Безкоштовна охорона електронною поштою (із розширеннями та інструментами Gmail + Chrome)

Ви і я знаємо, що холодна електронна пошта – це найкращий метод розміщення відповідних та якісних зворотних посилань. У цій публікації в блозі я збираюся показати вам, як це робити безкоштовна охорона електронної пошти з Gmail


Насправді я використав цю точну техніку та безкоштовні розширення та інструменти Chrome, перелічені в цьому посібнику створити 1000 тисяч високоякісних зворотних посилань безкоштовна робота з електронною поштою з Gmail, безкоштовно.

Давайте розпочнемо…

Як зробити безкоштовну охоплення електронною поштою електронною поштою

Мій поточний “стек” для холодної електронної пошти складається з 100% безкоштовних та безкоштовних інструментів:

 • Gmail (Да! ��)
 • А персоналізована електронна адреса на спеціальне доменне ім’я (див. тут нижче)
 • Електронна таблиця Gmail + злиття пошти (Я використовую сценарій Google)
 • Відстеження електронної пошти для відкривання та натискань (я використовую розширення Chrome)
 • Граматика та перевірка орфографії (Я використовую розширення Chrome)
 • Пошук електронної адреси (Я використовую розширення Chrome для пошуку електронних адрес. Це безкоштовна альтернатива hunter.io)

Спочатку спочатку … вам потрібна адреса електронної пошти (так!).

Підключіть власне доменне ім’я до Gmail (для надсилання та отримання електронної пошти)

Ви можете, якщо у вас уже створений спеціальний домен у Gmail.

Gmail (Google Mail) справді приголомшливий, оскільки він безкоштовний, і ви отримуєте 15 Гб пам’яті.

Тут я розповім, як підключити користувацький домен до вашого безкоштовного акаунта Gmail, щоб можна було надсилати та отримувати електронні листи, використовуючи власну електронну адресу на власне доменне ім’я в Gmail.

gmail підключення користувацького доменного імені

Чому б не просто використовувати G Люкс замість цього?

Впевнені, що G Suite Google чудовий, і ви можете створити ділову електронну адресу з псевдонімами для вашого домену, принаймні 30 Гб місця, з доступом до Gmail, Документів, Диска, Календаря, Знайомства та багато іншого.

Ціни на G Suite починаються з 6 доларів на користувача в місяць для Basic, 12 доларів для бізнесу та $ 25 для Enterprise.

Це не дорого, але скажімо, у вас є 5 веб-сайтів, на яких кожен використовує свій власний домен.

Тоді вона додає… 6 доларів за користувача на місяць x 12 місяців x 5 веб-сайтів = 360 доларів в рік *

Порівняйте це з вартістю використання цієї установки = $ 0 *

(* не враховує реєстрацію доменних імен та щорічну вартість оновлення.)

Добре, тепер, коли це висвітлено, ось що я поясню:

 1. Реєстрація в обліковому записі Gmail (наприклад, [захищено електронною поштою]) – БЕЗКОШТОВНО
 2. Реєстрація доменного імені (наприклад, websitehostingrating.com) – від 10 до 15 доларів на рік
 3. Створення власної електронної адреси (наприклад, [захищено електронною поштою]) – БЕЗКОШТОВНО
 4. Переадресація електронних листів на вашу власну електронну пошту домену (наприклад, [захищена електронною поштою]) на ваш Gmail (наприклад, [захищено електронною поштою]) – БЕЗКОШТОВНО
 5. Надсилання електронних листів зі своєї власної електронної адреси (наприклад, [захищено електронною поштою]) – БЕЗКОШТОВНО

Як підключити спеціальний домен до Gmail – Крок за кроком

Крок 1

Спочатку перейдіть до https://www.google.com/gmail/ і підпишіться на безкоштовний акаунт Gmail і електронну адресу Gmail (наприклад, [захищено електронною поштою]).

Крок 2

Далі вам потрібно купити доменне ім’я (наприклад, websitehostingrating.com). Я рекомендую зареєструвати доменне ім’я за допомогою Namecheap або GoDaddy (я віддаю перевагу Namecheap, оскільки вони пропонують безкоштовну конфіденційність Whois).

Крок 3

Тоді, створити власну електронну адресу та переслати її на вашу адресу Gmail. Ви хочете створити псевдонім (наприклад, привіт) на своєму власному доменному імені (наприклад, websitehostingrating.com) і переслати його на вашу адресу Gmail (наприклад, [захищено електронною поштою]).

Ось як налаштувати переадресацію електронної пошти в Namecheap.

переадресація електронної пошти з ім'ям

Налаштування не так відрізняються від GoDaddy.

Гаразд, тому будь-які електронні листи до [захищено електронною поштою] будуть автоматично пересилатися до [захищено електронною поштою]

Чудово!

Тепер для заключної частини, де можна надсилати електронні листи за допомогою власної електронної пошти (наприклад, [захищено електронною поштою]) з вашого облікового запису Gmail.

(FYI, щоб це не працювало, вам слід увімкнути двоетапну перевірку, щоб доступна опція паролів програми)

Крок 4

Перейдіть до розділу Безпека у своєму Gmail (обліковий запис Google) за цим посиланням https://myaccount.google.com/security.

Прокрутіть униз до розділу Вхід за допомогою Google та натисніть на Паролі додатків (або скористайтеся цим посиланням https://myaccount.google.com/apppasswords).

паролі програми Google

У спадному списку паролів програми виберіть “Пошта” як додаток та “Інше” як пристрій. Введіть ім’я домену (наприклад, websitehostingrating.com) для пристрою “Інше” та натисніть Створити.

пароль програми

Запишіть цей пароль або скопіюйте та вставте його в блокнот, як вам знадобиться пізніше.

Крок 5

Тепер поверніться до Gmail.

У правому верхньому куті натисніть кнопку «Налаштування». Потім натисніть на вкладку “Облікові записи та імпорт”, прокрутіть униз до “Надіслати пошту як” та натисніть посилання “Додати ще одну адресу електронної пошти”..

Введіть ім’я, електронну адресу та зніміть прапорець у полі “Ставитись як псевдонім”.

gmail надсилати електронні листи з користувацького домену

На наступному екрані введіть:

SMTP-сервер: smtp.gmail.com
Порт: 465
Ім’я користувача: Ваша електронна адреса Gmail (наприклад, [захищена електронною поштою])
Пароль: Створений пароль програми, який ви створили за кілька кроків назад
SSL: Перевірте захисну радіо кнопку включення

налаштування gmail smtp

Клацніть “Додати акаунт”, і вам буде запропоновано підтвердити свою електронну адресу. Перевірте свою вхідну скриньку Gmail, оскільки ви отримаєте електронний лист із інструкціями щодо підтвердження адреси електронної пошти.

Це воно! Ви все готові, і тепер ви можете надсилати електронні листи з Gmail за допомогою власної електронної адреси домену.

надсилати електронні листи зі спеціального домену в Gmail

Молодці! Тепер ви можете працювати з електронною поштою через Gmail, використовуючи професійну адресу електронної пошти.

P.S. Якщо вищезгадане звучить занадто складно, ви можете скористатися послугою безкоштовного переадресації електронної пошти, наприклад https://improvmx.com або https://forwardemail.net.

Як надсилати масові електронні листи в Gmail

Надсилання електронної пошти по черзі – це кропітка повільна процедура, коли холодна електронна пошта розраховує на посилання на зворотні посилання.

Введіть Злиття пошти Gmail.

Що робити, якщо ви можете надсилати персоналізовані масові електронні листи за допомогою Google Sheets та Gmail?

Отже, що таке злиття пошти? Йдеться про перетворення даних електронних таблиць Google (ім’я, веб-сайт, електронна адреса тощо) у персоналізовані електронні листи в Gmail.

Злиття пошти Gmail дозволяє вам надсилати масові електронні листи, які персоналізуються для кожного одержувача.

що таке злиття пошти gmail

Надсилання персоналізованих масових електронних листів за допомогою Google Sheets та Gmail прискорює процес холодного надсилання електронної пошти.

Ось найкращі безкоштовні додатки для злиття пошти Gmail:

Форма мула

утворюють мул

Form Mule – це безкоштовна надбудова для Google Sheets, яка дозволяє вам автоматизувати створення персоналізованих електронних листів з Gmail. Ви можете створювати будь-які дані електронних таблиць Google на основі рядків і використовувати теги для створення та надсилання персоналізованих електронних листів із тегами, заповненими з вашої електронної таблиці..

Форма Mule на 100% безкоштовна, і ви можете надсилати 100 електронних листів на день.

Об’єднання пошти з додатками

Об’єднання пошти з додатками

Об’єднання пошти з додатками працює як з обліковим записом Gmail, так і з G Suite (Google Apps), а також із рядом корисних функцій. Особливості, які мені найбільше подобаються, – це те, що ви можете негайно надсилати об’єднані електронні листи або використовувати вбудований планувальник для надсилання пізніше в дату та час.

Безкоштовне видання дозволяє щодня надсилати 50 одержувачів електронної пошти. Преміум-видання коштує 29 доларів і збільшує щоденну квоту електронної пошти.

Ще одне злиття пошти (YAMM)

Ще одне об’єднання пошти

Ще одне злиття пошти (або YAMM) – популярне додаток для злиття пошти, яке існує вже давно. Він працює аналогічно іншим додаткам, і ви створюєте електронні кампанії за допомогою Gmail та Google Таблиць. Мені подобається те, що ви можете персоналізувати та відслідковувати електронні листи, які ви надсилаєте.

Безкоштовний план дозволяє надсилати 50 електронних листів на день. Щоб отримати більшу квоту, це 20 доларів для акаунтів gmail.com і 40 доларів для облікових записів G Suite.

MergeMail

mergemail

MergeMail – це розширення електронної пошти для об’єднання електронної пошти для Gmail, де можна надсилати та відстежувати масові електронні листи зсередини Gmail.

Це дозволяє персоналізувати електронні листи з будь-якими полями, для яких потрібно використовувати значення зі стовпців Google Sheet. Особливості включені:

 • Створюйте та використовуйте шаблони електронної пошти в Gmail
 • Відстеження електронної пошти для відкритих електронних листів та натискань на посилання
 • Інтегрується з Salesforce, HubSpot, Google Sheets, Slack тощо
 • Перегляньте електронні листи, перш ніж надсилати їх
 • Додайте у своєму електронному листі посилання на скасування підписки
 • Надсилайте заплановані електронні листи у визначений час

MergeMail – це безкоштовна альтернатива Gmass що дозволяє безкоштовно надсилати 50 електронних листів на день. Платні плани починаються всього з 12 доларів на місяць (надсилайте 200 електронних листів на день).

Найкращі (безкоштовні / безкоштовні) розширення Chrome для охоплення електронною поштою з Gmail

Тепер давайте зануримось у розширення Chrome, які я рекомендую для охоплення електронною поштою.

Граматично

граматично хромоване розширення

Grammarly – це вдосконалений орфографічний помилок та інструмент перевірки граматики, який перевіряє вашу письмовість на сотні граматичних помилок.

Навіщо використовувати Grammarly?

Тому що охорона електронної пошти – це все, щоб створити чудове перше враження. Орфографічні помилки, помилки друку та граматики – це дійсно поганий спосіб спробувати почати стосунки.

Ви повинні використовувати помічника з письма, як Grammarly to виправити помилки друку та граматичні помилки, перш ніж натиснути надіслати тому що це може змінити значення того, отримає ваш електронний лист чи ні.

Шаблони Gmail (консервовані відповіді)

шаблони gmail консервовані відповіді

Створення шаблонів електронної пошти для багаторазового використання (або консервованих відповідей) – це вбудована функція в Gmail. Це дозволяє перетворювати часті повідомлення в шаблони, щоб заощадити ваш час.

Шаблони електронної пошти Gmail можна створити та вставити через меню “Додаткові параметри” на панелі інструментів композиту. Ви також можете створювати автоматичні відповіді, використовуючи разом шаблони та фільтри.

У HubSpot є дійсно чудовий підручник з того, як розпочати роботу та як використовувати вбудовані шаблони електронної пошти Gmail..

Поштова доріжка

розширення пошти chrome

Mailtrack – це безкоштовний інструмент відстеження електронної пошти для Gmail, який дозволяє вам знати, чи були ви надіслані електронні листи прочитані чи ні. Він додає подвійні позначки на ваш Gmail, щоб ви могли легко відстежувати електронні листи та отримувати квитанцію про читання:

(✓) означає, що ваш електронний лист було надіслано, але не відкрито. (✓✓) означає, що електронну пошту було відкрито.

Поштова доріжка є назавжди безкоштовна і надає вам необмежене відстеження електронної пошти для Gmail. Платіть 9,99 дол. США на місяць, щоб зняти позначку “Надіслано з Mailtrack” та отримати більше функцій.

Clearbit Connect

Clearbit Connect

Clearbit Connect – це інструмент, який знаходить адреси електронної пошти зі своєї бази даних про 150 мільйонів ділових контактів.

Він відображається у правій частині віджета Gmail та показує корисну інформацію про людей, які надсилають вам електронну пошту, і дозволяє вам знайти електронну адресу будь-кого, не виходячи з Gmail.

Безкоштовна версія обмежується знаходженням 100 електронних листів на місяць.

Кампанії мисливця

полювання мисливців

Кампанії мисливця дозволяють вам створюйте прості кампанії з холодною поштою, де ви можете створювати, персоналізувати та планувати подальші дії зі свого облікового запису Gmail.

Цей інструмент робить холодну електронну пошту неймовірно простою, як і вбудований:

 • Персоналізація електронної пошти
 • Планування електронної пошти
 • Відстеження електронної пошти
 • Шаблони електронної пошти
 • Відмова від електронної пошти

Він створений виробниками Hunter.io – інструменту, де ви можете знайти майже кожну електронну адресу за веб-сайтами, які ви переглядаєте в Інтернеті..

Безкоштовний план дає вам 50 безкоштовних електронних листів на місяць.

MailKing CloudHQ

розширення хрому поштових розсилок

MailKing від CloudHQ дозволяє надсилати електронну пошту та маркетингові кампанії, не виходячи з Gmail.

Це дійсно хороший інструмент для надсилання безкоштовних розсильних електронних кампаній з Gmail. Він оснащений низкою функцій, таких як злиття пошти з CSV або електронних таблиць, відстеження відкриття та натискань електронної пошти, персоналізація, скасування підписок та безкоштовних шаблонів електронної пошти, які можна клонувати.

Вільний план є обмежено 200 електронних листів на місяць або близько 7 листів на день.

Права папка “Вхідні”

праворуч хромоване розширення

Right Inbox – це потужний інструмент із усім кращим функції електронної пошти, такі як надсилання запланованих електронних листів, повторювані та подальші електронні листи.

Права папка “Вхідні” дозволяє швидше писати електронні листи за допомогою шаблонів, і ви можете автоматично відстежувати дії, які не відповідають на ваш перший електронний лист. Ви також можете встановлювати нагадування, створювати повторювані електронні листи, додавати приватні нотатки та отримувати сповіщення.

Мінус у тому, що вільний план є обмежено 10 електронними листами на місяць. Хороша новина в тому, що платний план дуже дешевий, починається лише $ 5,95 на місяць.

Відповідь

відповідь хромування

ReplyUp – це відстеження електронної пошти, планування електронної пошти та подання електронної пошти інструмент для Gmail.

Ви можете легко створити рекламні кампанії з електронною поштою, завантажуючи список електронних листів та надсилаючи заплановані разові електронні листи, спостереження за електронною поштою та відстежуючи ефективність роботи, все як частина вашої інформаційної кампанії..

Безкоштовний план обмежений 10 подальшими електронними листами на місяць та 1 шаблоном електронної пошти. Платний план складає всього 49 доларів на рік і постачається з “усім” необмежено:

 • Необмежена кількість спостережень на місяць
 • Безлімітні шаблони електронної пошти
 • Необмежене відстеження електронної пошти
 • Необмежене планування електронної пошти
 • Необмежена звітність по електронній пошті
 • Масове злиття та надсилання пошти

FollowUpThen

далі слід

FollowUpThen не розширення для Chrome, це надсилаючий інструмент для подальших дій нагадування про вашу вхідну саме тоді, коли вони вам потрібні. Ось у цьому геніальна річ. Це працює, надсилаючи електронні листи за допомогою спеціальних відформатованих адрес електронної пошти.

Наприклад, щоб встановити нагадування зараз на 3 дні:

 • ДО: 3 дні@ followupthen.com (Тільки ти отримувати подальше в 3 дні).
 • CC: 3 дні@ followupthen.com (Усі, включно з вами, отримуйте подальше в 3 дні).
 • BCC: 3 дні@ followupthen.com (Тільки ти отримувати подальше в 3 дні. Жоден одержувач не побачить жодного сліду нагадування електронної пошти).

Поле Bcc особливо зручно для електронної пошти. Додавання FollowUpThen до поля Bcc в електронному листі буде заплановано приватне нагадування про подальше повідомлення, яке ви отримаєте лише ви. Одержувач електронної пошти не побачить жодного сліду нагадування електронної пошти (оскільки він знаходиться в полі Копія).

Дотримуйтесь приклад bcc

У цьому прикладі ви отримаєте подальше запитання щодо цього електронного листа через 3 місяці. Джон (одержувач) не побачить жодного сліду нагадування електронної пошти і не отримає подальше сповіщення.

Безкоштовний план обмежується до 50 електронних листів на місяць. Платний план починається всього з 2 доларів на місяць.

Minelead

Minelead

Minelead – це пошук електронної пошти інструмент для Gmail. Це хромоване розширення робить те, що робить Hunter.io, але Minelead БЕЗКОШТОВНО та надає необмежену кількість пошуків для будь-якої компанії або веб-сайту під час їх відвідування.

Він надходить як розширення Chrome для пошуку електронної пошти, так і API. Ви можете знайти будь-яку контактну інформацію про компанію, знайти електронні листи співробітників для компанії та знайти електронні листи для доменного імені, і ви можете легко експортувати та зберігати електронні адреси, які ви знайдете.

Платні інструменти (почесні згадки)

Як ви, напевно, можете собі уявити, що тут є безліч інструментів для пошуку електронної пошти та інструментів, які не вільні у використанні.

Ось короткий термін виходу з деяких із них, і це інструменти з охороною електронної пошти, які я використовував у минулому:

 • Rebump – це розширення для Chrome (та Firefox), яке надсилає налаштовані та автоматизовані подальші повідомлення вашим одержувачам електронної пошти для вас..
 • Vocus – доступне все-в-одному програмне забезпечення холодного надсилання електронних повідомлень для Gmail. Він постачається з відстеженням електронної пошти, автоматизованими спостереженнями, розвідками, об’єднанням пошти та багато іншого. Ціни починаються від всього 5 доларів на місяць.
 • Replyify – це інструмент, який автоматизує ваші холодні електронні листи та подальші спостереження з послідовностями кампанії крапельної електронної пошти. Він працює з Gmail, Office365. Безкоштовний план доступний, і платний план починається всього з 1 долара на місяць.
 • Stackmails – це інструмент, який надсилає масові кампанії електронною поштою з Gmail. Надсилайте персоналізовані електронні листи та подальші дії зі свого облікового запису Gmail. Ціни починаються від $ 29 / місяць.
 • NinjaOutreach – найкраще програмне забезпечення для охоплення електронною поштою. Це просте, але потужне програмне забезпечення, яке постачається з усіма необхідними функціями для холодної електронної пошти. Плани починаються від $ 49 / місяць.
 • Gmass – потужний інструмент злиття пошти Gmail + Google Sheets, який дозволяє надсилати масові кампанії електронної пошти всередині Gmail. Ціни починаються від $ 8,95 / місяць.
 • https://smartreach.io – це холодне програмне забезпечення електронної пошти для продажу та маркетингу. Поставляється з автоматичним спостереженням, розминками кампанії, відкриттям / відстеженням відповідей, тестом на спам. Плани починаються від $ 19 / місяць.
 • Woodpecker – це холодний електронний лист та спостереження, який автоматично надсилає електронну пошту майже з будь-якої поштової скриньки (Gmail, Office365 тощо). Ціни починаються від $ 33 / місяць.

Шаблони електронної пошти Gmail

Третій і останній розділ цієї публікації в блозі – про шаблони та створення послідовностей електронної пошти.

Шаблони електронної пошти Gmail ™

шаблони електронної пошти gmail

Шаблони електронної пошти Gmail ™ постачаються зі 100-ма шаблонами електронної пошти, доступними прямо з Gmail. Ви можете імпортувати шаблони з Mailchimp або зробити власні шаблони в Gmail.

Вільний план поставляється з обмеженнями. Створення шаблонів електронної пошти із вкладеннями та імпорт шаблонів MailChimp обмежено 10 на місяць. Перетворення будь-якої електронної пошти в
ваш власний шаблон обмежується 3 на місяць.

PersistIQ

PersistIQ

Генератор холодної електронної пошти PersistIQ дозволяє швидко та легко створити кампанію з холодною електронною поштою з 5 дотиків, використовуючи перевірені шаблони холодної пошти.

Це не розширення для Chrome, але це безкоштовний інструмент для створення готових копій + вставлення шаблонів.

DripScripts

крапельниці

DripScripts – це безкоштовний генератор послідовностей електронних повідомлень DripScripts, який дозволяє створювати та налаштовувати перевірені послідовності електронної пошти. Ви вибираєте шаблон або починаєте з нуля, ви налаштовуєте електронні листи, а потім завантажуєте готову послідовність.

Це не розширення для Chrome, але це безкоштовний інструмент для створення копій + вставлення готових електронних листів.

Загорнути

Холодна пошта електронної пошти для зворотних посилань або публікацій гостей не є легкою, але це можна зробити набагато простіше (і дешевше), використовуючи методи та інструменти, які я висвітлював у цій публікації в блозі.

Я не багато говорив про те, як зробити охолодження електронною поштою з точки зору “що сказати / написати”. Це сама публікація блогу. Я рекомендую вам ознайомитись з інформаційним дослідженням електронної пошти та переглянути це відео Суяна Пателя, засновника Mailshake, щоб дізнатися більше про написання хороших електронних листів, послідовностей та подальших дій..

У цій публікації в блозі я показав вам, як це робити безкоштовна охорона електронної пошти з Gmail створити 1000 тисяч високоякісних зворотних посилань. Сподіваюся, вам сподобалось!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map