP Rocket – це те, що він постачається без складних налаштувань плагінів і прискорює час завантаження вашого веб-сайту після активації плагіна..

  Візуальний композитор це інтуїтивно зрозумілий редактор перетягування, який пропонує багату бібліотеку потужних функцій та ресурсів для створення повноцінного та професійного сайту WordPress.

  Уявіть це плагін для стиснення зображень, який оптимізує завантажені зображення, зменшуючи розміри файлів, не втрачаючи якості, так що ваш блог швидко завантажується

  Соціальна війна плагін допоможе вам додати приголомшливі виглядаючі кнопки соціальних закладок у своєму блозі.

  Контактна форма 7 – плагін для контактної форми, який ви можете використовувати для створення різних типів контактних форм.

  Jetpack це плагін все в одному, який надає вашому блогу такі функції, як статистика, пов’язані публікації, оптимізація пошукових систем, обмін соціальними ресурсами, захист, резервне копіювання, швидкість та керування списками електронної пошти.

  Перейдемо далі.

 • 8. Настроювання тем WordPress

  Тема WordPress (також її називають шаблон) – це набір файлів, які визначають зовнішній вигляд вашого блогу, що працює на WordPress. У цьому відео ви дізнаєтесь, як використовувати теми WordPress, щоб зробити чудове перше враження для свого блогу WordPress.

 • 9. Меню WordPress & віджети

  У цьому відео ви дізнаєтесь, як змінити зовнішній вигляд вмісту вашого блогу за допомогою меню WordPress & функції віджетів.

 • 10. Створення & управління користувачами

  У цьому відео ви дізнаєтесь, як створювати та керувати обліковими записами користувачів у своєму блозі WordPress.

 • Бонус: Просування блогу & поради щодо безпеки

  Тут ви дізнаєтесь, як просувати, підтримувати та захищати свій блог WordPress за допомогою декількох корисних порад.

  Інтерлюдія

  Що ви можете зробити для захисту WordPress?

  WordPress – це захищений від упаковки пакет безпеки, який можна вжити для подальшого зміцнення вашого блогу WordPress. Ось кілька основних порад щодо безпеки WordPress:

  Не використовуйте “Адміністратор” як своє ім’я адміністратора / головного користувача

  Використовуйте надійні паролі (довгі, з цифрами, великими літерами та символами)

  Завантажуйте плагіни та теми лише з відомих джерел

  Завжди виконайте основні оновлення WordPress, як тільки вони з’являться (будь-які плани SiteGround поставляються з керованим хостингом WordPress, значить, вони будуть робити основні оновлення та виправлення для WordPress для вас автоматично – автоматично)

5 способів заробити свій блог

З власного досвіду я виявив, що більшість порад щодо монетизації блогу ґрунтується на передумові, що ваш блог вже приваблює тисячі відвідувачів на день. Але наскільки правдивим є це припущення? Якщо ти схожий на мене, ти, мабуть, не отримуєш тисячі відвідувачів на день. Але не хвилюйтесь, є ще багато способів монетизувати свій блог. Це п’ять методів, які працюватимуть для будь-якого блогу.

Метод 1: Спонсорство

Більшість людей скажуть вам, що показ оголошень на вашому сайті – банерних або текстових оголошень, які відображаються в кінці статей – найкращий спосіб принести прибуток. Хоча ці рекламні програми легко налаштувати, їх також не варто проводити, якщо у вас немає великого трафіку. Легкою альтернативою чистої реклами є спонсорство, в якому місцеві компанії будуть платити вам безпосередньо, щоб розмістити їх імена та логотипи на вашому веб-сайті.

Спосіб 2: Електронні книги та вміст преміум-класу

Якщо ви готові взяти на себе зобов’язання створити нову частину завантажуваного вмісту – тематичне дослідження, довідку чи електронну книгу Kindle – щомісяця, тоді ви можете налаштувати постійний потік доходу на основі свого блогу. Ось як це працює: створіть книгу на 25 сторінок, додайте її в Amazon і стягуйте кошти від 1,99 до 3,99 долара за книгу. Найкраще, що це повністю пасивний дохід, який насправді допомагає формувати свою репутацію.

Метод 3: Курси та консультації

І коли ви створили свою репутацію електронними книгами та іншим преміум-контентом, саме тоді ви можете почати продавати курси та консультаційні послуги з високим доларом. Наприклад, скажіть, що ви пишете блог про здоров’я та фітнес. Щодня ви могли давати пропозиції щодо тренувань та розміщувати фотографії себе в тренажерному залі. Це може відкрити двері людям, які наймають вас в якості особистого тренера з фітнесу, або в тренажерному залі, щоб найняти вас як викладача для нового фітнес-курсу.

Метод 4: Партнерський маркетинг

Я бачив, як багато людей захоплюються певним продуктом і перетворюють його на дуже успішний бізнес-партнерський маркетинг. Наприклад, скажіть, що вам подобається писати про різні технічні гаджети, і ви створили відносно популярний блог гаджетів, який люди читають, щоб дізнатися про останні пропозиції нових товарів. Ви вже згадуєте товари, то чому б вам не платити за це? Якщо ви підписуєтеся на партнерську маркетингову програму, ви можете отримувати виплату щоразу, коли хтось натискає посилання на товар у вашому блозі та купує товар.

Метод 5: Контент-маркетинг

Я остаточно зберегла найкращу пропозицію. Найкращий спосіб монетизувати ваш блог – це зробити його центром ваших маркетингових зусиль щодо контенту. Ось як це працює: ви налаштовуєте блог і регулярно оновлюєте свій блог, маючи на увазі SEO, це прекрасний спосіб зрозуміти інформацію про всі різні продукти для продажу на вашому головному веб-сайті.

Якщо ви серйозно ставитеся до монетизації свого блогу, це все перевірені методи, які працюють незалежно від того, наскільки великий чи малий ваш трафік щодня. Може знадобитися трохи попрацювати в самому початку, але як тільки ви побачите, як легко заробляти гроші під час сну, ви будете натхненні випробувати все більше і більше цих стратегій.

Наступні кроки до запуску власного блогу WordPress

Тепер, коли я вам точно показав, як створити блог і як ви можете його монетизувати, тепер все залежить від вас. Тому що тільки ви можете змусити це зробити і ваш блог працювати!

Якщо ви хочете поділитися своїми ідеями чи досвідом зі світом або заробити гроші на блозі, тоді слід почати прямо зараз.

Виберіть тему WordPress, завдяки якій дизайн вашого блогу буде виглядати та відчувати себе таким, яким ви хочете. Я рекомендую теми StudioPress. Також слід розглянути можливість використання теми WordPress, що швидко завантажується.

Встановіть кілька плагінів WordPress, які розширять функціональність вашого блогу.

Додайте кілька важливих “обов’язкових” сторінок, як-от сторінки контактів, про, конфіденційність тощо. У цьому посібнику з початку роботи в блозі показано, як створити ці типи сторінок.

Зайдіть і напишіть своє перше повідомлення в блозі.

Якщо ви зациклюєтесь на чому завгодно, не соромтеся надіслати мені електронний лист, і я зроблю все можливе, щоб допомогти вам. Ви також повинні ознайомитись з моїм списком ресурсів WordPress, а також, якщо ви хочете легко та швидко створити веб-сайт, ви можете скористатись веб-конструктором..

Також дайте мені знати, коли ваш блог працює і працює, тому що я хотів би бачити ваш блог “в прямому ефірі” та “в дії”. Велика подяка та Bluehost за їх корисні відео уроки.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me